PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه خیابانی: جمعه 15 مرداد

Sination
09-05-1389, 02:12 قبل از ظهر
سلام

این اولین Street Race هستش که در سایت و کلوب 619 انجام میگیره

زودتر تاپیکش رو گذاشتم که کسانی که میان اعلام امادگی کنند برای روز جمعه
مبدا پیست ازادی هستش به سمت اوتوبان شهید باکری (محل مسابقه باکری هستش)

از دوستانی هم که در سایت فعالیت می کنند و تا به حال در رویداد های سایت شرکت نکرده اند دعوت می کنم که تشریف بیارند.

و فقط موتور های بالای 200 سی سی
به صورت درگ

ساعت : 11.30صبح
مکان : پیست موتور سواری آزادی (ضلع غربی)

دوستانی که تشریف می یارند حتما باید موارد زیر رو رعایت کنند

در صورت اعلام امادگی حتما باید تشریف بیارید
در صورت بارندگی قرار کنسل خواهد شد 1 %

داشتن کلاه کاسکت مناسب (اجباری)
دستکش(اجباری)
لباس مناسب موتور سواری (....)

برای هماهنگی بیشتر تماس کاریش کنید

09363352478 علی

---

دوستانی که اعلام امادگی کردن تا اعلان:
علی رضا _ Megelli 250r
مجید _ Pulsar 220
خودم _ Megelli 250r
سپاسی _ Pulsar 220

Alireza
09-05-1389, 09:27 قبل از ظهر
ایول بچه های هیوسانگی تشریف بیارن خوشحال میشیم

---------- Post added at 10:27 AM ---------- Previous post was at 10:19 AM ----------

برای دوستان 200 و زیر 200 هم سابقه جدا برگزار میشه میتونن تشریف بیارن

moshii
09-05-1389, 02:22 بعد از ظهر
سلام
اگر تهران بودم حتما خوشحال میشدم در کنار شما عزیزان یه دوری کوچولویی بزنیم...
ولی خوب چه کنیم که شیرازیم... تشریف آوردید این طرفا یه خبری ندایی چیزی بدید برسیم خدمتتون.

محمد سپاسی
09-05-1389, 03:05 بعد از ظهر
باید جالب باشه وقت کنم حتما می یام
البته مدعی نیستم پیش این 250 ها ولی خوب اگه شد می یام یه تستی بزنم

Alireza
09-05-1389, 04:23 بعد از ظهر
محمد جان حتما بیا خوش میگذره از اون ورم یه کنی جایی میریم

Mohammad
10-05-1389, 11:53 بعد از ظهر
والا من جمعه ها میرم دنبال ورزش و اینجور کارا.
دوست دارم بیام. اما نمی تونم.
راستش کارام خیلی به هم گره خورده و حسابی داغونم.
یه پام نظام وظیفس، یه پام سر کار.

محمد سپاسی
11-05-1389, 07:38 بعد از ظهر
والا من جمعه ها میرم دنبال ورزش و اینجور کارا.
دوست دارم بیام. اما نمی تونم.
راستش کارام خیلی به هم گره خورده و حسابی داغونم.
یه پام نظام وظیفس، یه پام سر کار.

محمد جان خدا صبرت بده
آخه تازه یک هفته هست خدمتم تموم شده

محمد سپاسی
11-05-1389, 10:08 بعد از ظهر
آقا سمت شرق نمیشه یه برنامه گذاشت ؟ برو بچ شرق بیشترن یا غرب؟

ali faghfouri
12-05-1389, 11:15 قبل از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
خیلی حیف شد انقدر سرم شلوغه نمیتونم بیام البته اگر هم میومدم شر میشد(قضیه بی پلاکی و .................) والبته خنده دار هم میشد چون استارت شما برابره پایان من میشد(بخاطر موتورسوار نیست به خاطر موتوره). ایشاا... تو مسابقات بعدی حتما میام.

maanij
12-05-1389, 01:53 بعد از ظهر
بعلت نداشتن موتور من تو کلاس 4سی سی می تونم مسابقه بدم (مسابقه دو):22:

محمد سپاسی
12-05-1389, 02:21 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
خیلی حیف شد انقدر سرم شلوغه نمیتونم بیام البته اگر هم میومدم شر میشد(قضیه بی پلاکی و .................) والبته خنده دار هم میشد چون استارت شما برابره پایان من میشد(بخاطر موتورسوار نیست به خاطر موتوره). ایشاا... تو مسابقات بعدی حتما میام.

آره واقعا حیف شد ، خیلی دوست داشتم اون هیولا کوچولو رو از نزدیک ببینم، از قدیم گفتن شنیدن کی بود مانند دیدن

Sination
12-05-1389, 04:49 بعد از ظهر
والبته خنده دار هم میشد چون استارت شما برابره پایان من میشد

علی جان مسئله اول شدن و کل کل و اینا نیست
بیشتر واسه دوره هم جمع شدن و یه حرکتی کردنه ..

m3hiran
12-05-1389, 09:22 بعد از ظهر
من اگه باشم میام ..خیلی حال میده
ولی مشکل اینجاست جایی که قراره مسابقه بدیم که صاف نیست سربالایی هستش

Sination
12-05-1389, 11:51 بعد از ظهر
مهران جان از این جا بهتر واسه مسابقه پیدا نکردیم والا ..
شیب که داره ولی کمه . ولی بجاش اسفالتش نو نو هستش و محلش هم مناسبه و خز نشده به اون شکل..

---------- Post added at 12:51 AM ---------- Previous post was at 12:50 AM ----------

تا الان کسانی که اعلام امادگی کردن :

علی رضا _ Megelli 250r
مجید _ Pulsar 220
خودم _ Megelli 250r
سپاسی _ Pulsar 220
مهران _ Megelli 250r
نقی نوربخش _ Hyosung GT250r

دیگه نبود ؟! :27:

محمد سپاسی
13-05-1389, 03:01 بعد از ظهر
از بچه ها کسی zx نداره یاد یه مقایسه ای با مگلی انجام بدیم؟

sunshid
13-05-1389, 05:30 بعد از ظهر
سلام
خیلی دوست دارم بیام
امیدوارم بشه:26:

ovE
13-05-1389, 10:11 بعد از ظهر
مسابقه الکی و خشک خالی فایده نداره! باید یه جایزه هم بدین.همه پول بزارن نفر اول پولارو ببره.مسیر صاف هم میشه درگ که حال نمیده.بندازین تو اتوبان که شلوغ باشه یکی دو نفر پر پر بشن بخندیم(شوخی بود خدا نکنه)

Alireza
13-05-1389, 10:20 بعد از ظهر
دنده من اکی نشده هر جا بردم نتونستن فردا میبرم پیش نیما اکی شد که حله نشد با روان میام

Sination
13-05-1389, 11:31 بعد از ظهر
مسابقه الکی و خشک خالی فایده نداره! باید یه جایزه هم بدین.همه پول بزارن نفر اول پولارو ببره.مسیر صاف هم میشه درگ که حال نمیده.بندازین تو اتوبان که شلوغ باشه یکی دو نفر پر پر بشن بخندیم(شوخی بود خدا نکنه)

اره .. چند نفر پرچم دار هم استخدام میکنیم + خرید دستگاه شتاب سنج + جوایز نفیس ( کمک هزینه سفر به شهر ری)
جواد جون داداش مسابقه غیر قانونی داریم برگزار میکنیم ها ... چیزه دیگه نمیخایی ؟:20:

(شوخی)

محمد سپاسی
14-05-1389, 11:04 قبل از ظهر
برنده که معلومه ، ما میریم دور هم باشیم وگرنه پولسار به گور باباش خندیده بتونه مگلی رو بگیره ( البته بدون تقویت )

Mohammad
14-05-1389, 12:35 بعد از ظهر
آقایون شاید بتونم بیام.
اما احتمالا زود میرم. اگه اومدنی شدم به سینا خبر می دم.

mohamad javad
14-05-1389, 02:47 بعد از ظهر
سلام
من هم اگه برنامم جور بشه میام
البته با پالس 180 اون گوشه و کنار ا وایمیسیم از مسابقه شما لذت میبریم

Sination
14-05-1389, 04:05 بعد از ظهر
انشالله همه بتونن بیان و روز خوبی رو داشته باشیم فردا

علی رضا _ Megelli 250r
مجید _ Pulsar 220
خودم _ Megelli 250r
سپاسی _ Pulsar 220
مهران _ Megelli 250r
نقی نوربخش _ Hyosung GT250r
Hyosung gt250r _ Sunshid
جواد _ puls 200
محمد _ Dealim 250vjf
جواد _ puls 180

Red Hat
14-05-1389, 06:37 بعد از ظهر
منم شاید بیام.

Alireza
14-05-1389, 09:27 بعد از ظهر
من دنده مگلی درست نشد بیام با روان میام

joOoker_silence
14-05-1389, 09:56 بعد از ظهر
علیرضا هرموقع باید ، تو موتور نیار خوب ؟ ، چه مرگش شده مگه سه چهار روزه تو کامنتات داری میگی خرابه ، جریان چیه؟

m3hiran
14-05-1389, 11:28 بعد از ظهر
دوستان من نمیتونم بیام فردا...بابابزرگم تو icu باید برم بیمارستان
شرمنده

محمد سپاسی
15-05-1389, 04:18 قبل از ظهر
دشمنت شرمنده
خدا پدر بزرگ رو شفا بده

sunshid
15-05-1389, 05:06 بعد از ظهر
قسمتم نشد که بیام ان شاالله دفعه دیگه با دوستان همراه می شم امیدوارم خیلی به بچه ها خوش گذشته باشه

Sination
15-05-1389, 05:09 بعد از ظهر
قرار امروز هم به خوبی سپری شد
چند تا مسابقه دادیم که نتایج به شرح زیر است:

220 CC
بین اقای سپاسی و مجید که مجید تونست جولوتر بیوفته ..

250CC
حدود 3 دفعه مسابقه دادیم و نتایج به شرح زیر است :
NINJA 250
هر 3 دفعه نینجا زودتر به پایان رسید ولی من توی شتاب ازش جولو می افتادم ولی توی دور میگیرفت
Megelli &Hyosung gt250
اقای نقی نوربخش تونست از 3 باری که مسابقه دادیم 1 بار از من جولو افتاد و سری بعدی من گرفتمش و دفعه سوم هم من دیر متوجه استارت شدم و کلا عقب موندم و معلوم نبود اگر من حرکت می کردم نتیجه چی بود ..

Dealim
محمد هم توی شتاب کم میاورد ولی توی دور خیلی خوب موتورش راه میرفت و سرعت میگرفت

واسه دفعات بعد برنامه های بهتری دارم و اول یک جدول تهیه میکینم از شرکت کننده ها و بعد به صورت 2 حذفی مسابقه میدیم .. فکر میکنم هم نتیجه بهتر مشخص میشه هم رسمی تر ..

[Only registered and activated users can see links]

high-speed
15-05-1389, 07:46 بعد از ظهر
آقا من شرمنده ام نیومدم البته اومدن و نیومدنم فرقی نداشت چون فعلا موتور ندارم

اما خیلی دوست داشتم ببینمتون که آخرین لحضه یه مسئله ی خیلی بد برام پیش اومد و اول از همه شرمنده حمید جان(red hat) بخاطر دعوتش

و بعد هم باقی بچه ها شدم

محمد سپاسی
15-05-1389, 08:46 بعد از ظهر
امروز یاد یه ضرب المثل قدیمی افتادم
میگن هرچی پول بدی آش میخوری دقیقا هم همینطور بود
نینجا که همگی رو خورد و هضم کرد
هیونسانگ هرچی من یادم می یاد تو جایگاه دوم بود ( از نظر پایداری و زیبایی و ترمز که به نظرم رتبه اول رو داشت)
دایلیم که خوب تو شتاب با مگلی تقریبا برابر بودن و مگلی یه زره جلوتر بود ( مگلی سینا تقویت بود اگه مگلی استاندارد بود بعید نبود عقب بمونه)
220 هم که جلو اونها حرفی واسه گفتن نداشت طفلک

Sination
15-05-1389, 10:06 بعد از ظهر
سپاسی جان من بدون تقویت هم هیوسانگ اقا مصطفی رو هم گرفتم چه برسه به دایلیم ..
همچین از مگلی حرف میزنید که انگار شتره !

بابا بیخیال !!!
خوبه جولوی خودتون نینجا رو 0 تا 100 گرفتم ! که هیوسانگ و دایلیم فقط میتونند رویاشو داشته باشن که از نینجا جولو بزنن

yosof_web
16-05-1389, 12:08 قبل از ظهر
اگه زوردتر فهمیده بودم منم میومدم امروز و شایدم با ماکسیما میومدم ببینم 0 تا 100 رو کی میبره :27:
(شوخی)

ولی سینا جان جا داشت که عکس و فیلم بیشتری می گذاشتی تو سایت و یه گزارش خوب هم ضمیمه اش میکردی.
مخصوصا مسیری که رفتید مثل طول مسیر و همچنین اگه دو به دو هم مسابقه بدید بعضی وقت ها بهتر میشه فهمید.
من هنوز نفهمیدم که هیو تو این 3 دور مسابقه ار دایالیم جلو افتاد یا نه؟؟؟
یا حتی تو فیلمی که داشتی با نینجا مسابقه میدادی من دیدم که راکب نینجا اصلا فیزیک درستی تو نشستن نداشت و انگاری که براش خیلی فرقی نمیکرد عقب بیافته یا جلو، برای همین میتونید موتورهای همدیگر رو عوض کنید.

Sination
16-05-1389, 12:25 قبل از ظهر
بقیه عکس ها دست بچه هاست میان میزارن به زودی..

m3hiran
16-05-1389, 10:52 قبل از ظهر
بالاخره هر چی باشه نینجا 250 2سیلندره باید تو دور سرتر باشه

Mohammad
16-05-1389, 11:05 قبل از ظهر
آقا یوسف، هیوسانگ از موتور من جلو تر بود.
البته من اگزوزم رو عوض نکردم که اگزوز خود دیلیم زیاد جالب نیست. در ثانی هیو سانگ اگزوزش رو عوض کرده بود و نفس موتور باز تر بود.
مسیر کوتاه بود.
سینا توام همه رو با این مگلییت کشتی.
فکر کنم توی 2 تا از مسابقات که البته فیلمش هم موجوده از من عقب تری.
در کل مسابقه خیلی هم خوب برگزار نشد.
از همه مهمتر که مسیر سر بالایی بود.
دفعه بعدی باید یک مسیر با طول مشخص
دونه دونه تست گیری شه.
شتاب سنج هم بیاریم ( من میارم)
دوربین درست و درمون بیاریم ( اونم من میارم)
مسیر صاف باشه مثل سپهر
اعلام ست باید درست انجام بشه.
توی یکی از مسابقات دست آقا جواد جلوی موتور من بود که نزدیک بود بهش بخورم .

Red Hat
16-05-1389, 11:20 قبل از ظهر
امروز یاد یه ضرب المثل قدیمی افتادم
میگن هرچی پول بدی آش میخوری دقیقا هم همینطور بود
نینجا که همگی رو خورد و هضم کرد
هیونسانگ هرچی من یادم می یاد تو جایگاه دوم بود ( از نظر پایداری و زیبایی و ترمز که به نظرم رتبه اول رو داشت)
دایلیم که خوب تو شتاب با مگلی تقریبا برابر بودن و مگلی یه زره جلوتر بود ( مگلی سینا تقویت بود اگه مگلی استاندارد بود بعید نبود عقب بمونه)
220 هم که جلو اونها حرفی واسه گفتن نداشت طفلک

مگلی سینا نمیدونم چیکارش کرده بود اصلآ راه نمیرفت .

اگه موتور سینا در شرایط خوبی بود همه رو به راحتی میگرفت ولی با این حال تو شتاب اولیه از همه جلو بود.

MASOOD
16-05-1389, 12:02 بعد از ظهر
سلام اقاى عزيز من همون راكب نينجا هستم.اگه من خيلي ساده رو موتور نشستم و حالت ريس رو رعايت نكردم بخاطر اينه كه موتور 250cc اثلا ماله اين صحبتا نيست كه بخاى روش ژستم بگيري.

Alireza
16-05-1389, 12:21 بعد از ظهر
دقیقا منم نظر تورو دارم مسعود جان

m3hiran
16-05-1389, 12:28 بعد از ظهر
سلام اقاى عزيز من همون راكب نينجا هستم.اگه من خيلي ساده رو موتور نشستم و حالت ريس رو رعايت نكردم بخاطر اينه كه موتور 250cc اثلا ماله اين صحبتا نيست كه بخاى روش ژستم بگيري.

کاملا درست تازه نینجا و مگلی اصلا مناسب نیستند واسه خوابیدن ولی هیوسانگ راحت میشه روش لم داد(چون هر 3 تا رو نشستم اینجوری قضاوت میکنما !!!)
ولی قبول کنیم خوابیدن روی موتور میتونه خیلی کم توی شتاب تاثیر داشته باشه

MASOOD
16-05-1389, 12:46 بعد از ظهر
کاملا درست تازه نینجا و مگلی اصلا مناسب نیستند واسه خوابیدن ولی هیوسانگ راحت میشه روش لم داد(چون هر 3 تا رو نشستم اینجوری قضاوت میکنما !!!)

قبول دارم ولي تو خيابون اين حركتارو بكني به ادم ميخندن.باز تو يه پيست درست و حسابي باشه يه چيزي.
حالا يه سوال اين كليپاي ديروزو كجا ميشه ديد؟

Mohammad
16-05-1389, 01:18 بعد از ظهر
دفعه بعدی اگه شد بریم باید یکم منظم باشه.
علیرضا شما یه حرکتی بکن، بشین یه سری قانون واسه مسابقه در نظر بگیر که انقدر حرف و حدیث پیش نیاد.
از همه مهمتر اینکه سر بالایی نباشه.
البته به احتمال قوی سری بعدی من با لانزا میام.:14:

Alireza
16-05-1389, 01:49 بعد از ظهر
حله میشینیم یه سری قوانین در نظر میگیریم با یه سری امکانات که مشتی بشه دیروز هم واسه تست بدک نبود

Sination
16-05-1389, 02:23 بعد از ظهر
فکر کنم توی 2 تا از مسابقات که البته فیلمش هم موجوده از من عقب تری.
یک بار فکر میکنم عقب بودم اونم به خاطر بعد اعلام کردن علی رضا بود که کلا 2 یا 3 ثانیه دیر تر من حرکت کردم

شتاب سنج هم بیاریم ( من میارم)
فکر خوبیه اینجوری حق کسی ضایع نمیشه و نتایج شفاف و مشخصه
یک جدول هم تهیه میکینم و به صورت دو حذفی مسابقات رو برگزار میکنیم و اگر هم کسی باخت باز هم شانس داشته باشه
اقای محمد خان این عکس های پیست رو ندادی ها .. دست شما درد نکنه ..

[/COLOR]

من حرفت رو قبول ندارم اگر اینجوری باشه هایابوسا چون 1300 سی سی هستش راکبش اصلا نیازی نداره که بخوابه روی باک چون قدرت و شتابش زیاده .. ؟!
ولی اگر اون کلیپی که بچه ها گذاشتند درگ hayabusa vs zx14 رو ببینی راکب هایابوسا قبل از استارت روی موتورش خوابیده حالا شما فرظ کن که برای همچین موتور هایی با سی سی بالا باز هم تاثیر داره اون استایل دیگه چه برسه به مگلی و این جور موتور ها ..

Mohammad
16-05-1389, 02:42 بعد از ظهر
عکسای پیست رو دارای توی آواتارم می بینی. :5:

مشکل اصلی دستگاه شتاب سنج نیاز به باطریه موتوره. حالا خر بیار و باقالی بار کن. باطری مگلی رو از کجا در بیاریم؟
باطری دیلیم هم که زیر زینه.
تنها راهش دوربین فیلم برداری عمودی هست.

در مورد خوابیدن رو موتورای سنگین قضیه ارتباطی به تاثیر نداره.
مشکل اینه که اگه نخوابن از جا کنده می شن.
اما توی اینکه تاثیر داره هم شکی نیست.

MASOOD
16-05-1389, 03:19 بعد از ظهر
در مورد خوابیدن رو موتورای سنگین قضیه ارتباطی به تاثیر نداره.
مشکل اینه که اگه نخوابن از جا کنده می شن.
اما توی اینکه تاثیر داره هم شکی نیست.[/quote]

اقايون ماداريم درمورد 250 زپرتي حرف ميزنيم شما از 1400و1300 حرف ميزنيد بيخيال در حد تهران و ايران صحبت كنيد لطفا.

Mohammad
16-05-1389, 03:29 بعد از ظهر
آقا مسعود داغ دلمون رو تازه نکن.
اگه میشد پلاک کرد که نینجای 600 ام گوشه انبار خاک نمی خورد.

MASOOD
16-05-1389, 03:58 بعد از ظهر
goostaw جان اگه نينجاي ششصدت برگه سبز داشته باشه ميتوني پلاك فدراسيون بگيري براش.

Mohammad
16-05-1389, 04:30 بعد از ظهر
منظور من پلاک ملی بود. پلاک فدراسیون که کشکه.

sunshid
16-05-1389, 04:32 بعد از ظهر
واااااااای چه بحث داغی کاش مشکل برام پیش نمی اومد و میومدم باهاتون تا با چشم خودم ببینم مگلی چجوری نینجا و هیو رو که شتابشون تقریبا با هم برابره رو می گیره

MASOOD
16-05-1389, 05:46 بعد از ظهر
Sunshid داداش زيادم جالب نبود چون به محض اينكه دنده 1 من 70تارو پر ميكرد همه پرپر ميشدن

Sination
16-05-1389, 07:16 بعد از ظهر
عکسای پیست رو دارای توی آواتارم می بینی.

باشه اشکالی نداره عکس های منو نده ولی شناختم دیگه ..

مشکل اینه که اگه نخوابن از جا کنده می شن

تو که اصلا موتورت ریس نیست و فرمونت جوری نیست که بخایی بخوابی روی موتور

سرعت زیر 140 تا کنده شدن نداره
حالا شماها ها واسه این که خیلی خفنید و نمیتونید درک کنید که وقتی راکب رو موتور میخابه باک باد رو از بدنش و سرش رد می کنه و بنابرین میتونه سرعت بشتری داشته باشه فکر کنید که ژسته کله این قزیه ...

این دفعه هم مسیر رو کوتاه تر میکنیم (400 متر) و اون وقت میبینیم که دنیا دسته کیه توی شتاب :23:

راستی اقا مسعود ! مجید گفتش که شبها میرید نمیدونم کجا شرتی مسابقه میدید و اینا یک مقدار توضیح بده چه جوریاست

joOoker_silence
16-05-1389, 08:08 بعد از ظهر
کل کلا رو نگا تورو خدا آدم می مونه چی بگه !!!!

عکسارو آپ کردم تو گالری تصاویر هست ، کلیپ ها هم به زودی !!!!

Mohammad
16-05-1389, 11:02 بعد از ظهر
سینا خان، والا به خدا فقط همین 2تا عکس رو به من داده.
نمودی مارو.
در مورد خوابیدن هم خیلی ممنون از اطلاعاتت. آخه من تا حالا بالای 250 سوار نشدم که. مگلی هم ندارم که.
شما در مورد هایابوسا گفتی منم گفتم وقتی روی هایابوساهستی اگهنخوابیو بخوای درگ کنی کنده میشی.
والا روی 250 های معمولی روی 2 تا پات هم بیاستی چیزیت نمی شه.

من با یه برنامه ادیت تصاویر فاصله موتورها از وقتی از کادر خارج میشن رو تخمین زدم که به شرح زیر است.

نفر اول مسعود با نینجای 250 رو اگه صفر در نظر بگیریم.
نفر دوم نقی با هیوسانگ 250 فاصله ای برابر با 1 ثانیه و 2 دهم
نفر سوم محمد یا دیلیم 250 فاصله ای برابر با 1 ثانیه و 9 دهم
نفر چهارم علیرضا با مگلی فاصله ای برابر با 2 و 3 دهم

البته من شکی ندارم که مگلی توی حالت خوبی نبود. دیلیم خودم هم به نظرم خیلی خوب ظاهر شد و همینم ازش انتظار نمی رفت که البته به خاطر یه اشتباه که 2 دفعه تکرار کردم توی شتاب دور موتور افت کرد.
نقی خیلی خوب دنده داد و اگزوز تایگرش هم به خوبی جواب می داد. نینجا هم که خب موتور سازمانی خودمه و از همه پیش بود و صد البته دوست داشتم مگلی ببره که نشد.
باید حدود 10 بار هر کس وارم آپ توی مسیر می رفت بعد مسابقه داده میشد. من خودم به شخصه نتایج رو نتایج واقعی موتورها نمی دونم. نه اینکه بخوام دبه در بیارم. اما خواهش می کنم بحث رو ادامه ندید. موتورهاتون رو درست و حسابی تعمیر کنید و برای یک مسابقه جدید که بشه روی نتایجش حساب کرد آماده شید.
شاید من یه مگلی بیارم که همهتون رونابود کنه. حدود 1 تومن خرجش کردیم. اگه تا روز مسابقه فروش نرفت میارم.
فردا هم با بچه ها صحبت می کنم واسه باند سپهر. فقط کسی خبر دار نشه که نیاد وسط پیست وایسه برقصه.
کاملا خصوصی برگزار کنیم.

Sination
17-05-1389, 12:53 قبل از ظهر
من میگم 5شنبه برگزار کنیم که تا اون روز هم تمرین داشته باشیم

نفر چهارم علیرضا با مگلی فاصله ای برابر با 2 و 3 دهم

علی رضا تو کی مسابقه دادی ما نفهمیدیم؟:1:

Alireza
17-05-1389, 01:17 قبل از ظهر
واسه دست گرمی با موتور تو دادم ولی نینجا نبود تو مسابقه من شایدم بود یادم نی

ali faghfouri
17-05-1389, 08:47 قبل از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
خوب شد من nsr یا zzr1100 نیووردم(یا نمیتونستم بیارم) چون الان ادعا می شد مگلی و نینجا و هیوسانگ منو گرفتن.
مسابقه های شرطی از ساعت 2-3 تو نیایش و چمران و ایران زمین هستش(یا حداقل بودش) فقط نکته جالب اینه که بری باختی مخصوصا یه nsr هست که همتونو سوسک میکنه(من نیستما). البته این مسابقات بی نهایت خطرناکه واگه این کاره نباشید همون روزه اول به فنا میرید یکی از رفقای قدیم که الان خونش بهشت زهراست تو نیایش دقیقا همین شکلی پرپر شد.(شرمنده از آقا مسعود که من بجاشون جواب دادم).
رو باک خوابیدن برای حفظ ارگونومی آیرودینامیک هستش نه برای ژست. ربطی هم به حجم موتور نداره.
مسابقه بعدی شاید من هم بیام فقط باید یه کم کارامو ردیف کنم. بیام اونجا براتون دست بزنمممممم.
در ضمن آقا سینا دنیا تو شتاب دسته nsrه تلاشه بیهوده نکن.

محمد سپاسی
17-05-1389, 08:59 قبل از ظهر
بابا این همه تعصب واسه چیه
خوب باختید بگید باختیم ، شرایط شیب و ... هم برای همه بوده
منم باختم ، خوب به جهنم که باختم ، خودتون رو عشقه ، گور بابای موتوراتون
با تعاریفی که از شتاب مگلی شنیده بودم یه چیز دیگه فکر میکردم ولی کلا نظرم در موردش برگشت)
سینا تو کی تو صفر تا صد نینجا رو بردی؟ اگه منظورت دم پیسته که اون صفر تا ده هم نبود کلاچ رو یک هو ول کردی یه متر رفتی جلو ، بعد هم مسعود با نینجاش خیلی ریلکس قورتت داد
تو چقدر تعصب داری رو شتاب این مگلی مادر مرده ، بابا تو اصلا همه رو بردی اسنادشم موجوده!!!!!!!!!!:27:

Mohammad
17-05-1389, 09:39 قبل از ظهر
آقای سپاسی لطفا انقدر ادامه ندید.
دیگران رو نمی دونم، اما من روی موتورم حساسم. به خودم توهین کنید، اما به موتورام توهین نکنید. اصلا خوشم نمیاد.

در مورد nsr هم شکی نیست. موتور، موتور عالی ایه، من که خیلی دلم می خاد 125 آپریلیا رو بیارم. اونم واسه خودش ناراحتیه.

m3hiran
17-05-1389, 09:50 قبل از ظهر
اقا چرا دوست دارید همیشه بگید موتور من بهترینه
من خودم مگلی دارم ولی هر کی میاد ازم میپرسه موتورت چجوریه میگم همون 4700 که گرفتم میارزه نه بیشتر باید قبول کنیم تمام موتورهایی که تو مسابقه بودن همشون یه سری عیب داشتن و دارن

ali faghfouri
17-05-1389, 10:03 قبل از ظهر
آقای سپاسی لطفا انقدر ادامه ندید.
دیگران رو نمی دونم، اما من روی موتورم حساسم. به خودم توهین کنید، اما به موتورام توهین نکنید. اصلا خوشم نمیاد.

در مورد nsr هم شکی نیست. موتور، موتور عالی ایه، من که خیلی دلم می خاد 125 آپریلیا رو بیارم. اونم واسه خودش ناراحتیه.
مگه قبلا به nsr شک داشتید؟ شتاب با اختلاف بالا همه موتورهایی که اوورده بودیدو له میکنه. سرعت هم که خودم شخصا با یه nsr نیمه تیونیگ 225تا رفتم ولی آقای بهزاد اقتصاد با nsr تا 240تا رفته البته خارج از پیست چون تو پیسته آزادی هیچ موتوری بالای 180 تا نمیتونه بره و شتاب حرف اولو آخرو میزنه البته کنترل تو پیچ ها هم خیلی مهمه.

high-speed
17-05-1389, 01:16 بعد از ظهر
الان همت ساعت 1 به بعد خوراکه مسابقه است

مطمئن باشین موتور بگیرم با کمال و میل و جان بر کف توی این مسابقات شرکت میکنم

البته با یه nsr خیلی خفن

فعلا لنگ یه کمی پولم ، بگیرم دیگه درنگ نمیکنم

ali faghfouri
17-05-1389, 01:44 بعد از ظهر
آقای goostaw الان تویه سایت tuning talk داشتم یه چرخی میزدم با پست شما درباره درگ تو باند سپهر مواجه شدم.
اولا: پستتون یه ایرادی داشتش چون اونجا عضو نبودم اینجا بهتون میگم. کلاس آزاد یعنی 1000 سی سی بیاد با 400 یا 600 مقابله کنه یعنی چی کلاس آزاد ولی فقط 250 بیان. 250 خودش یه کلاسه.
دوما: گفته بودید که موتور بی پلاک نیاد 2تا سوالی ازتون داشتم. بنظرتون حیف نیست cbr250 یا fzr250 یا zzr250 یا.......... تو این مسابقه نباشن(قطعا میدونید که 99% این موتورها پلاک ندارن)؟ فقط میخواید دو تا موتور که اصلا هیچ چیزه قابل توجهی نه از نظر قدرت و نه از نظر کیفیت ساخت دارن با هم مقابله کنن؟
سوما: گفته بودید که تماشاچی نباشه.اگه تماشاچی نباشه دوباره میشه همین آش و همین کاسه هرکی فرداش میاد میگه من فلان چیزو زدم من بهمان چیزو زدم.
چهارما: معلومه که آقای نادری تمام زور موتورو میزنه که بگه موتورای کویر عالیه.(قصد جسارت به آقای نیما نادریو نداشتم) در گذشته اگه قرار بود موتوری تست شه به آقای تومیک بانوسیان سپرده میشد. که هم از نظر کیفیت رانندگی سطح بالایی دارن و هم بسیار آدم منصفی هستن. الان نمیدونم ایشون هنوز موتورسواری میکنه یا نه ولی اگه خواستید همچین کاری بکنید سعی کنید که ایشونو به عنوان راکب انتخاب کنید.(قصد مداخله نداشتم بیشتر جنبه یه توصیه بود)
پنجما: تو رو خدا مسابقه درگ میذارید بعدش مرغ سوخاریشو بدید:)

---------- Post added at 01:44 PM ---------- Previous post was at 01:42 PM ----------

الان همت ساعت 1 به بعد خوراکه مسابقه است

مطمئن باشین موتور بگیرم با کمال و میل و جان بر کف توی این مسابقات شرکت میکنم

البته با یه nsr خیلی خفن

فعلا لنگ یه کمی پولم ، بگیرم دیگه درنگ نمیکنم
شما هم nsrی میشید؟چند ؟کو؟کی؟تیونیگ یا استاندارد؟

Mohammad
17-05-1389, 02:01 بعد از ظهر
در مورد کلاس آزاد منظورم این بود که هرکس هر کاری خواست می تونه روی موتورش انجام بده.
ایرادی نداره که اگزوز یا کاربراتور عوض شده باشه و الا آخر.
تماشاچی هم شخصا باهاش مشکل دارم.
اعتقاد من اینه وقتی نمی تونی جلوی یک کار رو بگیری یا نگو نکنید یا از ریشه بزن. تماشاچی ها جز اضافه بودن کار خاصی ندارند. در ثانی پای باند سپهر روی پوست خربزس که بلیط بفروشه.
اگه موتورا پلاک نداشته باشن نمی تونیم توی مجله ماشین چاپ کنیم و میره توی ماهنامه نوآور.
بنده هم عرض کردم اقای نادری باید بگه موتورا از لحاظ شرکت کویر توی شرایط خوبی هستن نه اینکه توی نتایج دخل و تصرف کنن. خود سر دبیر مجله ماشین اگه بفهمه حتی کویر خودش موتور در اختیار گذاشته محال ممکنه چاپ کنه. اونا نمی یان واسه یه تست اعتبارشون رو ببرن زیر سوال.
در مورد راکب هم من 3 نفر از کسانی که می شناختم و به روندنشون اعتماد داشتم رو مثال زدم. وگرنه باید لیست 100 نفره می ذاشتیم. آقای تومیک هم راکب ارزنده ایرانی هستند. خوشحال می شیم که اگر شما باهاشون رابطه ای دارید هماهنگ کنید.
قصد ما تامین خبر برای مردم عادی هست که می خوان موتور پلاک دار سوار شن. همینجوری هم 6 تا موتور هست که اگه بخوان تست کنن حدود 3 ساعت زمان نیازه.
اگر رئیس هیئت که از آشنایان هستند قبول کنن می تونیم از تجهیزات فدراسیون هم استفاده کنیم.
در هر حال من خودم عازم سفرم واسه آوردن وسایل موتور سنگین، اگه تا قبل از رفتن شرایط جور شد تست برگزار میشه.

ali faghfouri
17-05-1389, 02:12 بعد از ظهر
در مورد کلاس آزاد منظورم این بود که هرکس هر کاری خواست می تونه روی موتورش انجام بده.
ایرادی نداره که اگزوز یا کاربراتور عوض شده باشه و الا آخر.
تماشاچی هم شخصا باهاش مشکل دارم.
اعتقاد من اینه وقتی نمی تونی جلوی یک کار رو بگیری یا نگو نکنید یا از ریشه بزن. تماشاچی ها جز اضافه بودن کار خاصی ندارند. در ثانی پای باند سپهر روی پوست خربزس که بلیط بفروشه.
اگه موتورا پلاک نداشته باشن نمی تونیم توی مجله ماشین چاپ کنیم و میره توی ماهنامه نوآور.
بنده هم عرض کردم اقای نادری باید بگه موتورا از لحاظ شرکت کویر توی شرایط خوبی هستن نه اینکه توی نتایج دخل و تصرف کنن. خود سر دبیر مجله ماشین اگه بفهمه حتی کویر خودش موتور در اختیار گذاشته محال ممکنه چاپ کنه. اونا نمی یان واسه یه تست اعتبارشون رو ببرن زیر سوال.
در مورد راکب هم من 3 نفر از کسانی که می شناختم و به روندنشون اعتماد داشتم رو مثال زدم. وگرنه باید لیست 100 نفره می ذاشتیم. آقای تومیک هم راکب ارزنده ایرانی هستند. خوشحال می شیم که اگر شما باهاشون رابطه ای دارید هماهنگ کنید.
قصد ما تامین خبر برای مردم عادی هست که می خوان موتور پلاک دار سوار شن. همینجوری هم 6 تا موتور هست که اگه بخوان تست کنن حدود 3 ساعت زمان نیازه.
اگر رئیس هیئت که از آشنایان هستند قبول کنن می تونیم از تجهیزات فدراسیون هم استفاده کنیم.
در هر حال من خودم عازم سفرم واسه آوردن وسایل موتور سنگین، اگه تا قبل از رفتن شرایط جور شد تست برگزار میشه.
من سعی میکنم با آقای تومیک بانوسیان صحبت کنم اگه ایشون تمایل داشتن بهتون میگم.
من فکر میکردم شما میخواید مسابقه درگ برگزار کنید نه اینکه فقط یه تست ساده از چن تا موتور بگیرین.

Sination
17-05-1389, 03:37 بعد از ظهر
اقا من آخر شدم حتی از پالس 220 اقای سپاسی هم خوردم توی شتاب ..
تمومش کنید دیگه من میتونم جوابتون رو بدم ولی زیاد جالب نیستش اینجا بخواد ناراحتی پیش بیاد بین کاربران سایت

Mohammad
17-05-1389, 07:52 بعد از ظهر
حالا فعلا من صحبتا رو با بچه ها کردم.
بذارید ببینیم جواب چی میشه.
درگ هم اگه وقت شد میزنیم.

Sination
17-05-1389, 11:12 بعد از ظهر
امشب ساعت 2 - 3 دارم میریم نیایش و اون ورا کسی نمیاد ؟

high-speed
17-05-1389, 11:43 بعد از ظهر
خسته نباشید بچه های گل

علی جان من قصد خرید یه موتور ریس خوب دارم و صد در صد به نتیجه رسیدم که nsr بگیرم(از تعاریف شما و دوستان و سوابق عالی این موتور)

اگر بتونم با 3-4 تومن یه تیونینگ شده سالم گیربیارم که چه بهتر اما اگه نشد فعلا یه معمولی میگیرم

راستی بنظرت تیونینگ شده اش با 3-4 تومن گیری میاد؟

Alireza
18-05-1389, 12:54 قبل از ظهر
دوستان ادامه بحث تو تاپیک های خودش
این تاپیک هم قفل میشه