PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شرایط عضویت هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان تهران

Sination
19-11-1390, 12:52 قبل از ظهر
شرایط عضویت

شرایط عضویت موتور سواری:

مبلغ عضویت برای رشته موتوراسپرت ( ریس ) مبلغ ۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال

مبلغ عضویت برای رشته موتور کراس مبلغ ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال

مبلغ عضویت برای رشته موتور تریال مبلغ ۸۰۰,۰۰۰ ریال

مبلغ عضویت برای رشته چهارچرخ مبلغ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ریال

مهلت عضویت برای هر رشته تا پایان سال مربوطه است .

واریز مبلغ به شماره حساب جام بانک ملت : ۶۱ / ۶۸۸۵۷۰ به نام هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان تهران

ارائه اصل فیش پرداختی

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ

مدارک لازم جهت ثبت نام وحکم تردد موتوراسپرت تا پایان سال۹۰ :

کپی کارت ملی - ۶ قطعه عکس ۴* ۳ - کپی شناسنامه - کپی گواهینامه - کپی کارت پایان خدمت و یا اشتغال به تحصیل

بیمه ورزشی ، اصل سند موتور ، رنگ موتور ، حجم موتور به cc

و ۲ معرف معتبر( دارای فیش حقوقی یا جواز کسب به همراه کارت ملی )

مدارک لازم جهت ثبت نام وحکم تردد کراس تا پایان سال۹۰ :

۴ قطعه عکس ۴*۳ - کپی شناسنامه - کپی گواهینامه - کپی کارت پایان خدمت و یا اشتغال به تحصیل

بیمه ورزشی ، نوع و پلاک یدک کش ، شماره بدنه موتور ، شماره موتور(انجین) ، رنگ موتور

و حجم موتور به cc

نکته : برای ثبت نام اطفال در رشته موتور کراس رضایت نامه پدر الزامی است.

مدارک لازم جهت ثبت نام وحکم تردد تریال تا پایان سال۹۰ :

۴ قطعه عکس ۴*۳ کپی شناسنامه - کپی گواهینامه - کپی کارت پایان خدمت و یا اشتغال به تحصیل

بیمه ورزشی ، شماره بدنه موتور ، شماره موتور(انجین) ، رنگ موتور

و حجم موتور به cc

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــ

شرایط عضویت اتومبیلرانی :

مبلغ عضویت برای رشته دو دیفرانسیل مبلغ ۵۰۰,۰۰۰ ریال

مبلغ عضویت برای رشته اتومبیلرانی ( سرعت - کارتینگ - رالی ) مبلغ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ریال

مبلغ عضویت برای رشته اتومبیلرانی کلاسیک ۵۰۰,۰۰۰

واریز مبلغ به شماره حساب جام بانک ملت : ۶۱ / ۶۸۸۵۷۰ به نام هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان تهران

ارائه اصل فیش پرداختی

مدارک لازم جهت ثبت نام اتومبیلرانی :

۴ قطعه عکس ۴*۳ کپی شناسنامه - کپی گواهینامه - کپی کارت ملی - کپی کارت پایان خدمت یا گواهی اشتغال و بیمه ورزشی

نکته : برای ثبت نام بانوان در رشته اتومبیلرانی رضایت نامه همسر الزامی است.

منبع سایت هیات

K.I.A
19-11-1390, 12:56 قبل از ظهر
موتورای ما که پلاک داره فکر کنم قیمت و قانونش فرق کنه چون نیازی به صدور حکم و... نداره

Sination
19-11-1390, 12:58 قبل از ظهر
بله
البته میتونی مثلا اگر اگزوز خیلی خفن یا تغییراتی در موتور بدی مثل رنگ و تغییر انجین از حکم هم استفاده کنی و پلاکت رو نصب نکنی

K.I.A
19-11-1390, 01:00 قبل از ظهر
پس شرایط موتورای پلاک فرق داره اینو باید یزیم بپرسیم

کوروش
19-11-1390, 01:03 قبل از ظهر
اقا یه سوال این قضیه سن و گواهی موتورهای 250 به بالا هم بگید ممنونتون میشم

Sination
19-11-1390, 01:13 قبل از ظهر
قضیه نداره
کلا یک جور گواهی نامه داریم
اونی هم که 1000 داره گواهی نامه موتورسیکلت داره (معمولی)

علی یزدانی
19-11-1390, 02:10 قبل از ظهر
اماراتیا تو هیات تهران جایی ندارن؟یعنی نمیتونن عضو بشن؟

Sination
19-11-1390, 02:17 قبل از ظهر
به صورت عمومی خیر ولی آشنا داشته باشید میشه یه کار هایی کرد

nopo
19-11-1390, 08:11 قبل از ظهر
روزهاي عادي با كارت هيئت نميشه بدون پلاك اومد توي شهر؟

Sination
19-11-1390, 02:32 بعد از ظهر
نخیر اقا

K.I.A
23-11-1390, 01:12 قبل از ظهر
برای ثبت نام موتور اسپرت 2 تا معرف معتبر با فیش حقوقی میخواد !!!! داستان چیه؟

siavash brazil
23-11-1390, 11:02 بعد از ظهر
برای ثبت نام موتور اسپرت 2 تا معرف معتبر با فیش حقوقی میخواد !!!! داستان چیه؟

دوتا کاسب با جواز کسب
یا کارمند اداره دولتی با فیش حقوقی
باید معرف و ضامن شما باشند
مثل همه جاهای دیگه (برای گرفتن دسته چک.. وام.. اینجا هم ضامن معتبر میخواد مشکلی پیش بیاد ..)

Sination
23-11-1390, 11:10 بعد از ظهر
یک نکته در رابطه با کراس که از اقای رحیمی امروز پرسیدم
حتما باید به ماشین بسته بشه برای گرفتن حکم + سنگ نخورده بودن شماره شاسی

vill
23-11-1390, 11:24 بعد از ظهر
:18: توی چه شرایطی میشه با خیال راحت توی خیابون اومد؟

siavash brazil
23-11-1390, 11:32 بعد از ظهر
:18: توی چه شرایطی میشه با خیال راحت توی خیابون اومد؟

موتور پلاک ملی سوار شد :-d !!!

توو خیابون که هیچ وقت !
یه موتور 250 به بالای مدارک دار تهیه فرمایین
موتور برگه سبز داشته باشه
حکم فدراسیون داشته باشین
از درب منزل تا درب پیست و عکس روزای جمعه..

K.I.A
23-11-1390, 11:33 بعد از ظهر
هیچ شرایطی!!!جز تردد مسیر خونه تا پیست اونم تو تایم مخصوص

02109002
13-12-1390, 04:11 بعد از ظهر
شرایط عضویت موتور سواری: مبلغ عضویت برای رشته موتوراسپرت ( ریس ) مبلغ ۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال و برای هر ۶ ماه مبلغ ۳,۰۰۰,۰۰۰ ریالبابت کارت آموزش و تمرین - هزینه پیست - خدمات داخل پیست از جمله نظافت - آمبولانس - دفتر داخل پیست - هزینه های دفتر مرکزی - مسابقات در سطح استان - جوایز مسابقات

مبلغ عضویت برای رشته موتور کراس مبلغ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ریال و برای هر ۶ ماه مبلغ ۱,۵۰۰,۰۰۰ بابت کارت آموزش و تمرین - هزینه پیست - خدمات داخل پیست از جمله هزینه لودر ، آب پاشی ، آمبولانس و دفتر داخل پیست - هزینه های دفتر مرکزی - اعزام تیم به مسابقات - مسابقات در سطح استان - جوایز مسابقات

مبلغ عضویت برای رشته موتور تریال مبلغ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ریال بابت هزینه های دفتر مرکزی - برگزاری مسابقات - جوایز مسابقات

مبلغ عضویت برای رشته چهارچرخ مبلغ ۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال بابت هزینه های دفتر مرکزی - برگزاری مسابقات - جوایز مسابقات

مبلغ عضویت برای رشته موتور سواری کلاسیک مبلغ ۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال بابت هزینه های دفتر مرکزی - برگزاری مسابقات - جوایز مسابقات

ارائه اصل فیش پرداختی
کپی کارت ملی - ۳ قطعه عکس ۴* ۳ - شناسنامه - گواهینامه - کارت پایان خدمت و یا اشتغال به تحصیل
بیمه ورزشی ، اصل سند موتور ( برگه سبز گمرکی یا سند تملیکی فروش ) ، رنگ موتور ، حجم موتور به cc
(لازم به ذکر است سند تملیکی اوراق غیر قابل قبول است و همچنین موتورهای سوئیچ یا امارات ، قابل قبول و تحت پشتیبانی هیات نمی باشند.)

۳ قطعه عکس ۴*۳ - شناسنامه - گواهینامه - کارت پایان خدمت و یا اشتغال به تحصیل
بیمه ورزشی ، نوع و پلاک یدک کش ، شماره بدنه موتور ، شماره موتور(انجین) ، رنگ موتور
و حجم موتور به cc
۳ قطعه عکس ۴*۳ کپی شناسنامه - گواهینامه - کارت پایان خدمت و یا اشتغال به تحصیل
و حجم موتور به cc
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــ

مبلغ عضویت برای رشته دو دیفرانسیل مبلغ ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال بابت هزینه های دفتر مرکزی - برگزاری مسابقات - جوایز مسابقات

مبلغ عضویت برای رشته اتومبیلرانی ( سرعت - کارتینگ - رالی ) مبلغ ۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال بابت هزینه های دفتر مرکزی - برگزاری مسابقات - جوایز مسابقات

مبلغ عضویت برای رشته اتومبیلرانی کلاسیک ۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال بابت هزینه های دفتر مرکزی - برگزاری مسابقات - جوایز مسابقات

ارائه اصل فیش پرداختی
۳ قطعه عکس ۴*۳ کپی شناسنامه - گواهینامه - کارت ملی - کارت پایان خدمت یا گواهی اشتغال و بیمه ورزشی

Ali
13-12-1390, 07:24 بعد از ظهر
چقدر بد که اماراتی نمیتونه عضو بشه

sober
13-12-1390, 08:20 بعد از ظهر
اقا سند تملیکی فروش فرقش با سند تملیکی اوراقی چیه؟این سند تملیکی فروش همون برگه مزایده که موقع خریداز ارگانهایی مثل س پ اه غیره میدن یانه ؟

roteal2007
13-12-1390, 08:20 بعد از ظهر
بابا مگه میخوایم بریم بوئینگ تست کنیم چخبره اونجاش باحاله که میگه دوتا ضامن معتبر...انگاری میخوایم وام بگیریم!!!!

sober
13-12-1390, 08:29 بعد از ظهر
یکی پیا نمیشه یه جواب بما بده :hanghead:

02109002
13-12-1390, 08:32 بعد از ظهر
دوست عزیز شما 10 دقیقه پیش پست زدین اگر کمی صبر داشته باشین فردی که اطلاع داره شما رو راهنمائی میکنه

با تشکر

kheyri
13-12-1390, 08:52 بعد از ظهر
سند تملیکی فروش فکر کنم خیلی وقته دیگه نمیدن .همون سند امام فکر کنم فقط هم دادگاه انقلاب میده

kips
14-12-1390, 12:02 قبل از ظهر
برگه تملیکی اوراقی اون برگه ای هست که در انتها برگه بصورت نیم دایره نوشته شده که خریدار متعهد میشود که موتور فوق را ظرف 72 ساعت اوراق نماید در کل یعنی موتور میشه لوازم یدکی.و هر شخصی چه با موتور چه بی موتور میتواند عضو هیئت بشه

Sination
14-12-1390, 12:14 قبل از ظهر
اوراقی و مزایده ایی و تملیکی یکی هست کاربردش

02109002
20-12-1390, 08:15 بعد از ظهر
شرایط عضویت موتور سواری:

مبلغ عضویت برای رشته موتوراسپرت ( ریس ) مبلغ ۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال و برای هر ۶ ماه مبلغ ۳,۰۰۰,۰۰۰ ریالبابت کارت آموزش و تمرین - هزینه پیست - خدمات داخل پیست از جمله نظافت - آمبولانس - دفتر داخل پیست - هزینه های دفتر مرکزی - مسابقات در سطح استان - جوایز مسابقات

مبلغ عضویت برای رشته موتور کراس مبلغ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ریال و برای هر ۶ ماه مبلغ ۱,۵۰۰,۰۰۰ بابت کارت آموزش و تمرین - هزینه پیست - خدمات داخل پیست از جمله هزینه لودر ، آب پاشی ، آمبولانس و دفتر داخل پیست - هزینه های دفتر مرکزی - اعزام تیم به مسابقات - مسابقات در سطح استان - جوایز مسابقات

مبلغ عضویت برای رشته موتور تریال مبلغ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ریال بابت هزینه های دفتر مرکزی - برگزاری مسابقات - جوایز مسابقات

مبلغ عضویت برای رشته چهارچرخ مبلغ ۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال بابت هزینه های دفتر مرکزی - برگزاری مسابقات - جوایز مسابقات

مبلغ عضویت برای رشته موتور سواری کلاسیک مبلغ ۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال بابت هزینه های دفتر مرکزی - برگزاری مسابقات - جوایز مسابقات

ارائه اصل فیش پرداختی
کپی کارت ملی - ۳ قطعه عکس ۴* ۳ - شناسنامه - گواهینامه - کارت پایان خدمت و یا اشتغال به تحصیل
بیمه ورزشی ، اصل سند موتور ( برگه سبز گمرکی یا سند تملیکی فروش ) ، رنگ موتور ، حجم موتور به cc
(لازم به ذکر است سند تملیکی اوراق غیر قابل قبول است و همچنین موتورهای سوئیچ یا امارات ، قابل قبول و تحت پشتیبانی هیات نمی باشند.)

۳ قطعه عکس ۴*۳ - شناسنامه - گواهینامه - کارت پایان خدمت و یا اشتغال به تحصیل
و حجم موتور به cc
۳ قطعه عکس ۴*۳ کپی شناسنامه - گواهینامه - کارت پایان خدمت و یا اشتغال به تحصیل
و حجم موتور به cc

مبلغ عضویت برای رشته دو دیفرانسیل مبلغ ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال بابت هزینه های دفتر مرکزی - برگزاری مسابقات - جوایز مسابقات

مبلغ عضویت برای رشته اتومبیلرانی ( سرعت - کارتینگ - رالی ) مبلغ ۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال بابت هزینه های دفتر مرکزی - برگزاری مسابقات - جوایز مسابقات

مبلغ عضویت برای رشته اتومبیلرانی کلاسیک ۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال بابت هزینه های دفتر مرکزی - برگزاری مسابقات - جوایز مسابقات

ارائه اصل فیش پرداختی
۳ قطعه عکس ۴*۳ کپی شناسنامه - گواهینامه - کارت ملی - کارت پایان خدمت یا گواهی اشتغال و بیمه ورزشی

لازم به ذکر است برای عضویت سال ۹۱ ، تجدید گواهی عدم سو پیشینه برای اعضای کمیته موتور ریس الزامی است .همچنین افرادی که برای اولین بار ثبت نام خود را انجام می دهند ملزم به دریافت این گواهی از هیات و تایید آن می باشند.

high-speed
17-01-1391, 01:09 بعد از ظهر
اونوقت چند روز حق تردد دارن......؟؟؟؟؟

---------- Post added at 02:09 PM ---------- Previous post was at 02:05 PM ----------

واقعا این هزینه ها بابت اینه که آخرش بریم توی پیست اتومبیل رانی یا کارتینگ با موتور استریت عقده گشایی کنیم

ضامن معتبر مثلا بابت چیه..............مگه قسط قراره پرداخت کنیم؟؟؟؟

02109002
19-01-1391, 09:22 قبل از ظهر
به علت انجام هماهنگی های لازم با فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی کشور ، به اطلاع می رساند که ثبت نام جدید و یا تمدید عضویت اعضای محترم اتومبیلران و موتور سوار تا پایان فروردین ماه انجام نمی پذیرد .

از انتهای فروردین ماه سال جاری ، با مشخص شدن تعرفه ها و شرایط جدید ، ثبت نام از متقاضیان طبق روند عادی ادامه خواهد یافت .

02109002
14-02-1391, 10:04 قبل از ظهر
با عرض پوزش به علت انجام هماهنگی های لازم با فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی کشور ، به اطلاع می رساند که ثبت نام جدید و یا تمدید عضویت اعضای محترم اتومبیلران و موتور سوار هنوز آغاز نگردیده است .

با مشخص شدن تعرفه ها و شرایط جدید ، ثبت نام از متقاضیان طبق روند عادی ادامه خواهد یافت.

mohammad yzf
18-02-1391, 12:16 بعد از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشید
من تو یکی از شهرستان های استان فارس زندگی می کنم . دو سال پیش که تو شهرستانمون پیست موتور کراس زدن منم عضو شدم وبعد از تهیه کردن موتور کراس و لباس مخصوص یه چند ماهی پنجشنبه و جمعه ها ( همون طور که تو نامه تربیت بدنی بهمون مجوز داده بودن ) می رفتم پیست . شماره موتور و تنه رو داده بودم به تربیت بدنی و بیمه هم شده بودم کارت عضویت هم داشتم . ولی یه روز ریختن خونمونو موترمو بردن وقتی رفتم پیش دادستان که موتورمو آزاد کنم ( چون بلاخره من موتور سوار بودم و نامه داشتم ) نامه تربیت بدنی رو بی ارزش دونست و گفن اگر موتورم برگ سبز داشته باشه می تونم آزادش کنم در غیر این صورت موتور توقیف می شه و من هم به عنوان قاچاقچی دستگیر می شم ( جالب اینجا هست که تو همه مراکز استان ها و بعضی شهرستانها کراس سوارا تنها با داشتن همین نامه تربیت بدنی دارن از موتوراشون استفاده می کنن ) حالا علاوه بر اینکه موتورمو توقیف کردن 5.500.000 تومان هم منو جریمه کردن . در صورتی که تو مدارکی که برای عضویت هیئت موتور سواری برای کراس خاستن حرفی از برگ سبز برای کراس نزدن .
لطفا به این سوال من جواب بدین که آیا موتور کراس هم نیاز به سند یا برگ سبزی برای استفاده در پیست دار ه ؟
اگر اینطوره من چطوری می تونم به ورزش مورد علاقم ( موتور کراس ) بپردازم به طوری که دیگر کسی نتونه جلومو بگیره ؟ ( دنبال کراس برگ سبز هم بودم ولی یا اصلا گیر نمیاد یا خیلی موتور مدل پایینه که بهش برگ سبز دادن . قیمتاشونم که هرکی هرچی زورش برسه هست و خیلی خیلی گرون می دن )
اگر امکانش بود جوابشو به ایمیلم بفرستید :
[Only registered and activated users can see links]

Sination
18-02-1391, 02:09 بعد از ظهر
توی تهران هم اکثرا همه اماراته موتورشون سوار میشن کراس رو .. و حکم میگیرند
کراس با برگ سبز خیلی کمه

mohammad yzf
20-02-1391, 01:27 بعد از ظهر
توی تهران هم اکثرا همه اماراته موتورشون سوار میشن کراس رو .. و حکم میگیرند
کراس با برگ سبز خیلی کمه

منظورتون اینه که اونا هم اول موتور رو بدون سند یا مدرکی می خرن و بعد با گرفتنه یه نامه از تربیت بدنی دیگه پلیس کاری بهشون نداره ؟
اگر اینطوره چرا همه جای ایران اینطوری نیست ؟ بلاخره اگر توافقی بین تربیت بدنی و نیروی انتظامی باشه باید همه جای ایران برای موتور سوارا اعمال بشه همون طور که تو شیراز هم طرف با موتور هفت هشت ملیونی خیلی راحت می ره پیست وکسی هم کاریش نداره .

Sination
20-02-1391, 03:48 بعد از ظهر
ببین توی تهران همین طور که گفتم اکثرا موتوراشون عرب یا تملیکیه .. بیشتر عرب
توی شهر شما نمیدونم حکمش چه جوریه ولی اینجا فقط باید با ماشین یدک کنی و توی حکم شماره پلاک و مشخصات ماشینی که باهاش یدک میکنی هست و در این صورت فقط حکم میدن
یعنی اصلا توی شهر نباید سوار شی

mohammad yzf
22-02-1391, 12:25 قبل از ظهر
موقعی که می خاستن پیست بزنن به ما هم همین شرایطو گفتن ( گفتن شما کراس بیارین , تربیت بدنی با نیرو انتظامی هما هنگ می کنه که با موتور سوارا کاری نداشته باشن ولی وقتی موتورمو گرفتن و از تربیت بدنی پرسیدن, زدن زیر همه چیو رئیس تربیت بدنی شهرستان گفت که ما گفته بودیم که موتور قانونی( مدرکدار )باید بیارین و تقصیر رو انداخت گردنه رئیس هیئت موتور سواری , اونم که موتور خودشو قایم کرده بود ( از اون به بعد کسی موتورشو ندید می گفتن فروخته) حرفای تربیت بدنی رو تایید کرد . یعنی همه کاسه کوزه ها سر من شکست و پرونده قاچاقچی بودن برام درست کردنو بقیشم که قبلن گفتم .آخه یکی نیست به اینا بگه کسی که موتورش مدرک دار و قانونی باشه دیگه چه نیازی به تربیت بدنی و بیمه و دادن مشخصات موتور به تربیت بدنی داره ؟ خودش هرجا که خاست با موتورش میره ) با این تفاسیر هیچ راهی نداره که بتونم موتورمو برگردونم ؟:sad: از وقتی اینجوری موتورمو گرفتن دیگه کسی موتور تو پیست نیاورد و پیستمون عملا تعطیل شد. پیستی که حاکشو با دست پخش کردیم و برا هر کامپرسی خاک خود بچه ها پول رو هم کردن و دادن حالا هر کس آشغال داره میاد میریزه اونجا یا اینکه میان خاک سرخشو گونی گونی برا کاشی کاری مفت و مجانی بر می دارن میرن . چند بارشو خودم جلوشونو گرفتم . حالا اگر جای من بودین از زمینو زمان متنفر نمی شدین . بعضی شهرستانا که تو سر می زنن برا پیست , بعضی پیستا رو هم که اینجوری تعطیل می کنن . ( برای پیست جهرم هم یه همینجور اتفاقی افتاده ) بچه ها ی کراس سوار جهرم تازه گیا سعی دارن دوباره راش بندازن ) پس کی قرلر موتورسواری به عنوان ورزش شناخته بشه و مسولین ازش همایت کنن ؟ اگر لازم باشه تهران هم میام .یعنی تربیت بدنی قادر نیست از اعضاش دفاع کنه؟ اگر امکانش هست یه عکس از برگه تردد و کارت عضویت قانونی بچه های کراس سوار رو می تونین اینجا بزارین که ببینم آیا چیزی که به من داده بودن قانونی بوده یا قلابی .

Sination
22-02-1391, 01:07 قبل از ظهر
من متاسفانه ندارم اون حکم رو ولی مالی چند نفر از بچه ها رو دیدم که همون جوری بود که بهتون گفتم
اینجا همه کار ها رو هیات موتورسواری و فدراسیون انجام میدن نه تربیت بدنی
شما اگر مدرکی چیزی داری به نظر من برو شکایت کن و بگو که من زیر نظر این بخش فعالیت میکردم و این بخش به من این اجازه رو داده تا استفاده ورزشی کنم از این وسیله

شما زنگ بزن اینجا بگو با آقای رحیمی کار دارم .. میتونند راهنمایی تون کنند (مسئول کمیته موتورکراس : مجتبی رحیمی)
۲۲۲۷۹۳۴۴
هیات تهران

mohammad yzf
22-02-1391, 11:43 قبل از ظهر
از بابت شماره ممنون .
همون موقع که موتورمو گرفته بودن برای رئیس هیئت موتور سواری استان فارس هم چند بار زنگ زدم . اون می گفت که با نامه ای که تربیت بدنی و کارت عضویتی که داری باید آزادش کنن ولی وقتی گفتم که دادستان زیر بار نمی ره و گیر داده که موتور برگ سبز نداره و موتور رو آزاد نمی کنه , اون گفت دیگه کاری از دست ما بر نمیاد . گفتم حتی حازرم هرچی گمرکیش می شه رو پرداخت کنم ولی موتور رو بهم بر گردونن حتی اینو نوشتم و گزاشتم لای پرونم ولی کسی بهش توجه نکرد ( آخه پای آبروم در میون بود با اون وضعی که ریختن تو خونمون با ماشین و سربازو اصلحه کلاش در و همسایه ها فکر می کردن هتما یه کار خلافی کردم که اینجوری رخته بودن خونمون تازه خودم خونه نبودمو دانشگاه بودم .هرچی برای رئیس تربیت بدنی همون موقع زنگ زدم جواب نداد مادرو خواهرم که تنها خونه بودن اینقدر ترسیده بودن که وقتی برام زنگ زدن داشتن اشک می ریختنو می گفتن تو چیکار کردی که اینطوری ریختن تو خونه . هنوزم که هنوزه وقتی می گم من به اعتبار تربیت بدنی و هیئت موتور سواری رفتم این موتور رو آوردم حرفمو باور نمی کنن و می گن تو فقط دنبال خوش گزرونی هستی . تازه این وسط آبروی هیئت موتور سواری و تربیت بدنی هم رفت و دیگه کسی از بچه های متور سوار احترامی براشون قائل نیست . اول به خاطره اشکای مادرم و بعد به خاطره آبرویی که ازم بردن اگر یه روز از عمرم مونده باشه باید با موتور کراس یه مقام کشوری بیارم تا به همه ثابت کنم به من ظلم شده و اگر هم موتورکراس سوار شدم برا خوش گزرونی نبوده و واقعا عاشق این ورزش هستم . آخه من زندگیم یه جوریه که سختیه زیادی باید تحمل کنم . وقتی سوار کراس می شدمو تو پیست می پریدم مجبور بودم که همه فکرا رو از ذهنم بریزم بیرون و همه هواسمو بدم به مسیر و موانعی که باید هر کدومو با یه تکنیک ردشون کنم . به همین خاطر تنها لحظات خوشی که تو زندگیم دارم همون موقعی بود که می رفتم پیست . اینو یادم رفت بگم من تنها کسی بودم که با کراس( اخه بعضیا با crm و موتورا ی دیگه میومدن پیست ) و لباس مخصوص هر هفته طبق برنامه می رفتم پیست بعضی روزا وقتی به رئیس هیئت می گفتم تو هم موتورتو بیار , نمیاورد و فقط میومد تمرین منو تماشا می کرد . بیشتر جمعه ها تنها من بودم که تو پیست تمرین می کردم و کسی که همیشه صدای موتورش تو پیست میومد من بودم . شاید به همین خاطر هست که تنها موتور من رو گرفتن البته همون موقع یه crm هم از یکی دیگه از بچه ها گرفتن و چون پول جریمه رو نداشت 5 سال زندانی باش بریدن و حالا تو زندانه .

mohammad yzf
23-02-1391, 11:06 قبل از ظهر
من متاسفانه ندارم اون حکم رو ولی مالی چند نفر از بچه ها رو دیدم که همون جوری بود که بهتون گفتم
اینجا همه کار ها رو هیات موتورسواری و فدراسیون انجام میدن نه تربیت بدنی
شما اگر مدرکی چیزی داری به نظر من برو شکایت کن و بگو که من زیر نظر این بخش فعالیت میکردم و این بخش به من این اجازه رو داده تا استفاده ورزشی کنم از این وسیله

شما زنگ بزن اینجا بگو با آقای رحیمی کار دارم .. میتونند راهنمایی تون کنند (مسئول کمیته موتورکراس : مجتبی رحیمی)
۲۲۲۷۹۳۴۴
هیات تهران

آقا سینا با شماره ای که داده بودین تماس گرفتم ولی یه خانم گوشی رو برداشت . وقتی گفتم با آقای رحیمی کار دارم , گفت که نیستش حتی می گفت نمی دونه کی میاد . ازش خاستم اگر داره یه شماره دیگه به من بده که بتونم با آقا مجتبی صحبت کنم که گفت شماره دیگه ای نداره . اگر امکانش هست یه جوری شماره تماس درستشو برام گیر بیار . باعث شرمندگی که اینجوری براتون زحمت درست می کنم . اگر واجب نبود مزاحمتون نمی شدم :sad:

Sination
23-02-1391, 02:06 بعد از ظهر
شماره خودش رو ندارم اون خانومه هم اونجا هیچ کارست
فردا هم صبح بزن هم بعد از ظهر هر چقدر هم که گفت نیست دوباره بزن

mohammad yzf
23-02-1391, 04:54 بعد از ظهر
می ترسم شاکی بشن دوشاخو از برق بکشن . اون خانمه هم به نظر عصبی می رسید . یه بلایی سر خودمو و خودش نیاره !:gigglesmile:

mohammad yzf
27-02-1391, 01:44 بعد از ظهر
امروز موفق شدم با آقا مجتبی صحبت کنم . گویا ایشون هم مشکل من رو داشتن و خودشون هم بابت موتور 8 ملیون جریمه شده بودن ( مثل اینکه پارسال موتورشونو گرفته بودن )
البته قبل از ایشونبه طور اتفاقی با یکی بنام آفای نبیزاده صحبت کردم که حرفای امیدوار کننده ای میزد البته نه برای من بلکه برای ورزش موتور سواری ایران . ( آقای نبیزاده خودشو دوست و رئیس آقا مجتبی معرفی کرد )
ایشون می گفتن که فدراسیون موتور سواری در حال تغییر و تحوله که در همین راستا رئیس فدراسیون عوض خواهد شد و قصد دارن در صورته موافقت ارگان های مربوطه سالیانه 500 موتور ورزشی دارای برگ سبز وارد کنن . بخشی از این موتور ها کراس , بخشی ریس و بخشی از دیگر موتور های ورزشی خواهد بود . این موتور ها به طور سهمیه ای در اختیار استا نهای مختلف قرار خواهد گرفت که موتور سوار های عضو فدراسین می تونن از طریق فدراسیون برای سبت نام و خرید این موتور ها اقدام کنند .البته وقتی با آقا مجتبی صحبت کردم ایشون گفتن که این برنامه هنوز قطعی نیست و ممکن است که فدراسیون به جای وارد کردن موتور تنها به موتور سواران مجوز وارد کردن موتور به طور قانونی را بدهد تا موتورسواران خودشان نسبت به خریداری و وارد کردنه موتور مورد نیازشان اقدام کنند . به هر حال برنامه ای که قرار است اجرا شود هنوز قطعی نیست ولی همه چیز در یکی دو ماه آینده معلوم خواهد شد .:happy4:

AK400
29-03-1391, 04:28 بعد از ظهر
اگه فقط هدف عضو شدن داشته باشی چی باز باید 200 تومن بدی ؟

200 تومان که مال تعرفه سال 90 هست ...

من یه جا خوندم عضویت خالی (بدون حکم و حق استفاده از پیست 10 هزار هزینه بیشتر نداره )

من فعلا نمیخوام سنگین بگیرم
ولی میخوام عضو بشم تا سابقه داشته باشم

همینجوری اسمم یا کارتی چیزی داشته باشم

اگه همه این چیزایی که گفتم در بالا راه نداره ..به بسیج تخفیفی چیزی نمیدن ؟ راه حل اونجوریش چجوریه ؟ (اینجا پر ارگانیه جون من درست جواب بدید الف ط بازی در نیارید:27:) :29dz8zk:

Sination
29-03-1391, 06:16 بعد از ظهر
نه ...

AK400
30-03-1391, 03:47 بعد از ظهر
اقا یه نفل قولی چیزی × نه با من هستید؟

راه حل چیه ؟

اصلا یکی بدون موتور نمیتونه عضو شه ؟ یکم واضح تر ممنون میشم

Sination
04-04-1391, 04:11 قبل از ظهر

از آغاز حضور هیئت استان تهران در عرصه موتورسواری و اتومبیلرانی ، اهداف و برنامه های مختلفی در راستای بهبود دو رشته موتور سواری و اتومبیلرانی طی سال ها دنبال شده است .

قابل تامل است که از اواخر سال ۸۹ متمرکز شدن هیئت در طول هفته و هم چنین به روز رسانی اطلاعات موجب این شد که کارهای زیربنایی و فرهنگ سازی به صورت جدی در کلیه رشته های اتومبیلرانی ، دودیفرانسیل ، کلاسیک ، چهارچرخ ، کراس ، ‌تریال و اسپرت دنبال گردد.

مسلماً اولین مساله برای هیئت در شهر بزرگ و پر ترددی همانند تهران ، آموزش و فرهنگ سازی برای موتورسواران و اتومبیلرانان استان در جهت پیشگیری آنان از تردد های خطرناک و حادثه ساز بوده است .

دو رشته موتورسواری و اتومبیلرانی می بایست به عنوان ۲ رشته ورزشی و کاملاً حرفه ای از سوی عموم دیده می شد و علاقه مندان باید به صورت آکادمیک و از راه مناسب به استقبال علاقه ی خود می رفتند ، لذا با توجه به مشکلات زیادی که در رفع این دیدگاه ( استفاده از موتور و اتومبیل خارج از پیست در راستای افزایش مهارت ) وجود داشته ، اولین هدف هیئت استان ، فرهنگ سازی برای این مساله بوده و هست .

پس از قانونمند کردن علاقه مندان به این ۲ رشته ، هدف ایجاد بستری مناسب برای آموزش و مسابقات در مقاصد هیئت استان قرار گرفته است.

با گذشت زمان و تا به امروز برنامه های مختلفی در این زمینه دنبال شده است و راهکارهای مختلفی برای افزایش مکان های مناسب در دستور کار هیئت می باشد.

به طور کلی اهداف هیئت از ماقبل تا کنون را می توان به شرح زیر نام برد :

۱ – آکادمیک کردن رشته های موتورسواری و اتومبیلرانی و اثبات دید عموم مبنی بر ورزشی بودن بودن این دو رشته

۲- ایجاد بسترهای مناسب برای آموزش و مسابقات

۳ – آموزش افراد مستعد با استفاده از جذب مربیان خبره و در نهایت برگزاری مسابقات از مرحله ی مقدماتی تا حرفه ای

۴ – توانمند کردن علاقه مندان به موتورهای سنگین برای تردد مجاز زیر نظرنیروی انتظامی تهران بزرگ

۵ – تلاش برای دستیابی به مجوز برای واردات موتور و اتومبیل های فوق حرفه ای خارجی برای متقاضیان

دستاوردها :

۱ –ترقی رشته های ذیل برای دو رشته اصلی اتومبیلرانی و موتورسواری و برگزاری مسابقات متنوع با توجه به استانداردهای جهانی ( زیر رشته های درگ ، دریفت ، رالی ، ریس و ... برای اتومبیلرانی و زیر رشته های کراس ، تریال ، موتور ریس و ... برای موتورسواری)

۲ – ایجاد فضا و پیست های درخور آموزش و مسابقات (از جمله پیست بوستان ولایت و شهران )

۳ – تربیت افراد قهرمان و مهیا سازی شرایط لازم برای رشد و ترقی آنان

۴ – تبدیل شدن به یک بازوی عملی و توانمند برای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی کشور در استان تهران

۵ – فراهم کردن شرایط مناسب برای پلاک کردن و تردد موقت موتورهای بالای حجم ۲۵۰ سی سی در سطح استان

۶ – برگزاری انواع تورهای اتومبیلرانی و موتورسواری با مقبولیت حداکثرظرفیت برای علاقه مندان

(برای نمونه تور دیزین با شرکت حدودا ۱۳۰ موتور سنگین برگزار گردید که امری بی سابقه درتاریخ ورزشی موتورسواری ایران بوده است )

اروین
04-04-1391, 10:06 قبل از ظهر
180 واسه عضویت و حق استفاده از پیست 800 برای مجوز تردد موتور سنگین و حکم و پلاک پیست.

Sination
04-04-1391, 10:56 بعد از ظهر
!!
همچین چیزی نیستش

aligsx
04-04-1391, 11:12 بعد از ظهر
180 واسه عضویت و حق استفاده از پیست 800 برای مجوز تردد موتور سنگین و حکم و پلاک پیست.

برای عضویت اللحساب فعلا 100 هزار تومن میگیرن.از هفته ی دیگه که برنامه ها راه بیوفته تازه هزینه کلی معلوم میشه.
ولی اگر کسی بخواد عضو بشه باید اللحساب 100 تومن بریزه بحساب هیات استان تهران.

komeil
23-12-1391, 07:08 بعد از ظهر
سال 92 موتور ریس 200تومن شد.من دیروز واسه کارام رفته بودم.
دوستان اگه میخواید عضو شین زود تر اقدام کنین چون حدود 1ماهی طول میکشه.حتی به نظر من سنگین هم ندارید برید عضو شید تا سابقه بشه.

اروین
24-12-1391, 11:54 بعد از ظهر
سینا از محسن پرسیدم گفت 800

روان
25-12-1391, 12:00 قبل از ظهر
ماشا الله اخر ساله آبم که گلالود هر کسی هرجایی واسه خودش ی نرخی میزنه حالا چه بازار باشه چه پیست باشه

محمد سوزوکی@
31-01-1392, 07:36 بعد از ظهر
دوستان موتور سبک رو عضو میکنن یانه؟من از فدراسیون اصفهان که میپرسم هی میگن فعلا سرعت سبک نداریم حالا اگه تهران عضو گیری کنه ما هم عضو گیری میکنیم میخاسم بدونم اوضاع اونجا چجوره؟

محمد سوزوکی@
02-02-1392, 01:10 بعد از ظهر
کسی نیست جواب ما رو بده؟:11:

Sination
02-02-1392, 11:11 بعد از ظهر
دوستان اگر کسی موتور مدارک دار ( به غیر از عرب) داره واسه ی عضویت در کانون موتور سواری اگر خواست پیغام بده شرایط رو بگم
این جمعه هم برنامه هست

سید امیر
02-02-1392, 11:16 بعد از ظهر
سینا منظورت کانون بسیج موتور سواریه...یا هییت..شرایطو برام پخ کن

Sination
03-02-1392, 07:51 بعد از ظهر
بله همون سپاه محمد رسول الله -بسیج ورزشکاران
چند تا مورد اضافه شده به شرایطش که بیمه موتور هست و بیمه ورزشی و از همه مهم تر موتور نباید عرب باشه .. بقیه شرایط رو هم که میدونی

dm800pvr
21-07-1392, 02:23 بعد از ظهر
سلام

دوستان کسی میدونه باید برای استفاده از پیست شهران (کراس) چیکار کرد؟ عضویت کجا؟

Unregistered1
21-07-1392, 02:50 بعد از ظهر
هیچی موتورو بردار برو شهران...

شایسته فر
22-07-1392, 12:53 قبل از ظهر
شرایط عضویت در کانون تغییر کرده
تنها و تنها موتور ها تک برگ می تونن عضو بشن و به اونا پلاک میدن

hosin suzuki
22-07-1392, 12:57 قبل از ظهر
سلام محمد حسین خوبی؟منظورت از تک برگ فقط برگه سبز هست یا تملیکی یا...هم باشه مسعله ای نداره؟ بعد به سال ساخت موتور نگاه نمیکنن؟

شایسته فر
22-07-1392, 01:04 قبل از ظهر
داداشی تک برگ یعنی تک برگ سبز یکدستگاه موتور سیکلت
تا جایی که اطلاع دارم فقط برگه مهمه نه سال ساخت
برگه تملیک فروش هم فاقد اعتبار هست برای عضویت در کانون

hosin suzuki
22-07-1392, 01:13 قبل از ظهر
به نظرت برگ سبز پته(کوچیک)که مال خود موتور باشه هم قبول میکنن؟ راجب مدل هم اخه من شنیده بودم جدیدا میگن موتور های قدیمی قبول نمیکنن بخاطر اون گفتم

شایسته فر
22-07-1392, 01:20 قبل از ظهر
والا زیر 2000 که بیشتر برگه ها اعتبارشون تموم شده پس قاعدتا اونایی که اینطورین نمیتونن عضو بشن
در مورد پته هم اطلاع ندارم
شرایط عضویت هیات هم که تنها موتور غیر عرب هست و به برگه زیاد کاری ندارن
1 عکس 3*4 و کپپی شناسنامه و کارت ملی و اصلشون و مبلغ 100 هزار تومان بابت حق عضویت یکساله هم مدارک مورد نیاز هست
البته وقتی که حکمی صادر می شه در صورت بروز مشکل تمام مسئولیت پای راکب هست و هیات هیچ گونه مسئولیتیو تقبل نمی کنه

hosin suzuki
22-07-1392, 01:30 قبل از ظهر
داداش ممنون از راهنماییت:smilies(182):

dm800pvr
22-07-1392, 12:46 بعد از ظهر
هیچی موتورو بردار برو شهران...

نمیشه جدیداً دم راه بندش اون پایین نگهبانی داره به هر موتور و هر ماشینی اجازه ورود نمیده فکر کنم برای همین باید عضو کانون بشیم؟

Sination
25-07-1392, 01:31 قبل از ظهر
کانون نه هیت

- - - Updated - - -

به نظرت برگ سبز پته(کوچیک)که مال خود موتور باشه هم قبول میکنن؟ راجب مدل هم اخه من شنیده بودم جدیدا میگن موتور های قدیمی قبول نمیکنن بخاطر اون گفتم

مشکلی نداره
هیچ ربطی هم به مدل موتور اینا نداره ..

aligsx
26-07-1392, 03:32 بعد از ظهر
والا زیر 2000 که بیشتر برگه ها اعتبارشون تموم شده پس قاعدتا اونایی که اینطورین نمیتونن عضو بشن
در مورد پته هم اطلاع ندارم
شرایط عضویت هیات هم که تنها موتور غیر عرب هست و به برگه زیاد کاری ندارن
1 عکس 3*4 و کپپی شناسنامه و کارت ملی و اصلشون و مبلغ 100 هزار تومان بابت حق عضویت یکساله هم مدارک مورد نیاز هست
البته وقتی که حکمی صادر می شه در صورت بروز مشکل تمام مسئولیت پای راکب هست و هیات هیچ گونه مسئولیتیو تقبل نمی کنه
زیر 2000 اعتبار برگه ها تموم شده!!!؟کی این حرفو بهت زده؟از کجا داری میگی؟پس اینایی که زیر 2000 با برگه خرید و فروش میشه و من میبینم که عضو هیات و کانون میشن چی هستن؟یه توضیح بده ممنون.

Milad-Suzuki
09-08-1392, 12:30 بعد از ظهر
سند فروش سپاه میتونه عضو فدراسیون بشه یا نه ؟
یا کانون ؟

شایسته فر
09-08-1392, 01:07 بعد از ظهر
کانون فقط و فقط تک برگ سبز یکدستگاه
فدراسیونم فقط برگ سبز و سند فرمان امام اونم سند فروشش

Sination
26-05-1393, 05:33 بعد از ظهر
معرفی سرپرست جدید هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان تهران

محمد شفیع جلال‌وند از سوی ریاست فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری به عنوان سرپرست جدید هیأت تهران معرفی شد.
ایشون قبلا در جاهای امنیتی بودن که نمیتونم بگم کجا ولی امید وارم خوب باشن

hosinmaster
27-05-1393, 08:46 قبل از ظهر
وحید کیهان رفت؟؟مگه بعد از استعفا دوباره برش نگردونده بودن؟؟
در کل دوران سرپرستی آقای کیهان هیئت فعالیتش خوب بود و اکثرا" رازی بودن..

Sination
27-05-1393, 12:51 بعد از ظهر
بله یکسری کاراشون خوب بود
ایشالا این ریس جدید بتونه حکم بگیره و حرکتی بزنه

محمد دولابی
25-07-1393, 12:12 قبل از ظهر
کسی میدونه موتور هایی مثل kmx و zx 150 که پلاک قدیم هستن هم عضو هیت میشن و میشه پلاک فداراسیون گرفت ؟؟؟؟؟

SUZUKI BIKING
29-02-1394, 03:46 بعد از ظهر
- - - Updated - - -

سلام برای عضویت تو پیست موتور سواری چ شرایطی میخواد؟

Ghazal
30-02-1394, 08:56 بعد از ظهر
Salam emsal 94 gheymatao sharayet chetorie man azin Suzuki mamoolia daram hanooz Keiras kharidam oonga motor kerayeam midan

irmacfa
09-02-1397, 03:18 بعد از ظهر
سایت خاصی داره برای ثبت نام ؟
مثلا با هیوسانگ 250 من میخوام برم عضو بشم

Alireza.BMW
09-02-1397, 07:18 بعد از ظهر
سایت خاصی داره برای ثبت نام ؟
مثلا با هیوسانگ 250 من میخوام برم عضو بشم
مال مشهد که اینجوریه میری توی سایتش ثبت نام میکنی اسکن عکس میخاد و اینا هزینه برای موتور های پلاک 65 تومن با بیمه برای سنگین هم 500 سالیانه یک هفته بعدم کارت میاد باید بری از ادارشون بگیری توی پیست هم بخای بری دور بزنی باید کلاه و لباس کامل داشته باشی