PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره جهت فروش آپاچی

RED-LINE
17-11-1390, 11:49 بعد از ظهر
سلام بر دوستان گرامی و همراهان همیشگی
امشب در خدمتتون هستم با پرسش و پاسخ در مورد فروش آپاچی180 ملقب به ببری
راستش موتور من 13هزار و خورده ای کارکرده،از اولم دست خودم بوده،نمیشه گفت تو خرج افتادن ولی چند وقت دیگه قطعات مصرفی مثل صفحه و ....باید عوض بشن،از طرفی با این سرمای تخیلی نمیشه سر کرد.این دوماه آخر سالم مصادفه با هزار و یک دردسر واسه من وقت نموکونم سوار موتور بشم.
تو فرکمه که اینور سال بفروشمش،من اینو صفر خریدم و اون موقع ارزون بود با همه چیزش پام 2/200افتاد،دو هفته پیش که گمرگ بودم دلال 2تومن ازم برمیداشت البته قبل از فروش عملیات درحدیزیشن(شامل پوشک کردن و پلاستیک کشیدن)رو انجام میدم و آخرم به دست میفروشم تو همشهری.
خلاصه مطلب زیاد ضرر نمیکنم در حد 200تومن در بدترین حالتش.

اینو که بفروشم اونور سال یدونه صفر میخوام دوباره بردارم،شما بودید اینکارو میکردید؟
تو این مدت واسه رفت و آمد و خورده کاری یدونه سی دی لالای(بلاشک گوجه ای با آینه استیل)ابتیاع میکنم که پیاده نمونم.

خودم دلم با اینکار هست چون ضررش خیلی کمه،اونور سال هم موتور صفر زیر پامه بدون یک ریال خرج تازه موتورسواری رو هم با این سفیده یاد گرفتم تو این مدت هم دست فرمونم درست شده موتور بعدی رو خوب آب بندی میکنم..

هرکی تاپیک رو میبینه و میخونه نظر بده،جای من بودید اینکارو میکردید یا نه؟

7thRING
17-11-1390, 11:56 بعد از ظهر
من اگه جای شما بودم این کارو نمی کردم که برم بفروشم دوباره بیام همونو بگیرم .
لااقل اگه می فروشین یه موتور دیگه ای بخرید که براتون تنوع بشه.
من که عکس موتور شما رو تو یه تاپیک دیدم موتور خیلی تمیزیه ولی بهتره عکسشو اپ کنید تا کسانی که ندیدند استفاده کنن.

کوروش
17-11-1390, 11:59 بعد از ظهر
قیمت رفته بالا باز هم میاد پایین بفروش تا بالاست !!!
بعد عید قیمت میاد پایین بخر چون تو تابستون میره بالا:121fs725372:

RED-LINE
18-11-1390, 12:10 قبل از ظهر
من زیاد موتور باز نبودم و نیستم ولی همون یکباری که خریدم و دوستام قبل و بعد از من خریدن نبض بازار اومد دستم.
فروردین هر سال که سری جدید و مدل جدید میاد بهترین موقع برای خریده چون قیمت در کمترین حالت خودش قرار داره.
آخرای خرداد که میشه تا آخر شهریور قیمت میره بالا و ثابت ممیونه.
تا مهر خبری نیست آبان که اولین بارون میزنه 100-200میاد پائین،محرم که میشه قیمتا میشه مثل تابستون تا عید..
حالا معلومم نیست همینو بخرم ولی چون باهاش خیلی حال میکنم احتمال زیاد آپاچی بخرم دوباره ولی مودناس گالکسی هم دوست دارم خیلی خیلی نرم و بدون ذره ای لرزشه.
اینم عکسای موتورمه:
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

salahshor
18-11-1390, 12:35 قبل از ظهر
عقل سلیم میگه همینو نگه دار
سرویس موتور هم لذت خاصه خودشو داره
اگه همین جوری که تو عکس تمیزه باشه نفروشیش بیتره !
فکر نکنم خرج زیادی هم داشته باشه

matrixaidin
18-11-1390, 02:08 قبل از ظهر
داداش بیکاریا................
البته یه جورایی راست میگی(الان تو جون منم انداختی که بفروشم)
برای اینکه 1سال دیگه هم از قیمتش میافته هم از مدلش
ولی از ای طرفم صفرش گرون شده و خیلی ارزون بشه 200ت کم میکنن نه 400ت

Ali
18-11-1390, 02:46 قبل از ظهر
بفروش فکر خوبیه اما بهتره بعدیو دیگه حداقل پالس 220 بگیری

sajad.N
18-11-1390, 04:20 بعد از ظهر
داداش به نظر من وقتی بازار نوسان داره هیچی نخر..هیچی هم نفروش....
و البته این هم یادمون باشه اگه قیمت آپاچی زیاد بشه ..حتما برند های دیگه هم زیاد میشه ...اینو با ضرر بفروشی باید کلی بزاری روش واسه خرید بعدی
این تجربه ی من بود داداش..
ایشالا هر کاری میکنی موفق باشی

Ali
18-11-1390, 11:09 بعد از ظهر
و البته این هم یادمون باشه اگه قیمت آپاچی زیاد بشه ..حتما برند های دیگه هم زیاد میشه ...اینو با ضرر بفروشی باید کلی بزاری روش واسه خرید بعدی
این هم حرف کاملا درستیه شاید قیمتا بیاد پایین و سود کنی شایدم قیمتا بیشتر بشه و همین اپاچی رو هم لازم باشه پول رو پولت بزاری و بخری

K.I.A
19-11-1390, 12:14 قبل از ظهر
اگه دوباره میخوای اپاچ ور داری بیخیال شو وارزش این پولارو نداره ودردسر همینو نگه دار/اما اگه فروختی دیگه اپاچ خریدن بیمورده بهتره تجربه سواری موتورای دیگرو بگیری وچیز دیگه بخری...