PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس و فیلم از دوچرخه تریال

کمبوجیه
17-11-1390, 07:54 بعد از ظهر
سلام به دوستان موتورسوار اهل دل......:sarma:

من تریال سوار هستم گفتم بیام اینجا که این فرومو گرد و خاک گرفته تر و تمیز کنم:afro:.فعلا براتون یه چندتا فیلم و عکس میزارم خوشتون اومد بیشترش میکنم....

یه ویدئو گذاشتم براتون فیض ببرید مال دوستام در شهر ساریه.......{با رزولوشن:360*640 }حجمش در حدود 30 مگابایته:

[Only registered and activated users can see links]

اینم از یه سری عکس تریال:
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

.:ALIREZA NADERI:.
17-11-1390, 08:10 بعد از ظهر
شما کلیپ بوکس بچه های قزوین تو پارک ملت رو بزار همه کف کنند !

---------- Post added at 08:09 PM ---------- Previous post was at 08:06 PM ----------

در ضمن عکس هات باز نمیشن یه اپلود سنتر برای عکس
و برای فایل
منم فردا عکس دوچرخو میزارم!

---------- Post added at 08:10 PM ---------- Previous post was at 08:09 PM ----------

در ضمن عکس هات باز نمیشن یه اپلود سنتر برای عکس
و برای فایل
منم فردا عکس دوچرخو میزارم!

کوروش
17-11-1390, 08:11 بعد از ظهر
خوش امدی یه سایت پرشین موتور !!!:icon_pf _101_:
لطف کن قوانین سایت رو یه مرور بکن تا بیشتر با قوانین اشنا بشی / دوست عزیز تو سایت خودمون عکس و فیلم رو اپ کن ممنونت میشیم !!!
خیلی خوش حال که یه دوچرخه سوار حرفه تو سایت داریم :999:
خوشحال میشیم اطاعات جامع در باره این ورزش و حرفه رو به ما یاد بدی ممنون :20:

کمبوجیه
17-11-1390, 08:35 بعد از ظهر
باشه دوست عزیز از این به بعد توی اون سایت هایی که دوستم نام برده بود قرار میدم........

ویوئو رو دیدید خوشتون اومد؟؟؟؟فردا با دستی پر از ویوئوهای خارجی-ایرانی و یه سری عکس که توی یه فایل زیپ براتون قرار دادمو میزارم......

بفرما اینم از یه سری اطلاعات مربوط به این رشته ی دوچرخه سواری:

این رشته هم تلفیقی از دوچرخه کوهستان با دوچرخه bmx به وجود آمده و علاقه مندان می توانند با دوچرخه تریال حرکات نمایشی در محیط کوهستان و شهر را تجربه کنند.....
در تریال اصل بر تعادل است . در این رشته دوچرخه سوار بیشتر با انجام حرکات تعادلی و جفت کشیدن ها ، دو چرخه را از روی یک مانع به روی مانعی دیگر می پراند. این موانع هم می توانند مصنوعی باشند مثل محیط های شهری و پارکها و هم طبیعی مثل صخره ها .عموما حرکات اکروباتیکی و پرشهای خیلی خاص و حرکات تعادلی به مانند ثبت رکود بالا رفتن از ۷۴۷ پله به علت طراحی خاص دوچرخه تریال تنها به این دوچرخه امکان پذیر است و نمی توان با bmx آنرا انجام دهید .

از دیگر خصوصیاتش توانایی رکاب زدن در سربالای را دارا می باشند و می توانند از مزایای یک دوچرخه کوهستان به مانند سیستم دنده و ترمز دیسک و کمک فنر و غیره به خوبی بهره ببرند .

به علت رسیدن به تعادل مطلوب ، تنه این دوچرخه ها کوتاه ودارای شیب تنه زیاد بوده که از نشانه های بارزشان می باشد و همچنین باید دارای استحکام قابل قبول برای انجام حرکات نمایشی را داشته باشند .

تعداد پره های چرخ در این دوچرخه ها زیاد بوده تا در پرشها آسیب نبیند ، لاستیکها نیز باید تحمل پرشها و حرکات نمایشی را داشته باشند. بیشتر اوقات چون دوچرخه سوار از زین استفاده نمی کند و به جهت عدم مزاحمت زین و لوله زین را حذف می کنند .

این دوچرخه ها برای حرکات نمایشی استفاده می شود جهت پرش از پله ها و موانع در شهرها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد از خصوصیات این دوچرخه ها این است که از لحاظ سایز به دوچرخه بچه گانه شبیه است طوقهای کوچک و بسیار مقام از نکات برجسته این دوچرخه ها است .

بدون دنده می باشد و زین آن بسیار پائین می باشد تا در حرکات اکروباتیکی بتوان بهتر کنترل کرد.

این رشته هم جرو رشته های فری راید محصوب می گردد.در تریال اصل بر تعادل است در این رشته دوچرخه سوار نیازی به سرعت ندارد و فقط با انجام حرکات تعادلی و جفت کشیدن ها دو چرخه را از روی یک مانع به روی مانعی دیگر می پراند.

این موانع هم می توانند مصنوعی باشند مثل محیط های شهری و پارکها و هم طبیعی مثل صخره ها.

کوروش
17-11-1390, 10:18 بعد از ظهر
ببینم چکار میکنی کمبوجیه جان:121fs725372:
راستی قیمت/انواع / شرکتهای سازنده این نوع دچرخه هارو بزنی عالی میشه :20:

17-11-1390, 11:35 بعد از ظهر
از 180 تومن شروع میشه به بالا 2 ملیون هم هست !

کمبوجیه
18-11-1390, 01:59 بعد از ظهر
ببینم چکار میکنی کمبوجیه جان:121fs725372: راستی قیمت/انواع / شرکتهای سازنده این نوع دچرخه هارو بزنی عالی میشه :20: ---------- Post added at 01:59 PM ---------- Previous post was at 01:34 PM ---------- سلام به همگی دختر ها هم تریال سوار شدند....: یه فایل زیپ از عکس های یه دوچرخه سوار زن آدم از دستش این جوری میشه::icon_pf _99_:........ [Only registered and activated users can see links] .

[Only registered and activated users can see links]åmark-Trial-Sari.zip.html

....فعلا حال کنید تا بعد فیلمارو بزارم............ آقا کوروش تریال از200 شروع الی3 میلیون تومن پیش میره......انواعش:20{سوارش بشی خیلی کیف میکنی!!!}-24{استریت تریال هم بهش میگن و زین داره اما شیب بدنش خوراک حرکت زدنه}-26{کسی از این سایز استفاده میکنه که اولا:دارای پاها و دست ها وقدی بلند باشه که اگه سوار سایز20 بشه پاهاش به کرپی برخورد کنه..دوما:علاقه و عشق خاصی که به سایز26 داشته باشه میره سراغش...... اینم اسامی بعضی شرکت های تولید کننده تریال:اکو-زوو-کوکس-اینسپرد-اونزا-اوزیینس-تانک-ویوا-یابا و....... من خودم ویوا{مدلشم کدفراگ طرح جدیده سایز20}دارم . جدیدا می خوام لوازم اصلیشو با لوازم با کیفیت شرکت هایی از جمله: اکو{علاوه بر دوچرخه تریال لوازم هم به صورت عمده می فروشه}و تریال تک{بعد از اکو بهترین سازنده ی لوازم و قطعات متفرقه و یدکی برای تریاله}.....عوض کنم تا یه چرخ مشتی داشته باشم.......

18-11-1390, 02:20 بعد از ظهر
این عکس هایی که گذاشتی خیلی باحال بود دختره!
دمش گرم

کمبوجیه
13-02-1391, 10:53 قبل از ظهر
سلام دوستان دوباره اومدم.....
یه چندتا عکس از تریال میزارم قبلا قرمز بود فروختمش سفید گرفتم و قرار یه سری لوازم بریزم روش:
ایشاالله بعد امتحانانم یه ویدئو از خودم و گروهم میدم بیرون کف کنید:smilies(113):در رابطه با هر نوع دوچرخه کمک خواستید در خدمتم.....کمبوجیه{ایمان هستم}

02109002
13-02-1391, 10:55 قبل از ظهر
ایمان جان اگه ممکنه تصاویر رو تو خود سایت آپ کن که در آینده از سرور های متفرقه پاک نشه

منتظر فیلماتون هم هستیم

یه چندتا عکس از تریال میزارم قبلا قرمز بود فروختمش سفید گرفتم و قرار یه سری لوازم بریزم روش:

nopo
13-02-1391, 02:15 بعد از ظهر
انتقال به گالري

کمبوجیه
16-02-1391, 10:41 قبل از ظهر
سلام با یه سری عکس جدید خودم و دوستم امین اومدم:
یه عکس هنری از تریالم:[Only registered and activated users can see links]
اینم خودم:[Only registered and activated users can see links]
دوست خوبم امین:[Only registered and activated users can see links]
اون تریال مسی رنگ واسه دوستم هستش................

reza KTM
16-02-1391, 01:12 بعد از ظهر
شما چند وقته که این رشته رو شروع کردی ؟
در چه مقطعی کار میکنی ؟
تا به حال در مسابقات هم شرکت کردی ؟
مقام آوردی ؟
حرکات نمایشی چی میزنی ؟
اسپانسر داری ؟
حسین زوووو رو میشناسی ؟

کمبوجیه
16-02-1391, 07:33 بعد از ظهر
در چه مقطعی کار میکنی ؟
مقام آوردی ؟
حرکات نمایشی چی میزنی ؟
اسپانسر داری ؟
حسین زوووو رو میشناسی ؟

سلام دوست عزیز.
من نزدیک چند ماهی میشه تریال دارم....
فعلا تلاش من گروهم {QTR}رفتن به تیم استانمونه......
نگران نباش مقام هم می یارم.........
توی ایران هیچ استانی اسپانسر نداره{فقط توی مسابقات هست که اون هم بابای یکی از خخخخخخخخخخخر مایه های تریالسوار تهرانه اسپانسر میشه وبه نفر اول یه تنه 800 هزار تومنی تریال میدن}
آره اگه اشتب نکنم یکی از بچه های تریالسوار تهرانه{تریالشم zoo! لینکس هست}

reza KTM
29-02-1391, 07:58 بعد از ظهر
این دوست من حسین زوووووو توی تهرانه
دیگه مسابقه نمیده چون همیشه مقام اول میاره و الان داوره
همه میشناسنش
قبلا ردبول اسپانسرش بود که الان هایپه
هایپم تا اونجا که من میدونم ماه 600 تومان بش میده
هر جا مراسمم باشه میره حرکت نمایشی میزنه مثل برج میلاد و هتل نارنجستان تو عید

کمبوجیه
20-03-1391, 08:43 بعد از ظهر
همه میشناسنش

سلام دوست عزیز منو ببخش که دیر دارم جواب شمارو میدم.....
شما فکر کنم منظورتون از حسین آقا که میگید مرتضی نصیرنژاد باشه{به احتمال100%}
بله اگه منظورتون اونی که من میگم باشه بله اسپانسرش یه زمانی ردبول بود که جدیدا هایپ شده{تریالشم رو هم عوض کرده و یه چیزی درحدود 3 میلیونی پاش داده}و جدیدا توی شبکه پرس تی وی ایشون و گروهشون و یه سری بچه های باحال تهرون نشون داده من هم این فیلم رو دارم اگه تقاضابود قرار میدم.......
میشه گفت ایشون از پیرهای تریالسوار تو ایران هستن:25r30wi:...!!!!!!...

کمبوجیه
04-04-1391, 11:57 بعد از ظهر
سلام انگار نه انگار اینجا یه موضوعی ایجاشده......فقط عاشق موتور نباشید یکم هم به دور برتون نگاه بندازید دوچرخه سواری کنید...اگه به دنبال یه هیجان بی انتها توی دوچرخه سواری هستید تریال سواری کنید........
{فقط تریال سواری فرقش با بقیه ی شاخه های دوچرخه سواری این که باید از لحاظ مادی در سطح خوبی باشید تا بتونید خوب کار کنید مثل من نباشید که تریال بهش توی یه حرکت فشار اوردم میل تنش و پنجه رکاباش همراه توپی جلو داغون شد هم به ف.آ.ک رفتم بالای زانوی پای چپم در حدود15سانت کبود شد هنوز هم درد میکنه فعلا نمیتونم برم تعمیرش کنم}
بیاید سوال بپرسید بحث کنید نزارید تاپیک بخوابه:icon_pf _98_:..........بای بای بای..............

repsOL TAbriz
21-04-1391, 10:58 بعد از ظهر
آقا منم یه زمونی bmx داشتم و میشه گفت این ورزشو من به تبریز آوردم کلا تو تبریز بیای بگی مهرداد oyamaنشونم میدن حدود 3 سالی تو این ورزش بودم و رکورد دار جفت کشیدن تو تبریز هم هستم این روز ا زلی کم میرم سراغش یه جورایی حوصله ندارممممممممممممممممممممم ممممممممممممممم

MOHAMMAD_VIOLIN
22-04-1391, 12:15 قبل از ظهر
من یک viva دارم کوهستانه زیاد گرون نیست 400 خریدمش اما دوچرخه بسیار با کیفیت و سبک و محکمی هست. حالا میخوام بدونم اوانایی که باهاش از شیب کوه با سرعت میان پایین یا میپرن از چه سبکی هستن ؟ چون سایزشون به تریال نمیخوره.زین داره و سایز 26 دیدم

7thRING
22-04-1391, 12:30 قبل از ظهر
اونا هم دوچرخه کوهستان هستند.
ولی با الیاژ فوق العاده قوی و سبک.(من یه بار برنامشو دیده بودم برای ساختش از بهترین رنگها استفاده می کنن)
و قیمتشم بالاست.

nopo
22-04-1391, 08:57 قبل از ظهر
سلام دوست عزیز.
من نزدیک چند ماهی میشه تریال دارم....
فعلا تلاش من گروهم {QTR}رفتن به تیم استانمونه......
نگران نباش مقام هم می یارم.........
توی ایران هیچ استانی اسپانسر نداره{فقط توی مسابقات هست که اون هم بابای یکی از خخخخخخخخخخخر مایه های تریالسوار تهرانه اسپانسر میشه وبه نفر اول یه تنه 800 هزار تومنی تریال میدن}
آره اگه اشتب نکنم یکی از بچه های تریالسوار تهرانه{تریالشم zoo! لینکس هست}

در چه مقطعی کار میکنی ؟
مقام آوردی ؟
حرکات نمایشی چی میزنی ؟
اسپانسر داری ؟
حسین زوووو رو میشناسی ؟

همه میشناسنش

سلام دوست عزیز منو ببخش که دیر دارم جواب شمارو میدم.....
شما فکر کنم منظورتون از حسین آقا که میگید مرتضی نصیرنژاد باشه{به احتمال100%}
بله اگه منظورتون اونی که من میگم باشه بله اسپانسرش یه زمانی ردبول بود که جدیدا هایپ شده{تریالشم رو هم عوض کرده و یه چیزی درحدود 3 میلیونی پاش داده}و جدیدا توی شبکه پرس تی وی ایشون و گروهشون و یه سری بچه های باحال تهرون نشون داده من هم این فیلم رو دارم اگه تقاضابود قرار میدم.......
میشه گفت ایشون از پیرهای تریالسوار تو ایران هستن:25r30wi:...!!!!!!...

سلام انگار نه انگار اینجا یه موضوعی ایجاشده......فقط عاشق موتور نباشید یکم هم به دور برتون نگاه بندازید دوچرخه سواری کنید...اگه به دنبال یه هیجان بی انتها توی دوچرخه سواری هستید تریال سواری کنید........
{فقط تریال سواری فرقش با بقیه ی شاخه های دوچرخه سواری این که باید از لحاظ مادی در سطح خوبی باشید تا بتونید خوب کار کنید مثل من نباشید که تریال بهش توی یه حرکت فشار اوردم میل تنش و پنجه رکاباش همراه توپی جلو داغون شد هم به ف.آ.ک رفتم بالای زانوی پای چپم در حدود15سانت کبود شد هنوز هم درد میکنه فعلا نمیتونم برم تعمیرش کنم}
بیاید سوال بپرسید بحث کنید نزارید تاپیک بخوابه:icon_pf _98_:..........بای بای بای..............

اونا هم دوچرخه کوهستان هستند.
ولی با الیاژ فوق العاده قوی و سبک.(من یه بار برنامشو دیده بودم برای ساختش از بهترین رنگها استفاده می کنن)
و قیمتشم بالاست.
اسم تاپيك رو بخونيد دوستان:عكس و فيلم از دوچرخه تريال

پس اين بحث ها بايد توي يك تاپيك ديگه باشه نه اينجا
لطفا در تاپيك مربوط به خودش ادامه بديد

repsOL TAbriz
28-04-1391, 12:13 بعد از ظهر
کسی تریال 20 داشت واسه فروش بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

02109002
28-04-1391, 01:31 بعد از ظهر
با سلام

در بخش مربوطه تاپیک باز کنید

اطلاعات تماس و نوع موتور مد نظر خود را نیز اعلام کنید تا اگر موردی بود اطلاع رسانی بشه

بازارچه ([Only registered and activated users can see links])

با تشکر

کمبوجیه
28-04-1391, 02:06 بعد از ظهر

سلام دوستان گل و گلاب بالاخره اومدید و اومدم..........
من تریالمو دارم میدم 300خواستی بیشتر توضیح میدم........{هیچ مشکلی نداره}

کمبوجیه
28-04-1391, 02:10 بعد از ظهر
من یک viva دارم کوهستانه زیاد گرون نیست 400 خریدمش اما دوچرخه بسیار با کیفیت و سبک و محکمی هست. حالا میخوام بدونم اوانایی که باهاش از شیب کوه با سرعت میان پایین یا میپرن از چه سبکی هستن ؟ چون سایزشون به تریال نمیخوره.زین داره و سایز 26 دیدم

دوست عزیز اون دوچرخه ها یا کراس کانتری بودن یا اگه کمک جلوشون خیلی بزرگ و قطور مثل crmبود اونا دانهیل بودن و قیمتشون خیلی گرون هم قیمت موتور پرشی ان مثلا جیانت گلوریا01قیمت نوش در حدود 5500هستش...........

کمبوجیه
28-04-1391, 02:14 بعد از ظهر
اینم یه دوتا عکس:
1:خودم:[Only registered and activated users can see links]
2:تریال:[Only registered and activated users can see links]
ببخشید اگه یه جای دیگه آپشون کردم..............

mx2racecom
02-01-1392, 12:25 قبل از ظهر
اینم تقدیم به دوستان

30647

پیش نمایش و دانلود مستقیم با کیفیت های مختلف

لینک ([Only registered and activated users can see links])