PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید و فروش هوندا دیو

.:ALIREZA NADERI:.
16-11-1390, 12:00 بعد از ظهر
سلام برای اخر های بهار که نزدیک تابستون هم میشه میخام برم تو کار خرید و فروش هوندا دیو قبل از اینکه رادیسون رو بخرم قرار بود که هوندا دیو بخریم که نشد و بیخیالش شدیم ولی از بحرینی تو جنوب هست قرار بود که بخریم یارو هم هی 100 تومن 100 تومن قیمت میزاشت روش !
بابای ساده منم میگفت پسر من ، من رو کچل کرده اون هم که اشتیاق من و بابام رو فهمید هی گذاشت روش !
اخرش یه دونه 700 تومنی درب داغون در پیتی تو قزوین گیر اوردیم.
که خوب شد نخریدیم!
تمیزش تو قزوین دیده بودم 1و 300 !!
اگر کسی رو میشناسید که مطمین هست و موتور رو زود و بی دردسر میفرسته قزوین با انصاف هست معرفی کنید!

---------- Post added at 11:54 AM ---------- Previous post was at 11:53 AM ----------

مثلا تمیزش حدود 600 تومن و با هزینه حمل نقل سنگ بکوبه 700 و بفروشم تو قزوین 1.100 !
البته چند وقتی هست که کمتر میبینم تابستون به جای سی جی و کاب همش از حلو چشمات اسکوتر رد میشد!؟

---------- Post added at 11:58 AM ---------- Previous post was at 11:54 AM ----------

اشتباه کردم بحرینی نبود !!!
ولی زاده بود!

---------- Post added at 12:00 PM ---------- Previous post was at 11:58 AM ----------

این ها رو هم ایمیل کرده بود

موتور هوندا مدل دیو .، دو زمانه قیمت 450 هزار
موتور هوندا مدل دیو از نوع ظد ایکس .، دو زمانه قیمت 700 هزار
موتور هوندا مدل دیو .، چهار زمانه - سوپاپ دار قیمت 730 هزار
موتور یاماها مدل جوگ .، دو زمانه قیمت 650 هزار
موتور یاماها مدل جوگ .، دو زمانه - آمپر دیجیتال قیمت 750 هزار
موتور یاماها مدل جوگ .، دو زمانه - آمپر دیجیتال - ریموت کنترل قیمت 800هزار
موتور یاماها مدل جوگ چهارزمانه و آمپردیجیتال دارای دزدگیر(ریموت کنترل)در انواع مختلف از 800به بالا هستن
میتونید با دادن بیعانه موتور مورد نظرتون رو سفارشی از دبی بیاریم
مبلغ بیعانه50هزار تومن

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Ali
16-11-1390, 02:37 بعد از ظهر
یخورده بیشتر توضیح میدی موضوع رو؟

17-11-1390, 01:04 بعد از ظهر
میخام یکی رو گیر بیارم که مطمین باشه تمیز هوندا دیو رو بده مثلا 600 با هزینه حملش نا قزوین بشه 700 بعدش هم تو قزوین خودم بفروشم 1 تومن!
اگر کسی رو نیشناسید تو بندر که این کارست و خوش قول هست و... معرفی کنید!
البته برای تابستون میخام این کار رو انجام بدم.

کوروش
17-11-1390, 01:21 بعد از ظهر
چقد غلط املایی و سوتی داری !!!:13:
من سراغ دارم خبرت میکنم

Alireza
17-11-1390, 02:00 بعد از ظهر
دوست عزیز تو تایپ کردن دقت بیشتری کنید

vast_vision_office
09-01-1391, 01:39 بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز

من ولی زاده هستم و بزارید جریان را بهتر شرح بدم

آقای بحرینی که گفتید جنوب هستن در واقع موتور اصلا نداره و موتور را از کس دیگه ای می گیره و می فروشه و به نظر شما منطقی هست که موتوری که در دبی 600 تومان خریدش هست بدن 450 تومن؟؟!!!
غیر از اینه که قصد و هدفی پشت اون هست؟؟؟!!!

من موتوری میارم که تمیز و مرتب باشه و قیمتش هم اگر بالاست کیفیت و تمیزی اون هم به مراتب بالاتر هست در ضمن شما دوست عزیز که قزوین هستید نزدیک 20 بار زنگ زدید و امروز و فردا کردید و منم موتوری که می رسه می فروشم و ممکنه شما 5 روز دیگه زنگ بزنید و من اون موتور رو فروخته باشم و موتور دیگه ای داشته باشم که قیمتش فرق کنه !!!

با تشکر

09-01-1391, 02:10 بعد از ظهر
نه عزیزم خود شما میدادید 450 تومن این ایمیل رو ارسال کردید :

موتور هوندا مدل دیو .، دو زمانه قیمت 450 هزار
موتور هوندا مدل دیو از نوع ظد ایکس .، دو زمانه قیمت 700 هزار
موتور هوندا مدل دیو .، چهار زمانه - سوپاپ دار قیمت 730 هزار
موتور یاماها مدل جوگ .، دو زمانه قیمت 650 هزار
موتور یاماها مدل جوگ .، دو زمانه - آمپر دیجیتال قیمت 750 هزار
موتور یاماها مدل جوگ .، دو زمانه - آمپر دیجیتال - ریموت کنترل قیمت 800هزار
موتور یاماها مدل جوگ چهارزمانه و آمپردیجیتال دارای دزدگیر(ریموت کنترل)در انواع مختلف از 800به بالا هستن
میتونید با دادن بیعانه موتور مورد نظرتون رو سفارشی از دبی بیاریم
مبلغ بیعانه50هزار تومن

ما میخاستیم بخریم اما شما هر روز قیمت رو میکشید بالا بالا و بالاتر و یه بار هم یه چیزی گفتید که واقعا دیگه منصرف شدیم گفتید که یه تهرانی هست 2 هفته پولو داده هنوز واسش نفرستادم.
بگذریم واسه تابستون انشاالله یا اگر کسی از بچه ها خواست از شما موتور میگیریم.

---------- Post added at 03:10 PM ---------- Previous post was at 03:08 PM ----------

چقد غلط املایی و سوتی داری !!!:13:
من سراغ دارم خبرت میکنم

دوست عزیز تو تایپ کردن دقت بیشتری کنید
احتمالا دستشویی داشتم

samcoins
11-01-1391, 02:39 قبل از ظهر
آقا شما منظورتون موتور هندا ویو معمولیه؟ اگه معمولیه من خودم معامله گر همین موتور هستم اگر خواستید با من تماس بگیرید.:wow: