PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس هایی از گذشته پرشین موتور

Alireza
15-11-1390, 07:41 بعد از ظهر
سلام به دوستان تو این تاپیک عکس هایی از گذشته رو میزاریم

این عکس اولین قرار بزرگ موتور سواری تو ایران تو محیط نت بود که از طریق سایت تی تی با ایده سینا و من شکل گرفت مربوط میشه به اسفند 88 و رفتیم کوهسار

6947

6950
--------
عکس های بعدی اولین قرار خصوصی بچه ها بود که رفتیم کن و ایده پورتال 619 شکل گرفت

6948

6949

6951

بهترین دوران زندگیم بود....
--------------
این قرار فروردین 89 بود و اولین قرار رسمی پورتال 619 که بهترین قرار عمرم بود انقدر سختی کشیدیم و لذت بردیم که حد نداره

6952

6953

6954

6955

6956

6957

6958
هنوزم خرابه اون شبام
-------------
قرار 27 فروردین 89 که رفتیم لواسون و از جاجرود در اومدیم که ایست بازرسی سپاه نمیذاشت رد بشیم که به زور شدیم

6959

6967

6968

6969
6960

6961
--------
تیر 89
رفتیم تا دیزین
مگلی رو تازه داده بودن و بیشتر بچه ها واسه مگلی و تست اون اومدن

6963

6964

6965

6966
-------------
مرداد 89
اولین درگ سایت که تو اتوبان باکری شکل گرفت مردم زیادی اومدن واسه نگاه کردن

6970

6971

ادامه دارد.....

02109002
15-11-1390, 07:48 بعد از ظهر
دمت قیژژژژژژژژژژژ
علیرضا ترکوندی :icon_pf _100_:
ادامه بده تا ما هم از اون اولای پورتال خبر دار بشیم

مرسی ، همچین تصاویری واقعا" جاش تو پورتال خالی بود
:mypersianforum (531:mypersianforum (531

7thRING
15-11-1390, 07:49 بعد از ظهر
خیلی زیبا بود ولی یه سوالی برام پیش اومد چرا همه کاپشن تنشونه ولی کنجی استین کوتاهه؟

Alireza
15-11-1390, 07:54 بعد از ظهر
اون زمان کنجی کلا گرمایی بود ما میلرزیدیم اون استین کوتاه بود

7thRING
15-11-1390, 07:57 بعد از ظهر
اون زمان کنجی کلا گرمایی بود ما میلرزیدیم اون استین کوتاه بود
به افتخارش:22:

nopo
15-11-1390, 07:59 بعد از ظهر
فلات رو عشقه داداش!!!!

Kami
15-11-1390, 08:18 بعد از ظهر
یادش بخیر درگ 29 بهمن 89 بود
که اونقد با بچه ها با هیو قبلیه درگ انداختم که توری لوله اگزوز موتورم ریخت

[Only registered and activated users can see links]
27 اسفند 89

Alireza
15-11-1390, 08:40 بعد از ظهر
دوستان دیگه ای که عکس های قدیم رو دارن بزارن

Ali
15-11-1390, 08:55 بعد از ظهر
علیرضا چقدر کار خوبی کردی این تاپیک رو زدی

موتوری که هیچ وقت دوربین رو ول نکرده و همیشه در عکس حضور داره روانه:gigglesmile:

Mohammad aghili
15-11-1390, 09:03 بعد از ظهر
فلات رو عشقه داداش!!!!

اون فلات نیست
کبیر 200 هست که ماله آقا سروشه

Alireza
15-11-1390, 09:08 بعد از ظهر
البته بود فروختش

reza KTM
15-11-1390, 10:07 بعد از ظهر
یادش بخیر درگ 27 اسفند 89 بود
که اونقد با بچه ها با هیو قبلیه درگ انداختم که توری لوله اگزوز موتورم ریخت

27 اسفند 89
قبول نیست **** منم تو این قرار بودم فقط خیلی خیلی دیر رسیدم و یه خاطره قشنگ بگم
وقتی رسیدم با همین آپاچی زرده بودم که کیا و حمید و **** و چند نفر دیگه بودن
یه درگ بین من هم انداختن و پالس 220 من رو تو سرعت گرفت (من تو شتاب گرفتمش بعد که اومدیم برگردیم من با حمید ردهت موتورامون عوض کردیم و یه درگ دیگه
رسیدم ته خط دیدم کیا اونجا با مگلیش وایساده بهش گفتم میدی با موتورت یه دور بزنم کپ کرد و بنده خدا موند تو رودربایسی و موتورشو با هیچ گونه شناختی نسبت به من بهم داد آخه من تازه عضو شده بودم منم یه دور باهاش زدم و چون کیلومترش کار نمیکرد اصلا بهم حال نداد
کیا با آپاچی زرده که دست من بود یه درگ دیگه انداخت با 220 و اون هم تو شتاب گرفت ولی تو سرعت نتونست
بعد کیا سوار هیو **** شد وقتی پیاده شد و **** رفت گفت عجب راهی میره این موتور سه صوت 100 تا پر کردم
این قرار ته آزادگان برگزار شد
از اون موقع بود که من عاشق این سایت شدم و هیچ وقت هم این سایت رو ولش نمیکنم حتی اگر منو بندازن بیرون

امروز 1 سال و 10 روزه که من عضو این سایت شدم
منو باش میخواستم سر یک سال اعلام کنم تولد یک سالگیم رو جشن بگیرم یادم رفت
انشالله تولد 30 سالگیم رو با بزرگترین سایت موتور سواری ایران جشن بگیرم

و جمله همیشگیم:
just persianmotor

---------- Post added 02-05-2012 at 12:07 AM ---------- Previous post was 02-04-2012 at 11:15 PM ----------

یکی از قشنگ ترین تاپیک ها رو زدی علیرضا دمت گرم فقط چند تا سوال دارم
علیرضا تو اون عکس اول مدیران تی تی هم هستند؟ معرفی میکنی؟
تیتی که را افتاد چه سالی بود؟
از همون اول قسمت موتورم داشت یا نه؟
مدیرش کی بود اون موقع؟
تو و کنجی و امیر (که اصلا کسی این بشر رو ندیده) و حمید ردهت و سینا و کیا از کجا با هم آشنا شدید؟ قبلش باهم دوست بودید یا بعدش؟ چی شد با کنجی همکار شدید؟
در کل یه خورده از بیو گرافی خودتون بگید
میخوام ببینم چجوری سایت تشکیل شد به پیشنهاد اولیه کی؟

02109002
15-11-1390, 10:24 بعد از ظهر
مرسی از رضا
به نکته خوبی اشاره کرد

"بیوگرافی پرشین موتور "

بیاین کامل بگین از :

پیشنهادش
ساختش
مشکلات اولیه
کاربران روزهای اول
چطوری جا افتاد
هزینه های اولیه ـش ( که میدونم نمیگید )
خلاصه یه بیو گرافی کامل و جامع

..::♀♀♀::..

شفیع
15-11-1390, 10:28 بعد از ظهر
یاد ایام گذشته همیشه برای تمام کسانی که خاطره دارن شیرینه. و هنوز از این هم شیرین تر می شد، من اگر جای علیرضا بودم صبر می کردم چند سال دیگه این تاپیک رو باز می کردم.
یه سری از بچه ها تو عکس می بیینم از کاربرای اولیه و قدیمی بودن، ولی الان دیگه نیستن، الان کجان ؟ چه کار می کنن ؟ چرا دیگه نمیان ؟

Alireza
15-11-1390, 10:37 بعد از ظهر
مدیرش کی بود اون موقع؟
تو و کنجی و امیر (که اصلا کسی این بشر رو ندیده) و حمید ردهت و سینا و کیا از کجا با هم آشنا شدید؟ قبلش باهم دوست بودید یا بعدش؟ چی شد با کنجی همکار شدید؟

خیر مدیران نبودند
تیتی فکر کنم 6 7 سال هست که راه افتاده
اره قسمت موتور داشت ولی کامل نبود و یوزر زیادی توش نبود اون زمانا
مدیر موتورش یکی بود به اسم سعید فک کنم
منو سینا از سایت پی سی ورلد اشنا شدیم با کنجی تو تک دانلود با امیر هم تو سایت خودم به اسم موبکده با ردهت و کیا هم تو قرار اول
پیشنهاد اولیه تشکیل سایت هم فکر همه بچه ها بود جمع شدیم پارک دانشجو و تصمیم نهایی رو گرفتیم من بودم کنجی ردهت سینا با یکی دو نفر دیگه

---------- Post added at 10:37 PM ---------- Previous post was at 10:35 PM ----------

یاد ایام گذشته همیشه برای تمام کسانی که خاطره دارن شیرینه. و هنوز از این هم شیرین تر می شد، من اگر جای علیرضا بودم صبر می کردم چند سال دیگه این تاپیک رو باز می کردم.
یه سری از بچه ها تو عکس می بیینم از کاربرای اولیه و قدیمی بودن، ولی الان دیگه نیستن، الان کجان ؟ چه کار می کنن ؟ چرا دیگه نمیان ؟

من یه حس غریبی دارم نسبت به عکس های قدیم ....
اره بعضی ها رفتن بعضی ها هم هنوز در ارتباطیم با هم موتورشونو فروختن و ... کمتر سر میزنن

reza KTM
15-11-1390, 11:07 بعد از ظهر
نمیدونم چرا وقتی تو این جور تاپیک ها میام هرچقدر که حال میکن بیشتر از اون میریزم به هم و ناراحت میشم
نمیدونم هیچ سنمی با من ندارن ولی وقتی میبینم یه سری آدما بودن الان نیستن اعصابم خورد میشه
روحیم میریزه به هم
همین پست شفیع اصلا ریخت به هم منو
دوست ندارم رفتن رو هرچقدرم که طرف بد باشه و اذیتت کنه چه برسه به رفیقای خوب
چه برسه به جدایی عشق
یه چیزایی میفهمم علیرضا از حرفایی که میزدی
جاش اینجا نیست ولی میگم بعد از یه ربع اگه دوست داشتی پاکش کن
چقدر قشنگ گفتی این حرف رو که
یه موقع با طرف اوکی میشی خفن (چه پسر چه دختر) بعد باهاش به مشکل میخوری میخوای ازش جدا شی ، میشی جدا میشی ، میگذره و همون خاطرات تلخ دلت رو تنگ میکنه و دیوونت میکنه
هی...

شفیع
15-11-1390, 11:17 بعد از ظهر
نمیدونم چرا وقتی تو این جور تاپیک ها میام هرچقدر که حال میکن بیشتر از اون میریزم به هم و ناراحت میشم
نمیدونم هیچ سنمی با من ندارن ولی وقتی میبینم یه سری آدما بودن الان نیستن اعصابم خورد میشه
روحیم میریزه به هم
همین پست شفیع اصلا ریخت به هم منو
دوست ندارم رفتن رو هرچقدرم که طرف بد باشه و اذیتت کنه چه برسه به رفیقای خوب
چه برسه به جدایی عشق
یه چیزایی میفهمم علیرضا از حرفایی که میزدی
جاش اینجا نیست ولی میگم بعد از یه ربع اگه دوست داشتی پاکش کن
چقدر قشنگ گفتی این حرف رو که
یه موقع با طرف اوکی میشی خفن (چه پسر چه دختر) بعد باهاش به مشکل میخوری میخوای ازش جدا شی ، میشی جدا میشی ، میگذره و همون خاطرات تلخ دلت رو تنگ میکنه و دیوونت میکنه
هی...

رضا جان، حالا من نخواستم زیاد بازش کنم، ولی تو این کارو کردی،
همه مون در یه دوره هایی از زندگی در همچین شرایطی قرار گرفتیم،
بعضی وقتا با خودم فکر می کنم، می گم چقدر جالب می شد خدا یه قابلیتی به آدما می داد که خودشون خاطراتی که نمی خوان داشته باشن رو Shit+Delete کنن، خاطراتی که ممکنه هیچ وقت پاک نشه و آزار دهنده باشه.
من تو جمعتون نبودم ولی چه باشم چه نباشم خراب یاد ایامم !

Sination
15-11-1390, 11:20 بعد از ظهر
یادش به خیر

کلی عکس قدیمی دارم ولی با دایال آپ نمیشه ...

Alireza
15-11-1390, 11:22 بعد از ظهر
بزن سیدی ازت بگیرم اپ کنم

Sination
15-11-1390, 11:24 بعد از ظهر
علی رضا داستان اون بیسیمه رو یادته که توی جاده امام زاده ایست دادن بهمون ؟ از خنده همه منفجر شده بودن :wall3:

Kenji
15-11-1390, 11:26 بعد از ظهر
علی رضا داستان اون بیسیمه رو یادته که توی جاده امام زاده ایست دادن بهمون ؟ از خنده همه منفجر شده بودن :wall3:

:lol:

یادش بخیر

Alireza
15-11-1390, 11:28 بعد از ظهر
وایییییییییییی چه قدر زود گذشت
یادته رضا سوشیانت پرتقال خرید بهش دادن کیلویی 10 تومن :afro:

Amir
15-11-1390, 11:39 بعد از ظهر
مرسی از رضا
به نکته خوبی اشاره کرد

"بیوگرافی پرشین موتور "

بیاین کامل بگین از :

پیشنهادش
ساختش
مشکلات اولیه
کاربران روزهای اول
چطوری جا افتاد
هزینه های اولیه ـش ( که میدونم نمیگید )
خلاصه یه بیو گرافی کامل و جامع

..::♀♀♀::..

سلام

دوست من چرا نباید بگیم ؟ :afro:

با علیرضا چند وقتی بود که دنبال ایده ی جدیدی بین سایت های ایرانی بودیم که دیدیم جای خالی چنین وب سایتی هست

اتفاقا اول smf نصب کرده بودیم و دیدیم جواب گو نیست با کلی دردسر پست ها رو اوردیم رو وی بی

روزای اول رو ایران سرور بودیم واقعا فوق العاده بود اما بنا به برخی قوانینش و مسائل فنی اومدیم رو پارس دو و پارس دو جوابگو بازدید پرشین موتور نبود و الان هم هاست دی ال

کاربرای روزای اول خیلی هاشون الان هم هستند و از تاریخ عضویت و پست ها مشخصه و یه عده ای هم به خاطر مشغله نیست و یه عده هم ازشون بی خبریم , یه عده هم با پرشین موتور کنار نیومدن و نموندن و ...

چطوری جا افتادشم باید بگم خیلی سایت ها با تبلیغ شاید راه 1 ساله رو یه ماهه طی می کنن اما پرشین موتور اینطور نبود و واقعا روزای اول 24 ساعته رو سایت کار میکردیم (هنوزم همون حالت هست اما من نمی رسم فعلا که بیام رو سایت) اما واقعا خیلی روزای اول شرایط فرق داشت

یادمه یه بار قرارای اول سایت بود شب ساعت 1 - 2 بود سایت به مشکل خورد و تقریبا هیچ دسترسی ای به فروم نداشتیم از صبح ساعت 5 شروع کردم به کار تا دقیقا 15 دقیقه قبل اینکه بچه برسن خونه سایت بالا اومد چون قرارای اول هم بود خیلی مهم بود که سایت بالا باشه یا نه

چند بار هم بهمون حمله شد و دیفیس شدیم که خب تجربه شد همش واسمون

هزینه : ما پرشین موتور رو واقعا با یه سرمایه ی خیلی کم بالا اوردیم و هیچ پشتیبانی از هیچ جهتی نداشتیم , خب روزای اول حدودا با هزینه سالانه 100 تومن البته جدا از هزنیه های جانبیش (اکانت های پریمیم در سایت های خارجی و ایرانی و مثلا طراحی بنر ها و قالب و مشکلات فنی و تموم شدن پهناباند و ...)

اما الان هزینه سرور با توجه به بازدید و استفاده کاربرا چندین برابر شده و همونطور که میبینید پرشین موتور بدون اسپانسر و کاملا با هزینه شخصی اداره میشه و این اصلا منت نیست و به نظرم عشقو علاقه اداره کنندگان سایت به کاری که انجام میدن رو نشون میده

Sination
15-11-1390, 11:43 بعد از ظهر
خودمو جر دادم 2 تا عکس آپ کردم

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

بهار سال 2010 بعد از تماشا ی مسابقات موتور ریس ازادی و بعدشم رفتیم اوتوبان باکری درگ انداختیم با مصطفی موتوری :20:
بعدش کیانوش هم اومد .. اقا علی رضا اومد اعلام کنه بعدش یهو دیدم کیا یه چرخ کرده خوش حال داره میره .. که بعدش بهش گفتم درگ یه چرخ نداریم ..
بعدشم رفتیم پالیزی آب میوه خوردیم ..

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

دلم تنگ شده برای بوی اگزوزش ..

02109002
15-11-1390, 11:57 بعد از ظهر
به نظرم عشقو علاقه اداره کنندگان سایت به کاری که انجام میدن رو نشون میده
مرسی امیر جان
چه روزای سختی بوده اون روزا
یه فعالیت نفس گیر طی شبانه روز
همش استرس ، شوق ، جدیت ، احساس غرور به خاطر استقلال
و ....

ما هم دوستون داریم هم شما رو هم خود پرشین موتور و هم کاربرای عزیزش رو

:20:

.:ALIREZA NADERI:.
16-11-1390, 12:44 قبل از ظهر
واقعا نمیدونم چطوری باید تشکر کنم از همه ی اونا که زحمت ها رو کشیدن!
بگم دمتون گرم؟
پول بدم؟
بگم برات صلاوات میفرستم
بابات رو نگه داره ؟!
هر چوری که جال میکنید
ولی خداییش تشکر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
اگر در امد داشتم من هم تو هزینه ها سهیم میشدم

K.I.A
16-11-1390, 01:46 قبل از ظهر
اخ که اشکمو دراوردین(اشک شوق) وای که چه خاطراتی بود کلی عکس دارم دونه دونه میزارم .... همش اون عکسارو نگاه میکنم یاداوری میشه برام خاطرات ... ولی زود گذشت!

soroush adventure
16-11-1390, 11:01 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links] نوشته اصلی توسط reza ktm [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

مدیرش کی بود اون موقع؟

خیر مدیران نبودند
تیتی فکر کنم 6 7 سال هست که راه افتاده
اره قسمت موتور داشت ولی کامل نبود و یوزر زیادی توش نبود اون زمانا
مدیر موتورش یکی بود به اسم سعید فک کنم
منو سینا از سایت پی سی ورلد اشنا شدیم با کنجی تو تک دانلود با امیر هم تو سایت خودم به اسم موبکده با ردهت و کیا هم تو قرار اول
پیشنهاد اولیه تشکیل سایت هم فکر همه بچه ها بود جمع شدیم پارک دانشجو و تصمیم نهایی رو گرفتیم من بودم کنجی ردهت سینا با یکی دو نفر دیگه

در مورد من قضیه از این قرار بود که عشق به کوه طبیعت و موتور و کالیبر بالا باعث شد که برم یه تریل بگیرم. بعد یه مدت تخلیله هیجانات دیگه تنها و بدون پایه برنامه رفتن حال نمیداد.
قبل اینکه تریل رو بگیرم با سی جی به کیا که همسایه و دوستم بود و هست موتورسواری رو یاد دادم اونم با استعداد خوبی که داشت از یادگیریش تا گواهینامه گرفتنش 1 هفته بیشتر طول نکشید و بلافاصله یه پالس 180 کیلومتر دیجیتال گرفت . خلاصه همه جا پایه ثابت هم بودیم حتی وقتی شیب خفن میزدم تو افرود برمیگشتم میدیدم اونم داره پشت سرم میاد بالا !
باز بعد یه مدت خلا سفر و برنامه با یه گروه رو داشتم بنابراین تو نت دنبال همچین چیزی گشتم و فقط تونستم یه تایپیک موتور تو تی تی پیدا کنم . اونجا به تازه واردها پا نمیدادن خوب دلایل منطقی خودشون رو هم داشتن .
بعد مدتی تلاش برای شرکت تو یه برنامه علیرضا و سینا یه برنامه گردهمایی گذاشتن برای امامزاده داوود و سنگان که با تعداد بالایی برگذار شد و تو اون برنامه باهم اشنا شدیم . بعد از گذاشتن عکسها و گزارش برنامه تو تایپیک مربوطه با انتقاد شدید مدیران روبرو شدیم . در برنامه بعدی که در فکر میکنم سنگان برگزار شد تو برگشت برای ناهار رفتیم به یکی از رستورانهای کن ( کباب و قلیون و چایی و هندونه و ....) بعد اینکه شیکما سیر شد ایده تاسیس یه کلوپ موتورسواری مجذا مطرح شد که کنجی و علیرضا فعالیتهای اینترنتیش رو به عهده گرفتن و خیلی سریع یه کلوپ مجازی تاسیس کردن . تو همون اوایل اشنایی کیا رو هم به بچه ها معرفی کردم تا باهم لذت ببریم از این گردهمایی ها. بعدشو هم که خودتون میدونین کما بیش

Ali
16-11-1390, 02:47 بعد از ظهر
واقعا ادم حال میکنه این توضیحات کامل بچه های قدیمی رو درمورد چگونگی شکل گیری پرشین موتور میخونه
ماشالا به این همت و پشتکار
:pm1:

Babak
16-11-1390, 02:53 بعد از ظهر
ولی انصافا مدیرهای بی انصافی داریم مخصوصا این حمید 2 دفعه دیدمشو 100 دل عاشقش شدم حالا نمیاد(alireza"s) باشما ها هم هستم:7tir:

معمار
11-08-1392, 11:00 قبل از ظهر
بزن به افتخار قدیمیای سایت

:clap:

:5:

اما یه سوال چرا دوستان مثله قدیما دیگه فعالیت ندارن ؟

کوروش
11-08-1392, 11:40 قبل از ظهر
بزن به افتخار قدیمیای سایت

:clap:

:5:

اما یه سوال چرا دوستان مثله قدیما دیگه فعالیت ندارن ؟

دیگه کارو مشغله ی فکر اجازه نمیده / همه که مثل ما بیکار نیستن
البته ما هم روزی اینقدر سرمون شلوغ میشه که نتونیم سر بزنیمو بچه های جدید هم میگن چرا قدیمی ها مثل استورم و کوروش دیگه نمیان :gigglesmile:

02109002
18-08-1392, 12:55 قبل از ظهر
دو سال پیش ...

یادش به خیر ، اون روز ها ...

گزارش تصویری: میتینگ پایان سال موتورسیکلت‌های 250 سی‌سی ([Only registered and activated users can see links] 9%84%D8%AA%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-250-%D8%B3%DB%8C%E2%80%8C%D8%B3%DB%8C)

به گزارش پارسینه، روز جمعه 26 اسفندماه، اعضای وب‌سایت پرشین موتور در کاروانی متشکل از 31 دستگاه موتورسیکلت با حجم‌های 150 تا 250 سی‌سی، آخرین دیدار گروهی سال 90 را با شعار «سفر نوروزی بدون خطر» در شرق استان تهران برگزار کردند.

02109002
23-09-1393, 11:09 قبل از ظهر
درود ...

یادش به خیر ...