PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصاویر قرار ملاقات تست new ravan در خلج "مشهد"

Mohammad aghili
14-11-1390, 04:06 بعد از ظهر
سلام
امروز جای همگی خالی رفتیم واسه تست نیو روان

قرارمون ساعت 10 دم کافه خلج بود
منم ساعت 9:55 اونجا بودم

ولی امروز رو به نیت شیب زدن و آفرود نرفتم
فقط "من باب" یه میتینگ و زیارت دوستان گل و البته" تست روان جدید"

همونطور که میگفتم ، ساعت 9:55 رسیدم به کافه پای کوه خلج و دیدم یه فلات سفید از دور خودنمایی میکنه ، جلو تر که رفتم دیدم لوگوی پرشین موتور داره میدرخشه ، شک نکردم که امیر مسعوده !

رفتم تو ،دیدم داره صبحونه میخوره ، اونم تنها تنها !!!

6814

خلاصه رفتم دِینمو ادا کردم و یه لقمه از گوشش زدم و منتظر شدیم تا بقیه بیان

یه 2 دیقه بعد ، دیدم بروبچز دارن میان
علی نوزاد و مسعود آر ام اومدن (جواد کارداشت نیومد)

اومدن و یه خوش و بش ، که مسعود جان هنوز از راه نرسیده ، گفت میدی با روان یه دور بزنم؟ :دی
منم گفتم چرا که نمیدم
بیا !

سوییچ رو گرفت و خوشحال و خندان رفت با روان دور دور زد
وقتی برگشت ، تو چشماش یه شکوه و عظمتی موج میزد ، وقتی پیاده شد ، رو به روان کرد و احترام گذاشت و ازش بخاطر اینکه این مدت بهش ایمان نیاورده بود ، عذر خواهی کرد

بگذریم
اومدیم راه بیوفتیم دیدیم ، دکی ! موتور مسعود زنجیر انداخت ، زنجیرش خیلی شل بود ، امروز هم همونطور که گفتم چون به نیت آفرود نیومده بودیم ،مسعود رو فرستادیم تا سریع بره تا شهر و زنجیرش رو سفت کنه و بیاد تا جلوتر به مشکل خاصی نخوریم

تا موقعی که مسعود رفت تا بیاد ما هم 2تا دونه عکس گرفتیم
6815

اینم یه نما از خورشیدی 42 تایی روان :

6816

مسعود اومد و رفتیم چشمه خلج واسه تست
اونجا بود که تو مسیر یه تست کردم ببینم روان هم مثل Fktm آقا مسعود ، بدون کلاچ تو دنده یک سرش بالا میاد یا نه ، و دیدم میـــــــاد بالا.....چقدر هم میاد بالا !
جاتون خالی اونجا یه احساس غروری بهم دست داد

تو چشمه هم کلی حرکت زدیم ، از پرش و یه چرخ بگیر ، تا شیب با دنده 3 !!! (شیبی که تا دیروز فقط با یک میتونستم برمش)
موتور واقعا از این رو به اون رو شده بود ، فقط هم بخاطر ، صفحه کلاچ و خورشیدی بود

اینم 4تا عکس از حرکات چشمه خلج

توضیحات زیر هر عکس :

6817
این یه چرخ رو بدون کلاچ زدم !!!
باورت میشه؟
دمش گرم امیر مسعود عکس رو ازم گرفت

بعد دیدم مسعود آر ام داره یه طوری نیگام می کنه ، فهمیدم دلش روان میخواد ....

6818
خداییش هم روان رو حلال کرد

6819
تو همین موقع که مسعود آر ام داشت با روان عشق و حال می کرد ، امیر مسعود هم تونست Fktm رو یه تستی بکنه
خودش میگفت حالم از موتور خودم دیگه بهم میخوره

6820
علی نوزاد هم شیطون شده بود امروز
این دم آخری خوب پرش هایی میزد

بعدش از اونجا حرکت کردیم و یه مسیری رو رفتیم
تا رسیدیم به منظره نوستالوژیک !

خوراک عکس بود...
منم حلالش کردم

یه دونه HDR ازش در آوردم ...ببنید

.......::::::6821::::::.......

اینم باقی عکس های اونجا

6822 6823 6824

ای بار هم بدون شوخی شهرستانی نگذشت !
ببینید تورو خدا

6825

بعدش برگشتیم چشمه خلج ، تا یه تست دیگه بکنیم
شیب زدن با یه چرخ !

کافی بود همونجوری که دارید از شیب بالا میایید یه کم گاز یهویی بدید یا فرمون رو بکشید سمت خودتون... اونوقت شاهد یه همچین صحنه ای میشید

6829 6827 6828

اینا هیچکدوم با کلاچ نزدن
عکس اول تا سوم همش یه جاهه ! منتها میبینید وقتی عکاس عوض شه چی میشه !!!
======================
بعدش رفتیم تا از روی ارتفاعات هم یه عکس بگیریم ، حالا که هوا خوبه
6830
اینجا بود که من بنزین تموم کردم و رفتم رو زاپاس

که مسعود آقا و علی جان زحمت کشیدن و یه خورده بنزین از باکاشون لطف کردن
دمشون گرم

اینم مسیر آخرین شیب که به یه منظره قشنگ ختم می شد

6831
مسعود آر ام و علی نوزاد درحال صعود از کوه !

اینم آخرین عکس
یه منظره زیبا و بی نظیر از شهر مشهد ، به همراه دو روان Custom Setup و یک عدد Fktm

6838
بخاطر بارندگی های اخیر هم هوای مشهد خیلی صاف و تمیز بود...

همینا بود
خیلی حال داد
خیلی بیشتر از اونچه فکر بکنید

فعلا
علی علی

alinozad
14-11-1390, 04:22 بعد از ظهر
اینم مدارک منتها ممد جان باید با کیفیتاشم بهم بدی...یه روز باید بیام پیشت همه رو کپی کنم...
اقایون مدارک رو حال کردین؟یعنی ایول داری ممد...مخصوصا اون تک زدن من توی شیب...

---------- Post added at 04:22 PM ---------- Previous post was at 04:21 PM ----------

راستی دقت کنید بچه های مشهد هیچ کدوم چهره ندارند...خوفناک شدندا...همه کلاه نوپوئی گذاشتند

Alireza
14-11-1390, 04:23 بعد از ظهر
بسیار عالی مسعود نرسید به قرار؟
عکس هات حرف نداشت دمت گرم

Mohammad aghili
14-11-1390, 04:25 بعد از ظهر
چرا دیگه رسید
اونجا موتور Fktm رو گرفته بود داشت دوران میزد
منتها بعد از چشمه ، کار داشت رفت

nopo
14-11-1390, 05:15 بعد از ظهر
دمتون گرم عکس های خوبی گذاشتین:grouphug:
ولی
از کی یک خورشیدی و یک شمع شده نیو ر_ و_ ا_ن؟:25r30wi:

Mohammad aghili
14-11-1390, 05:27 بعد از ظهر
کاش بودی و میدیدی !

تفاوت خاصی بین نیو روان و Fktm نبود !

alinozad
14-11-1390, 05:27 بعد از ظهر
ازوقتی که 1 میلیمتر تر.....ولش کن نمیگم ولی واقعا نیو روان شده...اگه میومدی انواع و اقسام کورسها مثل شتاب و تاپ اسپید و قدرت و تک زدن و شیب زدن رو باهات مسابقه میدادیم اونوقت سوت بلبلی میزدی...فعلا امیرمسعود متنفر شده از فلات یا تیون میکنه یا روان میخره...این اولیش برو تو کف...
آقا رودرواسی نمونید بگید که پریروز تعمیرکاره دوست جواد اول میگفت روان بده روان ضعیفه بعد یه دور باهاش زد گفت چندمیفروشی گفتم نمیفروشم...گفت هروقت خاستی بفروشی خبر بده من میخامش شدیدا!!!جواد جان اونکه دوست شما بود!!!
من هنوز شارژم...نمیدونم چرا باید اینقدر تاثیر خوب گذاشته انتظار نداشتم...
راستی من حساب کردم یا از باکم دزدیدن یا مصرف موتور صدی 5 هست!!!!دوباره باک رو فول کردم ببینم چه مرگشه...
جواد امروز از دستت رفت بدجوررررررررر

honda cfrx
14-11-1390, 05:34 بعد از ظهر
یسیار عالی
جای ما خالی:25r30wi:

شفیع
14-11-1390, 06:04 بعد از ظهر
مثل همیشه زیبا، جذاب و کامل،
برادرا خسته نباشید.

محمد جان، New ravan مبارکت باشه، انشالله چرخش همیشه بچرخه، انشالله ماشین عروسش کنی، نه ببخشید موتور عروسش کنی!

خراب اون HDR تم ! قشنگ شد، اون محل هم برای همچین عکسی عالی بود، بهتر بود همون عکسو با اندازه ی بزرگ تری آپلود می کردی، بتونیم بیشتر، از دیدنش لذت ببریم.

Mohammad aghili
14-11-1390, 06:10 بعد از ظهر
اختیار دارید

اینم بخاطر گل روی شما و دوستان

لینک میزارم تا صفحه سنگین نشه

HDR ([Only registered and activated users can see links])

nopo
14-11-1390, 06:27 بعد از ظهر
ازوقتی که 1 میلیمتر تر.....ولش کن نمیگم ولی واقعا نیو روان شده...اگه میومدی انواع و اقسام کورسها مثل شتاب و تاپ اسپید و قدرت و تک زدن و شیب زدن رو باهات مسابقه میدادیم اونوقت سوت بلبلی میزدی...فعلا امیرمسعود متنفر شده از فلات یا تیون میکنه یا روان میخره...این اولیش برو تو کف...
آقا رودرواسی نمونید بگید که پریروز تعمیرکاره دوست جواد اول میگفت روان بده روان ضعیفه بعد یه دور باهاش زد گفت چندمیفروشی گفتم نمیفروشم...گفت هروقت خاستی بفروشی خبر بده من میخامش شدیدا!!!جواد جان اونکه دوست شما بود!!!
من هنوز شارژم...نمیدونم چرا باید اینقدر تاثیر خوب گذاشته انتظار نداشتم...
راستی من حساب کردم یا از باکم دزدیدن یا مصرف موتور صدی 5 هست!!!!دوباره باک رو فول کردم ببینم چه مرگشه...
جواد امروز از دستت رفت بدجوررررررررر

دمتون گرم حال کردم
با عرض معذرت من اصلا امیر مسعود رو موتور سوار نمی دونم که بخواد نظر بده!!!
در ضمن فلات من از قبلا از تیون از روان کند و شتابش بیشتره اینو همه می دونن
اصلا برای همین رفتم فلات خریدم
اون موقع که تیونینگ نکرده بودم و مسعود رو نمی شناختم:hippie7:

این فیض عظیم یعنی سواری گرفتن از فلات و ثواب 70 حج ازتون گرفته شد!!:mypersianforum (531

شمع از همین سوزنی های انرژی که روش نوشته ایریدیوم خریدم
اصل پیدا نکردم

تو دنده 54 رو با 42 یکی میکنی؟
تازه دنده جلو رو عوض نکردی هنوز جلو سرعتیه
ما هم دنده جلو و هم دنده عقب رو سنگین کردیم
مال من جلو13 تاییه
عقب 54

در مورد جواد تعمیرکار که گفته
فراموش نکن اون یک کاسبه
اونا وقتی کار یک موتور رو تعمیر می کنن برای اینه خوب پول بدی تعریف می کنن
با استفاده از الفاظ:
جون تو خل رفته!!
دیونه رفته!!
پرواز مکنه!!
تو جدی نگیر!!!!:24:
جون تو عجب موتوریه!!

ایشالا چرخش برات بچرخه
مبارکت باشه عزیزم
کاربراتت درست تنظیم نشده برا همین مصرفت بالاست!!

منم وقتی موتورم حاظر شد بهم گفتن عجب موتوریه!!
خدایی شم عجب موتوریه فلات250:14::1::22:

alinozad
14-11-1390, 09:01 بعد از ظهر
به به...پس چه رفیقی داری...با رفیقاشم کاسبه؟اون کاسبی که همه کاراش رو خودم میتونستم بکنم به چه دردی میخوره؟مگه چیکار کرد؟خورشیدی رو خریدم دادم تراشکار!میخاستم خودم عوضش کنم که به زور گفت بده من عوض کنم تا یه پولی هم بگیره!کاری کرد که تعریف بکنه؟برای محمدم که بالای فنر رو برید یه مهره جوش داد بهش و مثل من خورشیدی خودمون رو عوض کرد...مگه انجینی دست زد که تعریف کنه؟حرفی زدیا.....
جواد جان من هنوز فلاتی رو ندیدم که شتابش از روان من بیشتر باشه!اصلا نمیگم فلات خوبه یا روان اما دیگه هر عقل سالمی میگه فلات با اون سنگینیش هیچ وقت نمیتونه توی شتاب روان رو بگیره ولی ممکنه قویتر عمل کنه(درحالت فابریک کارخونه ای)اونم توی دوترک بالا پائین رفتن!من همین الانش یه موتور بهتر گیرم بیاد روان رو شوتش میکنم بره اصلا تعصب ندارم...قبل همین خورشیدی هم دلمو زده بود ولی تازه الان دوباره به چشمم اومد...امروز با مسعود توی سرعتهای مختلف تست کردیم شتاب رو که درحد نیم متر و 30 سانت و اینا جلو میفتاد و 90 تا به بعد کامل جلو میفتاد.مرض ندارم خالی ببندم انشالا شما هم تشریف بیار با شما هم تست میکنیم اگر واقعا بیشتر بود من جلوی همه اعلام میکنم.دیگه چی؟کاربرات رو حتما دوباره باید ببرم پیش علی زابل.
اینی هم که از موتور شما تعریف کردند ممکنه شامل اون قضیه دست رسوندن بشه چون دیگه زیر و بم موتورتو وا کردن ولی مال مارو که دست نزدن!!!
راستی جواد جان از من میشنوی خورشیدی فابریکت رو بذار روش:
47/13=3.62
ولی الان 54/13=4.16 ضریب قدرتی بودنش برای موتور شما خیلی خیلی زیاده!
تازه موتور رو میخان قدرتیش کنند 3.5 میکنند ضریب دنده رو شما فابریکتم بندازی بیشتر از 3.5 میشه و مناسب میشه هم سرعت هم قدرت زیاد!انشالا هفته دیگه بیای همه با هم دور هم بترکونیم داداش...هم روان رو هم فلات رو بعد که پوکوندیمشون بریم همه کراس صفر بگیریم و حالشو ببریم...
یاعلی
ویرایش:راستی جواد جان خورشیدی جلو هرچی بزرگتر باشه سرعتی تر میشه!الان خورشیدی جلوی شما سرعتی تر از مال فابریک روان هست.مال ما 12 تائی هست.شما ضریب رو نگاه کن:
54/13=4.16
54/12=4.5
یعنی باخورشیدی 12 تائی قدرت افزایش پیدا میکنه.گرفتی عزیزم؟چاکرم.

novindesigners
14-11-1390, 09:22 بعد از ظهر
مثل هميشه عاليه !

Mohammad aghili
14-11-1390, 09:23 بعد از ظهر
من اصلا امیر مسعود رو موتور سوار نمی دونم که بخواد نظر بده!!!

اصلا حرف جالبی بکار نبردی !
تو اول برادری خودت رو ثابت کن !

==============================================

دوستان ، تاپیک عکسهای امروزه ، نه تاپیک کل کل بین تعمیر کار ها و موتور ها

novindesigners
14-11-1390, 09:30 بعد از ظهر
دمتون گرم حال کردم
با عرض معذرت من اصلا امیر مسعود رو موتور سوار نمی دونم که بخواد نظر بده!!!
در ضمن فلات من از قبلا از تیون از روان کند و شتابش بیشتره اینو همه می دونن
اصلا برای همین رفتم فلات خریدم
اون موقع که تیونینگ نکرده بودم و مسعود رو نمی شناختم:hippie7:

این فیض عظیم یعنی سواری گرفتن از فلات و ثواب 70 حج ازتون گرفته شد!!:mypersianforum (531

شمع از همین سوزنی های انرژی که روش نوشته ایریدیوم خریدم
اصل پیدا نکردم

تو دنده 54 رو با 42 یکی میکنی؟
تازه دنده جلو رو عوض نکردی هنوز جلو سرعتیه
ما هم دنده جلو و هم دنده عقب رو سنگین کردیم
مال من جلو13 تاییه
عقب 54

در مورد جواد تعمیرکار که گفته
فراموش نکن اون یک کاسبه
اونا وقتی کار یک موتور رو تعمیر می کنن برای اینه خوب پول بدی تعریف می کنن
با استفاده از الفاظ:
جون تو خل رفته!!
دیونه رفته!!
پرواز مکنه!!
تو جدی نگیر!!!!:24:
جون تو عجب موتوریه!!

ایشالا چرخش برات بچرخه
مبارکت باشه عزیزم
کاربراتت درست تنظیم نشده برا همین مصرفت بالاست!!

منم وقتی موتورم حاظر شد بهم گفتن عجب موتوریه!!
خدایی شم عجب موتوریه فلات250:14::1::22:
ممنون جواد جان شما خيلي لطف داري
نمي دونستم شما از بعد از تولد موتور سوار بودي !
آهان ،راستي كي بود مي گفت سره موتور چيني كل كل نكنيد

alinozad
14-11-1390, 09:38 بعد از ظهر
اوضاع بیریخت شد...من هیچکاره بیدم...مسعود جان طبیعیه بیشتر جنبه شوخی بود به دل نگیر عزیز دل...اون هفته نبودی تا باشه ازین شوخیا باشه...علی پیکانپور بیشت کیلو برف خوروند بهم...تازه راه فرار هم نداشتم...دوست داشتی اون حالتی ؟ (البته منم کم ظلم درحقش نکردم...دلم براش تنگ شد):thanks: الان سوتفاوت شده همه فکر میکنند کل کله...نه بابا شوخیه...جدی نگیرید.یاعلی

novindesigners
14-11-1390, 09:44 بعد از ظهر
الان سوتفاوت شده همه فکر میکنند کل کله...نه بابا شوخیه...جدی نگیرید.یاعلی
آره شوخیه !!! ولی نه با بی تفاوتی نسبت به کسی
نمی دونم والا ؟؟؟؟!!!

alinozad
14-11-1390, 09:47 بعد از ظهر
شما عزیزی...شما این قضیه رو بیخیل شو از دست بچه ها در رفت یهو مهم نیست فقط برای هفته دیگه حتما آچارکشی بکن که خطرناکه...حتما میبینیم همو داداش گل اونم با موتور آچارکشی شده و توی شیبهای 90 درجه :icon_pf _99_:

novindesigners
14-11-1390, 09:52 بعد از ظهر
اینم بگم که واقعا از فلات نا امید شدم :297: (نه به عنوان یک موتور سوار) (که استاد nopo فرمودند موتور سوار به حساب نمی یام)
به عنوان کس که تازه وارده می گم فلات فقط برای کسی خوبه که عشق ظاهر موتور رو داشته باشه
(البته بلانسبت متور آقا مسعود) :afro:

---------- Post added at 09:52 PM ---------- Previous post was at 09:51 PM ----------

شما عزیزی...شما این قضیه رو بیخیل شو از دست بچه ها در رفت یهو مهم نیست فقط برای هفته دیگه حتما آچارکشی بکن که خطرناکه...حتما میبینیم همو داداش گل اونم با موتور آچارکشی شده و توی شیبهای 90 درجه :icon_pf _99_:

اینشاا.. ! موفق باشی

نیما نادری
14-11-1390, 09:59 بعد از ظهر
موتور یه چیزیه که به قول شاهین نجفی کل کل نداره

همیشه وقتی شاخ میشی یکی شاخ تر پیدا میشه و نباید سوابق و تاریخچه موتورسواریه

کسی ملاک مقایسه باشه ... همه کسب تجربه میکنیم اگر غیر از این بود جای گراهام جارویس

فاتح ردبول رومانیاک بودیم

محمد خیلی عالی بود ... بقیه بچه ها هم دمشون گرم حیف که وقتی مشهد بودم این خبرا نبود :(

منم میرم که 42 رو بندازم بالا :)

Mohammad aghili
14-11-1390, 10:12 بعد از ظهر
محمد خیلی عالی بود ... بقیه بچه ها هم دمشون گرم حیف که وقتی مشهد بودم این خبرا نبود

منم میرم که 42 رو بندازم بالا

خواهش !
شما کی مشهد بودی؟
میگفتی خدمت می رسیدیم

از علی پیکانپور بپرسید ، ما خیلی مهمون دوستیم :دی

راستی تو 42 تایی کردن روان یه لحظه هم شک نکنید که با 36 تایی هیچوقت عاقبت بخیر نمیشید

نیما نادری
14-11-1390, 10:25 بعد از ظهر
مشهد درس میخوندم میخواستم برم حوضه گفتن حوضه اینجا نیست باید بری قم :)

nopo
14-11-1390, 10:35 بعد از ظهر
به به...پس چه رفیقی داری...با رفیقاشم کاسبه؟اون کاسبی که همه کاراش رو خودم میتونستم بکنم به چه دردی میخوره؟مگه چیکار کرد؟خورشیدی رو خریدم دادم تراشکار!میخاستم خودم عوضش کنم که به زور گفت بده من عوض کنم تا یه پولی هم بگیره!کاری کرد که تعریف بکنه؟برای محمدم که بالای فنر رو برید یه مهره جوش داد بهش و مثل من خورشیدی خودمون رو عوض کرد...مگه انجینی دست زد که تعریف کنه؟حرفی زدیا.....
جواد جان من هنوز فلاتی رو ندیدم که شتابش از روان من بیشتر باشه!اصلا نمیگم فلات خوبه یا روان اما دیگه هر عقل سالمی میگه فلات با اون سنگینیش هیچ وقت نمیتونه توی شتاب روان رو بگیره ولی ممکنه قویتر عمل کنه(درحالت فابریک کارخونه ای)اونم توی دوترک بالا پائین رفتن!من همین الانش یه موتور بهتر گیرم بیاد روان رو شوتش میکنم بره اصلا تعصب ندارم...قبل همین خورشیدی هم دلمو زده بود ولی تازه الان دوباره به چشمم اومد...امروز با مسعود توی سرعتهای مختلف تست کردیم شتاب رو که درحد نیم متر و 30 سانت و اینا جلو میفتاد و 90 تا به بعد کامل جلو میفتاد.مرض ندارم خالی ببندم انشالا شما هم تشریف بیار با شما هم تست میکنیم اگر واقعا بیشتر بود من جلوی همه اعلام میکنم.دیگه چی؟کاربرات رو حتما دوباره باید ببرم پیش علی زابل.
اینی هم که از موتور شما تعریف کردند ممکنه شامل اون قضیه دست رسوندن بشه چون دیگه زیر و بم موتورتو وا کردن ولی مال مارو که دست نزدن!!!
راستی جواد جان از من میشنوی خورشیدی فابریکت رو بذار روش:
47/13=3.62
ولی الان 54/13=4.16 ضریب قدرتی بودنش برای موتور شما خیلی خیلی زیاده!
تازه موتور رو میخان قدرتیش کنند 3.5 میکنند ضریب دنده رو شما فابریکتم بندازی بیشتر از 3.5 میشه و مناسب میشه هم سرعت هم قدرت زیاد!انشالا هفته دیگه بیای همه با هم دور هم بترکونیم داداش...هم روان رو هم فلات رو بعد که پوکوندیمشون بریم همه کراس صفر بگیریم و حالشو ببریم...
یاعلی
ویرایش:راستی جواد جان خورشیدی جلو هرچی بزرگتر باشه سرعتی تر میشه!الان خورشیدی جلوی شما سرعتی تر از مال فابریک روان هست.مال ما 12 تائی هست.شما ضریب رو نگاه کن:
54/13=4.16
54/12=4.5
یعنی باخورشیدی 12 تائی قدرت افزایش پیدا میکنه.گرفتی عزیزم؟چاکرم.

مي دونم عزيزم
مال من فابريك جلو بيشتر از 13 تا بود(يادم نيست چند تا)

ممنون جواد جان شما خيلي لطف داري
نمي دونستم شما از بعد از تولد موتور سوار بودي !
آهان ،راستي كي بود مي گفت سره موتور چيني كل كل نكنيد

من اصلا قصد جسارت ندارم
من وقتي مي بينم موتور رو راحت توي كوه ول ميكني به اميد ديگران گفتم شايد بتونم با اين روش تحريك به يادگيري و جنگ و موتورسواري كوهستان بشي(اين از اصول روان شناسيه كه يك ذهن رو بيدار وتحريك كني و مجبوررش كني براي بقا بجنگه گفتم شايد اگه اينطور بگم شايد تلاشت رو بيشتر كني و وجدانت بيدار بشه)(اينو توي كلاس مربي گري تئوري بخش اصول روان شناسي يادگرفتم)
منظور بدي نداشتم گلم
در هر صورت عذر خواه هستم:gigglesmile::smilies(182):

جمعه نتيجه صحبت هام رو ميبيني!!

من تا پار سال موتور نداشتم اين تريل اولين موتورم بود من موتور سواري رو با تريل ياد گرفتم از اول هم نه سي جي داشتم نه چيزه ديگه(كسي كه به من روحيه مي داد استاد حافظي بود-ايشون به دليل سابقه ورزشيش خداي روان شناسيه وتونست من رو راه بندازه)
با اين موتور هم خيلي زمين خوردم اما روحيه رو از دست ندادم.مشكل تو امير جان اينه كه خودت رو باور نداري بايد به خودت و موتورت ايمان داشته باشي!!:icon_pf _37_:
من كل كلي ندارم ولي ممل عقيلي تيكه زياد ميندازه!!:bargh:

خود ممل ديروز توي مغازه رئوف اعتراف به برتري فلات در آفرود داشت خود علي هم همينطور
اما به نظر من براي آفرود هايي كه ما ميريم فقط موتور خارجي(اصلي) خوبه
براي 2 سال ديگه قصدم خريد يك كراسه برا جمعه ها

اینم بگم که واقعا از فلات نا امید شدم :297: (نه به عنوان یک موتور سوار) (که استاد nopo فرمودند موتور سوار به حساب نمی یام)
به عنوان کس که تازه وارده می گم فلات فقط برای کسی خوبه که عشق ظاهر موتور رو داشته باشه
(البته بلانسبت متور آقا مسعود) :afro:

---------- Post added at 09:52 PM ---------- Previous post was at 09:51 PM ----------

اینشاا.. ! موفق باشی

ما استاد نيستيم ما چاكر شما هستيم:wall3:
ولي از روزي كه موتور رو خريدي چند بار گفتم بيار موتور رو تيون كن(خودت نيومدي)
هربار به علت هاي گوناگون توفيق نشد.

اگر دقت كني عزيزم از اول اين تاژيك من زياد بحث مقايسه اي نداشتم

اما دوستان خيلي ذوق زده از دنده زنجير جديد بودند و تشبيهاتي به كار بردند كه يكم زياده روي بود

موتور یه چیزیه که به قول شاهین نجفی کل کل نداره

همیشه وقتی شاخ میشی یکی شاخ تر پیدا میشه و نباید سوابق و تاریخچه موتورسواریه

کسی ملاک مقایسه باشه ... همه کسب تجربه میکنیم اگر غیر از این بود جای گراهام جارویس

فاتح ردبول رومانیاک بودیم

محمد خیلی عالی بود ... بقیه بچه ها هم دمشون گرم حیف که وقتی مشهد بودم این خبرا نبود :(

منم میرم که 42 رو بندازم بالا :)

خيلي به موتور نيست بيشتر به موتور سواره
دوستان خودشون توي مشهد استعداد هاي زيادي رو ديدند كه با امكانات كم حركات خيره كننده اي رو توي آفرود انجام دادند
مثل هادي
يا حسين با اون موتورش كه تنه اكسل و انجين هوندا بود
يا مهدي با پيشروي خسته ودنده زنجير عقب باسيم بسته چطور پرش مي زد و شيب بالا مي رفت كه كراس ها فقط مي رفتند.

من قبل از اين كه ورزش موتور سواري رو شروع كنم خيلي آدم ترسو و بي دل وجرات ي بودم
اما كوستان به من آموخت:
چگونه نترسيدن را
چگونه بر مشكلات غلبه كردن را
چگونه باور و ايمان داشتن را
چگونه روحيه آرماني و قوي داشتن را
درس همكاري و مهر وفا را

و اينكه وقتي تنهايي چطور خدا هميشه همراه توست فقط كافيه حسش كني!

:i'm sorry:
چاكر هرچي رفيقه و موتور سوار با مرامه:grouphugg:
همتون رو رو از ته دل دوست دارم:flower4:

novindesigners
14-11-1390, 10:41 بعد از ظهر
من اصلا قصد جسارت ندارم

به دل نگرفتم داداشی

در هر صورت عذر خواه هستم:gigglesmile::smilies(182):
نیازی نیست عزیزم :20:

ما استاد نيستيم ما چاكر شما هستيم:wall3:
آقایـــــــــــــــــــی

چاكر هرچي رفيقه و موتور سوار با مرامه:grouphugg:
همتون رو رو از ته دل دوست دارم:flower4:

نیما نادری
14-11-1390, 10:46 بعد از ظهر
این استاد حافظی کیه ...آشنا میزنه اسمش ؟؟؟!

alinozad
14-11-1390, 10:47 بعد از ظهر
"اما دوستان خيلي ذوق زده از دنده زنجير جديد بودند و تشبيهاتي به كار بردند كه يكم زياده روي بود"
همه چیز حله فقط این تیکه نامردیه!کدوم تشبیهات؟یک غریبه اومد گفت ازکی خورشیدی و شمع و صفحه شده نیو روان؟
شما که تست نکردی پس بیخیال داداش...من فقط از فلاتها موتور مسعود رو قبلو دارم و داشتم و خواهم داشت چون سوارش شدم و خدائی پسندیدم...امروز روان 200 خودم تقریبا همون سواری داشت منتها هنوز سرعتیتر و تیزتر چون خورشیدیش بازم نسبت به مسعود سرعتی تر بود...من توی تاپیک روان هم گفتم هیچوقت به پای کراس نمیرسه ولی درحد خودش عالییییی بود!ذوق زده شدنم داره ببینی یکی 300-400 خرج موتور میکنه و تو با 15-20 تومن موتورت درحد اون میشه!حالا جدا از بحث اصطحلاک...(منظورم موتور مسعود نیستا اصلا قصد ندارم روان رو با اون مقایسه کنم)
بقالی سر محله هم فکر کنه برای اینکه موتورش قوی شه 400 تومن باید خرج کنه ولی با 20 تومن سرو تهش هم بیاد خوشحال میشه!هرچند من چیزی جز حقیقت نگفتم و بزرگش نکردم...نگفتم که با خورشیدی 52 تائی 130 تارفت!مثل مرد گفتم 100-105 تا رفت...درباره مسعود هم مطمئن بودم منظوری نداشتی.
درباره محمد هم جواد جان اینو بگم که اونم تیکه نمیندازه...اینجا اینترنته دیگه نمیشه لحن رو متوجه شد...

Mohammad aghili
14-11-1390, 10:47 بعد از ظهر
این استاد حافظی کیه ...آشنا میزنه اسمش ؟؟؟!

آدم باحالیه

همه دوسش دارن
استاده جواده

فقط حیف که فلات داره :دی

alinozad
14-11-1390, 10:48 بعد از ظهر
استاد حافظی فلات سفید رنگیه که یا ابولفضل نوشته جلوش...تو عکسهای قدیمی هست...استاد کیک بوکسینگ هستند...جعفر حافظی

nopo
14-11-1390, 11:12 بعد از ظهر
يك كلام ختم كلام
آقا موتور شما20(اعترافات خودت رو جلوي رئوف در مودرد موتورت توي ذهنت داشته باش)
من كم نميارم ولي اگه ادامه بدم من ميشم آدم بده و باز بهم گير نمي دن و بن مي شم
اگه بده شما سوار نشين
والسلام

عيسي به دين خود موسي به دين خود

امروز يك مقام اولي و 3 تا سومي توي مسابقات استاني داشتيم
ولي من كار داشتم براي داوري نرفتم
زنگ زدم استاد وسط رينگ بود!!!:riz284:

masoud rm
15-11-1390, 10:48 قبل از ظهر
اقا انقدر کل کل سر دوتا موتور بیخود چینی نکنید
از لحظه ها لذت ببرید و بدونید مقایسه این دو موتور شبیه مقایسه kmxوkdxهست وهیچوقت به نتیجه منطقی نمیرسه چون هر کدوم برای کاری طراحی شدن اگرم میخواین کل کل کنید سر دوتا موتور درستابی جپهه بگیرید اخه مورچه چیه که کله پاچش چی باشه

فلات=کی تی ام پلاستیکی
روان =سوزوکی ار دی

خوب دوتاخط بالا رو بخونید دیگه کل کل نکنید

Mohammad aghili
16-11-1390, 01:13 قبل از ظهر
اینم بعنوان حسن ختام این تاپیک

منظره نوستالوژیک رو دریاب
حیف تعدادمون کم بود

6979

.................................................. ...6980

بزن تشکر قشنگه رو به افتخارش :flower4:

فعلا