PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Pulsar 200NS

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

ُSalarGorgani
28-08-1392, 09:57 بعد از ظهر
والا من تا حالا اکثر موتور های سبک و سنگینی که داشتم مشکی بودن ولی مشکی این مدل در 1 نگاه شباهتش مثل 200 معمولیه ... هفته اینده میخوام یدونه بگیرم فقط بدجور بین قرمز و زردش موندم کاش یکی پیدا میشد 2 رنگ از نزدیک دیده باشه یه برسی اساسی برامون بزاره ... متاسفانه من فقط زرد و مشکیش تو مغازه دیدم

من هر چهار رنگش رو از نزدیک دیدم مشکیش که هیچی ابیش بدک نیست قرمزشم مثل اون قرمزای قبلی نیست ولی زردش واقعا زیباست چون بامشکی در هم امیخته شده

farzin
29-08-1392, 12:14 قبل از ظهر
دوستان چطور میتونید بگید رنگ مشکیش زیبا نیست در حالیکه وقتی نیگاش میکنی شبیه یک جنگنده میمونه ابوهت رنگ مشکی بازم رو هر چیزی میتونه آدمو هیجان زده کنه .... نیگا عکس کن :wow:

338163381733818

ahmad golchin
29-08-1392, 01:12 قبل از ظهر
یه نظر تخصصی میخوام ازتون دوستان ...
من تو خوزستان با افتاب سوزان تابستونش زندگی میکنم با این وجود رنگ زرد دوامش بیشتره یا رنگ قرمزش ؟
منظور از دوام اینه که کدوم رنگ توی افتاب بهتره و مات نمیشه ؟
تشکر]

- - - Updated - - -

واقعا انتخاب این 2 رنگ سخته ... اول هفته اینده انشاالله میخوام بگیرمش ولی هنوز نتونستم رنگش انتخاب کنم دوستان کمک کنید ...
33819
33820

MANHUNT
29-08-1392, 01:27 قبل از ظهر
اگه خوزستان زندگی میکنی دوتا از رنگارو فراموش کن مشکی و زرد رو چون مشکی نوره افتاب رو جذب میکنه و رنگ زرد منعکس میکنه ابی چون رنگ سردی هست برای شما بهتره من تابستون میومدم پیش داییم اهواز کار میکردم میدونم چه گرمایه دیونه ای داره

معمار
29-08-1392, 10:48 قبل از ظهر
اگه بحث گرما باشه و افتاب
خوب مشکی بعد یه مدت از قیافه میوفته
با این حال ابیش بهتره
ولی اگه مشکلی با رو کش نداری یه روکش بگیر بنداز روش

پاکدشتم با این که نزدیک پایتخت ولی انگار زیرش جهنم تقریبا 70 % سال هواش افتابی و تابستوناش خیلی داغه
اما با این حال دو تا پالسی که دارم و داشتم مشکی و باهاش مشکلی نداشتم
و ادارجاتی هم که میرفتم اگه جای سایه بود میزدمش تو سایه اگه نبود پارچه جاسازی کرده بودم میکشیدم سرش تا برم و برگردم

ahmad golchin
29-08-1392, 03:04 بعد از ظهر
اگه خوزستان زندگی میکنی دوتا از رنگارو فراموش کن مشکی و زرد رو چون مشکی نوره افتاب رو جذب میکنه و رنگ زرد منعکس میکنه ابی چون رنگ سردی هست برای شما بهتره من تابستون میومدم پیش داییم اهواز کار میکردم میدونم چه گرمایه دیونه ای داره
پس با این وجود باید قید افتاب بزنم چون با ابی اصلا حال نمیکنم و باید بین 2 رنگ قرمز و زرد یکی انتخاب کنم .
اگه هم دوستان درمورد رنگ زرد و قرمز نظری دارن دریغ نکنن .
farshad 54
29-08-1392, 05:19 بعد از ظهر
من قرمزو بیشتر دوست دارم نسبت به زرد رنگ قرمز مردونه تره

اگه واقعا نمیتونی انتخاب کنی شیر یا خط بنداز :jealous:

جانسون
29-08-1392, 08:08 بعد از ظهر
یه نظر تخصصی میخوام ازتون دوستان ...
من تو خوزستان با افتاب سوزان تابستونش زندگی میکنم با این وجود رنگ زرد دوامش بیشتره یا رنگ قرمزش ؟
منظور از دوام اینه که کدوم رنگ توی افتاب بهتره و مات نمیشه ؟
تشکر]

- - - Updated - - -

واقعا انتخاب این 2 رنگ سخته ... اول هفته اینده انشاالله میخوام بگیرمش ولی هنوز نتونستم رنگش انتخاب کنم دوستان کمک کنید ...
33819
33820

1.دوست عزیز برو موتور موقع خرید از نزدیک ببین ببین کدوم نظرتو جلب میکنه....
2.رنگ قرمز مردونه تره و با ابحت تره شده ...و با داش فرشاد موافقم لاتیش پره....
3.اما رنگه زردش دختر کش و بیشتر تو چشه....

4 برا رنگ هم اول اخر به فنا میره اینجوری که میگی ولی میتونی با شامپو واکس و پولیش و واکس از رنگش محافظت کنی....

ahmad golchin
29-08-1392, 08:59 بعد از ظهر
1.دوست عزیز برو موتور موقع خرید از نزدیک ببین ببین کدوم نظرتو جلب میکنه....
2.رنگ قرمز مردونه تره و با ابحت تره شده ...و با داش فرشاد موافقم لاتیش پره....
3.اما رنگه زردش دختر کش و بیشتر تو چشه....

4 برا رنگ هم اول اخر به فنا میره اینجوری که میگی ولی میتونی با شامپو واکس و پولیش و واکس از رنگش محافظت کنی....
قربونت جانسون جان بابت توضیح نابت ...
والا اینجا فقط زرد و مشکیش تو مغازه موجوده و میگه قرمز یا ابی بخوای سفارشی برات میارم .
اقا موقع فروش کدوم رنگ بهتر میخرن ؟
شما بودی کدوم رنگ بر میداشتی ؟
حرفت حقه داداش منتظر جوابت هستم تا واسه تصمیم گیری دل قوی کنم .

K.I.A
29-08-1392, 10:15 بعد از ظهر
چند روز پیش یدونه ان اس گرفتم و فعلا دارم و قصد فروش دارم/
ان اس همه رنگاش کیفیت خوبی داشت و من مشکیشو انتخاب کردم به نظرم رنگ بهتر و سنگین تری تو اون رنگا اومد/رنگ مشکیش متالیک جالبی داره و تو نور به بادمجونی هم نزدیکه/
احساسی که روی ان اس دارم انگار سوار یه نوع حشره شدم مثا زنبور یا ملخ یا سوسک نمیدونم....
شتاب خوبی نسبتبه 200 بودن و هیکلش داره و و سرعتی که رفتم 140 بود بازم جا داشت /
دنده ها نرم تعویض میشن و کم صدا هستن و هر شمع سر دور موتور خودش ه خوبی وارد عمل میشه/

نداشتن فلاپ بسیار موتورو زشت کرده و باک هم جنسش ای بی اس و از همون فلاپ هست/
کله موتور بسیار زشت و ارگونومی و و طراحیش زیاد دوست ندارم البته بعضی قسمتاش خداییش خوبه/
ترمزای خوبی داره و زیناش هم مناسب هست /
وقتی تحویل گرفتم ضدخ موتور بسیار کم بود روغن موتور نامناسب و کم بود که تعویض کردم/میخوام بفروشم و دوک 200 هم امتحان کنم

erfan.557
29-08-1392, 10:39 بعد از ظهر
کیا جان چن گزاشتی واسه فروش؟
به نظرت ادم بره مگلی تر تمیز بگیره بهتره یا اینو ؟
به نظرتون چرا خیلیا واسه فروش گذاشتنش؟

K.I.A
29-08-1392, 10:55 بعد از ظهر
صفرش چند شده؟
دلیل هرکس شخصی و مطمئنن همه یه جور فکر نمیکنن/
اینجا تاپیک مقایسه نیست و مگللی هم خوبیای خودشو داره/

جانسون
29-08-1392, 11:05 بعد از ظهر
قربونت جانسون جان بابت توضیح نابت ...
والا اینجا فقط زرد و مشکیش تو مغازه موجوده و میگه قرمز یا ابی بخوای سفارشی برات میارم .
اقا موقع فروش کدوم رنگ بهتر میخرن ؟
شما بودی کدوم رنگ بر میداشتی ؟
حرفت حقه داداش منتظر جوابت هستم تا واسه تصمیم گیری دل قوی کنم .

قربونت...

قرمز ش پرنگه ولی خوب به نظر من رنگش جالب نیس یه جوریه انگار کبوده...

خودم زردشو دوست دارم ....دخی خرش بهره....توچشه....و از همه مهم تر موتوره بی فلاپ نیکد یا استیریت باید رنگش جیق باشه تا تو چشم بیاد....و اون حس طرح ملخ بودنش کمتر تو چش میره...

برا خریدو فروش طالب زردش بیشتر....زردشم زرد معمولی نیس متالیک پررنک به موزی میزنه....

گمروک هم قیمت زردش بالاتره..

ahmad golchin
29-08-1392, 11:45 بعد از ظهر
قربونت...

قرمز ش پرنگه ولی خوب به نظر من رنگش جالب نیس یه جوریه انگار کبوده...

خودم زردشو دوست دارم ....دخی خرش بهره....توچشه....و از همه مهم تر موتوره بی فلاپ نیکد یا استیریت باید رنگش جیق باشه تا تو چشم بیاد....و اون حس طرح ملخ بودنش کمتر تو چش میره...

برا خریدو فروش طالب زردش بیشتر....زردشم زرد معمولی نیس متالیک پررنک به موزی میزنه....

گمروک هم قیمت زردش بالاتره..
زردش 300 بالاتره تو این مغازهه ... تهران هم اینجوریه ؟
بی انصافیه واسه 1 رنگ بخوای 300 بیشتر هزینه کنی

شایسته فر
29-08-1392, 11:47 بعد از ظهر
زردش تو شب واقعا زیباست
بیشتر به طلایی میزنه
رنگ تکیه و واقعا ارزشمنده
به نظر شخصی بنده

جانسون
30-08-1392, 12:06 قبل از ظهر
احمد جان قیمت دقیق ندارم ولی حدود 200 تا 300 باید باشه....

از نظر من هم ارزش داره...200 300 ت پولی نیست که بعدن بگی چرا 300 بیشتر ندادم و این رنگو نگرفتم...

حالا باز از دوستان که قیمت روزو دارن امار بگیر ...

میلاد هرکول
30-08-1392, 01:25 بعد از ظهر
چند روز پیش یدونه ان اس گرفتم و فعلا دارم و قصد فروش دارم/
ان اس همه رنگاش کیفیت خوبی داشت و من مشکیشو انتخاب کردم به نظرم رنگ بهتر و سنگین تری تو اون رنگا اومد/رنگ مشکیش متالیک جالبی داره و تو نور به بادمجونی هم نزدیکه/
احساسی که روی ان اس دارم انگار سوار یه نوع حشره شدم مثا زنبور یا ملخ یا سوسک نمیدونم....
شتاب خوبی نسبتبه 200 بودن و هیکلش داره و و سرعتی که رفتم 140 بود بازم جا داشت /
دنده ها نرم تعویض میشن و کم صدا هستن و هر شمع سر دور موتور خودش ه خوبی وارد عمل میشه/

نداشتن فلاپ بسیار موتورو زشت کرده و باک هم جنسش ای بی اس و از همون فلاپ هست/
کله موتور بسیار زشت و ارگونومی و و طراحیش زیاد دوست ندارم البته بعضی قسمتاش خداییش خوبه/
ترمزای خوبی داره و زیناش هم مناسب هست /
وقتی تحویل گرفتم ضدخ موتور بسیار کم بود روغن موتور نامناسب و کم بود که تعویض کردم/میخوام بفروشم و دوک 200 هم امتحان کنم
اقا کیا اول اینکه مبارک باشه و دوم اینکه میشه خواهش کنم یه کم بیشتر در موردش توضیح بدی...
هندلینگش چطوره سر پیچها میشه خوابوندش؟
شتابش با چه موتوری قابل قیاسه؟
شما تاپ اسپید نزدی به نظرت چندتا ست؟
مقدار روغن چقدر میگیره؟
تو قمقمه اب درادیات فقط ضد یخ ریختین یا اب هم ریختین چقدر؟
هر کدوم از دنده هاش چندتا پر میکنه؟
به طور کلی این بهتره یا 220 یا ارزش داره ادم 220 رو بفروشه اینو بخره؟

- - - Updated - - -

با تشکر.

erfan.557
30-08-1392, 07:31 بعد از ظهر
زردش تو شب واقعا زیباست
بیشتر به طلایی میزنه
رنگ تکیه و واقعا ارزشمنده
به نظر شخصی بنده

محمد تو که عشق مشکی بودی چی شده؟!!!!!!!!!
من که عاشق مشکیشم واقعا زیباس خیلی مشکیش تپله.اولین محصوله که من از باجاج دیدم و خوشم اومده.

شایسته فر
30-08-1392, 09:29 بعد از ظهر
والا من دیوونه رنگ مشکیم اما واقعا این زردش یه چیز دیگس!!!

K.I.A
01-09-1392, 12:29 قبل از ظهر
اقا کیا اول اینکه مبارک باشه و دوم اینکه میشه خواهش کنم یه کم بیشتر در موردش توضیح بدی...
هندلینگش چطوره سر پیچها میشه خوابوندش؟ ترمزای بیبر به خوبی عمل میکنه و پیچ زدنش خوبه اما هندلینگش به خاطر قرار گیری راکب جالب نیست اما کنترل رو موتور بسیار مناسبه.
شتابش با چه موتوری قابل قیاسه؟دنده 1 به دو ضریب کوتاهی داره و بسیار پر شتاب هست تو این دو دنده/میشه گفت با دایلیم یکیه/اماده درگ با هر موتور داوطلب هستم پی ام بدید
شما تاپ اسپید نزدی به نظرت چندتا ست؟من 140 تا رفتم بازم جا داشت منتظرم هوا خوب بشه نهایت سرعتشو امتحان کنم چون اب بندیش کردم
مقدار روغن چقدر میگیره؟1100
تو قمقمه اب درادیات فقط ضد یخ ریختین یا اب هم ریختین چقدر؟ نیازی نیست برای اب رادیات فلاپ باز بشه در رادیاتور با کمی زحمت باز میشه و ضد یخ موتورکس فقط ریختم و در ضمن سمت راست پایین باک نشان دهنده اب رادیات داره که زیاد دقیق نیست!
هر کدوم از دنده هاش چندتا پر میکنه؟ توجه نکردم اینو حتما امتحان میکنم
به طور کلی این بهتره یا 220 یا ارزش داره ادم 220 رو بفروشه اینو بخره؟ به نظرم تجربه خوبیه در صورتی که پول اضافه داشته باشید!

- - - Updated - - -

با تشکر. تو بارون بسیار خوب عمل کرد .

3PEHR
01-09-1392, 01:01 قبل از ظهر
ادم بره یه مغلی تر تمیز برداره بهتره یا این؟

farshad 54
01-09-1392, 01:06 قبل از ظهر
مگلی خیلی بهتر از پالسه واسه خریدش یه لحظه هم صبر نکن :consoling2:

میلاد هرکول
01-09-1392, 01:17 قبل از ظهر
اقا کیا مصرفش چقدره؟
باکش چندتا میگیره؟
به نظر شما صفر تا صد هیو را میتونه بگیره یا مساوی برن؟
من که پول اضافه ندارم به نظر شما میارزه 220 رو بفروشم اینو بخرم؟؟؟
با تشکر از توجهتون.

- - - Updated - - -

مگلی خیلی بهتر از پالسه واسه خریدش یه لحظه هم صبر نکن :consoling2:
اقا فرشاد تعجب کردم این حرفو زدی میشه دلیل بیاری؟؟!!
فکر میکردم پالس رو بیشتر قبول داری!!!

K.I.A
01-09-1392, 01:21 قبل از ظهر
اقا کیا مصرفش چقدره؟مصرفش مناسبه و کم گاز برید خیلی کم میخوره میانگین حدود 100 تا 4 لیتر.
باکش چندتا میگیره؟ نزاشتم باکش خلی بشه 10تا 10 تا میزنم و هنوز دفترچشو نخوندم!
به نظر شما صفر تا صد هیو را میتونه بگیره یا مساوی برن؟ اگه راکبش مهارت داشته باشه میتونه هیورو اذیت بکنه.
من که پول اضافه ندارم به نظر شما میارزه 220 رو بفروشم اینو بخرم؟؟؟نظر خاصی ندارم اگه تنوع طلب هستید بله.
با تشکر از توجهتون........

farshad 54
01-09-1392, 01:22 قبل از ظهر
میلاد جون این رفیقمون یه تاپیک هم زده بود در این مورد که 200 ns بخرم یا مگلی صد نفر اومدن گفتن که مگلی به دردت نمیخوره پالس واست بهتره ولی این داداشمون هنوز چشش دنبال مگلیه

منم دیدم این بنده خدا نمیتونه بیخیال مگلی بشه گفتم اینجوری بگم بلکه یه خورده دلگرم بشه زودتر تصمیمشو بگیره دیگه چیکار کنیم هر چی میگیم گوش نمیده که مگلی دلشو برده

3PEHR
01-09-1392, 11:35 قبل از ظهر
میلاد جون این رفیقمون یه تاپیک هم زده بود در این مورد که 200 ns بخرم یا مگلی صد نفر اومدن گفتن که مگلی به دردت نمیخوره پالس واست بهتره ولی این داداشمون هنوز چشش دنبال مگلیه

منم دیدم این بنده خدا نمیتونه بیخیال مگلی بشه گفتم اینجوری بگم بلکه یه خورده دلگرم بشه زودتر تصمیمشو بگیره دیگه چیکار کنیم هر چی میگیم گوش نمیده که مگلی دلشو برده

چیکار کنم دیگه فرشاد جان . بخدا موندم چیکار کنم . یکی از مگلی بد میگه یکی هم مسه دانیال تعریف میکنه :sad:

!NAVID!
01-09-1392, 11:40 قبل از ظهر
چیکار کنم دیگه فرشاد جان . بخدا موندم چیکار کنم . یکی از مگلی بد میگه یکی هم مسه دانیال تعریف میکنه :sad:

داداش ببین دلت چی میگه اگه مگلی رو دوست داری مگلی بگیر اگه ان اس رو دوست داری ان اس بگیر
اگه یکم دست به اچار باشی مشکلات کمتری برات پیش میاد
البته هر موتوری نیاز به نگه داری داره ولی مگلی یکم بیشتر میخواد
(اینم در نظر داشته باش که موتور های گران قیمت نیاز به نگه داری بیشتری دارن)
موفق باشی

M.amin
01-09-1392, 02:11 بعد از ظهر
من نمیدونم چه طور دوستان میگن زردش خیلی پر رنگه و . . . اتفاقا به نظر من رنگ زردش بعد از مدتی اون شفافیت و حالت اولیه خودشو از دست میده (اگر از نزدیک و در کنار هم جفت رنگ ها رو کنار هم ببینید و با هم مقایسه کنید قرمزش رنگ پر تر و به نظر باکیفیت تری داره) شما همون زرد آپاچی رو در نظر بگیر الان بعد چند سال هیچ کدوم جذابیت اولیه رو نداره . قیمت زرد و قرمزش هم یکیه ولی بقیه رنگها حدود 100 تا 200 از این دوتا رنگ ارزونترن

ahmad golchin
01-09-1392, 03:00 بعد از ظهر
من نمیدونم چه طور دوستان میگن زردش خیلی پر رنگه و . . . اتفاقا به نظر من رنگ زردش بعد از مدتی اون شفافیت و حالت اولیه خودشو از دست میده (اگر از نزدیک و در کنار هم جفت رنگ ها رو کنار هم ببینید و با هم مقایسه کنید قرمزش رنگ پر تر و به نظر باکیفیت تری داره) شما همون زرد آپاچی رو در نظر بگیر الان بعد چند سال هیچ کدوم جذابیت اولیه رو نداره . قیمت زرد و قرمزش هم یکیه ولی بقیه رنگها حدود 100 تا 200 از این دوتا رنگ ارزونترن

سلام امین جان ...
شما هر 2 رنگ از نزدیک دیدین ؟
قرمز کیفیت بیشتری داشت از نظر شما ؟ رنگش تو چشم میخوره ؟
قیمت چطور بود ؟
MANHUNT
01-09-1392, 03:37 بعد از ظهر
دوستان هرکس باید پول عشقش رو بده احمد دادا هر رنگی دوست داری بگیر من تمام رنگاش رو دیدم از نظر کیفیت تفاوت ندارن رنگ زرد حرف نداره واقعا زیباست قرمزش هم زیباست بستگی به خودت داره اگه واقعا زرد دوست داری بسم اللاه اون چیزی که دلت میگه انجام بده من زردش رو دیدم خیالت راحت عالیه سپهر جان شما هم همینطور به حرف دلت گوش کن اگه مگلی دوست داری همون رو بگیر به حرف دیگران گوش نکن

میلاد هرکول
01-09-1392, 06:27 بعد از ظهر

خوب خیالم راحت شد دادا...!
اگه رنگ سفیدش تو ایران بود حرف نداشت...

M.amin
01-09-1392, 08:29 بعد از ظهر
ما هم نگفتیم که زردش بدرد نمیخوره گفتم شما تو دراز مدت هم در نظر بگیر _(برای مثال هم گفتم آپاچی های زرد چند سال کارکرده رو ببینید)........... اینم سفیدش : [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

زردش به نظرم با این طراحی بود قشنگ تر بود :
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

K.I.A
03-09-1392, 10:11 بعد از ظهر
امروز دنده هارو تا نهایت دور یعنی 11000 دور دقیقه پر کردم و تست شتاب و ترمز و ضربه ازش گرفتم
دنده 1 51 کیلومتر
دنده 2 69 کیلومتر ضریب کوتاه که باعث شتاب دوبل میشه
دنده 3 91 کیلومتر
دنده 4 111 کیلومتر
دنده 5 137 کیلومتر
و دنده 6 تا 10هزار دور 155 کیلومتر که بیشتر از اون فکر نکنم بره نهایت زوری تو سرپایینی 158 بره! اما نهایت سرعت 155 هست.
شتاب 0 تا 100 رو 9 ثانیه تو بهترین حالت گرفتم که شتاب بسیار خوبیه و رقیب دایلیم و دوک و پالس 220 هست
تست ترمز ازش تو چند مورد گرفتم که ترمزای برند بیبر به بهترین شکل و با قدرتی زیاد قابل مقایسه با نینجا بود و لاستیکا چسبندگی بسیار بهتر و گوشت بیشتر داره و هندی هم هست
ترمزا به شدت قوی هست و بسیار ازش راضی هستم تو این مورد /
در ضمن رینگای این موتور مثل نینجا و موتور سنگین خنک شونده هست و ساخت خوده هند!
برای نصب پلاک 2 جا رو موتور در نظر گرفته شده یکی رو دمبی مثل بقیه و دومی رو گلگیر عقب پشت لاستیک/و یه جا پلاکی دیگه جلو موتور زیر کلگی که تو ایران کارایی نداره[Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

[Only registered and activated users can see links]

روی زمین به زیبایی فلاپا و باک محافظت میشه اما تو ضربه شدید احتمال خط و خش به کمترین حالت میرسه

کوروش
03-09-1392, 10:31 بعد از ظهر
ممنون از اقا کیا مدیر بخش فنی سایت
و تشکر ویژه بابت این بررسیه کامل از پولسار ان اس
من سه تا سوال ازت داشتم:
اول قدرت این موتور در چه حده ؟؟؟ در حد 220 هستش یا بیشتره یا کمتر ؟؟؟ کاری به اعدادو ارقام ندارم
دوم صدی چند میسوزونه
سوم به نظرت ارزش خرید داره یا نه

K.I.A
03-09-1392, 10:37 بعد از ظهر
ممنون از اقا کیا مدیر بخش فنی سایت
و تشکر ویژه بابت این بررسیه کامل از پولسار ان اس
من سه تا سوال ازت داشتم:
اول قدرت این موتور در چه حده ؟؟؟نسبت به 200 بودنش بسیار خوب راه میره اما به دوک 200 نمیرسه در حد 220 هستش یا بیشتره یا کمتر ؟؟؟کمتر که نیست اگه بیشتر نباشه کاری به اعدادو ارقام ندارم
دوم صدی چند میسوزونهباکش حدود 20 لیتر بنزین میگره و کلا یه بار بنزین زدم و هنوز تموم نشده! مصرفش دقیق درنیاوردم اما صدی 3 تا 4
سوم به نظرت ارزش خرید داره یا نههرچیزی ارزش خودشو داره و خوبی و بدی

erfan.557
03-09-1392, 11:20 بعد از ظهر
امروز دنده هارو تا نهایت دور یعنی 11000 دور دقیقه پر کردم و تست شتاب و ترمز و ضربه ازش گرفتم
دنده 1 51 کیلومتر
دنده 3 91 کیلومتر
دنده 4 111 کیلومتر
دنده 5 137 کیلومتر
و دنده 6 تا 10هزار دور 155 کیلومتر که بیشتر از اون فکر نکنم بره نهایت زوری تو سرپایینی 158 بره! اما نهایت سرعت 155 هست.
شتاب 0 تا 100 رو 9 ثانیه تو بهترین حالت گرفتم که شتاب بسیار خوبیه و رقیب دایلیم و دوک و پالس 220 هست
تست ترمز ازش تو چند مورد گرفتم که ترمزای برند بیبر به بهترین شکل و با قدرتی زیاد قابل مقایسه با نینجا بود و لاستیکا چسبندگی بسیار بهتر و گوشت بیشتر داره و هندی هم هست
برای نصب پلاک 2 جا رو موتور در نظر گرفته شده یکی رو دمبی مثل بقیه و دومی رو گلگیر عقب پشت لاستیک/و یه جا پلاکی دیگه جلو موتور زیر کلگی که تو ایران کارایی نداره[Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

روی زمین به زیبایی فلاپا و باک محافظت میشه اما تو ضربه شدید احتمال خط و خش به کمترین حالت میرسه

ینی چجوری یه توضیح میدی برادر کیا.
ممنون.

farshad 54
03-09-1392, 11:50 بعد از ظهر
یعنی پره های رینگاش سوراخ داره که باعث میشه هوا توش جریان پیدا کنه فکر کنم

البته توپی چرخش هم باید سوراخ داشته باشه اگه مثل نینجا یاشه

amir74
04-09-1392, 12:23 قبل از ظهر
کیا جان دنده 2 ضریب کوتاه که باعث شتاب دوبل میشه یعنی چه؟

M.amin
04-09-1392, 12:25 قبل از ظهر
دنده 1 51 کیلومتر
دنده 3 91 کیلومتر
دنده 4 111 کیلومتر
دنده 5 137 کیلومتر

- - - Updated - - -

خیلی خوب بود ... ممنون ازت .
برای من این مورد که اگر موتور زمین بوخوره اون محافض رو شاسی و انتهای دسته میتونه از بدنه و فلاپها محافظت بکنه یه سوال بود که شما با عکس به خوبی جواب دادید (آخه موتور خودم هر جور زمین بوخوره اصلا به فلاپ و دمبیش صدمه ای نمیخوره !)

بعد من منظورتون رو از این صحبت : "برای نصب پلاک 2 جا رو موتور در نظر گرفته شده یکی رو دمبی مثل بقیه و دومی رو گلگیر عقب پشت لاستیک"
متوجه نشدم که مکان دوم منظورتون کجاست ؟؟؟؟؟

میلاد هرکول
04-09-1392, 12:40 قبل از ظهر
با تشکر از اقا کیا...
تاپ اسپید رو تو جاده صاف زدید؟
فنش فیوز جدا داره؟تا حالا اتفاق افتاده که فنش روشن نشه؟
از یکی از بچه ها دیشب فنش روشن نمیشد!!!

K.I.A
04-09-1392, 07:20 قبل از ظهر
کیا جان دنده 2 ضریب کوتاه که باعث شتاب دوبل میشه یعنی چه؟

اگه به سرعت توجه کنید میبینید که دنده 1 51 کیلومتر رفت ولی دنده 2 فقط 69 تا و فقط 18 کیلومتر بیشتر اما ضریب کمتری داره و باعث گشتاور بیشتر میشه تا تو دنده 3 هم موتور کم نیاره و به خوبی شتاب بگیره

- - - Updated - - -

خیلی خوب بود ... ممنون ازت .
برای من این مورد که اگر موتور زمین بوخوره اون محافض رو شاسی و انتهای دسته میتونه از بدنه و فلاپها محافظت بکنه یه سوال بود که شما با عکس به خوبی جواب دادید (آخه موتور خودم هر جور زمین بوخوره اصلا به فلاپ و دمبیش صدمه ای نمیخوره !)

بعد من منظورتون رو از این صحبت : "برای نصب پلاک 2 جا رو موتور در نظر گرفته شده یکی رو دمبی مثل بقیه و دومی رو گلگیر عقب پشت لاستیک"روی این کاور که با قرمز کشیدم نصب میشه و حتی میتونید با باز کزردن 3 تا پیچ الن کاورو جدا کنید و روی اهنی که از زیرش رد شده نصب کنید که به نظر جاش جالب و مناسبه
متوجه نشدم که مکان دوم منظورتون کجاست ؟؟؟؟؟[Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

با تشکر از اقا کیا...
تاپ اسپید رو تو جاده صاف زدید؟ بله جاده صاف باد هم موافق بنزین هم با اکتان بود و بهترین حالتش بود و به هیچ وجه از این بیشتر نمیرفت/تا 140 تارو براحتی میره و از اون به بعد کم کم توانش کم میشه
فنش فیوز جدا داره؟تا حالا اتفاق افتاده که فنش روشن نشه؟احتمال زیاد اب کم داره و هوا گیری نشده که رادیاتور فن نمیزنه /
از یکی از بچه ها دیشب فنش روشن نمیشد!!!
به نمایندگیش مراجعه کنید

flower
04-09-1392, 08:06 قبل از ظهر
شاید به علت اینکه هوا سرد شده فنش روشن نمی شه و فیوز هم نداره یه رله داره اگر خراب بشه روشن نمی شه که اونم احتمال خراب شدنش کمه و در مورد تاپ اسپید فقط gps قابل قبوله هیچ وقت به سرعت واقعی 155 کیلومتر نمی رسه نهایت سرعت واقعی این موتور 130 کیلومتره اونم تو جاده صاف و بدون باد مخالف این تست سرعت با دایلیم و 2 موتور ns انجام شد به هیچ عنوان به سرعت بالای 130 نرسیدن اون راکب ns دنده ها تو هر مرحله خوب پر می کرد.

شایسته فر
04-09-1392, 09:14 قبل از ظهر
باکش چندتا میگیره؟ نزاشتم باکش خلی بشه 10تا 10 تا میزنم و هنوز دفترچشو نخوندم! پست 517!!
باکش حدود 20 لیتر بنزین میگره و کلا یه بار بنزین زدم و هنوز تموم نشده! مصرفش دقیق درنیاوردم اما صدی 3 تا 4 پست 528!!!

کارکرد 700 تا دونه دلیل فروش خرید کی تی ام دوک 200

28=4*7=700/100 لیتر!!
کیا کدومش درسته؟
این کارکرد هم برای 1 آذر هست!!!

K.I.A
04-09-1392, 10:54 قبل از ظهر
متوجه نشدم؟

- - - Updated - - -

نهایت سرعت واقعی این موتور 130 کیلومتره اونم تو جاده صاف و بدون باد مخالفپالس 200 معمولی 134تا ته سرعتش هست اونوقت این 130 هم نمیره! من تا چیزیو مطمئن نباشم نمیگم موتور زیر پام هست مسیر من اتوبانی هم هست و راحت 140 رو میره.

- - - Updated - - -

باکش چندتا میگیره؟ نزاشتم باکش خلی بشه 10تا 10 تا میزنم و هنوز دفترچشو نخوندم! پست 517!!
باکش حدود 20 لیتر بنزین میگره و کلا یه بار بنزین زدم و هنوز تموم نشده! مصرفش دقیق درنیاوردم اما صدی 3 تا 4 پست 528!!!

28=4*7=700/100 لیتر!!
کیا کدومش درسته؟
این کارکرد هم برای 1 آذر هست!!!

کجاش مورد داری ؟ متوجه نشدم

ماکیاولی
04-09-1392, 12:03 بعد از ظهر
دنده 1 51 کیلومتر
دنده 3 91 کیلومتر
دنده 4 111 کیلومتر
دنده 5 137 کیلومتر

- - - Updated - - -

بسیار عالی
لطفا به پست اول اضافه بشه

farshad 54
04-09-1392, 02:35 بعد از ظهر
چی به پست اول اضافه بشه ؟

امضاتم مورد داره داستان میشه ها بقیه رو تحریک نکن داداش

M.amin
04-09-1392, 07:00 بعد از ظهر
جناب K.I.A ([Only registered and activated users can see links]) ممنون از تست ها و مطالب و عکساتون .
من دیگه شکی برام باقی نموند و 100 درصد تو فروردین یه قرمزشو میخرم .

راستی من تو هیچ عکسی ندیدم پلاک رو رو اون قسمت پشت چرخ عقب نصب بکنن . . . تو دفترچش نوشته ؟؟؟ عکسی از این مورد که اونجا نصب شده باشه نداری ؟؟؟؟؟

farshad 54
04-09-1392, 07:19 بعد از ظهر
دوست عزیز منظور این بود که پلاک رو اونجا هم میشه نصب کرد

prince0fpersia
04-09-1392, 07:46 بعد از ظهر
تاپیکی برای مقایسه ی 200 ان اس و 220 وجود داره ؟ اگر هست یکی آدرسش رو بده ممنون میشم ، اگرم نیست یکی ایجاد کنه و یه مقایسه فنی و علمی کنه بازم ممنون میشم

SAEID NOROZI
04-09-1392, 08:32 بعد از ظهر
تاپیکی برای مقایسه ی 200 ان اس و 220 وجود داره ؟ اگر هست یکی آدرسش رو بده ممنون میشم ، اگرم نیست یکی ایجاد کنه و یه مقایسه فنی و علمی کنه بازم ممنون میشم
پیشنهاد کاملا بجاییه
دوستانی که این موتورا رو دارن بسم الله

prince0fpersia
04-09-1392, 09:24 بعد از ظهر
من یه محاسبات ساده ای انجام دادم شاید براتون جالب باشه
روی سایت باجاج قیمت 3 تا موتور پالس 180 - پالس 200ns و پالس 220 رو در شهر مانیپور هند که فکر کنم بالاترین قیمت رو داشت چک کردم .

قیمت ها به روپیه (قیمت به ریال - هر روپیه 50 تومن فرض شده) :

180 : 75623 ( 3780)
200 : 93925 ( 4700)
220 : 90186 ( 4510)

حالا اگر قیمت ایران رو بر قیمت هند تقسیم کنیم به این ضرایب میرسیم :

180 : 1.53
200 : 1.97
220 : 1.5

این ضریب به ما میگه که قیمت موتور در ایران چند برابر قیمتش در هند هست . مثلا پالس های 180 و 220 تقریبا 1.5 برابر قیمت هند هستند اما 200ns نزدیک به 2 برابر! و این یعنی حدود 0.5 برابر قیمت کاذب نسبت به مدل های دیگه .

اینم بگم که قیمت های ایران برای بدست آوردن ضریب اینگونه محاسبه شدند :

180 : 5800
200 : 9300
220 : 6800

به زبان خیلی ساده ، اگر بخوایم قیمت ns رو هم با همون ضریب 1.5 حساب کنیم باید قیمتی حدود 7 میلیون و 50 هزار تومان داشته باشه!

farshad 54
04-09-1392, 09:29 بعد از ظهر
چه جوری حساب کردی 180 از 220 گرون تر شده ؟

بعد چه جوری حساب کردی 1530 - 1/5 برابرش میشه 3800 ولی 220 تو ایران 6800 ؟

prince0fpersia
04-09-1392, 09:40 بعد از ظهر
قسمت اول قیمت ها به روپیه هند هست ، توی پرانتز تبدیل شده به قیمت به هزار تومان در ایران (3780 یعنی 3میلیون و 780)

بعدشم که قیمت روز در ایران به قیمت هند در ایران تقسیم شده . یعنی مثلا برای 180

قیمت هند در ایران : 3780
قیمت بازار در ایران : 5800
1.53 = 5800/3780

اوکی؟

prince0fpersia
05-09-1392, 02:39 بعد از ظهر
دوستان فکر میکنید پایین ترین قیمتی که این موتور تجربه کنه چقدر باشه ؟ دو دلم بخرم یا صبر کنم فعلا

به نظرتون این موتور میتونه مثل پالس های پره ای انجین نقره ای مهمون چندین ساله و محبوب موتورسوارها بشه یا با اقبال زیادی مواجه نمیشه؟

من یادمه با قیمت 7700 ثبت نام میکردن و اونموقع به نمایندگی که زنگ زدم میگفت با قیمت 8300 میدیم بیرون . بعدش یهو یه موجی راه افتاد و تا 9500 هم رفت بالا ولی الان کم کم اون حباب داره میترکه و آگهی های 8500 برای صفر هم دیدم .

به نظرتون بیاد پایینتر؟ رو چند آدم بخره ارزش داشته باشه (منظورم اینه ضرر نکنه وگرنه ارزش که .... ! )

ایلیا
05-09-1392, 04:01 بعد از ظهر
راجع به قیمتها هیچ چیزی نمیشه گفت چون دست من و شما نیست.
تنها چیزی که میشه امیدوار بود اینه که فعلا قیمتا بالاتر ک نرفته هیچ، تا حدودی پایین‌ترم میاد. این برنامه تا آخر سال داستانش ادامه داره. از تابستون سال دیگه خدا عالمه که چی میشه. یعنی همه‌ش بستگی به دیپلماسی و روابط بین‌الملل و ادامه‌ی برنامه‌های سیاست خارجی داره.

MANHUNT
06-09-1392, 12:28 قبل از ظهر
امروز یه اگهی دیدم تو روزنامه پالس 200ns رنگ مشکی و ابی 8500 صفر دوست عزیز پرنسس به نظر داداش کوچیکت فعلن دست نگه دار صبر کن شرایط رو بسنج الان بازار بیشتر کارا خوابیده همه منتظرن ببینن قیمتها چی میشه کسی خرید نمیکنه قیمت ها ایشالا پایینتر میاد فقط صبر داشته باشید

prince0fpersia
06-09-1392, 09:55 قبل از ظهر
ممنون دوست عزیز
راستی پرنسس به خانوم ها میگن :mypersianforum (531
آیدی من پرنس آف پرشیاست . :afro:

- - - Updated - - -

ولی اگر از نظر علمی بخواید بفهمید وضعیت بازار رو به کدوم سمت خواهد رفت ، باید صبر کنید تا چند روز دیگه بودجه ی سال 93 بیاد مجلس ، اونجا مشخص میشه نرخ ارزو رو چقدر در نظر میگیرن :interview:

دیشب از صحبت های آقای روحانی اینطور برمیومد که امسال رو با تورم 35 و سال بعد رو با 25 بتونیم ببنیدم شاهکار کردیم (پس خیلی توقعات عجیب و غریب نباید داشت )

- - - Updated - - -

ببخشید دوستان ، این موتور سفیدش هم توی ایران هست ؟
همچنین اگر کنار پالس 180 بذاری اندازه اش بزرگتر هست یا همون اندازه هست ؟
همینطور ارتفاع زین (قسمت راننده) بالاتر هست یا پایینتر ؟
موقع خرید چه لوازمی میدن ؟ کلاه ؟ قفل ؟ چادر واسه موتور ؟ یا هیچی!

mahdi24
06-09-1392, 06:40 بعد از ظهر
رنگ هایی از ان اس که تاحالا ندیدید .سفارشی.

34021

34022

34023

ایلیا
06-09-1392, 09:54 بعد از ظهر
از لحاظ هیکل تقریبا یکی هستن. منتها چون 180 بی فلاپه و طراحیش قدیمیه، ممکنه بزرگتر به نظر برسه علی‌الخصوص چراغ گرداش.
ارتفاع زین هم یکی هست.
اون زمانی که من 200 خریدم یه کلاه خوب همرنگ موتور میدادن (88). 3 ماه پیش که پرسیدم هیچی رو موتور نمیدادن.

mahdi24
07-09-1392, 03:04 بعد از ظهر
من الان بهتون ثابت می کنم که قیمت این موتور توجیه نداره! منبعم هم خود سایت باجاج هست به ادرس : [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
قیمت 200 ان اس هست : /87794 روپیه/ . قیمت 135 هست : /60539 روپیه/ . 220 هست : /84055 /
به تومن میشه : (200 ان اس : 4130 ) (135 : 2850) (220 : 3950)
و قیمن بازار ایران: (200 ان اس 9 تومن ) ( 135 : 4300 ) (220 : 6300 )
نسبت روپیه به قیمت بازار میشه : (200 ان اس : 9.75 ) (135 : 14) (13.3)
که هر چی این نسبت بیشتر باشه یعنی قیمتش منصفانه تره . پس 135 الان قیمتش از همه بهتره
برای اونایی که متوجه نشدن هم اینو میزارم :
نسبت قیمت بازار به روپیه : (200 ان اس : 102 ) (135: 71) (220: 75)
این نسبت هر چی کمتر باشه یعنی موتور قیمتش منصفانه تر هست .
یعنی اگه با همون نسبت قیمت که 220 رو میفروشن و روش سود میکشن ان اس رو بخوان بفروشن میشه 6580.000 نه 9 تومن!!!!

برای اونایی که میخوا به زبان ساده بفهمن تفاوت قیمت 220 و 200 ان اس تو هند هست 4.3 درصد اما تو ایران 43 درصده!!!!!!

البته شاید بشه دلیل کمی از این تفاوت قیمت رو دقت بالا تر در منتاژ و کیفیت بالا تر قطعات ان اس دونست که البته برای 43 درصد تفاوت قیمت توجیه مناسبی نیست!

prince0fpersia
07-09-1392, 04:01 بعد از ظهر
به نظرم علت قیمت بالاتر ، با توجه به صحبت های رییس سندیکای موتورسیکلت ایران ، بالاتر بودن قطعات وارداتی هست . طبق گفته ایشون موتورها معمولا 50% وارداتی اند و 50% قطعات رو داخل ایران میزنن ، اما ns چون جدیدتر هست احتمالا درصد قطعات وارداتیش بیشتر هست و برا همین قیمتش به نسبت بقیه پالس ها گرونتر هست

mahdi24
07-09-1392, 04:36 بعد از ظهر
به نظرم علت قیمت بالاتر ، با توجه به صحبت های رییس سندیکای موتورسیکلت ایران ، بالاتر بودن قطعات وارداتی هست . طبق گفته ایشون موتورها معمولا 50% وارداتی اند و 50% قطعات رو داخل ایران میزنن ، اما ns چون جدیدتر هست احتمالا درصد قطعات وارداتیش بیشتر هست و برا همین قیمتش به نسبت بقیه پالس ها گرونتر هست
ممنون . اگه اینی که شما میگید هم باشه که منم خودم به بحث کیفیت اشاره کردم باید حداکثر یه میلیون گرون تر میشد ! بعد این قضیه شامل همه موتور ها میشه ؟ اگه اینطوره که همه موتور ها از جمله همین پالس 220 یا هیوسانگ یا دایلیم یا اپاچی باید به همین وضع گرفتار میشدن . این موتور چون ضاهرش و تکنولوژی هاش به قیمتش میخوره قیمت گرون میدن ، مردم هم که میخرن شرکت منتاژ کار چرا باید از این وضع نارحت بشه؟ چرا این همه پالس 200 ان اس با کارکرد زیر هزار تو سایت ها پیدا میشه ؟
البته لازمه بگم همه اینها طبق حدس و برسی های غیر تخصصی منه شاید واقعا یه دلیلی داره ک باعث شده قیمتش بالا باشه ! من خودم از این موتور خوشم اومده ولی با این قیمت نمیخرم .

prince0fpersia
07-09-1392, 05:10 بعد از ظهر
خب اگر قیمت حدودی موتور رو 7 تومن فرض کنیم (چون باید بالاترین قیمت فروش در هند رو درنظر بگیرید ، چون قرار نیست به ایرانی ها ارزونتر از هندی ها بفروشند که ؟ منم تو صفحه قبل محاسبه کردم قیمتش رو ) ، 1 میلیونم بابت درصد بیشتر قطعات وارداتی در نظر بگیریم ، میشه 8 میلیون . همون قیمتی که در ابتدا قرار بود عرضه شه (من 2 هفته قبل عرضه به بازار قیمت 8300 رو از دفتر مرکزی فارس موتور گرفتم) . اما خب وقتی وارد بازار شد الکی جو راه افتاد و قیمتش به طور غیر منطقی بالا رفت ولی الان کم کم داره به قیمت اصلی میرسه و من آگهی 8500 برای صفر خشک هم دیده ام .

فکر نمیکنم از 8300 پایینتر بیاد مگر اینکه نرخ ارز مبادله ای رو کم کنند که اونم بسیار بعید هست .
به نظرم بین 8300 تا 8500 قیمت بر اساس رنگ بازی میکنه و سال دیگه هم احتمالا 500 تا 1 میلیون دیگه گرونتر میشه .

K.I.A
07-09-1392, 05:51 بعد از ظهر

M.amin
07-09-1392, 05:59 بعد از ظهر
احتمال داره شرکت دوباره ثبت نام بزاره ...

ماکیاولی
07-09-1392, 06:02 بعد از ظهر
احتمال داره شرکت دوباره ثبت نام بزاره ...

اگر گذاشت خبر بدید قیمت احتمالی؟

K.I.A
07-09-1392, 06:28 بعد از ظهر

نیما نادری
07-09-1392, 07:16 بعد از ظهر
حدود 99٪ موتورهای تولیدی همه شرکتها با قطعات وارداتی تولید میشن....تولید موتور واقعا وجود نداره نمیصرفه فقط سرهم میکنن

ایلیا
07-09-1392, 07:19 بعد از ظهر
شرکت از خداش باشه تو این گرونی ملت بیان ثبت نام کنن. فعلا داره ناز و نوز میکنه که بگه ما موتور نداریم و از این حرفا ...

K.I.A
07-09-1392, 07:33 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

K.I.A
07-09-1392, 11:39 بعد از ظهر

flower
08-09-1392, 12:18 قبل از ظهر
بهتره برای سرعت واقعی این موتور با جی پی اس تست بشه یا لااقل با نینجا تست کنید چون کیلومتر نینجا زیاد خطا نداره اون موقع مشخص می شه سرعت واقعی این موتور چقدره برای بار سوم من تست کردم بیشتر از 130 تا نرفت نشانگر کیلومتر 148 تا بود .

K.I.A
08-09-1392, 12:42 قبل از ظهر
حتما با جی پی اس امتحان میکنم /
اما با نینجا و دایلیم هم امتحان کردیم
با ان اس 120 تا میرفتیم بقل دستم دایلیم 140 تا نشون میداد!!! یعنی من کمتر از 120 بودم !؟ دایلیم یعنی بیشتر از اینا خطا داره!؟
با پالس و اپاچی و نینجا هم یکی بود و خطایی من ندیدم
اما با جی پی اس حتما تست میکنم.

Gladiator
08-09-1392, 01:51 قبل از ظهر
پرسشی که برای من پیش اومده اینه که با توجه به آب خنک بودن این موتور اگه خراب بشه تعمیرش کار مشکلیه؟چون شنیدم موتورای آب خنک تعمیرشون مشکله
دیگه اینکه آب رادیاتور این موتور مثل مگلی کم میکنه؟ آخه مگلی خیلی آب کم میکنه ، همش باید آب رادیاتشو چک کنی
تو مخم رفته یدونه ns بخرم اگه این مشکلاتو نداشته باشه

flower
08-09-1392, 09:43 قبل از ظهر
حتما با جی پی اس امتحان میکنم /
اما با نینجا و دایلیم هم امتحان کردیم
با ان اس 120 تا میرفتیم بقل دستم دایلیم 140 تا نشون میداد!!! یعنی من کمتر از 120 بودم !؟ دایلیم یعنی بیشتر از اینا خطا داره!؟
با پالس و اپاچی و نینجا هم یکی بود و خطایی من ندیدم
اما با جی پی اس حتما تست میکنم.
نهایت سرعت واقعی دایلیم و هیو 135 تاست پس مطمئن باشید هیچ وقت ان اس به این سرعت نخواهد رسید و کمتر از اینه سه تا دونه دست دومش تو مغازه رفیقم موجوده تو هر دوره تستش کردیم 135 بیشتر نشون نداد .

ایلیا
08-09-1392, 10:25 قبل از ظهر
جالبه. رد لاین ان.اس از 10000 شروع میشه

معمار
08-09-1392, 12:13 بعد از ظهر
نهایت سرعت واقعی دایلیم و هیو 135 تاست پس مطمئن باشید هیچ وقت ان اس به این سرعت نخواهد رسید و کمتر از اینه سه تا دونه دست دومش تو مغازه رفیقم موجوده تو هر دوره تستش کردیم 135 بیشتر نشون نداد .

:13:

یعنی هیو 135 تا راه میره ؟
کم شوخی کنید با پالس 180 tdsi خودم 140 رفتم

flower
08-09-1392, 12:23 بعد از ظهر
پرسشی که برای من پیش اومده اینه که با توجه به آب خنک بودن این موتور اگه خراب بشه تعمیرش کار مشکلیه؟چون شنیدم موتورای آب خنک تعمیرشون مشکله
دیگه اینکه آب رادیاتور این موتور مثل مگلی کم میکنه؟ آخه مگلی خیلی آب کم میکنه ، همش باید آب رادیاتشو چک کنی
تو مخم رفته یدونه ns بخرم اگه این مشکلاتو نداشته باشه
موتور بی دردسریه فقط نهایت اب خنک بودن کاسه نمد واتر پمپ معیوب می شه تو دراز مدت... ولی تا مقداری اب کم می کنه موتورهای اب خنک عمر انجین بالایی داره .

mahdi24
08-09-1392, 12:25 بعد از ظهر
:13:

یعنی هیو 135 تا راه میره ؟
کم شوخی کنید با پالس 180 tdsi خودم 140 رفتم

منظورشون سرعت واقعی که جی پی اس نشون میده هست . اختلاف سرعت واقعی تو سرعت بالا خیلی زیاد تره . اون 140 هم که شما رفتید حدود 110-120 بوده حتما

معمار
08-09-1392, 12:33 بعد از ظهر
منظورشون سرعت واقعی که جی پی اس نشون میده هست . اختلاف سرعت واقعی تو سرعت بالا خیلی زیاد تره . اون 140 هم که شما رفتید حدود 110-120 بوده حتما

یه موتور 250 سی سی - 2 سیلندر - 8 سوپاپ
سرعت واقعیش ان قدر پایین ؟

140 تاشم دیقق 140 بود با سند gps + پدر انجینش دراومد به خاطر اون فروختمش

mahdi24
08-09-1392, 01:31 بعد از ظهر
تو این تاپیک باید در مورد پالس ان اس صحبت بشه . اما ممکنه هیو بخواطر سنگینیش باشه که دوستان گفتن سرعت واقعیش 135 تا هست . شما هم موتور رو جر دادی و احتمالا تو سرپایینی به این سرعت رسیده . من با پالس خودم تو سرپایینی فقط یک بار به سرعت 140 رسیدم که اونم واقعیش 120 بوده

یه نکته دیگه رو هم بگم که اگه با وارد کردن یه میزان مشخص نیرو تو سرعت 100 کیلومتر 5 کیلومتر سرعت زیاد بشه با وارد کردن همون نیرو تو سرعت 120 میزان کمتری مثلا 3 کیلومتر سرعت زیاد میشه

roma
08-09-1392, 02:26 بعد از ظهر
یه نکته دایلیم 5 دنده است 250
پالس 6 دنده است 200

پس میتونه اندازه دایلیم تاپ بزنه از نظر من

معمار
08-09-1392, 02:42 بعد از ظهر
اقا الان من یه چیزی گفتم فردا نرید پرچمش کنید
ما موتور و به صورت یک هفته امتحانی گرفتیم که ببینیم اگه سالم باشه ازش بخریمش
دیدم که موتور ظاهر بسیار سالمی داشت ولی به گ... رفته بود
ما هم یه فشاور اوردیم بهش کلن ترکید

ولی بازم اینم بگم که قبلا یه ug4 در حد داشتم خیلی راحت تا 125 130 میرفت و هیچ مشکلی نداشت

گفتم که نگید پدر موتور و من دراوردم

- - - Updated - - -

مشکلش هم از واشر سر سیلندر بود هم از رینگ و پیستونش

Gladiator
08-09-1392, 02:54 بعد از ظهر
من نمیدونم ما ایرانیا چرا همش فکر میکنیم تو پیستیم و دنبال تاپ اسپید ، بخدا این موتور چیزای دیگه ای هم داره که از تاپ اسپید خیلی مهمتر و ارزشمندتره ، مگه شما میخواین باهاش مسابقه بدین آخه؟
موتور با تکنولوژی بالا ، 4 سوپاپ ، آب خنک ، ظاهر زیبا ، سیستم برق هوشمند ، کیفیت خوب ، باجاج امتحانشو پس داده شک نکنید موتور خوبیه ، مطمئنم از موتورهای ساخت کره کیفیتش بالاتره

کوروش
08-09-1392, 03:08 بعد از ظهر
منظورشون سرعت واقعی که جی پی اس نشون میده هست . اختلاف سرعت واقعی تو سرعت بالا خیلی زیاد تره . اون 140 هم که شما رفتید حدود 110-120 بوده حتماشما واقعا داری کم لظفی میکنیدیگه این سی جی ها 80-90 تارو میرنحالا هیو 130 تا ؟؟؟من با مگلی دنده5 توی اوتوبان نیایش (به کیلومتر کاری ندارم) سرعتم در حدی بود که دوربین عکس رو انداخت میدونید که بالای 120 تا عکس میندازه !!! کیلومتر 135 تا بوددیگه نکنه دوربین کنترل سرعت هم مشکل داره ؟؟؟ خب من تازه زده بودم دنده 5 تا اون پر بشهبعدش بره دنده 6 حداقل 30-40 تا بیشتر که فاصله نبود !!!البته پلاک گل مالی شد دوربینم چیز خورد

ماکیاولی
08-09-1392, 03:26 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

این عکس کرم های وجود مارا به جنبش درآوَرد!
آیا این موتور رو ثبت نامی هم میدن؟

- - - Updated - - -

ولی داداش موتور از هزار تا رد نشده این فشار بهش صدمه نمیزنه؟
البته شما داری میفروشی!

erfan.557
08-09-1392, 03:47 بعد از ظهر
شما واقعا داری کم لظفی میکنیدیگه این سی جی ها 80-90 تارو میرنحالا هیو 130 تا ؟؟؟من با مگلی دنده5 توی اوتوبان نیایش (به کیلومتر کاری ندارم) سرعتم در حدی بود که دوربین عکس رو انداخت میدونید که بالای 120 تا عکس میندازه !!! کیلومتر 135 تا بوددیگه نکنه دوربین کنترل سرعت هم مشکل داره ؟؟؟ خب من تازه زده بودم دنده 5 تا اون پر بشهبعدش بره دنده 6 حداقل 30-40 تا بیشتر که فاصله نبود !!!البته پلاک گل مالی شد دوربینم چیز خورد

ببخشید شاید جاش نباشه.
ولی پلاک موتور به دلیل لرزش زیاد جا پلاکی عکسش تار میشه و نمیندازه. از اپاچی منم 2 بار انداخ یه بار تو ستاری یه بارم تو باکری.در ادامه ی صحبت اقا کورش که گف.

mahdi24
08-09-1392, 04:53 بعد از ظهر
شما واقعا داری کم لظفی میکنیدیگه این سی جی ها 80-90 تارو میرنحالا هیو 130 تا ؟؟؟من با مگلی دنده5 توی اوتوبان نیایش (به کیلومتر کاری ندارم) سرعتم در حدی بود که دوربین عکس رو انداخت میدونید که بالای 120 تا عکس میندازه !!! کیلومتر 135 تا بوددیگه نکنه دوربین کنترل سرعت هم مشکل داره ؟؟؟ خب من تازه زده بودم دنده 5 تا اون پر بشهبعدش بره دنده 6 حداقل 30-40 تا بیشتر که فاصله نبود !!!البته پلاک گل مالی شد دوربینم چیز خورد

دوستم من نگفتم هیو 130 تا میره . یکی از دوستان تو پست های قبلی گفت که نهایت سرعت دایلیم و هیو 135 تا هست و نهایت سرعت ان اس 130 تا . بعد یه نفر دیگه اومد گفت من خودم با پالس 180 به سرعت 140 که جی پی اس نشون میداده رسیدم ! چطور ممکنه هیو که قدرتش بیشتره نهایت سرعتش 135 باشه ؟ منم گفتم ممکنه به دلیل وزن زیادش باشه! البته باید بگم من حرف اون آقایی که گفت سرعت نهایی هیو 135 هست رو نه رد می کنم نه قبول ! خود شرکت منتاژ کار نهایت سرعت هیو رو 170 اعلام کرده .
اینجا دو تا علامت سوال برای من وجود داره یکی اختلاف سرعت 35 کیلومتری هیوسانگ دوم اون آقایی که با پالس 180 به سرعت 140 رسیدن یعنی حداقل کیلومترشون باید سرعت 160 رو نشون میداده!. البته معضرت میخوام که یکم داریم از بحث 200 ان اس دور میشیم . ان اس یه موتور شهریه و کسی که موتور شهری میخره توقع سرعت بالا رو نداره و براش چیزای دیگه مهمه مثل ترمز - شتاب - مصرف سوخت - کیفیت بالا و نیاز کمتر به تعمیر - مانور راکب رو موتور و....

کوروش
08-09-1392, 05:08 بعد از ظهر
دوستم من نگفتم هیو 130 تا میره . یکی از دوستان تو پست های قبلی گفت که نهایت سرعت دایلیم و هیو 135 تا هست و نهایت سرعت ان اس 130 تا . بعد یه نفر دیگه اومد گفت من خودم با پالس 180 به سرعت 140 که جی پی اس نشون میداده رسیدم ! چطور ممکنه هیو که قدرتش بیشتره نهایت سرعتش 135 باشه ؟ منم گفتم ممکنه به دلیل وزن زیادش باشه! البته باید بگم من حرف اون آقایی که گفت سرعت نهایی هیو 135 هست رو نه رد می کنم نه قبول ! خود شرکت منتاژ کار نهایت سرعت هیو رو 170 اعلام کرده .
اینجا دو تا علامت سوال برای من وجود داره یکی اختلاف سرعت 35 کیلومتری هیوسانگ دوم اون آقایی که با پالس 180 به سرعت 140 رسیدن یعنی حداقل کیلومترشون باید سرعت 160 رو نشون میداده!. البته معضرت میخوام که یکم داریم از بحث 200 ان اس دور میشیم . ان اس یه موتور شهریه و کسی که موتور شهری میخره توقع سرعت بالا رو نداره و براش چیزای دیگه مهمه مثل ترمز - شتاب - مصرف سوخت - کیفیت بالا و نیاز کمتر به تعمیر - مانور راکب رو موتور و...
بله کاملا درسته حرف شما که مگید موتور شهریه ولی بلاخره باید اینجا مشخص بشه دقیقا چقدر سرعت داره
و من مظمعنم پالس تا 130 تارو راحت میره دیگه بقیش خوابین رو موتور این چیزاست
و بحث هیو هم دیگه 150 به بلاست دیگه از کنار ماشین ها رد میشی معلومه چند تا میزنن همه کیلومتر ها هم که خراب نیستن که ...
پالس ان اس 140 به بلا هستش مظمعنم من با 180 خوابیده رو موتور از ورامین تا تهران تا 140 تاپ اسپید رسیدم

Garbaz
08-09-1392, 05:28 بعد از ظهر
من یک بار گفتم بازم میگم من کیلومتر شمار پالس 220 با gps تست زدم و مشکلی نداشت. نهایتا مثبت منفی 1 یا 2 اختلاف ایجاد میشد. که اونم طبیعی هست. در تمام سرعتها تست زدم. حتی در سرعت بالای 100 تا هم کیلومتر دقیق بود.

prince0fpersia
08-09-1392, 05:35 بعد از ظهر
دوستان تاپ اسپید هرچقدر باشه ، مطمئنا کمتر از میزانیست که تو مشخصات موتور توسط کارخانه سازنده ذکر میشه . روی سایت باجاج هم برای این موتور 135 کیلومتر ثبت شده که البته با شرایط ایده ال بوده و معمولا تو واقعیت مقدار کمتری خواهد بود .

K.I.A
08-09-1392, 08:04 بعد از ظهر

K.I.A
09-09-1392, 01:30 بعد از ظهر

hamed510
09-09-1392, 01:35 بعد از ظهر
دوستان این موتور انگار اگزوز نداره نه!!!؟ هرچی دقت میکنم چیزی نمیبینم!!!!
اگزوز رخ موتور رو خیلی خوشگل تر میکنه.

Gladiator
09-09-1392, 02:44 بعد از ظهر

مگه میشه نداشته باشه؟یه منبع کپل مربعی شکل زیر انجین قرار گرفته ، دوک هم منبعش همین شکلیه

K.I.A
09-09-1392, 03:31 بعد از ظهر

omidco2003
09-09-1392, 04:34 بعد از ظهر
این موتور اگزوزش چیزی به اسم کاتالیزور داره ؟

شایسته فر
09-09-1392, 05:01 بعد از ظهر
بله
داره

معمار
09-09-1392, 05:51 بعد از ظهر

چه جالب منم امروز داشتم نگاه عکس های ns میکردم فکر میکردم اگزوز نداره
که الان رفع الشک شدم

K.I.A
09-09-1392, 06:26 بعد از ظهر

ایلیا
09-09-1392, 09:39 بعد از ظهر
داستان چیه ؟ یعنی یه مدل اگزوز فابریک اسپرتم داره؟
یه چیز دیگه. اگزوز این موتور زیر آب تا یه ارتفاع مشخصی که یادم نیست ضد آبه. یعنی اجازه نمیده که آب بره داخل لوله و هدرز، چه روشن باشه، چه خاموش.

farshad 54
09-09-1392, 09:42 بعد از ظهر
اصلا اگزوز یکی از المان های طراحیه موتوره ولی این 200 ns با این مدل اگزوز از ابهت موتور کم کرده

ماکیاولی
09-09-1392, 10:08 بعد از ظهر
نظرم راجب اگزوزش همونه که گفتم و پاک شد

*** مرغ

اصلا اگزوز یکی از المان های طراحیه موتوره ولی این 200 ns با این مدل اگزوز از ابهت موتور کم کرده

ولی به طراحی موتور نمیخوره اگزوز داشته باشه اینطوری خوشگل تره
مثله دوک 200
البته این نظر منم نووبِ :دی
در کل طراحی خوشگلی داره یه جورایی مدرنِ

senior.alireza
09-09-1392, 10:30 بعد از ظهر
با قیمت 9 ملیونی این موتور خوب استقبال شده ازش . من بیشتر رنگ زرد و قرمز رو دیدم مطمعنا اگه قیمتش کمتر میشد خیلی ها این موتور رو انتخاب میکردن . یکی از دوستام گفت دوستش پالس 200 ان اس داره براش اگزوز یوشیمورا انداخته میگفت صداش دوبرابر مگلی شده حالا راست یا دروغش با خودش . برای این موتور چه جوری میشه اگزوز دیگه نصب کرد این که مربعی هستش به اگزوز های متداول بازار میخوره ؟ این موتور با اگزور Ixil جالب میشه :24:

farshad 54
09-09-1392, 10:40 بعد از ظهر
فکر کنم اگزوز اسپرت مثل اگزوز دربی 160 میشه بش انداخت

امروز یکی اومده بود در مغازه موتور سازی تازه تحویل گرفته بود گفت ثبت نامی خریدم 7700

ایلیا
10-09-1392, 12:01 قبل از ظهر
درسته. ولی اگه قرار باشه از اول اگزوزی در کار نباشه، خب طوری طراحی میکنن که بدون اگزوزم قشنگ باشه. از نظر زیبا شناسی تقارن خودش میتونه عامل زیبایی باشه که اگزوز بلند اونو به هم میزنه. ضمنا مافلر خودش یکی از عوامل برهم زننده‌ی تعادل و مقاوم در برابر جریان هواست. نگاهی به موتورای اسپرت بندازین، اگزوزاشون کجاس؟

براش اگزوز یوشیمورا انداخته میگفت صداش دوبرابر مگلی شده حالا راست یا دروغش با خودش . برای این موتور چه جوری میشه اگزوز دیگه نصب کرد این که مربعی هستش به اگزوز های متداول بازار میخوره ؟ این موتور با اگزور Ixil جالب میشه
کلا انجینای با ضریب کمپرس بالا و تعداد سوپاپ‌های بیشتر و ... صدای قشنگ‌تری دارن. ضمنا میشه مافلرو مستقیما همون زیر نصب کرد ( البته نه هر مدلشو ) یا لوله کشی کرد و مثل نسل قبلیش آورد کنار چرخ.

farshad 54
10-09-1392, 12:13 قبل از ظهر
آقا شما میگی موتور های اسپرت

بله سی بی ار 1000 هم اگزوزش تو همین مایه هاس یا موتور های اسپرت دیگه که اگزوزاشون زیر زین هست که هم بحث توزیع مناسب وزن و هم مسئله آیرو دینامیک توش رعایت بشه که تو سرعتای بالای 180 تا موثر

هست نه یه موتور فزرتی خیابونی که پارش کنی 140 تا میره

انگار رو پراید باله عقب حرفه ای کار بذاری که نیروی فشار رو به پائین تو سرعت بالا رو تامین کنه که ماشین به علت پیچیدن باد زیرش سرش بلند نشه ولی پراید فکر نکنم 150-60 تا بیشتر بره که بخواد سرش بلند شه

واسه همین باله عقب واسه ماشین های سوپر اسپرت کارائی داره که به سرعت های بالای 200 کیلومتر به راحتی میرسن

حکایت اگزوز این موتور هم همینه

Gladiator
10-09-1392, 12:51 قبل از ظهر
یه مزیتش اینه که اگه موتور زمین بخوره اگزوزش هیچی نمیشه

mahdi24
10-09-1392, 12:55 قبل از ظهر
آقا شما میگی موتور های اسپرت

بله سی بی ار 1000 هم اگزوزش تو همین مایه هاس یا موتور های اسپرت دیگه که اگزوزاشون زیر زین هست که هم بحث توزیع مناسب وزن و هم مسئله آیرو دینامیک توش رعایت بشه که تو سرعتای بالای 180 تا موثر

هست نه یه موتور فزرتی خیابونی که پارش کنی 140 تا میره

انگار رو پراید باله عقب حرفه ای کار بذاری که نیروی فشار رو به پائین تو سرعت بالا رو تامین کنه که ماشین به علت پیچیدن باد زیرش سرش بلند نشه ولی پراید فکر نکنم 150-60 تا بیشتر بره که بخواد سرش بلند شه

واسه همین باله عقب واسه ماشین های سوپر اسپرت کارائی داره که به سرعت های بالای 200 کیلومتر به راحتی میرسن

حکایت اگزوز این موتور هم همینه

خیلی با حال بود ! . یه فایده اگزوز مخفی اینه که هنگام لایی کشی یا رد شدن از کنار جدول خیابونها اگزوز نمیماله به این ور و اون ور ، پای آدم هم در صورت تماس ناگهانی کباب نمیشه !

Gladiator
10-09-1392, 12:58 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

شکل سر سیلندر این موتور
چیدمان سوپاپها،شمع ها و میل بادامک

K.I.A
10-09-1392, 01:06 قبل از ظهر

meysam
10-09-1392, 01:32 بعد از ظهر
باسلام خدمت دوستان
بالاخره بعداز حدود 1ماه تاخیر موتور رو دادن ،چون قرمز میخواستم
واقعا چنین انتظاری رو ازباجاج نداشتم
نتیجه بررسی اولیه :
بسیارنرم فرمانپذیری عالی شتاب نسبت به حجم 200cc عالی
بلحاظ نوع لاستیک و کمکها دست اندازها رو بسیار نرم و بدون انحراف رد میکرد مثلا دست انداز اتوبانی که لرزش زیادی در موتور ایجاد میکنه خیلی نرم ازش ردشد
خلاصه به دوستان پیشنهاد میدهم سواری این موتوررا تجربه کنند برای من خیلی جالب و دور از انتظاربود
ضمنا وقتی پشت این موتور می نشینید احساس نمیکنید که پشت پالس هندی نشستید این رو جدی میگم
با تشکر

M.amin
10-09-1392, 11:09 بعد از ظهر
عکس فراموش نشه (از قسمتهای مختلف)

شایسته فر
11-09-1392, 12:01 قبل از ظهر
مبارکه میثم جان
چند تموم شد برا شما؟

meysam
11-09-1392, 09:39 قبل از ظهر
باسلام
7740ثبت نامی 4ماه طول کشید

SAEID NOROZI
12-09-1392, 08:31 بعد از ظهر
دوستان سایز لاستیکاشو میدونید؟[Only registered and activated users can see links](9).gif

K.I.A
12-09-1392, 08:55 بعد از ظهر
عقب 130 و جلو 110

SAEID NOROZI
12-09-1392, 09:14 بعد از ظهر
عملکرد لاستیکاش چطوره نسبت به 220؟:4chsmu1:
تو جاده خاکی و هوای بارونی چی؟

K.I.A
13-09-1392, 12:06 قبل از ظهر
من ابتدا انتظار لاستیک 220 یا اپاچی از لاستیکای هندی داشتم اما بسیار بهتر چسبنده تر حتی تو هوای بارونی نسبت به 220 هست و همین لاستیکا جوابگوی ترمزای قوی هست

ایلیا
13-09-1392, 01:07 قبل از ظهر
اونایی که داشتن تا حالا کیلومتر زدن ببینن تو شرایط نورمال تو شهر تهران صدی چند میسوزونه ؟ به آمار و ارفام باجاج کاری ندارم.

K.I.A
13-09-1392, 01:10 قبل از ظهر
حدود 3 اما بهش گاز میدی راحت 4

MANHUNT
13-09-1392, 06:43 بعد از ظهر

Gladiator
13-09-1392, 10:07 بعد از ظهر

اینا کجاش دیده میشه؟:98:

با توجه به تازه وارد بودن ، لوازم یدکی این موتور هم وارد شده؟

شایسته فر
13-09-1392, 10:11 بعد از ظهر
عکس اول موتور کامل به رنگ زرد
دوم انجین
سوم لاستیک
چهارم کمک وسط
پنجم اگزوز
ششم کالیپر ترمز بایبر!!!!
همشونم از سایت موتورینگ!! هست
من کاملا واضح میبینم
کش مرور گرتو یه بار پاک کناحتمالا درست میشه

شایسته فر
13-09-1392, 10:23 بعد از ظهر
آخرشم مجبور شدم خودم دوباره آپشون کنم!!!
342013420234203342043420534206

- - - Updated - - -

دیده میشن؟

Gladiator
13-09-1392, 10:47 بعد از ظهر
آخرشم مجبور شدم خودم دوباره آپشون کنم!!!

- - - Updated - - -

دیده میشن؟

بله کاملا واضح ، این موتور غیر از مشکی و زرد و قرمز و آبی رنگ دیگه ای هم داره؟ آخه کیا بادمجونیشو داره ، آیا این همون مشکیه یا یه رنگ مجزاست؟

شایسته فر
13-09-1392, 10:53 بعد از ظهر
همون مشکی هست که به بادمجونی میزنه

erfan.557
13-09-1392, 10:54 بعد از ظهر
هم استپر داره هم سنسور map?????????/
چیه داستان؟
چقد چیز میز داره رو ورودی هواش!!!!!!!!!!!!

flower
13-09-1392, 11:03 بعد از ظهر
هم استپر داره هم سنسور map?????????/
چیه داستان؟
چقد چیز میز داره رو ورودی هواش!!!!!!!!!!!!
اون مدل انژکتوریه هنوز ایران نیومده .

MANHUNT
14-09-1392, 02:51 قبل از ظهر
دوستان عکسهایی که گذاشتم نشون نمیده؟

K.I.A
15-09-1392, 12:15 قبل از ظهر

شایسته فر
15-09-1392, 01:10 قبل از ظهر

کیا جان ارور 404 میده!!

ماکیاولی
15-09-1392, 12:08 بعد از ظهر
من میبینم دوشواری نداریم.....
خیلی رخ داره این 200 ان اس. با اون مشخصات فنی و قیمت 8.400 هلوهِ

میلاد هرکول
15-09-1392, 12:50 بعد از ظهر
من میبینم دوشواری نداریم.....
خیلی رخ داره این 200 ان اس. با اون مشخصات فنی و قیمت 8.400 هلوهِ

اره خداییش لامصب خیلی رو مخه....
اما 8400 همچین هلو هم نیسا....
اقا کیا با این موتور راحت میشه تیکافو تک چرخ زد درسته؟
یکی ار بچه ها تو سایت موازی میگفت هند اجازه مونتاج به فارس موتور نداده و موتورا همین طوری وارد میشن به نظر من بعیده اینطوری کسی اطلاع دقیق داره؟؟؟

ماکیاولی
15-09-1392, 01:17 بعد از ظهر
اره خداییش لامصب خیلی رو مخه....
اما 8400 همچین هلو هم نیسا....
اقا کیا با این موتور راحت میشه تیکافو تک چرخ زد درسته؟
یکی ار بچه ها تو سایت موازی میگفت هند اجازه مونتاج به فارس موتور نداده و موتورا همین طوری وارد میشن به نظر من بعیده اینطوری کسی اطلاع دقیق داره؟؟؟

آره دادا یکم فروشنده ها دارن دندون گردی میکنن
من تو یه سایت دیدم
قیمت 220 . 85 هزار روپیه زده بود
قیمت 200 ان اس. رو 88 هزار روپیه زده بود
یعنی اختلاف قیمتش خیلی کمه حالا بگیریم 10 درصد هم که باشه
با قیمت 6700 220 باید قیمت این موتور 7400 باشه

Gladiator
15-09-1392, 02:42 بعد از ظهر
قیمتش اینطورام نیست ، من آگهی دیدم 8200 همه رنگ هم داشت ، صفر هم قرمز هم آبی هم مشکی ، منتها زردشو 100 تومن بالاتر میداد ، خیلیا چندتا ثبت نام کردن تحویل گرفتن الانم که زمستونه میخوان بفروشن با این قیمت ، اون گمرکیای دندون گرد رو بیخیال ، سه ماه دیگه صبر کنین این موتور قیمتش پایینتر هم میاد ، بذار ثبت نامی های جدیدم تحویل بدن بازار پر میشه از این موتور و قیمتش میکشه پایینتر ، اون موقع همه فروشندن

ماکیاولی
15-09-1392, 03:23 بعد از ظهر
قیمتش اینطورام نیست ، من آگهی دیدم 8200 همه رنگ هم داشت ، صفر هم قرمز هم آبی هم مشکی ، منتها زردشو 100 تومن بالاتر میداد ، خیلیا چندتا ثبت نام کردن تحویل گرفتن الانم که زمستونه میخوان بفروشن با این قیمت ، اون گمرکیای دندون گرد رو بیخیال ، سه ماه دیگه صبر کنین این موتور قیمتش پایینتر هم میاد ، بذار ثبت نامی های جدیدم تحویل بدن بازار پر میشه از این موتور و قیمتش میکشه پایینتر ، اون موقع همه فروشندن

این ثبت نام از چه قانونی پیروی میکنه؟
چه مواقعی موتورها رو ثبت نام میکنن؟

Gladiator
15-09-1392, 03:57 بعد از ظهر
این ثبت نام از چه قانونی پیروی میکنه؟
چه مواقعی موتورها رو ثبت نام میکنن؟

زنگ بزنید نمایندگی فارس موتور بپرسید ، یه مدت یه تعداد محدودی ثبت نام میکنن به قیمت 7700 چن ماه بعدم تحویل میدن ، کجای مملکت ما از قانون پیروی میکنه که این بخواد بکنه؟

ماکیاولی
15-09-1392, 04:47 بعد از ظهر
زنگ بزنید نمایندگی فارس موتور بپرسید ، یه مدت یه تعداد محدودی ثبت نام میکنن به قیمت 7700 چن ماه بعدم تحویل میدن ، کجای مملکت ما از قانون پیروی میکنه که این بخواد بکنه؟

همین دیگه
دوستان پرسیدن گفتن خبری نیست

ایلیا
15-09-1392, 04:53 بعد از ظهر
اتفاقاتی در حوزه‌ی اقتصاد داره میفته که موتور از این داستان جدا نیست.
طبق وعده‌ی آقای وزیر، تورم به صفر میرسه و بعدش سیر معکوسشو شروع میکنه. البته قیمتا به سابق برنمیگرده ولی به هر حال طی سالهای بعد روند نزولی پیدا میکنه. الان فقط نه موتور، بیاین تو بازار صوتی - تصویری. ببینین چه جوری قیمتا داره میاد پایین. ال.ای.دی سونی 1.200 اومده پایین. خب این قیمتا کاذب بوده ک الان با یه تکون کوچولوی دلار اینهمه افت کرده.
موتورم از این داستان جدا نیست.
میدونم جاش اینجا نبود ... کلی گفتم.

ماکیاولی
15-09-1392, 04:58 بعد از ظهر
اتفاقاتی در حوزه‌ی اقتصاد داره میفته که موتور از این داستان جدا نیست.
طبق وعده‌ی آقای وزیر، تورم به صفر میرسه و بعدش سیر معکوسشو شروع میکنه. البته قیمتا به سابق برنمیگرده ولی به هر حال طی سالهای بعد روند نزولی پیدا میکنه. الان فقط نه موتور، بیاین تو بازار صوتی - تصویری. ببینین چه جوری قیمتا داره میاد پایین. ال.ای.دی سونی 1.200 اومده پایین. خب این قیمتا کاذب بوده ک الان با یه تکون کوچولوی دلار اینهمه افت کرده.
موتورم از این داستان جدا نیست.

اینجا جاش نیست
ولی صوتی ، تصویری شدید اومده پایین
من یکی دو ماه دنبال موتورم ولی متاسفانه تا حالا کاهشی ندیدم
بجز یکی دو مورد بقیه همون قیمتن(پالس 220 2 ماهه همون 6.700 مونده)
نمیدونم بازار موتور تا کی میخواد مقاومت کنه:-؟

Gladiator
15-09-1392, 04:58 بعد از ظهر
همین دیگه
دوستان پرسیدن گفتن خبری نیست

ثبت نامش تازه تموم شده ، باید دید دوباره کی ثبت نام میکنن

84220928
15-09-1392, 07:33 بعد از ظهر
تو گوگل سرچ کنید 200ns speedo error ببینید چه مطالب مفصلی سر کیلومتر خراب این پالس ها هست سرعت واقعی این موتور 125 تا بیشتر نیست نباید هم از دوک 200 بیشتر بره

ماکیاولی
15-09-1392, 07:47 بعد از ظهر
تو گوگل سرچ کنید 200ns speedo error ببینید چه مطالب مفصلی سر کیلومتر خراب این پالس ها هست سرعت واقعی این موتور 125 تا بیشتر نیست نباید هم از دوک 200 بیشتر بره

طبق گفنه ی همون نتایج
200 ان اس از 220 بهتره بجز نور چراغ جلو 220 که دید بهتری میده
اگه این موتور 125 تا فقط بره یعنی 220 کمتر ار 125 تا میره؟ "-؟

Gladiator
15-09-1392, 07:53 بعد از ظهر
بهترین راه اینه که با gps تست بشه

ماکیاولی
15-09-1392, 08:00 بعد از ظهر
یکی از سایته ها دقیقا میگه:
The pulsar 200 NS should have true speed of 136 km/h
یکی دو تای دیگه هم میگن 140
من ندیدم تو سایتی سرعتش رو 125 تا بگن
بهترین راه اینه که مدیر سایت که این موتورو داره با جی پی اس زحمت بکشه تست کنه

Garbaz
15-09-1392, 08:20 بعد از ظهر
برادر سایتهای دیگه هم یه فرومی هستند مثل فروم خودمون ، فقط به زیان اصلی و کاربران خارجی. دلیلی بر این نیست که حرف اونا هم صحیح باشه.

K.I.A
15-09-1392, 10:33 بعد از ظهر
این موتور بسیار پر شتاب تر و ایمن تر از 220 یا اپاچی هست اما سرعت نهایی هموشون تقریبا یه جوره
با جی پی اس گارمین تست کردم تا 130 رو خیلی راحت رفت و تا 145 هم با جی پی اس پیشرفت و بازم جا داشت اما از اون به بعد وزن و سوخت و دما و شرایط محیط و ارتفاع از سطح دریا و کمی شیب هم تاثییر داره که من به نظرم با جی پی اس هم به 150 تا میرسه.
جالبه که خطای کیلومترش 2 تا 3 عدد تفاوت داشت.

ایلیا
15-09-1392, 11:53 بعد از ظهر
معلومه موتورت تو شرایط کارخونه‌س هنوز.

میلاد هرکول
16-09-1392, 12:23 بعد از ظهر
من بعید میدونم 125 سرعتش باشه با توجه به مشخصات فنی که داره همون 150 تا راحت میره با توجه به اینکه اقا کیا خودش این موتورو داره و باش 155 رفته اگه هم که بگیم کیلومترش خرابه که با این اوصاف همه کیلومترها خرابه 200 قدیمیها تا 137 میره اگه اینطور باشه پس اون میشه 100 تا!!!!!
این من دیدم توپیست 220 رو که لوله کرد تو اتوبانم من با 4 114 تا میرفتم یهو میدیدم بغلم ظاهر میشد و از من میزد جلو تازه راکبش هم بسار ناشی بودا میترسید فرتو فرتم تیکاف میکرد....

84220928
16-09-1392, 01:03 بعد از ظهر
ی نفر مردانگی کنه ی موبایل gps دار به فرمان ببنده بعد چک کنه بعد فیلمش رو بذاره اینجا تا به همه شک ها خاتمه بده

MANHUNT
16-09-1392, 01:19 بعد از ظهر
دوستان این موتور شیش دندس تاپ اسپیدش باید بالای 145 باشه الان تو محصولات جدید نه فقط پالس 200ns خطای کیلومتر خیلی کم شده و اگه هم باشه ناچیز هستش دوستان من روز جمعه تو خیابون ابیش رو دیدم خیلی خیلی قشنگ بود زیر روشنایی نور برق میزد ابیش واقعا قشنگه

شایسته فر
16-09-1392, 01:35 بعد از ظهر
کیا ی عزیز زحمت کشیدن و با جی پی اس تاپ اسپیدو ثبت کردن
جای هیچ شک و شبه ای نمی مونه

84220928
16-09-1392, 02:09 بعد از ظهر
duke 200 نهایت 136 تا روی دور 10000 میره چجوری پالس 150 تا میره
!!!

- - - Updated - - -

از لحاظ گیربکس و دنده زنجیر با دوک یکیه

- - - Updated - - -

متاسفم

Gladiator
16-09-1392, 03:15 بعد از ظهر
!!!

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

متاسفم

چه ربطی داره ؟ اصلا قرار نیست تاپ اسپید دو تا موتور مختلف هم حجم باهم یکی باشه ، شاید دوک بیشتر رو شتاب و هندلینگ تمرکز کرده

flower
16-09-1392, 03:38 بعد از ظهر
ما که قبلا گفتیم حالا هم می گیم بیشتر از 125 تا تو کفی نمی ره 3 بار تست کردیم اخه با ماشین پرشیا 160 رفتم خداییش زیاد بود این نیم وجبی 200 سی سی 150 بره هیو و دایلیم 135 تا نینجا خودم تست کردم 140 بیشتر نرفت.

- - - Updated - - -

تست gps فقط جاده کفی نرین تو سرازیری تست کنید بعد بگین بفرما اینم با gps تست شد 150 تا

K.I.A
16-09-1392, 03:40 بعد از ظهر

!!!دوست عزیز من دوک 200 تست کردم از ns یه سرو گردن بالاتره و انزکتور و برنامه ریزی ای سی یو تغییر میکنه و قدرت موتورو میشه کم و یا زیاد کرد و راحت دوک به 150 میرسید /شما مطمئن هستید دوک 200 بوده؟شاید 125 بوده...

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

متاسفم
به هر حال تست شدست و چندبارم این کار انجام شده و نتیجه یکی بوده.

ایلیا
16-09-1392, 03:50 بعد از ظهر
در مورد اینکه گفتی خداییش 160 تا تو پرشیا زیاد بود درست گفتی. ولی اینو نمیتونی با موتور مقایسه کنی. نمیدونم چرا اینجوریه. وقتی با ماشین 100 تا میری انگار میخوای پرواز کنی. ولی با موتور که 100 تا میری چیزی حس نمیکنی. شاید به خاطر باز بودن محیطه نمیدونم.
من اینکارو با ماشین انجام دادم. یه 206 بغلم با 70 کیلومتر میرفت، منم در کنارش. بعدا که با همون ماشین 70 تا رفتم به نظرم زیاد اومد. کلا اینطوریه. حسی نمیتونی بگی موتور تندتر میره یا ماشین یا بخوای سرعتشو حدس بزنی.

ماکیاولی
16-09-1392, 03:52 بعد از ظهر
نینجا 140 تا بیشتر نرفت؟:|

84220928
16-09-1392, 04:19 بعد از ظهر
آفرین بر جرات حقیقت گفتن شما flower
اگه یادت باشه تو ی سایت دیگه چقدر دعوا داشتم سر این کیلومتر مجازی موتورهای 200و250 پلاکدار داخلی
بابا راهش اینه که
ی نفر مردانگی کنه ی موبایل gps دار به فرمان ببنده بعد چک کنه بعد فیلمش رو بذاره اینجا تا به همه شک ها خاتمه بده
از 0 تا topspeed

h0ssein
16-09-1392, 04:46 بعد از ظهر
داش کیا هزار بار گفت 155 با جی پی اس هم تست زده دروغ که نمیگه؟ اگه نمیتونی هضم کنی همون باور خودتو سفت نگه دار...
داش کیا ماشالا خودش تعمیرکاره و این کاره همه موتورها که مثل هم نیستن دلیل نمیشه چون شما با یه نینجا 140تا رفتی نتیجه گیری کنیم که همه نینجاها 140تا میرن ، در مورد ان اس هم همینطور...
آدم باید همه جوانبو در نظر بگیره بعد اظهار نظر کنه من تو اصفهان خیلی درموردش تحقیق کردم همه میگن بالای 145 تاپ اسپیدش هست حالا یکی 125تا رفته دلیل نمیشه همشون 125 برن باید دید دردومرضش چیه...

K.I.A
16-09-1392, 06:34 بعد از ظهر
موتور تست شده من وظیفم اطلاع رسانی حقیقی هست حالا هرکی دوست داشت باور کنه هرکی هم نه که خودش بره امتحان کنه.
دوستان دیگه بحث راجعبه تاپ اسپید نشه از موضوع دور نشید /
پستای اسپم همه پاک میشند/

flower
16-09-1392, 11:17 بعد از ظهر
چراغ جلو و کیلومتر با قاب بغل چراغ رنگ قرمز اگر سراغ دارین خریدارم حدود قیمت 1.5 میلیون بیشتر نباشه.

Afshin007
16-09-1392, 11:47 بعد از ظهر
سرعت 125 کیلومتر میره تو کلاس پالس 135 یا 180 اینا < به طور حتم این موتور بیشتر از اینا راه میره و حرفای زیادی واسه گفتن تو کلاس خودش داره > کیا هم از بچه های قدیمی سایته و حرفش اعتبار داره من که دلیلی نمیبینم ایشون بخاد بزرگنمایی کنه ////

omidco2003
17-09-1392, 10:57 قبل از ظهر
چراغ جلو و کیلومتر با قاب بغل چراغ رنگ قرمز اگر سراغ دارین خریدارم حدود قیمت 1.5 میلیون بیشتر نباشه.

آقای رئیسی کیه که یه همچین تصافی کرده؟ از بچه های اصفهان هست ؟

84220928
17-09-1392, 07:02 بعد از ظهر
دوستان با ظرفیت من ی سوال :
0تا 100 این موتور چه زمانیه ؟
تو این موتورها سرعت مهم نیست شتاب مهمه

معمار
17-09-1392, 07:10 بعد از ظهر
امروز گمرک 200 ns زرد رنگ و میدادن 9 م

flower
17-09-1392, 08:03 بعد از ظهر
آقای رئیسی کیه که یه همچین تصافی کرده؟ از بچه های اصفهان هست ؟
از بچه های اصفهانه وضع مالیش خوبه این موتور تصادفی را داد یکی دیگه زرد رنگ صفر خرید .

- - - Updated - - -

دوستان با ظرفیت من ی سوال :
0تا 100 این موتور چه زمانیه ؟
تو این موتورها سرعت مهم نیست شتاب مهمه
من فقط می دونم شتابش خوبه با پرشیا کورس گذاشتیم راحت جلو افتاد حالا نمی دونم شتاب پرشیا خوبه یا نه چون ماشین سوار نیستم .

84220928
17-09-1392, 09:14 بعد از ظهر
زمان 0 تا 100 پرشیا 11 هست پس این حداقل 10 باید باشه زمان بدی نیست برای موتور 200 البته به استناد حرف شما

Afshin007
18-09-1392, 01:13 قبل از ظهر
یه بابایی تو سایت ایستگاه اگهی کرده 2دستگاه پالس200 ان اس رنگ مشکی و ابی به قیمت 8200/8300 قابل توجه دوستانی که قصد خرید این موتورو دارن ///[Only registered and activated users can see links] /page_1/1210142.html

K.I.A
18-09-1392, 11:34 قبل از ظهر
0 تا 100///// 9 ثانیه گرفتم.

اروین
18-09-1392, 09:49 بعد از ظهر
لاستیک سایز بزرگتر از فابریک خودش میشه انداخت روش؟؟ جا داره؟

K.I.A
18-09-1392, 09:51 بعد از ظهر
بله تا 150 جا داره اما کیپش میشه

اروین
18-09-1392, 09:59 بعد از ظهر
کیپش میشه یعنی به دوشاخ یا گلگیر یا کلن جایی برخورد نمیکنه؟؟یا ساییده بشه؟؟به هیج وجه؟موتور هندلینگش بهتر میشه؟؟یه نظرت بندازم؟

K.I.A
18-09-1392, 10:01 بعد از ظهر
به هندلینگش ربطی نداره مگر جنس بهتر مثلا پیرلی یا یوکوهاما یا میشلن بندازید و گل و فاق لاستیک بیشتر تو هندلینگ تاثییر داره ... نه گیر نمیکنه اما شلگیر و قاب پلاستیکیش باید باز بشه

اروین
18-09-1392, 10:05 بعد از ظهر
قیمت سایز 15 مارک خوب مثل میلشن یا یوکوهاما چقدره؟؟رینگش جواب میده لبه هاش؟

K.I.A
18-09-1392, 10:06 بعد از ظهر
قیمت از بازار /نمیدونم دقیق

شایسته فر
18-09-1392, 10:09 بعد از ظهر
سر پیچها تاثیر داره پهنای لاستیک

M.amin
19-09-1392, 10:00 قبل از ظهر
دوستانی که این موتور رو دارن یه چنتا عکس جدید بزارن .

pouriashoghi
19-09-1392, 11:23 قبل از ظهر
با عرض سلام
من به عنوان يك علاقه مند مي خواستم از شما اساتيد يك گله كوچك بكنم. من كه علاقه مند به موتورسواري هستم ميام اينجا كه از شما كه تجربه داريد و دانش اتون بيشتر هست ياد بگيرم. اما هي ميبينم ميشينيد در مورد تاپ اسپيد يك موتور 200 سي سي با هم بحث مي كنيد سرِ 10 يا 15 كيلومتر!‌ كه فلاني راست گفته يا نه داره دروغ ميگه! واقعا خوب نيست! بابا اگر واقعا عشق سرعت هستيد خب بريد موتور سنگين سوار شيد كه دنده يك اش نزديك تاپ اسپيد اين موتورهايي كه بحث اش رو مي كنيد پر ميكنه! ديگه 140 تا يا 135 تا چه فرقي ميكنه ؟! با اين 5 كيلومتر در ساعت به كجا قراره برسيم مگر؟ مگه حالا چقدر انتخاب در كلاس 200 سي سي ريخته در اين مملكت كه اينطور سرِ چند كيلومتر بحث مي كنيد؟
شرايط جاده ها فرق داره، شما كه به پيست هاي استاندارد دسترسي نداريد،‌راكب ها كه يك نفر نيست، موتورها كه شرايط مشابه نداره، هزارتا فاكتور هست كه مي تونه به متفاوت بودن نتايج منجر بشه اين واضحه! بجاي اين همه بحث كردن در مورد تاپ اسپيد،‌ در مورد مسائل ديگر اين موتور و عملكردش در استفاده هاي گوناگون و بازدهي و اينها بنويسيد. تقريبا بحث اصلي در اين فروم تاپ اسپيد هست. شما اگر موتور 200 سي سي خوب بخواهيد سوار شيد انتخاب هاي زيادي در ايران نداريد. يك سري موتور هندي هست و يك موتور 25 ميليون توماني اتريشي. NS‌هم در محصولات هندي پيش روي شما،‌ پيشرفته ترين هست مثلا. ديگه بحث چي رو مي كنيد سر 5 كيلومتر 10 كيلومتر؟ MotoGP‌كه نمي خواهيد شركت كنيد! خيلي هم بخواهيد با سرعت اش حال كنيد ،‌ پس فردا يك رپسول از كنارتون رد ميشه متوجه ميشيد همون 80 تا در خيابان هاي نا امن تهران سواري كنيد و لذت ببريد بسه!‌
ببخشيد اميدوارم انتقاد اين حقير ناراحت نكرده باشه كسي رو.

میلاد هرکول
19-09-1392, 12:32 بعد از ظهر
سلام
اقا کیا چندتا سوال داشتم..
1-اندازه و رزوه شمعها با مدلهای قبلی یکیه یعنی شمع 220 بهش میخوره؟
2-دری بغلهاش (دری باطری و فیلتر هوا) چطوری باز میشه؟ چون ظاهرا اون قفل سمت چپ ماله باز کردن زین عقب هست...
3-قدرتش تو سربالایی معمولی چطوره نسبت به 220؟؟مثلا تو کفی که شما با دنده 5 137 رفتید تو سربالایی به چند میرسه چون 220 تو این مورد یه کم ضعیفه اگه تو کفی 135 بره تو سربالایی 110 تا میره البته افت سرعت که طبیعیه اما چقدر افت میکنه؟؟
با تشکر...

farshad 54
19-09-1392, 01:54 بعد از ظهر
باطریش زیر زینه

K.I.A
19-09-1392, 03:54 بعد از ظهر
سلام سلام
اقا کیا چندتا سوال داشتم..
1-اندازه و رزوه شمعها با مدلهای قبلی یکیه یعنی شمع 220 بهش میخوره؟من هنوز تعویض نکردم نمیدونم اما به نظر فرق داشته باشه
2-دری بغلهاش (دری باطری و فیلتر هوا) چطوری باز میشه؟توی دفترچه موتور محل باز کردنو نشون داده /سخت نیست فلاپ بقل باز میشه و زیرش پیچ داره خیلی راحته چون ظاهرا اون قفل سمت چپ ماله باز کردن زین عقب هست...
3-قدرتش تو سربالایی معمولی چطوره نسبت به 220؟؟کندن موتور بهتر از 220 هست و زورشم از 220 یه کم بیشتره مثلا تو کفی که شما با دنده 5 137 رفتید تو سربالایی به چند میرسه چون 220 تو این مورد یه کم ضعیفه اگه تو کفی 135 بره تو سربالایی 110 تا میره البته افت سرعت که طبیعیه اما چقدر افت میکنه؟؟افت سرعت به شرایط هم بستگی داره مثلا وزن راکب ...دقیق نمیتونم جوابتونو بدم.
با تشکر...مرسی..

میلاد هرکول
19-09-1392, 07:10 بعد از ظهر
با تشکر از اقا کیا که به خوبی جواب میدن...

digitalcanon
21-09-1392, 08:03 بعد از ظهر
دوستان سلام . بالاخره منم تسلیم زیبایی این موتور شدم و یدونه زردشو گرفتم
یه مشکلی باهاش دارم وقتی موتور روشنه و ودرجا کار میکنه یه صدای اضافی داره که با گرفتن کلاج حل میشه . همشون اینجوریه یا این مشکل دار تو خدا یکی که این موتور را دار یا تست کرده جواب بده . دارم دیونه میشم

ماکیاولی
21-09-1392, 11:08 بعد از ظهر
دوستان سلام . بالاخره منم تسلیم زیبایی این موتور شدم و یدونه زردشو گرفتم
یه مشکلی باهاش دارم وقتی موتور روشنه و ودرجا کار میکنه یه صدای اضافی داره که با گرفتن کلاج حل میشه . همشون اینجوریه یا این مشکل دار تو خدا یکی که این موتور را دار یا تست کرده جواب بده . دارم دیونه میشم

چقدر گرفتی موتورتو داداش؟

digitalcanon
21-09-1392, 11:52 بعد از ظهر
8900
نقدی

ایلیا
22-09-1392, 12:27 قبل از ظهر
بعد از به اصطلاح آب بندی موتور میتونی بدی برات آچار کشی کنن. مشکل از پیچ کلاج یا شفت اصلی گیربکس میتونه باشه. احتمالات دیگه هم هست. منتها 1000 تا باهاش راه برو بعد بده سرویس.

نیما نادری
22-09-1392, 11:11 قبل از ظهر
زوزه مربوط به دیسک کلاچ و دیسک و صفحه کلاچ ها میتونه باشه

تست کنید وقتی موتور گرم میشه هم صدا میده ...سطح روغن موتورو چک کنید

بهتره از روغن مخصوص موتور استفاده کنید

تنظیم سیم کلاچ موتور کار ساده ای هست سعی کنید تنظیمش کنید

اگر کارکرد موتور خیلی پایین هست فعلا فقط سوار شید تا همه چیز آب بندی بشه

fafal
22-09-1392, 11:29 قبل از ظهر
8900
نقدی
اگر تهران گرفتید که گرون خریدید

این 8300 هم میده

hosein_dig
23-09-1392, 09:55 بعد از ظهر
افت قیمت این موتور چطور؟
صفر بگیری چقد افت داره؟

fzr 1000
24-09-1392, 09:16 قبل از ظهر
افت قیمتش فکر نکنم زیر 8 م بیاد.خواستید هم بخرید دوستمون 2 تا اگهی داد که یکی برا موتور ریس پایتخت هست،اون یکی رو نمیدونم .ولی از اونا بگیرید.

معمار
24-09-1392, 10:49 بعد از ظهر
طرح 200 ns داریم ؟
چون دیروز یه موتور دیدم از جلو که اومد فکر کردم 200 ns بعد پیش خودم گفت اگه ns چرا کوچیک شده
بعد که رد شد از پشت خیلی بی ریخت و اشغال بود
چسب هاشم کنده بود معلوم نبود در حال حرکت ماله کدوم شرکت بودش

hamed510
24-09-1392, 10:53 بعد از ظهر
احتمالا پالس 135 بوده!!!

معمار
24-09-1392, 10:59 بعد از ظهر
پالس 135 نبود چندین باری 135 دستم بوده
پشتش خیلی مسخره بود
چراغ پشتش در حد توصیف نیست خیلی افتضاح بود
اینم مثله تمام موتورهای تولید داخل چراغ جلوش شبیه Ns بودش

farshad 54
24-09-1392, 11:02 بعد از ظهر
شاید روبینی زوبینی رابین هودی چیزی بوده :25r30wi:

hamed510
24-09-1392, 11:03 بعد از ظهر
شایدم دست ساز بوده!!:4chsmu1:

soleymani
24-09-1392, 11:35 بعد از ظهر
قسمت جلو ان اس رو قشنگه ولی از عقب که پشتش قرار می گیری
فضای زیر زین بسیار خالی هست
اگه اگزوزی چیزی رد می کردن زیر زین خوب می شد

ایلیا
25-09-1392, 05:19 بعد از ظهر
طرح 200 ns داریم ؟
چون دیروز یه موتور دیدم از جلو که اومد فکر کردم 200 ns بعد پیش خودم گفت اگه ns چرا کوچیک شده
بعد که رد شد از پشت خیلی بی ریخت و اشغال بود
چسب هاشم کنده بود معلوم نبود در حال حرکت ماله کدوم شرکت بودش
گروه کویر دو سال قبل از اینکه ان.اس بیاد تو ایران، یه موتور 200 سی.سی. داده بود بیرون که از جلو شباهت زیادی به ان.اس. داره. اولین بار که این موتورو تو خیابون دیدم جا خوردم با خودم گفتم این ان.اس هنوز تو هند نیومده، چه جوری اومده تو ایران؟

MANHUNT
25-09-1392, 05:26 بعد از ظهر
درسته از پشت زیاد جالب نیست به نظرم از بغل خیلی قشنگه از جلو هم بد نیست امروز من از محل کار تا خونه شیش تا ۲۰۰ ان اس دیدم با این قیمت فکر کنم استقبال ازش خوب بوده تو اتوبان هم یه دو ترکش مثله گوسفند از بغلم رد شد چیزی نموند به من بزنه ترمز کردم فکر کنم ۱۴۰ تایی سرپایینی امام علی رو میرفت طرف موتور سوار نبود شتر سوار بود:24:

K.I.A
25-09-1392, 06:21 بعد از ظهر
گروه کویر دو سال قبل از اینکه ان.اس بیاد تو ایران، یه موتور 200 سی.سی
بله ار کی وی 200 هست که شبیه ان اس هست

ُSalarGorgani
25-09-1392, 08:37 بعد از ظهر
بله ار کی وی 200 هست که شبیه ان اس هست

نه داداش یه موتور هست بنام ارگون که کله چراغ جلوش کپی ان اس هست خصوصا اینکه رنگ زرد هم داره که کلا مثل ان اسه

معمار
25-09-1392, 08:48 بعد از ظهر
Rkv از جلو کجاش شبیه ns ؟

M.amin
26-09-1392, 09:34 بعد از ظهر
همون احتمالا آرگون بوده که جلوش شبیه ان اس هستش .(ساعت 9:30 شب هم تو سریال " خانه ای روی تپه" میتونید یه نمونش رو ببینید که آقا فرزاد همیشه سوارش میشه!!!!!!!! )

saeed_x111
26-09-1392, 09:56 بعد از ظهر
دوستان سلام

من هم سه روز پیش یدونه پالس 200 خریدم .

یه مشکلی دارم : با توجه به دستورات دفترچه نمیشه ساعتش رو تنظیم کرد.آیا دوستان تو این زمینه اطلاعی دارن؟

ماکیاولی
26-09-1392, 10:20 بعد از ظهر
دوستان سلام

من هم سه روز پیش یدونه پالس 200 خریدم .

یه مشکلی دارم : با توجه به دستورات دفترچه نمیشه ساعتش رو تنظیم کرد.آیا دوستان تو این زمینه اطلاعی دارن؟

سلام عزیز مبارکت باشه
چند خریدی؟

K.I.A
27-09-1392, 10:02 قبل از ظهر
برای تنظیم ساعت باید رو حالت تیریپ باشه/راحته کلا 2 تا دکمه هست.

saeed_x111
27-09-1392, 05:04 بعد از ظهر
سلام عزیز مبارکت باشه
چند خریدی؟ سلام 8.200 خریدم مشکی

- - - Updated - - -

برای تنظیم ساعت باید رو حالت تیریپ باشه/راحته کلا 2 تا دکمه هست.

آاره دوست عزیز طبق دفترچه باید تو mode trip1 باشی بهد کلید های mode , set رو با هم فشار بدی تا دو نقطه ساعت ثابت بشه بعد میشه ساعت رد تنظیم کرد.ولی مال من همه این کار ها رو میکنم دو نقطه ثابت نمیشه.

hosein_dig
27-09-1392, 05:19 بعد از ظهر
زردش چند بود؟؟؟

omidco2003
27-09-1392, 09:24 بعد از ظهر
والا اصفهان با این بازار خراب هنوز که هنوزه کسی کمتر از 9 نمیده همه رنگ ها هم یه قیمت هست

M.amin
29-09-1392, 01:06 بعد از ظهر
تو رنگای جدیدش رنگ زرد دیگه نیست (البته تو خود سایت باجاج) و رنگای جدیدش شده : قرمز/مشکی . . . آبی/مشکی . . . مشکی . . . سفید/مشکی

omid kawasaki
29-09-1392, 03:19 بعد از ظهر
تو رنگای جدیدش رنگ زرد دیگه نیست (البته تو خود سایت باجاج) و رنگای جدیدش شده : قرمز/مشکی . . . آبی/مشکی . . . مشکی . . . سفید/مشکی

رنگای جدید رو شما بیخیال شو چون الان 220 هم مدل هاش دو رنگ هستن ولی هیچ کدوم توی ایران نیستش !!

K.I.A
30-09-1392, 01:11 قبل از ظهر

hosein_dig
30-09-1392, 10:11 بعد از ظهر
من رنگ زردشو یبار بیشتر تو خیابون ندیدم
نسبتا خوب بود. ولی بنظر من وقتی نزدیک نگاه میکنی از لحاظ کیفیت ریختگری یه جوریه .

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

omid kawasaki
01-10-1392, 12:53 قبل از ظهر
قیمت ان اس نسیت به اوایل خیلی بهتر شده این دوستمون هم که میگه 8200 خریده .من امروز ماله یکی از دوستان رو سوار شدم به نظر من این قیمت مناسبه چون شتاب خوب ، صدا ، ترمز گیری و... نکات مثبتی هست که با توجه به این بازار تو این قیمت چیز بهتری گیرتون نمیاد

ایلیا
01-10-1392, 04:25 بعد از ظهر
هنوز خیلی راه داره که به قیمت اصلیش برسه. قیمت ان.اسم با توجه به جو کلی بازار بالا و پایین میشه.

M.amin
01-10-1392, 07:54 بعد از ظهر
یکی از بچه ها که تحویل گرفته بود اون گوشه کیلومتر که باید علامت باجاج داشته باشه بجاش نوشته ی : کاوازاکی باجاج نوشته بود ....

مال دوستان دیگه هم همین جوریه یا مال ایشون شانسی اینجوری دراومده ؟

hosein_dig
01-10-1392, 08:10 بعد از ظهر
میشه درباره تجربه سواریش یکم صحبت کنید
من دایلیمو فروختم میخاستم ماشین بگیرم ولی فعلا بیخیالشدم شاید هم اگه این خوب باشه زردشو بگیرم

hosein_dig
01-10-1392, 10:04 بعد از ظهر
به روپیه حساب کردم این موتور میشه 8200یعنی الان همون قیمت خلرج از کشوره؟ گمرکی چیشد پس؟

ایلیا
01-10-1392, 10:32 بعد از ظهر
اشتباه حساب کردی عزیز.
یکی دیگه از بچه‌ها حساب کرده بود شده بود چهار و خورده‌ای. محال ممکنه تو بازار ایران موتوریو به قیمت جهانی بدن.

- - - Updated - - -

اشتباه حساب کردی عزیز.
یکی دیگه از بچه‌ها حساب کرده بود شده بود چهار و خورده‌ای. محال ممکنه تو بازار ایران موتوریو به قیمت جهانی بدن.

hosein_dig
01-10-1392, 10:38 بعد از ظهر
ببین از 8800 روپیه داره تا 9300خب ضرب ارزش روپیه کنی میشه همین .غیر اینه؟

ایلیا
01-10-1392, 10:42 بعد از ظهر
لینک سایتو بذار ببینم داستان چیه؟

hosein_dig
01-10-1392, 10:43 بعد از ظهر
سایت خود باجاج قسمت پرایس

fafal
01-10-1392, 10:44 بعد از ظهر
88000*55=4840000

hosein_dig
01-10-1392, 10:44 بعد از ظهر
الان هر روپیه 49 تومنه

ایلیا
01-10-1392, 10:47 بعد از ظهر
فرض بگیریم قیمت موتور 9000 روپ. قیمت روپیه 49 تومن تو بازار آزاد امروز.
9000 * 49 = 44100
دیپلمتو از کجا گرفتی حسین جون ؟:consoling2:

MANHUNT
01-10-1392, 11:01 بعد از ظهر
منم خیلی این موتورو دوست دارم اما قیمتش واقعا زیاده من از پسش بر نمیام فقط باید دعا کنم که قیمت بیاد پایین که اونم مگه چقدر تفاوت ایجاد میکنه فقط خدارو شکر میکنم که صبرم زیاده

hosein_dig
01-10-1392, 11:08 بعد از ظهر
انید به کاهش قیمت نداشنه باش
پارسال من پالس 220رو میفروختم نوش 3500بود الان چنده؟ ارزون شد؟
دایلیم پارسال طرح قدیمش 6900بود جدیدش7300بود الان چنده
دلارم بیاد پایین بازم مثل قبل نمیشه خیالت راحت

hosein_dig
02-10-1392, 07:35 بعد از ظهر
سلام
روغن توصیه شده کارخونه چیه برای این موتور؟
من به توصیه آقا بابک توی دایلیم کاسترول مگناتک میریختم عالی بود

احتمالا اگه زدشو پیدا کنم خوشم بیاد میگیرمش .

farshad 54
02-10-1392, 07:37 بعد از ظهر
روغنی که کارخونه واسه ns پیشنهاد کرده رو نمیدونم چیه

ولی بهران سوپر پیشتاز تو موتور های باجاج تا حالا خوب جواب داده 20-50

hosein_dig
02-10-1392, 07:41 بعد از ظهر
داداش روغن موتور های آب خنک فرق میکنه
من تو دایلیم 10--40 میریختم
توی 220 - 20- -50
چون موتور های آب خنک با تو دمای پایین تری کار میکنن روغنشون رقیقتره ولی هوا خنک اینطور نیست

نیما نادری
02-10-1392, 07:42 بعد از ظهر
میتونی از روغن فول سنتتیک با استاندارد JASO-MA استفاده کنی

هیچ کدام از روغن های بالا هر دو خاصیت رو با هم ندارند بهران که هیچ کدام رو نداره

پیشنهاد من روغن مینرال یا نیمه سنتتیک با استاندارد JASO-MA و گرانروی 20w50 هست

farshad 54
02-10-1392, 07:43 بعد از ظهر
تو دایلیم هم دوستان دارن سوپر پیشتاز 20-50 استفاده میکنن مشکلی هم پیش نیومده تا حالا

hosein_dig
02-10-1392, 07:50 بعد از ظهر
من خودم تو دایلیم بهران دوبار ریختم که هر 500 تا عوض کردم دنده ها بد جا میرفت ولی وقتی کاسترول ریختم تغییر قوق العاده محسوس بود
سایتش اصلا درباره روغن چیزی ننوشته

نیما نادری
02-10-1392, 08:37 بعد از ظهر
قرار نیست سریع مشکلی پیش بیاد ولی خیلی طول میکشه تا متوجه بشی ظعف صفحه کلاچت

و خورده شدن سریع صفحات و بکسباد کردن کلاچ در فشار زیاد و یکسری مسائل دیگه مربوط به نداشتن استاندارد JASO-MA هست

بهران و کاسترول وظیفشون یکم چربو چیلی کردن تو موتور هست که جفتشون این کارو میکنن ولی اون کار اصلیو هیچ کدام

در مورد درجه گرانروی جدولی هست بر اساس درجه حرارت هوای منطقه درجه روغن رو میتونی توش پیدا کنی

مثلا اقلیم ایران 20w50 مناسبه (غیر از خودروهای مسابقه ای یا خاص )

hosein_dig
02-10-1392, 08:59 بعد از ظهر
یعنی آب خنک بودن و هواخنکی فرقی تو غلظتنداره؟؟

- - - Updated - - -

دوستانی که سوار شدن آیا تعادلش تو سرعت مثل دایلیم هست یا نه؟

نیما نادری
02-10-1392, 09:17 بعد از ظهر
نه این عددی که گفتم مربوط به دفترچه سرویس منوال هوندا سی بی آر 150 آب خنک هست

از اون گذشته این قانون عمومیت داره تو همه دفترچه ها موتور هوا خنک باید روغن مولتی گرید بریزه

وقتی خیلی داغ میشه روغنش مثل آب نشه درجه 60 هم بیشترین درجه تو روغن های اتوماتیک هست

10w30و 10w50 برای جاهای خیلی خیلی سرد هست ولی اقلیم تهران علی الخصوص 20w50 مناسبه

حالا 20w50 یا 10w60 یا 10w40 خیلی مشکل ساز نیست مهم اون مواد ضد فرسایش تو روغن موتور ماشین

هست که به کلاچ موتور سیکلت آسیب میزنه

fafal
03-10-1392, 02:18 بعد از ظهر
اگر دمای محیط زیر 0 باشه باید 10 استفاده بشه

zz5373659
03-10-1392, 03:19 بعد از ظهر
سلام به دوستان
خواستم بگم سری جدید محصولات پالس (فعلا 200 و 220 است که وارد بازار میشه) با انجین سفید موجود است
تفاوت قیمتشم بین 200 تا 300 هزار تومن با انجین مشکیه
چند نکته هم درباره پالس 200ns
1) حتما فیلرگیری کنید چون اگه سوپاپ ها نا میزون باشه سرعا سوپاپ میزنه
2) هر به چند مدت رادیات رو چک که نشتی آب نداشته باشه و بیش از حدم آب تو رادیاتش نریزید چون در صورت خرابی فشنگی رادیات (که احتمالش 20 درصده ) آب به جای بیرون ریخته شدن ت وانجین ریخته میشه و زود از بین میره
3)‌در تابستان روغن 50 و در زمستان(برای راحت استارت خوردن) روغن 40 بریزید
4)به ترمزها فشار نیارید مخصوصا ترمز عقب که گردگیر میترکونه(بلایی که سر من اومد)
5)‌اگر هم موتور سوپاپ زد و بردید پیش تعمیرکار حتما بگید زنجیر تیم رو قفل کنه (برای باز کردن مشکلی پیش نمیاد ولی وقتی موتور بسته شد زنجیر تیم صدا میده و حتی باعث پاره شدنش میشه
6)و در آخر سعی کنید تو خرج نیوفته که اگه افتاد کمرتون رو میشکنه

farshad 54
03-10-1392, 04:15 بعد از ظهر
پالس 200 که دیگه تولید نمیشه منظورتون کدوم پالس 200 هست

220 انجین سفید هم چه فرقی با انجین مشکی داره که گرونتره ؟ میشه توضیح بدید

220 انجین سفیدم فکر کنم سری انزکتوریش هست که انجینش سفیده

hosein_dig
03-10-1392, 10:39 بعد از ظهر
تو این ویدئو پالس ان اس اگزوزش زیر آبه قشنگ کار مینه حتی رانندگی میکنه

M.amin
03-10-1392, 10:51 بعد از ظهر
سلام به دوستان خواستم بگم سری جدید محصولات پالس (فعلا 200 و 220 است که وارد بازار میشه) با انجین سفید موجود است تفاوت قیمتشم بین 200 تا 300 هزار تومن با انجین مشکیه چند نکته هم درباره پالس 200ns 1) حتما فیلرگیری کنید چون اگه سوپاپ ها نا میزون باشه سرعا سوپاپ میزنه 2) هر به چند مدت رادیات رو چک که نشتی آب نداشته باشه و بیش از حدم آب تو رادیاتش نریزید چون در صورت خرابی فشنگی رادیات (که احتمالش 20 درصده ) آب به جای بیرون ریخته شدن ت وانجین ریخته میشه و زود از بین میره 3)‌در تابستان روغن 50 و در زمستان(برای راحت استارت خوردن) روغن 40 بریزید 4)به ترمزها فشار نیارید مخصوصا ترمز عقب که گردگیر میترکونه(بلایی که سر من اومد) 5)‌اگر هم موتور سوپاپ زد و بردید پیش تعمیرکار حتما بگید زنجیر تیم رو قفل کنه (برای باز کردن مشکلی پیش نمیاد ولی وقتی موتور بسته شد زنجیر تیم صدا میده و حتی باعث پاره شدنش میشه 6)و در آخر سعی کنید تو خرج نیوفته که اگه افتاد کمرتون رو میشکنه سلام . دوست عزیز شما این تجربیات رو از سواری با همین پالس 200 جدید بدست آوردید ؟ یا پالس 135؟ یعنی اینقدر زود به مشکل خورده ؟؟؟؟؟ (والا من 135 دارم اونم 4 سوپاپه و تا الان هیچ گونه مشکلی به غیر از لوازم مصرفی برام نداشته !!)

zz5373659
04-10-1392, 02:35 بعد از ظهر
چرا تولید منیشه
خوبم میشه ولی برای فروش خیلی کم هست
220 هم انژکتوری نیس

- - - Updated - - -

چرا تولید منیشه
خوبم میشه ولی برای فروش خیلی کم هست
220 هم انژکتوری نیس

- - - Updated - - -

1)135 با ns زیاد تفاوت ندارد فقط تو تعداد شمع و حجم موتورر
2)10 موتور به عنوان موتورهای اموزش تعمیر به کارخونه میدن که این تجربیات مال اوناس (البته به راننده هم مربوط میشه)
3)شما به وسیله میرسید ولی یکی مثل من که موتورو دست کاری کرده تا 145 رو زود پر کنه معلومه که هر به یک ماه موتورش سوپاپ میزنه

- - - Updated - - -

)135 با ns زیاد تفاوت ندارد فقط تو تعداد شمع و حجم موتورر
2)10 موتور به عنوان موتورهای اموزش تعمیر به کارخونه میدن که این تجربیات مال اوناس (البته به راننده هم مربوط میشه)
3)شما به وسیله میرسید ولی یکی مثل من که موتورو دست کاری کرده تا 145 رو زود پر کنه معلومه که هر به یک ماه موتورش سوپاپ میزنه

- - - Updated - - -

)135 با ns زیاد تفاوت ندارد فقط تو تعداد شمع و حجم موتورر

farshad 54
04-10-1392, 02:41 بعد از ظهر
پالس 200 اگه تولید میشه و واسه فروش کمه پس واسه چی تولید میشه ؟

220 سری اولش که تو ایران هم نیومد انژکتوری بود عزیزه من

200 ns هم با پالس 135 خیلی فرق میکنه تنها شباهتشون 4 سوپاپ بودنه

لطفا اطلاعات درست بدین

در ضمن فرق انجین سفید و انجین مشکی رو هم نفرمودین

zz5373659
04-10-1392, 03:06 بعد از ظهر
چون به زور به کارخونه دادن و کارخونه هم با تولید ns مایل به فروش سری قدیمی200 اون نیس مثل اکسید 125 و 135 شما اصلا نمیتونی نوش رو پیدا رو کنی ولی تو انبار پیشرو پر از این مدل هاست.
220 انجین سفید با انجین مشکی فقط از نظر ظاهری فرق میکنه (به نظر من یکیم آشغال تره) تو بقیه چیزها مثل هم هستن
شباهت 135 با ns هم از خودم نگفتم تعمیرکار کارخونه گفت

oldsnake
04-10-1392, 05:30 بعد از ظهر
چون به زور به کارخونه دادن و کارخونه هم با تولید ns مایل به فروش سری قدیمی200 اون نیس مثل اکسید 125 و 135 شما اصلا نمیتونی نوش رو پیدا رو کنی ولی تو انبار پیشرو پر از این مدل هاست.
220 انجین سفید با انجین مشکی فقط از نظر ظاهری فرق میکنه (به نظر من یکیم آشغال تره) تو بقیه چیزها مثل هم هستن

برادر من تمیر کار منظورش شکل ظاهری بوده وگرنه از نظر انجین و... زمین تا آسمون فرق داره .؟؟؟

(مگه کارخونه های هندی مثل ایرانخودرو هستن که فقط یه چراغ عوض میکنن و تمام قطعات و موتور همونه بعد میگن ما ماشین جدید دادیم بیرون تازه آپشن جدید هم داره ؟؟؟ چیه ؟؟؟ برف پاکناش 1 دقیقه اضافتر کار میکنه .. آخه ه ؟)

ماکیاولی
04-10-1392, 05:55 بعد از ظهر
فکر کنم منظور از انجین سفید همونی باشه که تو هنده اونجا انجین 220 سفیده

M.amin
04-10-1392, 06:05 بعد از ظهر

آقا من متوجه نشدم .
چرا مثلا تو بازار نمیشه کسید125 و 135 پیدا کرد ولی تو انبارشون پر از این مدله ؟؟؟؟؟؟؟
چرا به بازار عرضه نکردن و خوابوندن تو انبار ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hosein_dig
04-10-1392, 10:35 بعد از ظهر
امشب 8.5 قیمت کردم

zz5373659
05-10-1392, 01:06 بعد از ظهر
نمیدونم ولی تا اونجا که من توش رو دیدم سوپاپ-زنجیر تیم- تایمینگ زنجیر تیم- رنگ و پیستون (از 135 رو نوشته 10 از 200 رو روش نوشته 75) از نظر ظاهری یکی بودن مهندسیش رو نمیدونم.

- - - Updated - - -

نمیدونم باید از رئیس پرسید؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

امروز یه سری موتور اومده باکش رنگ نخورده
گفتن برا نیروانتظامیه قراره رنگ سفید بهش بزنن
طَبَق کوچیکشم 18 تاییه و عقبیش فکر کنم 60 تایی بود
کلا یه جوری بود