PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف تاپیک

کوروش
10-11-1390, 11:01 بعد از ظهر
امروز داشتم یه چرخی تو مطالب گذشته میزدم و متوجه شدم چقدر مطالبی که هیچ ازرشی هم نداره در سایت زیاده !!!
مثل تاپیک فروش یه موتور / یا تاپیکهای قدیمی ویا بحث های بی مورد و بدون ارزش معنایی !!!
این جور تاپیک ها جز سردرگمی برای کاربران و بالا بردن بی مورد حجم مطالب فکر نکنم سودی داشته باشه !!!
از مدیران محترم میخوام که در این زمان که مصادف با اتمام سال هستش مثل خونه تکانی یه پرشین تکانی هم انجام بدن تا گلچینی از مطالب در سال جدید در اختیار کاربران قرار بگیره ((البته فکر کنم مطالب زیاد هم برای سایت از نظر فنی زیا مفید نیست ))
ممنون از زحماتتون !!!:grouphugg:

02109002
10-11-1390, 11:09 بعد از ظهر
کوروش نیاز نبودن تاپیک بزنی چون این هم جزء همونا به حساب میاد
تو مشکلات میتونستی بگی

این کار انجام شدنی نیست به خاطر بایگانی سرچ گوگل و یکی دیگش نمیدونم چی بود

Alireza
10-11-1390, 11:09 بعد از ظهر
امکانش نیست بدلیل سرچ گوگل

Amir
10-11-1390, 11:10 بعد از ظهر
امروز داشتم یه چرخی تو مطالب گذشته میزدم و متوجه شدم چقدر مطالبی که هیچ ازرشی هم نداره در سایت زیاده !!!
مثل تاپیک فروش یه موتور / یا تاپیکهای قدیمی ویا بحث های بی مورد و بدون ارزش معنایی !!!
این جور تاپیک ها جز سردرگمی برای کاربران و بالا بردن بی مورد حجم مطالب فکر نکنم سودی داشته باشه !!!
از مدیران محترم میخوام که در این زمان که مصادف با اتمام سال هستش مثل خونه تکانی یه پرشین تکانی هم انجام بدن تا گلچینی از مطالب در سال جدید در اختیار کاربران قرار بگیره ((البته فکر کنم مطالب زیاد هم برای سایت از نظر فنی زیا مفید نیست ))
ممنون از زحماتتون !!!:grouphugg:

سلام

منظورتون رو از تاپکی های قدیمی نفهمیدم , چون به طور معمول این تاپیک ها آرشیو میشن ودلیلی برای حذفشون نیست

اما نظرتون راجع به اسپم ها و مطالب بی ارزش رو قبول دارم و تنها کسانی که می تونن تو این کار به ما کمک کنند شما کاربرانید

چون تعداد پست ها زیاد هست و مطالب گسترده از شما دوستان خواهشی که داریم اینه که هر پست بی معنایی رو که دیدید ([Only registered and activated users can see links]), دکمه گزارش پست خلاف (مثلث مشکی پایین پست) رو بزنید تا مدیران رسیدگی کنند

چون واقعا مطالب جوری نیستند که پاک کردنشون کار 2 - 3 نفر باشه

موفق باشید