PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خريد suzuki gsxr 600

kheyri
01-05-1389, 10:11 قبل از ظهر
سلام به همگي كسي دمه دستش بدون مدارم داره ميتونه پيدا كنه مارو بي خبر نذاره
2009 باشه ؟!

king2002
01-05-1389, 12:58 بعد از ظهر
بدون مدارک که همه چی هست -
برای راحتی یه سفر به استانهای جنوبی بزنین -
به سایت ایستگاه هم یه نگاهی بکنید مثلا اینارو زده:
CBR600RR - 2007
[Only registered and activated users can see links]
و
GSX-R600 - 2008

high-speed
01-05-1389, 01:44 بعد از ظهر
از یکی از بچه ها شنیدم که یه جایی سمت تهران پارس یه گاراژی هست

یه نفر موتورای روز و نصف قیمت بدون مدارک میاره

دنبالشم آمارشو دربیارم ، اگه تونستم میگم بهتون

Sination
01-05-1389, 03:57 بعد از ظهر
ضمن تبریک به اقای کینگ یه چند عکس از موتور جدیدت بزار ببینیم چه جوریاست
zx 9-r

king2002
01-05-1389, 05:06 بعد از ظهر
ضمن تبریک به اقای کینگ یه چند عکس از موتور جدیدت بزار ببینیم چه جوریاست
zx 9-r
لو دادی رفت که :27:
ایشاالله به زودی تو تاپیکش چشم -

high-speed
01-05-1389, 10:29 بعد از ظهر
آقا مبارکه:14:

kheyri
01-05-1389, 11:57 بعد از ظهر

حاجي پيدا كردي مارو بي خبر نزاريا فدات

ali faghfouri
02-05-1389, 12:14 بعد از ظهر

با سلام خدمت همه دوستان
آقای high-speed ([Only registered and activated users can see links]) اگه منظورتون حسین فرجی و کریم محمدی تو خاک سفیده توصیه دوستانه اینه که طرفشون که هیچی اصلا از اطراف گاراژشون هم رد نشید و اگر هم میرید به این چن نکته خیلی دقت کنید:
۱. فلاپهای موتوراشون اکثرا ترک داره. ازش بخواید که خودشششششششششش با مشت چن تا ضربه به همه جای فلاپا بزنه.
۲. ظاهر و تعداد موتورا گولتون نزنه که آدمای درس حسابین و کارشون درسته
۳. به کمربندی های موتور خیلی دقت کنید جای جوشکاری نداشته باشه چون اینا گاهی وقتا موتورای تنه زده شد رو میخرن و نونوار میکنن. حتی اگه تونستید دست کنید پشته کمربندی (به زور) که یه موقع از پشت جوشکاری نکرده باشن.تنها جایی که میشه فهمید موتور تنه زده شده هستش همین کمربندیهاست چون بعد تنه زدن هیچ کاری نمیشه کردش. مبادا یه موقع جوشه اصلیه کارخونه رو با جوشکاری اینا اشتباه بگیرید.
۴. سیم کشی برق موتور هم خیلی مهمه اگه راجع به موتوری گفت برق کشیشو سبک کردم از اون موتور صرفه نظر کنید چون قطعا یه بار سیم کشیه اصلیش به فنا رفته بعد دوباره سیم کشی کرده.
۵. سرتونو به انجین نزدیک کنید و ازش بخواید گاز بده نباید هنگام گاز دادنش صدای نافرم لحظه ای ایجاد شه.
۶.نذارید زیاد راجع به موتور حرف بزنه چون با این کار میخواد حواستونو از جزییات پرت کنه.
۷. زیاد به کارکرد موتورا دقت نکنید بیشتر به ناحیه تغییر رنگ داده اگزوز توجه کنید چون کیلومتر دس کاری کردن واسه اینا خیلی آسونه.
۸. یه بار وقتی برید که حسین هست یه بار هم وقتی که کریم هست اون موقع از تضاد حرافاشون بفهمید که موتور از اون ناحیه ها مشکل داره
و.......................................... (اینا انقدر گرگن هرچی بگم باز هم شاید سرتون کلاه بزارن)
آقای king2002 بهتون تبریک میگم ایشاا..... تا روزی که یه موتوره دیگه چشتونو نگرفته چرخش براتون بچرخه. چند گرفتینش؟

king2002
02-05-1389, 12:36 بعد از ظهر
خیلی مطالب پخته و مفیدی گفتین.

برای من اولویت اول سند موتوره - بعد انحین - آخرش هم فلاپ و .... -
من این موتورو از یکی از دوستانم خریدم 8.5 -
سندش تملیکیه ولی در حد برگ سبزه (از نظر من البته) - چون نه تنها شماره ای سنگ نخورده بلکه تو سند هم با مهر برجسته ذکر شده -
به همین دلیل بیمه شخص ثالث هم داره -
و چون خود فردی که موتورش توقیف شده اومده و اونو خریده ، از حیث حلال و حرومی هم خیال آدم راحته -

high-speed
02-05-1389, 03:53 بعد از ظهر
اوالا علی جان ممنون که این اطلاعات مفید رو در اختیارم گذاشتی

البته من اسمشونو نمیدونم و همونطور که گفتم از دوستم شنیدم که همچین چیزی هست ، اما در هر صورت ممنون از کمکت

راستی علی جان یه عکسی روی آواتارت گذاشته بودی (nsr 250 قرمز بود)

آمار اونو داری که چجور موتوریه ، چند میگه ، وضعیت فنی و بدنه اش در چه حدیه؟

ممنون میشم که بهم یه آمارشو بدی

ali faghfouri
02-05-1389, 10:23 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
آقای king2002 شما نسبت به من لطف دارید ولی این مطلب و این نکات ۱از هزاره،خیلی چیزا هست که میشه راجع به خرید یه موتوره خوب گفت، که البته نیاز به تجربه هستش.من میتونستم بهتون بگم که چجوری از رو جکه موتور بفهمید چه جوری باهاش رفتار شده و یا از روی دیسکه ترمز بفهمید که تصادف شدید داشته یا نه ولی سعی کردم نکات اصلی ترو بگم که بیشتر کاربرد داره.یه چیزی هم هست که نباید کتمان کنم اونم اینه که خیلی با قضیه حلال و حروم که گفتید حال کردم و فکر نمیکردم هنوز کسی اینجور حساسیت داشته باشه.
آقای high-speed فکر نمیکنم جایه این سوال اینجا باشه ولی چون پرسیدید بهتون جواب میدم. اون قرمزه مال باشگاه کانال بود و یه موتور استاندارده که فقط یه بادی تیونینگه جزیی شده (از قیافش معلومه) این موتور عینه موتوریه که دسته امیرعباسه فقط با یه سری تفاوت جزیی(اون آبیه). اون موقع تو پیست وضعیتش عالی بود ولی تو همین فروم یکی از بچه ها گفت کسی که میفروخته موتورو خاموش میفروخته و من هم نفهمیدم اون کسی که از آقا بهزاد خریده چه بلایی سر موتور اورده . قیمت هم ندارم چون دسته هیچکدوم از رفقا نیست و اصلا معلوم نیست چی شده. ولی اگه یه موتور سواره حرفه ای باشید این موتور قابله رقابت با کل ۴۰۰های پیسته.
آقای جلیلوند مگه کارتونو راه ننداخت؟

kheyri
03-05-1389, 12:02 قبل از ظهر
يكي به درد ما برسه
كلا تو كدوم شهر جنوب كشور اماراتي پيدا مييشه ما يه سر بريم
خيالتون راحت كنم
با 8 تا 8.5
يكي از اينارو ميوام كه به ترتيب الويت
siziki gsxr 600 2008-2009
yamaha r6 2008-9
cbr 600 2008-9
ديگه هيچي ممنون همگي

Alireza
03-05-1389, 11:51 قبل از ظهر
دوست عزیز تو شیراز و بوشهر و اصفهان میتونین موتورای خوبی پیدا کنین

high-speed
03-05-1389, 11:50 بعد از ظهر
هنوز زنگ نزدم بهش

من خودم آمارشو توی تاپیک nsr 250 گفتم که آگهیشو دیدم که یکی با عنوان خاموش داشت میفروخت

اما طرف دیگه جواب نمیده و دنبال همونم

بخدا این چند وقته اینقدر کار سرم ریخته بعضی وقتا آدرس خونمونو یادم میره اینقدر که خسته ام

میام خونه ام دیروقته زشته مزاحمشون بشم

اما حتما زنگ میزنم ، ممنون

kheyri
04-05-1389, 12:55 قبل از ظهر
يهني از بچهاي شيراز اصفهان كسي پيدا نميشه
برو بچ جون دادا يه كمكي كنيددارم ديونه ميشم از بس به اينو اون گفتم.

king2002
05-05-1389, 12:18 قبل از ظهر
يهني از بچهاي شيراز اصفهان كسي پيدا نميشه
برو بچ جون دادا يه كمكي كنيددارم ديونه ميشم از بس به اينو اون گفتم.

شما سایت ایستگاه رو زیر و رو کردین؟؟
مثلا من یکی دیگه دیدم:

ali faghfouri
05-05-1389, 08:16 قبل از ظهر
يكي به درد ما برسه
كلا تو كدوم شهر جنوب كشور اماراتي پيدا مييشه ما يه سر بريم
خيالتون راحت كنم
با 8 تا 8.5
يكي از اينارو ميوام كه به ترتيب الويت
siziki gsxr 600 2008-2009
yamaha r6 2008-9
cbr 600 2008-9
ديگه هيچي ممنون همگي
با سلام خدمت همه دوستان
دوسته عزیز، اگه از شهرستان موتور اوردن ساده بود و شر نمیشد همه میرفتن از بوشهر و مرکزی موتور بخرن و کسی از تهران موتور نمیخرید و کسی هم که تو شهرستان بود ۳۰۰-۵۰۰ هزار نمیگرفت تا موتورو تهران تحویل بده.

---------- Post added at 09:16 AM ---------- Previous post was at 09:13 AM ----------

هنوز زنگ نزدم بهش

من خودم آمارشو توی تاپیک nsr 250 گفتم که آگهیشو دیدم که یکی با عنوان خاموش داشت میفروخت

اما طرف دیگه جواب نمیده و دنبال همونم

بخدا این چند وقته اینقدر کار سرم ریخته بعضی وقتا آدرس خونمونو یادم میره اینقدر که خسته ام

میام خونه ام دیروقته زشته مزاحمشون بشم

اما حتما زنگ میزنم ، ممنون

با سلام خدمت همه دوستان
اگه اطمینان دارید که زده بود خاموش، بی خیال اون موتور بشید چون راه انداختن دوبارش واقعا سخته

kheyri
05-05-1389, 03:02 بعد از ظهر
ميشه حداقل نصف شب يا بعضي اوقات ظهرا دراورد
ميشه عضو فدراسيون شد تور گذاشتن بري كاري به كارت نداشته باشن(ماموران با عزت پليس راه (راهنمايي رانندگي)
منظورمو گرفتيد؟

king2002
05-05-1389, 05:43 بعد از ظهر
ميشه عضو فدراسيون شد تور گذاشتن بري كاري به كارت نداشته باشن(ماموران با عزت پليس راه (راهنمايي رانندگي)
منظورمو گرفتيد؟

تو تهران سریع میتونن آمارتونو بگیرن و بیان دم خونتون و موتورتون رو ببرن -
یکبار موتورتونو بگیرن دیگه خداحافظ موتور - البته بعدش هم شما بعنوان قاچاقچی شناخته میشید -
بعید هم نیست با این اوضاع اخیر، فقط به موتورای سند دار حکم و پلاک بدن

ali faghfouri
05-05-1389, 10:24 بعد از ظهر
منظورمو گرفتيد؟
با سلام خدمت همه دوستان
۱. موتور اماراتی پلاک هییت نمیشه پس تردد تو روز منتفیه
۲.اگه موتور بی مدارکو بخواید شب بیارید بیرون باید یه چن تا تراول ناقابل تو جیبتون باشه.(منظورم واضحه دیگه؟)
۳.این جور موتورا شررررررررررررررررررررررره چون هر اتفاقی که بیوفته میتونن بیان یقتونو بگیرن
۴.اگه میتونید یا بودجتونو افزایش بدید و یا به یه موتور کوچکتر با مدارک قناعت کنید
یه سوال هم من از شما داشتم: موتور قبلیتون چی بوده که الان میخواید یه موتور تو کلاس ۶۰۰ بخرید؟

AMIR MOHAMMAD n
16-04-1390, 02:22 بعد از ظهر
اگرم از جنوب بخوای بیاری یه پلیس راه هست به نام رامشه از شیراز که میای نرسیده به شهرضاست. حتما باید از اینجا ردش کنی.این پاسگاه همه ی کامیون هارو بررسی میکنه.تنها راهی هم هست که میتونی از جنوب بری شمال کشور.از هر جا رد کنی از اینجا بعیده بتونی ردش کنی.تو شهرای جنوبی شهرلار چیز قاچاقی گیر میاد(زیادم گیر میاد).