PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمايي براي خريد لوازم تريال

Masoud
08-11-1390, 12:50 بعد از ظهر
دوستان هرچي سوال در مورد لوازم دوچرخه تريال دارند اينجا بنويسند.
اول از همه خودم ...
يه دوچرخه تريال از يكي از دوستان گرفتم تا ببينم مي تونم با اين ورزش كنار بيام يا نه ........
دوم اينكه كه دوچرخه زنجير نداره .... و منم دنبال يه زنجير مخصوص تريال از قبيل Pyramid , YBN هستم ..... يه مدل FOX تو بازار پيدا كردم كه حدود 35000 تومان قيمت اش بود طرف گفت از اينا نگير اينا الكي گرونه گفت يه هفته ديگه بيا تا بهت ارزون تر و بهترشو بدم .... حالا من تو فكر تعويض طوقه ها هم هستم از نوع دوجداره .........
هر كي اطلاعاتي داره ممنون مي شم راهنمايي كنه ....

---------- Post added at 12:18 PM ---------- Previous post was at 12:16 PM ----------

[Only registered and activated users can see links]
اين مدل مخصوص مسير هاي طولاني و مسابقات از مارك YBN ولي من براي تريال اش و مي خوام امكانش هست يه راهنمايي كنيد ...

---------- Post added at 12:50 PM ---------- Previous post was at 12:18 PM ----------

[Only registered and activated users can see links]

کمبوجیه
17-11-1390, 07:02 بعد از ظهر
سلام.من خودم تریالسوارم.به نظرمن شما از زنجیرهای kmc استفاده کن هم با کیفیتره و روی بهترین تریال های دیناهم فقط از این مارک استفاده شده.........{قیمتشم از 5 هزار تومن شروع میشه تا 50 تومن}مزایای دیگر این زنجیری که گفتم پهن بودنش ودیر پاره شدنش یا اصلا پاره نشدنش هست.......
این زنجیری که شما نام بردی نه پهنه و نه برای تریاله........

.:ALIREZA NADERI:.
17-11-1390, 07:07 بعد از ظهر
داش ایمان ورودت رو به بچه های صمیمی پرشین موتور تبریک میگم !
:icon_pf _101_:

02109002
17-11-1390, 07:10 بعد از ظهر
علیرضا مگه آقا ایمان از دوستان هستند که شناختیشون

در هر صورت آقا ایمان ورودتون به پرشین موتور رو تبریک میگم
خوش اومدی:khosh:

.:ALIREZA NADERI:.
17-11-1390, 07:15 بعد از ظهر
اره هم کلاسیم هست ! رفیق فاب محسوب میشه

7thRING
17-11-1390, 07:17 بعد از ظهر
پرچم قزوینی ها هم داره میره بالا ها.
اقا ایمان خوش اومدی

کمبوجیه
17-11-1390, 07:19 بعد از ظهر
سلام آقایون موتور سوار...من از دوستان علی اقا هستم اومدم توی این سایت تا تجربه هامو در زمینه دوچرخه از جمله تریال بیان کنم .....کاری داشتید در خدمتیم.

Masoud
18-12-1390, 01:57 بعد از ظهر
سلام آقایون موتور سوار...من از دوستان علی اقا هستم اومدم توی این سایت تا تجربه هامو در زمینه دوچرخه از جمله تریال بیان کنم .....کاری داشتید در خدمتیم.

دوستم قراره از سمت بهارستان یه زنجیره kmc بیاره قیمت اش هم 35000 که به من 30000 ت می ده ....
من از تریال زیاد سر در نمیارم فقط در حد این که علاقه دارم ...
حالا طوقه ها رو چی کنم؟؟؟

کمبوجیه
11-02-1391, 10:26 قبل از ظهر
دوستم قراره از سمت بهارستان یه زنجیره kmc بیاره قیمت اش هم 35000 که به من 30000 ت می ده ....
من از تریال زیاد سر در نمیارم فقط در حد این که علاقه دارم ...
حالا طوقه ها رو چی کنم؟؟؟
سلام دوست عزیز منو ببخش که یکم دیر جوابتون دارم میدم.....
very good خوب زنجیری خریدی گرفتی عکس یادتون نره........
در رابطه با طوقه:اگه طوقه ی معمولی میخاید به نظرمن نخرید بهتره چون1:دیوارشون خیلی ضعیفه.1:سایزشون استاندارد نیست{سایز طوقه ی جلوی استاندارد برای تریال20 و عقبش19}که معمولی جفتش 20 هستش.3:طرح زیاد جالبی ندارن.
به نظر من شما میتونید از طوقه های تریال تک یا اکو یا طوقه ی نئون استفاده کنید بهتره و قیمتشون{همراه با پره بندی و توپی}جفتش دور ور 200 خورده ایی میشه{به نظر من شما فقط طوقه عقب همراه با پره بندی و توپی کشویی بخرید بهتره}
بازم کاری بود در خدمتیم.......

amir-bike
17-04-1393, 08:57 بعد از ظهر
سلام
اقای کمبوجیه من چند تا راهنمایی میخواستم برا خرید دوچرخه تریال میشه شماره موبایلتونو بزارین؟
ممنون