PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبدیل cbr 929 rr به استریت فایتر !

حسـن
07-11-1390, 04:36 بعد از ظهر
از اونجایی که چندوقته کرم حرکات نمایشd گرفته منا و 929 به خاطر وزن سبک مناسب این حرکات هست با کلیپ ها و عکس هایی که تو نت دیدم ترغیب شدم موتور را به استریت فایتر تبدیل کنم !

با این کار یکی اینکه با موتور راحتر میشه حرکت زد و دامنه حرکات بیشتر میشه و درصورت زمین خوردن موتور هیچ آسیبی نمی بینه
یه کارگاه حرفه ای و شخص حرفه اییش را هم سراغ دارم که با کمال ظرافت میتونه انجام بده
حتی دیدم تا میخاستن برا عقب موتور گارد بزارن موتور را باجرثقیل بلند میکرد و میزاشت زمین تا نقطه برخورد و ضعیف مشخص بشه
الان خودش یه آروان و رپسول استریت فایتر داره با حدود 1.5 میشه یه چیز آس جمع کرد!

[Only registered and activated users can see links]

عمده تغییراتی که روی موتور ایجاد میشه اینهاست :

تعویض اگزوز و تایر تعویض کرپی و فرمان - آهنکشی دور تا دور موتور
استفاده از به طبق پهن پشت موتور برای وایسادن روش ! صاف کردن باک با چکش برا نشستن روش!
کذاشتن پمپ جدا برا ترمز عقب که زیر کلاچ تعبیه میشه قسمتی از کارهاش هست

حالا به نظرتون این موتور با این تغییرات بعدا فروش میره ؟ البته از همین تیونیگ کاره پرسیدم گفت فقط به لذت استریت فایتر فکر کن و اینکه یه راکب حرفه ایی از روش پیاده میشی !!

Alireza
07-11-1390, 04:52 بعد از ظهر
خیلی جالب میشه و ارزشش رو داره هیجان زیادی هم داره
ولی به نظر من بد فروش میشه

K.I.A
07-11-1390, 04:57 بعد از ظهر
موتور به اسم اینکه لح شده بوده و تصادف داشته و خودت جمع کردی بد فروش میشه اما خودت لذت میبری ازش/فقط ضرر فروش داره

حسـن
07-11-1390, 05:08 بعد از ظهر
لذتش که نگفتنیه
دیشب با آروان همون تیونیگ کاره نشستم رو باک و تک زدم هیجان زاعدالوصفی داره
کیا یعنی اگه شاسی سالم باشه و تمام فلاپ ها را هم موقع فروش بدم به یارو بازم اسم تصادفی می افته روش؟
این یارو تیونیگ کاره خودش تو کار خرید و فروشه استریت فایتر هست میگفت هیشکی اصلا فروشنده نیست از بس لذت داره تو یوتوب کلیپ هاش را ببینید
منم اگه استریت فایتر کردم دیگه فکر فروشش را نمی کنم به جا چراغ جلو یکی را دیدم ت ونت کله اسکلت گذاشته بود که از چشماش دوتا چراغ بیرون بود !!
اگه رو این موتور پیاده اش نکردم یا یه دونه اماده اش را میخرم یا یه 600 تصادفی و داغون میگیرم روش کار میکنم که ارزش افزوده داشته باشه کارم

K.I.A
07-11-1390, 05:31 بعد از ظهر
مگه نمیخوای باکشو لح کنی.../بهترین کار یه موتور ارزونتره و تبدیل به استریتفایتر...بعدشم به خود یارو بگو خودش بخره و تضمینه فروششو بکنه

حسـن
07-11-1390, 05:36 بعد از ظهر
موتور ارزون تر یعنی حجم کمتر و هنر کمتر
929 یه حرومزاده ایی که دومی نداره کلا سری 900 هوندا به سگ جونی و وزن کم معروفند
خوده یارو تضمیه فروش میکنه اما قولش قول نیست میتونم نهایت بفروشمش اما خواب داره !
تنها چیزی که این موتورا داره اینه که گوله گوله آدرنالین به آدم میده !

Masoud
07-11-1390, 06:03 بعد از ظهر
لذتش که نگفتنیه
دیشب با آروان همون تیونیگ کاره نشستم رو باک و تک زدم هیجان زاعدالوصفی داره
کیا یعنی اگه شاسی سالم باشه و تمام فلاپ ها را هم موقع فروش بدم به یارو بازم اسم تصادفی می افته روش؟
این یارو تیونیگ کاره خودش تو کار خرید و فروشه استریت فایتر هست میگفت هیشکی اصلا فروشنده نیست از بس لذت داره تو یوتوب کلیپ هاش را ببینید
منم اگه استریت فایتر کردم دیگه فکر فروشش را نمی کنم به جا چراغ جلو یکی را دیدم ت ونت کله اسکلت گذاشته بود که از چشماش دوتا چراغ بیرون بود !!
اگه رو این موتور پیاده اش نکردم یا یه دونه اماده اش را میخرم یا یه 600 تصادفی و داغون میگیرم روش کار میکنم که ارزش افزوده داشته باشه کارم
حسن جان داداش منم تو تهران چند نفر و میشناختم که تو فکر همچین کاری بودن (2-3 تا دوست بودن) رفتن از شیراز یه مدل تصادفی گرفتن موتوری که به کارشون میومد و یه سری لوازم از اون ور آب برای تقویت موتور از قبیل دیسک و زنجیر و کمک فنر لوازم داخل توپی عقب و جلو چیزایی که من زیاد در جریان نبودم خریدن (هزینه اش براشون یه ذره گرون افتاده بود) اگه خواستی من آشنا دارم از eBay خرید کنه برات
ولی به قسمت عقب موتور مثل این 929 که شما عکس گذاشتی دست نزدند بعدا هم یه مدل یاماها که من تا به حال ندیده بودم تیون کردن .......
یه سری از قطعات و تو ایران گرفتن از خود شیراز مثل : اگزوز سبک تر و چراغ جلوی FZR (بدون قاب) خورشیدی عقب (HRC بود مارک اش یا یه همچین چیزایی بود)
خلاصه که بعد خسته شدن و رفتن تریال کار کردن الان هم دارن تو مالزی درس می خونن و موتور بازی ...

Ali
07-11-1390, 07:37 بعد از ظهر
حسن جان کار خیلی جالبیه و لذت زیادی داره ولی برای فروش دوحالت ممکنه پیش بیاد1-یه ادم عشق استریت فایتر پیدا بشه که موتورو بخره و شاید سود هم بکنی 2-کسی پیدا نشه و موتورو به اسم درب و داغون و تصادفی مفت بخرن

Sination
07-11-1390, 08:29 بعد از ظهر
حسن زمین زدی ؟
چون هرکی زمین میزنه street fighter میکنه

Mohammad aghili
07-11-1390, 08:43 بعد از ظهر
بابا هرکار عشقت میکشه بکن

تو موتور رو گرفتی که باهاش حال کنی ، تراول که نیس

gilanian_1000
07-11-1390, 09:04 بعد از ظهر
هر چی عشقت میکشه همونو انجام بده تا فردا ها حسرت انجام ندادنش رو نداشته باشی

حسـن
07-11-1390, 11:16 بعد از ظهر
موتور را زمین زدی ؟

سینا جان موتور را زمین نزدم
فعلا در سلامت کامل به سر میبره ولی اگه فایتر شد چیزی براش نمی زارم بمونه:7tir:
فردا قراره با یه 1400 حرف بزنم که تاخ بزنیم اگه اوکی نشد میرم تو کارش

Masoud
07-11-1390, 11:20 بعد از ظهر
داداش یه تصادفی بگیر جمع کن لوازمم من سعی می کنم برات ردیف کنم ....

حسـن
07-11-1390, 11:24 بعد از ظهر
تصادفی فعلا سراغ ندارم یه 954 سوخته سراغ دارم که سیم کشی و ای سی یوش یه فنا رفته طرف خورده زمین بعدش موتور آتیش گرفته

reza KTM
07-11-1390, 11:26 بعد از ظهر
این استریت فایتر یعنی چی؟
یعنی موتورو میزنی قر میکنی؟
کلا یه توضیحی بده در موردش

شفیع
08-11-1390, 12:23 قبل از ظهر
این سبک توی منطقه اروپا و آسیا، زیاد شناخته شده نیست، ولی توی امریکا خیلی طرفدار داره،
واسه همین اکثر کسانی که این طرفا به فکر همچین تغییراتی توی موتورشون می افتن، بیشترین دغدغه شون فروشه، چون بعد از این تغییرات برای فروش با مشکل مواجه می شن و هم کسی این سبک رو نمی پسنده
دقیقا نمی شه گفت توی این سبک موتور به چه شکلی می شه ولی به صورت کلی از حالت طراحی کارخونه ای خارج می شه، و معمولا یک چهره دست ساز و خشن تری رو به خودش می گیره.
مثلا با تغییر چراغ ها، طراحی روی باک، بهم زدن طراحی قسمت زید و دم موتور.

شفیع
08-11-1390, 12:44 قبل از ظهر

حسـن
08-11-1390, 12:45 قبل از ظهر
بیشتر حالت سلیقه ایی داره اما تو همش گاردکشی و مقاوم سازی موتور در برابر ضربه مشترکه
موتور را فلاپ هاش را باز میکنند یه فرمون بزرگتر میندازن روش برای حرکات نمایشی
تو امارات کارگاه تخصصی این کار هست تو اسپرت سیتی که یه دیونه معروف به جو جو همه کارش هست
موتور تریپ ارازل و اوباشی پیدا میکنه ولی آخرت آدرنالین هست تو عمر موتور بازیم تا حالا 3 تا استریت فایتر بیشتر ندیدم
شفیع جان این عکس هایی که گذاشتی همش ترک را بریدند ولی اینا که من دیدم یه طبق به دمی موتور وصل کردند برا موقع تک چرخ که بکشه رو زمین و جرقه بزنه
بعضی وقت هام به جا جفت پا روزین یه پا را میزران رو طبق ویکی دیگه را روی زین یکی را سراغ دارم با آروان فایتر تک چرخ کیلومتری میزنه

عاشق تک زدن و نشستن رو باک هستم اوج قدرت موتور را به رخ میکشه این حرکت :

اینم یه 929 استریت فایتر خسته !

Babak
08-11-1390, 12:51 قبل از ظهر
استریت فایتر چی هست؟

حسـن
08-11-1390, 01:01 قبل از ظهر
تو معنی میشه جنگنده ی خیابونی
موتورهایی که برای حرکات نمایشی محض تیونینگ بدنه و انجین میشن را میگن

Kenji
08-11-1390, 03:15 قبل از ظهر
حسن این و دیدی؟

[][Only registered and activated users can see links][/]

Ali
08-11-1390, 11:01 قبل از ظهر
خب حسن جان چرا یدونه موتور نیکد فابریک مثل z یا cb نمیگیری که تغییرات کمتری نیاز داشته باشه؟

حسـن
08-11-1390, 12:50 بعد از ظهر
سی بی یا زد از لحاظ موتوری نه هنر داره نه طاقت تک چرخ های مدوام زود میترکه موتورش
کنجی اون فیلمه را هم دیدم

Masoud
08-11-1390, 03:56 بعد از ظهر
6579
حركت زدن بدون استيريت فايتر كردن هم ميشه ها ........ :2gwb921:
6580

حسـن
08-11-1390, 05:20 بعد از ظهر
خب معلومه که میشه
منم خودم تک میزنم با این وضعیت ولی اگه بخوره زمین موتور دودمانم به باد میره
اینطوری تا سرش میاد بالا استرس گرونی فلاپ ها نمی زاره درست گازش بدی و لذت ببری

mehran
08-11-1390, 05:28 بعد از ظهر
حسن جان من به شخصه هیچ وقت نمیام یه bmw 335 رو به بهونه این که میخوام تند برم یا دریفت بکشم لختش کنم میرم یه 330 دهه 90 میگیرم تیونینگ میکنم با اون از این کارا میکنم.البته اگه مثالم ربطی نداشت شرمنده چون چیز دیگه ای به فکرم نرسید:hanghead:

saman774
08-11-1390, 05:36 بعد از ظهر
اخه چرا میخوای موتور به ای نازی را خراب کنی:wall3: برو یک زمین خورده پیدا کن بعد تبدیلش کن به استریت فایتر:mypersianforum (531

حسـن
08-11-1390, 05:38 بعد از ظهر
من میخاستم رپسول 2007را اینطوری کنم برا همین رفتم 929 2001-2 خریدم ولی بازم حیفم میاد :icon_pf _99_:
اگه پول داشتم یه بکینگ یه 954 فایتر و یه 450 ایکس میخریدم مینداختم گوشه خونه شر را میکندم

Babak
08-11-1390, 08:44 بعد از ظهر
عزیزم گاهی اوقات برای لذت بردنها باید اون ژن اصفانی تو خاموش کنی:mypersianforum (531بی خیاله ضرر اگر حال می کنی یا علی .فکر کن کله هزینه و پولی رو که داری میدی گم کردی اونوقت بیشتر لذت میبری

7thRING
08-11-1390, 09:04 بعد از ظهر
خدا وکیلی حیف موتورت نیست نکن این کارو .
برو یه موتور تو مایه های سی بی یا بندیت بگیر بهد هر بلایی که خواستی سرش بیار خدایی موتورت حیفه شاید 2 هفته حال کنی بعد پشیمون میشی .
راستی همین بندیتو تقویت کن شاسی قوی تر بزار ... ببین چی میشه!!!!!!
street fighter نکنیا

حسـن
08-11-1390, 09:13 بعد از ظهر
بندیت وسی بی به درد این کار نمی خورن
929 انجینش لامصب سگ جونه دنده 1یک 150 تا پر میکنه پتانسیل تیونینگ داره

7thRING
08-11-1390, 09:21 بعد از ظهر
من نگفتم 929 برای این کار بده من فقط گفتم حیفه
اونارو هم میشه تا حدودی تقویت کرد که

کوروش
08-11-1390, 10:29 بعد از ظهر
تجربه به خود من ثابت کرده که هر چیزی تک باشه و از اون کمتر باشه مطمعا خواهان داره چون کمتر دیده شده و اصلا مهم نیست که چی باشه !!!
در جواب کسانی که میگن با فلاپ قشنگ تره و به زبون ساده چراغ گرد خواهان نداره باید بگم که هیوسنگ اول مدل با فلاپ امد بعدش بدون فلاپ ((استریت))هر دو فروش داره هر دو هم زیباست / مگلی استریت هم تو راهه !!!
مطمعن باش موتوری تک میشه ولی همیشه نظر منفی وجود داره اصلا گوش نده واسه دله خودت درستش کن !!!
فقط 2 نکته رو بگم : اول اگه میخوای استریتش کنی از یه استریت مطرح کپی برداری کن مثل سی بی ار هایی که موتورشونو طرح رپسول میکنن ((خیلی هم خوشکل میشه ))
دوم درباره ادم های خشک مغزی که نمیدون اصلا موتور رو با چه میمی مینویسنده / تا موتور رو میبینه میگه هه هه موتورو زده زمین پول نداشته رفته این شکلیش کرده ((من کاری ندارم یارو درست حدس زده یا نه )) جوری موتور رو طراحی کن همه دهن هارو ببنده !!!:13:
تو طراحی کمک خواستی رو ما حساب کن ((الته اگه قابل بدونی )):i'm ok:

حسـن
09-11-1390, 12:32 قبل از ظهر
نقشه های حرفه اییش را یکی از دوستام از امارات اورده متعلق به یه کارگاه تخصصی استریت فایتر هست اگه بخوام یه چیز آس آس جمع کنم دوروبر 2 تا 2.5 هزینه میشه
احتمالا فردا موتور را بفروشم کلا قضیه منتفی میشه

Masoud
09-11-1390, 09:28 قبل از ظهر
حسن خطرناکه حسن.................
چرا می خوای بفروشیش اون موقع پشیمون می شی ها حسن ....:icon_pf _99_:

حسـن
09-11-1390, 11:12 قبل از ظهر
دیگه جذابیت نداره برام ...چه تلخ است قصه عادت ...
البته شاید نگهش دارم یه مدت دیگه بسته به مشتریش داره

Sination
30-11-1390, 01:27 قبل از ظهر
هفته پیش 2 تا موتور از کاشان اومده بود ازادی و صبح روز تایم گیری با وانت اومدن تو
کار هایی که کرده بودن :
R1 2007 : فرمون رو عوض کرده بود کراسی مارک رنتال انداخته بود _ باز کردن اسپایدرها و تعویض کلگی جولو با کله استیریت فایتر _ اضافه کردن دسته ترمز عقب کنار دسته کلاج گارد کشی عقب موتور و بقل موتور
gsxr 1000 هم بود که فقط عقبش رو یه گارد بلند انداخته بود ... یادم رفت عکس بندازم ازشون

حسن جان کاری نکردی با موتور؟

حسـن
30-11-1390, 08:01 قبل از ظهر
سینا جان جفت موتور ها را که گفتی را میشناسم
من نه هنوز کاری نکردم تمصمیم گرفتم یه دونه اماده ش را خرید کنم آدم پیر میشه تا اون چیزی که میخواد را بسازه با این وضع قطعه و دلار

02109002
03-12-1390, 05:21 بعد از ظهر
24aa9c3028c75e94c4c13cf7faafde95135017