PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موتوري كه بدرد آفرود طولاني و سخت بخوره! چي پيشنهاد ميكنين!؟

babak67
06-11-1390, 01:08 بعد از ظهر
سلام.
موتوري كه بشه باهاش سفر آفرودي رفت. سگ جون باشه . خرابي كم . قدرت زياد . پلاك!! قيمتم ارزوون.

برند هوندا آخرين مدلي كه پلاك داره تو 250 cc چي هست؟

Ali
06-11-1390, 01:20 بعد از ظهر
این چیزایی که شما گفتین بغیر از قیمت همه توی ktm پیدا میشه

---------- Post added at 03:20 PM ---------- Previous post was at 03:14 PM ----------

اگر قیمت مد نظرتون رو بگین خیلی بهتره

babak67
06-11-1390, 01:51 بعد از ظهر
خودمم تو فكر ktm بودم!!
ولي به چند دليل منصرف شدم فلن!
اول از همه تعويض هر 20 ساعته روغن!! واسه سفر نميشه من بايد يه تانكر روغن با خودم ببرم:25r30wi:

قيمت در حدود 2 .

Babak
06-11-1390, 02:28 بعد از ظهر
اول از همه تعويض هر 20 ساعته روغن!! واسه سفر نميشه من بايد يه تانكر روغن با خودم ببرم
البته 20 ساعت کار مفید خیلی زیاده

02109002
06-11-1390, 02:33 بعد از ظهر
بابک جان هر موتوری بسته به کاربری که داره نیاز به رسیدگی و مراقبت داره

این ممکن نیست که با یه سی جی کار یه کراس روانجام بدی یا برعکس
و همینطور هم رسیدگی و مراقبت یه سی جی با یه کراس قابل مقایسه نیست

soroush adventure
06-11-1390, 02:50 بعد از ظهر
همچین مشخصاتی که گفتید تو ایران یافت نمیشه. اگه فاکتور قدرت بالا رو حذف کنید میشه روان رو پیشنهاد کرد

nopo
06-11-1390, 03:16 بعد از ظهر
همچین مشخصاتی که گفتید تو ایران یافت نمیشه. اگه فاکتور قدرت بالا رو حذف کنید میشه روان رو پیشنهاد کرد

اما اگه فاكتور قدرت هم مد نظرت باشه فلات250

Saviz
06-11-1390, 04:05 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

soroush adventure
06-11-1390, 04:20 بعد از ظهر
شوکا 250 هوا خنک و فلات 250 رو شخصا تست کردم. اولا که کیفیتشون مقداری از روان کمتره دوما قدرت بیشترشون نسبت به روان نامحسوسه

babak67
06-11-1390, 04:49 بعد از ظهر
يعني واقعا الان دارين روان و شوكا و .... پيشنهاد ميكنين؟؟:wow:
يعني يه موتور با اصالت نداريم؟
يعني تو برند هوندا و كاوازاكي و سوزوكي موتوري به اين قيمت نيست؟!! كه بدرد كار من بخوره؟
تو ايران هوندا xr هست؟ قيمتش چنده؟ پلاك ميشه؟

---------- Post added at 04:49 PM ---------- Previous post was at 04:41 PM ----------

البته 20 ساعت کار مفید خیلی زیاده

20 ساعت كار مفيد يعني 20 ساعت حركت و كاركرد موتور!؟؟
خوب وقتي سفر بري حداقل 10 ساعت روزي در حركتي!! ميشه دو روز!!!؟

Saviz
06-11-1390, 04:49 بعد از ظهر
يعني واقعا الان دارين روان و شوكا و .... پيشنهاد ميكنين؟؟:wow:
يعني يه موتور با اصالت نداريم؟
يعني تو برند هوندا و كاوازاكي و سوزوكي موتوري به اين قيمت نيست؟!! كه بدرد كار من بخوره؟

شما فرمودین موتور ارزون می خواین با کارایی بالا دوستانم چنین موتورایی به شما معرفی کردن.

masoud rm
06-11-1390, 04:51 بعد از ظهر
خلاصه بگم فلات بگیر 500تومن خرجش کن خیال خودتم راحت کن
برو افرود حالشو ببر

babak67
06-11-1390, 05:07 بعد از ظهر
شما فرمودین موتور ارزون می خواین با کارایی بالا دوستانم چنین موتورایی به شما معرفی کردن.

درسته! منم ممنونم از همه دوستان.
يعني برندهاي ديگه با اين قيمت موتوري نيست!!!؟؟؟:297:
در اينصورت بايد اعلام كنم الان شكست عشقي خوردم......:10:

---------- Post added at 05:07 PM ---------- Previous post was at 05:06 PM ----------

خلاصه بگم فلات بگیر 500تومن خرجش کن خیال خودتم راحت کن
برو افرود حالشو ببر

ممنونم مسعود جان.
اين 500 خرج چيش بايد كرد؟؟

K.I.A
06-11-1390, 05:16 بعد از ظهر
1- یک جفت لاستیکای گل درشت افرود به همراه تیوپ 2-ضرب گیر های کتی فرمون 3-تنظیم کمک ها به اندازهی قد و نرمی و سختی 4- داشتن وسیله ارتباطی قوی مثل بیسیم و موبایل ماهواره ای 5- به همراه داشتن جی پی اس برای مسیر یابی و دونستن شرایط 5 -لوازم کامل و لباس و کاور و ضرب گیرها و.... خود راکب 6- لوازم همراه سفر مثل کمپ داشتن /وسیله گرمایی و خوراک پذی/وسیله روشنایی/کیسه خواب و.....

nopo
06-11-1390, 05:16 بعد از ظهر
درسته! منم ممنونم از همه دوستان.
يعني برندهاي ديگه با اين قيمت موتوري نيست!!!؟؟؟:297:
در اينصورت بايد اعلام كنم الان شكست عشقي خوردم......:10:

---------- Post added at 05:07 PM ---------- Previous post was at 05:06 PM ----------

ممنونم مسعود جان.
اين 500 خرج چيش بايد كرد؟؟

تقويت تنه و تعويض دنده زنجير و زنجير
تقويت موتور و صفحه كلاج
تيونيگ كاربراتور
و تزئينات ظاهري

در ضمن دوستمون توي پست هاي قبلي گفتند قدرت فلات محسوس نيست
بايد عرض كنم كه فلات به خاطر همين قدرتش طرفدار پيدا كرده
من به شخصه به خاطر همين فاكتور رفتم سمت اين موتور

babak67
06-11-1390, 05:33 بعد از ظهر
1- یک جفت لاستیکای گل درشت افرود به همراه تیوپ 2-ضرب گیر های کتی فرمون 3-تنظیم کمک ها به اندازهی قد و نرمی و سختی 4- داشتن وسیله ارتباطی قوی مثل بیسیم و موبایل ماهواره ای 5- به همراه داشتن جی پی اس برای مسیر یابی و دونستن شرایط 5 -لوازم کامل و لباس و کاور و ضرب گیرها و.... خود راکب 6- لوازم همراه سفر مثل کمپ داشتن /وسیله گرمایی و خوراک پذی/وسیله روشنایی/کیسه خواب و.....

در مورد ضرب گیر های کتی فرمون ميشه توضيح بدين؟ اطلاعاتي ندارم ازش!!

---------- Post added at 05:33 PM ---------- Previous post was at 05:31 PM ----------

تقويت تنه و تعويض دنده زنجير و زنجير
تقويت موتور و صفحه كلاج
تيونيگ كاربراتور
و تزئينات ظاهري

در ضمن دوستمون توي پست هاي قبلي گفتند قدرت فلات محسوس نيست
بايد عرض كنم كه فلات به خاطر همين قدرتش طرفدار پيدا كرده
من به شخصه به خاطر همين فاكتور رفتم سمت اين موتور

تقويت موتور و صفحه كلاج؟ يعني چه كاري بايد با موتور كرد؟
تيونيگ كاربراتور؟ يعني با مدل قويتر عوض بشه؟!

K.I.A
06-11-1390, 07:20 بعد از ظهر
یه جور محافظ دست و کتیاست و مراقبت میکنه و بسیار کارامده و طلقی که جلوی دسته ها هست جلوگیری از گرما و سرما به دستا و همینطور جلوگیری از پاشیدن گل وگردو غبار به مچ دستا میشه وزیر این طلق میله ی فلزی قرار داره برای حفاظت...

babak67
06-11-1390, 07:31 بعد از ظهر
اوووه! بله درسته!
اسمشو نشنيده بودم.ممنون

عزيز موتورهاي برند خوب (مثل هوندا و...) با اين قيمت كه پلاك هم بشن ميشه معرفي كنين؟!

K.I.A
06-11-1390, 07:35 بعد از ظهر
پلاک نداریم اما این cpi250 که میگن چینیه و حدود 4 میلیونو خورده ایه /غیر از صداش همه چیش به نظر خوب میاد ولی خیلیا ازش بد میگن خیلیا خوب میگن من که چیزه بدی ندیدم هرکی داشته رازی بوده

کوروش
06-11-1390, 07:53 بعد از ظهر
kmx یا kdx چطوره به دردش نمیخوره ؟؟؟:hanghead:

babak67
06-11-1390, 08:09 بعد از ظهر
پلاک نداریم اما این cpi250 که میگن چینیه و حدود 4 میلیونو خورده ایه /غیر از صداش همه چیش به نظر خوب میاد ولی خیلیا ازش بد میگن خیلیا خوب میگن من که چیزه بدی ندیدم هرکی داشته رازی بوده

اگه پلاك نباشه كه نميشه باهاش تردد كرد!!

---------- Post added at 08:09 PM ---------- Previous post was at 08:07 PM ----------

kmx یا kdx چطوره به دردش نمیخوره ؟؟؟:hanghead:

من kmx دارم!
ولي بعيد ميدونم بدرد مسافت طولاني بخوره!! ضعيفه!!

کوروش
06-11-1390, 08:25 بعد از ظهر
انجین کرومه ؟؟؟؟ به خدا سگه kmx و kdx میرزه به همه ی موتور های ایرانی / چون 1 اب خنکه 2شرکت مترحی اونو ساخته و 3 سومی رو خودتون بیگد !!!:7tir:

K.I.A
06-11-1390, 08:51 بعد از ظهر
cpi 250 پلاک میشه و من زیاد میبینم تو شهر وافرود!!!

nopo
06-11-1390, 09:15 بعد از ظهر
در مورد ضرب گیر های کتی فرمون ميشه توضيح بدين؟ اطلاعاتي ندارم ازش!!

---------- Post added at 05:33 PM ---------- Previous post was at 05:31 PM ----------

تقويت موتور و صفحه كلاج؟ يعني چه كاري بايد با موتور كرد؟
تيونيگ كاربراتور؟ يعني با مدل قويتر عوض بشه؟!

صفحه fccاصل ژاپن+یک صفحه آهنی اضافه

به نظر من نیاز به تعویض کاربراتور نیست
حالا اینکه چه طوری تقویتش میکنیم اینو وقتی میگم که خریدی(کاهش مصرف سوخت+افزایش قدرت و شتاب موتور!!)

در مورد تقوین انجین از مسعودrm

gilanian_1000
06-11-1390, 09:44 بعد از ظهر
اگه پلاک رو فاکتور بگیری واسه موضوع قیمت من kdx/ax1/xl250رو بهتون پیشنهاد میکنم

reza KTM
06-11-1390, 09:49 بعد از ظهر
من تنها موتور پلاک داری که عاشقشم غیر از کی تی ام (چون هزینه های بالایی داره) کاوازاکی کی لیکس KLX رو پیشنهاد میدم
بالاخره شما خودت کامکس سواری و آشنایی داری با موتور های کاوازاکی
میدونی چه موتورای خر کاریه
وقتی میخواستم برم تایلند یه سایت دیدم که هر کسی رو تو پاتایا میبرد آفرو حالا با چه موتوری؟ کاوازاکی klx
ته موتوره خیلی هم خوشگله
4 زمانس
قیمتش هم تو رده کی تی امه 15 تومان (موقع ارزونی دلار)
ارتفاعش کمتره و راحت تره روندنش

babak67
06-11-1390, 10:44 بعد از ظهر
اصلا قابل قياس با اين موتور جديدا نيست!!!
بنظرتون kdx خوبه براي اين كار ؟؟
زياد كار كنه مشكل پيش نمياد؟!!

---------- Post added at 10:44 PM ---------- Previous post was at 10:35 PM ----------

من تنها موتور پلاک داری که عاشقشم غیر از کی تی ام (چون هزینه های بالایی داره) کاوازاکی کی لیکس KLX رو پیشنهاد میدم
بالاخره شما خودت کامکس سواری و آشنایی داری با موتور های کاوازاکی
میدونی چه موتورای خر کاریه
وقتی میخواستم برم تایلند یه سایت دیدم که هر کسی رو تو پاتایا میبرد آفرو حالا با چه موتوری؟ کاوازاکی klx
ته موتوره خیلی هم خوشگله
4 زمانس
قیمتش هم تو رده کی تی امه 15 تومان (موقع ارزونی دلار)
ارتفاعش کمتره و راحت تره روندنش

من خودم عاشق ktm هستم!! ولي با وضعيت فعلي اي ران بخيال شدم!
همين موتور ارزونا بهتره!
لامصب 1 هفته پيش روغن خريدم 2500 ، ديروز مي گفت 2750.!!

reza KTM
07-11-1390, 02:24 بعد از ظهر
پول کاوازاکی klx رو نداری؟

babak67
07-11-1390, 07:06 بعد از ظهر
چرا ولي كلن نظرم نصبت به موتورهاي قيمت بالا برگشته.....

الان اصلا فكرشم نمي كنم!
مم لكت نيست كه عزيزه من.....

soroush adventure
08-11-1390, 12:18 قبل از ظهر

بله تعداد زیادی هوندا xr 250 مدل 2005 دو سیلندر هوا خنک با 28 اسب قدرت در ایران موجوده و واقعا موتور بی نظیریه ولی متاستفانه یه موتور ارگانیه و پلاک نمیشه

Babak
08-11-1390, 12:59 قبل از ظهر
کاوازاکی klx حدوده 14 تومانه هم قیمته ktm هست.
اهالی فن می کن صرف خرید با ktm هست و کاواساکی رو زیاد تعریف نمی کنند.
KDX موتوره بسیار خوبیه فقط به خاطره 2 زمانه بودنس یه سری رسیدگی های خاص خودشو رو داره.
من قبله دایلیم برای خریده kdx250 رفتم ولی نشد:icon_pf _99_:

babak67
09-11-1390, 04:23 بعد از ظهر
كلا براي اين كار من موتور 2 زمانه مناسبه يا 4 زمانه؟؟
بايد بيشتر قدرتي باشه! چون همش تو كوه هستم ديگه!!

perspolis1
21-11-1390, 03:55 قبل از ظهر
به نظر من سوزوکی دی ار 200.....

کوروش
21-11-1390, 08:08 قبل از ظهر
كلا براي اين كار من موتور 2 زمانه مناسبه يا 4 زمانه؟؟
بايد بيشتر قدرتي باشه! چون همش تو كوه هستم ديگه!!
ببین 2زمانه که زودتر هم توی روغن سوزی هم میفته یه سر کار هارو داره که باید هر چند وقت یه بار انجام بدی ((اگه 2زمانه خوب بود که 4 رو نمی اوردن !!!
ولی شتاب 2زمانه بالاست ولی خیلی سرعت خوبی داره 2زمانه های خوب = kdx/lanza/DT/kmx/
4زمانه ها هم خوبن مثل =xl/ax1/ravan/rx

nopo
21-11-1390, 08:47 قبل از ظهر
سلام.
موتوري كه بشه باهاش سفر آفرودي رفت. سگ جون باشه . خرابي كم . قدرت زياد . پلاك!! قيمتم ارزوون.

برند هوندا آخرين مدلي كه پلاك داره تو 250 cc چي هست؟

honda xr

7235

7236

7thRING
21-11-1390, 11:02 قبل از ظهر
تریل 250 سی سی احسان.
هم نرمه هم قدرتش خوبه هم سر عتش خوبه.
قیمت = حدود 2100

alikian
21-11-1390, 03:24 بعد از ظهر
rx هیوسانگ اگه بتونی پیدا کنی موتورای خوبیه تو این رنج قیمت

aban
21-11-1390, 08:13 بعد از ظهر
bkz160 / همون rx هیو با انجین 160 سی سی من یکی تازه خریدم موتور پر قدرت و نرمیه برای مسافرت وافرود گرفتم .
نظر دوستان چیه؟

:25:

Sination
22-11-1390, 12:53 قبل از ظهر
انجین 160 و قدرت ؟

aban
22-11-1390, 01:13 قبل از ظهر
انجین 160 و قدرت ؟
160 / 4 سوپاپ
تو شتاب اولیه سمند رو باش گرفتم تا سرعت 60

babak67
22-11-1390, 10:18 قبل از ظهر
honda xr

[Only registered and activated users can see links] XR 250 Baja.html ([Only registered and activated users can see links])

7235

7236

ممنون از راهنماييت.
اين مدل پلاك ميشه؟ حدود قيمت چنده؟

سرعت
27-11-1390, 12:10 بعد از ظهر
یاماها TT 250R

ساخت مدل
یاماها TT 250R

سال
2001

موتور
هوا سرد می شود، چهار زمانه، استوانه منفرد، DOHC، 4 سوپاپ.

ظرفیت
249

مته سوراخ سکته ایکس
73 * 59.6 میلی متر

نسبت فشرده سازی
10.3:1

القاء
TEIKEI Y30P کربوهیدرات

سیستم جرقه زنی / شروع
CDI / الکتریکی

حداکثر قدرت

حداکثر گشتاور

انتقال / درایو
سرعت 6 / زنجیره

سیستم تعلیق جلو
چنگال تلسکوپی، هوای بهار سیم پیچ تعدیل کننده نفت، 280mm چرخ سفر

سیستم تعلیق عقب
Monocross، مسافرت چرخ 280mm

ترمز جلو
تنها دیسک های 245mm

ترمز عقب
تنها دیسک های 220mm

چرخ جلو
3.00-21

چرخ عقب
4.60-18

وزن خشک
113 کیلوگرم

ظرفیت سوخت
12 لیتر

نظر
Motoring.co.za ([Only registered and activated users can see links] 3%26fSetId%3D381&usg=ALkJrhj-nWqHupWcKQNZRt9mETXWOV51gw)

گاهی اوقات یک ایده خوب را به یک قدم به عقب و از خود بپرسید اگر از آخرین فن آوری بالا است که در واقع لازم برای به انجام رساندن هدف در دست است؛ استرالیا مفهوم "مناسب تکنولوژی" و می تواند شما را از دردسرهای زیادی را نجات دهد.

هدف در این مورد بود برای ایجاد سخت، بدون مزخرف، به هر نقطه دوچرخه enduro است که می تواند تقریبا در هر زمین، به اندازه کافی سریع را برای رقابت در منطقه ای اگر سطح ملی است، اما بدون پاسخ مو ماشه که rookies های را ترساندن از استاد ورزش - و آن را به خیابان حقوقی.

یاماها TT-R250 را وارد کنید. 15kW بیش از اندازه کافی برای دوچرخه enduro تاریخ و طبقه را پیچیده موتور مایع سرد نامیده می شود نه برای

هدف از ساخت سخت، بدون مزخرف، به هر نقطه دوچرخه enduro

TT-R250 ندارد رادیاتور آسیب پذیر می کند و به یک پمپ آب نیاز دارند - به جای آن از نزدیک فاصله باله های خنک کننده.

سیستم تزریق سوخت شیک لازم نیست، پس از آن شسته و رفته 30mm Teikei اسلاید کربوهیدرات - حتی دیافراگم CV به تقسیم، سیریل - قالب بندی نشده این مطلب هستید که می تواند و با نازل هوا فشرده در صورت لزوم تمیز.

این کلاچ خیس ضد گلوله، کابل (که نیاز به هیدرولیک بر روی یک موتور 15kW، از تو می پرسم) و شش سرعت انتقال نرم و صاف، هیچ سحر و جادو وجود دارد.

اما آن را نیز به خوبی کارآمد سر چهار سوپاپ با دو میل بادامک بالاسری و خود کشش زنجیره بادامک برای گسترش گسترده ای از قدرت و تعداد زیادی از بالا به پایان پانچ، و سیستم جرقه زنی الکترونیکی که هرگز نیاز به تنظیم دارد.
حتی دارای استارت الکتریکی و الکترونیکی - و اگر شما تا کنون یک دوچرخه enduro در یک روز گرم در وسط هیچ جا متوقف شما بدانید که چه تکنولوژی مناسب

اگر تا کنون دوچرخه enduro در یک روز گرم متوقف شما بدانید که چه تکنولوژی مناسب

این است به اندازه کافی خوب به شما را تا به 118km / ساعت بر روی سطح صاف 'N (من 132 با کمی کمک باد را دیدم، اما که این تقلب) و اگر شما می توانید بروید که به سرعت جاده، شما هستیم برای تمام عیار آماده دوچرخه نژاد، چین.

برای بقیه از ما، TT-R250 بیش از سرعت کافی برای نگه داشتن خود را در ترافیک و حتی به کروز در 105km / h و در بزرگراه - بازگشت کمتر از پنج litres/100km اگر زده ملاحظه - و grunty به اندازه کافی خارج از جاده شما را در هر جایی که شما می توانید راه رفتن.

دوچرخه تست جریان بنزین را کنترل پاسخ تشنجی داشته و اغلب رد سکون رامی دهد. این نیز فوق العاده خونسرد، اما من شک دارم که این به دلیل یک مدار مسدود بیکار در کربوهیدرات از آزمون دوچرخه به جای یک گسل ذاتی مدل - دیدن نظرات در کربوهیدرات ها، بالا، یاماها.

این کوکتل 15kW شاکر در لوله فولادی، قاب گهواره دو با فولاد نوسان بازو ساخته شده از دو لوله بیضی شکل و ضخیم pressings چند قرار دارد.

این خیلی سنگین تر از حال حاضر ساخته آلیاژ شاسی اما عملا سقوط ضد - و اگر این کار خم صالح مغازه مهندسی در شهر کوچک می توانید آن را مستقیما بدون افت خواص فلزی آن بر هم زدن است.

تعلیق مخمل خواب دار

اما این تعلیق بالا کشو، مخمل خواب دار طولانی، سفر طولانی، از چنگال 43mm Kayaba قابل تنظیم برای پیش بار و فشرده سازی در مقابل با قابلیت تنظیم بر روی مگس نوسانات کمتر از سمت چپ به monoshock مخزن از راه دور را از همین منبع طرف زین.

کنترل دوچرخه در سرعت های احمقانه در سراسر دشت های باز و واقعا راحت نگه می دارد و هنگام چیدن راه خود را در سراسر زمین سنگی، بنابراین شما می توانید بر روی جایی که شما قصد داریم به جای هجوم ته قنداق تفنگ خود را در حال تمرکز کنید.

تعلیق کمی خیس در جاده ها، اما در محدوده لاستیک استاندارد knobbly کافی است، اگر شما تبدیل دوچرخه به motard را با 17 رینگ و لاستیک جاده چسبنده شما به زودی می خواهم تعلیق در گره کراوات - اما این چیزی است که نمی این دوچرخه است.

ترمز جدی

زمان تعلیق بازی Call of Duty است تحت ترمز TT-R250 دارای ترمزهای دیسکی جدی در هر انتها، و حتی با دو انگشت بر روی اهرم فرمان، این امکان وجود دارد از آن برای وادار به اندازه کافی در جلو (front-end) فرو رفتن به جلویی کمی بی ادبی کردن، به ویژه در جاده های خیس - ذکر است که در طول آزمون بارید؟

ترمز عقب نیز واضح تر از انتظار نیست، بزرگ برای القای خروس بزرگ در جاده های شن، اما احتمالا بیشتر از این تار مورد نیاز است. با این حال، من ترجیح می دهم بیش از حد ترمز از خیلی کمی داشته باشند.

ساده، مخزن سوخت پلاستیکی و پانل های بدن، شاید کمی بیشتر جامد نسبت به آنها نیاز باشد، اما اگر دولت دوچرخه آزمون سخت، استفاده شده است هر چیزی که که این چنین چیز بد نیست، حتی پس از بیش از 13 000km سوء استفاده از آن نیاز خش buffed و مجموعه ای جدید از کارت گرافیک های خود چسب بود و آن را می خواهم نگاه خوبی به عنوان جدید است.

ابزار پایه

ظاهر طراحی مدرن است، با مخزن پیوستی بالای موتور تا اگر به محافظت از یک رادیاتور غیر موجود و زین باریک و طولانی، بسیار افزایش یابد، اما دومی نه کاملا به عنوان تخته و مانند آن را به عنوان نظر می رسد و دوچرخه شگفت آور و راحت برای چند ساعت در یک زمان است.

ابزار اساسی است در نهایت فقط یک ربع ربع speedo، متر سفر و سه چراغ ادم سفیه و احمق - پانل پایین سمت چپ خالی است - اما، یک بار دیگر، که چیزی است که بر روی این دوچرخه مورد نیاز است.

اگر به 250 نفر از TT-R250 عجیبی آشنا به نظر می رسد، آن را باید یاماها تعدادی از آنها را به تضعیف، که با استفاده از آنها را به تعقیب مردمان بد در سراسر شهرهای درونی ما و در حالات دیگر که در آن خودروهای پلیس عادی در یک نقطه ضعف هستند فروخته.

و اگر پلیس، که با استفاده از دوچرخه به عنوان ابزار تجارت خود را نه به عنوان اسباب بازی آخر هفته می توانید آنها را شکستن نه - نه شما.

سید امیر
28-11-1390, 01:03 قبل از ظهر
رفیقم داره xr 600 داره

---------- Post added at 01:03 AM ---------- Previous post was at 01:01 AM ----------

خدای افرود سخت....
موتور بیابونه دیگه ..در ضمن باتری نداره....حتی سوییچم نداره

سرعت
29-11-1390, 01:50 بعد از ظهر
هوندا CRM 250R

ساخت مدل
هوندا CRM 250R

سال
1992-1996

موتور
مایع سرد، سکته مغزی، سیلندر تک

ظرفیت
249

مته سوراخ سکته ایکس
66.0 × 72.0 میلی متر

نسبت فشرده سازی
6.4:1

القاء
PE 31

سیستم جرقه زنی / شروع
CDI / ضربه

حداکثر قدرت

حداکثر گشتاور

انتقال / درایو
سرعت 6 / زنجیره

سیستم تعلیق جلو
چنگال تلسکوپی

سیستم تعلیق عقب
نوسانی بازو

ترمز جلو
دیسک تنها

ترمز عقب
دیسک تنها

چرخ جلو
3.00 -21

چرخ عقب
4.60 -18

ارتفاع صندلی
885 میلی متر

وزن خشک

ظرفیت سوخت
10 لیتر

رضا افرود
17-01-1391, 09:24 قبل از ظهر
سلام به دوستان من یه موتور کراس میخوام که لااقل یه پلاک داشته باشه که بشه فقط از شهر زد بیرون رفت تو بیابون بودجه تا 6 میلیون.حجمش هم مهم نیست

mohsen46
17-01-1391, 09:34 قبل از ظهر
آقا رضا داداش عزیز چرا از این تاپیک به اون تاپیک میپری توی یه تاپیک مشکلتو پیگیری کن تا به نتیجه برسی همینجا هم خوبه