PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : LED head light

soheilspeedart
04-11-1390, 11:44 بعد از ظهر
راستش نمی دونستم که تاپیک جدید بزنم یا توی یکی از تاپیک هایی که هست مطرح کنم، اما خوب دیگه بالاخره یکی ش رو انتخاب کردم!

می شه بی زحمت این کلیپ رو ببینید؟ این نور LED هست! کسی نمی دونه از چه نوع LED استفاده کرده؟!

[Only registered and activated users can see links]

بعدش اون وقت یه سوال دیگه هم دارم، من ردیف LED چیدم پایین چراغ موتورم، حالا می خوام ببینم به هم وصل باشه قشنگ تره یا یکسره باشه، این عکس رو ببینید

pouria
05-11-1390, 01:53 بعد از ظهر
میتونه 8 میلیمتری باشه

وسطیه 8 میله

6412

Mohammad aghili
05-11-1390, 01:59 بعد از ظهر
بنظرم smd هست ها !

Saviz
05-11-1390, 02:06 بعد از ظهر
:297:
اونی که تو کلیپ هست انگار زنون هست بهش نمیخوره led باشه.
اینی تو عکسه led هست.

soheilspeedart
05-11-1390, 02:18 بعد از ظهر
مرسی بچه ها، در مورد دومی هم نظر بدین دیگه

میتونه 8 میلیمتری باشه

وسطیه 8 میله

6412

نه پوریا جان از این ها که اصلا نیست، من حتی پاور هم تست کردم بازم اینقدر نور نداره

بنظرم smd هست ها !

محمد جان می شه بگین smd چیه؟ من نمی شناسم

:297:
اونی که تو کلیپ هست انگار زنون هست بهش نمیخوره led باشه.
اینی تو عکسه led هست.

نه زنون که نیست، از مرجع که برداشته بودم توضیح داده بود که led هست
آواتارت هم خیلی باحاله، بیچاره دم موتور :d

Mohammad aghili
05-11-1390, 02:20 بعد از ظهر
محمد جان می شه بگین smd چیه؟ من نمی شناسم

هم خانواده led هست ولی نور بیشتری داره

از مشخصاتش هم اینه که تخته و مثل led حبابی نیست و همچنین مربع هست

soheilspeedart
05-11-1390, 02:35 بعد از ظهر
یعنی از اینا؟

6414

Mohammad aghili
05-11-1390, 02:44 بعد از ظهر
دقیقا
هرکدوم از این چراغ ریز ها ، یک smd هست

Mohammad62
05-11-1390, 05:36 بعد از ظهر
راستش نمی دونستم که تاپیک جدید بزنم یا توی یکی از تاپیک هایی که هست مطرح کنم، اما خوب دیگه بالاخره یکی ش رو انتخاب کردم!

می شه بی زحمت این کلیپ رو ببینید؟ این نور led هست! کسی نمی دونه از چه نوع led استفاده کرده؟!

بعدش اون وقت یه سوال دیگه هم دارم، من ردیف led چیدم پایین چراغ موتورم، حالا می خوام ببینم به هم وصل باشه قشنگ تره یا یکسره باشه، این عکس رو ببینید

سلام دوست گرامی، به عکس زیر دقت کنید، led اونم 100 وات! قیمتش دقیق نمیدونم چقدره (شنیدم حدود 100 تومنی هست!) ولی نورش بدون عدسی و لنز از نور چراغ جلو ماشین (سمند) بیشتره.

در مورد سوال دوم، منظورتون رو متوجه نشدم، میخواید LED ها رو موازی ببندید (که اصولی تره و عمر بیشتری داره) یا سری؟! اگه منظورتون اینه باید بگم موازی خیلی بهتره. اگرم منظورتون چیدمان اونها هست که بستگی به سلیقه خودتون داره.

02109002
05-11-1390, 05:38 بعد از ظهر
محمد جان اینا که smd است

soheilspeedart
05-11-1390, 05:55 بعد از ظهر
فکر نکنم اس ام دی باشه، آخه من استفاده کردم، همون عکسی که بالا گذاشتم رو استفاده کردم، ولی نور دلخواهم رو نداد، واسه همین اینجا سوال کردم

البته این led صد وات هم فکر نکنم به کارم بیاد، چون اولا گرووووونه، دوما فکر کنم این عکسی که محمد گذاشته، کلیپش رو دیده باشم، یارو یه هیت سینگ خیلی گنده + فن بسته بود بهش! (البته توی ماشین بود)

من اصرارم به led به این خاطره که اولا کم دردسره، دوما از نور موتورم اصلا راضی نیستم، شنیده بودم که یه تکنولوژی جدید led هست که قراره جای زنون رو بگیره که چند تا از ماشین های معروف مثل اتاق سری 6 آئودی و یه مدل بی ام و و چند مدل دیگه استفاده کرده بودن که خیلی برام جالب بود.

در مورد اون ردیف led تزئینی زیر چراغ هم، بستن فنی ش رو بلدم، منظورم همون سلیقه بود، می خواستم نظر دیگران رو هم بدونم

Mohammad62
05-11-1390, 05:56 بعد از ظهر
محمد جان اینا که smd است

تو مرجعی که گرفتم نوشته بود led! نمیدونم شایدم حق با شما باشه :11:

kourosh_bandit2
05-11-1390, 06:03 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز ان کاسه چراغ که عکسشو گذاشتید ماله کدوم موتوره؟

02109002
05-11-1390, 06:10 بعد از ظهر
محمد جان این تصویری که شما گذاشتی یه سری قطعات مربعی و کوچیک رو نشون میده که smd هستن
ال ای دی بزرگتر هستش

به اینا توجه کنید

دو نمونه ال ای دی
6429

--

6424

ساختار ال ای دی

6425

و اما اس ام دی
این یه نمونه نواری هستش که معمولا زیر موتور و ماشین نصب میشه و ضد آبه
6426

نصب اس ام دی روی برد
6427

چند تا نونه کار اس ام دی

6430

6431

اس ام دی از نمای نزدیک
6432

Mohammad62
05-11-1390, 06:13 بعد از ظهر
فکر نکنم اس ام دی باشه، آخه من استفاده کردم، همون عکسی که بالا گذاشتم رو استفاده کردم، ولی نور دلخواهم رو نداد، واسه همین اینجا سوال کردم

البته این led صد وات هم فکر نکنم به کارم بیاد، چون اولا گرووووونه، دوما فکر کنم این عکسی که محمد گذاشته، کلیپش رو دیده باشم، یارو یه هیت سینگ خیلی گنده + فن بسته بود بهش! (البته توی ماشین بود)

من اصرارم به led به این خاطره که اولا کم دردسره، دوما از نور موتورم اصلا راضی نیستم، شنیده بودم که یه تکنولوژی جدید led هست که قراره جای زنون رو بگیره که چند تا از ماشین های معروف مثل اتاق سری 6 آئودی و یه مدل بی ام و و چند مدل دیگه استفاده کرده بودن که خیلی برام جالب بود.

در مورد اون ردیف led تزئینی زیر چراغ هم، بستن فنی ش رو بلدم، منظورم همون سلیقه بود، می خواستم نظر دیگران رو هم بدونم

منم خیلی دنبالش گشتم، گشتم نبود، نگرد نیست :25r30wi:
ممکنه یه چند وقت (یا سال) دیگه با تلاش دوستان چینی عزیزمون بیاد :gigglesmile:

عوضش دارم یه تغییراتی تو سیستم چراغ جلوم میدم و برق رو مستقیم از باتری میگیرم، اون وقت میتونم چراغی با دو برابر قدرت (یعنی تا 50 یا 60 وات) روش ببندم.
یه چراغ LED هم درست کردم که نور خیره کننده ای داره. اینم عکسش:

Mohammad62
05-11-1390, 06:20 بعد از ظهر
محمد جان این تصویری که شما گذاشتی یه سری قطعات مربعی و کوچیک رو نشون میده که smd هستن
ال ای دی بزرگتر هستش

به آدرس زیر مراجعه کنید، نوشته LED، اونم 100 وات که تشکیل شده از 100 عدد LED یک وات.

soheilspeedart
05-11-1390, 10:26 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز ان کاسه چراغ که عکسشو گذاشتید ماله کدوم موتوره؟

کدوم؟ اون که led آبی داره؟ یا اون که تو روشنایی گرفتم (قرمزه)، اون آبیه اگه دقت کنی روی موتور نیست اصلا، و البته مربوط به یه موتور سنگینه که من اسمشو نمی دونم! اون قرمزه هم مال موتور خودمه (شوکا 125)

kourosh_bandit2
05-11-1390, 11:38 بعد از ظهر
بله منظورم همون ابی بود میخواستم بدونم ملاه کدوم موتوره که میگید اطلاعی ندارید ممنونم

---------- Post added at 11:06 PM ---------- Previous post was at 10:50 PM ----------

این ال ای دی 100 وات ها خیلی درد سر داره اول گرونه دوم امپر بیشتری میخواد سوما فن و هیت سینگ میخواد واسه خنک شدن که خودش جای بشتری میگیره نسبت به ال ای دی یا اس ام دی ها و یک لنز هم میخواد که بسته به احتیاج نور رو جمع ییا پخش تر بکنه. بهترین کار برای کاسه چراغ ال ای دی های سر تخت یا کلاهکی هستش که بیشتر برای ساخت ابرو استفاده میشه البته اس ام دی متری هم هست ولی اونا یکم نورش پخش تره. اما برای نور دهی با لا میتونید ال ای دی های 100 رو توی کاسه چراغ سه تا ببندید یکی وسط یکی سمت چپ و یکی برای سمت راست کاسه چراغ که نور به بهترین شکل پخش بشه ولی خیلی کار میبره که برای اینکه کاسه چراغ با بندب داره و هوا رد و بدل نمیشه باید از خمیر سیلیکون استفاده کرد که کمتر داغ بشه ولی بازم عمر اونا کم میشه چون باید هوا بخورن و سطح روی دیود ها خنک بشه وگرنه بعد از مدتی لایه زله شکل روی سطح دیوذ ها از حرارت جمع میشه و توی نور دهی تاثیر منفی میذاره. ولی مهمتر از همه جا دادن هیت سینگ و فن و مقاومت های سرامیکی اوناس که هم جا گیره هم خنک کردن زیادی احتیاج داره من خودم با مقاومت سرامیکی 5w18rj بستم نور خوبی داشت اما عمر کم

---------- Post added at 11:38 PM ---------- Previous post was at 11:06 PM ----------

الان عکساشم میذارم

kourosh_bandit2
05-11-1390, 11:46 بعد از ظهر
6449 این با هیتسینگ645064516452 اینم نمونه نورش البته الن دوتاش داره نور میده و 1 واتش سوخته تو اتاق کاملا تاریک

kourosh_bandit2
05-11-1390, 11:52 بعد از ظهر
خوب اینم ال ای دی با لنز سر خود6453 هر کدوم 1 وات6454 اینم لنز های مخصوص برای پخش یا جمع کردن نور64556456

kourosh_bandit2
05-11-1390, 11:58 بعد از ظهر
6457یک جور دیگم بی در دسر میشه ساخت که باید برد خام بگیرید و خودتون روش ال ای دی کار کنید مثل این مدل کوچیک که 3 سال پیش من ساختم6458 این کارو من واسه یک پولسار انجام دادم به اندازه گردی کامل کاسه چراغش برد بریدم بعد توشو کامل ال ای دی زدم ال ای دی هاشو یکی در میون گذاشتم واسه مور پایین مثلا حدود 100 تا ال ای دی جا گرفت 50 تاشو گذاشتم واسه نور پایین 50 تای دیگرو وصل کردم به نور بالا. وای که چه نوری داشت سفید یخی خیلی خوب شده بود. یک سری برد اماده متری هم هست میشه واسه ابرو زدن ازش استفاده کرد6459

kourosh_bandit2
06-11-1390, 12:03 قبل از ظهر
دوستان این مطالبی بود که من تونستم در اختیارتون بذارم:jelf::29dz8zk:

soheilspeedart
06-11-1390, 03:45 قبل از ظهر
باز این صبانت نفتش تموم شد، هیچ صفحه ای باز نمی شه،

کوروش جان، من با led پاور تست کردم نشد، این led های معمولی که اصلا فایده نداره، اون یارو خارجیه اگه بفهمم چیکار کرده خیلی توپ می شه

Masoud
06-11-1390, 10:49 قبل از ظهر
نياز به اين كار ها نيست دوستاي گل من ....
از اين نوار هاي smd بخريد و بچسبونيد من همين كارو كردم دقيقا باس دور چراغ ....
حدودا 30 سانتي متر ميشه 2000 تومان ....[Only registered and activated users can see links] KxuhKfgGsUkwOSNKKwQNZ0u91on
خيلي هم نورش زياده ......... عجيب البته طول عمر هم داره بعد از يه مدت كم مي شه ...

pouria
06-11-1390, 02:09 بعد از ظهر
دوستان یک قطعه جدید به دنیا معرفی کردین انگاری :khak:

این لفظ smd که استفاده میکنید یه جوری نام میبرین آدم فکر میکنه یجور قطعه نور دهندست :wall3:

کلا قطعات الکترونیک به 2 شکل روی برد نصب میشن

1) نصب سطحی یا smt

(Surface Mounted Technology)

2) نصب درون سوراخ
smd به قطعاتی گفته میشه که رو سطح نصب میشن (Surface Mounted Device)
این قطعات میتونه مقاومت، خازن ، دیود ، آی سی و... باشه

حالا led هم به صورت پایه دار هست هم به صورت نصب سطحی (smd)

smd led

6470

smd Diodes

6471

smd Capacitor

6472

حالا led هم به صورت پایه دار هست هم به صورت نصب سطحی (smd)

این پست فقط واسه شفاف سازی کلمه smd بود و بس :flower4:

02109002
06-11-1390, 02:14 بعد از ظهر
مسعود جان میتونی یه عکس بذاری از موتورت
و جائی که این نوارها رو چسبوندی

kourosh_bandit2
06-11-1390, 03:16 بعد از ظهر
سهیل جان ال ای دی پاور چون نور خیلی پخشی داره به درد کارت نمیخوره اونو به تعداد زیاد درون نور افکن ها کار میکنن که مصرف برق بیاد پایین ولی هیچ موقع نورش مثل لامپهای نورافکن نمیشه به هر حال یک لامپ 100 واتی رو نمیشه با ال ای دی 5 واتی مقایسه کرد. ولی اون بردی که کفتم گزینه خوبی هستش همون گرده که عکسشم هست. یک امتحانی بکن خیلی بهتر از اونای دیگه نور میده به اندازه و شکل کاست ببر و بعد ال ای دی بزن من واسه مه شکن سمند واسه پسر خالم زدم هم ال ای دی پاور هم بزرگا. ولی بزرگا بهتر نور میداد یعنی همون 8 میلی متریا

---------- Post added at 03:16 PM ---------- Previous post was at 03:06 PM ----------

چه کاریه حالا چرا ال ای دی بزنید؟ برید زنون 10000 بخرید با یک پریزماتیک یا همون عدسی حد. بخرید بزنید تو کاسه چراغ که نورش کسی روهم اذیت نکنه. سهیل جان شما که موتورت دو کاسه چراغس کنتاکت نور پایین رو بده به کاسه سمت چپ و توش زنون با پریزماتیک بذار و کنتاکت نور بالا رو بده به کاسه سمت راست و یک زنون ببند بدون پریزماتیک یا یک لامپ معمولی ببند که خرجت زیاد نشه. نور پایین زنون خیلی هم نورش خوبه. لنز هارم از این ماشینای تصادفی میتونید باز کنید سعی کنید ماله پرادو یا ازرا باشه چون نسبت به لنز های سمند خیلی شفاف تره و نورو بهتر نشون میده. ماله بنز و بی ام و هم که گیر نمیاد

Mohammad62
06-11-1390, 08:47 بعد از ظهر
6449 این با هیتسینگ645064516452 اینم نمونه نورش البته الن دوتاش داره نور میده و 1 واتش سوخته تو اتاق کاملا تاریک سلام دوست گلم، بابت عکس هات ممنون، ولی چرا led ها رو اینطوری رو هیت سینک بستی؟! باید سطح زیریش کاملا به هیت سینک بچسبه، یعنی باید از سطح زیر هیت سینکت که تخته استفاده میکردی تا انتقال حرارت کامل تر و بهتر انجام بشه و اینطوری صفحات led با لبه پره های هیت سینک تماس داره و انتقال حرارت خیلی کم و ضعیفه.

kourosh_bandit2
06-11-1390, 11:00 بعد از ظهر
سلام دوست گلم، بابت عکس هات ممنون، ولی چرا led ها رو اینطوری رو هیت سینک بستی؟! باید سطح زیریش کاملا به هیت سینک بچسبه، یعنی باید از سطح زیر هیت سینکت که تخته استفاده میکردی تا انتقال حرارت کامل تر و بهتر انجام بشه و اینطوری صفحات led با لبه پره های هیت سینک تماس داره و انتقال حرارت خیلی کم و ضعیفه.

سلام دوست عزیز بله اون فقط یک نمونه بود ماله چندین سال پیش و اولین تجربه بود نمونه های بعدی تمیز تر و اصولی تر بودن ولی خوب همشونو یا فروخته بودم یا همینطوری داده بودم به دوستام و فقط همین واسم مونده بود.:bargh:

soheilspeedart
07-11-1390, 12:52 قبل از ظهر
مرسی بچه ها

مسعود جون، اون نواری ها که سوسکه، فقط شاید واسه تزیین خوب باشه وگرنه به عنوان هدلایت نوچ

خوب کوروش جان، زنون و... که زیاده و البته لامپ های معمولی خودش! من که گفتم، اولا مصرفش بالاست و دوما داغ می شه، موتور منم که اسمش روشه! پلاستیکی :دی
اما در مورد نوع led که پیشنهاد دادی، اتفاقا ال ای دی های معمولی به نظرم بیشتر نور پخش هستن! تا اینجا که من تست کردم، تقریبا خاصیت همه ی led ها اینه که نور پخش هستن! احتمالا واسه همین به درد هدلایت نمی خورن، واسه هدلایت به جز مساله ی قدرت نور، مستقیم تابیده شدنش خیلی مهمه، که مشکل من همینه

حالا امشب چراغ موتورو دارم می بندم، ببینم چی می شه دیگه

kourosh_bandit2
07-11-1390, 12:51 بعد از ظهر
مرسی بچه ها

مسعود جون، اون نواری ها که سوسکه، فقط شاید واسه تزیین خوب باشه وگرنه به عنوان هدلایت نوچ

خوب کوروش جان، زنون و... که زیاده و البته لامپ های معمولی خودش! من که گفتم، اولا مصرفش بالاست و دوما داغ می شه، موتور منم که اسمش روشه! پلاستیکی :دی
اما در مورد نوع led که پیشنهاد دادی، اتفاقا ال ای دی های معمولی به نظرم بیشتر نور پخش هستن! تا اینجا که من تست کردم، تقریبا خاصیت همه ی led ها اینه که نور پخش هستن! احتمالا واسه همین به درد هدلایت نمی خورن، واسه هدلایت به جز مساله ی قدرت نور، مستقیم تابیده شدنش خیلی مهمه، که مشکل من همینه

حالا امشب چراغ موتورو دارم می بندم، ببینم چی می شه دیگه باشه سهیل جان ببند موفق باشی. راستی عکس یادت نره

Alireza
07-11-1390, 05:09 بعد از ظهر
یه سری از پست ها پاک شد دوستان دیگه ادامه ندن زشته به همدیگه میپرین

Mohammad62
07-11-1390, 07:44 بعد از ظهر
حالا امشب چراغ موتورو دارم می بندم، ببینم چی می شه دیگه

ایشالا که خوب از آب در میاد :thanks: منتظر عکس هاتون هستیم :26:

kourosh_bandit2
08-11-1390, 11:12 بعد از ظهر
سهیل جان چیشد پس منتظریم داداش:2gwb921:

soheilspeedart
09-11-1390, 01:10 قبل از ظهر
ببخشید دیگه رفته بودیم آفرود بچه ها رو سوکس کنیم، دیر شد شرمنده :دی (حیف که یخم باز نشد!)

چراغ رو نبستم هنوز! تازه رفتم تو کار راهنماها!!!

فعلا همین دو تا عکس رو داشته باشید

البته اشتباه من این بود که از این ال ای دی های نور مستقیم استفاده کردم، اگه نور پخش بود خیلی قشنگ می شد
6602

اینم راهنما

6603

گفته بودم که مطمئنم که چراغ پر نور پیدا می شه!!! این عکس ها رو ببینید، سیستم روشنایی یه پیاده رو پارک که همه رو با led کار کرده!!!

این پنل خود چراغه تو ارتفاع 3-4 متری

6604

از ارتفاع 3-4 متری ببینید زمین رو چطوری روشن کرده

6605

اینم نمای کل پارک

6606

soheilspeedart
09-11-1390, 03:11 بعد از ظهر
اینم چند تا عکس از کاسه چراغ و هدلایت اصلی، یه smd به قول بچه ها به عنوان لامپ اصلی و دورش 8 تا LED آبی گذاشتم (مثلا می تونه به عنوان چراغ کوچیک باشه)

همزمان هر دو روشن (که البته چون از روبرو گرفتم، دوربین اتومات نور رو کم کرده)
6628

این توی حالت کاملا خاموش
6629

اینم نمای رو برو از چراغ های آبی
6630

همون عکس قبلی با نمای 3/4
6631

02109002
09-11-1390, 03:15 بعد از ظهر
سهیل جان عکسا رو پاک کردی
دوباره بذار

soheilspeedart
09-11-1390, 04:02 بعد از ظهر
عکسا که همه ش هست دیگه!
فقط ببینید چیدمان چراغ ها اینجوری خوبه؟ (جای راهنما و چراغ کوچیک رو از حالت استانداردش عوض کردم) الان چراغ کوچیک همون ال ای دی آبی ها می شه، سو پایین smd سفید، سو بالا هم همین طور، واسه راهنما فقط نمی دونم از چه رنگی استفاده کنم

ببخشید اگه حجم عکس یکم زیاده
6632

خلاصه نظر پیشنهاد انتقاد، دیگه این بار واقعا چراغ رو ببندم

kourosh_bandit2
09-11-1390, 09:14 بعد از ظهر
سهیل جان چراغ های راهنمای خودشو در بیار و توشو نوار اس ام دی کار کن فکر کنم حرارت بدی راهنماش از هم جدا بشه. رنگ سفید یا هر رنگ دیگه خواستی بزن اگه راهنما رو روی کاسه اصلی کار کنی خیلی شلوغ میشه اون کیت که وسطش اس ام دی هست رو اماده گرفتی یا خودت دورش ال ای دی زدی؟

soheilspeedart
10-11-1390, 04:36 قبل از ظهر
اینم که مسخره کرده نقل قول نمی زنه!!! کوروش جان متوجه منظورت نمی شم، کجای راهنما رو حرارت بدم؟! چرا؟ (پیچ داره بازش کردم، اگه توی عکس ها دقت کنی لامپشو هم عوض کردم یه smd یخی گذاشتم جاش)، در مورد کاسه چراغ اصلی هم باز اگه دقت کنی، دو نوع جای لامپ داره، که اون دو تا بزرگ وسط واسه چراغ اصلی هاست، دو تا اون گوشه هم لامپ داره که توی حالت استانداردش چراغ کوچیک بوده، من منظورم اونا بود که به جای چراغ کوچیک راهنما باشه!

---------- Post added at 04:36 AM ---------- Previous post was at 04:23 AM ----------

آها راستی اون led های دور smd هم نه آماده نبود، خودم چیدمش اون دور (دکمه ی ویرایش هم از کار افتاد!)

Alireza
10-11-1390, 12:14 بعد از ظهر
فکر نمیکنین این همه مشکلی که شما میگین فقط مختص شماس؟
هیچ کدوم از کاربران همچین مشکلایی ندارن
پیشنهاد میکنم دی ان اس های ای اس پی رو زنگ بزنین بگین عوض کنن واستون

soheilspeedart
12-11-1390, 03:31 بعد از ظهر
علیرضا جون مرسی، dns رو روی 8.8.8.8 تنظیم کردم، حالا خیلی ساده سایت باز می شه

بالاخره تموم شد، این نتیجه نهایی کار، فقط باید چراغ رو ببندم روی موتور و از نوردهی ش عکس بزارم

این حالت چراغ کوچیک در حال راهنما زدن

این حالت فول لایت (سو پایین چراغ اصلی روشن، سوبالا چراغ های سفید بغل بهش اضافه شده)

اینم حالت فول لایت در حال راهنما زدن (حتما متوجه شدین که راهنما رو به کله چراغ اصلی منتقل کردم)

اینجا کسی الکترونیک وارد نیست؟ من یه زمانی یه چیزایی بلد بودم ولی الان مخم پوکیده
این پشت و روی یه برد رگلاتور ولتاژ، کسی می تونه کمکم کنه تکمیلش کنم؟

kourosh_bandit2
12-11-1390, 05:20 بعد از ظهر
اقا خیلی خوشکل شده دمت جییز باید دید نور دهیش چجوریه:bargh:

Ali Apache
12-11-1390, 11:47 بعد از ظهر
داداش خوب یه زنون بنداز خیال خودتو راحت کن محشره :thanks::14: