PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : *** راهی‌ برای ندادن جریمهٔ دیر کرد بیمه نامهٔ موتور سیکلت ***

کوروش
29-10-1390, 06:37 بعد از ظهر
اول اینو بگم همیشه با بیمه نامه موتور سوار‌ی کنید که اگه اهمیتش از کلاه ایمنی بیشتر نباشه کمتر هم نیست !!!:consoling2:
دوم بیمه نامه که معمولا یک سال هستش به نامه شخص داده می‌شه و المثنی هم نداره پس در نگاه داری اون خیلی‌ خیلی‌ کوشا باشید!!!
بعد گواهی نامه پلیس از شما بیمه نامه رو می‌خواد:icon_pf (95):
اگه خدای نکرده تصادف بشه کمه کم باید ۵-۶ میلیون دیه بدید که اگه ۱۰۰ تومن می‌دادی بیمه ۵-۶ تومن پول بی‌ زبونو به باد نمیدادی پس خیلی‌ مواظب باشید!!!پول یک هیوسانگ
سوم اینکه اگه بیمه شما تموم بشه و اگه برای تمدید اون مرأجه نکنید روزی ۲۵۰ تا ۳۰۰ تومن جریمه باید پرداخت کنید / که شاید مبلغ کمی‌ واسه هر روز باشه ولی‌ بده ۶ماه اگه پرداخت نکنید می‌شه به عبارتی ۵۴ هزار تومن و یه سال اون می‌شه حدود ۱۰۰ تومن پس سعی‌ کنید یک روز هم شارژ بیمه خودتونو عقب نندازید!!!:28:
چهارم بعضی‌‌ها هستن که ۱ سال از بیمه موتورشون گذشته و خیلی‌ هم دوست ندارن که جریمه بدن !!!
راه حال این موضوع اینکه که یک قول نامه که در موتور فروشی‌ها می‌شه تنظیم کرد رو انجام بدن و تاریخه ۱سال رو بزنن که توجیهی‌ باشه واسه شرکت بیمه که این موتور تو این ۱سال حرکتی‌ نکرده و درحال فروش بوده !!!بعضی از موتور فروشی‌ها هم این کارو انجام میدن!!!((حواستون باشه بیشتر از 10 تومن نباید بشه !!!:clap:
اگه کسی‌ هم خواست که موتورشو بدون جریمه بیمه کنه می‌تونه با من هم تماس بگیره من مجانی‌ کارشو راه میندازم البته فقط بچه‌های گل پرشین موتور:pm:

02109002
29-10-1390, 06:46 بعد از ظهر
مطمئنی کوروش جان ؟
از کدوم شرکت نرخ گرفتی آخه تا اونجائی که من میدونم جریمه هر روز تاخیر در تمدید بیمه نامه شخص ثالث تقریبا" 1000 تومن و بیشتر هستش
در مورد تصادف بدون بیمه هم باید اعلام کنم که از تاریخ 1390/08/01 نرخ دیه در ماه عادی 67.500.000 و در ماههای حرام 90.000.000 تومان اعلام شد
اگر هم طرف قطع نخاع بشه به خاطر تعلق گرفتن چند دیه به شخص آسیب دیده دیه او بالغ بر 100و 150 میلیون تومان میشه پس اصلا ارزش نداره حتی یه دقیقه هم بدون بیمه نامه پشت وسیله نقلیه بشینی
(این مورد هم در مورد موتور و هم ماشین صدق میکنه )

کوروش
29-10-1390, 06:55 بعد از ظهر
من نرخ 88 رو گفتم:25r30wi:
درسته یک اشتباه میتونه زندگیتون نابود کنه که در مقابل 100تومن بیمه هیچ ارزشی نداره !!!:consoling2:

Kami
29-10-1390, 07:09 بعد از ظهر
در زدن تاپیک در محل مناسب دقت بیشتری کنید
منتقل شد
با تشکر و سپاس گروه مدیریتی پرشین موتور

K.I.A
29-10-1390, 08:00 بعد از ظهر
جریمه ی دیرکرد روزی 270 تومن هست که 300 میگیرن/

کوروش
29-10-1390, 11:51 بعد از ظهر
با این روش دیگه نمیخواد جریمه بدی !!!:clap:

honda cfrx
30-10-1390, 01:30 قبل از ظهر
دوستان عزیز پرشین فروم
در صورتی که از یک نمایشگاه یا بنگاه موتور بتوانید سند موقت به تاریخ روز بگیرید جریمه دیرکرد تعلق نمیگیرد.(کپی کفایت میکند)