PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عوض کردن ظاهر کیلومتر شمار

K.I.A
27-10-1390, 11:03 بعد از ظهر
من پالسی که داشتمو پشت امپرو ابی یخی کردم لامپای ریز smd تو جمهوری فراوونه همه رنگ همه وات

Sami
27-10-1390, 11:22 بعد از ظهر
من پالسی که داشتمو پشت امپرو ابی یخی کردم لامپای ریز smd تو جمهوری فراوونه همه رنگ همه وات
کیا طرح صفحه کیلومترم میشه عوض کرد یعنی تیونینگ شدش موجوده؟

K.I.A
27-10-1390, 11:29 بعد از ظهر
2کار میتونی بکنید 1- وقتی کیلومتر شمارو باز میکنید پشت امپرو زمینش کاغذی هست کاغذ طرح کربنه که میتونید اونو با هر طرح یا رنگی به اندازهی قبلی ببرید و جایگزین کنید 2- با رنگ smd لامپ/مثلا عددای کیلومتر شمارو قرمز و خود صفحه رو ابی یا هر رنگ دلخواه دیگه/

Sami
27-10-1390, 11:35 بعد از ظهر
2کار میتونی بکنید 1- وقتی کیلومتر شمارو باز میکنید پشت امپرو زمینش کاغذی هست کاغذ طرح کربنه که میتونید اونو با هر طرح یا رنگی به اندازهی قبلی ببرید و جایگزین کنید 2- با رنگ smd لامپ/مثلا عددای کیلومتر شمارو قرمز و خود صفحه رو ابی یا هر رنگ دلخواه دیگه/
به نظرت دستگاه های کاتر پلات میتونه همچین کاریو انجام بده؟؟؟؟؟؟یعنی ابعاده اون دایره رو در بیارم طراحی کنم بعد بدم کاتر پلات کاغذشو ببره؟؟؟؟

K.I.A
27-10-1390, 11:42 بعد از ظهر
بله میشه شما طراحی کن برشو چاپ که کاری نداره خیلی طرح میشه گذاشت حتی میتونی برای جو بیشتر دور موتورو تا 20000 شماره بندی کنی!!!

matrixaidin
27-10-1390, 11:48 بعد از ظهر
کیا جان من خودم smd های ماشین و عوض میکنممال موتورم همونه یا ریزتره؟؟مال خودتو خودت عوض کردی

K.I.A
27-10-1390, 11:57 بعد از ظهر
بله از مال ماشین کمی سختره مال خودش خیلی ریزه در حد سوسک تازه بدنیا اومدست مال ماشین کمی بزرگتره اگه وات بیشتر بندازی مثلا به جای 10 تا باید 5 تا بندازی چون کیلومترش جواب نمیده و ممکنه روشن نشه/از طرفی ریز بندازی نور کمی داره ودرخشندگیش کمه/و بزرگ ممکنه بعضی جاهای کیلومتر نور نداشته باشه عکس مال منو نگاه کنی میبینی تمام این مثئله هارو رعایت کردم وهم صفحه یکنواخت نور دهی داره هم به درخشندگی رسیدم طوری که هرکی میدید فکر میکرد ال سی دی تلویزیون داره!!!

matrixaidin
28-10-1390, 12:05 قبل از ظهر
خودت عوض کردی؟هزینش چه قدر شد؟نورش اذیتت نمیکرد؟به نظرم خیلی پر نور بود

K.I.A
28-10-1390, 12:14 قبل از ظهر
خودم عوض کردم اما صبح تا عصر سرش بودم خیلی دقت کردم که طوریش نشه لحیم کاریش سخته/ خودم دوست داشتم نورش چشمو در بیاره تو تاریکی اذیت میکرد /فقط هزینه smd که از 200 تومن تا 2000 داره که من 1000 ریشو با توجه به نیازم گرفتم/ولی باهاش خیلی حال میکردم نورش میخورد تو تاریکی به کلاه کاسکت از دور انگار ماه داشت میومد طرفت!!!

Sami
28-10-1390, 02:09 بعد از ظهر
خودم عوض کردم اما صبح تا عصر سرش بودم خیلی دقت کردم که طوریش نشه لحیم کاریش سخته/ خودم دوست داشتم نورش چشمو در بیاره تو تاریکی اذیت میکرد /فقط هزینه smd که از 200 تومن تا 2000 داره که من 1000 ریشو با توجه به نیازم گرفتم/ولی باهاش خیلی حال میکردم نورش میخورد تو تاریکی به کلاه کاسکت از دور انگار ماه داشت میومد طرفت!!!
کیا اگه اینا بوده ایول داری کار آسونی به نظر نمیرسه:3:6070

reza KTM
28-10-1390, 02:28 بعد از ظهر
کیا اگه اینا بوده ایول داری کار آسونی به نظر نمیرسه:3:6070
چرا آسونه خیلی سخت نیست من قبلا دیدم یکی مال ماشین رو عوض کرده بود جلوم
خیلی راحت با هویه یکی یکی اونا رو باز میکرد و چراغ های جدید رو با هویه میچسبوند بهش

matrixaidin
28-10-1390, 02:33 بعد از ظهر
رضا جون مال ماشین بزرگتر از ایناسمال ماشین هم یکمی سخته ولی کال موتور مکافاته

Sami
28-10-1390, 04:28 بعد از ظهر
چرا آسونه خیلی سخت نیست من قبلا دیدم یکی مال ماشین رو عوض کرده بود جلوم
خیلی راحت با هویه یکی یکی اونا رو باز میکرد و چراغ های جدید رو با هویه میچسبوند بهش
رضا ظریف کاریه این کیته نشون میده که باید بره زیره دسته بروبچ تعمیرات موبایل بعید میدونم با هویه بشه عوض کرد با این هیترا باس عوض شه

---------- Post added at 05:28 PM ---------- Previous post was at 04:56 PM ----------

من خودم یه چند تا طرحه ابدایی زدم نمیدونم میشه یا نه!!!!:11:

Sami
28-10-1390, 05:15 بعد از ظهر
6094:pm1:

K.I.A
29-10-1390, 08:49 بعد از ظهر
افرین شما طراحیت خیلی خوبه/اگر ساده باشه و شیک بهتره با عدد گذاری زیبا بعد باید گوشه هاشم ادامه بدی/ولی خودم کربنه اصلی کردم /اما باید نسبت به سلیقه ی خودت طراحی کنی نه کسه دیگه طوری که از نگاه کردن بهش سیر نشی/

02109002
29-10-1390, 08:54 بعد از ظهر
سامی جان یه طرح هم با لوگو پرشین موتور بزن ببینیم چه طوری میشه:pm1:

kourosh_bandit2
27-11-1390, 06:05 بعد از ظهر
برو بچ اپاچ دار کسی اینکار هارو انجام نداده؟ از پالس که قشنگ میشه

کوروش
29-11-1390, 12:39 بعد از ظهر
خیلی قشنگه افرین / راستی از برچسب های شبرنگ یا سنگهای شبتاب ((فسفری )) استفاده کنید زیباتر هم میشه :3:

s.mm
29-11-1390, 04:17 بعد از ظهر
این هارو نباید با هویه عوض کرد هرچند که میشه ولی کار غیر اصولی هست باید با "هیتر" که موبایل ساز ها دارن این کارو کرد اینجا یک تعمیرکار موبایل داشتیم اون می تونه توضیح بده البته اونم قلق خاص خودشو داره اگه بادش رو زیاد کنید میزنه قطعات دیگه رو می پرونه ولی با هویه یه کار طاقت فرسا هست.

02109002
29-11-1390, 04:41 بعد از ظهر
این هارو نباید با هویه عوض کرد هرچند که میشه ولی کار غیر اصولی هست باید با "هیتر" که موبایل ساز ها دارن این کارو کرد اینجا یک تعمیرکار موبایل داشتیم اون می تونه توضیح بده البته اونم قلق خاص خودشو داره اگه بادش رو زیاد کنید میزنه قطعات دیگه رو می پرونه ولی با هویه یه کار طاقت فرسا هست.
دانستنی هایی در رابطه با دستگاه هیتر ([Only registered and activated users can see links])

soheilspeedart
12-01-1391, 04:12 بعد از ظهر
بعضی موتورها (اکثر موتورهای کاب) دور موتور ندارن، می شه براشون دور موتور خرید یا نه؟!!!
و یه سوال دیگه، می شه داخل کیلومتر ساعت کار گذاشت؟ شبیه ساعت ماشین ها (موقعی که موتور خاموشه سون سگمنتش خاموش باشه ولی ساعت همیشه کار کنه)

کوروش
12-01-1391, 09:50 بعد از ظهر
بعضی موتورها (اکثر موتورهای کاب) دور موتور ندارن، می شه براشون دور موتور خرید یا نه؟!!!
و یه سوال دیگه، می شه داخل کیلومتر ساعت کار گذاشت؟ شبیه ساعت ماشین ها (موقعی که موتور خاموشه سون سگمنتش خاموش باشه ولی ساعت همیشه کار کنه)
دور موتور رو نمیشه چون باید از انجین نصبش کرد / ارزش هم نداره !!!
ساعت هم که من حدود یک سال پیش رو یه وینر انداختم خیلی جالب شد و سیم کشی کردمو واسش دکمه گذاشتم به طوری که وقتی دکمه رو میزدی کنار کیلومتر شمار ساعت روشن میشد و بعد 10 ثانیه دوبار خاموش میشه /// خیلی حرکت جالبی بود :happy4:

matrixaidin
12-01-1391, 11:28 بعد از ظهر
چقدر اب خورد؟!؟!!؟!
واسه پالس فکر نکنم بشه
اگه بشه مثل mohamad62 میشه

کوروش
13-01-1391, 12:15 قبل از ظهر
چقدر اب خورد؟!؟!!؟!واسه پالس فکر نکنم بشهاگه بشه مثل mohamad62 میشه10 تومن شد پول ساعت / بقیشو هم که خودم انجام دادم رو هر موتوری میشه ولی رو موتورهای صفحه دیجیتال کمی سخت تره !!!ولی رو پالس صفحه معولی که خیلی خوب نصب میشه

soheilspeedart
13-01-1391, 12:48 قبل از ظهر
خوب از کجا تهیه ش کردین، چطور جاهایی باید دنبالش بگردم؟ سون سگمنت بود یا lcd چون من می خوام همیشه روشن باشه (وقتی موتور روشنه) و نورش کاملا واضح باشه (سون سگمنت)

کوروش
13-01-1391, 12:53 قبل از ظهر
خوب از کجا تهیه ش کردین، چطور جاهایی باید دنبالش بگردم؟ سون سگمنت بود یا lcd چون من می خوام همیشه روشن باشه (وقتی موتور روشنه) و نورش کاملا واضح باشه (سون سگمنت)
ساعتی که من انداحتم ال ای دی بود / شما میتونی برد با ال ای دی بساری که از موقعه روشن شدن باشه تا خاموشی

soheilspeedart
13-01-1391, 01:00 قبل از ظهر
خوب همون سون سگمنت بوده، نگفتی از کجا خریدی (یعنی چه جور مغازه هایی دارن؟ لوازم موتوری ها که بهم خندیدن، لوکس ماشین و اینا هم گفتن نداریم، نمی دونم از کجا می شه خرید)

کوروش
13-01-1391, 01:05 قبل از ظهر
خوب همون سون سگمنت بوده، نگفتی از کجا خریدی (یعنی چه جور مغازه هایی دارن؟ لوازم موتوری ها که بهم خندیدن، لوکس ماشین و اینا هم گفتن نداریم، نمی دونم از کجا می شه خرید)
لوازم موتوری ها خیلی غلت کردن :khak:
ببین من یه ساعت مجی رو باز کردم رو وینر انداختم که تغمیر کار دید ...کرد:13:
شما یا باید بدی یه الکترونیک کار بردشو بسازه یا بری خودت یه ساعت بخری دلو رودشو در بیاری بریزی رو موتور

matrixaidin
13-01-1391, 01:18 قبل از ظهر
برو جمهوری
پاساز امجد بورس لوازم الکترونیکی
اونجا همه جور مدلی داره

soheilspeedart
13-01-1391, 01:23 قبل از ظهر
آها متوجه شدم چیکار کردی :دی فکر جالبی بود، اما اون مدلی به درد من نمی خوره چون موقت روشن می شه، ولی می گم ها چطوری باهات 10 تومن حساب کرده ساعت رو؟ من یه دونه از اون ساعت ها (سامورایی) 40 تومن باهام حساب کرد تازه کلی منت گذاشت که الان چون حراجه داره این قیمت می ده وگرنه 60 بوده و این حرفا، البته من عاشق بندش شده بودم :دی
من راستش یه ذره از الکترونیک سر رشته دارم، دو سه مدل هم ساعت دیجیتال دارم اما خوب اینا یه اشکالاتی داره (مثل مصرف بالا و مستقل نبودن سون سگمنت) دنبال مدارش هستم توی یه فروم الکترونیک درخواست دادم، ولی خوب گفتم شاید مثل این پژو ها یا پراید ها که توش ساعت دارن، بشه ساعتش رو از بیرون خرید (چون خودمم مونتاژ کنم، هزینه قطعات و دردسر پیدا کردن قطعه می شه همون)

aban
13-01-1391, 07:37 بعد از ظهر
ساعت سامورایی..40 تومن...

:297:
توی تبلیغاتش که 10..12 قیمت داده

کوروش
13-01-1391, 07:52 بعد از ظهر
ساعت سامورایی..40 تومن...

:297:
توی تبلیغاتش که 10..12 قیمت داده

من واست میارم 10 تومن خواستی بگو واست بخرم !!!
اونا چرتو پرت میگن گوش نده

soheilspeedart
13-01-1391, 08:44 بعد از ظهر
دیگه خریدم دیگه، استفاده هم کردم، کهنه هم شد...

یه آی سی ساعت پیدا کردم خوراک این کاره، فقط باید یه سون سگمنت مناسب واسه ش پیدا کنم و اون وقت اوکی می شه، اما الان یادم اومده باید چطوری روشنش کنم؟ یعنی با چه کلیدی باشه (با چراغ کوچیک باشه که روز نمی شه استفاده کرد، می خوام جوری باشه که سوییچ رو باز کردم سون سگمنت روشن شه)

soheilspeedart
16-01-1391, 03:35 قبل از ظهر
من فکر میکردم صفحه ی کیلومترم کاغذی باشه اما الان که بازش کردم دیدم پلاستیکه (یه جنسی شبیه سی دی) که روش با رنگ سیاه رنگ شده، می خوام به اندازه این سون سگمنتی که توی عکس گذاشتم روش یه مستطیل سوراخ کنم، با چی این کارو بکنم که خراب نشه؟

10686

hosein1377
12-10-1394, 08:30 قبل از ظهر
سلام بچه ها من می خوام صفحه کیلومترم رو عوض کنم و خیلی تو فکرشم ولی امکانات اینجا نیست لطفا راهنمایی کنین و این شماره منه لطفا یه پی ام یا اس بدین بهم تا باهاتون تماس بگیرم ممنون09108178360

marlonbrando.bigmen
09-12-1394, 08:24 قبل از ظهر
دوستان سلام
اینم یه طرح البته درحد فتوشاپ هست
خوشحال میشم نظرتون بگین

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

sammixer
17-04-1395, 08:05 بعد از ظهر
اینم کیلومتر gy200 تغییر یافته

قبل از نصب
[Only registered and activated users can see links]

بعد از نصب

در شب

bnadjafikhah
02-10-1395, 11:29 بعد از ظهر
داداش امادشو