PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید مگلی250

RED-LINE
27-10-1390, 12:00 قبل از ظهر
سلام دوستان.
راستش من قصدم این بود که یدونه گالکسی130بخرم ولی خوب از این موتورسواری زیاد گرفتم خیلی خیلی موتور خوبیه اما دنبال یک تجربه جدیدم که تو کلاس250بدست میاد.

من به موتورم خوب میرسم،آچارکشی سرویس روغن فیلتر همه چیز به موقع مشکلی داشته باشه سریعا برطرفش میکنم ولی انتظارم اینه که یک سواری خوب بهم بده در مقابل خرجی که براش میکنم.

دست فرمونم رو آپاچی سفت شده تقریبا،فکر نکنم مشکلی داشته باشم با کنترل 250،ذات مگلی رو استیل نشستن و خشک بودنش رو هم میدونم چطوریه،از دوستان میخوام منو راهنمائی کنند!

راستش من هر دفعه رفتم پیش موتورسازم یا انجین مگلی پهن بوده رو زمین یا داشتن با کاربرات و برقش دست و پنجه نرم میکردند!ولی خوب خیلی قیافه و استیلشو دوست دارم شتابشم اونطوری که اطلاع دارم تو کلاس خودش یکی از بهترین هاست.

به نظرتون با این اوصاف بخرم یا نه؟

اینم اضافه کنم شاید شاید بتونم 4.5.4.800جور کنم که در اون صورت یدونه صفر ثبت نام میکنم از این سری جدیدا که قراره بیاد و انژکتوری و ...

Babak
27-10-1390, 12:01 قبل از ظهر
دایلیم ترکیده بگیر ولی مگلی صفر نه:consoling2:

aligsx
27-10-1390, 12:09 قبل از ظهر
پس بخر و تا یه تجربه جدید همراه با ایمنی کامل برای خودت بشه. الان بگیری بهتره چون احتمال میدم 1تومن گرون بشه تا تابستون.حالا اگه انژکتوری میخوای که هم باید صبر کنی هم هزینه بیشتری بکنی

K.I.A
27-10-1390, 12:13 قبل از ظهر
مگللی من که فوق والعادست اسمش حاج مگول هستش هم من اونو دوست دارم هم اون منو چون تا حالا از این اذیتا نداشته البته لوازم مصرفی خراب میشن و نیاز به سرویس و نگهداری دارن زنجیر موتورم زنگ زده بود به علت خوابیده بودن موتور و تو یکی از قرارا پاره شده که زنجیر هیو سانگ زدم بهش شمعش خراب شد که تعویض شد و کلا طبیعیه... به طور کلی من بازم این موتورو البته سری جدیداشو میگیرم به نظر من نیازمو براورده میکنه من که باهاش حال میکنم همه موتورارو میکنه تو قوطی ...شتاب قدرت و سرعتش و رخ خیلی زیباش نسبت به همه موتورا البته سلیقه ای هست کاملا نیاز راکبو میده/و کاملا جاذب جنس مخالفه مخصوصا رنگ قرمز چون بارها برام این قضیه اتفاق افتاده/

RED-LINE
27-10-1390, 01:33 قبل از ظهر
دمتونه گرم.
مصمم شدم در خریدش،راستش جنس دست دو بهم حال نمیده،ولی شاید مجبوری بخرم.
سری جدید انژکتوری کی میاد؟قیمت ثبت نامیش از 4/800بیشتر که نمیشه؟

K.I.A
27-10-1390, 10:35 بعد از ظهر
کم کم رو بالای 6 روش حساب کن سری جدیدارو /الان صفرش 5600 هست که شرکت میده بیرون کمی گرونتره صفرش/ ثبت نامش هنوز مشخص نیست اما از 1/91 قراره شرکت بیاره

mostafak021
27-11-1390, 01:16 قبل از ظهر
منم می خواستم برای تو شهر این پالسم رو بفروشم مگلی بگیرم یه دونه هم از آشناها پیدا کردم تو 17 شهریور مدل 90 می گفت 3200 رفتم از پیشه چند تا تعمیر کار پرسیدم گفتن به درد نمی خوره از یه تعمیر کار هم که پرسیدم همون موقع مگلی لخت کرده بود یهو صاحبه موتوره هم اومد گفتم داداش مگلی چه طوریه من یدونه 90 پیدا کردم بخرم یا نه هنوز حرفم تموم نشده گفت نخیر داداش 2 تومن هم گفتن نخیر 1 تومن هم گفتن نگیر هر روز باید بیای تعمیر گاه دهنتو ... می کنه اینجوری بود که از خریدش منصرف شدم و گرنه امروز قرار بود برم پای معامله

matrixaidin
27-11-1390, 01:40 قبل از ظهر
به نطر من مگلی مثل تخم مرغ شانسی میمونه
واسه علی و کیا خوب در اومد واسه مهران افتابه:11:

RED-LINE
27-11-1390, 01:46 قبل از ظهر
اووو خدا بیامرزه جوان بودیم چقدر آرزو داشتیم!
نه گلکسی میخرم نه مگلی!
یدونه روان میخرم پولم اضافی اومد جای دیگه خرج میکنم.

Ali
27-11-1390, 01:48 قبل از ظهر
اووو خدا بیامرزه جوان بودیم چقدر آرزو داشتیم!
نه گلکسی میخرم نه مگلی!
یدونه روان میخرم پولم اضافی اومد جای دیگه خرج میکنم.افرین بهترین فکرو کردی

matrixaidin
27-11-1390, 02:08 قبل از ظهر
محمد یهو داغ کردیا!!!!!!!!مگلی کجا روان کجا!!!!!اگه تریل میخوای روان بهترین تو ایرانیاس ولی رخ مگلی یه چیز دیگست ؛))))))

RED-LINE
27-11-1390, 02:10 قبل از ظهر
برنامه بلند مدت دارم:دی
مگلی خوشم نمیاد بعدها هیو میخرم.
فعلا میخوام با آپاچی و روان حال کنم.

کوروش
27-11-1390, 07:07 قبل از ظهر
من بدترین و بیکیفیت ترین موتورهارو هم سوار شدم /// از وینر که دیگه اشغال تر نیست که (( صندوف صدفاته )) هی باید پول بریزی توش !!!و به این نتیجه رسیدم اگه موتوررو از روز اول که صفر یا در حد باشه خوب نگه داری کنی سالها واست کار میکنه !!!مگلی هم همینجوره افا کیا مراقبت کرده واسه موتورش ارزش قائل شده با موتورش دوسته /// خوب معلومه این موتور سالم میمونه ...یکی دیگه هستش یا واقعا بلد نیستش یا فکر کرده سوار هایابوسا شده به موتور فشار میاره یا معکوس بد میده و موتور از تو داغون مشه !!!مثل بچه ادمیزاد باهاش بری مشکلی واسش پیش میاد ؟؟؟؟

K.I.A
27-11-1390, 11:29 قبل از ظهر
این حرف کاملا درسته که موتور از روز اول اگه دست خودت باشه(صفر)هیچ وقت مشکل خاصی باهاش نداری نمیدونم چه جور بگم اما انگار باهم دوستید/اما به محض این که موتورو به کسی قرض میدم وقتی برام میاره احساس میکنم با این موتور خوب رفتار نکرده و برام یه جوری میشه....من خودم همیشه در حال شتاب گیری و فشار بیش از حد بهش هستم اما اذیتم اصلا نکرده (فعلا) ولی اصولی بهش فشار میارم...

سرعت
28-11-1390, 10:14 بعد از ظهر
آمار Megelli؛
موتور سیکلت Megelli از زمین ایجاد شده اند تا
جدید، فن آوری طراحی مجازی استفاده شده است، کاهش مقیاس زمانی از طرح اولیه دوچرخه نمونه
Megelli ظرف 3 سال ایجاد شده است
طرح اصلی در '05 جولای تولید شد. نمونه تولید تولید در ماه سپتامبر '07
تمام بدن طراحی پانل، ارگونومی، مهندسی و تولید داده های تولید شده توسط خانه طراحی پیشرو در بریتانیا است.
همه مهندسی شاسی، FEA، هموار تست و تولید برای تولید تولید شده توسط شرکت مهندسی تاسیس انگلستان با تجربه موتور سیکلت.
75٪ از تمام اجزاء در تایوان تهیه شده است. مواد با کیفیت و اجزای کلیدی برای طول عمر است.
امکانات تولید در چین تحت مدیریت تایوانی و اروپایی
موتور ساخته شده توسط ا، تایوان، دارای یک پوشش سرامیکی استوانه، ارائه 11hp
نسخه 50cc به دلیل بهار '08
کلیدی از اجزای ساختاری، از جمله قاب اصلی، زیر قاب، نوسان بازو، خارج riggers و چرخ شده اند به (تجزیه و تحلیل اجزاء محدود) FEA در معرض حصول اطمینان از عملکرد و دوام بلند مدت
است.

GSX
28-11-1390, 10:44 بعد از ظهر
من اگر بودم با این پول یه سی ار ام میخریدم عشق دنیا رو میکردم

K.I.A
28-11-1390, 11:24 بعد از ظهر
بله شما تو شهرستانی بایدم این حرفو بزنی اینجا نمیشه ..../

Babak
29-11-1390, 12:38 قبل از ظهر
آمار Megelli؛
موتور سیکلت Megelli از زمین ایجاد شده اند تا
جدید، فن آوری طراحی مجازی استفاده شده است، کاهش مقیاس زمانی از طرح اولیه دوچرخه نمونه
Megelli ظرف 3 سال ایجاد شده است
طرح اصلی در '05 جولای تولید شد. نمونه تولید تولید در ماه سپتامبر '07
تمام بدن طراحی پانل، ارگونومی، مهندسی و تولید داده های تولید شده توسط خانه طراحی پیشرو در بریتانیا است.
همه مهندسی شاسی، FEA، هموار تست و تولید برای تولید تولید شده توسط شرکت مهندسی تاسیس انگلستان با تجربه موتور سیکلت.
75٪ از تمام اجزاء در تایوان تهیه شده است. مواد با کیفیت و اجزای کلیدی برای طول عمر است.
امکانات تولید در چین تحت مدیریت تایوانی و اروپایی
موتور ساخته شده توسط ا، تایوان، دارای یک پوشش سرامیکی استوانه، ارائه 11hp
نسخه 50cc به دلیل بهار '08
کلیدی از اجزای ساختاری، از جمله قاب اصلی، زیر قاب، نوسان بازو، خارج riggers و چرخ شده اند به (تجزیه و تحلیل اجزاء محدود) FEA در معرض حصول اطمینان از عملکرد و دوام بلند مدت
است.

حالا یه دور خودت بگو یعنی چی؟