PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نگهداری پالس

Mohammad62
26-10-1390, 10:29 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان.
من یه فایل در رابطه با نگهداری موتور (پالس 200) از اینترنت گرفتم (Periodic Maintenance & Lubrication Chart). یه لیست بلند بالا با 44 مورد در رابطه با نگهداری موتور داره.

مواردی که نسبتا زود به زود باید انجام بشند:
1- تمییز کردن فیلتر هوا (هر 750 کیلومتر)
2- بازدید و تمییز کردن شمع ها (هر 750 کیلومتر)
3- بازدید آب باطری (هر 750 کیلومتر)
4- بازدید و تمییز کردن High pressure fuel filter (هر 750 کیلومتر) (دقیقا نمیدونم چیه)
5- روغن کاری زنجیر (هر 500 کیلومتر)
6- Lubrication of gear starter clutch (هر 500 کیلومتر)

مورد آخر فکر کنم میشه "روغن کاری چرخ دنده استارت موتور" که هر 500 کیلومتره. من تاحالا بهش روغن نزدم. باید چطوری روغن کاریش کنم؟! اگه اشتباه نکنم باید قسمت سمت چپ موتور (که دینام توشه) باز بشه، درسته؟ :hanghead:

mra680
26-10-1390, 11:07 بعد از ظهر
سلام
عجب لیستی هستش . . . دستت درد نکنه عزیز
پس کی موتور سواری کنیم . . .
ما همیشه سوار موتور میشیم توی یه هفته اینجوری جمعه همش باید به موتور برسیم . . .نمیشه زندگی:25r30wi:
ولی در کل دستت درد نکنه
آره گزینه آخر همون هست که فرمودی
استارت موتور یه کلاچ یک طرفه هست که نیاز به بازدید داره
خیلی از صداهای ضعیفیکه میشنوی مثل تیک تیک که از سمت درب کلاچ میاد مال همین هست که بازدید نداره . . .
موفق باشی

matrixaidin
27-10-1390, 11:10 بعد از ظهر
رفقا فیلتر هوا پالس کجاشه ؟؟؟

Sami
27-10-1390, 11:19 بعد از ظهر
دوست عزیز پالس دوتا در بقل داره یا فلاپ سمت راستی یا بهتر بگم سمته اگزوز مربوط به فیلتر هوا هست

Mohammad62
27-10-1390, 11:22 بعد از ظهر
رفقا فیلتر هوا پالس کجاشه ؟؟؟ سمت راست موتور هست، قابی که با کلید باز میشه رو باز کن، یک قطعه پلاستیکی هست که 4 تا پیچ داره و بصورت زیگزاگی قرار گرفتن، پیچاش رو باز کن و فیلتر رو در بیار، دو تا ابره که وسطشون یه توری پلاستیکی داره، اون توری رو هم دربیار، فیلتر رو بشور، خشک کن و دوباره ببند، البته موقع خشک کردن حواست باشه خوب خشک شده باشه. معمولا تعمیر کارا با بنزین میشورن و با باد خشک میکنن.

mra680
27-10-1390, 11:40 بعد از ظهر
سلام
با بنزین شستن کاری بس ناجوان مردانه هست در رابطه با اون ابر یا فیلتر هوا
به مرور زمان خشک میکنه ابرو و پودر میشه
و اینجاس که میگیم خدا بیامورزش
راستی فیلتر چپو راست داره
ریز دونه و درشت دونه داره که جهت درشت به سمته ورودی هوا از بیرون به فیلتر هوا هست
موفق باشی

Mohammad62
27-10-1390, 11:42 بعد از ظهر
سلام
عجب لیستی هستش . . . دستت درد نکنه عزیز
پس کی موتور سواری کنیم . . .
ما همیشه سوار موتور میشیم توی یه هفته اینجوری جمعه همش باید به موتور برسیم . . .نمیشه زندگی:25r30wi:
ولی در کل دستت درد نکنه
آره گزینه آخر همون هست که فرمودی
استارت موتور یه کلاچ یک طرفه هست که نیاز به بازدید داره
خیلی از صداهای ضعیفیکه میشنوی مثل تیک تیک که از سمت درب کلاچ میاد مال همین هست که بازدید نداره . . .
موفق باشی

قربون داداش، منم دفعه اول که این لیست رو دیدم کف کردم:wow:
ممنون از راهنماییت. تا اونجا که تو مطالب دوستان متوجه شدم، باز و بسته کردنش مشکله. آهنربای قوی داره و موقع بستن دردسر ساز میشه :wall3:
ولی در کل راست میگید، باید مرتب بهش رسید، اون موقع تو خونه به آدم چیا که نمیگن :16:

mra680
28-10-1390, 07:13 بعد از ظهر
قربون داداش، منم دفعه اول که این لیست رو دیدم کف کردم:wow:
ممنون از راهنماییت. تا اونجا که تو مطالب دوستان متوجه شدم، باز و بسته کردنش مشکله. آهنربای قوی داره و موقع بستن دردسر ساز میشه :wall3:
ولی در کل راست میگید، باید مرتب بهش رسید، اون موقع تو خونه به آدم چیا که نمیگن :16:
سلام
به خاطر عشق رسیدگی که داری نسبت به موتورت یه همچین چیزی رو برات میزارم
تا یه جاهاییش به دردت میخوره با اینکه قدیمی هست
موفق باشی

Sami
28-10-1390, 07:34 بعد از ظهر
دوستان من شنیدم با پالس نباید معکوس کشید دلیلشم ساچمه های پشته فلکه برق یا همون دینامشه کسی تا حالا با این مشکل مواجهه شده؟

ehsan.san
28-10-1390, 07:42 بعد از ظهر
سلام
من امروز فیلتر هوای موتورم رو باز کردم خیلی چرب و چیلی بود و بوی بنزین میداد، اما خیلی کثیف نبود میخواستم بدونم باید بشورمش یا نه؟ لطفاً راهنماییم کنید ممنون.

Sami
28-10-1390, 07:48 بعد از ظهر
سلام
من امروز فیلتر هوای موتورم رو باز کردم خیلی چرب و چیلی بود و بوی بنزین میداد، اما خیلی کثیف نبود میخواستم بدونم باید بشورمش یا نه؟ لطفاً راهنماییم کنید ممنون.
بله باتوجه پی دی اف که دوستمون گذاشته و کارکرده موتورت بهترین ماده برای شستن فیلتر هوا گازوئیل هستش که بعد از شستن با اون فیلتر یه مقدرایم چرب میمونه خاصیته جذبه گردو غبارم داره

mra680
28-10-1390, 08:36 بعد از ظهر
بله باتوجه پی دی اف که دوستمون گذاشته و کارکرده موتورت بهترین ماده برای شستن فیلتر هوا گازوئیل هستش که بعد از شستن با اون فیلتر یه مقدرایم چرب میمونه خاصیته جذبه گردو غبارم داره
زود خوندی اون فایل رو ها:clap:البته اگه با گازوئیل بشورید به دلیل چسبندگی که داره یکمی نفس موتور کم میشه(موقع شستن حتما در آخر یک بار با مایع ظرف شوئی شسته شود)
راستی در مورد معکوس کشیدن عزیز. . .بله حق با شماس(ولی کی هست که گوش بده:25r30wi:)
راحت باش با موتورت عشق کن
راستی یه مورد دیگه یا نصیحت
به هیچ وجه داخل روغن موتور مکمل روغن نریزین:vardane:

اون چرب بودن و سیاه بودن فبلتر هوا هم به دلیل لوله های هست که بخارات گاز رو میاره به داخل باکس فیلتر هوا(به نوعی همون عمل شستشو با گازوئیل رو انجام میده)و همین طور از آلایندگی که اون گاز داره کاسته میشه چون تو مسیر کمیش زمان استارت همراه با ساسات کشیدن دود میشه:29:
موففق باشید

amirw3x
28-10-1390, 09:32 بعد از ظهر
بچه ها من دیشب تو سایت bajajauto فایل سرویس نوع 125 رو دانلود کردم یک قسمت بود نوشته بود paper oil filter منظور کاغذ فیلتر روغن حالا من موندم این کجای موتوره لطفا راهنمایی کنید (جناب شفیع برس به دادم:25r30wi:) بچه ها اینم فایل سرویس مدل های 125 و 135

Kami
29-10-1390, 11:50 قبل از ظهر
پالس نسبت به موتور های دیگه عمر بیشتری داره
تنها نکته که میتونید رعایت کنید اینکه با پالس 200 و 180 بیشتر از 120 تا نرید که بهشون فشار میاد
پالس 220 هم 130 تا

morimotori
13-12-1390, 11:17 قبل از ظهر

filter hava zire dar posh baghal ke vasle be entehaye karberat

Kami
13-12-1390, 11:23 قبل از ظهر
filter hava zire dar posh baghal ke vasle be entehaye karberat
از زبان فارسی برای انجمن استفاده کنید
اگه زبان فارسی بر روی کامپیوتر شما نصب نیست از تبدیل فینگلیش به فارسی (بهنویس) ([Only registered and activated users can see links]) استفاده کنید.

amir ug4
14-01-1391, 12:47 بعد از ظهر
180 ug4?

---------- Post added at 01:43 PM ---------- Previous post was at 01:34 PM ----------

روش تعویض فیلتر عل4؟

---------- Post added at 01:45 PM ---------- Previous post was at 01:43 PM ----------

روش تعویض فیلتر پالس ug4؟

---------- Post added at 01:45 PM ---------- Previous post was at 01:45 PM ----------

---------- Post added at 01:47 PM ---------- Previous post was at 01:45 PM ----------

Mohammad62
14-01-1391, 06:57 بعد از ظهر

سلام دوست گرامی، خوش آمدید.
اگه منظورتون فیلتر هوا هستش، فلاپ سمت راست که با کلید باز میشه رو باز کنید، چهار تا پیچ زیگزاگی زیر هم میبینید، اون ها رو باز کنید و یه فیلتر ابری دو لایه زرد و سفید میبینید که یک توری پلاستیکی سیاه وسطشونه. اون رو در بیارید، بشورید و خشک کنید دوباره ببندید و یا عوضش کنید.

matrixaidin
14-01-1391, 09:10 بعد از ظهر
رفقا فیلتر روغن پالس 200 کجاشه؟!؟!؟!
قابل تمیز شدن هست یا باید تعویض بشه؟!؟!؟!
کار خودمون هست یا نه؟!؟!؟!

Mohammad62
15-01-1391, 01:13 بعد از ظهر

مگه فیلتر روغن داره؟! :297:

MGEngineer
17-01-1391, 02:32 بعد از ظهر

برای پالس فکر کنم اینجا باشه 10762
من برای موتور خودم رو 2 مرتبه با بنزین شستمش البته چون کاغذش حساسه باید مراقب بود که به جایی نخوره
من انداختمش تو یه ظرف بنزین و تکونش میدادم

Mohammad62
17-01-1391, 09:02 بعد از ظهر

آیدین جان، من تو جدول نگهداری رو که نگاه کردم، نوشته هر 10000 کیلومتر باید صافی روغن تمییز بشه! چیزی درباره تعویضش ننوشته!
نمیدونم دقیقا چطوریه شاید اشتباه زده و منظورش تعویض بوده.
من همیشه این کارو میکنم. همیشه اولین تعمیرایی که موتور داره و بلد نیستم چیکار کنم رو میبرم بیرون. نگاه میکنم و یاد میگیرم. سری بعد خودم انجام میدم. ولی اگه کار حساسی باشه، ترجیح میدم ببرم بیرون، یه وقت بلایی سرش نیارم.

sadegh75
11-04-1391, 03:30 بعد از ظهر
سلام دوستان
من امروز فیلتر روغن پالس 135 خودم رو در اوردم و با بنزین شستم خیلی کثیف بود
اینم عکساش

[Only registered and activated users can see links]

برای تمیز کردن فیلتر روغن اول روغن موتورو بکشید بعد فیلتر رو با بنزین بشورید

[Only registered and activated users can see links]

sajad20
11-04-1391, 03:54 بعد از ظهر
آقا دست شما درد نکنه!
مفید بود:999:

ارش اکبری
20-04-1391, 09:01 بعد از ظهر
17882سلام من تازه یه پالس 180 خریدم و کلا میشه گفت تازه موتور سوار شدم . هیچ اطلاعی در مورد نگهداری موتور ندارم و به نوعی سپردمش به خدا!!:297: حالا میخام ببینم این موتور دفترچه نگهداری به زبون فارسی نداره؟ اگه پی دی اف و دارین و به من بدین ممنون میشم از همه تون. :32:

02109002
20-04-1391, 09:07 بعد از ظهر
17882سلام من تازه یه پالس 180 خریدم و کلا میشه گفت تازه موتور سوار شدم . هیچ اطلاعی در مورد نگهداری موتور ندارم و به نوعی سپردمش به خدا!!:297: حالا میخام ببینم این موتور دفترچه نگهداری به زبون فارسی نداره؟ اگه پی دی اف و دارین و به من بدین ممنون میشم از همه تون. :32:

با سلام

ضمن خوش آمد گویی به شما دوست گرامی :khosh:

مطالعه این تاپیک خالی از لطف نیست :

پالس 180 | Pulse 180 ([Only registered and activated users can see links])
با تشکر

ارش اکبری
24-04-1391, 06:34 بعد از ظهر
مرسی دوست عزیز

amirali1120
04-10-1393, 11:14 قبل از ظهر
سلام خدمت اساتید یه پالس 220 دارم اگزوزش وقتی داغ میشه انگار میلرزه و صدا میده انگار صدا مثل ی پیچ میمونه ک داخل اگزوز بازی میکنه هرجام نشون دادم سردر نیاوردن ممنون میشم راهنماییم کنید

soleymani
04-10-1393, 01:48 بعد از ظهر
احتمالا توري سر يا وسط اگزوز ريخته
بهترين جاي ممكن ببر
گمرك-خ رباط كريم گاراژ اصغهاني ها
دو تا داداش هستن يكيش مهدي هست
حدود 40 تا 45 بهش بده درست كنه.اگه دوست داشتي بده كاتاليزور هم برداره.موتور نفسش باز ميشه اونم حدود 40 هزار

ahmadra.2520
15-11-1393, 01:10 قبل از ظهر
سلام
من پالس ٢٢٠ دارم روي كيلومترش ٢ تا لوگو چشمك زن مياد ميخواستم بدونم معنيش چيه؟
سوال بعديم اينه از بالاي انجين روغن نشت ميكنه به طوري كه صبح ميبينم موتور زيرشو كثيف كردي و چند قطره روغن ريخته زمين،دليلش چيه؟[Only registered and activated users can see links]

ahmadra.2520
15-11-1393, 01:31 قبل از ظهر
يه نكته ديگه اينكه لطفا درباره پالس ٢٢٠-٢٠٠-١٨٠ و غيره بيشتر مطلب بزاريد حيفه واقعا مطلب كمه براش

AMIR_NINJA
20-01-1394, 07:27 بعد از ظهر
سلام
من پالس ٢٢٠ دارم روي كيلومترش ٢ تا لوگو چشمك زن مياد ميخواستم بدونم معنيش چيه؟
سوال بعديم اينه از بالاي انجين روغن نشت ميكنه به طوري كه صبح ميبينم موتور زيرشو كثيف كردي و چند قطره روغن ريخته زمين،دليلش چيه؟[Only registered and activated users can see links]
شکل اول نشانگر مسدود شدن دریچه هوا است AIR FILTER
شکل دوم نشنگر دمای بالای موتور است HIGH ENGINE
درباره روغن ریزی انجین باید محل روغن ریزی بعد از شستشو و یا تمیز شدن انجین پیدا شود و ایراد روغن ریزی برطرف شود
شیشه کوچک گیج روغن انجین و یا همان شیشه اندازه روغن انجین چک شود
ممکن است روغن ریزی انجین مربوط به شیشه گیج روغن
و یا همان شیشه اندازه روغن باشد.

ahmadra.2520
21-01-1394, 09:44 قبل از ظهر
ممنون
شكل دوم از لحظه اي كه موتور رو روشن ميكنم چشمك زدنش شروع ميشه

علی احمددپور
20-06-1394, 08:49 بعد از ظهر
سلام دوستان
من الان 3 ماه هست پالس 135 خریدم(مدل90)جدیدن یه صدای تیک تیک داره اذیتم میکنه فکرکنم ازسمت چپ موتورم هست.صدای چی هست؟راه حلش چیه؟
ممنون

kiavash-gh
05-08-1394, 09:01 بعد از ظهر
روغن رو هر چند کیلومتر باید عوض کنیم؟

mostafa.nbz
23-08-1394, 04:20 بعد از ظهر
سلام
من یه پالس 135 خریدم ، دیروز بردم تعویض روغنی و اولین بار روغن موتورش رو دادم عوض کرد (بعد از 300 تا) . بعد که اومدم خونه و دفترچه رو دیدم ، متوجه شدم که روغن موتور رو بیشتر از اون درجه شاخص که توی دفترچه گفته ریخته . سوالم اینه که آیا بیشتر پر بودن محفظه روغن مشکل به وجود میاره و بهتره کمش کنم ؟ یا که نه مهم نیست و بیخیالش بشم ؟

VAHID
23-08-1394, 08:10 بعد از ظهر
سلام
من یه پالس 135 خریدم ، دیروز بردم تعویض روغنی و اولین بار روغن موتورش رو دادم عوض کرد (بعد از 300 تا) . بعد که اومدم خونه و دفترچه رو دیدم ، متوجه شدم که روغن موتور رو بیشتر از اون درجه شاخص که توی دفترچه گفته ریخته . سوالم اینه که آیا بیشتر پر بودن محفظه روغن مشکل به وجود میاره و بهتره کمش کنم ؟ یا که نه مهم نیست و بیخیالش بشم ؟

زیاد بودن روغن به موتور اسیب میزنه

باید موقع سرد بودن چک کنید

mostafa.nbz
23-08-1394, 11:38 بعد از ظهر
زیاد بودن روغن به موتور اسیب میزنه

باید موقع سرد بودن چک کنید

خیلی ممنون از راهنمایی تون . اسم آچاری که برای باز کردن پیچ روغن موتور استفاده میشه چیه ؟؟؟:297: میخوام یدونه بخرم که از این به بعد خودم روغنش رو عوض کنم . ( با آچار فرانسه که نشد ، جا نمیشه اونجا . توی ابزارهای خود موتور هم نبود )

Exel
23-08-1394, 11:42 بعد از ظهر
خیلی ممنون از راهنمایی تون . اسم آچاری که برای باز کردن پیچ روغن موتور استفاده میشه چیه ؟؟؟:297: میخوام یدونه بخرم که از این به بعد خودم روغنش رو عوض کنم . ( با آچار فرانسه که نشد ، جا نمیشه اونجا . توی ابزارهای خود موتور هم نبود )

آچار بکس

mohammadvaiper
24-08-1394, 12:02 قبل از ظهر
برای پالس 200 بکس 17 هستش.احتمالا باید برای بقیه پالسها هم باید یکی باشه...جنس خوب بگیر پیچش خراب نشه

mostafa.nbz
25-08-1394, 11:37 قبل از ظهر
سلام
من تازگی یه پالس 135 گرفتم. (کلا ، فقط 400 کیلومتر رفتم باهاش و هنوز موعد سرویس اولش هم نشده) الان یکی دو روزه با خلاص کردنش خیلی سخت شده ، یعنی وقتی که وایسادم ، پدال دنده خیلی سفت میشه ، مثلا اگه روی دنده 1 باشم ، بالا که بخوام بدم تا خلاص شه ، فوق العاده سفته و باید زور خیلی زیادی وارد کنم ، که در نتیجه هم یهو از 1 میره روی 2 ، و بعد دوباره که میخوام از 2 خلاص کنم ، به همین صورت باید زور خیلی زیاد بدم تا بره پایین که باز میره 1 ، انقدر باید باهاش ور برم تا خلاص شه . اوایل اینطوری نبود . (تمام توضیحاتی که دادم در حالت ایست کامل هست .)
چی کار کنم ؟

ALEX_HOT
25-08-1394, 11:52 قبل از ظهر
روغن کی عوض کردید؟
این موتور روغن خنکه بعد از داغ شدن روغن تعویض دنده هاش بد قلق میشه
از تنظیم کلاچ هم میتونه باشه

mostafa.nbz
25-08-1394, 12:29 بعد از ظهر
روغن کی عوض کردید؟
این موتور روغن خنکه بعد از داغ شدن روغن تعویض دنده هاش بد قلق میشه
از تنظیم کلاچ هم میتونه باشه

روی 300 تا عوض کردم . روغن هم توتال 5000 ریختم (برای انتخاب روغن ، اون کدهایی که توی دفترچه بود رو بهش دقت کردم که مطابق همون روغن بریزم)

ALEX_HOT
25-08-1394, 01:02 بعد از ظهر
روی 300 تا عوض کردم . روغن هم توتال 5000 ریختم (برای انتخاب روغن ، اون کدهایی که توی دفترچه بود رو بهش دقت کردم که مطابق همون روغن بریزم)

کلاچ رو هم تنظیم کنید که تاثیر بسزایی داره
به غیر از این دومورد فک نکنم مشکل دیگری داشته باشه
ناگفته نمونه، مقداری سفت بودن دنده برا این موتورا عادی ولی نه به اون شدتی که شما فرمودید

mostafa.nbz
25-08-1394, 02:11 بعد از ظهر
کلاچ رو هم تنظیم کنید که تاثیر بسزایی داره
به غیر از این دومورد فک نکنم مشکل دیگری داشته باشه
ناگفته نمونه، مقداری سفت بودن دنده برا این موتورا عادی ولی نه به اون شدتی که شما فرمودید

ممنون از کمکتون . فکر گنم از همون داغ شدن روغن باشه ، چون دیشب که اینجوری شد ، یه دو ساعتی بود که با سرعت پایین باهاش راه میرفتم احتمالا داغ شده . روغن هم که عوض کردم ، زیاد پر کرده طرف ، حالا امشب میخوام روغنش رو کم کنم ببینم چی میشه .

erfi.747
27-08-1394, 02:41 قبل از ظهر
ممنون از کمکتون . فکر گنم از همون داغ شدن روغن باشه ، چون دیشب که اینجوری شد ، یه دو ساعتی بود که با سرعت پایین باهاش راه میرفتم احتمالا داغ شده . روغن هم که عوض کردم ، زیاد پر کرده طرف ، حالا امشب میخوام روغنش رو کم کنم ببینم چی میشه .
برادر مشکلی که شما فرمودید اول از همه به آبندی چرخ دنده های گیربکس بر میگرده یعنی بعد از یه مدت درست میشه اما به شرط اینکه تو دوران آبندی با دنده ها زیاد بازی کنی و هی دنده عوض کنی تا نرم بشه به مرور .. طبق شنیده ها کلا 135 نرمیش از 180 و غیره کمتره پس یکم سفتیش طبیعیه .. مورد بعدی تنظیم کلاچه .. حتما کلاچو جوری تنظیم کنید که بالای بالا ول کنه خیلی تاثیر داره .. اما در کل قبل از ایست کامل خلاص کنید بهتره اگرم نشد یه نیم کلاچ کنید و بعد خلاص .. اینم بگم که دنده موتور از 2 به خلاص خیلی راحت تر جا میره تا از 1 به خلاص .. روغنم بهران سوپر پیشتاز و atrod 12000 پیشنهاد میشه که بهران عالیه واسه این موتور .. اینم که دوستمون فرمودن که روغن داغ بشه داستان درست میکنه واسه تعویض دنده کاملا درسته و تو همه موتورا اینجوریه اما خیلی کم حس میشه ..

mostafa.nbz
08-09-1394, 11:34 قبل از ظهر
خیلی ممنون از شما و کاربر ALEX_HOT بابت وقتی که گذاشتید و لطف کردید و جواب بنده رو دادید . نتیجه اینکه با تنظیم کلاچ مشکلش حل شد .

mostafa.nbz
08-09-1394, 12:20 بعد از ظهر
برادر مشکلی که شما فرمودید اول از همه به آبندی چرخ دنده های گیربکس بر میگرده یعنی بعد از یه مدت درست میشه اما به شرط اینکه تو دوران آبندی با دنده ها زیاد بازی کنی و هی دنده عوض کنی تا نرم بشه به مرور .. طبق شنیده ها کلا 135 نرمیش از 180 و غیره کمتره پس یکم سفتیش طبیعیه .. مورد بعدی تنظیم کلاچه .. حتما کلاچو جوری تنظیم کنید که بالای بالا ول کنه خیلی تاثیر داره .. اما در کل قبل از ایست کامل خلاص کنید بهتره اگرم نشد یه نیم کلاچ کنید و بعد خلاص .. اینم بگم که دنده موتور از 2 به خلاص خیلی راحت تر جا میره تا از 1 به خلاص .. روغنم بهران سوپر پیشتاز و atrod 12000 پیشنهاد میشه که بهران عالیه واسه این موتور .. اینم که دوستمون فرمودن که روغن داغ بشه داستان درست میکنه واسه تعویض دنده کاملا درسته و تو همه موتورا اینجوریه اما خیلی کم حس میشه ..

خیلی ممنون از شما و کاربر ALEX_HOT بابت وقتی که گذاشتید و لطف کردید و جواب بنده رو دادید . نتیجه اینکه با تنظیم کلاچ مشکلش حل شد .

metallica-5186
20-10-1394, 12:12 بعد از ظهر
سلام کسی در باره فیلر زنی سوپاپ پالس اطلاعی داره؟

Ali pulse 135
21-11-1394, 09:57 قبل از ظهر
Salam man pulse 135 daram mahi yebar safhe tamoom mokone kasy midune chi kar konam