PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره جهت خرید کاوازاکی نینجا از دوبی

Sami
25-10-1390, 12:29 قبل از ظهر
دوستان این لینکو یه نیگاه بندازین وبگین که یه همچین موتوریو آیا میشه وارد ایران کرد یا نه البته ق-ا-چ-ا-ق-ی
[Only registered and activated users can see links]

7thRING
25-10-1390, 12:33 قبل از ظهر
بسته به اون چیزی که زیر شکمته داره .
ریسکش بالاست .
کار نشد نداره .
ولی این کارو نکنی بهتره از شانس بد که جدیدا مد شده اومدن گرفتن بعدا چی = هم زندانی -هم مایه تیله - هم هدر رفتن موتور

gilanian_1000
25-10-1390, 12:37 قبل از ظهر
صد در صد فقط مشکلش پوله

K.I.A
25-10-1390, 12:37 قبل از ظهر
اگه دنبال دردسری حتما این کارو بکن که بری زندان و جریمه اما نه این مدل که بی ارزشه یه چی بیاری که ارزششو داشته باشه... یا مدل بالاتر و جدیتر

Sami
25-10-1390, 12:39 قبل از ظهر
اگه دنبال دردسری حتما این کارو بکن که بری زندان و جریمه اما نه این مدل که بی ارزشه یه چی بیاری که ارزششو داشته باشه... یا مدل بالاتر و جدیتر
کیا قیمتی نداره چنج کردم به پوله ما چهار و هفتصد هشت صد اینا میشه بازم نمیرزه؟؟؟؟؟

K.I.A
25-10-1390, 12:41 قبل از ظهر
کاربراتوری هستا/می ارزه از نظر پولی اما ریسک اینو برای یه چی هیولا بکن نه این

Sami
25-10-1390, 12:56 قبل از ظهر
کاربراتوری هستا/می ارزه از نظر پولی اما ریسک اینو برای یه چی هیولا بکن نه این
کیا این چی اینم یه نیگا بنداز [Only registered and activated users can see links]

K.I.A
25-10-1390, 01:03 قبل از ظهر
این که خیلی عالیتر از اونه این چه جوریاست؟ حالا چرا افتادی تو کار قاچاق!

کوروش
25-10-1390, 01:05 قبل از ظهر
من اشنا دارم که ازاون ور اب موتور بیاره / ولی بدبختی اینه جدیدن پول دبی کشیده بالا و خرید کمی مشکل/ وگر نه هم ۲۵۰ رو میگه ۸-۹تومن در حد صفر/ موتور بدون مدارک خواب و خوارکو ازات میگیره/ترس از گرفتن ولت نمیکنه/

Sami
25-10-1390, 01:05 قبل از ظهر
دادا مثه قماره یا آره یا نه اگه آره شه که هیچی ولی اگه نشه :hanghead:ازطرفیم اگر برسه اینجا صددرصد قیمتش میاد بالا تر

کوروش
25-10-1390, 01:09 قبل از ظهر
بگیرنت تو دیگه مصرف کننده نیستی / تو میشی وارد کننده موتور های قاچاق و به هر کاری که نکردی باید گردن بگیری/ زندانی/جریمه/مصادره موتور
125 سوار شی از موتور قاچاقی بهتره / تجروبه نکردی نمیدونی چه چیز هایی بهت میبندن:consoling2:

Sami
25-10-1390, 01:10 قبل از ظهر
کوروش اینایی که میگی نو همون بندر واست اتفاق میوفته؟؟؟یا نه تو تهران خفت میکنن؟

کوروش
25-10-1390, 01:13 قبل از ظهر
قمار اگه سر مال باشه من هستم ولی سر جونتو ایندت که با یه سابف خراب بشه که....
اون خریته نه قمار:icon_pf _99_:

---------- Post added at 02:13 AM ---------- Previous post was at 02:12 AM ----------

تا اینجا که واست میاره 400 هم میگیره واسه اوردن/ اگه یکی لو بده اول ازت مدارک میخوان داشتی که هیچی نداشتی خودتو با موتور میبرن
:icon_pf (95):

cupid
25-10-1390, 01:30 قبل از ظهر
به نظر من موتور بدون مدارکم میشه سوار شد.فقط باید یکم رعایت کرد.(سلام به همه.ببخشید پریدم وسط بحثتون):11:

Ali
25-10-1390, 02:08 قبل از ظهر
اخه موتوری که با مدارک و قانونیش هست زیاد حال نمیده بدون مدارک سوار شی ولی فقط در یه صورت خوبه که بیاری و بعد پلاک قلابی بندازی روش ولی در کل این کار برای این موتور توصیه نمیشه

کوروش
25-10-1390, 02:32 قبل از ظهر
موتور سنگین با مدارک خیلی هم حال میده / رو 400 پلاک قلابی بندازی مامور اول یه فس همون جا میزنت بعدم بهت میگه خر خودتی 400 پلاک نمیشه :bitarbiat:
بعدم با یه استعلام تورو به 1000 بدبختی راهنمایی میکنه !!!:wall3:

Sami
25-10-1390, 03:55 قبل از ظهر
ولی اون یاماهائه می ارزید دادا بالاتر از سیاهی رنگی نیست نهایت میکشت دیگه:icon_pf _52_:

02109002
25-10-1390, 03:59 قبل از ظهر
سامی جان مسئله اون یاماها جداست
میدونی چرا ؟؟
آخه اون yzf r1 آخ قوربونش برم اصلا عالمی داره برا خودش
نداشتیم ولی دیدیم دست مردم

Sami
25-10-1390, 04:08 قبل از ظهر
آره لا مصب چی هست نووه نووه من میگم ب ریسکش میرزه

reza KTM
25-10-1390, 10:40 قبل از ظهر
ولی اون یاماهائه می ارزید دادا بالاتر از سیاهی رنگی نیست نهایت میکشت دیگه:icon_pf _52_:
اگه میکشتن که خوب بود منم میاوردم میبرنت تو کهریزک با اگزوز میان سراغت

بعد اعتراف میکنی که یه قاچاقچی هستی و بد از یکی دو سال حبس ولت میکنن
حالا از شوخی گزشته یکی دو سال حبس داره بعد میتونی از کشور خارج شی ولی اسم قاچاقچی روته و نمیازرن هیچی رو وارد کنی

Babak
25-10-1390, 11:02 قبل از ظهر
بابا آدمم که می خواد بره دزدی میره یه چیز با ارزش می دزده نه آفتابه که.حالا می خوای موتوره بیاری خوب برو حداقل یه 1000 بیار که به فرضم تا در خانه موتور رو اوردی بعد که می خوای بری دور بزنی انداختن دنبالت در بری نه 250 که بنزیه یه 1 و 2 کنه خفتت کرده

Alireza
25-10-1390, 11:13 قبل از ظهر
تاپیک اگه میخواد به این شکل ادامه پیدا کنه قفل کنم
تو این 3 صفحه کلش اسپم بوده

ARSH
25-10-1390, 12:13 بعد از ظهر
دوست عزیز نینجا 250 پلاک شده و بی دردسر آماده تو بازار هست اما خب قیمت بالاست
اما ببین وقتی آدم میخواد ریسک کنه و به اصطلاح " اماراتی " بیاره شما میگی مثلا این نینجا 5 تومن به پول ما میشه هزینش
خب 5 تومنو طرفو میدی
این تموم
حالا باید یه نفرو گیر بیاری ( اگه خودت نداری ! ) و بهش اعتماد کنی ( دقت کن اعتماد میگم بکنی این نیست زرتی موتورو بدی طرف بگی اونور ازت تحویل میگیرم ! ) اگه طرفو نمیشناسی یه جی پی اس کوچیک باید تو موتور بزاری واسه اطمینان و بازم ریسک اینو بکنی که 5 ملیونو دادی دست یه عابر پیاده و بهش گفتی وایسا من برم تا دستشویی و برگردم ! )
بعد این آدمی که برات موتورو بیاره مفت که کار نمیکنه حداقل اگه به کار آشنا نباشید 1 تومن هزینه برمیداره تا برسه ایران ! اونم شهرهای مرزی و بندری
تا اینجا 6 تومن
حالا حساب کن اوج سختی و بدبختیش از اینجا تازه شروع میشه ! موتورو باید برسونی شهره خودت ! اینجا هم بازم باید آشنا داشته باشی یا طبق بنده بالا اطمینان و ریسک کنی و بازم زیره 500 تومن کسی قبول نمیکنه که برات بیاره ( حالا چه سوار شه بیاد چه با تریلی چه تیکه تیکه چه پشت نیسان که یخچال حمل گوشت داره یا هرچیییییی )
شد 6/500
این 6/500 تا جایی شد که بار به صورت کاملا درست حسابی و بدون ضربه و خوردگی و این چیزا رسید اما وقتی رسید بهت و دیدی که یه فلاپ ازش شکسته حالا باید بیوفتی دنبال فلاپشو و پوله که از جیب جناب عالی پرواز میکنه !

همه اینارو گفتم که بگم اگه میخوای ریسک کنی ! ریسک کن این خیلی خوبه اما به درستی و با فکر !
6/500 برات یه نینجا 250 تموم شد !
در صورتی که مثلا مثلا مثلا با 7 تتومن اینجا میتونستی یه 1000 یا یه 600 اماراتی بگیری

اما اگه این نینجا رو 3 تومن میداد میارزید که آخرش هرچی تموم شه نهایتا 5 تومن تموم شه که قیمت جهانی سوار شی

بازم تصمیم با خودت ما اهل ترسوندن کسی و بازداشتن کسی از کاری رو نداریم

اگه وارد کردی موفق باشی اگه اماراتی هم خریدی بازم موفق باشی

کوروش
25-10-1390, 04:11 بعد از ظهر
اولا اون 250 به هین 250 از زمین تا اسمون فرق داره چه از نظر سعت و چه کیفیت / مثل سی دی ای ژاپن میمونه با طرح سی دی ای !!!
خرج اوردش تا تهران 400 تومنه/ نظر من اینه اگه موتور قاچاقی داری یا میخوای وارد کنی یا دنبال این باش که بری دنبال مدارکش و اونو قانونی کنی /و تنها چیزی که ازت میخوان اینه که در عملیات های نظامی و یا بسیج باید با موتور شرکت کنی/ تا چند وقت دیگه شرایطشو واسه شما تو یه تاپیک قرار میدم!!!:28:
با تشکر از مدیریت سایت اگه میشه تاپیک رو قفل کنید :pm:

farshid37
25-10-1390, 05:30 بعد از ظهر
اونوقت تو این عملیات نظامی چیکار می کنید دوست من؟ سر و دست هم می شکنید؟ برای خاطر موتور یا اعتقاد و وظیفه؟

7thRING
25-10-1390, 06:09 بعد از ظهر
داداش فوقش میای یه شهرستان کوچیک زندگی میکنی که فوقش یه پاسگاه بیشتر نداشته باشه.
فرارشم راحت تره .
خود من موتورم پلاک نداره ولی چون فعلا طرح نیست با موتور میرم داخل شهر دور می زنم کسیم کاری نداره.

7thRING
25-10-1390, 07:33 بعد از ظهر
البته یه کار دیگه هم می تونی بکنی = عضو پیست شی

Sami
25-10-1390, 08:32 بعد از ظهر
دوست عزیز نینجا 250 پلاک شده و بی دردسر آماده تو بازار هست اما خب قیمت بالاست
اما ببین وقتی آدم میخواد ریسک کنه و به اصطلاح " اماراتی " بیاره شما میگی مثلا این نینجا 5 تومن به پول ما میشه هزینش
خب 5 تومنو طرفو میدی
این تموم
حالا باید یه نفرو گیر بیاری ( اگه خودت نداری ! ) و بهش اعتماد کنی ( دقت کن اعتماد میگم بکنی این نیست زرتی موتورو بدی طرف بگی اونور ازت تحویل میگیرم ! ) اگه طرفو نمیشناسی یه جی پی اس کوچیک باید تو موتور بزاری واسه اطمینان و بازم ریسک اینو بکنی که 5 ملیونو دادی دست یه عابر پیاده و بهش گفتی وایسا من برم تا دستشویی و برگردم ! )
بعد این آدمی که برات موتورو بیاره مفت که کار نمیکنه حداقل اگه به کار آشنا نباشید 1 تومن هزینه برمیداره تا برسه ایران ! اونم شهرهای مرزی و بندری
تا اینجا 6 تومن
حالا حساب کن اوج سختی و بدبختیش از اینجا تازه شروع میشه ! موتورو باید برسونی شهره خودت ! اینجا هم بازم باید آشنا داشته باشی یا طبق بنده بالا اطمینان و ریسک کنی و بازم زیره 500 تومن کسی قبول نمیکنه که برات بیاره ( حالا چه سوار شه بیاد چه با تریلی چه تیکه تیکه چه پشت نیسان که یخچال حمل گوشت داره یا هرچیییییی )
شد 6/500
این 6/500 تا جایی شد که بار به صورت کاملا درست حسابی و بدون ضربه و خوردگی و این چیزا رسید اما وقتی رسید بهت و دیدی که یه فلاپ ازش شکسته حالا باید بیوفتی دنبال فلاپشو و پوله که از جیب جناب عالی پرواز میکنه !

همه اینارو گفتم که بگم اگه میخوای ریسک کنی ! ریسک کن این خیلی خوبه اما به درستی و با فکر !
6/500 برات یه نینجا 250 تموم شد !
در صورتی که مثلا مثلا مثلا با 7 تتومن اینجا میتونستی یه 1000 یا یه 600 اماراتی بگیری

اما اگه این نینجا رو 3 تومن میداد میارزید که آخرش هرچی تموم شه نهایتا 5 تومن تموم شه که قیمت جهانی سوار شی

بازم تصمیم با خودت ما اهل ترسوندن کسی و بازداشتن کسی از کاری رو نداریم

اگه وارد کردی موفق باشی اگه اماراتی هم خریدی بازم موفق باشی
داداشی شما لطف داری ولی اینم بدون اکثره موتورایی که اینجا هست به این صورت وارده ایران میشه !!!!!بالاخره یه راهی داره