PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوختن بوق

.:ALIREZA NADERI:.
23-10-1390, 09:13 بعد از ظهر
سلام بوق موتورم سوخته یا نمیدونم سیمش کنده شده کاری نمیدونید برای تعمیر بوق ؟

02109002
23-10-1390, 09:15 بعد از ظهر
علی آقا یه عکس بذار از بوق موتورت
بعد چطوری شد که فهمیدی سوخته؟

شفیع
23-10-1390, 11:06 بعد از ظهر

دوست من بهتره به عنوان موضوعی که ایجاد می کنی و سئوالی که می پرسی بیشتر توجه کنی،
شما حتی بررسی نکردی که ببینی آیا بوق سوخته یا سیم کشیش قطع شده، بعد چطوری موضوع جدید ایجاد میکنی با موضوع (سوختن بوق)
بهتره ترسو کنار بذاری و کمی فنی باشی تا بتونی موتورتو درک کنی، عین یه سوار کار که با اسبش ارتباط برقرار می کنه !

تنها جواب و بهترین جوابی که می شه به سئوال شما داد:
1) اگر بوق سوخته، باید تعویضش کنی، چون اکثر بوق ها قابل تعمیر نیستند.
2) اگر سیم کشی مشکل داشته باشه و جایی قطع شده باشه، باید مسیر سیم کشی و کلید بوق رو بررسی کنی که قطعی یا اتصال نداشته باشه.

Babak
23-10-1390, 11:08 بعد از ظهر
با یه بوق دیگه تست کن یا سیم هی شو چک کن ببین قطعی نداشته باشه.وقتی میزنی تق تق هم نمیکنه

24-10-1390, 12:37 بعد از ظهر
محمد جان به احتمال زیاد بوق سوخته چون اخرین دفعه ای که بوق زدم تک بوق کم صدا بود و همزمان یه بوق با صدای بیشتر داد !

دوست من بهتره به عنوان موضوعی که ایجاد می کنی و سئوالی که می پرسی بیشتر توجه کنی،
شما حتی بررسی نکردی که ببینی آیا بوق سوخته یا سیم کشیش قطع شده، بعد چطوری موضوع جدید ایجاد میکنی با موضوع (سوختن بوق)
بهتره ترسو کنار بذاری و کمی فنی باشی تا بتونی موتورتو درک کنی، عین یه سوار کار که با اسبش ارتباط برقرار می کنه !

تنها جواب و بهترین جوابی که می شه به سئوال شما داد:
1) اگر بوق سوخته، باید تعویضش کنی، چون اکثر بوق ها قابل تعمیر نیستند.
2) اگر سیم کشی مشکل داشته باشه و جایی قطع شده باشه، باید مسیر سیم کشی و کلید بوق رو بررسی کنی که قطعی یا اتصال نداشته باشه.
من از شما معذرت میخایم . من که با موتورم ارتباط برقرار کردم ! خیلی هم با هم دوستیم ولی ترسم از اینه که ناشی بازی در بیارم.

با یه بوق دیگه تست کن یا سیم هی شو چک کن ببین قطعی نداشته باشه.وقتی میزنی تق تق هم نمیکنه
نه وقتی بوق رو میزنم انگار نه انکار صدایی نمی اد.

27-10-1390, 02:47 بعد از ظهر
با یکی از دوستام رفتیم سر موتور فلاپ جلوش رو باز کردیم و بوق رو در اوردیمو درست کردیم.
شرمنده موبایلم پیشم نبود و گرنه عکس میگرفتم میزاشتم

salahshor
25-01-1391, 04:18 قبل از ظهر
تابیک قفل