PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی و چاپ ست استیکر (برچسب قهرمانی)کاملآ قابل رقابت با انواع وارداتی 1 سوم قیمت

AMIR EBRAHIMI
22-10-1390, 03:29 بعد از ظهر
سلام بر جامعه ورزش موتورسواری!

خیلی وقت بود اینجا نیمده بودم!! تصادفآ دیدم این موضوع استیکر رو!!...اگه براتون جالب باشه مژده میدم که این کارو به عنوان یکی از جنبه های شغلم 1 ساله شروع کردم و هر نوع طراحی سفارشی رو انجام میدم به صورت:

برجسته/ ژله ای(کریستالی)/معمولی/ روی بهترین بررچسب های ژاپنی در انواع شیشه ای/ مات و کاغذی (این نوع آخری کاملا ضد آب نیست ولی با سلفون میشه آب بندیش کرد!) با گارانتی 1 ساله (انواع ضد آب) ...

و چاب گارانتی 2 ساله+ قابلیت چاپ (رنگ های خاص "طلایی"نقره ای") کاملآ میتونه رقابت کنه با استیکر های حرفه ای از قبیل :TRIBAL SKULL /Metal Mulisha /و...

چاپ روی زین (ست با هر نوع استیکر) !! در ضمن طرح هایی هم موجود هست غیر از انواع وارداتی! طرح خودتون هم انجام میدم!!

و در ضمن

بچه های این سایت و tt 11% تخفیف دارن!!

""دوستان حتمآ در نظرسنجی شرکت کنید تا بتونم معایب کار رو بدونم و بیشترین تلاشم رو برا رضایت شما انجام بدم""!!

قیمت ها (بالاترین قیمت)در حدود 1سوم انواع وارداتی
!!!
ممنون

reza KTM
22-10-1390, 03:42 بعد از ظهر
امکان این هست که نمونه هاش رو تو سایت آپ کنید؟ (یا نصب شده رو موتور یا به تنهایی)

Amir
22-10-1390, 03:46 بعد از ظهر
""دوستان حتمآ در نظرسنجی شرکت کنید تا بتونم معایب کار رو بدونم و بیشترین تلاشم رو برا رضایت شما انجام بدم""!!

نظر سنجی ای قرار ندادید

ap_peiki
22-10-1390, 03:47 بعد از ظهر
ماله کدوم شهرین ؟ آدرس مغازه ؟

AMIR EBRAHIMI
22-10-1390, 04:15 بعد از ظهر
خوش اومدید!

بله حتمآ نمونه میزارم!البته یه چند روز وقت میخوام !!

نظر سنجی ok

کرج هستم /مهرشهر ولی تمام کشورمون رو پوشش میدم! هر کس هم به این شغل علاقه داره یا علی...با هم همکاری میکنیم!!!

Sination
23-10-1390, 12:13 قبل از ظهر
نمونه کراسی + قیمت ؟؟!

alip
23-10-1390, 01:14 قبل از ظهر
سلام دوست عزیز من واسه شوکا هواخنک استیکر میخوام میتونی ردیف کنی؟عکس موتور تو آواتارم هست...شهرستان هستم

AMIR EBRAHIMI
23-10-1390, 11:26 بعد از ظهر
بله نمونه کراسی هم هست!! و هر طرحی که خودتون بدید هم میتونه به استیکر تبدیل بشه!!.... برا شوکا 250 هم ok هرچی شما بخواید!!ببینید دوستان من...یک پاسخ کلی!! مدتها روی استیکر وقت و هزینه گذاشتم تا بهترین روش چاپ رو پیدا کنم)... ! و از لحاظ طراحی تقریبآ محدودیتی وجود نداره!!!!مهم نوع چاپ و جنس استیکر هست!!! در مورد نمونه : این یک ایده تقریبآ جدیده!!(البته به صورت تولید انبوه) و زیاد تولید نکردم که الان نمونه مونده باشه!! دارم سعی میکنم از موتور دوستانی که سفارش دادن عکس جمع اوری کنم!که خوب به خاطر حریم شخصی و اینا ... سخته و وقت میگیره!!بزارید رو راست بگم!! فعلآ فقط طرح هست و نمونه ندارم بجز موتور خودم!! که از نوع استیکر معمولی امتحانی زده بودم!! که میزارم!!(البته کیفیت کار از نمونه مذکور الان خیلی خیلی بالاتر و غیر قابل مقایسه هست!! ((تضمینی))اون اوایل هیچ ایده ای نداشتم که موفق بشم با کیفیت رقابتی و قیمت حتی نصف نمونه اصل هم برسم!! ولی الان برچسب لوگو با روکش ژله ای و استیکر ضد آب با کیفیت رزولوشن فوق بالا و قابلیت استفاده از رنگ های طلایی و نقره ای و uv و...و استقبالی که شد!!, تشویقم میکنه که بیشتر سرمایه گذاری کنم تا هر وسیله ورزشی رو زیبا تر کنیم و تو ایران رنگ وبوی دیگه ای به ورزش های موتوری بدیم...الان چاپ استیکر و لوگو برای انواع موتور های کراس ایندرو تریل atv utv موتور برفی/ ماشین های آفرود و رالی...کلاه های ایمنی و اسکیت بورد و...فردا کاغذ دیواری با طرح (فقط) ورزش های مربوط برای اطاق خواب شما!! اگر بخواید خدمات نقاشی با قلم بادی روی ماشین و موتور های خاصی هم میتونم انجام بدم!! یادآوری میکنم کار من چاپ نیست! من عاشق موتور هستم!!آکار اصلیم هم خرید فروشه موتوره بعد طراحی ونقاشی! آرزو میکنم به زودی ورزش موتور سواری در ایراناز حال و هوای کیف قاپی و ویراژ بیخودی و خلاف بودن موتورسوارا از دید اکثریت و "قانون" در بیاد و ....حرف زیاد دارم حیف که جاش نیست! در صورتی که هر سفارشی در حد پول پرداختی رضایت بخش نباشه براتون... پولتون رو بی قید و شرط پس میگیرید!! +سفارشتون!09362210089 امیرسعی میکنم ورژن های ارزونتر هم برا پکیج ها طراحی کنم!!فعلا قیمت ها بیشتر توافقی(کمترین دستمزد) هست تا به تعادل برسیم!!

Sami
23-10-1390, 11:32 بعد از ظهر
سلام دادا نمونه کار بزار لطفا:pm1:

AMIR EBRAHIMI
23-10-1390, 11:56 بعد از ظهر
5866 5865

نمونه قبل و بعد از استیکر crm 250 93(نوع استیکر معمولی 10 تیکه+6 عدد لوگو) که الان دیگه با این کیفیت پایین کار نمیکنم!!

ARSH
23-10-1390, 11:58 بعد از ظهر
جناب ممنون خیلی فکره خوبیه
شما مغازه هم دارید یا نه خونگی کار میکنید ؟
اگه مغازه دارید لطفا آدرسشو پیغام شخصی کنید
ممنون

Sami
24-10-1390, 12:05 قبل از ظهر
دادا کاشکی نمونه کار بصورته واضح میزاشتی چطوری بگم قبل از چسبوندن قیمتشم بگو

AMIR EBRAHIMI
24-10-1390, 12:41 قبل از ظهر
مرسی ارش ...فعلآ باچندتا از چاپخونه های خاص کار میکنم و طرح هامو میدم برا چاپ!!باید دید حجم کار چقدر میشه!!واستقبال چطوریه! اینجا میشه شماره همراه بزارم؟؟

samiteh جان داداش اون موقع واسه امتحان بود و قبلش نیاز نبود از کار عکس بگیرم!!اویلین سفارشو عکسه قبل و بعدش رو میزارم در آینده!!همون اولم متوجه منظورتون بودم!!

قیمت هم که اون که دیدی کیفیتش کمه و نمیزنم!!ولی اگه اسرار داری رو همون کیفیت:18 تومن+10 عدد لوگو دلخواه "رایگان"

امیدوارم با این یکی فعلآ راضی بشی!!:

58685868

AMIR EBRAHIMI
24-10-1390, 01:06 قبل از ظهر
خلاصه بگم بعد از اینکه کارم تموم شد با این موتور با اولش حتی قابل تشبیه هم نبود!!با وجود همین استیکر امتحانی!!عکس قبل از ویرایشو دیدید که؟؟

من این موتور رو جنازشو خریدم!!بعد فرمان رنتال آبی+خورشیدی کراسی+یه جفت کتی کلاچ/ترمز(از سایت خارجی با عذاب)+چراغ خطر دست ساز smd که واقعآ تو شب زیبا بود +استیکر خودم و رنگ کردن طوقه ها که بعضی آپشنارو بعد این عکس انجام دادم!!

بعد هر کس موتور رو میدید عاشقش میشد خدایی!!این موتورا انجینش و 4ستونش سالم باشه بخر بسازش!!ارزششو داره!!ظاهرو میشه کااااامل عوض کرد!حتی میشه فلپ های طرح جدید مدل ktm بندازی..اوووووه چه کارا که میتونه با کمترین هزینه انجام شه!!

در آخر هم با قیمت خوبی(با سود عادلانه) فروختمش!!آدم باید برا وسیله ورزشش ارزش قائل باشه!! حالا نمیدونم به نظر شما خوب شده بود؟؟

AMIR EBRAHIMI
25-10-1390, 09:13 بعد از ظهر
دوستان چندتا نمونه آماده کردم ولی نمیدونم چرا نمیتونم img کنم تو پستم! گزینه خاصی داره؟؟

02109002
25-10-1390, 09:16 بعد از ظهر
از این آموزش کمک بگیر
آموزش قرار دادن عکس در انجمن ها ([Only registered and activated users can see links])

farzad_sh_2020
28-10-1390, 09:21 بعد از ظهر
سلام
برای دور رینگ هم میتونید طراحی وچاپ و برش بزنید ؟
هزینه چقدر میشه ؟

novindesigners
14-11-1390, 11:36 بعد از ظهر
سلام ، خسته نباشید
آقای ابراهیی !
جناب برای فلات (250) می تونی بزنی
منظورم اینه که تمیز در میاد. میشه هزینه طراحیش رو بگی،اخه من مشهدم باید طرح بگیرم بدم چاپ کنند
ممنون میشم هزینه رو ایمیل کنید
[Only registered and activated users can see links]

Mohammad aghili
14-11-1390, 11:42 بعد از ظهر
منم واسه روان یه طرح کامل میخوام بدم استیکر بزنن

طرح داری بدرد روان بخوره؟

AMIR EBRAHIMI
23-11-1390, 03:06 بعد از ظهر
دوستان اول پوزش به خاطر غیبت 3 هفته ای!!بد موقه ای خونمو فروختم که برا خرید الان به مشکل خوردم به این دلیل نبودم!و الانم تا تکلیف معلوم شه واقعآنمیتونم درست حسابی انجام وضیفه کنم!!... بگذریمو آما ...فرزاد جان باید بگم خیر !! برچسبی که شرایط گریز از مرکز رو بتونه در "هر شرایطی" تحمل کنه سراغ ندارم!!تضمینی نمیشه!!ولی طرحاشو دارم! .در مورد فلات 250 اندازه کایت ها رو ندارم که !! یا باید برام پست کنی یا بیاری...یا لوگو فقط میتونم بدم بهت یا یه طرح کلی بزنم بعد خودت کات کنیش رو کایت ها چون گرافیست هستی نباید سخت باشه برات!! .برا روان هم آب خوردنه!! از 30 تومن تا 150 تومن که 11 تیکه معمولش برات با 15% off میشه حدود 38 تومن!! تحویل (در حال حاضر یک هفته ای) .

Mohammad aghili
23-11-1390, 03:49 بعد از ظهر
میشه طرح های استیکر روان رو ببینم؟
جنسش چیه؟

اگه با عکس نشون بدید که عالیه

AMIR EBRAHIMI
23-11-1390, 03:59 بعد از ظهر
7372736973707371 دوستان نمونه ها که قول داده بودم!!ببخشید که دیر شد!!

Mohammad aghili
23-11-1390, 04:07 بعد از ظهر
میشه طرح های استیکر روان رو هم بذارید ؟

جساراتا تا حالا روی چند تا روان نصب شده؟
میشه عکس نهایی نصب شده بر روی موتور رو ببینم؟

AMIR EBRAHIMI
23-11-1390, 04:39 بعد از ظهر
والا من کلآ تا بحال رو 8 یا 9 تا موتور کار کردم و همه تریل یا کراس بوده رو تریل های روان کار نکردم که نمونه بزارم در مورد اون بقه هم عکسی ندارم!

ولی تضمین میکنم که موتورتون خیلی زیباتر از الان میشه!! جنس کارها هم از تو نمونه معلومه دیگه!!نه؟ عکس سمت راست ارزونترین و به صرفه ترین جنس هست که به

صورت کامل تضمینی ضد اب "نیست"!ولی اگه زیاد آب نخوره...خوبه بد نیست موندگاریش بالای 1 ساله!

سمت چپی ها برجسته وضد آب هست رو برچسب ژاپنی!!

در مورد طرح قبلآ هم عرض کردم!...از لحاظ طراحی مشکلی نیست مشکل مربوط به چاپ و کیفیت اونه که تو ایران نایابه و دستگاهش هم بالای 80 تومن پولشه!!

که خودش روکش میکنه کات میکنه و ...دیگه طرح از این پیچیده تر میخواید؟ :...
7373راه حل اینه که شما و کسایی که میخواید بدونید موتورتون چه شکلی میشه با برچسب و اینا...

یک عکس با کیفت خوب(دیجیتال)برام mail کنید که من به صورت دیجیتالی براتون ویرایش میکنم و تو همین پیج میزارم!! چطوره؟؟بعد اگه دوست داشتید سفارش بدید!!!!

nopo
23-11-1390, 04:48 بعد از ظهر
اگه يك طرح بهت بدم براي 4 تا موتور فلات چاپ كني چقدر ميشه؟
شماره تماست رو برام پخ كن
مسعود تهران مياد ميگم بياد پيشت

AMIR EBRAHIMI
23-11-1390, 06:05 بعد از ظهر
فقط دوستان من فقط نمونه اندازه و سایز crm و یکی دو تا موتور دیگه رو دارم اونم مدل های سال خاصی رو!!

بنابر این دوستانی که سفارش دارند و تهران کرج قزوین و اطراف هستند اگه بخوان نیازه که من از نزدیک اندازه گیری کنم!بقیه با پست یا شخصآ اگه بتونید به دستم برسونید!؟

بعد با سفارش مجددآ براتون پست میشه!!

در ضمن چند تا طرح آماده هم میزارم اگه کسی خوشش اومد از روش میزنم براش!!:
73777378و این هم دور رینگ که گفتم طرحش موجوده!:7379

aban
23-11-1390, 09:29 بعد از ظهر
این شمارته
(09362210089 امیر) درسته ایا؟

Mohammad aghili
24-11-1390, 12:04 بعد از ظهر
شرمنده آقا امیر

اما طرح هایی که شما دادی به نظر من هیچکدوم طرح جالبی نیستن
اغلب طرح های آماده شون تو نت موجوده

من خودم طراحم
اینایی که شما زدی واسه رو موتور کراس ؟؟؟؟ نمیدونم والا ...
این وکتور ها بیشتر واسه طرح های پوستر و والپیپر کاربرد داره تا استیکر موتور کراس

مثلا این طرح رو نگاه کنید

7454 7455

برای روان قابل قبوله
منتها مشخصه جنس طرح چاپ شده ش اصلا خوب نیست

AMIR EBRAHIMI
26-11-1390, 03:19 بعد از ظهر
سلام جناب اقای عقیلی!!

ممنون که "نظر شخصیتون" رو در پیجی که جنبه تبلیغاتی و کاری برا من داره در معرض دید عموم میزارید!!نیاز هست که یاداوری کنم اینجا در قسمت بازاره و

جای نظر های تخصصی نیست(مثل پیج های مباحث تخصصی))!!حد اقل در دید عموم!! البته من مطمئن هستم که شما قصد خاصی ندارید!!

لطفآ در نظر داشته باشید که این چیزی هست که شما فکر میکنید و ممکنه شخص دیگری عاشق این طرح ها و اونای دیگه بشن!!! درسته؟

و بله امادش و قشنگترش در نت موجوده ممنون از راهنماییه مفید شما!! و همونطور که قبلآ نوشتم برا دوستان...

"""""""از لحاظ طراحی محدودیت نداریم""""""""""(( یعنی هرچی مشتری """خوشش بیاد"""))دوستان بهتره وقتی کسی کاری شروع میکنه بقیه انتقاد سازنده کنند!!

و کمک کنن که اون ایده پا بگیره!! نه این که....!! یکی یا جنسی رو میپسنده یا نه!! به هر حال ممنون از راهنماییتون حتمآ سعی میکنم بهتر شه کارام!!

دشمنت شرمنده داداش!!

Mohammad aghili
26-11-1390, 03:27 بعد از ظهر
من اصلا همچین قصدی نداشتم آقا امیر
شما خیلی هم کارت درسته ، شاید منظور منو خوب نگرفتی

من فقط طرحش رو گفتم ، در صورتی که همونطور که خود شما هم گفتی و تو عکس مشخصه جنس کارهای چاپی شما ، درجه یک و کاملا قابل رقابت با استیکر های فابریکی خارجی هست

در ضمن من نظر شخصیم رو گفتم ، این طرح شما خواهان زیاد داره ، شک نکن
اما من نمیپسندم !

و این مشکل منه نه شما

الانم از سوء تفاهم پیش اومده از شما عذر میخوام

ایشالله بیش از پیش شاهد فعالیت شما در فروم باشیم
فعلا
علی علی

AMIR EBRAHIMI
26-11-1390, 04:21 بعد از ظهر
اوه! پس من عذر خواهی میکنم که دچار کج فهمی شدم! اخه ببینید:

شرمنده آقا امیر

اما طرح هایی که شما دادی به نظر من هیچکدوم طرح جالبی نیستن
اغلب طرح های آماده شون تو نت موجوده

من خودم طراحم
اینایی که شما زدی واسه رو موتور کراس ؟؟؟؟ نمیدونم والا ...
این وکتور ها بیشتر واسه طرح های پوستر و والپیپر کاربرد داره تا استیکر موتور کراس

به هر حال نظر شما و پاسخ بنده میمونه در فروم یادگاری!! ممنون!!

و در مورد رقابتی بودن هم بله!طرح ها کاملآ رقابتی هستن و میتونن باشن(چه بسا بهتر) چاپ کیفیتش کمی (بسته به نوع سفارش) پایین تر از اصلش هست که خوب قیمتش هم پایینتره!

---------- Post added at 06:21 PM ---------- Previous post was at 05:53 PM ----------

عکس روان ها رو الان دیدم!! خیلی هم عالیه!! کیفیت چاپش !اگر کسی بهتر از اینا بخواد وقتی گفت چقدر میشه؟! گفتم 190 تومن خوبباید قبول کنه !!

اگه نه! این طرح روی روان رو من با 35 تومن قشنگترش رو میزنم!!حالا همین عکس رو براتون ویرایش میکنم(با اجازه صاحبش)!! با همه اون طرح های خودم ببینیم چی میشه!! ok?

ممنون!!

AMIR EBRAHIMI
03-12-1390, 02:54 قبل از ظهر
7989خوب این از وعده ما!! فعلآ این طرح پیشنهادی رو میزارم تا فردا!!این طرح ها آمادست و چون سایز و شکلش به فلت نمخورد یه مقدار ویرایش شده!! که تو طرح واقعی اینطور نمیشه و بهتره!!7990یه کم اگه کیفیت عکسا بهتر بود مجبور نبودم کل عکس رو ویرایش کنم!

ap_peiki
03-12-1390, 03:12 قبل از ظهر
برا روان ندارید طرح

nopo
03-12-1390, 09:33 قبل از ظهر
7991يكم دير گفتيد.فعلا اين طرح رو زديم.از شما هم ممنونم!

alikian
13-12-1390, 12:17 بعد از ظهر
اقا یه ست برای سی ار ام چه قدر میشه هزینش و چطوری میرسونی به دستم

mrg8968
08-02-1391, 05:13 بعد از ظهر
سلام
خسته نباشید من یه تریل پیشرو گلد سفید دارم که فلاپهاش با روان مو نمی زنه می خواستم بدونم می تونید این طرحو برام چاپ کنید. چه قیمت تموم می شه؟ ممنون

M007
17-02-1391, 09:14 بعد از ظهر
سلام واسه دایلیم طرح آتش دارید؟ضدآب و شب نما (مثل عکسهای زیر)

fr_sdgh
15-06-1391, 04:56 بعد از ظهر
کسی نیست؟!!!

iranboy
29-06-1391, 01:06 قبل از ظهر
سلام امیر اقا
داداش واسه هیوسانگ یه ست استیکر repsol می خوام.
چند در میاد؟

Milad_2Rbo
07-08-1391, 05:26 بعد از ظهر
سلام.
آقا ما هرجا تو تهران گشتیم دنبال مانستر نیافتیم اخر میخاستم بدم برام چاپ کنن اگر دوستان میدونن کجا میشه تو تهران گرفت راهنمایی کنن.

ممنون.
مرکز طراحی و چاپ استیکر :خ فردوسی پایین تر از چهارراه استانبول.(فردوسی جنوبی)اونجا که بری مغازه ها مشخصه همونجا فوری طرحتو میگیره تو هر ابعادی که بخوای چاپ میکنه
اگه یه طرح خیلی شاخ می خوای که کار زیاد میبره.خودتم نمیتونی بچسبونی برو خ ولیعصر پایین تر از خ قزوین مغازه ی مهدی رخشا به هر کی بگی بهت میگه کجاست