PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید honda cbr 150

siavash brazil
22-10-1390, 11:53 قبل از ظهر
نظر دوستان رو میخواستم راجب خریدش

Kami
22-10-1390, 05:43 بعد از ظهر
به دردت نمیخوره
همون هیوسانگ خوبه و نینجا

Kenji
22-10-1390, 05:44 بعد از ظهر
2011 فقط خوشگله.

ابدا به این قیمت نمی ارزه چون بازار فروش هم نداره

کوروش
22-10-1390, 05:54 بعد از ظهر
خیلی لاغره/واسه خود هندای ژاپن هم که نیست/گرونه/سرعتش اصلا در خور اسمش نیست/ رقیب هایی هم داره که بازار رو کلا گرفتن/ من از ۱۰ بهش ۴ میدم:98:

Kenji
22-10-1390, 05:56 بعد از ظهر
کوروش عزیز، 2011 مثل مدل های قدیمی لاغر نیست

masoud rm
22-10-1390, 05:56 بعد از ظهر
نگیر موتور مالی نیست عین کثیره طالب نداره

کوروش
22-10-1390, 07:50 بعد از ظهر
بله درسته/ ۲مدل داره ولی این جدیده هم که خیلی قیمتش بالاست / اگر ارزون تر بود موتور معقولی میشد/ در ضمن فلاپشو جوری ساختن انگار که از این چینیهاست/ اگه ۲۵۰ بود کل بازار رو میگرفت/ استیل خوبی داره

Babak
22-10-1390, 08:11 بعد از ظهر
برو دایلیم بگیر تا ابد زندگی کن...مالی نیست :29:

reza KTM
23-10-1390, 02:04 قبل از ظهر
اگر صدای اگزوزش باحاله بگیر بقیه چیزا ملاک نیست اگر پول داری به نظر من
این موتورو اگز هوندا نمیزنه پس کی میزنه؟

کوروش
23-10-1390, 06:15 بعد از ظهر
اصل هندا ژاپن هستش و موتور های میزنه تا با شرکت های دیگه رقابت کنه و بزار رو بگیره/ ولی شعبه های دیگه هم داره مثلا هندای چین یا مالزی این شرکت ها زیر نظر شرکت اصلی هستن/// کارشون چیه؟؟؟؟ اینکه موتور هایی با حجم پایین بسازن تا نزارن شرکت های خورده پا مثل بجاج و تی وی اس و یا هیوسانگ بازار کشور های عقب افتاده یا در حال توسعه رو بگیرن نمونه کرایشون مثل سی جی ۱۵۰/۲۰۰/ سی جی ال/ همین سی بی ار ها و موتور های دیگه

Ali
24-10-1390, 01:22 قبل از ظهر
فقط میگم میخوای یکم صبر کن ببین 250 میاد یا نه البته اگه بدجوری طلبه ی این شدی زودتر برو سراغش تا شکارش نکردن

Mohammad
24-10-1390, 01:42 قبل از ظهر
اصل هندا ژاپن هستش و موتور های میزنه تا با شرکت های دیگه رقابت کنه و بزار رو بگیره/ ولی شعبه های دیگه هم داره مثلا هندای چین یا مالزی این شرکت ها زیر نظر شرکت اصلی هستن/// کارشون چیه؟؟؟؟ اینکه موتور هایی با حجم پایین بسازن تا نزارن شرکت های خورده پا مثل بجاج و تی وی اس و یا هیوسانگ بازار کشور های عقب افتاده یا در حال توسعه رو بگیرن نمونه کرایشون مثل سی جی ۱۵۰/۲۰۰/ سی جی ال/ همین سی بی ار ها و موتور های دیگه
دوست عزیز، اولا شرکت بجاج و تی وی اس خرده پا نیستن، دوما هر دو از تکنولوژی کاواساکی و هوندا استفاده می کنن و در کل فقط تولید کننده هستن.
در ضمن سود موتورهای زیر ۶۰۰ برای موتور ساز ها خیلی بیشتره، تولید انبوه میشن، پس نیاز به کارگر بیشتر دارن، پس در کشور ذی نفع دیگه مثل هند یا تایلند که کارگر ارزون تره تولید میشن.

کوروش
24-10-1390, 11:55 قبل از ظهر
در مقابل شرکت های ژاپنی خرده پا هستن...
خودت میگی از تکنولوژی هندا و کاواساکی پس هنوز ار خوددشون چیزی ندارن...
درسته ولی بحث ما سر این بود که موتور مربوطه ساخت کجاست !!!:icon_pf (95):

ali cbr
24-10-1390, 12:57 بعد از ظهر
سلام .
دوست عزیز من یه ۲۰۱۰ دارم .
خیلی‌ هم ازش راضیم . ۰ تا ۱۰۰ هم رو ۷.۵ ثانیست .
کی‌ گفت ۲۰۱۲ شتابش ۱۲ ثانیست ؟؟؟؟؟
تو اینکه موتور خوبیه شک نکن .
فقط من شنیدم ۲۵۰ تا عید میاد .
یه شرکت دیگه داره وارد می‌کنه . می‌خواد قیمت کویر بده .
یعنی‌ همون ۹ تومن . در ضمن الان ۱۵۰ قیمتش رسیده زیر ۸ تومن ، پس عجله نکن .