PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه آپاچی 180 با دایچی 250

mrd60006
21-10-1390, 10:47 بعد از ظهر
سلام
من سایت رو گشتم ولی این مقایسه رو پیدا نکردم!
لطفا دوستانی که هر دو موتورو سوار شدن یه مقایسه بکنن از شتاب ، سرعت ، امنیت و ترمزاش.
اگه چیزایه دیگه هم به ذهنتون میرسه بگین لطفا.
خواهشا مقایسه ها بر اساس واقعیت باشه نه تعصب
ممنون

matrixaidin
21-10-1390, 11:03 بعد از ظهر
من فقط اپاچی رو نشستمنرم.ترمز خوب.شتاب بالا.بدیش مصرفشهطول عمر اپاچی به نظر من بیشتر از دایچی هستش

mrd60006
21-10-1390, 11:12 بعد از ظهر
من فقط اپاچی رو نشستمنرم.ترمز خوب.شتاب بالا.بدیش مصرفشهطول عمر اپاچی به نظر من بیشتر از دایچی هستش

مصرفش چطوره مگه؟

matrixaidin
21-10-1390, 11:18 بعد از ظهر
برچسب مصرف انرژیش حداکثر و زدهولی موتور سفر نیست...

Ali
22-10-1390, 12:05 بعد از ظهر
من دایچی رو سوار نشدم ولی قطعا شتابش با توجه به قدرت و حجم انجینش بیشتره از اپاچی و ترمزاشم با توجه به دو دیسک بودن ترمز جلو قویتره ولی اگر دنبال ضرر کمتر موقع فروش و قطعات بیشتر و ارزانتر هستین اپاچی

mrd60006
23-10-1390, 02:16 قبل از ظهر
پس از نظر شتاب دایچی بهتر از آپاچیه؟تاپ اسپیدشم بهتر از آپاچیه؟

ap_peiki
23-10-1390, 03:05 قبل از ظهر
فک میکنم دایچی موتور بی کیفیتی نسبت به آپاچی باشه یه بنده خدایی یکیش رو داشت فقط صدا جیر جیر میداد به نظر من هندی به چینی میارزه

racer
23-10-1390, 06:22 بعد از ظهر
من پالس ug4داشتم اپاچی هم زیاد سوار شدم الان هم دایچی دارم و راضی ترم نسبت به اونا وبه مشکلی بر نخوردم و در کل بهتره.
من عشق موتور وسرعت وهیجانم . پالس و اپاچی هم قبل دایچی راضیم نمی کرد ولی الان با اونها هم کنار میام
واقع بینانه بگم تفاوت ها تو موتورهای پلاک شده به خصوص این سه موتور خیلی نیست و نمی شه با یکی تو درگ ومسابقه اون یکی رو تو اینه گم کرد .
تا موتور حجم بالا هم سوار نشی کاملا نمی گیری چی می گم
انتخاب از روی علاقه و سلیقه ظاهری بهتره

mrd60006
23-10-1390, 06:59 بعد از ظهر
من پالس ug4داشتم اپاچی هم زیاد سوار شدم الان هم دایچی دارم و راضی ترم نسبت به اونا وبه مشکلی بر نخوردم و در کل بهتره.
من عشق موتور وسرعت وهیجانم . پالس و اپاچی هم قبل دایچی راضیم نمی کرد ولی الان با اونها هم کنار میام
واقع بینانه بگم تفاوت ها تو موتورهای پلاک شده به خصوص این سه موتور خیلی نیست و نمی شه با یکی تو درگ ومسابقه اون یکی رو تو اینه گم کرد .
تا موتور حجم بالا هم سوار نشی کاملا نمی گیری چی می گم
انتخاب از روی علاقه و سلیقه ظاهری بهتره

کلا حرف درست حسابی و خوبی بود!پس تو این حر از موتور ها بیشتر ملاک قیافه باشه بهتره.
ولی من میخوام که بصورت عددی کسی بیاد و دایچی و آپاچی رو از لحاظ سرعت و شتاب مقایسه کنه

racer
23-10-1390, 08:15 بعد از ظهر
بخوام مقایسه عددی کنم بین پالس ودایچی در حالت فابریکی من مسیر نواب مثال بزنم پالس بدون فشار اضافه 100راحت میره دایچی 110بسمت جنوب وبسمت شمال هم یکم اختلاف بیشتره.
البته دایچی با دستکاری کاربرات فاصله بیشتری ایجاد می کنه که در موردش توسط اهل فن توصیه شده انجام بشه