PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره جهت خرید Daelim 250 کار کرده

Shenzo
10-10-1390, 12:38 بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز:flower4:
خیلی وقت بود که داشتم برای خرید یه 250 تحقیق می کردم.:29:
تقریبا همه مباحث مربوط به دایلیم، مگلی، هیو و ... دنبال کردم و کم و بیش به لطف دوستان عزیز فروم اطلاعاتی راجعبشون دارم.
تصمیمو گرفته بودم برای خرید مگلی که چندبار هم برای دیدن از نزدیک و پیدا کردن مورد مناسب گمرک هم رفتم، با اینکه میدونستم از نظر کیفیت دایلیم بهتره، اما از مگلی به خاطر قیافه و هیکل کوچکتر و سبکترش بیشتر خوشم میومد!
:297:مونده بودم بین انتخاب قیافه مگلی و کیفیت دایلیم که بلآخره بعد از دیدن کار جناب ghost.rider عزیز (کم کردن ارتفاع) نظرم عوض شد و فهمیدم که میشه تو قیافه و ... موتور تغییراتی داد.
و حالا سؤال و درخواست راهنمایی اینجاب از شما دوستان گرامی:
1- با توجه به اینکه قیمت صفر این دو موتور (مگلی و دایلیم) نزدیک به هم است، آیا قیمت کار کرده شون هم همینطوره یا نه؟
2- برای خرید مگلی زیر 4 تومان (3500-3700) میخواستم هزینه کنم که دیدم مگلی های این قیمت اوضاع خوبی ندارن! دایلیم هم همینطوره یا نه؟
3- میشه با این قیمتها دایلیم کارکرده خوب پیدا کرد؟
(خودم اینطور فکر میکنم که چون کیفیتی بهتر از مگلی داره باید دسته دومشم سالمتر باشه! نمیدونم این فکرم درسته یا نه؟ شما بگین)
باتشکر:thanks:

bahador
10-10-1390, 01:18 بعد از ظهر
به نظر من که اگه هزینه کنی صفر بگیری بهتره
من خودم آدم حساسیم به دلم نمیشینه کارکرده
ممکنه لازم باشه پول خرج کنی برا کارده تا باب میلت بشه
ولی اگه صفر بخری دیگه اون هزینه رو نداری
این به اون یر به یر میشه
این جوری آدم راضی تره
البته این نظر منه :4chsmu1:

mehran
10-10-1390, 01:23 بعد از ظهر
دوست عزیز وقتی مگلی اون قیمت میگی زیاد تمیز نیست انتظار داری دایلیم تمیز گیرت بیاد؟؟؟؟

Aka
11-10-1390, 12:54 قبل از ظهر
دایلیم موتوره با کیفیتیه ، مگلی دقیقا عکس قضیس !
از دوستانی که در همین سایت مگلی دارن بپرسی نظرت عوض میشه ،
موتور هم وسیله ایه که در ذاتش تخریبه ،
یعنی اکثرا تا میخرن بدون توجه به آب بندی و مراقبت های لازم گاز میدن و ...
به همین خاطر شما همون هزینه ای که بعدا بابت تعمیرات می خوای بدی رو اول بپرداز و موتور نو بخر

Shenzo
12-10-1390, 11:26 قبل از ظهر
دایلیم موتوره با کیفیتیه ، مگلی دقیقا عکس قضیس !

با سلام
منظورتونو کامل نفهمیدم از {مگلی دقیقا عکس قضیس !}
یعنی کیفیت مگلی اونطور که میگن بد نیست؟

البته منم نمیگم کیفیت مگلی بده، منظورم اینکه نسبت به دایلیم پایینتره!
خودم الان موتوری دارم که همه میگن بدترین کیفیتو داره، اما چون بهش رسیدگی می کنم، مشکله خاصی پیدا نکرده!

میخواستم بپرسم: خرید دایلیم کارکرده رو توصیه نمی کنید یا کلا هر موتوره کار کرده ای؟
آخه نمیتونم اونقدر هزینه کنم برای خرید موتوره صفر، به همین خاطر میخواستم موتوره کارکرده ای بگیرم که کیفیت ساختش نسبت به دیگر موتورها بهتر باشه!:297:

(ممنون از همه دوستانی که نظر میدن و راهنمایی می کنن):thanks:

Babak
12-10-1390, 12:32 بعد از ظهر
دایلیم کارکرده سالم بخوای بگیری باید بالای 4200 هزینه کنی از نظره راحتی و کیفیت مگلی به هیچ وجه بهش نمیرسه:acigar:

شهروز
12-10-1390, 10:45 بعد از ظهر
واقعا اگه میخوای موتوری بگیری که فقط روغن و بنزین بریزی توش و دردسر نداشته باشی برو سراغ دایلیم... تا 4.5 هم پول بدی ارزش داره
مگلی سرطانه هر کی هم میگه موتوره خوبیه شکر خورد (کاظم تورو میگما)
والااااااااااااا
یه شب موتورشو برداشتم رفتم پیشه بابک...وسطه راه یه بار ترمز خالی کرد!!! یه بار پیچه دندش باز شد وسط راه دندش جابجا نمیشد گیر کرده بود به فلاپ!!!! تازه کاظم که کارش فنیه ولش میکنی رو موتوره....

salahshor
12-10-1390, 11:13 بعد از ظهر
شکر خودت خوردی .
ترمزش به خاطره اینکه وقتی لنت عقب عوض کردم حرارات گیر بشت لنت و نذاشتم چون لنت مال موتور سنگین بود و باید کمی کار میکرد تا لاغرتر بشه و بتونم اون فویل ها رو نصب کنم تا حرارات به سیلندر ترمز منتقل نشه . حرارات بالا قاتل روغن ترمزه و اگه نمیدونستی بدون r1 هم بعضی وقتا این جوری میشه چه برسه مگلی
اون بیچ ماهک دنده هم که علنا شل بود به خاطر تصادف جزیی که باش داشتم و ربطی به کیفیت موتور نداره
اره دوست عزیز اگه موتوری میخوای که بیرمردی باشه دایلیم خوبه
تازه تو فیلم کره ای ها دیدید که با دایلیم بیتزا این ور اون ور میبرن
درسته خرج نداره در عوض رخ . شتاب . صدا . ... اینارم نداره
هر که خربزه خواهد جور هندوستان کشد ...
چاکر دایلیم سوار ها هم هستیم ولی خدایی شبیه ملخ میمونه ...!!!

حسـن
12-10-1390, 11:16 بعد از ظهر
با 4 تومن دایلیم با کارکرد چقدر میشه پیدا کرد اونجا ؟ حالا 200 300 بالا هم طوری نیست

BEHDAD
12-10-1390, 11:36 بعد از ظهر
حسن جان جات خالی اون شماله (اگه یادت باشه دوست داشتی بیای اما نشد)
یه دایلیم بگیر دیگه حله
به نظرم دایلیم از دست یا بچه ها بگیر چون من گمرک بودم دایلیم کارکرده کم بود یا قیمت پرت (نزدیک صفر قیمت ) می دادن چون خرید فروش از مگلی و هیو کمتره خابش بیشتره رو دست مغازه واسه همین مفت تر میخرن گرون تر میدن ( نسبت به خرید فروش هیو و مگلی)
از بچه ها بگیری نه اون مفت میفروشه نه شما گرون میگیری
فکنم با 4 یه دایلیم تمیز پیدا شه
حیف مگلی دارم دایلیم نیست! میخام هیو بگیرم مگلی گمرک 3300 خاستن که 3700 تا 4 مفروشن!
بازار تهران اینجوریاس! امید وارم مفید بوده باشه!

شهروز
13-10-1390, 12:49 قبل از ظهر
آقا تعصب بی خودی نداشته باش ...
همین الان مگلیتو 5 تومن ور دارم نمیری همین ملخو بخری؟

7thRING
15-10-1390, 02:18 بعد از ظهر
بهداد جان فقط تهران نیست کل ایران همین جوریهمن خودم 4 ماه پیش یه مینی گرفتم حدود 900 دیشب گفتم چند ور میداری یه مگلی بهم بدی؟
گفتش اگه خیلی بالا وردارم 200-300 گفتم موتور 4 ماهشم نشده ...
از من میگیره 200 بعدا میفروشه 600.:icon_pf _99_:

Sami
24-10-1390, 08:34 بعد از ظهر
ولی از اونجایی که عقله آدمیزاد به چششه قبول کنید توی این سبک موتورا مگلی هنوز در عرشه البته فقط رخ خوده من به شخصه شدیدا طلبه رخه مگلیم

Babak
24-10-1390, 10:13 بعد از ظهر
تو گمرک مگلی کارکرده رو باید التماس کنی تا ازت بخرن

shahrammc
26-10-1390, 06:32 بعد از ظهر
من همین الان گمرک بودم ... دایلیم صفر 7600000 !!! یه کارکرده داشت مدل آخر 89 قرمز مشکی 3000 تا رفته بود ... موتور انگار صفر یه خطم نداشت به من گفت 5000000 ... گفتم بخوام کمتر میدی گفت تو بخر باش باهات راه میام ... من از قیافه دایلیم خوشم نمیاد ولی همه تعریفشو می کنن ... هیو خیلی شاخ تره بنظرم ... مگلی هم خیلی به درد نخوره هم قیافه هم هیکل نداره ... به قول دوستمون ببری گمرک باید التماس کنی !!! تازه تو همشهری 1ماهم آگهی بدی کسی بخر نیست !!! بهترین موتور از نظر کیفیت یکی دایلیم یکی هوندا cbr 150 ... دربی 160 هم بدک نیست ولی چون اگزوزش اون زیر اصلا جالب نیست ...
چشممو بد گرفته که برم بگیرم دایلیمرو ... البته سبزش تو چشم تره ... عقب دایلیم زایس !!! بگیرم باید فلاپ عقبو بدم رنگ قرمز کنن به جا مشکی ...
راستی کثیر یه موتور زده بود 1800000 که قیافه باهالی داشت!!! تو مایه های مگلی بود از عقب و جلو !!!

شهروز
26-10-1390, 09:15 بعد از ظهر
پرچم بالاستا!!!! چند وقت پیشم من قیمت کردم 6800 بود الانم 7600
بابک وقته فروشه ها :3:

Babak
26-10-1390, 09:53 بعد از ظهر
10تومنم بشه من نمیفروشم که حسابی دارم لذت میبرم ازش چون عمرا این پول ها بتونه حاله اینو بده:bitarbiat:

shahrammc
28-10-1390, 12:11 قبل از ظهر
بچه ها میخواستم نظرتونو بپرسم : یه دایلیم قرمز دسته دوم آخر 89 با بیمه یکسال رو داره ... بعد یه دونه خش نداره ظاهرا هم موتورش تمیزه ... فروشندم میگفت کم راه رفته و به شرط میدم که یه عمر دعام کنی مشتری خودم شی ... مگلی با هیو تمیزم داشت ولی میگفت خدا وکیلی این فلانه بیساره !! گفت داداش میخوای از اون بالا بیارم پایین یه دور بزن حال کردی بخر !!! به من گفت 5 تومن گفت تو بخوا کمتر میدم ... حالا میخوام بدونم قیمت این موتور با این توضیحاتی که دادم چنده ؟؟؟ میتونم با التماس و اینا بکشم رو 4 ؟ بعد بخوام بفروشم همون قیمتی که خریدم میتونم رد کنم ؟؟ طالب داره زود بخرن یا مثل مگلی صاحابش خودمم ؟؟؟ و اینکه خوصله تعمیرگاه حتی واسه یه لامپ عوض کردنم ندارم برم ؟؟ میتونه بهم یه سال بدون خرابی سواری بده؟؟ من به موتور فشار نمیارم معمولا .

Masoud
28-10-1390, 09:26 قبل از ظهر
سلام دوستان عزیز:flower4:
خیلی وقت بود که داشتم برای خرید یه 250 تحقیق می کردم.:29:
تقریبا همه مباحث مربوط به دایلیم، مگلی، هیو و ... دنبال کردم و کم و بیش به لطف دوستان عزیز فروم اطلاعاتی راجعبشون دارم.
تصمیمو گرفته بودم برای خرید مگلی که چندبار هم برای دیدن از نزدیک و پیدا کردن مورد مناسب گمرک هم رفتم، با اینکه میدونستم از نظر کیفیت دایلیم بهتره، اما از مگلی به خاطر قیافه و هیکل کوچکتر و سبکترش بیشتر خوشم میومد!
:297:مونده بودم بین انتخاب قیافه مگلی و کیفیت دایلیم که بلآخره بعد از دیدن کار جناب ghost.rider عزیز (کم کردن ارتفاع) نظرم عوض شد و فهمیدم که میشه تو قیافه و ... موتور تغییراتی داد.
و حالا سؤال و درخواست راهنمایی اینجاب از شما دوستان گرامی:
1- با توجه به اینکه قیمت صفر این دو موتور (مگلی و دایلیم) نزدیک به هم است، آیا قیمت کار کرده شون هم همینطوره یا نه؟
2- برای خرید مگلی زیر 4 تومان (3500-3700) میخواستم هزینه کنم که دیدم مگلی های این قیمت اوضاع خوبی ندارن! دایلیم هم همینطوره یا نه؟
3- میشه با این قیمتها دایلیم کارکرده خوب پیدا کرد؟
(خودم اینطور فکر میکنم که چون کیفیتی بهتر از مگلی داره باید دسته دومشم سالمتر باشه! نمیدونم این فکرم درسته یا نه؟ شما بگین)
باتشکر:thanks:

داداش اگه عشق مگلي و داري سراغ چيز ديگه نرو ............
مي دوني چرا اين و مي گم :
1-بعضي ها دنبال قيافه و شتاب هستند فقط مسير هاي كوتاه رو برند كه بهترين انتخابشون مگلي است (دايليم معروفه به ملخ از نظر قيافه)
2- بعضي ديگر دنبال كيفيت و طي كردن مسافت هاي طولاني ميگن دايليم
3- بعضي ها هم كه ديگه ته موتور بازند مي گن هيوسانگ

من سعي كردم بهترين راهنمايي و بهت بكنم.
در ضمن ما يه مگلي زرد 89 با 2600 تا كاركرد بدون تصادف گمرك خريديم 3600 پس پيدا مي شه...

---------- Post added at 09:23 AM ---------- Previous post was at 09:19 AM ----------

حسن جان جات خالی اون شماله (اگه یادت باشه دوست داشتی بیای اما نشد)
یه دایلیم بگیر دیگه حله
به نظرم دایلیم از دست یا بچه ها بگیر چون من گمرک بودم دایلیم کارکرده کم بود یا قیمت پرت (نزدیک صفر قیمت ) می دادن چون خرید فروش از مگلی و هیو کمتره خابش بیشتره رو دست مغازه واسه همین مفت تر میخرن گرون تر میدن ( نسبت به خرید فروش هیو و مگلی)
از بچه ها بگیری نه اون مفت میفروشه نه شما گرون میگیری
فکنم با 4 یه دایلیم تمیز پیدا شه
حیف مگلی دارم دایلیم نیست! میخام هیو بگیرم مگلی گمرک 3300 خاستن که 3700 تا 4 مفروشن!
بازار تهران اینجوریاس! امید وارم مفید بوده باشه!

خيالت راحت موتور و 3500 بيشتر نمي تونن بفروشن انقدر موتور هست تو گمرك كه همه فقط دارن موتور را رو رد مي كنن.
فكر هم نمي كنم موتور و بالاي3100-3200 گمرك ازت بردارند

---------- Post added at 09:26 AM ---------- Previous post was at 09:23 AM ----------

من همین الان گمرک بودم ... دایلیم صفر 7600000 !!! یه کارکرده داشت مدل آخر 89 قرمز مشکی 3000 تا رفته بود ... موتور انگار صفر یه خطم نداشت به من گفت 5000000 ... گفتم بخوام کمتر میدی گفت تو بخر باش باهات راه میام ... من از قیافه دایلیم خوشم نمیاد ولی همه تعریفشو می کنن ... هیو خیلی شاخ تره بنظرم ... مگلی هم خیلی به درد نخوره هم قیافه هم هیکل نداره ... به قول دوستمون ببری گمرک باید التماس کنی !!! تازه تو همشهری 1ماهم آگهی بدی کسی بخر نیست !!! بهترین موتور از نظر کیفیت یکی دایلیم یکی هوندا cbr 150 ... دربی 160 هم بدک نیست ولی چون اگزوزش اون زیر اصلا جالب نیست ...
چشممو بد گرفته که برم بگیرم دایلیمرو ... البته سبزش تو چشم تره ... عقب دایلیم زایس !!! بگیرم باید فلاپ عقبو بدم رنگ قرمز کنن به جا مشکی ...
راستی کثیر یه موتور زده بود 1800000 که قیافه باهالی داشت!!! تو مایه های مگلی بود از عقب و جلو !!!

داداش احتمالن قيمت هيوسانگ بهت داده....
دايليم صفر مشكي 6500 فروشگاه شهبازي (از اون گرون فروشاست)
مگلي يكي از خوشگلي هاي اساسيش اگزوز زير زينه كه مثل cbr
دايليم رو هم گرون مي گه 4500 بيشتر بدي ضرر كردي ....

shahrammc
28-10-1390, 02:40 بعد از ظهر
داداش اگه عشق مگلي و داري سراغ چيز ديگه نرو ............ مي دوني چرا اين و مي گم : 1-بعضي ها دنبال قيافه و شتاب هستند فقط مسير هاي كوتاه رو برند كه بهترين انتخابشون مگلي است (دايليم معروفه به ملخ از نظر قيافه) 2- بعضي ديگر دنبال كيفيت و طي كردن مسافت هاي طولاني ميگن دايليم 3- بعضي ها هم كه ديگه ته موتور بازند مي گن هيوسانگ من سعي كردم بهترين راهنمايي و بهت بكنم. در ضمن ما يه مگلي زرد 89 با 2600 تا كاركرد بدون تصادف گمرك خريديم 3600 پس پيدا مي شه... ---------- Post added at 09:23 AM ---------- Previous post was at 09:19 AM ---------- خيالت راحت موتور و 3500 بيشتر نمي تونن بفروشن انقدر موتور هست تو گمرك كه همه فقط دارن موتور را رو رد مي كنن. فكر هم نمي كنم موتور و بالاي3100-3200 گمرك ازت بردارند ---------- Post added at 09:26 AM ---------- Previous post was at 09:23 AM ---------- داداش احتمالن قيمت هيوسانگ بهت داده.... دايليم صفر مشكي 6500 فروشگاه شهبازي (از اون گرون فروشاست) مگلي يكي از خوشگلي هاي اساسيش اگزوز زير زينه كه مثل cbr دايليم رو هم گرون مي گه 4500 بيشتر بدي ضرر كردي .... داداش قیمت روش زده بود ... مغازه بهزاد ... یعنی 4500 بگیرم خوبه , بعد موقع فروش چی ؟ مثلا سال بعد همین قیمت میتونم بفروشم یا کمتر ؟! موتورم مثل ماشین قیمتش به مدل بستگی داره؟؟ چون میخوام بعد یه مدت ردش کنم هیو بگیرم میپرسم

Masoud
28-10-1390, 02:47 بعد از ظهر
داداش قیمت روش زده بود ... مغازه بهزاد ... یعنی 4500 بگیرم خوبه , بعد موقع فروش چی ؟ مثلا سال بعد همین قیمت میتونم بفروشم یا کمتر ؟! موتورم مثل ماشین قیمتش به مدل بستگی داره؟؟ چون میخوام بعد یه مدت ردش کنم هیو بگیرم میپرسم
4500 بدون خط و خش و تصادف و با بیمه و لاستیک و لوازم اورجینال ....