PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس های قرار ملاقات ابیانه 09/10/1390

ali khoramian
09-10-1390, 05:25 بعد از ظهر
52545255525152535252

matrixaidin
09-10-1390, 05:39 بعد از ظهر
اتیش بازی میکنید؟؟!!!!؛)))

---------- Post added at 05:39 PM ---------- Previous post was at 05:35 PM ----------

شرط میبندم اتیش کار علیرضا عشق نمرده هستشعلی جان بچه های مارو چه طور دیدی؟؟داشتن از خستگی میمردن یا شنگول بودن؟؛))

ali khoramian
09-10-1390, 05:46 بعد از ظهر
اتش تو راه برگشتنست کاره خودمه. دوستان هم همونطور که فکرشو میکردم واقعا دوستان خوبی بودند و خوشحالم که تونستم دوستای جدیدی پیدا کنم.

matrixaidin
09-10-1390, 05:54 بعد از ظهر
پس شما هم تو کار اتیش هستی مثل علیرضا ما ؛))))شرمنده خیلی دوست داشتم بیام با بروبکس اصفهان(مخصوصا شما) اشنا بشم ولی این امتحانات نذاشت که بیامهمین عکسارو فقط گرفتین؟

nopo
09-10-1390, 05:55 بعد از ظهر
به به چه کردید
آقا دست ما رو هم بگیرین:26:
باقی عکسها کو؟
منظورم صحنه های اکشنه

02109002
09-10-1390, 05:59 بعد از ظهر
علی جان ممنون عکسها رو زودتر آپ کن که منتظریم مخصوصا" اگه فیلم گرفتین...:gigglesmile:

جواد مگه قرار زبونم لال ......... که دنبال صحنه های اکشن میگردی :25:

ali khoramian
09-10-1390, 06:03 بعد از ظهر
دوستان بیشتر عکس گرفتن . تا فردا همشو میزارن.

nopo
09-10-1390, 06:10 بعد از ظهر
علی جان ممنون عکسها رو زودتر آپ کن که منتظریم مخصوصا" اگه فیلم گرفتین...:gigglesmile:

جواد مگه قرار زبونم لال ......... که دنبال صحنه های اکشن میگردی :25:

قرار ..... !!!
قرار چی؟

02109002
09-10-1390, 06:13 بعد از ظهر
اشتباه تایپی بوده : "قراره "
منظورم این بود مگه رفتن جنگ تن به تن یا مبارزه خیابانی
:25r30wi: :25r30wi: :25r30wi:

حسـن
09-10-1390, 06:16 بعد از ظهر
عجب قرار تپلی بود
کلی دوست جدید پیدا کردم خیلی خوشحالم که رفاقتمون از اوتار و امضا خارج شد ایشالا دوستان تهرانی هم سالم برسن و عکس ها را آپ کنن
بابک عاشقتم:26:

ap_peiki
09-10-1390, 08:52 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

---------- Post added at 10:38 PM ---------- Previous post was at 10:31 PM ----------

---------- Post added at 10:40 PM ---------- Previous post was at 10:38 PM ----------

---------- Post added at 10:43 PM ---------- Previous post was at 10:40 PM ----------

---------- Post added at 10:52 PM ---------- Previous post was at 10:43 PM ----------

حسـن
09-10-1390, 08:58 بعد از ظهر
دوستان توجه کنید این درخت که ما کندیم و آتیش زدیم کامل خشکیده بودا !!!
از فرط سرما زمین را میخاستیم گاز بگیریم

ali khoramian
09-10-1390, 10:29 بعد از ظهر
فیلم ها رو هم پس بزارین

Alireza
09-10-1390, 11:00 بعد از ظهر
دم همتون گرم پرچم رو بردین بالا تنها دل خوشیم همینجاس ده همتون گرم

reza KTM
09-10-1390, 11:13 بعد از ظهر
خیلی خیلی دمتون گرم عکساتون رو دیدم خیلی حال کردم
چجوری بود کسی بهون گیر نداد؟
انشاالله همیشه به سفر و خوشی

ببین چه دهنی از بچه های تهران سرویس شده (به خاطر مسیر زیاد) که هنوز نیومدن تو سایت و آن شن

چجوریه نکنه دوباره قرار شده که یه شب دیگم بمونن؟
چرا اونا نیومدن و عکس بزارن؟
خدایی نکرده اتفاقی که نیفتاده؟
کسی خبری ازشون نداره؟

ali khoramian
09-10-1390, 11:18 بعد از ظهر
همشون خوبن
. اونا تیکه به تیکه وا میستن به عشق علیرضا 1 سیگاری دود میکنن.
الانا دیگه حتما رسیدند ولی اینقدر خستن که فکر نکنم امشب onبشن.

Aka
10-10-1390, 12:18 قبل از ظهر
اول :d

Alireza
10-10-1390, 12:19 قبل از ظهر
ایول سالم رسیدن
تعریف کنین بابا

matrixaidin
10-10-1390, 12:29 قبل از ظهر
فكر نكنم چون هيچ كدوم جواب موبايلشونو نميدن

Alireza
10-10-1390, 12:31 قبل از ظهر
نه بابا زبونتو گاز بگیر همه دارن میان

علی یزدانی
10-10-1390, 12:33 قبل از ظهر
سلام
جای همه کسایی که نیومدن خالی،خیلی خوش گذشت
مخصوصا با ****:4chsmu1:

Kami
10-10-1390, 12:35 قبل از ظهر
aka جان کلاهت دست من جا موند شمارتو پ.خ بده تا بیارم واست:i'm sorry:

matrixaidin
10-10-1390, 12:40 قبل از ظهر
همگي خوش اومدين كامي نبودي انگار سايت تعطيل بود

Kami
10-10-1390, 12:51 قبل از ظهر
5 شنبه ساعت 1:30 دقیقه حرکت کردیم به سمت ابیانه و ساعت 11 شب رسیدیم
سرد بود و کمی از جاده یخ زده بود . هتل ابیانه رو که از قبل بابک رزرو کرده بود رو پیدا کردیم و رفتیم که استراحت کنیم
خلاصه دوستان اصفحانی بهمون صبح ساعت 9 اینا پیوستن و ...
بعدشم که ساعت 1 ظهر راه افتادیم به سمت تهران و ساعت 12 شب رسیدیم
قرار بسیار خوبی بود و توپ ارزش این همه تو جاده بودن و یخ زدن رو داشت
در پایان تشکر میکنم از بابک و علیرضا و اقای علی خرمیان و همچنین اقای aka و دیگر دوستان
دیگه جون ندارم توضیح بدم

matrixaidin
10-10-1390, 12:55 قبل از ظهر
كسي از شهروز و مهران خبري نداره؟؟؟؟؟
مگه شهروز با ماشين نيست؟؟
پي چرا جواب نميده؟؟:297:

02109002
قبلش به همتون خسته نباشید میگم و آرزو میکنم که همیشه شاد و خندان در کنار هم با پرشین موتور صفا کنید
در ادامه باید بگم :
دم همتون گرم ایول دارین به مولا...
پرچم رو بردین بالا اونم چه جووووووووووووور

:pm1::pm1::pm1:

eshgh_namordeh
از همه دوستان تشکرات لازم .
یکی از بهتریم سفرهای من بود ، واقعا خوش گذشت .
جای همگی دوشتان خیلی خالی بود امیدوارم سفرهای بعدی همراه باشیم
کیا اوا تهران زنجیر برید نویا بکسل کرده برسونه
بابک و مهرام میدون توحید ایستادم سیگار بکشن !!!
من و ****** به حرف Gps گوش کردیمدو بار اتوبان آزادگان را چرخیدیم خاموشش کردم رسیدیم خونه :)

اما از سفر بسیار بسیار خوب ، ظهر نزدیکای 2 راه افتادیم جاده قدیم قم پذیرائی مهتاب ایستادیم پیتزا خوردیم ، سپس راه افتادیم به سمت کاشان و بین راه چند باری ایستادیم و از راههای پر و پیچ و خم تابلوی کوچک ابیانه را دیدیم .
تا کاشان نسبتا هوا خوب بود اما از کاشان تا ابیانه خیلی سرد بود لباسهامون خوب بود اما بعضی از دوستان سردشون شد .
هتل رسیدیم املت خوردیم و بچه ها شام اورده بودن و رفتیم اتاق دیدم به به شهروز خان زنگ میزنه کجائید ما با ماشین با کاظم داریم میایم 4 صبح میرسیم . گفتیم بنزین بیار که اینجا پمپ بنزین نیست و مگلیها خالیند . زحمت کشید اوردن .
شب تا دیر وقت بیدار بودیم ، نیمه های شب شهروز و کاظم جان هم به جمعمون پیوستند .
صبحانه را توپ خوردیم جای همگی خالی ، دوستان اصفهانی هم اومدن خوشحالمون کردن و با هم ابیانه را گشتیم ما رفتیم کوه 1 ساعتی نشستیم خیلی لذت داشت هوای خیلی خوب آسمان آبی .........و..........
برگشت هم موتور کیا خاموش شد روشن نشد موتور را پیاده کردیم شمعش ذوب شده بود شهروز و کاظم شمع خریدن اوردن اما باز درست نشد و اینجا بود که آقا کاظم واقعا دمش گرم هزار آفریت موتور را کامل پیاده کرد و درستش کرد و با هم برگشتیم بین راه چند بار ایستادیم آتش روشن کردیم و .... خیلی باحال بود خیلیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییی
عکسها خیلی زیادن کم کم میزارم .

Kami
10-10-1390, 01:04 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links]
نویا مثل عملی ها شده

Babak
10-10-1390, 01:41 قبل از ظهر
دسته همه گی درد نکنه همه زحمت کشیدن و اومدن واقعا همگی با همکاری همه بچه ها قراره به یاد ماندی برگذار شد.
از دوستانی هم که از اصفهان اومدن بسیار متشکرم و خوشحالم که دیدمشون دیگه دارم میمیرم از خستگی.
حسن جون دوست میدارم:gigglesmile:

Kenji
10-10-1390, 01:52 قبل از ظهر
خدا رو شکر که همه سالمید.

مردم و زنده شدم.

دم کاظم گرم آفرین.

همه تون خسته نباشید. فکر نکنید الان 4 تا عکس گذاشتید ما سیر شدیم. برید خستگی در کنید فردا کامل تعریف کنید.

==

و صد البته تو این قرار متهیر الاتفاق در تاریخ پرشین موتور افتاد. آکا خواب نموند و خودش و رسوند :دی

eshgh_namordeh
10-10-1390, 02:04 قبل از ظهر

---------- Post added at 04:04 AM ---------- Previous post was at 03:53 AM ----------

Babak
10-10-1390, 02:11 قبل از ظهر
وای چرا سره صبحانه انگشته من اون شکلیه:gigglesmile:

علی یزدانی
10-10-1390, 02:17 قبل از ظهر
منم چندتا عکس گرفتم ولی به علت خستگی زیاد فردا میزارم:i'm ok:

eshgh_namordeh
10-10-1390, 02:31 قبل از ظهر
راستی یادم رفت از کسی که این قرار را گذاشت و باعث شد این همه بهمون خوش بگذره تشکر کنم
بله یار دوست داشتنی خودمون آقا بابک به افتخارش یک کف مرتب :bighug::999:
ممنون بابک جان

nOviA
10-10-1390, 02:33 قبل از ظهر
فکر کنم آخر از همه رسیدم ته دیگم خوردن:gigglesmile:
قرار خیلی خیلی خوبی بود.دست همگی دوستان درد نکنه.کمی سرد بود ولی در عوض خاطره شد.

aligsx
10-10-1390, 03:07 قبل از ظهر
سلاااااااام.رسیدن بخیر.
خوبید؟ همگی خسته نباشید
ممنون از عکس های خوبتون.فکر کنم همه عکس انداختنو همه کلی عکس دارن. عکس توی هتل که دارین سیگار میکشید خیییییییییلی ضایعس برای سایت:gigglesmile: هرکی ندونه میگه سایت سایته دودیاست و همه اهل حالن!!!! بهترین عکس هم به نظر من مربوط میشه به عکس شهروز و مهران که پریدن هوا و بلند داد میزنن I LOVE YOU PMC :297:.
فکر کنم الان از خستگی و مسیر طولانی بچه های تهران در حال انفجار و ترکیدن هستند بابا ایول داره این همه راه با موتووور.خدا قسمت کنه سفر بعدی بریم خلیج فارس ببینیم چه کسایی شرکت میکنن توی قرار!!

کیا سالمه؟این داداشیه منو سالم میرسوندید خونه بیچاره دل من اینقدر براش شور زد که یوقت نکنه گاز بده تصادف کنه.موتورش رسید به خونه ؟؟؟ چجوری بکسل کردید مگه طناب یا زنجیر برده بودید؟

حسسسسسسسسسسن حسن جون داداش کاش من میومدم اون عینکتو بر میداشتم بینم چه شکلیی تو ! من حسرت به دل موندم چشمای تورو ببینم!!! حسن تو با چی رفته بودی؟موتور خوشگلت کوش پس؟!!!؟

برو بچ اصفهان توی عکسا معرفی کنید بشناسیمتون .

و....... در اخر :

من و مسعود و ایدین خیلی ناراحت شدیم که اینقدر زود توی این سرما رفتید!!! اخه با مراما مینداختید 2.3 هفته دیگه ما هم میومدیم باهاتون. چون انگار حساااااابی بهمتون خوش گذشته:grouphug:

zohoorian
10-10-1390, 08:51 قبل از ظهر
نویا مثل عملی ها شده

شیره کش خونه راه انداختید
منقل بدم خدمتتون؟آکا جان جنسش خوب بوده ها :D

---------- post added at 04:04 am ---------- previous post was at 03:53 am ----------

آقا شما مو های شکمتو با چی میزنی؟:d

Red Hat
10-10-1390, 09:35 قبل از ظهر
عکس های خیلی زیبایی بود . ممنون .

BKING
10-10-1390, 09:48 قبل از ظهر
عکس های خیلی زیبایی بود . ممنون .

به سلام آقا حمید چه عجب

نمی شه بچه های اصفهانو معرفی کنید ببینیم کی به کیه؟

---------- Post added at 09:48 AM ---------- Previous post was at 09:46 AM ----------

کاش ریشا شو با همون می زد:riz481:

Mohammad aghili
10-10-1390, 09:55 قبل از ظهر
عکس های زیبایی بود... ممنون
چقدر خوب میشد اگه پاز عکسها معرفی می کردید

ولی اگر من باهاتون بودم.... اگه بودم !

یه گزارش تصویری از سفرتون می ذاشتم تو سایت تا عکساش بره تو حلق اونایی که چش ندارن پرشین موتور رو ببینن
حداقل موتور سوار خوبی نباشم ، عکس خوب میگیرم :دی

ایشالله واسه برنامه های بعدی اگه از این طرفا رد شدید ، یه ندا بدید که بروبچز مشهد هم بیان

Kami
10-10-1390, 10:23 قبل از ظهر
سلاااااااام.رسیدن بخیر.
خوبید؟ همگی خسته نباشید
ممنون از عکس های خوبتون.فکر کنم همه عکس انداختنو همه کلی عکس دارن. عکس توی هتل که دارین سیگار میکشید خیییییییییلی ضایعس برای سایت:gigglesmile: هرکی ندونه میگه سایت سایته دودیاست و همه اهل حالن!!!! بهترین عکس هم به نظر من مربوط میشه به عکس شهروز و مهران که پریدن هوا و بلند داد میزنن I LOVE YOU PMC :297:.
فکر کنم الان از خستگی و مسیر طولانی بچه های تهران در حال انفجار و ترکیدن هستند بابا ایول داره این همه راه با موتووور.خدا قسمت کنه سفر بعدی بریم خلیج فارس ببینیم چه کسایی شرکت میکنن توی قرار!!

کیا سالمه؟این داداشیه منو سالم میرسوندید خونه بیچاره دل من اینقدر براش شور زد که یوقت نکنه گاز بده تصادف کنه.موتورش رسید به خونه ؟؟؟ چجوری بکسل کردید مگه طناب یا زنجیر برده بودید؟

حسسسسسسسسسسن حسن جون داداش کاش من میومدم اون عینکتو بر میداشتم بینم چه شکلیی تو ! من حسرت به دل موندم چشمای تورو ببینم!!! حسن تو با چی رفته بودی؟موتور خوشگلت کوش پس؟!!!؟

برو بچ اصفهان توی عکسا معرفی کنید بشناسیمتون .

و....... در اخر :

من و مسعود و ایدین خیلی ناراحت شدیم که اینقدر زود توی این سرما رفتید!!! اخه با مراما مینداختید 2.3 هفته دیگه ما هم میومدیم باهاتون. چون انگار حساااااابی بهمتون خوش گذشته:grouphug:
علی جاده 20 برابر از جاده وردیج بدتر بود
وافعا اگه نمیتونستی کترل کنی یه کامیون میزد بهت
ما هم موقعه رفت و برگشت بیشترشو تو شب بودیم
خوب شد با موتورت نیومدی چون تجربه جاده نداشتی و برات خیلی خیلی خطرناک بود
-----------------------------
بجه ها همه هماهنگ بودن و تا دقیقه اخر با گروه هماهنگی کردن
دست aka هم درد نکنه واسه کبابی که بچه هارو مهمون کرد
دوستان اصفهانی فقط اقای خرمیان با هیوسانگ قرمز اومدن و حسن و ... با ماشین اومدن که دستشون درد نکنه و خسته نباشید

eshgh_namordeh
10-10-1390, 10:29 قبل از ظهر
دوستان یک سایت خوب برای آپلود عکس معرفی میکنید ممنون میشم

بله آکا و دوستشون فرزین جان هم مثل همیشه لطف کردن شام مهمون کردن ، از دوستش فرزین هم ممنون که همراهیمون کردن
همچنین دوست آقا مهران ، با دایلیم پر سرعتش اومدن خوشحالمون کردن ممنون از همراهیشون .

خیلی سفر خوبی بود ،

Kami
10-10-1390, 10:30 قبل از ظهر
دوستان یک سایت خوب برای آپلود عکس معرفی میکنید ممنون میشم

s.mm
10-10-1390, 10:43 قبل از ظهر
از مشکلات فنی بگید،یعنی چی آقا کاظم موتور رو آورد پایین مگه توی جاده میشه با امکاناتی؟ چی کار کرد روی موتور؟
برای این قرار ملاقات هر تریپ 8-9 ساعت پشت موتور بودید؟
متوسط سرعت؟

Kami
10-10-1390, 10:49 قبل از ظهر
از مشکلات فنی بگید،یعنی چی آقا کاظم موتور رو آورد پایین مگه توی جاده میشه با امکاناتی؟ چی کار کرد روی موتور؟
برای این قرار ملاقات هر تریپ 8-9 ساعت پشت موتور بودید؟
متوسط سرعت؟
تنها مشکل فنی زنجیر کیا جان و شمعش بود و خداروشکر که درست شد و وسط جاده نموند
بله 9 ساعت هم برای رفت و هم برای برگشت به دلیل اینکه بچه ها هر چند کیلومتر وایمسادن و aka جان یه اتیشی روشن میکرد
متوسط سرعت 110 کیلومتر که البته یه جاهایی 70 بود و بعضی جاها 150

matrixaidin
10-10-1390, 11:11 قبل از ظهر
دمه اکا گرم نمیشه این بشر یه دفعه بره بیرون به بچه ها شام نده...:))))

---------- Post added at 11:11 AM ---------- Previous post was at 11:10 AM ----------

**** خاکی نداشت موتورو با دست ببری؟؟؟:)))

Kami
10-10-1390, 11:14 قبل از ظهر
**** خاکی نداشت موتورو با دست ببری؟؟؟))
داشت اما خوب دیگه مجبور شدم افرود برم با موتور

eshgh_namordeh
10-10-1390, 11:16 قبل از ظهر

mehran
10-10-1390, 11:40 قبل از ظهر
آقا دست همگی درد نکنه یکی از بهترین مسافرت های من بود.فقط تورو خدا قرار بعدی یه فصل گرمتر باشه.من کلا خون سردم تو هر شرایطی سردم میشه ولی دیشب و پریشب سرمایی که کشیدم باهام یه کاری کرد که دیگه امسال اسکی نرم:gigglesmile:

matrixaidin
10-10-1390, 11:47 قبل از ظهر
مهران تو چرا دیشب جوای اس ام اس نمیدادی؟؟؟؟؟؟:27:
**** دوره اخر زمون شده که با هیووووووووووووو افرود میری :gigglesmile:
کسی از قیافه **** موقعه افرود سواری نداره ؟؟؟؟
عکس سال انتخاب میشه ها...:25r30wi:
علیرضا یه برنامه درون شهر تهران واسه این جمعه بزار:flower4:

Alireza
10-10-1390, 11:55 قبل از ظهر
حالا مهران تو راهه تو اون سرما من بهش اس ام اس دادم مهران شماره ساقی بده
بعدش خودم خندم گرفت

mehran
10-10-1390, 11:55 قبل از ظهر
حالا منم یکم داستان سرایی کنم از سفرمون:من 5 شنبه صبح تازه رفتم موتورو از تعمیرگاه گرفتم(دل خجسترو دارید!!!)دیدم لامصب دوباره کاربراتمو تنظیم نکرده دیگه رسیدم خونه ساعت 11 بود سریع باکو باز کردم یه تنظیم کوچیک کردم موتورو هار که شد باکو بستم که به علت هول بودن دور موتورم کل سفر بالا بود :297: خلاصه تا روغنمم عوض کنم و بنزین بزنم ساعت شده بود 12:30 که با نوید گازشو گرفتیم رفتیم میدان جمهوری و تو میدون یکی از عجیب ترین صحنه های زندگیمو دیدم آکا اومده بود:wow:خلاصه تا همه جمع بشنو راه بیوفتیم...... بقیشو بقیه تعریف کردن:18: ولی یکی از قشنگ ترین لحظات این سفر بین کاشان و ابیانه بود که تو جاده زدیم بقل موتورارو خاموش کردیم ساعت 9 شب شروع کردیم به دیدن ستاره ها من تاحالا تو عمرم این همه ستاره ندیده بودم حتی تو کویر یزد!!!و بدترین لحظه ام از ساعت 6 صبح بود تا 8:30 که فرزین و بابک دوطرفم خوابیده بودن .انگار دو طرفم دوتا هایابوسا داشتن گاز مرده میدادن :icon_pf _98_:(عاشق جفتتونم)

eshgh_namordeh
10-10-1390, 12:02 بعد از ظهر

matrixaidin
10-10-1390, 12:09 بعد از ظهر
شهروز پشت مهران چی کا میکنی؟؟؟؟؟؟:sumo:
مشکوک میزنه‍!!!!!:gigglesmile:
ماشاا.. مهران وزنه برداری با اکا:gigglesmile:

bahador
10-10-1390, 12:11 بعد از ظهر
دم همتون گرم
ایشالله همیشه خوش باشین بابا یه برنامه کنید ما هم بتونیم بیایم :297:

mehran
10-10-1390, 12:34 بعد از ظهر
حالا میریم سراغ تشکرها:
ممنون از بابک عزیز که مصبب این سفر بود و کلی حال داد(البته دیشب تو دلم یه چیز دیگه میگفتم ;-) )
ممنون از علی رضای عزیر که همه جا به آدم حال میده وسرزندگیش کار دست آدم میده مخصوصا اگه بالا کوه باشه راستی تو جاده اون آهنگات چه فازی میداد
ممنون از نوید که اومد و با اومدنش یه حال توپ به خودش داشت مخصوصا موقع برگشت.راستی نوید بابت ساندویچا ممنون نبودی شب گشنه میموندم
ممنون از آکای عزیز که با اون کاراش داشت منو دیونه میکرد کثافت تو جاده با نینجا دو ترک نبودید ببینید چیکار که نمیکرد.راستی دفعه بعد که آکا اومد یادتون باشه حتما جیباشو خالی کنیم بعد راه بیوفتیم این بی پول باشه خیلی بهتره
ممنون از فرزین عزیز که تو جاده داشت با نور موتور چشم مارو در اورد هی علامت میدادم بیا برو جلو نمیومد!!!
ممنون از ****** که به ما افتخار دادن و به خاطر ما با موتورشون اومدن تو خاکی(مدیونید اگه فکر کنید به خاطر سرما بوده باشه)راستی ****** خودتو به خاطر کلاه ناراحت نکن این وسایل آکا چسب دارن فندکشم 5شنبه چسبیده بود به دست من:gigglesmile:
ممنون از کیا عزیزکه بازم نشون داد مگلیش از نظر شتاب و سرعت موتورش یدونست مخصوصا جلو هیوسانگ مگه نه محمد:4chsmu1:
ممنون از محمد از که از اول سفر تا آخرش 95% مواقع آخرین نفر گروه میومد و مواظب همه بود یه جام که موتور منو از آتیش گرفتن نجات داد.
ممنون از شهروز عزیز که با بنزین اومد و منو کیارو نجات داد و تشکر ویژه که با ماشین منو یدک کرد موتورم روشن شد راستی شهروز شیرنی ماشین چی شد؟؟؟[Only registered and activated users can see links]
ممنون از کاظم عزیز یگانه ستاره برق کار سایت که تو اون سرما موتورو ریخت پایین دوباره جعمش کرد
و ممنون از تمام برو بچ اصفهون که با اومدنشون مارو خوشحال کردن ممنون از علی و حسن وعمی و اون چند نفر دیگه که من خوب متوجه نشدم کیه فقط حیف که تایممون کم بد.دفعه بعد شما 2 روزه بیاید که بیشتر باهم باشیم
و در آخر ممنون از آیدین عزیز که به شخصه بعد از سرما ایشون منو ....آره!!!آخه من نمیدونم از کجا میفهمید من دستم بنده همون موقع زنگ میزد.بابا این همه آدم تو چرا به من پشمالو گیر دادی؟؟؟؟؟:mad_majidonline:

eshgh_namordeh
10-10-1390, 12:40 بعد از ظهر

mehran
10-10-1390, 12:40 بعد از ظهر
دوستان توجه کنید این درخت که ما کندیم و آتیش زدیم کامل خشکیده بودا !!!
از فرط سرما زمین را میخاستیم گاز بگیریم
حسن جان شما جای من بودی فکر کنم موتورتم آتیش میزدی یه تیکه حس کردم عصب انگشت اسارم مرد!!!

eshgh_namordeh
10-10-1390, 12:44 بعد از ظهر

Shenzo
10-10-1390, 12:48 بعد از ظهر
دوستان عزیز رسیدن بخیر، همگی خسته نباشید:grouphug:
خوشحالم که به همگی خوش گذشته ایشالله همیشه از این برنامه های زیبا داشته باشین به شادی و سلامتی
:flower4:

mehran
10-10-1390, 12:57 بعد از ظهر
شیره کش خونه راه انداختید
منقل بدم خدمتتون؟آکا جان جنسش خوب بوده ها :D

اولا ورودتونو به این سایت تبریک میگم بعدم دوست عزیز اون همه ریش دیگه نمیزاره موهای دیگم رشد کنن:4chsmu1:

---------- Post added at 12:57 PM ---------- Previous post was at 12:50 PM ----------

شهروز پشت مهران چی کا میکنی؟؟؟؟؟؟:sumo:
مشکوک میزنه‍!!!!!:gigglesmile:
ماشاا.. مهران وزنه برداری با اکا:gigglesmile: آیدین چشاتو باز کن با دقت ببین شهروز کجاست من کجام؟؟؟ فقط دوست داری به من گیر بدیااااااااا:afro:

داود
10-10-1390, 01:10 بعد از ظهر

:297:

ap_peiki
10-10-1390, 01:25 بعد از ظهر
8گیگ فیلمه همه رو آپ کنم؟؟

amirw3x
10-10-1390, 01:28 بعد از ظهر
وای چرا سره صبحانه انگشته من اون شکلیه:gigglesmile:

آقا بابک می خواستی مثل آوارتارت بشه :gigglesmile::gigglesmile::gigglesmile:

mehran
10-10-1390, 01:34 بعد از ظهر
آخه علی قربونت برم من کل ترافیک ماهانم 4 گیگه چرا اینکارو میکنی اگه برات امکان داره همه فیلمارو رو dvd رایت کن برای من پست کن من برای بچه ها کپی میکنم

ap_peiki
10-10-1390, 01:42 بعد از ظهر
من ترافیکم 30 گیگه :gigglesmile:
در ضمن مهران جان یه عکس ازت دارم تووووووووووپ
100هزار میفروشمش:gigglesmile:

Hayabusa namorde
10-10-1390, 01:47 بعد از ظهر
سلام

به همه آنرودی ها خوش آمد میگم

پنجشنبه و جمعه فسوردگی گرفته بودم .. همش فک میکردم الان چیکار میکنید!؟؟؟
به عشقتون رفتم سرخ حصار از سرما ترکیدم و همش به یادتون بودم ولی خیلی جیگر میخواد که توی این فصل بندازی جاده ..

امیدوارم جای دوستانم خالی کرده باشید.

عاشششششق همتونم

ap_peiki
10-10-1390, 01:53 بعد از ظهر
یه آپلود سنتر سراغ ندارید که محدودیت حجم نداشته باشه حاله کم کردن حجم عکس هارو ندارم

Kami
10-10-1390, 01:54 بعد از ظهر
رفتیم مهتاب طبق معمول یه سری خالی بند شروع میکردن به گفتن اینکه اره من 10 سال پیش سوزوکی داشتم . من فلان داشتم . من سنگین سوارم
یکیشون گفت من کاوازاکی 250 دارم میرم بازار و میام :gigglesmile: بعد موتور aka رو نشون دادم گفتم اینه؟ گفت نه مال من dt هست
ابیانه مردمشون همه بالای 60 سال داشتن . بهمون سلام میکردن . ادمای بدی نبودن
شب ساعت 3 خوابیدیم . منو کیا داشتیم واسه هم از خاطرات جوونی تعریف میکردیم و نویا هم توی خواب هی میگفت اگزوز یوشیمورا . bmw 1000rr . کیا گرفتمت و ... :gigglesmile:

matrixaidin
10-10-1390, 02:12 بعد از ظهر
5270بعد ميگه من كجا شهروز كجا:gigglesmile:
شهروز كه جواب نميداد
عليرضا و بقيه هم كه جواب نميدن:s (9):
ميموني تو :flower4:
داري چه حس شيشمي دارم:biggrin:

ali khoramian
10-10-1390, 02:23 بعد از ظهر
5271این مسجد که عکس گرفتین نمازم توش خوندین؟

Kami
10-10-1390, 02:28 بعد از ظهر
5271این مسجد که عکس گرفتین نمازم توش خوندین؟
نه فقط چایی خوردیم

ali khoramian
10-10-1390, 02:39 بعد از ظهر
یه 2 نخ سیگارم کشیدین
نه فقط چایی خوردیم

حسـن
10-10-1390, 02:45 بعد از ظهر
بچه ها تهران سیگاری بودن ما قلیونی البته علی آقا خرمیان فقط دود هیو را استنشاق میکردن:gigglesmile:

ali khoramian
10-10-1390, 02:49 بعد از ظهر
حسن اقا من که مونده بودم شما 4 نفر تو ماشین 6 تا قلیون از کجا اورده بودین

حسـن
10-10-1390, 02:51 بعد از ظهر
دوتا هم زاپاس داشتیم برا مواقع فورس ماژور زیر صندلی راننده و زیر چرخ زاپاس تعبیه شده بود
تازه برگشتنه که شما بستی بهش و رفتی کنار اتوبان وایسادیم یه قلیونی کشیدیم که تا اصفهان شارج بودیم
علی پیکانپور عکس ها برگشتنه را بزار

reza KTM
10-10-1390, 02:55 بعد از ظهر
و بدترین لحظه ام از ساعت 6 صبح بود تا 8:30 که فرزین و بابک دوطرفم خوابیده بودن .انگار دو طرفم دوتا هایابوسا داشتن گاز مرده میدادن :icon_pf _98_:(عاشق جفتتونم)
مهران خوراکت من بودم اگه اونجا بودم اصلا صدای این دو تا رو نمیشنیدی آی اگه اومده بودم (نمیدونی چه پوکر بازی شدم فقط باید اون دو امتیاز آخرم بهم یاد بدی)
شهروز خیلی نامردی با ماشین رفتی میگفتی منم میومدم دیگه (شوخی کردم نامردو خیلی میخوامت)
دستت درد نکنه علیرضا بابت عکسای خیلی قشنگت
**** چرا همه دست و پا و چششون سمت توااا:gigglesmile:
بابک جون دمت گرم این قرار رو گزاشتی که پرچم سایت رو بچسبونی به سقف آسمون عکساش رو همه جا میبینم فیس بوک و ...
کیا موتورت در اثر چی اینجوری شد؟
محمد تو بالاخره تونستی این داش کیا رو بگیری یا نه؟
آکا جون خیلی حیف شد منم دوست داشتم تو قرار طالقان هم میومدی که باهات آشنا شم ولی مثله اینکه قسمت نیست ما شما رو زیارت کنیم
کاظمم که هیچی دیگه مثل اینکه ترکونده تو فنی کاری
دم بچه های اصفهان گرم همین که اومدن کلی ارزش داره حالا چه با ماشین چه با موتور (انشاالله تو سفر بعد همه با موتور بیان)
داش علی تکنو زن هم بود؟

ولی خیلی حال کردم با عکساتون
این عکسا آدم رو میریزه به هم
میخوایم

خــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ دا چــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــقد ر باحــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــاله

بالاس پرچم بی برو برگرد
i love persian motor

ap_peiki
10-10-1390, 03:06 بعد از ظهر
همه عکسا حجمش بالاس حالش نیس کم کنم

02109002
10-10-1390, 03:10 بعد از ظهر
علی جان یه فایل زیپ کن لینک بده

mehran
10-10-1390, 03:44 بعد از ظهر
علی حوصله کن مرد باش فیلمارو حتما برای من پست کن بچه ها همه منتظر فیلمان:bunnyearsmiley:

eshgh_namordeh
10-10-1390, 04:10 بعد از ظهر
این هم یک کلیپ از عکس ها به حجم 28 مگ :

nOviA
10-10-1390, 04:33 بعد از ظهر
محمد تو بالاخره تونستی این داش کیا رو بگیری یا نه؟
گرفتن مال 1 ثانیش بود...نقطش می کردم:gigglesmile:
جدا از شوخی تو سرعت اولیه کیا میرفت...تو ثانویه من میرفتم. بعد از اینکه شمع رو عوض کرد دیگه تو ثانویه هم نمیتونستم بگیرمش و تا 160 تا با هم میرفتیم. شتاب ها کاملا برابر بود. حتی یه جاهایی بغل به بغل از 80 90 تا 160 رو رفتیم که خیلی حال می داد.

ممنون از کیا عزیزکه بازم نشون داد مگلیش از نظر شتاب و سرعت موتورش یدونست مخصوصا جلو هیوسانگ مگه نه محمد:4chsmu1:

داش مهران شایعه درست نکن:121fs725372:

---------- Post added at 04:33 PM ---------- Previous post was at 04:31 PM ----------

یه جایی هم با سرعت چسبوندم به آقا حسن گل که یکم ترسید:icon_pf _97_::i'm sorry:

حسـن
10-10-1390, 05:03 بعد از ظهر
یه جایی هم با سرعت چسبوندم به آقا حسن گل که یکم ترسید[Only registered and activated users can see links] _97_.gif:i'm sorry:
دیونه ایی به خدا
همه جوره کله شق بازی دیده بودم تو عمرم اما ندیده بودم ماشین که 130-40 تا سرعت داره را با موتور بچسبونن به سپر عقبش !!! بعدا با سر علامت میده که چیزی نیست!!
بی خود نیست از قرار ها محرومت میکنن اون لحظه ر ی د م تو خودم
مدیر موتور سنگین یکم هم باید سنگینی و متانت داشته باشه اینا اونجا هم بهت گفتم :121fs725372:

nOviA
10-10-1390, 05:17 بعد از ظهر
مدیر موتور سنگین یکم هم باید سنگینی و متانت داشته باشه اینا اونجا هم بهت گفتم :121fs725372:

خواستم با هم شوخی کنیم چرا بی جنبه بازی در میاری

حسـن
10-10-1390, 05:20 بعد از ظهر
بی جنبه بازی نیست ممد جان
وقتی شما اینطوری بری من نوعی هم از شما الگو میگیرم
اینطور نیست ؟

Kenji
10-10-1390, 05:34 بعد از ظهر
درمورد تخلفات این دو نفر دیگه تو این تاپیک ادامه ندید.

این ها سابقه دارن و جالبه، با تکبر تمام نمی خوان اشتباهاتشون رو قبول کنن.

===
برای تیم مدیریت قابل قبول نیست یک یا چند نفر با یه اشتباه گند بزنن به آبروی باشگاه و اشتباه خودشون رو هم قبول نکنن.

مطمئنن برخورد سنگین تری می شه باهاشون. ادامه ندید.

Kami
10-10-1390, 05:49 بعد از ظهر
عکس های زیادی گرفتن بچه ها . بیاید بزارید
شماره aka رو اگه کسی داره بهم بده

mehran
10-10-1390, 05:56 بعد از ظهر
راستی یادم رفت از شاه کارم عکس بندازم قبل کاشان دیدم ممد نویا داره پشتمو هی نشون میده زدم بغل دیدم کش کولم شل شده کولم رفته عقب رو اگزوز آیش گرفته خلاصه شانس آوردم!!!! [/URL]
[URL=[Only registered and activated users can see links]][Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

---------- Post added at 05:56 PM ---------- Previous post was at 05:54 PM ---------- اینم چنتا عکس خوشگل [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Kami
10-10-1390, 06:26 بعد از ظهر

علی یزدانی
10-10-1390, 07:36 بعد از ظهر
داش علی تکنو زن هم بود؟

آره منم بودم (علی یزدانی)

این عکسو ویرایش کردم و بچه ها اصفهان رو هم مشخص و معرفی کردم

salahshor
10-10-1390, 07:38 بعد از ظهر
با تشکر از همه برو بچ
ساعت 12 ظهر اینا بود که شهروز زنگ زد بهم گفت برا 12 شب راه بیفتیم بریم بیش بچه ها ... کب کردم ولی در کمال خونسردی گفتم بریم !!
بعدا رفتم با موتور دور بزنم و چکش کنم که دیدم واقعا سرده و نمیشه رفت و ... خلاصه اقا شهروز قانع شد با ماشین بریم
ساعت 11 شب اومد بیشم و راه افتادیم باک ماشینم بر کردیم و با 120 تا انداختیم اتوبان ...
یه جا هم جنون زد به سر شهروز خان و 200 با سمند موتور المانی !! بر کردیم و دوربین عکس گرفت ازمون !! 200 از اونور رفت تو ب ا چ ه
ساعت 3:00 شب بود که رسیدیم ابیانه ... تو راه گرگ و روباه بود که میدیدیم !! یارو بیر زن بد اخلاق اومد و درو باز کرد واسمون ...
رفتیم بالا و چند ساعتی خوش و بش کردیم و بعدشم لالا ....
صبح هم که بعد صرف صبحونه رفتیم بیرون که از با قدم ما یکی از اهالی روستا افتاد مرد !!!
وایستادیم تا برن بعد رفتیم بافت تاریخی روستارو ببینیم !!!
ساعت 2:00 اینا راه افتادیم برگردیم منو شهروز که کف کردیم بدون موتور ... شهروز همش فحش نثارم میکرد که چرا با موتور نیومدیم ....
واقعا الان میفهمم چرا سواریها وقتی این همه موتور و یه جا میبینن کب میکنن
مخصوصا وقتی تو ماشین سرعت و شتاب موتور ها رو میدیدم حال میکردیم
هماهنگی گروه بعد جوش اوردن اقا مهران خوب بود و همه خ ا ی ه کردن !!!!
همه بشت سر سمند منظم حرکت میکردن و فلاشر ماشین هم که روشن بود
هر کی میدید چهار چشمی نگاه میکرد !!
موتور کیا هم به دلیل لرزش زیاد و اچار کشی نشدن نرسیده به کاشان تو 160 تا خراب شده بود که با کمک خودش و علیرضا و شهروز درستش کردیم
علیرضا هم ماشالا کلکسیون اچار رو همراش اورده بود و از این بابت راحت بودیم
دستش درد نکنه
مگلی کیا چنتا مشکل با هم داشت : کاربرات . شمع . سیم کشی . وکیوم شیر بنزین . زنجیرش هم که زنگ زده بود !!
از کاشان به بعد با بچه ها خداحافظی کردیم و بعد صرف نهار < ساعت 6:00> از اتوبان برگشتیم و 8:00 رسیدیم تهران و مگل رو از در مغازه برداشتم بردم خونه شهروز خان که بشت موتور یخ زدم و همش به فکر بجه ها بودم ....
و در اخر تشکر ویژه از همه دوستان به خصوص از : اقا شهروز . بابک . مهران . علیرضا . کیا . اکا . نوید . محمد . **** . ... و دوستانی که از اصفهان تشریف اورده بودن
خیلی خوش گذشت و جای بقیه دوستان خالییییییییییی
با تشکر از همه برو بچ سایت

Kami
10-10-1390, 08:16 بعد از ظهر
خداییش اگه به عشق بچه ها و سایت نبود اصلا تا سرکوچه نمیتونستم برم
هنوز تعجبم چجوری تو این سرما رفتیم و اومدیم
من خودمو موتورو سپردم به خدا و فقط خط کشیه جاده رو نگاه میکردم
الان بهم 1 میلیون بدن بگن تنهایی برو نمیرم :bargh:
راستی یادم رفت بگم: مرسی از علیرضا که تا دم خونه ما باهام اومد

ap_peiki
10-10-1390, 08:52 بعد از ظهر
عکسها از محمد رضا جمشیدی و علی پیکان پور

BKING
10-10-1390, 09:17 بعد از ظهر
زدن لوگوی پرشین موتور به این نحو حرف نداشت

ap_peiki
10-10-1390, 09:25 بعد از ظهر
عکس برو بچز اصفهان

02109002
10-10-1390, 09:25 بعد از ظهر
بسیار عالی
ممنون علی جان
اینجا جاش نیست ولی از این به بعد در صورت امکان تمامی دوستان هر عکس یا فیلمی که خواستند آپ کنند لوگو رو بکوبند روش ( یه نکته دیگه : اگه لوگو جای ثابتی داشته باشه تو تمامی مطالب نظم بیشتری میگیره )
نتیجه :
1. جلوگیری از کپی
2. اینکار ابهت خاصی به تصاویر یا ... میده

:bunnyearsmiley:بازم میگم پرچم بالاست:bunnyearsmiley:

ap_peiki
10-10-1390, 09:33 بعد از ظهر
من خودم عاشق این عکس علی آقام که لوگو رو انداختم رو موتورشون

mohamad jamshidi
10-10-1390, 10:32 بعد از ظهر

---------- Post added at 12:30 AM ---------- Previous post was at 12:29 AM ----------

---------- Post added at 12:31 AM ---------- Previous post was at 12:30 AM ----------

ممنون از بچه های تهران که دیروز خیلی حال داد.انشالا سفر شمال:26:

---------- Post added at 12:32 AM ---------- Previous post was at 12:31 AM ----------

تشکر تشکر

man_u
11-10-1390, 12:01 قبل از ظهر
جای من خالی
چرا 220 رو آزاد نکردید من 100% میومدم
تاپیک هم زدم کسی دوست نداشت
تا قرار های بدی
خیلی خوش گذشته !:gigglesmile:

Aka
11-10-1390, 12:18 قبل از ظهر
جای من خالی
چرا 220 رو آزاد نکردید من 100% میومدم
تاپیک هم زدم کسی دوست نداشت
تا قرار های بدی
خیلی خوش گذشته !:gigglesmile:

جات خالی و جای همه دوستان خالی ،
ولی با زیر 250 نمی شد رفت ،
با 220 میومدی میموندی

man_u
11-10-1390, 12:23 قبل از ظهر
چرا 130 میتونستم بیام مگلی و دایلم تک سیلندر هستن
:29:

---------- Post added at 02:21 AM ---------- Previous post was at 02:20 AM ----------

28cc بیشتر ازموتورم بودن !:297:

---------- Post added at 02:23 AM ---------- Previous post was at 02:21 AM ----------

البته مگلی و دایلیم هم تک سیلندر هستن
و من فقط 28 سی سی کمتر بودم :297:

mosim2m
11-10-1390, 12:24 قبل از ظهر
پلیس بهتون گیر نداد اصلا ؟

man_u
11-10-1390, 12:29 قبل از ظهر
البته نظر مدیران مهمه شاید صلاح نبوده

K.I.A
11-10-1390, 12:38 قبل از ظهر
واقعا یکی از بهترین سفرای پرشین موتور بود که یه سفر نامه و تو هفته نامه و ... به زودی چاپ میشه / اول از همه از بچه های پرشین تشکر میکنم که تک تکشون عالی بودن...و از اونایی که باهام هم اتاق بودن و تا صبح نزاشتم بخوابن تشکر میکنم که صبحش تلافی کردن.../از بچه های گل اصفهانی که رنج سفرو عین ما به جون خریدن و اومدن برای دیدن ما و باهم خیلی خوش گذشت.../قبل سفر من به بعضی از دوستان گفتم تو این سفر موتورم یه چیزیش میشه حتی گفتم پنچر میشه اسپری پنچری ور داشتم گفتم خراب میشه همه جور ابزار ور داشتم اما فکر نمیکردم تو اون سرعت شمع بترکونه(اصفهانیش میشه بپوکونه)البته شمعش داغون بود و اخر عمرش و فکر نمیکردم عین معرکه گیرا و پهلوونا زنجیر پاره کنه!!!حالا خوبه تو تهران اول نواب رسیدیم پاره شد.../اما با عوض کردن شمعش قدرتش خیلی بیشتر شد طوری که باعث محرومیتم شد!!!و ترمز به چپ میکشید که همون جا درستش کردم وموقه حرکت موتور افتاد زمین که مشخصه که جاذبه هنوز هست!!!خلاصه بدلم افتاده بود که یه بلایی سر موتور میاد که چنتا اومد!!!یه سفرنامه باید به تنهایی چاپ کنم چون خیلی بیشتر از اینا باید تعریف کنم از جاده /کوه/شهرها/ادما / دوستان!!!/هتل/ملت /دنیا /هههههی

ap_peiki
11-10-1390, 12:39 قبل از ظهر
جا دشمنتون خالی کیا اومد یه حرکت بزنه که اگه حسن یکم اروم تر میرفت دستش زیر ماشین حسن له شده بود دقیق بالا سر حسن بودم به میلی ثانیه خدا رحمش کرد

eshgh_namordeh
11-10-1390, 12:40 قبل از ظهر
بابک گفت 200 تا 250 میتونستی بیائی دوست عزیز ، حالا اشکال نداره همیشه قرار هست میتونی شرکت کنید .
نه اصلا پلیس کاری نداشت ، هم مرتب بچه ها میرفتن هم اینکه جاده قدیم بودیم هیچ خلافی نداشتیم که بخواد گیر بدن .

ali khoramian
11-10-1390, 12:43 قبل از ظهر
ما هم که کشک

Alireza
11-10-1390, 12:44 قبل از ظهر
البته نظر مدیران مهمه شاید صلاح نبوده

نظر استارتر قرار بوده سیا جون

ali khoramian
11-10-1390, 12:49 قبل از ظهر
آره منم بودم (علی یزدانی)

این عکسو ویرایش کردم و بچه ها اصفهان رو هم مشخص و معرفی کردم

ما هم که کشک

ap_peiki
11-10-1390, 12:52 قبل از ظهر
تصویر کامل رو باز کنید میبینید

Aka
11-10-1390, 01:08 قبل از ظهر
تلخی داستان فقط محرومیت بچه ها بود که بنده هم در آستانه محرومیت بودم که به لطف آقا علی رضا ، عفو شدیم ،
انصافا اگه کیا نبود به من انقدر خوش نمیگذشت ، با اون بک فایراش به قول خودش تق تق :d
یه نکته ای که هست اینه که باید قبول کنیم که در این انجمن با یه سری جوون طرفیم و بنا به روحیات یه سری نا هنجاری هایی وجود خواهد داشت ،
بزرگ ما علی رضا عشق نمرده هستن و از نظر ایشون که خیلی محترم من و کیا و محمد ( که انصافا 20 بار به من تذکر داد و هوای بچه ها رو داشت ) ، آدمای خطر سازی بودیم ..
جوون تو ذاتش خطر و کله خر بازیه ( البته بلا نسبت همه خودمو میگم ) ، سرعت ، لایی بازی و .... و اینکه نمیشه 20 تا جوون رو 400 کیلومتر تو سرمای 10 درجه زیر صفر با 100 تا سرعت ردیف پشت سر هم برد و آورد ، این فقط از 20 تا آدم 30 40 ساله انتظار میره
البته بینمونم بودن کسانی که با سن کم بسیار محتاط و منظم بودن ، نمونش ****** ، مهران ، ولی خب همونطور که عرض کردم روحیات فرق داره.

Kenji
11-10-1390, 01:27 قبل از ظهر
امیرخسرو جان یه کپی از پستت انداختم تو همون تاپیک محروم ها که این بحثش بود.

در این مورد محرومیت دیگه صحبتی نشه بهتره.

همش نزنیم.

s.mm
11-10-1390, 01:49 قبل از ظهر

آقای عشق نمرده احتمالاً شغلشان آتلیه عکس کودکان است!

همه عکسا حجمش بالاس حالش نیس کم کنم

ضمن تشکر عملی و زبانی بابت تصاویر، متاسفانه عزیزان در درج تصویر دقت نمی کنند و تصاویر رو با حجم های نجومی 1 مگابایت و دو مگابایت به بالا آپ می کنن، انصافاً خودتون به مشکل بر نخوردید تو باز کردن پست ها؟ استاندارد تصویر برای وب 80 کیلو بایته،سایز مناسبی هم هست،حالا 80 نه شما بزار 180 نه دو مگابایت!یه پست می خوایم ببینیم انگار چهار پنج تا فیلم دانلود کردیم،اینطوری هاست سایت هم بیخودی مصرف میشه.
برای کم کردن حجم و سایز عکس نیاز به کار خاصی نیست با paint ویندوز هم میشه این کار رو به خوبی انجام داد مسیرش هم اینه:
paint>image>stretch/skew حالا اون مقادیری که 100 درصد هست رو مثلاً به 50 کاهش بدید،سایز عکستون کاهش پیدا می کنه...
به همین سادگی(پدرمون رو درآوردید)

02109002
11-10-1390, 02:28 قبل از ظهر
حالا وقتشه ...:14:
به سلامتی همه دوستانی که رفتن قرار و کسانی که تو کف موندن (از جمله خودم ) یه کف مرتب بزنید
:clap::clap: :clap::clap::clap: :clap::clap::clap: :clap::clap::clap: :clap::clap::clap: :clap::clap::clap: :clap:
..
..
..
د بزنید دیگه اون کف قشنگه رو ، چرا معطلید !
:clap::clap: :clap::clap::clap: :clap::clap::clap: :clap::clap::clap: :clap::clap::clap: :clap::clap::clap: :clap:
:pm1: اینم یه میکس از تمامی عکسهایی که دوستان لطف کردن تو تاپیک گذاشتن . :pm1:

[Only registered and activated users can see links] _37_.gif ایشاا... همگی در پناه پرشین موتور سالم و سرحال باشید [Only registered and activated users can see links] _37_.gif

Babak
11-10-1390, 02:55 قبل از ظهر
آقای عشق نمرده احتمالاً شغلشان آتلیه عکس کودکان است!
خودت میگی عشق نمرده پس باید تو کارهاش عشق و قلب باشه:thanks:

به همین سادگیبه همین خوشمزه گی:bunnyearsmiley:

man_u
11-10-1390, 08:27 قبل از ظهر
اوکی ولی خیلی دوست داشتم بیام !:grouphugg::18:

mehran
11-10-1390, 09:28 قبل از ظهر
هیچ دقت کردید تو این عکس حدود 74 میلیون وجه رایج مملکت موجود!!!!!!!

ali khoramian
11-10-1390, 11:43 قبل از ظهر
74 میلیون که سهله 74 میلیارد فدای سر بچه های برشین موتور

K.I.A
11-10-1390, 12:03 بعد از ظهر
+سمند شهروز پشت عکسه+کلاه کاسکتا که 2 تاش کربنه و بیشتریاش گرونه+خرجایی که برای موتورا شده مثل زنون کاربراتور و اگزوزا و...که مبلغ بالای 100 میلیون میزنه+اهان تازه هتلم حساب نکردم و...

Kami
11-10-1390, 12:06 بعد از ظهر
بله اگزوز یوشیمورا و تایگر و gpr و زنجیر رنتال و کلی چیز دیگه میشه 100 میلیون
و اما به این میگن انرود سنگین نه اینکه تا چالوس بره ادم برگرده :riz481:

حسـن
11-10-1390, 12:10 بعد از ظهر
لگن منم دمه هتل پارکه اونم حساب کنید نامردا

BKING
11-10-1390, 01:38 بعد از ظهر
لگن منم دمه هتل پارکه اونم حساب کنید نامردا

نه اون حساب نمی شه چون دو چرخ نیست

حالا چی هست ؟

Kami
11-10-1390, 02:41 بعد از ظهر
2 نینجا
2 مگلی
2 دایلیم
3 هیوسانگ
1 سمند
1 405

Babak
11-10-1390, 02:47 بعد از ظهر

Kami
11-10-1390, 02:48 بعد از ظهر
امیر خسرو کی رفت اون بالا :297:

Aka
11-10-1390, 02:56 بعد از ظهر
من نمیدونم چرا از چیزای دراز خوشم میاد :d

Kami
11-10-1390, 02:59 بعد از ظهر
امیر خسرو بابا ادرس بده بیام کلاهتو بدم :[Only registered and activated users can see links]

reza KTM
11-10-1390, 03:38 بعد از ظهر
خب این بنده خدا که آهن رو اینجوری میره بالا چه توقعی ازش دارید بهش میگی آروم با موتور بره

ali khoramian
11-10-1390, 04:49 بعد از ظهر
نقدیهای داخل جیب بچه هارو حساب نکردین. همینطور سیگارای بکسی 65000 تومن امیر خسرو

ap_peiki
11-10-1390, 05:01 بعد از ظهر
این فیلها فول اچ دی هستن حجمشون بالاس با همین کیفیت آپ کنم یا کیفیت پایین ؟

mehran
11-10-1390, 05:07 بعد از ظهر
به نظر من کیفیت بالا که جاودانه باشه

02109002
11-10-1390, 05:09 بعد از ظهر
نمیتونی با 2 کیفیت آپ کنی

کیفیت پائین برا دوستان دایل آپ و همچنین دوستانی که محدودیت حجم دارن

کیفیت بالا برا ...

Aka
11-10-1390, 06:18 بعد از ظهر
امیر خسرو بابا ادرس بده بیام کلاهتو بدم :[Only registered and activated users can see links]

****** تو دهن منو ....
کلاتو میخوای یا کلامو نمیخوای ؟ :d
شب کی میری جیش بوس لالا ؟ بیام دم خونتون

---------- Post added at 08:18 PM ---------- Previous post was at 08:17 PM ----------

فیلمارو اگه به من برسونی میزارم یه جا که رستم ..... :d

Kami
11-10-1390, 06:22 بعد از ظهر
****** تو دهن منو ....
کلاتو میخوای یا کلامو نمیخوای ؟ :d
شب کی میری جیش بوس لالا ؟ بیام دم خونتون

---------- Post added at 08:18 PM ---------- Previous post was at 08:17 PM ----------

فیلمارو اگه به من برسونی میزارم یه جا که رستم ..... :d
کلاه خودت که گرون تره اما چون ادم لا-ش-ی نیستم واسه همین امانتی مردومو نمیپیچونم
واسه همین اسرار میکنم که کلاهتو بدم
بیدارم تا 1 اینا
اما حاجی من کلاهتو گرفتم پس من باید بیارم واست دیگه

ali khoramian
11-10-1390, 06:47 بعد از ظهر
کلاه 1 وسیله شخصیه نزارین سر همدیگه 4 روز دیگه هباتیت میگیرین

Aka
11-10-1390, 07:28 بعد از ظهر
من HIV مثبتم ، دهنت سرویسه ****** :gigglesmile:
شب اگه بارون نیاد میام ، شما النگوات میشکنه بیای

Kami
11-10-1390, 07:44 بعد از ظهر
من HIV مثبتم ، دهنت سرویسه ****** :gigglesmile:
شب اگه بارون نیاد میام ، شما النگوات میشکنه بیای
راهی نیست میام
من تو برف هم با موتور میام مشکلی نداره
با cgl میام
فقط هماهنگ کن که بیام
راستی تاپیک رو کردم اسپم بازی که معضرت خواهی میکنم از دوستان

reza KTM
11-10-1390, 09:08 بعد از ظهر
نقدیهای داخل جیب بچه هارو حساب نکردین. همینطور سیگارای بکسی 65000 تومن امیر خسرو
مگه چی میکشه؟

hyo savar
11-10-1390, 09:09 بعد از ظهر
راستی ****** جان در طول مسیر بارندگی و گرفت و گیر ( بلیس بازار ) نبود؟؟؟

RIDER
11-10-1390, 09:26 بعد از ظهر
اتفاقا **** جان سفر تو مسیر شمال آدم بیشتر خسته میشه چون هیچکی و هیچ ماشینی درست رانندگی نمیکنه و هوا رطوبتش بالا لباس چرمیم پوشیده باشی عرقم بکنی چون شرجیه بدنت چسبناک میشه ما که عادت کردیم ولی فامیلامون میان از تهران در همچین حالاتی خود زنی میکنن چون واقعا ازیت میشی تو گرما زیر لباس چرمی اونم عرق کرده:gigglesmile:منظورم لباس های محافظ و مخصوص موتور سواریه.کلا سفر به شمال بیشتر حال میده یه تور شمالم واسه عید بزارین

Kami
11-10-1390, 09:30 بعد از ظهر
راستی ****** جان در طول مسیر بارندگی و گرفت و گیر ( بلیس بازار ) نبود؟؟؟
بارون نگرفت و پلیس هم نگرفت
فقط جاده ابیانه یه قسمت هاش یخ زده بود جاده

Babak
11-10-1390, 10:36 بعد از ظهر
این فیلها فول اچ دی هستن حجمشون بالاس با همین کیفیت آپ کنم یا کیفیت پایین ؟
آپ کردی فول اچ دی رو کدوم شیر پاک خورده ای می خواد دانلود کنه؟:i'm ok:

ali khoramian
11-10-1390, 11:44 بعد از ظهر
اقا دست همگی درد نکنه من که هرچی عکسارو میبینم حال میکنم. هر کس هم میبینه تو کف میمونه .

K.I.A
11-10-1390, 11:49 بعد از ظهر
هنوز چنتا عکس خیلی شاخ مونده که نزاشتیم دسته منه/

ali khoramian
11-10-1390, 11:51 بعد از ظهر
سعادتی شد با داش کیا هم اشنا شدیم . اقا کیا تو کفمون نزار . بزار عکسارو

ap_peiki
11-10-1390, 11:53 بعد از ظهر
کیا یه فیلما رو فقط و فقط بخاطر خودت پاک کردم:gigglesmile:

K.I.A
11-10-1390, 11:53 بعد از ظهر
فعلا زوده بزار یکم غزیه طولانی تر بشه چشم/

ali khoramian
12-10-1390, 12:00 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links] 7

02109002
12-10-1390, 12:04 قبل از ظهر
آقا یکی به دادمون برسه :26:
همینطور کفاداره از حلقم میزنه بیرون
کیا جانمگه شما دوست داری بر و بچز پرشین دق کنند که نمیذاری

ali khoramian
12-10-1390, 12:09 قبل از ظهر
والا من اینقدر فیلم بیشتر نداشتم

K.I.A
12-10-1390, 12:14 قبل از ظهر
تو اون فیلم فاتح کوه که برای رسیدن به اون قلعه با دندون سنگارو میگرفتیم میرفتیم بالا با تمام مشکلات وسختی خودمواولین نفر رسوندم اون بالا خوشحال که تا حالا کسی نتونسته بیاد اینجا اونوقت رو زمینش یه قوطی رانی له شده دیدم تازه قلعه نبود توش خالی بو فقط دیوارش بود...!

ali cbr
12-10-1390, 01:02 قبل از ظهر
سلام به همگی‌ .
بابا کولاک کردین ، دمتون گرم .
عکسارو دیدمو دلم سوخت که چرا نبودم .
ایشالا تو قراره بعدی حتما میبینمتون . خوش باشین .

Hayabusa namorde
12-10-1390, 02:39 بعد از ظهر
---------- Post added at 04:38 PM ---------- Previous post was at 04:38 PM ----------

5251

امروز دوباره عکسا رو داشتم نگاه میکردم متوجه شدم انگار کسی با ماژیک روی عکس و خط کشیده!!
گفتم شاید خونه نبودم کسی با کامپیوتر ور رفته!!
قبلا این عکس اینجوری نبود؟؟!!
همین عکسو تو گوشیمم ذخیره کرده بودم الان بهش نگاه کردم دیدم اونم همینجوریه!!
دوباره اومدم اینجا ببینم عکس اینجا سالمه که دیدم اونم باز یه خط مشکی روشه!!!
چند روز پیش که از اینجا گرفتم مشگلی نداشت؟
کسی دلیلشو میدونه که چرا اینجوری شده؟؟؟؟

Alireza
12-10-1390, 05:27 بعد از ظهر
واقعا جالبه تو پیج فیسبوک هم اینجوری شده در صورتی که سالم بود و خودم اپ کردم!!!!!!!!!!

K.I.A
12-10-1390, 09:31 بعد از ظهر
تاریخ انقضاش گذشته فاسد شده!!!

Hayabusa namorde
12-10-1390, 10:19 بعد از ظهر
یاد اون فیلمه افتادم اسمش یادم رفت ,طبق همون عکسش کشته میشد؟؟؟!!!!!!!!!!

فکر کنم بچه اصفهان بود یکی از همون نینجا سبزا

بچه ها بهش بگین مواظب خودش باشه!!!!!!!!!

Kami
12-10-1390, 10:21 بعد از ظهر
یاد اون فیلمه افتادم اسمش یادم رفت ,طبق همون عکسش کشته میشد؟؟؟!!!!!!!!!!

فکر کنم بچه اصفهان بود یکی از همون نینجا سبزا

بچه ها بهش بگین مواظب خودش باشه!!!!!!!!!
همه موتور ها مال تهران بود به غیر از یه هیوسانگ قرمز که مال اصفهان بود

حسـن
12-10-1390, 10:39 بعد از ظهر
مقصد نهایی نشه یهو:minzdr:

Babak
13-10-1390, 02:36 بعد از ظهر
کی اینجا رو خط خطی کرده:i'm ok:

Alireza
13-10-1390, 02:38 بعد از ظهر
عکس تو کامپیوترمم اینجوری شده بچه ها حواستون باشه

Kenji
13-10-1390, 03:10 بعد از ظهر
---------- Post added at 04:38 PM ---------- Previous post was at 04:38 PM ----------

امروز دوباره عکسا رو داشتم نگاه میکردم متوجه شدم انگار کسی با ماژیک روی عکس و خط کشیده!!
گفتم شاید خونه نبودم کسی با کامپیوتر ور رفته!!
قبلا این عکس اینجوری نبود؟؟!!
همین عکسو تو گوشیمم ذخیره کرده بودم الان بهش نگاه کردم دیدم اونم همینجوریه!!
دوباره اومدم اینجا ببینم عکس اینجا سالمه که دیدم اونم باز یه خط مشکی روشه!!!
چند روز پیش که از اینجا گرفتم مشگلی نداشت؟
کسی دلیلشو میدونه که چرا اینجوری شده؟؟؟؟

قدرت های شیطانی.

reza KTM
13-10-1390, 03:16 بعد از ظهر
به اون کسی که رو اسم من خط کشیده بگو ور داره یا خودت وردار وگرنه ... پارس

Kenji
13-10-1390, 03:34 بعد از ظهر
به اون کسی که رو اسم من خط کشیده بگو ور داره یا خودت وردار وگرنه ... پارس

بهش گفتم.

گفت غلط کردم. پاک کرد.

این است قدرت کنجی : ))

Hayabusa namorde
13-10-1390, 04:09 بعد از ظهر
همه موتور ها مال تهران بود به غیر از یه هیوسانگ قرمز که مال اصفهان بود

ببخشید پرچم بچه های تهران بالاست
این موتور کی هست روش خط خورده؟نینجا رو میگم؟؟

واسه هر کی هست الان کلی معروف شده..:pm1:

Kami
13-10-1390, 04:15 بعد از ظهر
ببخشید پرچم بچه های تهران بالاست
این موتور کی هست روش خط خورده؟نینجا رو میگم؟؟

واسه هر کی هست الان کلی معروف شده..:pm1:
مال aka هستش

Hayabusa namorde
13-10-1390, 04:17 بعد از ظهر
مقصد نهایی نشه یهو:minzdr:
اره منظورم مقصد نهایی بود ..

Aka جان خیلی مراقب باش عزیزمی

02109002
13-10-1390, 04:22 بعد از ظهر
اسپم ممنوع داریم کامل از مباحث خارج میشیم :vardane:

راستی یه خبر
اگه کسی از دوستان نتونسته عکسها و میکس رو دانلود کنه میتونه تو کانال ببینه
([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Aka
13-10-1390, 06:22 بعد از ظهر
منظور این بوده که من موتورمو باید میزاشتم جلوی همه موتورا :d

ali khoramian
13-10-1390, 08:38 بعد از ظهر
نه بابا به خط تصویر نوشته دم بروبچ برشین موتور گرم

ehsan.taktaz
13-10-1390, 10:24 بعد از ظهر
زنده باد فاتحان جاده

jesse
17-10-1390, 11:30 بعد از ظهر
سلام به همگی با تشکر از همه بچه ها مهران بابک علیرضا اکا کیا محمد ****** شهروز کاظم همه و همه یه عذر خواهی به همتون بدهکارم به دو دلیل شاید یه خورده رانندگیم بد بود راستش ادم تو یه همچین مسافرتی به این طولانی اگه بخاد فقط با یه سرعت حرکت کنه واقعا خسته کننده میشه پس من بعضی جاها یه خورده تند میرفتم که معذرت میخام دوم اینکه موقع برگشت هم استرس داشتم که زود برسم خونه هم فشار خانواده هم خانوم بچه ها و رقصیدن کیا باعث شد از کوره در برم و تنها برم که واقعا عذر میخام.خیلی خوش گذشت عالی بود (ولی از دماغم در اومد بازم بد اوردم )خیلی سعی کردم با بچه ها ارتباط برقرار کنم ولی هم عضو جدید بودم هم غریب نشد یا شایدم بجه ها تحویل نمیگرفتن در هر حا ممنونم

Mohammad aghili
17-10-1390, 11:59 بعد از ظهر
رقصیدن کیا باعث شد از کوره در برم و تنها برم

؟؟؟

مگه بنده خدا چیکار کرده؟
میشه یه کم توضیح بدید

یعنی فقط بخاطر یه حرکت فان ؟!

K.I.A
18-10-1390, 12:00 قبل از ظهر
ادم حسابی من کی رقصیدم کارت زشت بود گازشو گرفتی تنهایی رفتی با هم اومدیم با همم باید برمیگشتیم و گرنه ماهم میخواستیم زود برسیم از اتوبان بریم ولی تابع جمع بودیم

Kenji
18-10-1390, 12:03 قبل از ظهر
تاپیک برای جلوگیری از بحث های اضافی قفل.

ممنون از تمام عکس ها.

K.I.A
21-10-1390, 02:01 قبل از ظهر
ابیانه قفل بود اینجا گذااشتم یکی انتقال بده