PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مودناس گالکسی gt130

RED-LINE
09-10-1390, 01:43 قبل از ظهر
سلام.
مودناس کیفیت خودش رو در ساخت موتورسیکلت های کم حجم و کم مصرف به ما نشون داده،وقتی روزانه 4-5تا مودناس کریز که سال تولیدشون حدودا مال10ساله پیش هست رو میبینم که هنوز دارن خوب کار میکنن و بعد از پرس جو از صاحبان انواع محصولات مودناس جز کیفیت و سگ جون بودن چیزی نمیشنوم بهم ثابت میشه که مبلغ 2/800برای مدل معمولی و 3/100برای نمونه آپشن دار(باکس عقب و ضبط) چندان هم بیراه نیست و در طی سالیانی که این موتور شمارو همراهی میکنه ثابت میکنه که پول مفت به پاش نریختید.
این موتور با توجه به حجم و بی کلاچ بودنش شتاب خیلی خوبی داره،شاید در استارت مقداری ضعیف عمل کنه(اونم نسبت به آپاچی و پالس نه هندا اشی مشی)ولی تو دور تقریبا میتونه با حجم کمش پا به پای دوبرادر هندی بره.
کیفیت مودناس نیازی توضیح دادن نداره،موتوری کم استهلاک با عمر بالا.
از نظر ظاهری بسیار زیباست و تنوع رنگی بالائی هم داره،رنگ های مشکی سفید،سبز،مشکی قرمز،و مشکی نارنجی،مشکی آبی و.. عمده ترین رنگ هائی هستند که ما درGT130میبینیم.

سواری نرم و لذت بخشی داره و در جلو عقب از ترمزهای دیسکی بهره میبره.
بر همگان واضح بود من چقدر عاشق تی وی اس راکز بودم،البته هنوزم هستم ولی فکر میکنم در این یک مورد مودناس با این همه سابقه و البته با قیمتی که یک میلیون تومان از راکز گرانتره بهتر عمل میکنه.
اینم چند تا تصویر از این جوجوی خوشگل:gigglesmile:
5228
52295230
5231
جدول مشخصات:
5232

نیما نادری
09-10-1390, 01:47 قبل از ظهر
فقط اتاق قدیمش

matrixaidin
09-10-1390, 01:58 قبل از ظهر
من شنیدم ارزون شدهحدود ۲۵۰۰راسته؟؟

s.mm
10-10-1390, 11:17 قبل از ظهر
از نظر ظاهر حرف جدیدی نداره خودتون مقایسه کنید با تی وی اس راکز که از نظر طراحی ظاهر یک پدیده محسوب میشه،
به نظر من اون دوران که یه موتور می خریدن دو سه نسل باهاش حال می کردن تموم شده شما این آپاچی 180 یا پالس ها رو که خیابونو پر کرده 5 سال دیگه ببینید،یادمه وقتی پولسار اومده بود ملت ازش یک هیولای شکست ناپذیر ساخته بودن اما حالا جنازه هاشونو توی خیابون هست.

RED-LINE
10-10-1390, 02:06 بعد از ظهر
من خودم خیلی راکز رو دوست دارم؛ولی کیفیت بیشتر مودناس و اینکه سابقه بیشتری تو تولید کاب داره باعث شد انتخابم عوض بشه هرچند که یک میلیون گرونتره ولی میدونم عمر میکنه.
موتور هم در صورت اینکه کیفیت اولیش یه چیز متوسط باشه(همون پالس و آپاچی)و اینکه راکبش نگهداری رو فقط تو لنگ کشیدن و دستمال اسپری لاستیک نبینه و از روغن مناسب استفاده کنه و به موقع هم عوضش کنه خوب عمر میکنه.
من پولسار سرحال هنوز سراغ دارم ،صاحبش هم دلش واسه موتور میسوخته همه کاراشو به موقع انجام داده هنوزم بعده 6-7سال موتور سلامته.
ظاهر هم جفتشون خیلی قشنگن راکز بیشتر از خطوط شکسته و تیز استفاده کرده ولی گالکسی طراحی نرمتری داره.
به هر حال وقتی وارد سایت مودناس میشید میبینید که این شرکت تمام تمرکزش رو تولید کاب و اسکوتره پس مسلمه که کاب های خوبی تولید میکنه.
[Only registered and activated users can see links]

RED-LINE
11-10-1390, 12:04 قبل از ظهر
تست سواری
امشب قسمت شد تا با یدونه گالکسی130 جدید 10دقیقه ای دور بزنم.
سواری بسیار نرم و خوبی داشت،با دنده 2اش 80پار کردم موقع راه افتادن یکم کند بود ولی موقعی که دور میگرفت خیلی عالی عمل میکرد.ترمزها حقیقتا تاچ بودن!ترمز خوبی داشت و الکی هم قفل نمیکرد..
ولی امشب یه گزینه بسیار بسیار وسوه انگیز رو ملاقات کردم که از قضا صاحب خوش سلیقه ای هم داشت و...
بله درست حدس زدید ویو سری جدید انزکتوری!
در مورد ویو و سواری اش همین که مارک هوندا روش خورده کافیه،مضاف بر اینکه این موتور انزژکتوری هم هست و کمتر نیاز به تنظیم دیاگش هم اونطور که پرسیدم موجوده.
تنها موردی که من رو خیلی دلسرد میکنه نسبت به ویو انزکتوری این پیشرو 135 کوفتی هست!دقیقا قیافش عین هندا اصلی میمونه و آدم اگر اصلی هم سوار بشه بقیه فکر میکنن پیشروئه و برچسب هاش عوض شده.
به هر حال گزینه ای هست که خیلی ارزش فکر کردن داره،صدای اگزوزش قشنگ بود و قیافه و کیفیتش هم خوب بود،راستش منم زیاد دنبال حرف مردم نیستم ولی یکم ضایعه بالاخره باید کلاس موتور 3میلیونی رو هم داشته باشه.

گزینه بسیار قابل تاملیه برای افرادی که کمتر به ظاهر قضیه اهمیت میدن.

RED-LINE
11-10-1390, 07:21 بعد از ظهر
من الان دچار دوگانگی ارزشی شدم!!
دیشب که از گالکسی تست گرفتم قبلا هم تی وی اس رونده بودم والا وحشتناک موندم!امروز تو اتوبوس نشسته بودم یه گالکسی سفید مشکی دیدم گفتم نه همین خوبه میخرم رفتیم جلوتر یه تیوی اس مشکی آبی سفید پارک بود گفتم به این عجب چیزیه 1.200هم ارزونتره..

نیما نادری
12-10-1390, 02:42 بعد از ظهر
کاب های جدید tvs خیلی رو مد هستن زیبا و از لحاظ تکنیکی هم بد به نظر نمیرسن

فقط بحث صلیقه و جیب میمونه

. گالکسی
.. ویو
...tvs 125

Milad
13-10-1390, 01:15 بعد از ظهر
اگه مشكل هزينه نداري حتما گالكسي بگير كه خيالتم راحت باشه. مطمعن باش پشيمون نميشي كه چرا tvs نگرفتي چون از هر لحاظ ازش سرتره.

walther
13-10-1390, 06:49 بعد از ظهر
من قبلا" مودناس گالکسی داشتم طرح قدیم اینو مطمئن باش خیلی سر تر از tvs هستش موتوریش موتور خوبیه نمیخوام بگم ویو ازش کم میاره ولی اینو بدون که مودناس هم ازون کم نمیاره در هر صورت اگه به فکر جیبت هستی tvsرو انتخاب کن(من خودم به شخصه این کارو نمیکنم)اگر هم نه که مبارک باشه ولی در کل نظر خود شما شرط هست

RED-LINE
13-10-1390, 07:12 بعد از ظهر
انتخاب واسم خیلی خیلی سخت شده.
از طرفی گالکسی کیفیتش خوبه،از اونطرف همه موتورسازا میگن میخوای 3تومن بدی ویو بخر،از اینطرف من خودم گالکسی رو قبول دارم از یه جهت دیگه :دی تی وی اس هم 1تومن اررونتره هم ضبط و فندکی و اینارو داره کلاچ هم داره لوازمش همه پیدا میشه فلاپاش زیاد گرون نیستن.
اعصبام بهم ریخته!

RED-LINE
18-10-1390, 03:09 بعد از ظهر
پیشنهاد میکنم زیاد سوار این موتور نشید چون به شدت وابستگی میاره مثل من عاشقش میشید!
اون قبلی که سوار شدم طلق بسته بود زیاد حال نکردم امروز مال دوستمو گرفتم...
دیواسنت این موتور،ترمزای عالی،قدرت مانور بالا،شتاب خیلی خوب،میشینی روش بهت میگه فقط با من لایی بکش!یه جاهائی رو رد کردم اگر با آپاچی بودم جرات فکر کردن بهش رو هم نداشتم.
معکوس هم خوب میشه باهاش کشید و موتور جونداریه.
هندلش هم خیلی خیلی نرم و باحاله تک هندل هم روشن میشه اگر نخواید استارت بزنید.
موتور استریت و ریس یه طرف اینجور موتورا یه طرف،خیلی خیلی باهاش حال کردم.
سر فرصت باید یه تی وی اس هم خفت کنم ببینم زیر فشار و اعتراف گرفتن من چجوری جواب میده گالکسی که عالی بود.

.:ALIREZA NADERI:.
29-10-1390, 07:26 بعد از ظهر
تی وی اس راکز یه چیز دیگست بابا !

RED-LINE
30-10-1390, 06:42 بعد از ظهر
شما کی سوار راکز شدی؟
بیا تعریف کن از سواریش ما هم استفاده کنیم.

nazamm
30-10-1390, 11:55 بعد از ظهر
6194

اینو 3 ماه پیش فروختم

Ali
01-11-1390, 10:30 قبل از ظهر
6194

اینو 3 ماه پیش فروختمگالکسی طرح قدیمه یا کاوازاکی؟

01-11-1390, 11:04 قبل از ظهر
شما کی سوار راکز شدی؟
بیا تعریف کن از سواریش ما هم استفاده کنیم.
سوار نشدم حتی یه دونه هم تو قزوین ندیم حتی گالکسی هم ندیدم.ولی میدونم که موتور خوبیه همونطور که اپاچی کیفیت و ... خوبی داره این هو داره با امکانات باحالتر و قیمت بهتر.

6194

اینو 3 ماه پیش فروختم
به به ! کاوازاکی! چند فروختی ؟

گالکسی طرح قدیمه یا کاوازاکی؟
کاوازاکی هست

RED-LINE
01-11-1390, 04:11 بعد از ظهر
گالکسی قدیمیه.
به نسبت قیمت آره میارزه tvs خودمم خیلی خوشم میاد ولی کیفیت انجینش یکم از گالکسی پانیتره.

01-11-1390, 07:33 بعد از ظهر
سر انجینش نوشته بود کاوازکی ؟!

کاوه
07-12-1390, 12:34 قبل از ظهر
واااااااااااااااااااااااا ااای این گالگسی جدیدا خیلی خوبن
در نگاه اول هم زیبایی داره هم یجورایی ایمنی
ترمز های خیلی خوب و موتور فوق العاده نرم کار میکنه اصلا صداشو نمیشنوی
زین خیلی نرمی هم داره و خیلی راحته
تنها یه مشکل داره اونم قیمت بالاشه

Milad
07-12-1390, 12:48 قبل از ظهر
یکی‌ دیگه از مشکلاتش لوزم گرونش هست.فلاپ بغل زیر باک دونهٔ‌ای ۱۳۰ تومن. جا پایی‌ عقب جفتی ۶۰ تومن.

RED-LINE
07-12-1390, 01:06 قبل از ظهر
لوازمش قیمت وحشتناکی داره از یکی شنیدم فلاپ هاش کامل بخواد عوض بشه 1تومنی آب میخوره!!

K.I.A
07-12-1390, 02:02 قبل از ظهر
هم قیمت هیوسانگه!!!! پر خرجه/tvs بهتره از اینه...البته از لحاظ قیمتی و گرنه این هم امکاناتش کمی بیشتره هم کیفیتش...

alikh
12-01-1391, 09:39 قبل از ظهر
agha shoma az koja kharid mikonid felape kamelesh mishe 400

Kami
12-01-1391, 11:40 قبل از ظهر
agha shoma az koja kharid mikonid felape kamelesh mishe 400
کاربر گرامی
ورودتون رو به پرشین موتور خوش امد میگوییم
برای پست زدن از زبان فارسی استفاده کنید
لذا اگر زبان فارسی ندارید از تبدیل فینگلیش به فارسی (بهنویس) ([Only registered and activated users can see links]) استفاده کنید
موفق باشید.

سایا
02-03-1391, 04:19 بعد از ظهر
سلام میخواستم بگم از قدیم گفتن هیچ ارزونی بی علت نیست و هیچ گرونی بی حکمت
راستش چند وقت پیش با گالکسی چراغ قرمز رو طبق معمول رد کردم ولی غافل از اینکه ...
یه دیوونه ی دیگه به خاطر اینکه چراغ سبز رو از دست نده ( از سمت مخالف من) هرچی تونسته بود سرعت گرفته بود
خلاصه وسط چهارراه دیدم این جت داره میاد و بال بال میزد اونقدر سرعتش زیاد بود که هیچ کاری نتونستم بکنم چشامو بستم و فقط به فکر موتور بودم با خودم می گفتم اگه چشمامو باز کنم چی می بینم یه موتور داغون با کلی خرج روی دستم. خلاصه با صدای ضربه ی شدیدی چشام باز شد کلام از تو سبد 6 متر پرت شد و بنده خدا هم خورد زمین ولی من با تمام قدرت موتور رو نگه داشتم دستم آسیب شدید دید.(موتور او بنده خدا احسان 150 سی سی بود)
در نگاه اول چشمم به موتور بنده خدا افتاد که کمکاش رفته بود عقب و گلگیر فلزیش جمع شده بود با خودم گفتم موتور من یه طرفش دیگه بدرد نمی خورده تمام فلاپهاش شکسته باید عوض بشه.
ولی در عین ناباوری دیدم تنها فلاپ جلوی پا ترک برداشته اونهم بیرونیش قسمت داخلش به هیچ عنوان آسیب ندیده بود گلگیر جلو هم یه ترک خیلی جزئی انگار موتور تصادف نکرده ولی وقتی رسیدم خونه دیدم اهرم نگه دارنده ترمز کج شده فهمیدم که به ترمز هم برخورد کرده ولی هیچ اثری از خرابی حس نکردم و همه چیز مرتب کردم
سرتونو درد نیارم

04-03-1391, 11:38 قبل از ظهر
سلام میخواستم بگم از قدیم گفتن هیچ ارزونی بی علت نیست و هیچ گرونی بی حکمت
راستش چند وقت پیش با گالکسی چراغ قرمز رو طبق معمول رد کردم ولی غافل از اینکه ...
یه دیوونه ی دیگه به خاطر اینکه چراغ سبز رو از دست نده ( از سمت مخالف من) هرچی تونسته بود سرعت گرفته بود
خلاصه وسط چهارراه دیدم این جت داره میاد و بال بال میزد اونقدر سرعتش زیاد بود که هیچ کاری نتونستم بکنم چشامو بستم و فقط به فکر موتور بودم با خودم می گفتم اگه چشمامو باز کنم چی می بینم یه موتور داغون با کلی خرج روی دستم. خلاصه با صدای ضربه ی شدیدی چشام باز شد کلام از تو سبد 6 متر پرت شد و بنده خدا هم خورد زمین ولی من با تمام قدرت موتور رو نگه داشتم دستم آسیب شدید دید.(موتور او بنده خدا احسان 150 سی سی بود)
در نگاه اول چشمم به موتور بنده خدا افتاد که کمکاش رفته بود عقب و گلگیر فلزیش جمع شده بود با خودم گفتم موتور من یه طرفش دیگه بدرد نمی خورده تمام فلاپهاش شکسته باید عوض بشه.
ولی در عین ناباوری دیدم تنها فلاپ جلوی پا ترک برداشته اونهم بیرونیش قسمت داخلش به هیچ عنوان آسیب ندیده بود گلگیر جلو هم یه ترک خیلی جزئی انگار موتور تصادف نکرده ولی وقتی رسیدم خونه دیدم اهرم نگه دارنده ترمز کج شده فهمیدم که به ترمز هم برخورد کرده ولی هیچ اثری از خرابی حس نکردم و همه چیز مرتب کردم
سرتونو درد نیارم

دوست عزیز گلگسی هر چی هم که باشه جنس بدنش از اهن و تیر اهن نیست پلاستیک هست !
اون ضربه ای که به موتور شما وارد شما باعث پرت شدن موتورتون و رکت اون شده و اون ضربه 90% صرف حرکت شما(قوانین فیزیک 2 توپ)
اگر منظورم رو متوجه بشین...

سایا
04-03-1391, 05:06 بعد از ظهر
دانشمند .... میخواستی بگی فیزیک خوندی ؟؟؟:2i8d4ao:
بنده در مقایسه با کاپ های دیگه گفتم نه در مقایسه با فولاد و آهن
دقت کنی نوشتم هم گلگیر جلو و هم فلاپ بغل ترک برداشته و اهرم ترمز هم کج شده

حاج محسن خط خطی
14-03-1391, 02:47 بعد از ظهر
سلام مصرف دقیق این موتور چقدره؟؟؟
راستش اطلاعات بیشتر موتورای کاب رو خوندم انگار این موتور از همشون بهتره
میخوام اگر بشه کاب بخرم چون بی دردسر تره
مصرف من از موتور سیکلت جوری هست که کاب برام مناسب تر هست

14-03-1391, 02:52 بعد از ظهر
بیشتر کاب ها خوب که گالکسی هم جزوشونه مصرفشون حدود 2 لیتر در 100 کیلومتر هست(کمتر...... بیشتر....)
سر ویو انژکتوری هم یه فکری داشته باشید

reza KTM
14-03-1391, 06:45 بعد از ظهر
گلکسی با این که برندش مثل هندا معروف نیست ولی من شخصا گلکسی میخرم اگر باشم تا ویو
خیلی گلکسی خوشگل تره و خوب راه میره

سایا
16-03-1391, 04:28 بعد از ظهر
مصرف گالکسی با سیستم تی پی اس داخل شهر یک و نیم لیتر در هر صد کیلومتر شخصاً تست کردم زمستون یکم بیشتر میشه مثلاً 1/8
یه کاپ هم جدیداً اومده مال شرکت یاماها فکر کنم مدلش ال سی 135 که چهار سوپاپه و 5 دنده و رادیاتور هم داره والا قیمتش که از گلکسی خیلی سر بود خودشو نمی دونم قیمت می گفت 5/5

16-03-1391, 05:28 بعد از ظهر
مصرف گالکسی با سیستم تی پی اس داخل شهر یک و نیم لیتر در هر صد کیلومتر شخصاً تست کردم زمستون یکم بیشتر میشه مثلاً 1/8
یه کاپ هم جدیداً اومده مال شرکت یاماها فکر کنم مدلش ال سی 135 که چهار سوپاپه و 5 دنده و رادیاتور هم داره والا قیمتش که از گلکسی خیلی سر بود خودشو نمی دونم قیمت می گفت 5/5

اگر اطالاهات کاملی عکس چیزی از این موتور یاهاما دارین بزارین

flower
19-03-1391, 07:53 بعد از ظهر
این کاب یاماها ال سی سیلندرش با mh و ریجیو یکیه فقط گریبکسش فرق داره .

19-03-1391, 08:05 بعد از ظهر
این کاب یاماها ال سی سیلندرش با mh و ریجیو یکیه فقط گریبکسش فرق داره .

عکس
قیمت
چند سی سی هست ؟

flower
20-03-1391, 10:01 قبل از ظهر
16320135 سی سی سیلندر کاب یاماها قیمت جناب سایا گفتن حدود 5.500

20-03-1391, 02:57 بعد از ظهر
16320135 سی سی سیلندر کاب یاماها قیمت جناب سایا گفتن حدود 5.500

اسم موتور و عکس و ظاهر خود موتور رو بزارین
لطفا
ممنون

flower
26-03-1391, 01:01 بعد از ظهر
نمایی از انجین و کاربراتور مودناس 130 خدایش کیفیت الیاژبالایی داره 166061660716608

alikh
26-03-1391, 02:32 بعد از ظهر
سلام من با 40 تا سرعت زدم به یه آردی قسمت درش البته نصف موتورم منهدم شده

26-03-1391, 05:20 بعد از ظهر
سلام من با 40 تا سرعت زدم به یه آردی قسمت درش البته نصف موتورم منهدم شده
مبارک باشه
!
چی شد موتورت ؟!
چقدر خرج تعمیر ؟

flower
26-03-1391, 06:57 بعد از ظهر
40 تا نه بگو 140 رفتم البته کیلومترش زیاد خطا داره ...چطوری موقع برخورد با اردی کیلومتر ثبت کردی .

sajad_sina
10-04-1391, 11:08 بعد از ظهر
موتور من 8000 تا رفته آیا آچارکشی لازمه ؟؟آچارکشی شامل چه چیزهایی میشه ؟؟؟لطفا سریعا راهنمایی کنید..

7thRING
11-04-1391, 12:30 قبل از ظهر
100در100 داش گلم.

02109002
11-04-1391, 07:57 قبل از ظهر
موتور من 8000 تا رفته آیا آچارکشی لازمه ؟؟آچارکشی شامل چه چیزهایی میشه ؟؟؟لطفا سریعا راهنمایی کنید..

با سلام
اطلاعات کامل پیرامون این موضوع را در این تاپیک مطالعه کنید :

آچار کشی موتور ([Only registered and activated users can see links])

11-04-1391, 09:38 قبل از ظهر

اصولا باید حداقل هر 1000 کیلومتر و حد اکثر هر 2000 کیلومتر موتور رو اچارکشی نمود
منتها موتور های کاب به اچار کشی کمتری نیاز دارند
ولی از اونجا که احتیاط شرطه عقله پس باید هر 2000 کیلومتر حداکثر اچارکشی کنیم.
اچار کشی شامل محکم و بازبینی کردن و... همه پیچ ها و اتصالات میشود.

Ali
11-04-1391, 09:40 قبل از ظهر
دفعه ی قبل کی اچارکشی کردید؟

sajad_sina
11-04-1391, 01:03 بعد از ظهر
موتور رو تازه خریدم .کارکرده بوده وصاحب قبلیش نبرده بوده آچارکشی...آیالازمه ؟امکان داره بعدازآچارکشی موتور دچارمشکل وصداهای لاکها زیادبشه

11-04-1391, 01:07 بعد از ظهر
موتور رو تازه خریدم .کارکرده بوده وصاحب قبلیش نبرده بوده آچارکشی...آیالازمه ؟امکان داره بعدازآچارکشی موتور دچارمشکل وصداهای لاکها زیادبشه

پس حتما باید بدید اچار کشی
دوست عزیز بعد از اچار کشی موتور محکم میشه و کمتر صدا میده شما داری میگی ممکنه به صدا بیوفته ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hanghead:
موتور هیچ مشکلی پیدا نمیکنه بعد از اچار کشی

sajad_sina
11-04-1391, 01:28 بعد از ظهر
منظورم این نبود دوست خوب .منظورم این بود که تو لاکها صدا نمیوفته ؟چون من اهوازم وبخاطرگرما وسرما تولاکهای موتور تغییراتی ایجادمیشه.بنظرشمالازمه که ابری(درزگیر)بکارببرم تولاکها؟ ؟؟

11-04-1391, 02:26 بعد از ظهر
منظورم این نبود دوست خوب .منظورم این بود که تو لاکها صدا نمیوفته ؟چون من اهوازم وبخاطرگرما وسرما تولاکهای موتور تغییراتی ایجادمیشه.بنظرشمالازمه که ابری(درزگیر)بکارببرم تولاکها؟ ؟؟

اگر صدا داد بزارین نه که هیچ

sajad_sina
11-04-1391, 10:12 بعد از ظهر
موتور رو الان از آچارکشی اوردم ولامپهای فابریک جلوش رو نصب کردم روش اما زاویه تابشش خیلی پایینه ..راهی برای بالابردن زاویه اش هست ؟؟

11-04-1391, 11:05 بعد از ظهر
موتور رو الان از آچارکشی اوردم ولامپهای فابریک جلوش رو نصب کردم روش اما زاویه تابشش خیلی پایینه ..راهی برای بالابردن زاویه اش هست ؟؟

خواب به سلامتی
نه من متاسفانه راهی برای مشکل شما بلد نیستم

Sent from my LT26i using Tapatalk

sajad_sina
12-04-1391, 12:32 قبل از ظهر

Sajjad GT
12-04-1391, 02:46 قبل از ظهر
اقا سجاد یه سوال لامپ فابریکی کجا میشه تهیه کرد من یکی از لامپام سوخته

sajad_sina
12-04-1391, 01:22 بعد از ظهر
نمیدونم والا.من فابریکاشوازصاحب قبلی گرفتم آخه زنون گذاشته بود روش..لامپهای فابریک جلوش رو نصب کردم روش اما زاویه تابشش خیلی پایینه ..راهی برای بالابردن زاویه اش هست ؟؟

flower
12-04-1391, 10:49 بعد از ظهر
خب کاری نداره یه پیچ زیر کاسه وجود داره شلش کن کاسه چراغ بالا پایین تنظیم کن .

Sajjad GT
18-04-1391, 06:21 بعد از ظهر
دوستان گل پخش کنم شکست نمایندگیم نداره از کجا میتونم تهیه کنم به نظرتون گمرک هست

flower
18-04-1391, 08:22 بعد از ظهر
من یک دونه زاپاس خریدم 32000 تومان 2 ماهه پیش البته مارک مودناس نداره تو اصفهان موجوده

Sajjad GT
18-04-1391, 11:18 بعد از ظهر
فردا میرم گمرک اگه بود که هیچی اگه نبودم پول میریزم برام بفرستید ممنون این یه چرخ با گالکسی چه پر خرچه یه گل پخش کن 30 تومن

کاوه
25-04-1391, 08:39 بعد از ظهر
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
امروز ظهر یه گالگسی به پستم خورد موتور سالمی بود
منم چند وقتی بود دنبال یه موتور واسه دم دست بودم
خلاصه تا عصر معاملش کردیم رفت
مدل 90بیمه هم تازه شده
فقط طلق رو صفحه کیلومتر شکسته
کسی قیمت داره چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
183381833918340
از دوست خوبم محسن هم تشکر میکنم که زحمت عکسو کشید

25-04-1391, 08:41 بعد از ظهر
خاب خاب خاب مبارکه اقا کاوه بچرخه برات

flower
25-04-1391, 09:00 بعد از ظهر
مدل 90بیمه هم تازه شده
183381833918340

متاسفانه طلقش موجود نیست کیلومتر کامل 180 تومان بود اونم دیگه نیست مگر اینکه دوستی اشنایی بره مالزی برات بیاره .

کاوه
25-04-1391, 09:41 بعد از ظهر
ای بابا
اینم شانس ماست
البته زیاد مهم نیست
اینم عکس شکستگیه
18341

حاج محسن خط خطی
26-04-1391, 02:13 بعد از ظهر
بازم میگم مبارکه
به به
سپر رخش منم که معلومه:4chsmu1::4chsmu1:

Sajjad GT
26-04-1391, 05:05 بعد از ظهر
کاوه جان موتورو چند گرفتی ؟؟؟

Sajjad GT
26-04-1391, 05:10 بعد از ظهر
کاوه داداش طلق کیلومترتم الان زنگ زدم یکی از بچه ها داشت گفت 45 تومنه :icon_pf _99_:

کاوه
26-04-1391, 09:26 بعد از ظهر
کاوه جان موتورو چند گرفتی ؟؟؟
2.500فعلا دادم بهش
خودش میگه 3تومن ولی من 2.800میخوام بدم

27-04-1391, 12:23 قبل از ظهر
به نظرت ویو انژکتوری بهتره یا گلگسی ؟!
چون هر دو تاش رو داشتی ؟

کاوه
27-04-1391, 10:41 بعد از ظهر
به نظرت ویو انژکتوری بهتره یا گلگسی ؟!
چون هر دو تاش رو داشتی ؟
من گالگسی رو بیشتر دوس دارم
فرق چندانی ندارن
ویو به خاطر انژکتوری بودن یه پله بالاتره
اما من سواری با گالگسی رو بیشتر ترجیح میدم چون عضلانی تر هست نسبت به ویو

ali cbr
27-04-1391, 11:48 بعد از ظهر
مدل 90بیمه هم تازه شده
183381833918340

موتور قشنگیه .
مبارکت باشه کاوه جان .

سایا
31-04-1391, 05:11 بعد از ظهر
آقا کاوه مبارک باشه
به نظر من طلق صفحه کیلومترت زیاد وضعیتش خراب نیست که بخوای تو زحمت بندازی خودتو فقط اگه بتونی یه جوری آببندیش کنی که آب و گردوخاک توش نره فعلاً به نظرم بهش دست نزن اگه سیستم کیلومتر سالمه(دور موتور و کیلومتر و قسمت دیجیتال)
در کل موتور قشنگیه

flower
31-04-1391, 10:35 بعد از ظهر
بازم مودناس تو اصفهان کمیاب شد البته صفرش فکر کنم 200 تومان گرون تر شده من 2 سال پیش 2600 خریدم الان 3000 ازم می خرن تا حالا غیر از بنزین و روغن تعویض لنت عقب و و لا ستیک خرجی نداشت کارکردش 15000 کیلومتر

کاوه
04-05-1391, 10:59 بعد از ظهر
سلام
میخواستم زنون ببندم رو موتور
تعویض باطری لازم هست؟
دوستان کسی رو موتورش زنون نصب کرده ؟؟؟
لاستیک عقب هم مدل ریس داره ؟؟؟؟
در ضمن چند روز پیش یکی از دوستان میگفت میشه ارتفاع موتورو با تعویض فنر ها آورد پایین
دوستانی که اطلاع دارن دریغ نکنن و راهنمایی کنن
ممنون

Sajjad GT
04-05-1391, 11:20 بعد از ظهر
کاوه داداش من نئون گزاشتم نورش زیاد نیست ولی خوشگله باطریم البته عوض کردم

کاوه
05-05-1391, 09:58 قبل از ظهر
منم میخوام یجورایی طزیباییش بیشتر بشه
اگر رحمتی نیست یه عکس بذار بینم چطور میشه
ممنون

Sadegh.galaxy
05-05-1391, 10:02 قبل از ظهر
من دونوع گالکسی دیدم بادوظاهر متفاوت.بجز ظاهر تفاوت دیگه ای هم دارند؟

کاوه
05-05-1391, 10:05 قبل از ظهر
مدل قدیدم باک جلو بود این مدل باک زیر زین هست و دارای سیستم tps هست
ترمز عقب هم دیسکی شده و تفاوت ظاهری
انجین زیاد فرقی نکرده

Sadegh.galaxy
05-05-1391, 10:23 قبل از ظهر
من رفتم توسایت مودناس .اونی که من دیدم،x-cite130بود.راستی چراتاپیکی راجع به این موتوروجود نداره؟من خیلی توخیابون دیدم.

05-05-1391, 02:26 بعد از ظهر
سلام
میخواستم زنون ببندم رو موتور
تعویض باطری لازم هست؟
دوستان کسی رو موتورش زنون نصب کرده ؟؟؟
لاستیک عقب هم مدل ریس داره ؟؟؟؟
در ضمن چند روز پیش یکی از دوستان میگفت میشه ارتفاع موتورو با تعویض فنر ها آورد پایین
دوستانی که اطلاع دارن دریغ نکنن و راهنمایی کنن
ممنون

زنون ببندی بستگی داره به نوع باتری موتورتون دیگه
بله چیزی که زیاده لاستیک هست تو بازار
بله میشه پایین اورد منتها همینطوری ارتفاع کاب کم هست دیگه کمش کنی فکر نکنم اصلا بتونی بپیچی جنبه نمایشی داره بیشتر

05-05-1391, 02:37 بعد از ظهر
من رفتم توسایت مودناس .اونی که من دیدم،x-cite130بود.راستی چراتاپیکی راجع به این موتوروجود نداره؟من خیلی توخیابون دیدم.

بفرما

Sajjad GT
05-05-1391, 02:59 بعد از ظهر
کاوه داداش الان عکس ندارم ازش تا شب عکسشو میزارم

کاوه
05-05-1391, 06:14 بعد از ظهر
لاستیک عقب موتور فابریک نیست موتورو زشت کرده از این یاسا زیرشه که زیر cgمیندازن
بیشتر دنبال همچین لاستیکی هستم
19003

flower
05-05-1391, 06:53 بعد از ظهر
لاستیک فابریکی خودش موقع ترمز گیری سر می خوره منم با لاستیک فابریکی تو تابستان مشکلی ندارم ولی زمستون چرا

flower
06-05-1391, 01:39 بعد از ظهر
افرود با کاب مودناس فقط یکبار رفتم .

کاوه
06-05-1391, 09:12 بعد از ظهر
لاستیک عقبو دانلوپ انداختم
19080

Sajjad GT
06-05-1391, 09:31 بعد از ظهر
راستی کاوه جان این مگه لاستیکه فابریکی نیست ؟؟؟ اینم عکس نئون ها که قول داده بودم

کاوه
06-05-1391, 09:35 بعد از ظهر
راستی کاوه جان این مگه لاستیکه فابریکی نیست ؟؟؟
من موتورو تحویل گرفتم لاستیکش از این ایرانی ها بود که پهن تر هست و زیر سی جی میندازن
امروز تعویضش کردم

06-05-1391, 10:58 بعد از ظهر
افرین دمت گرم
جلو رو هم دانلوپ بنداز تکمیل بشه

کاوه
13-05-1391, 12:13 بعد از ظهر
سلام به نظرتون رینگا رنگ بشه خوب میشه؟؟؟؟

Sajjad GT
13-05-1391, 05:16 بعد از ظهر
کاوه جان به نظر من زیاد جالب نمیشه من سایت های خارجی هم دیدم کسی رینگارو رنگ نکرده بود

سایا
14-05-1391, 11:03 قبل از ظهر
من دیدم رینگارو طلایی کردن ولی بازم جالب نمیشه بده با کاتر یه شب رنگ سبز یا نارنجی به قطر یک سانت در بیارن بچسبون خیلی قشنگ میشه هروقت هم که نخواستی بکن
من خودم موتورم رنگ موتور شماست استیکر ترافیک نارنجی (یکم مایل به قرمز) دادم برش زدن خیلی قشنگ شد تو شب هم وقتی نور بهش میخوره مثل تابلوهای راهنمایی رانندگی نور رو منعکس میکنه

کاوه
14-05-1391, 06:39 بعد از ظهر
ویو رو اسپورت میکنی خیلی خوشگل میشه
گالگسی اسپورتش جالب نمیشه
اصلا از رینگاش خوشم نمیاد

سایا
14-05-1391, 07:47 بعد از ظهر
ویو رو اسپورت میکنی خیلی خوشگل میشه
گالگسی اسپورتش جالب نمیشه
اصلا از رینگاش خوشم نمیاد
میتونستن رینگای خوشکل تری واسش طراحی کنن
گالکسی طرح 2 میشه گفت خودش اسپرته و زیاد نیازی به دست کاری نداره واسه همین نباید شلوغش کنی و مشکل دیگش اینه که اینجا مالزی نیست که همه جوره بشه موتور رو تغییر بدی خیلی خیلی محدودیت داره و الا اسپرت شده هاش تو مالزی خیلی خفن و خشکلن

Sadegh.galaxy
21-05-1391, 12:11 قبل از ظهر
من این موتوروتو سه حجم125و128و130سی سی دیدم.تفاوت خاصی باهم دارند؟

flower
21-05-1391, 09:37 بعد از ظهر
125 که نداریم 128 و 130 یکیه رو انجین نوشته 130 سی سی کلا انجین در دو حجم موجوده 110 و 130 تو ایران

Sadegh.galaxy
21-05-1391, 10:49 بعد از ظهر
پس چرارو فلاپ نوشتن128؟

RED-LINE
22-05-1391, 12:33 قبل از ظهر
جفتشون یکین..
تو سایت مودناس اسمش GT128

کاوه
27-05-1391, 02:02 بعد از ظهر
برچسب های فابریک رو چطوری میشه تهیه کرد دوستان ؟؟

Sajjad GT
27-05-1391, 03:03 بعد از ظهر
کاوه جان نمایندگی داره برچسب ها هم تک تک پیدا نمیشه باید پک کامل بگیری

کاوه
06-06-1391, 12:03 بعد از ظهر

alisopapi
18-07-1391, 10:35 قبل از ظهر
24189

Hooman Hi kips
18-07-1391, 11:10 قبل از ظهر
از یه فروم تخصصی واقعا بعیده...!!!!!!!!!!
اسم تاپیکو درست کنید.
اسم گالکسی رو جهانرو، روی gt گذاشته.
این موتور بهیچ وجه گالکسی نام نداره... جی تیه
گالکسی فقط همون باک جلوها بود که از سال 89-86 زیر نظر کاوازاکی ساخته میشد ، که دوست خوبمون زحمت عکسشو کشیدن.

کاوه
18-07-1391, 06:27 بعد از ظهر
اسم تاپیکو درست کنید.
گالکسی فقط همون باک جلوها بود که از سال 89-86 زیر نظر کاوازاکی ساخته میشد ، که دوست خوبمون زحمت عکسشو کشیدن.

نه هومن جان
مدل gt همون گالگسی هست که با ظاهری جدید و سیستم tpsبه بازار ارئه شده
اون باک جلو ها
Modenas x-cite130 کاب ([Only registered and activated users can see links])بودش

این عکس هایی هم که این دوستمون گذاشته مربوط به zx130هست و محصول کاوازاکی اصلا مودناس نیست

Hooman Hi kips
18-07-1391, 08:58 بعد از ظهر
کاوه جان از gt 128 ، تو رسانه ی موثقی بعنوان گالکسی یاد نشده...!!!
تو سایته مودناس هم ازش بعنوان GT 128 نام برده...[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

RED-LINE
18-07-1391, 11:18 بعد از ظهر
مهم اسمیه که در کشور ما داره
هیوندای کوپه اسمش تیبارون هست
و موارد دیگر....

- - - Updated - - -

مهم اسمیه که در کشور ما داره
هیوندای کوپه اسمش تیبارون هست
و موارد دیگر....

Hooman Hi kips
18-07-1391, 11:47 بعد از ظهر
کشور ما کارش خیلی درسته؟؟!!
این اسمو جهانرو فقط برای سودجویی روی gt گذاشته. که مثلا وانمود کنه فیس لیفت مدل قبلیه.
این چه ربطی به هیوندای کوپه داره!؟!!
هیوندا کوپه فقط تو ایران این اسمو نداره...
درسته نام اصلی هیوندای کوپه تیبارونه، ولی منبعه موثقی مثله ویکی پدیا قید کرده که ازش بعنوان کوپه هم یاد میشه.

roma
20-07-1391, 05:10 قبل از ظهر
کم کم داره قیمت پراید موتور گالکسی یا gt 128 با هم یکی میشه
5تومن بدون اپشن با اپشن 5400 با بیمه 5500 (یا ابوالفضل)
بحث ماشین کردید l90 یا تندر 90 اسمش لوگان هست پس نتیجه میگریم که چه ربطی داره شما برو قینت ببین حال کن با کشورت عزیزم

RED-LINE
20-07-1391, 05:30 قبل از ظهر
نه کشور ما کارش درست نیست

من دیگه این بحث رو ادامه نمیدم چون به نظرم کچل حسن با حسن کچل فرقی نداره من وقتی دارم تاپیک میزنم باید یجوری بزنم که خواننده بدون دیدن محتواش متوجه بشه مربوط به چه موتوریه و با توجه به اسم گذاری جهانرو گالکسی جی تی 130 مانوس تر از جی تی 130هست.

Sadegh.galaxy
20-07-1391, 09:38 قبل از ظهر
همه این موتورو بااسم گلکسی میشناسن.راستی آخرین قیمت چنده؟

- - - Updated - - -

فرزاد شاه گل
20-07-1391, 09:46 قبل از ظهر

- - - Updated - - -

فول اپشنش 5.500 هست

saeid1346
20-07-1391, 10:06 قبل از ظهر
سلام دوستان

این قضیه زیاد نشون دادن کیلومتر این موتور چیه ؟ راه حلی برای درست کردنش هست ؟ ( به غیر از تعویض قطعه )

شایسته فر
20-07-1391, 02:49 بعد از ظهر
همه ی موتور سیکلت ها کیلومترشون زیاد تر نشون میده و این مشکل خاص این موتور نیست
ولی این قضیه زیاد نشون دادن در موتور های کاب بیشتر و محسوس تر هست

roma
21-07-1391, 09:49 بعد از ظهر
همه ی موتور سیکلت ها کیلومترشون زیاد تر نشون میده و این مشکل خاص این موتور نیست
ولی این قضیه زیاد نشون دادن در موتور های کاب بیشتر و محسوس تر هست

زیادتر نشون میده 10 تا 20 دیگه 30 اخرش این دیگه نوبر بغل یکیشون بودم مال من زده بود 35 تا رو گالسی زده بود 50 تا:25r30wi::25r30wi:

roma
23-07-1391, 06:14 قبل از ظهر
اسم تاپیکو درست کنید.

This entry was posted on Wednesday, October 27th, 2010 at 9:28 am and is filed under harga modenas gt 128 ([Only registered and activated users can see links]), malaysia bike ([Only registered and activated users can see links]), modenas ([Only registered and activated users can see links]), Modenas GT128(Malaysia), GT135(Greece), Galaxy GT(Iran) ([Only registered and activated users can see links]), price ([Only registered and activated users can see links]). You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 ([Only registered and activated users can see links]) feed. You can leave a response ([Only registered and activated users can see links]), or trackback ([Only registered and activated users can see links]) from your own site.

اسم این موتور تو کشور های مختلف قابل توجه دوست عزیز

[Only registered and activated users can see links]-1969

flower
26-01-1392, 02:39 بعد از ظهر
3 سال گذشت هنوز این مودناس از روز اولش بهتر کار می کنه ما خریدیم 2800 تومان حالا نمی دونم صفرش چنده ولی انجین خیلی نرم و بدون لرزش روز اول با 4 لیتر بنزین 220 کیلومتر مسافت طی می کنه حالا هم همینطور تاحالا تعمییر گاه نبردم .

- - - Updated - - -

سرویس هایی که طول 3 سال انجام شد 1 تعویض لنت عقب 2 تعویض زنجیر 3 تعویض لاستیک عقب و جلو 4 فیلتر روغن 5 بار

roma
28-01-1392, 07:42 بعد از ظهر
3 سال گذشت هنوز این مودناس از روز اولش بهتر کار می کنه ما خریدیم 2800 تومان حالا نمی دونم صفرش چنده ولی انجین خیلی نرم و بدون لرزش روز اول با 4 لیتر بنزین 220 کیلومتر مسافت طی می کنه حالا هم همینطور تاحالا تعمییر گاه نبردم . - - - Updated - - - سرویس هایی که طول 3 سال انجام شد 1 تعویض لنت عقب 2 تعویض زنجیر 3 تعویض لاستیک عقب و جلو 4 فیلتر روغن 5 بار همه رو گفتی کار کردشو نگفتی چنتا کار کرده موتور

flower
28-01-1392, 10:59 بعد از ظهر
18000کیلومتر دلیل کارکرد کمش چون از دو موتور دیگه هم استفاده می کنم.

sabori
29-01-1392, 12:31 قبل از ظهر
قیمت الان را دارید البته با ذکر شهر

shahriar
29-01-1392, 10:21 قبل از ظهر
وای من یه بار سوارش شدم سواریش حرف نداره
قیمتش فکنم دور وره 8 باشه
به نظر شما یه 89 واقعا تمیز 18000 کارکرد 5 تومن خوبه؟؟؟؟؟؟

flower
29-01-1392, 12:50 بعد از ظهر
مدل 89 اگر تمیز باشه قیمتش خوبه کمتر از این قیمت پیدا نمی شه مگر اینکه شکستگی فلاپ و غیره داشته باشه .در تعمییر گاه یکی از پچه ها رفنم یه gt بی روغن شده بود انجین را اوراق کردن اکثر قطعات را دیدم ساخت ژاپن حک شده بود کابراتورش ژاپن اصله اگر شد عکس می گبرم .

flower
29-01-1392, 02:35 بعد از ظهر

یه دست پیستون و سوپاپ براش خریداری شد اصله ژاپن پیستون 130 شماره 25 قیمت 80هزار تومان سوپاپ جفت 45 هزار تومان

sabori
27-02-1392, 01:39 قبل از ظهر
بعضی از این موتورها یک رنگ و بعضیهاشون دو رنگ هستند
فرقشون فقط از نظر ظاهری است

sabori
30-02-1392, 01:03 قبل از ظهر
دوستان من فروش اینترنتی را دیدم 7 تومن البته بستگی به رنگ قیمت ها فرق میکرد

sabori
11-06-1392, 12:32 قبل از ظهر
فلاور جان قیمت فیلتر روغن و هوا و سبد وسط (بین زین و فرمون ) چنده؟

نحوه تنظیم کردن دیسک ترمزها چطوریست ؟

من احساس میکنم درگیر هستند

flower
11-06-1392, 12:52 قبل از ظهر
فلاور جان قیمت فیلتر روغن و هوا و سبد وسط (بین زین و فرمون ) چنده؟

نحوه تنظیم کردن دیسک ترمزها چطوریست ؟

من احساس میکنم درگیر هستند

فیلتر روغن اصله فابریکی 10000 تومان فیلتر هوا قابل شستشو چون ابریه ... دیسک ترمز ها زیاد حساس نشو همشون همینطوریه فقط با تنظیم چرخ عقب یکمی بهتر می شه.

- - - Updated - - -

اوه یادم رفت سبدی هم حدود 15 تا 20 هزار

sabori
11-06-1392, 11:31 بعد از ظهر
فیلتر روغن اصله فابریکی 10000 تومان فیلتر هوا قابل شستشو چون ابریه ... دیسک ترمز ها زیاد حساس نشو همشون همینطوریه فقط با تنظیم چرخ عقب یکمی بهتر می شه.

- - - Updated - - -

اوه یادم رفت سبدی هم حدود 15 تا 20 هزار

فلاور جان عکس سبد را نداری برام بذاری؟

flower
12-06-1392, 02:47 بعد از ظهر
اینم عکس سبدی خدمت شما این سبدی ساخت مالزی فکر کنم تو بازار نیست مدل جهانرویی موجوده قیمت 17000 تومان

sabori
12-06-1392, 11:29 بعد از ظهر
ممنون فلاور جان /زحمت کشیدی

فلاور جان مدل جهانرویی مثل اینه ؟
اینی که عکس گذاشتی صدا نمیده منظورم تو دست اندازه / زیرش خالیه , لق نیست

یکی از بچه های بوشهر اینو گرفته 38

مثل مال شماست؟

flower
13-06-1392, 08:21 قبل از ظهر
من همین مارک را خریدم 2 سال پیش 16000 هزار هیچ مشکلی نداره نه لقی داره نه زیرش خالیه فقط فضاش کمه ولی بازم خوبه کار راه اندازه.

sabori
16-06-1392, 01:40 قبل از ظهر
من همین مارک را خریدم 2 سال پیش 16000 هزار هیچ مشکلی نداره نه لقی داره نه زیرش خالیه فقط فضاش کمه ولی بازم خوبه کار راه اندازه.

فلاور جان اسمتون هم نمیدونم ببخشید با نام کاربری خطاب میکنم
قیمتهای اصفهان معقول تره / براتون امکان داره همین سبد که خودتون دارید را قیمت بگیرید

sabori
19-06-1392, 11:24 بعد از ظهر
دوستان با یک باک چقدر مسافت طی میکنید؟
من 180 کیلومتر میرم و به نظرم مصرفش زیاده چون میشه صدی 2.3
تازه هم کاربراتور را تنظیم کردم
و نکته بعدی اینکه من باکو پر میکنم اما امپر بنزین درجه 5 را نشون نمیده 10 کیلومتر رفتم و فردا صبح درجه 5 را نشون میداد ممکنه مشکل داشته باشه ؟

flower
12-08-1392, 05:27 بعد از ظهر
33515
کیلومتر مودناس gt 130
تو 4 سال فقط بنزین و روغن لوازم تعویض شده زنجیر و بلبرینگ چرخ جلو و فیلتر روغن

azim.miraki
09-09-1392, 01:41 بعد از ظهر
سلام
کسی میدونه الان این موتورا "نو" چقدر قیمت داره ؟؟

flower
29-09-1392, 09:22 بعد از ظهر
این ماله امروزه 160 کیلومتر رفت و برگشت کوه مارشنان

mentiroso
27-01-1393, 07:15 قبل از ظهر
واقعا موتور نرم و با کلاس با پیشینه قوی و با ابهتی تو کلاس خودشه

milad0099
01-04-1393, 05:37 بعد از ظهر
جهان رو چند سال این موتور را وارد نمیکنه و تو گمرک هم به قیمت افسانه ای فروخته می شه . کسی خبر نداره تو قشم نمیشه این موتور رو گیر آورد ؟؟؟

mamali 77
03-08-1393, 10:59 بعد از ظهر
سلام دوستان .
من 6 تومن دارم . بنظر شما یه gt کارکرده بگیرم بهتره یا tvs rock's صفر بگیرم؟:out:

Gladiator
04-08-1393, 02:31 بعد از ظهر
دوست عزیز برای مشاوره خرید باید تو بخش مشاوره خرید و فروش تاپیک مشاوره بزنید
من بهت راکز رو پیشنهاد میدم
موتور صفر بخری خودت آب بندی کنی بهتره تا موتوری که نمیدونی چطوری باهاش رفتار شده و توش چه خبره

Alireza.BMW
04-08-1393, 02:31 بعد از ظهر
مودناس موتور خوبیه اما کلا این موتورای کاب کم خرجن و سرعتاشونم حدودا مثه همه چون برای سرعت درست نشدن... من باشم میرم سمت تی وی ای کاکرده مدل 93 در حد هم افت قیمتشو کرده هم یه سری خرجاش یحتمل انجام شده

farshad 54
04-08-1393, 03:17 بعد از ظهر
مطمئنی سرعتاشون مثل همه؟ یه بار پشت گالاکسی بشینی نظرت عوض میشه

Alireza.BMW
04-08-1393, 03:34 بعد از ظهر
ننشستم پشتش دروغ چرا فرشاد جان... گفتم حدودا سرعتاشون مثه همه چون میدونی که تین موتورا کلا برای سرعت ساخته نشدن وگرنه کاب بازار خودشون میدونن که مودناس یه چی دیگست:sumo:

flower
12-08-1393, 05:45 بعد از ظهر
من این موتور حدود چهار سال و نیم دارم واقعا راضی هستم هنوز انجین صدای اضافی نداره قبلا tvs هم داشتم بعداز 6 ماه فروختم چون لوازمش گرونه دنده ها تو دور بالا پر می کنی صدای لرزش انجین در می یاد ولی با مودناس تو دنده 3 پر کن لامصب گاز می خوره بدون لرزش انجین در ضمن انجین و کاربراتور و سویچ و کویل و بعضی لوازم ژاپن اصل هست بقیه لوازم مالزی هست من از طریق فیس بوک با کارمندای کارخونه مودناس در ارتباط هستم خودشون گفتن 40 در صد لوازم از شرکت معظم کاواساکی خریداری می شه من خودم رینگ و پیستون و زنجیر تایم به عنوان یدک خریداری کردم ساخت ژاپن روش حک شده قبلا عکسا تو همین تاپیک گذاشتم در کل اگر دست دوم تمیز پیدا کردین حتما بخر که پشیمون نمی شی چون صفرش واقعا قیمتش بالاست ارزش خرید نداره در ضمن مصرف این موتور با 4 لیتر 240 کیلومتر مسافت طی می کنید چون سیستم tps نصب شده فقط کیلومترش خیلی خطا داره حدود 40 کیلومتر نهایت سرعت این موتور 100 تاست از معایبش بگم کمهای جلو یکمی ضعیف هست نور چراغ جلو زیاد خوب نیست رینگ جلو ضعیف هست دیگه موقع تعویض دنده صداش یکمی نسبت به tvs بیشتره .

Eyeless
13-08-1393, 12:25 قبل از ظهر
خدایی موتور پر شتاب و نرمیه اما اصلا نمیرزه 12-13 میلیون بدی به این موتور بجاش میشه موتورهای بهتر مثلا مگول بگیری :دی و حتی یه پراید درحد بگیری!!!
دس 2 که زیر 7 میلیون گیر نمیاد یه پوکیدشو 7.200 معامله کردن چندوقت پیش که بازم میشه یه موتور بهتر بگیری ! عجیبه ! اما سواریش نرمه و شتابشم از همه ی کابای موجود تو ایران بهتره در کل اگر کسی بخواد کاب بگیره یا باید ویو هندا بگیره یا همین GT
ویو هندا هم سواری عالی داره شتابشم خوبه اما از نظر من شتاب GT بهتره.
ویو میتونید به قیمت 7 به بالا صفرشو بگیرید و GT صفر با قیمت 12 تومن
تاپ اسپید ویو حدود 110 تا 120
اما تاپ اسپید GT نمیدونم دقیقا اما فکر کنم اگر موتورش خوب آب بندی بشه بهش رسیدگی بشه 110 بیاد شایدم بیشتر!
با تشکر

نیما نادری
13-08-1393, 12:43 قبل از ظهر
کمک های جلوشو میتونید با یک سرویس ساده روغن و یک تغییر کوچک تو فنرش یکم محکم تر کنید

فقط بدیش اینه که همه تشکیلاتش زیر کنسول جلو هست کلا باید لخت بشه

erfi.747
26-08-1393, 11:15 بعد از ظهر
کدومشون سرعتش از همه بیشتره ؟؟؟

ahks121
27-08-1393, 12:46 بعد از ظهر
ویوانژکتورتواصفهان هست13500000سادش11000000گلکسی باک عقب9میلیون وگلکسی باک جلوکاوازاکی14میلیون البته قیمتهادقیق نیست وهرکس هرقیمتی خواست میده ایناراازچندتافروشندش پرسیدم ومیانگینشا گفتم درموردسرعتش یه مدت دستم بود30تازیادنشون میده بایه پژوانداختم توسرازیری من تقریبا155بودم واون125خیلی توذوقم زدمعایبش شامله صدای زیادشاتون که به طراحیش برمیگرده،قیمت بالای قطعات ،بدکارکردن موتوربدلیل ناسازگاربودن اب وهوابه کاربرات ،ترمزهایه بیش ازاندازه قوی مخصوصاچرخ عقب،بلبرینگ ضعیف درچرخ جلووضریب دنده های خیلی بالامحاسن واقعازیباست مخصوصاجلوش، کیفیتش عالیه، فوق العاده نرم هست،قدرته خوبی داره وکم خرجه.

- - - Updated - - -

47639اینم عکسش

- - - Updated - - -

ولی من هنوزمثل کاوازاکی کیزر110ندیدم ده برابرایناکارمیکنه باکمترین خرج.

mentiroso
27-08-1393, 01:56 بعد از ظهر
خریدش الان به صرفه هست؟لوازماش گیر میاد؟موتوری من شنیدم پیستوناش به صدا میافتن؟فلاپاش به سروصدا میافتن؟کیفیتش نسبت به ویو چطوره؟

ahks121
27-08-1393, 04:20 بعد از ظهر
هردویه اینهارااگه بهشون فشاربیاری زودمیپاشن هم گلکسی هم ویواگه قیافه وطراحی بروزمیخوای گلکسی ولی اگه بی ازار میخوای وتوتیپ وقیافه نیستی ویوماشااله هزارمدل طرح ویوداریم که خیلی چیزاشامیشه روویوبندازی ولی گلکسی کیلیومترش فقط
الان 500هزاره من باشم هیچکدومشانمیخرم کیزر110پلاک ملی کم کارمیخرم که برایه نوه ی منم بمونه لامصب اگه لهشم کنی 5سال کارمیکنه.

mentiroso
27-08-1393, 07:28 بعد از ظهر
سری جدید گالکسی مثل اینکه اومده...8800 ثبت نامی

flower
27-08-1393, 08:50 بعد از ظهر
در مورد اون صدای شاتون همه تعمییر کارها اشتباه می کنن اون صدای دستگاه فلکه برق هست ماله من 4 سال پیش همین صدا را می داد همه می گفتن صدای شاتونه بعد از 4 سال سواری انجین باید به تعمیر می افتاد چون یدونه تو تعمییر گاه دیدم انجینش را باز کردن شاتون را بازدید کرد سالم بود ولی مشکل اصلی همون ناسازگاری با اب و هوا هست تو زمستون تو دور پایین ریپ می زنه ولی تابستون مشکل نداره .

arshiya
18-09-1393, 10:09 قبل از ظهر
سلام دوستان
میخواستم بدونم مشکلی نداره که زنجیر موتورم (زنجیر فابریک GT ) رو با نفت تمیز کنم ؟؟؟ ( آخه مثلا یه جا تو سایت خوندم زنجیر اورینگی نباید با بنزین تمیز کرد و .... )

ممنون از کمکتون :20:

flower
18-09-1393, 04:03 بعد از ظهر
زنجیر مودناس اورینگی نیست معمولی هست عمر زنجیر مودناس 10 هزار تاست .

fray
19-09-1393, 12:57 قبل از ظهر
درود
من یه گالکسی 130 (قدیم) دارم راستش یه خورده زیر افتاب رنگ و روش رفته یه چندتا خط و خش کوچیک هم تو بدنش داره تصمیم گرفتم که تمام بدنشو رنگ بزنم
میخوام تمام مراحل کارو بگم که شاید بعدا کمکی شه برای دوستان
اینم عکسش قبل از شروع کار

اول از همه رفتم پرسیدم یکی بود میگفت 500 هزار میگیره برام درستشون میکنه :297:
هیچ دیگه خودم استین زدم بالا :)
رفتم دادم برام رنگشو ساختن حدود 20 هزار شد
برچسپاشم خریدم که شد 40 هزار
این تا اینجای کار
خدا بخواد فردا کایتاشو ببرم بدم رنگ بزنم
ادامه دارد....

.......
درود
امروز کایتاشو باز کردم (به جز گلگیر و کایتی که چسپیده به کیلومتر که در اوردنشون سخته) برچسپارو در اوردم با بنزین شستم که چسپشون پاک شه
با یه سمباده نرم 2000 کل کایتارو سمباده زدم
اینم عکسشون

خدا بخواد فردا میبرم میدم نقاش رنگ بزنه

ادامه دارد.....

fray
16-10-1393, 01:42 قبل از ظهر
و در اخر هم سنباده پالیش و
اینم عکس موتور

flower
16-10-1393, 08:48 قبل از ظهر
عالی بود لذت بردم مودناس ارزش داره خرجش کنی چون یه عمر موتوره پیشنهاد من یه روغن فول سنتیک بریز انجینش حال بیاد دیگه لازم نیست تو شهر با دنده 4 برونی .

sabori
18-10-1393, 09:42 بعد از ظهر
برای رسیدن به فیلتر بنزین کایت سمت چپ باید باز بشه یا راست؟

fray
18-10-1393, 10:51 بعد از ظهر
سمت چپ موتور

sabori
20-10-1393, 02:18 قبل از ظهر
شمع این موتور پایه بلنده یا کوتاه؟

flower
20-10-1393, 08:39 قبل از ظهر
عیب بده این مودناس همینه مدل gt130دسترسی به فیلتر بنزین خوب نیست فلاپها از سمت چپ یا راست باز بشه فرقی نداره چون فیلتر زیر باک نصب شده داخل کاور پلاستیکی هست شلنگ ها خشک شده راحت جدا نمی شه کل شلنگهاش باید تعویض بشه و شمع هم پایه کوتاه هست سعی کن اصلی بخر مارک ngk مارک غیر اصلی زود می سوزه .

sabori
29-10-1393, 01:38 بعد از ظهر
وقتی بارون میاد موتور خیلی بد کار میکنه و موقع ایستادن خاموش میشه /طبیعیه؟

flower
29-10-1393, 05:45 بعد از ظهر
وقتی بارون میاد موتور خیلی بد کار میکنه و موقع ایستادن خاموش میشه /طبیعیه؟
نخیر طبیعی نیست علتش را من می دونم زیر انجین را نگاه کن یه شلنگ ماله فلوته کابراتوره اویزون شده اونا مسیرش را عوض کن یعنی سرش را یجایی بذار که اب بارون بش نرسه از طریق شلنگ اب بارون رفته داخل مخزن کابراتور حالا باید پیچ مخزن کاربراتور را باز کن تا اب و بنزین مخلوط شده ازش خارج بشه .

sabori
01-11-1393, 12:52 قبل از ظهر
نخیر طبیعی نیست علتش را من می دونم زیر انجین را نگاه کن یه شلنگ ماله فلوته کابراتوره اویزون شده اونا مسیرش را عوض کن یعنی سرش را یجایی بذار که اب بارون بش نرسه از طریق شلنگ اب بارون رفته داخل مخزن کابراتور حالا باید پیچ مخزن کاربراتور را باز کن تا اب و بنزین مخلوط شده ازش خارج بشه .

فلاور جان سپاسگذار
باید حتما مخزن کاربراتور خالی بشه؟

flower
01-11-1393, 08:15 قبل از ظهر
خوب داخل مخزن الان اب هست یه پیچ تخلیه بنزین داره راحت با پیچ گوشتی باز کن بعدش استارت بزن تا اب و بنزین کاملا خارج بشه بعدش پیچ را ببند.

sabori
08-11-1393, 01:16 قبل از ظهر
من لاستیک عقب را عوض کردم به جاش هوندایی سایز 300 گرفتم /تعادل موتور بهتر شده (عقبش کمتر سر میخوره) ولی عقب موتور بالاتر اومده مشکلی نداره ؟ و اینکه کارایی ترمز فرقی نمیکنه؟

کاوه
26-12-1393, 09:12 بعد از ظهر
سلام مدل 94 این موتور به بازار اومده دوستان و توسط شرکت نیرو موتور شیراز مونتاژ میشه
قیمتش هم 8.700هست

Ali
26-12-1393, 09:54 بعد از ظهر
سلام مدل 94 این موتور به بازار اومده دوستان و توسط شرکت نیرو موتور شیراز مونتاژ میشه
قیمتش هم 8.700هست
تفاوتی با مدلهای قبلی نداره؟

flower
27-12-1393, 07:25 قبل از ظهر
فرق خاص یکی کیلومترش قشنگ شده همون تیپ قبلیه از داخل کیلومتر قشنگ تر شده دوم اینه ها بهتر شده برای دید بهترسوم هندل عوض شده نوع لاستیک تعویض شده برای کمتر سر خوردن دیگه چیز خاصی من ندیدم فقط بیخودی گرون شده .

- - - Updated - - -

مهدی63.
04-02-1394, 02:03 قبل از ظهر
سلام عکس امدل94داری؟لطفا بزار ببینیم چه شکلیه

کاوه
04-02-1394, 10:09 قبل از ظهر
شکلش فرق خاصی نکرده

daval
24-04-1394, 09:09 بعد از ظهر
سلام دوستان . عضو جدید هستم وبتازگی یکدستگاه مدوناس خریدم ولی فروشنده بمن دفترچه راهنما گارت گارانتی این موتور رو نداد. دوستان اگر کسی داره یک نسخه از دفترچه کپی میخوام. کسی میتونه کمک کنه.
من تهران هستم وشماره تماسم : 0912316746

سپاسگزارم دولو

- - - Updated - - -

سلام دوستان . عضو جدید هستم وبتازگی یکدستگاه مدوناس خریدم ولی فروشنده بمن دفترچه راهنما گارت گارانتی این موتور رو نداد. دوستان اگر کسی داره یک نسخه از دفترچه کپی میخوام. کسی میتونه کمک کنه.
من تهران هستم وشماره تماسم : 0912316746

سپاسگزارم دولو

daval
01-05-1394, 05:21 بعد از ظهر
با سلام وعرض احترام. میخواستم از دوستانی که در تهران هستند واین موتور رو دارند لطفا آدرس یک تعمیرکار خوب رو جهت کارهای ضروری وغیر مترقبه معرفی کنن ممنون
وسپاسگزارم

aali361
02-05-1394, 04:19 بعد از ظهر
دوستان من 5 سالی هست این موتور رو دارم . این اواخر خیلی کمک جلوش خیلی ضعیف شده . میخواستم ببینم قبل تعمیر هست یا باید عوض شه ؟

farshad 54
02-05-1394, 04:45 بعد از ظهر
کمک های جلو رو باید باز کنید و روغنشو تعویض و هواگیری کنید تا کاراییشون خوب بشه

aali361
02-05-1394, 06:45 بعد از ظهر
کمک های جلو رو باید باز کنید و روغنشو تعویض و هواگیری کنید تا کاراییشون خوب بشه

ممنون که جواب دادید . راستش دو سال پیش هم کمک عقب این طوری شده بود که بردم گمرک 70 تومن گرفتن درس کردن .
روغن خاصی دارن یا از همین روغن موتور ها هست ؟
بعد مگه روغن خراب میشه که این طوری میشه؟ دلیلش چی هست ؟

farshad 54
02-05-1394, 06:48 بعد از ظهر
روغن خاصی نداره ولی از روغن هیدرولیک استفاده بشه بهتره

در اثر کارکرد و مدت زیاد بالاخره روغن اون خاصیت و کیفیت اولیشو از دست میده

flower
03-05-1394, 07:47 قبل از ظهر
کارکرد موتور ما 40 هزار تاست فقط کمک جلو ضعیف شده باید کمکا باید باز بشه و فنرها باز بشه من هنوز دست بش نزدم چون نتونستم بازش کنم لامصب جدا نمی شه پیچاش را باز کردم انگار جوش بش دادن دیگه بیخیال شدم سعی می کنم تو دست انداز و سرعت گیر یواش برم .

aali361
03-05-1394, 08:15 بعد از ظهر
دوستان واسه عوض کردن لنت ترمز کدوم پیچ ها را باید باز کرد؟

kaveh_am
03-05-1394, 08:47 بعد از ظهر
دوستان واسه عوض کردن لنت ترمز کدوم پیچ ها را باید باز کرد؟

اول یه پیچگوشتی میندازی لایه لنت خرابا و پیستون رو میدی عقب....بعد اون 2 تا پیج آلن خور رو باز میکنی لنتا رو میکشی بیرون و لنت جدیدات رومیزاری و پیچا رو میبندی و تمام...
نکته این که وقتی لایه ترمز ها صفحه نیست ترمز نزنید....

majid1984
31-05-1394, 04:54 قبل از ظهر
میدان خراسون خیابان لرزاده از خراسون که وارد خ لرزاده که میشی حدود 100 متر دست چپت اولین گاراژ میری توی میگیرد با عمومی حسن کار دارم ( خدای موتوره خدایی)

Gunners
14-07-1394, 03:04 بعد از ظهر
سلام دوستان ی سوال داشتم آیا مدل 94 این موتورها خیلی تفاوت داره با مدل مثلا 91 ؟ چون که من میخوام ی موتور دسته دوم بخرم موندم 91 بخرم یا 94 کارکرده که تقریبا ! تو یک رنج قیمت هستش .و اکثر موتورفروشیها تاکید دارن که 94 اصلا خوب نیست از طرفی کارکرده 91 ها اکثرا خسته هستن :waiting: صفرش الان 8400 اصفهان هست .

ahmadian
15-09-1394, 10:26 قبل از ظهر
سلام.وقت بخير. يه مودناس 2500 كاركرد خريدم. احساس مي كنم يه كم گاز مي دي انجين صدا ي زياد داره. خواهش . يكي از گالكسي سواراي حرفه اي هست با من تماس بگيره 22271150/09354460302. ممنون يا شماره بده تماس بگيرم. تشكر فراوان

- - - Updated - - -

mentiroso
08-05-1395, 09:22 قبل از ظهر
دوستان این گالکسی های سری جدید 94 و 95 چطورن؟کیفیت دارن مثل قبل یا نه؟لوازماش هست؟سواری و موتوری چطورن نسبت به قبل؟یه سری میگن این موتورا همه 91 هستن تو انبار بودن دوباره پلاک کردن؟کلا گالکسی پرخرج هست یانه ؟

Gunners
25-06-1395, 01:11 بعد از ظهر
دوستان این گالکسی های سری جدید 94 و 95 چطورن؟کیفیت دارن مثل قبل یا نه؟لوازماش هست؟سواری و موتوری چطورن نسبت به قبل؟یه سری میگن این موتورا همه 91 هستن تو انبار بودن دوباره پلاک کردن؟کلا گالکسی پرخرج هست یانه ؟

من مدل 95 اصفهان خریدم نوک مدادی یا همون مشکی نقره ای که گویا بهترین رنگش هست . 8500/// به نظر کیفیت بدنش پایینترهست .. من تی وی اس داشتم 94 رد کردم اینو خریدم. از نظر شتاب کمتراز تی وی اس هست ولی تعادلش و قدرتش اونم 2 ترک خیلی بهتره .. و کلا ابهت خاصی داره .. منم خواستم دسته 2 بخرم ولی خب از وسیله دسته 2 خوشم نمیاد . باید دید تو 1000 کیلومتر به بالا چی میشه .. تا الان باهاش 500 تا رفتم و راضی بودم .

alirezasavary
26-11-1395, 03:06 بعد از ظهر
ن باو ۹۱ نیستن از سال ۸۹ تا ۹۱ شرکت جهانرو سرهم میکرد ولی ۹۴ و ۹۵ رو نیروموتور شیراز سرهم میکنه اول از همه بگم ممکنه نظر من دقیق نباشه ولی بعنوان کسی که خودش گالکسی 90 داره و سری 94 هم سوار شده باید بگم لاقل من تفاوت زیادی حس کردم مخصوصا صدای انجین(که من خیلی خیلی روش حساسم) برای موتور خودم خیلی پر هست صدای انجین و وقتی گاز میدی انگار موتور بهت میگه بیشتر گاز بده
ولی وقتی سوار ۹۴ شدم حسابی تعجب کردم اصلا صداش شبیه گالکسی من نبود برای من ب شخصه شبیه طرح ویو بود بیشترو اینکه به من حسی القا میکرد که نمیتونه به اندازه موتور خودم سریع باشه انگار که سنگین تره.از لحاظ تغییرات صفحه کیلومتر زیباتری داره و هندل هم شبیه سری ct شده و در کل توی حس روندن تفاوت زیادی ندارن در کل قطعا سگش شرف داره به کاب های دیگه بازار ولی چیزی که من حس کردم تفاوت زیاد کیفیت قطعات بود نمیدونم چرا...... ببین داداش توی این موتور خرابی پیدا نمیکنی و توی سرعت بالای ۱۰۰ هم اصلا لرزش نداره برعکس بقیه کاب های بازار. من چند ساله میرونم فقط لنت ترمز و روغن و فیلتر عوض کردم براش.اگه مراقبش باشی هیچ خرج اضافی نداره.اینا تجربیات من از سوار شدن۳ تا گالکسی ۹۰ و یدونه گالکسی ۹۴ هست(به شخصه پیشنهاد میکنم یه سری قدیم تمیز پیدا کنی).موفق باشی

raved2017
04-02-1396, 11:17 قبل از ظهر
من شنیدم ارزون شدهحدود ۲۵۰۰راسته؟؟

وای
اگه در این شده باشه من حتما میخرممممممممممممممممممم

تور مشهد ([Only registered and activated users can see links])

Alireza.BMW
04-02-1396, 01:24 بعد از ظهر
وای
اگه در این شده باشه من حتما میخرممممممممممممممممممم

تور مشهد ([Only registered and activated users can see links])
.
سی جی 125 پیزوری صفرش شده 2800.2900 بعد این موتور بشه 2500:gigglesmile:

Matin110
07-02-1396, 05:59 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان
من قبلا موتور شوکا داشتم و بعدشم رفتم سراغ اپاچی 180 و متاسفانه به خاطره تصادفی که کردم خانوادم مخالفت میکنن با اپاچی که دوباره سوار شم
میخاسم یه موتور بی کلاچ صفر بردارم قیمتشم اصلا مهم نیس صفر هم میخام بردارم میخاسم ببینم گالکسی صفر بردارم یا TVs صفر کارمم اینه که باش بچرخم برم سره کار میخام موتور کم مصرف شتاب خوبی داشته باشه زیر پاش نرم باشه و این که فوقولاده کم اصحلاک باشه
کدوم این دو موتورا پیشنهاد میکنن دوستان؟؟:297:

Alireza.BMW
12-02-1396, 01:06 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان
من قبلا موتور شوکا داشتم و بعدشم رفتم سراغ اپاچی 180 و متاسفانه به خاطره تصادفی که کردم خانوادم مخالفت میکنن با اپاچی که دوباره سوار شم
میخاسم یه موتور بی کلاچ صفر بردارم قیمتشم اصلا مهم نیس صفر هم میخام بردارم میخاسم ببینم گالکسی صفر بردارم یا TVs صفر کارمم اینه که باش بچرخم برم سره کار میخام موتور کم مصرف شتاب خوبی داشته باشه زیر پاش نرم باشه و این که فوقولاده کم اصحلاک باشه
کدوم این دو موتورا پیشنهاد میکنن دوستان؟؟:297:
.
جفتشون موتورای خیلی خوبی هستن قیمت صفر گالکسی رو ندارم آخرین قیمتی که دارم حدود 6 بوده اگر تورمکسش هنوز باشه اونا عالین 150 شتاب و قدرت 20

mohammadreza khan
30-02-1396, 04:10 بعد از ظهر
این گالکسی zxرو کجا گیر اوردیمن خیلی دنبالش گشتم اصلا تو بوشهر گالکسیzx پیدا نشد واسامن که قشنگ تر از گالکسیgtهستش

Beh313145
28-09-1397, 02:05 قبل از ظهر
با سلام چند وقت پیش دوستی توی این تاپیک نوشته بودند که با گالکسی gtخودشون با یه موتور کلاج دار۱۵۰ سر چهارراه تصادف کردند وموتورشون چیزیش نشد ولی موتور اون بنده خدا داغون شده بود . تا این که چند ماه پیش این موضوع به طور بدتری برای خودم تکرار شد. یه هوندا سی جی۱۲۵ با سرعت خلاف خیابون میومد ووقتی از پشت یک ماشین دیدمش که دیگه هیچ کاری نمیشد بکنم با جلو خورد به فرمون من وقتی دیدم گالکسی کن فقط یه ترک ریز برداشته ولی هوندا ۱۲۵ نصفش جمع شده فهمیدم حرف اون دوست عزیز رو که قبلاً پست گذاشته بودند توی این تاپیک
از کمک خدای بزرگ بعد مدتی تلاش تونستم توی سال ۹۷ یه دونه گالکسی ۹۱جهانرو صفر پیدا کنم که چون خودم قبلا قه ۹۴نیرو موتور داشتم به جهت اینکه همتون رو خیلی دوست دارم بگم سه مدل ۸۹_۹۱جهانرو گالکسی واقعا همچیش با گالکسی های ۹۴_۹۵نیرو موتور فرق داره من میدونستم با پولم هوندا کلیک ۱۲۵بخرم ولی مطمئن باشید گالکسی های منتاژجهانرو یه چیز دیگن