PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی جهت اضافه کردن امکان قراردادن فیلم از godtube

BKING
05-10-1390, 07:01 بعد از ظهر
سلاممی خواستم نظرتون در مورد اضافه کردن امکان قراردادن فیلم از سایت godtube چیه ؟باتوجه به اینکه سایت های Hulu YouTube Vimeo Dailymotion Metacafe video Google فی*لتر هستند و سایت آپارات هم یک سایت ایرانی درپیت می باشد نیاز هست امکان ارسال از چنین سایتی وجود داشته باشه

باتشکر:20:

reza KTM
05-10-1390, 08:56 بعد از ظهر
این چی جیه لری بگو بفهمم؟
به چه دردی میخوره؟

BKING
05-10-1390, 09:16 بعد از ظهر
این چی جیه لری بگو بفهمم؟
به چه دردی میخوره؟

ها رضا ایجا می تونی د مینش فیلم بزاری نیگا کنی

reza KTM
05-10-1390, 09:42 بعد از ظهر
خوب چه سنمی با پرشین موتور داره؟
مگه الان نمیتونیم تو سرور سایت فیلم آپ کنیم؟

s.mm
05-10-1390, 10:10 بعد از ظهر
مَ اینا که دِ مین آپارات فیلم مِزارن چِشانَ؟ هیچ می دونی 4 تا سرور اختصاصی دارَ؟ ماهی 4 مِلیان خرج سروراشانَ .
رادیکال جان اون کسی که آپارات رو راه انداخته خیلی گنده تر از این حرف هاست آپارات خودش هم خیلی گنده هست؛فقط یک ماه از راه اندازی رسمیش گذشته بود که به جمع 100 سایت برتر ایران پیوست(بنابر الکسا) سرعتش به خاطر سروراش بی نظیره امکاناتشم خوبه لینک دانلود رو هم خودش گذاشته (که اونم با سرعت بالا انجام میشه) تمامشم که فارسیه،سایت [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) هم جدای این که با این اسمش رفته زیر پرچم یوتوب ویدیو هاش نمایش داده نمیشه هرچند خود سایت فیلتر نیست، اگه دقت کنید توی ادیتورتون گزینه آپارات هم وجود داره .

---------- Post added at 11:10 PM ---------- Previous post was at 10:58 PM ----------

بااجازه آقا رادیکال

شما کد هایی رو که این سایت های اشتراک ویدیو می دن رو می تونی همین جا پیست کنی بعد طبق سایزی که خودت انتخاب کردی ویدیو همین جا نمایش داده میشه و دیگه نیازی به آپلود و دانلود و یا رفتن به سایتی دیگه نیست البته نکته اینجاست که به جز کسایی که از مخابرات سرویس میگیرن بقیه 99 درصد سرویساشون حجمی هست مثل من 20 گیگ برای یک سال دارم و با توجه به این که چه فیلم رو ببینم چه دانلودش کنم از حجم 20 گیگ ام کم میشه بنا بریان بهتر اینه که دانلودش کنم تا حداقل یه چیز که از دست میدم فیلم رو داشته باشم! البته این داستان برای کشور ماست که بنده برای استفاده از اینترنت باید دو دو تا چهار تا کنم ببینم می تونم روزی چند مگ استفاده کنم وگر نه مثلاً در کره جنوبی که میگن می خواد سرعت اینترنتشو 1 گیگ کنه و احتمالاً با حجم های بالا این مشکل ها وجود نداره...

BKING
06-10-1390, 10:37 قبل از ظهر
مَ اینا که دِ مین آپارات فیلم مِزارن چِشانَ؟ هیچ می دونی 4 تا سرور اختصاصی دارَ؟ ماهی 4 مِلیان خرج سروراشانَ .
رادیکال جان اون کسی که آپارات رو راه انداخته خیلی گنده تر از این حرف هاست آپارات خودش هم خیلی گنده هست؛فقط یک ماه از راه اندازی رسمیش گذشته بود که به جمع 100 سایت برتر ایران پیوست(بنابر الکسا) سرعتش به خاطر سروراش بی نظیره امکاناتشم خوبه لینک دانلود رو هم خودش گذاشته (که اونم با سرعت بالا انجام میشه) تمامشم که فارسیه،سایت [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) هم جدای این که با این اسمش رفته زیر پرچم یوتوب ویدیو هاش نمایش داده نمیشه هرچند خود سایت فیلتر نیست، اگه دقت کنید توی ادیتورتون گزینه آپارات هم وجود داره .

---------- Post added at 11:10 PM ---------- Previous post was at 10:58 PM ----------

بااجازه آقا رادیکال

شما کد هایی رو که این سایت های اشتراک ویدیو می دن رو می تونی همین جا پیست کنی بعد طبق سایزی که خودت انتخاب کردی ویدیو همین جا نمایش داده میشه و دیگه نیازی به آپلود و دانلود و یا رفتن به سایتی دیگه نیست البته نکته اینجاست که به جز کسایی که از مخابرات سرویس میگیرن بقیه 99 درصد سرویساشون حجمی هست مثل من 20 گیگ برای یک سال دارم و با توجه به این که چه فیلم رو ببینم چه دانلودش کنم از حجم 20 گیگ ام کم میشه بنا بریان بهتر اینه که دانلودش کنم تا حداقل یه چیز که از دست میدم فیلم رو داشته باشم! البته این داستان برای کشور ماست که بنده برای استفاده از اینترنت باید دو دو تا چهار تا کنم ببینم می تونم روزی چند مگ استفاده کنم وگر نه مثلاً در کره جنوبی که میگن می خواد سرعت اینترنتشو 1 گیگ کنهو احتمالاً با حجم های بالا این مشکل ها وجود نداره...

سلام

ببخشید دیر پاسخ دادم

در مورد لری ببخشید بلد نبودم یه چی گفتم

درمورد آپارات هم رتبه و امکانات مهم نیست مهم اعمال محدودیت برای کاربران هست

برای دانلود نیز می توانید از سایتهای دانلود استفاده کنید که چند کیفیت رو ارائه می دهند

سایت gdtube هم زیر پرچم یوتوب نیست همونطور که vatantube نیست

منظورتونو از عدم نمایش ویدئوهاش نفهمیدم

می دونم گزینه گزینه آپارات هست من خودم این پیشنهادو دادم

یه کانال می زنیم به نام پرشی موتور

می تونیم اما امکان share تو فیس بوک رو نداریم

s.mm
06-10-1390, 09:23 بعد از ظهر
لری رو از این میشه یاد گرفت:[Only registered and activated users can see links]

راستی ظاهرا این رو شما گذاشتید:[Only registered and activated users can see links] 8%B7%D8%B4%D8%AA%DB%8C%20%D9%85%DB%8C%20%D8%B2%D9% 86%D8%AF

در مورد محدودیت ها اگه توضیح بدید ممنون میشم و مقایسش با سرویس های غیر فیلتر دیگه
وطن تیوب هم که حتی گرافیکش رو از یوتیوب تقلید کرده (یوتیوب دات آی آر هم ساخته شده ،اونم توی گرافیک تقلید کرده که بحثش جداست) وقتی از اسم تقلید کردند در حالی که خدماتشون هم یک سانه (اشتراک ویدیو) خب طبیعیه که میرن زیر پرچم اونی که معروفه مثل [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) البته این یه بحث روانیه ولی بی اهمیت نیست، اما اینا هیچکدوم نوآوری خاصی ندارن وطن تیوب از flowplayer استفاده می کنه که یک پلیر آماده هست اما آپارات پلیرش اختصاصیه، من به پایداری آپارات شک ندارم(با توجه به تیم قوی که داره و سابقه مدیریتش) اینو با یک نگاه به تبلیغ هایی که جذب کرده میشه فهمید،آپارات،میهن بلاگ و کلوب دات کام همش مال یه نفره (جالبه که دیپلمه هم هست) تازه شما خودتون زحمت معرفی و ایجاد کانال آپارات رو هم کشیدید دیگه!

عدم نمایش هم یعنی این که ویدیو ها اصلاً نمایش داده نمیشه :

5212

هم با فایر فاکس تست کردم هم با کروم و هم آی ای، ویدیو ها نمایش داده نمیشه...

BKING
07-10-1390, 11:20 قبل از ظهر
لری رو از این میشه یاد گرفت:[Only registered and activated users can see links]

راستی ظاهرا این رو شما گذاشتید:[Only registered and activated users can see links]عجب حرف طشتی می زند

در مورد محدودیت ها اگه توضیح بدید ممنون میشم و مقایسش با سرویس های غیر فیلتر دیگه
وطن تیوب هم که حتی گرافیکش رو از یوتیوب تقلید کرده (یوتیوب دات آی آر هم ساخته شده ،اونم توی گرافیک تقلید کرده که بحثش جداست) وقتی از اسم تقلید کردند در حالی که خدماتشون هم یک سانه (اشتراک ویدیو) خب طبیعیه که میرن زیر پرچم اونی که معروفه مثل [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) البته این یه بحث روانیه ولی بی اهمیت نیست، اما اینا هیچکدوم نوآوری خاصی ندارن وطن تیوب از flowplayer استفاده می کنه که یک پلیر آماده هست اما آپارات پلیرش اختصاصیه، من به پایداری آپارات شک ندارم(با توجه به تیم قوی که داره و سابقه مدیریتش) اینو با یک نگاه به تبلیغ هایی که جذب کرده میشه فهمید،آپارات،میهن بلاگ و کلوب دات کام همش مال یه نفره (جالبه که دیپلمه هم هست) تازه شما خودتون زحمت معرفی و ایجاد کانال آپارات رو هم کشیدید دیگه!

عدم نمایش هم یعنی این که ویدیو ها اصلاً نمایش داده نمیشه :

هم با فایر فاکس تست کردم هم با کروم و هم آی ای، ویدیو ها نمایش داده نمیشه...

:riz481: ممنون

خیر اونو من نذاشتم جالب بود

در مورد محدودیت باید بگم به طور مثال این ویدئوهای مارا حذف نموده و با توجه به نحوه تبلیغات در مورد موتورسیکلت ما نیازمندیم بتوانیم اینگونه کلیپهارا نیز قرار دهیم

بله چون کپی برداری و تقلید ساده تر از نو آوری می باشد که خوشبختانه ظاهرا godtube دارای نو آوری می باشد

بله به زودی کانال godtube نیز معرفی می گردد

در مورد عدم نمایش ویدئوها باید بگم تمامی ویدئوها برای من نمایش داده می شوند

Amir
07-10-1390, 11:29 قبل از ظهر
فکر می کنم آپارات بخاطر دختر های تو کلیپ پاکشون کرده

BKING
10-10-1390, 10:21 قبل از ظهر
سلام

متاسفانه کانال پرشین موتور از سایت godtube پاک شد:khak:

علت عدم رعایت قانون کپی رایت بود

خب من نمی دونستم کدام یک از این کلیپ ها شامل این قانون بود:11: چون این کلیپ ها خودشون به صورت کپی بودند

فعلا همان کانال آپارات را دنبال می کنیم تا سایت دیگری رو برای قرار دادن کلیپ پیدا کنیم

02109002
10-10-1390, 11:49 قبل از ظهر
من تازه این تاپیکو دیدم و با توجه به نظر دوستان آپارات گزینه مناسب تری هست

کانال پرشین موتور تو اپارات ایجاد شده
در مورد فیلمهایی که آپ میشه باید بگم که به خاطر جلوگیری از کپی لوگو پرشین موتور واتر مارک میشه
لذا از دوستان اگه کسی کلیپی داره که فکر میکنه مفید واقع میشه آدرس بده تا در صورت تایید ویرایش و تو کانال آپ بشه
ممنون از همگی مخصوصا" سعید جان

---------- Post added at 11:49 AM ---------- Previous post was at 11:46 AM ----------

راستی آدرس کانال برا مشاهده دوستان
[Only registered and activated users can see links]