PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Lx 150i

Kami
05-10-1390, 02:21 قبل از ظهر
وارد شده توسط کویر موتور
عکس + مشخصات
[Only registered and activated users can see links]
[Only registered and activated users can see links]

Ali
05-10-1390, 09:20 قبل از ظهر
عجب تاپ اسپید عجیبی واقعا باید افرین گفت بهش

BKING
05-10-1390, 09:52 قبل از ظهر
سرعت اسمی دیگه چیه ؟:gigglesmile:

Kami
05-10-1390, 11:41 قبل از ظهر
سرعت اسمی دیگه چیه ؟:gigglesmile:
140 تا زده اما فکر نکنم بشه باهاش رفت با این سرعت
سرعت اسمی یعنی سرعتی که مردم امتحان کردن و نظر دادن

Ali
05-10-1390, 11:49 قبل از ظهر
ولی سرعت اسمی موتور سیکلتها معمولا کمتر از اون چیزیه که موتور میره

Kami
05-10-1390, 11:51 قبل از ظهر
ولی سرعت اسمی موتور سیکلتها معمولا کمتر از اون چیزیه که موتور میره
خیر . الان تاپیک [/URL] [URL="[Only registered and activated users can see links]"]Hyosung GT250N ([Only registered and activated users can see links]) رو نگاه کنی سرعت اسمی رو زده 180 کیلومتر . که هیوسانگ در حالت نرمال این سرعت رو نمیره
سرعت اسمی بیشترین سرعتی که با یه موتور رفتن هستش

reza KTM
05-10-1390, 02:19 بعد از ظهر
ما تو اقتصاد یه سری فاکتور داریم که به فاکتور های اسمی معروفه و یه فاکتور دیگه که به واقعی معروفه
تو اسمی ها که اصلا دقیق نیستند یه سری فاکتور های بررسی میشه ولی واقعی نیست
مثلا حساب کردند که این موتور اگر باد نباشه اصطکاک نباشه نمیدونم این نباشه این باشه 140 تا میره ولی واقعیش کمتره
حالا نمیدونم اینم اینجا صدق میکنه یا نه ولی من فکر میکنم سرعت اسمی سرعتی هست که همین جوری فرض میشه بره طی یه سری فاکتور معمولی ولی سرعت واقعی مهمه که با در نظر گرفتن وزن موتور وزن سرنشین و... تعیین میشه

akbkarimi
13-05-1391, 12:56 بعد از ظهر
سلام , یه سوال داشتم این موتور سیکلت از نظر سواری,و سرعت ارزش خریدن داره, کسی تا حالا این موتورو خریده بگه چجوریه , ممنون میشم کمکم کنین چون کلا توی خرید موتور سیکلت گیج شدم میخوام تا 4 تومن بیشترهزینه نکنم(این همون vespa lx150) هستش درسته