PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نان بگ

BKING
04-10-1390, 08:43 بعد از ظهر
:gigglesmile:
5192
به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از خبر روز سه شنبه 20 دسامبر(29 آذر ماه) روزنامه دیلی میل، در اسکاتلند و در پی یک تصادف شدید در ادینبورگ سر یک زن با یک جسم نرم برخورد کرد و به همین خاطر زنده ماند. این جسم نرم که عامل زنده ماندن این زن شد، در واقع کیسه نانی بود که وی آن را از فروشگاه خریده بود.
خانم لیزا داگلاس51ساله در این رابطه می‌گوید: من کیسه نان را خریدم و آن‌را روی صندلی عقب گذاشتم، با‌وجود این، نان‌ها درست هنگام تصادف به جلو پرتاب شد و بین سر من و فرمان قرار گرفت.
گفتنی است در پی این تصادف، کیسه‌هوا خودرو کار نکرد و به گفته کارشناسان درصورتی که نان‌ها بین سر وی و فرمان قرار نمی‌گرفتند ممکن بود داگلاس جان خود را از دست بدهد.

Amir
04-10-1390, 10:20 بعد از ظهر
این خبر جز موضوعات عمومی پرشین موتور حساب میشه؟

گفت و گو آزاد و بستیم که این اسپم هارو نداشته باشیم درست نیست که تو انجمن های دیگه تاپیک باز کرد

BKING
05-10-1390, 01:10 بعد از ظهر
این خبر جز موضوعات عمومی پرشین موتور حساب میشه؟گفت و گو آزاد و بستیم که این اسپم هارو نداشته باشیم درست نیست که تو انجمن های دیگه تاپیک باز کرداین اسپم نیست و من این تاپیکو در بخش اخبار ایجاد کردم

Amir
05-10-1390, 11:32 بعد از ظهر
این اسپم نیست و من این تاپیکو در بخش اخبار ایجاد کردم

تو بخش اخبار پرشین موتور ایجاد کرده بودید

BKING
06-10-1390, 10:43 قبل از ظهر
تو بخش اخبار پرشین موتور ایجاد کرده بودید

شرمنده توجه نکردم اون بخش اخبار باشگاه هست