PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حال و روز موتور های توقیفی چگونه است؟(تصاویری از پارکینگ بحرین)

s.mm
01-10-1390, 01:00 قبل از ظهر
همان طور که می دونید موتور سیکلت های توقیفی راهور و نیروی انتظامی که تعداد او نها در مواقع اجرای طرح های تشدید برخورد به هزاران عدد میرسه در تعداد بسیار زیادی "پارکینگ" که به طور افسانه ای در سرتا سر ابر شهر تهران پراکنده هستند نگهداری میشه و البته هر کدوم از ما تصوری از پارکینگ داریم:مکانی که وسیله نقلیه ما در امنیت متوقف شده و ما می تونیم خیالمون راحت باشه وقتی که موتورمون توی پارکینگه. فرقی هم نداره که این،قهراً بوده یا اختیاری، اما خب تصاویر زیر چیز های دیگه ای نشون میده،مجموعه ای عظیم از آهن و پلاستیک که روی هم تلنبار میشه و از طرف دیگه زمین دار عزیز که احتمالا با پارتی "چهار دیواریش" رو که تا دیروز محل نگهداری دام زنده بوده به پارکینگ! تبدیل کرده و پوله که روی پول تلنبار میشه! البته از قِبل این موضوع عده ای از عزیزان افغانی هم مشغول شغل پارکینگ داری میشن(نه بیمه می خوان نه جای درست و حسابی و نه غر میزنن) از طرف دیگه موتور های داغون شده هم باید لوازم بخرن و تعمیرگاه برن،اینطوری برای عده ی زیادی شغل ایجاد میشه و ....

(طبق آماری که راهور اعلام کرده الان حدود یک میلیون موتور سیکلت توقیفی در پارکینگ ها وجود داره که مالک هاشون رهاشون کرده و حتی دنبالشون نمیان و در آستانه مزایده هستن و البته از این به بعد کارت سوختشون هم باطل میشه)

5129

5130

و این خوشگله...
5131

high-speed
27-01-1391, 07:54 بعد از ظهر
من یه ktm 250 2010 دیدم که مسئول پاکینگ میگفت بیشتر از 5 ماه کسی دنبالش نیومده و معمولا بعد از 6 ماه به مزایده میزارن موتورارو

الانم اون پارکینگ تخلیه و تخریب شد.............پارکینگ داخل همت سر شهرزیبا بود

اونم پلاک قدیم بود

اینا بعد از اینکه از طریق مزایده فروخته میشن سند و پلاک هم بهشون میدن یا اوراقی محسوب میشن؟؟؟؟

s.mm
27-01-1391, 08:43 بعد از ظهر
آخ کی تی ام!
من فکر می کنم این بستگی به تاریخ تولید و این که اساسا پلاک میشه یا نمیشه داره که چه جور مدارکی بهشون داده بشه
بیچاره صاحابش
حدس می زنم مطمعن نیستم

Kenji
27-01-1391, 08:52 بعد از ظهر
بعد از مزایده باید اوراق بشن و سنگ می خوره.

s.mm
27-01-1391, 09:54 بعد از ظهر
بعد از مزایده باید اوراق بشن و سنگ می خوره.

همه بدون استثنا؟
پس این جور موتورا امکان نداره با مدرک باشن و بیان توی خیابون؟

فقط مزایده های پارکینگ اینطوری؟