PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقل و انتقال بدون کارت پایان خدمت امکان‌پذیر شد

Kami
30-09-1390, 08:39 قبل از ظهر
5107

رئیس کانون سردفتران و دفتریاران گفت: به موجب قانون «اصلاح موادی از قانون خدمت وظیفه عمومی» که در جلسه علنی یکشنبه مورخ بیست و دوم آبان ماه 90 مجلس شورای اسلامی تصویب شد و در تاریخ دوم آذر 90 به تایید شورای نگهبان رسید، بند «و» ماده 10 حذف شد و براین اساس از این پس هرگونه نقل و انتقال در دفاتر اسناد رسمی، نیاز به کارت پایان خدمت ندارد.

محمدرضا دشتی اردکانی در نشست خبری روز شنبه‌خود با اصحاب رسانه با اشاره به ماده 10 قانون خدمت وظیفه عمومی افزود: بند «و» این ماده پیش از این مقرر می‌داشت ثبت هرگونه نقل و انتقال غیرقهری اموال به‌طور مستقیم و غیرمستقیم در دفاتر اسناد رسمی نیاز به بررسی وضعیت مشمول دارد.

او تصریح کرد: بنابراین افراد ذکور که به سن قانونی18 سال تمام رسیده باشند می‌توانند بدون کارت پایان خدمت وظیفه عمومی نسبت به جابه‌جایی، نقل و انتقال و تنظیم هرگونه سند رسمی در دفاتر اسناد رسمی اقدام کنند.

منبع: [Only registered and activated users can see links]

s.mm
30-09-1390, 12:54 بعد از ظهر
خيلي عالي شد، من توي خليج كه براي ترخيص موتورم سه بار رفتم،بار ها ديدم كه خانم هايي اومدن قاطي اون همه مرد توي صف وايسادن اون هم از صبح تا بعد از ظهر و با اون همه درد سر چون آقا پسره كه پايان خدمت نداشته موتور رو زده به نام خواهر يا مادرش،خدارو شكر كه ما به اسم پدرمون نزديم و موتور رو وكالتي تحويل گرفتيم.

Babak
30-09-1390, 04:16 بعد از ظهر
سعید 2 سال پا کوبیده که شاید تو یه تفل لنتقال ازت کارت پایان خدمت بخوان خوشحال رو کنی که حالا اونم مالید.:wall3:

Kenji
30-09-1390, 04:52 بعد از ظهر
واقعا خبر خوشحال کننده ای بود.

Kami
30-09-1390, 04:53 بعد از ظهر
اگه گواهینامه رو هم سربازی رو بردارن
دیگه این همه موتور ملت تو کفی نمیره

BKING
01-10-1390, 12:33 قبل از ظهر
سعید 2 سال پا کوبیده که شاید تو یه تفل لنتقال ازت کارت پایان خدمت بخوان خوشحال رو کنی که حالا اونم مالید.:wall3:

من که 2 سال پا نکوبیدم:icon_pf (3):

مهم همون پاسپورته گواهینامه رو هم که با اشتغال به تحصیل می شه گرفت خودمم همینطور گرفتم

---------- Post added at 12:33 AM ---------- Previous post was at 12:30 AM ----------

واقعا خبر خوشحال کننده ای بود.

شما به امضای من توجه کن ببینیم کی خبر خوشحال کننده می دی:bargh:

Kenji
01-10-1390, 01:23 قبل از ظهر
شما به امضای من توجه کن ببینیم کی خبر خوشحال کننده می دی:bargh:

نوع موتور: بزودی :d

gilanian_1000
01-10-1390, 02:11 قبل از ظهر
آخه شما چه ساده اید این قانونو واسه این اصلاح کردن که اقا زاده ها دیگه رفتن به سربازی رو یه نیاز ندونن چون کارشون که دولتی نیست که واسه استخدام کارت پایان خدمت بخوا خدا برکت بده جیب باباهه رو منو شما هستیم که باید سربازی بریم چون اگه نریم هیچ جا بهمون کار نمیدن اوکی؟ افتاد حالا اصل مطلبو؟

Milad
01-10-1390, 02:12 بعد از ظهر
شايدم بخوان سرباز فراري يا اونهايي كه مشمولن ولي سربازي نرفتن رو پيدا كنند. هيچ بعيد نيست

BKING
01-10-1390, 03:20 بعد از ظهر
نوع موتور: بزودی :dاصلاح شد :vahidrk:

شايدم بخوان سرباز فراري يا اونهايي كه مشمولن ولي سربازي نرفتن رو پيدا كنند. هيچ بعيد نيست

خب چطور ؟

Masoud
01-10-1390, 06:24 بعد از ظهر
دمت گرم خیلی خبر خوبی دادی....................................
:bunnyearsmiley:

علی یزدانی
02-10-1390, 12:35 قبل از ظهر
بابا ایول
عجب خبره خوبی بود
من که خیلی خوشحال شدم!:happy4: