PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور جدید

Alireza
29-09-1390, 02:53 قبل از ظهر
سلام به دوستان
سایت رو به سرور جدید منتقل کردیم همونطور که میبینید سرعت این سرور فوق العادس
از همین جا از کنجی و امیر تشکر میکنم که وقتشونو 24 ساعته گذاشتن تا سایت سریعتر بالا بیاد

Kenji
29-09-1390, 02:55 قبل از ظهر
طرف فرق گوش کوبیده و فلان و نمی فهمه، می گه من تو چی چی سایبری سپاهم. :biggrin: بروکی عمو. این دفه یادت نره اول به من زنگ بزنی ببینی تا بعد از ظهرش تقاطع شریعتی عباس آباد می بینمت یا نه. مکانش روشن هست که... :sarma:

طبق صحبت هایی که با پارس آنلاین، آی اس پی ایشون، شده بود می خواستیم از طریق مراجع قانونی اقدام کنیم، مستندات هم با همت امیر و حمید ردهت آماده شد .... اما کی حالشو داره بابا. : )))

=========

سایت به صورت کامل منتقل شد.

از امنیت و سرعت فوق العاده ی سرور 80 هسته ای هاست دی ال لذت ببرید.

ap_peiki
29-09-1390, 04:03 قبل از ظهر
کی بود یارو بگو اگه آشناس من تو رسد سایبری سپاه آشنا دارم میدم حفاظتیش کنه به جرم اخاذی .سوع استفاده از عنوان یا حتی جعل عنوان

Mohammad aghili
29-09-1390, 08:48 قبل از ظهر
بیخیال
ایشالله که دیگه هیچ وقت سایت تعطیل نشه

حتی واسه یه دیقه !

سرور جدید هم خیلی توپه
دمتون گرم

به قول جانسون
پرچم بالاست !

02109002
29-09-1390, 08:57 قبل از ظهر
به سلامتي گوسفند که با هيچ کس غريبي نميکنه (عرض شود که گوسفند هر کي رو ميبينه ميگه ب...............ع )

به سلامتي دريا که قربانيا شو پس مياره.....

به سلامتي پياز که چشه نامردو درمياره

ممنون از همگی به خاطر زحمات بی دریغتون خدا قوت...

:pm1: پرچم بالاست :pm1:

:pm:

BKING
29-09-1390, 09:11 قبل از ظهر
سلام

به هر حال خوب شد که این اتفاق افتاد تا متوجه شیم سرور بدرد نمی خوره:121fs725372:

اریک اشمیت، در گفت‌و‌گو با شبکه خبری سی‌ان‌ان گفته است: «ایرانی‌ها، به دلایلی که به درستی برای ما روشن نیست، به طور غیرمنتظره‌ای در جنگ سایبری با استعداد هستند... بنابراین به وضوح ایرانی‌ها در آینده، تهدیدی برای امنیت سایبری به شمار خواهند رفت.»:riz284:

nOviA
29-09-1390, 09:12 قبل از ظهر
کی لات شده؟! عکسشو بده براش سیبیل بکشم.

Masoud
29-09-1390, 09:15 قبل از ظهر
مبارک باشه ....:icon_pf _101_:

جریان قطع شدن سرور یعنی هک بوده؟؟؟
من که نفهمیدم.....
والا اون شب که من زنگیدم به علیرضا یه خبرای دیگه بود ..... :gigglesmile:

Kami
29-09-1390, 09:17 قبل از ظهر
بسیار سرعت بالا رفته و بسیار عالی

---------- Post added at 09:17 AM ---------- Previous post was at 09:16 AM ----------

خیر مسعود جان
تمام شدن پهنای باند بود

RIDER
29-09-1390, 09:27 قبل از ظهر
ایول سرعت سایت خیلی عالی شده عین فشنگ پیجا باز میشه.از همه دوستان که زحمت کشیدن تشکر میکنم خسته نباشن:bunnyearsmiley:

BKING
29-09-1390, 09:39 قبل از ظهر
بسیار سرعت بالا رفته و بسیار عالی---------- Post added at 09:17 AM ---------- Previous post was at 09:16 AM ----------خیر مسعود جانتمام شدن پهنای باند بود

بله خیلی خوب شده ممنون

راستی الان یعنی حجم سایت نا محدوده ؟

Masoud
29-09-1390, 09:44 قبل از ظهر
وای که چقدر عقده شده بود وارد شدن به سایت هی چپ و راست می نوشتیم Persianmotor.net هی نمیومد اعصابم ریخته بود بهم بعد هم که با این سرعت رو به رو شدیم ایول دمه همگی گرم دست علیرضا هم درد نکنه که شما ها رو مشاهده کرد و وظیفه ی نظارت و بر عهده داشت
:gigglesmile:

Amir
29-09-1390, 11:43 قبل از ظهر
سلام به همه ی دوستان

متاسفانه بعضی از افرادی که آشنا با این فروم هستند , خییلی علاقه به بازی و داستان ساختن دارند , که خب ما هم زیاد بهشون توجه نمی کنیم و مسیر خودمون رو ادامه میدیم

متاسفم برای وب ایران که چنین افرادی درش فعالیت دارن

درضمن آی پی های حمله کننده کاملا در اختیار ما هستند و در صورت لزوم اقدامات لازم رو انجام خواهیم داد

شاد و سربلند باشید

پرشین موتور

amirw3x
29-09-1390, 01:35 بعد از ظهر
آقا امیر مشخص شد که مشکل از سرور پشتیبان کننده سایت بوده که سایت بد بارگیری میشده پس مشکل از قالب سایت نیست واقعا عالی شد با تشکر

مجید750
29-09-1390, 01:46 بعد از ظهر
سلام به همی دوستان من الان عضو این سایت شدم واقعا سرعتش بالا هستش.

Kenji
29-09-1390, 02:34 بعد از ظهر
کی بود یارو بگو اگه آشناس من تو رسد سایبری سپاه آشنا دارم میدم حفاظتیش کنه به جرم اخاذی .سوع استفاده از عنوان یا حتی جعل عنوان
علی جون آشنا که زیاده. هر چقد دلت بخواد. منتهی یه ببوووووو ارزش نداره خدایی. من رفتم کاراشم کردم منتهی بچه ها گفتن یارو خیلی بدبخت تر از این حرفاست. بیخیال شدیم.

مبارک باشه ....:icon_pf _101_:

من که نفهمیدم.....
والا اون شب که من زنگیدم به علیرضا یه خبرای دیگه بود .....
دقیقا مسئله اینجوری بود. هی امروز فردا می کردیم تا سایت رو منتقل کنیم. ما رو هم که همه میشناسن کالیبر..... تقریبا BW سایت هم تموم شده بود. گمونم 1 گیگ داشتیم.
خدا رو شکر با یه بار اضافی رو سایت، دیگه مجبور شدیم منتقل کنیم. خدا خیرشون بده :gigglesmile:

بله خیلی خوب شده ممنون

راستی الان یعنی حجم سایت نا محدوده ؟
بله..... نامحدود

سلام به همی دوستان من الان عضو این سایت شدم واقعا سرعتش بالا هستش.
سلام خوش اومدی.

سرور 80 هسته ایه دیگه :D

شهرام
29-09-1390, 02:51 بعد از ظهر
سلام دوستان انصافا سرعتش رفته بالا مرسی.
ولی دیگه کم مونده بود قاط بزنم هی هر مودل میشد مینوشتم پرشین موتور نمیومد. ولی الان فهمیدم چرا نمیومد.واقعا دستتون درد نکنه دست علیرضا جون هم درد نکنه.

Babak
29-09-1390, 05:20 بعد از ظهر
دسته کلیه مدیران زحمت کش سایت ممنون که شبانه روز بر وقفه و بدونه هیچ چشم داشی دارن فعالیت می کنند واقعا سپاس گذارم.....:grouphug:

Duran
29-09-1390, 06:38 بعد از ظهر
آقا این بحث رو زیاد کش ندیم بهتره . همین که مدیریت سایت سرور رو جابجا کردن و مثل گذشته با سرعت مناسب در اختیار کاربران قرار گرفته جای تشکر داره .
البته بحث زیاد بوده و شرکتهای ارائه دهنده برای خودشون قصه زیاد میگن اما مشکل خیلی عام تر بوده و تنها شامل حال فروم پرشین موتور نبوده . در هر حال بسیار خوشحالیم از رسیدگی مدیران محترم

ARSH
29-09-1390, 07:50 بعد از ظهر
تشکر میکنم بابت زحمات

تشکیلات قوی همیشه دشمن زیاد دارن ! باید افتخار کنیم !

حقیقت مطلب !

mehran
30-09-1390, 11:49 قبل از ظهر
آقا منم به نوبه خودم مشکرم از مدیران:afro:

Amir
30-09-1390, 11:51 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

تست شده توسط 16 سرور در دنیا

سرعت لود سایت کمتر از 1 ثانیه

matrixaidin
30-09-1390, 12:35 بعد از ظهر
دمتون جیلیز ویلیز :happy4:
سرعت خیلی بالاس:happy4:
خدایی کدوم سایت مدیراش اینجوری گل هستن؟؟؟:flower4:
سایه این مدیرا همیشه روی این سایت بمونه:flower4:

قاصد
30-09-1390, 03:01 بعد از ظهر
اگا سلام علیکوم
من حدود 3هفته نبودم چچچچچچهههههه خبر بوده تو این مدت
حیف که جان مولا دیر رسیدم وگرنه خداوکیلی من همیشه پایه شر هستم اونم چی بدخواهای باشگاه مون چچیییی داداش کی بود خدایی اگه میخواین من پایه دعوا هستم ششششدددییییددددد
دم برو بچ با غیرت خصوصا مدیرا قیییژژژژژ
بر بد خواهای پرشین موتور لعنت
بگو بیشباد

Kenji
30-09-1390, 04:50 بعد از ظهر
ممنون از توجه همه ی دوستان

اگر مشکلی بود در تاپیک های مربوطه بیان بفرمایید

تاپیک قفل.