PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش هیوسانگ حسین

BEHDAD
25-09-1390, 02:15 بعد از ظهر
یه دستگاه هیوسانگ مدل 88 با 5000 کارکرد رنگ مشکی بدون خط خش و فوقالعاده تمیز و سالم بفروش میرسد! :24:
موتور حسین که اکثرتون دیدن نیاز به تعریف نیست! فروش تا 2روز بعد میره گمرک چون پول..... :3ztzsjm:
با یه اگزوز تایگر مقطوع 6900 تومن بدون اگزوز 6500 قیمت پایس که یه تخفیف واسه اشناها داره!
عکس موتور

reza KTM
25-09-1390, 04:49 بعد از ظهر
عکس هایی که اینجا آپ میکنید با آرم پرشین موتور بزنید یا اصلا نزنید
اگر فکر میکنید اونجا زودتر موتور فروش میره پس چرا اینچا می زنید تاپیکش رو؟

BEHDAD
26-09-1390, 10:22 بعد از ظهر
رضا جان از شما توقع نداشتم!
من اول تی تی بودم بعد اینجا بعد هم اریان بایک!
همه جا هم سر میزنم با همه سایتا همکاری میکنم! قرنتینه شدیم یا رونده شدیم؟!؟!؟!؟!
با گوشی بودم گفتم 2بار اپ نکنم یه عکس! اوننجا تاپیک زدم اول بعد اینجا!
کی عکس پاک کرده؟! واقا فکردی الان یوزرا میرن یا تبلیغاته؟! هیچ سایتی نیاز به تبلیغ نداره همه جا شناخته شده هستن و هر فروم یوزر خودش داره! عکس نخاستم 2 بار اپ کنم!
چرا انقدر جو خرابه؟! فکنم فقط2نفر از اینجا باشن که دوستای خوبی هستن  که مثل من هدفشون سپری کردن اوقات به نفع احسنته مهم اینه دور هم خوش باشیم سفر کنیم حال کنیم! نه دنبال بحث. حاشیه!
 خوبه یه شمال رفتیم اگه 2تا قرار رفتیم اینجام رفتیم! جدا حرکت زننده بود! کاش جای پاک کردن پی ام میدادین میومدم ویرایش میکردم اگه ازار دهنده بوده!
عکس با اسم همین سایت اپ شد! بفرمایید

Kami
26-09-1390, 10:27 بعد از ظهر
بهداد جان یه بحث های بین سایت ها شده که بچه ها دل خور شدن از بعضی دوستان
وگرنه شما یوزر خوب پرشین موتور هستی :thanks:
به امید خدا خوب بفروشیش
امروز گمرک بودم قیمت هیو فعلا زیاد بالا نیست اما با تحریم کره قیمتش چند وقت دیگه بالا میره . ای کاش نگه میداشتی تا بعدا بفروشین

Alireza
26-09-1390, 10:35 بعد از ظهر
عکس رو من پاک کردم
هر سایت قوانین خودش رو داره وگرنه نه اذیت کردنه شماس نه چیز دیگه ای

BEHDAD
26-09-1390, 10:45 بعد از ظهر
یادمه قوانین خوندم یبار! بعد مدتی همراه داشتن مدارک تو قرار اضافه کردین! اما کجاش گفتین گزاشتن عکسی که جای دیگه اپ شده و زیر عکس ثبت شده ممنوعه؟! شاید تازه تصویب شده! شما قوانین اجرا کن و یه سر به تاپیک سوپرهای بزن چون بی قانونی شده یکی داره بیجا پست میده! منم نگفنم چرا پاک کردین گفتم پی ام میکردین ویرایش میشد!
هرجور راهتین باشین ماهم ناراحت باشیم نمیایم اینجا! بحثی نیست!

**** هر کس تو قبر خودش میخابونن! بمنچه کی با کی حرفش شده!
**** دمه تو چنتایی دیگه گرم که منطق و مرام دارین ما بقیه شمشیر از رو بستن!
انقدر این جا بحث کل کل شده باهام دیگه خسته شدم!
بین هر سایتی هر حرفی باشه به من یکی ربطی نداره
تی تی دوستانی دارم که واسه اونا میرم! اینجام تعدادی دوست داریم که فقط 2تاشون موندن! بابک وعلیرضا که هم نون نمک خوردیم هم خاطره  داریم! اون سایتم به همین ترتیب!
تا مدتی دیگه هیچ پستی از من دیده نمیشه جز شاید تشکر از پست بدرد بخر چون نه وقت بحث و خاله زنک بازی دارم نه حوصله وعصابشو. خسته شدم! عده ای کمی ناراحت میشن عده ای زیادی بیتفاوت عده ای هم خوشحال!!!!
یوزر هیچ سایتی نیستم تعدادی رفیق دارم که به هوای اونا همه جا سر میزنم!
در اخر بگم این تاپیک قفل کنید چون فروش منتفی شد!
شاید یه روز فهمیدیم همه ادمیم با هم باید باشیم!

Alireza
26-09-1390, 11:32 بعد از ظهر
لینک دادن و تبلیغ کردن برای یه مشت ....خلاف قوانینه این سایته
تاپیکتون قفل شد