PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : super hi kips

BEHDAD
24-09-1390, 10:51 قبل از ظهر
سلام
یه سوپر های کیپس تمیز و فنی سالم مدل 1997 سند زووس چند میارزه؟!
دوستان سریع نظر بدن چون فوریه!

reza KTM
24-09-1390, 11:25 قبل از ظهر
الان این موتور های دوزمانه رو به هیچ وجه تو بورس موتور فروشی ها از جمله شهباز(17 شهریور) و گمرک معامله نمیشن مگر خیلی محدود
چون دوزمانه هست و پلیس میگیره
نمیدونم چه قیمتی روش میزارن هر کی بیشتر بتونه بده میگه باید ببینی خریدار و فروشنده کیه
نخر ارزش نداره مگر خیلی قیمت پایین

nOviA
24-09-1390, 12:34 بعد از ظهر
تهش 2 تومن. با 2 2.5 می تونی بندیت بگیری. با 3 تومن برگه دارشو بهت میدن.

eshgh_namordeh
24-09-1390, 01:35 بعد از ظهر
سند زووس پلیس کار نداره معتبره ، فقط ترددش مشکله به خاطر دو زمانه
بهداد جان عشقیه هر کی قیمت یمیده
صفرش را الان 7 تومن میدن ، این موتور اگر تمیز باشه خیلی گرون بخری 3 تومن
ولی واقعا ارش خرید نداره

Babak
24-09-1390, 02:58 بعد از ظهر
سند زئ.س تو گمرک قیمت میدن 5 یا 6 ولی مدل 2006. از 97 خیلی شاخ باشه 3 ولی انصافا می ارزه ووووویییییی:clap:

BEHDAD
24-09-1390, 07:06 بعد از ظهر
این پلاک قم هست
سند زووس و بیمه شدس پلیس نمیگیره
اما یعنی 2زمانه تردد نداره؟! پس این همه زد ایکس رو هواس؟! 
خلاصه بره پارکینگ میاد بیرون یا نه؟!؟!؟!؟!؟!؟!

Masoud
24-09-1390, 08:28 بعد از ظهر
این پلاک قم هست
سند زووس و بیمه شدس پلیس نمیگیره
اما یعنی 2زمانه تردد نداره؟! پس این همه زد ایکس رو هواس؟!
خلاصه بره پارکینگ میاد بیرون یا نه؟!؟!؟!؟!؟!؟!
سند معتبره .....
قیمت فول فول 2.400
به قول محمد جان هم یه بندیت بگیری بهتره با این پول لا اقل عشقو حال کاملت و می گیری بعد پلیس می گیره .... :wall3::mad_majidonline:
بهداد جان سوپر-های موتور خوبیه و خیلی هم مورد تایید ه ولی :
1- تردد ات مشکل داره و نمی تونی عشق و حال کامل بکنی
2- اگر تو محله شلوغ رفت و آمد داری و تو مسیر های ترافیکی هستی نگیر....
3-اگر بره پارکینگ باید تعویض پلاک بشه تا در بیاد و چون دو زمانست و سن اش از 10 گذشته تعویض نمی شه و بیرون نمیاد .....
پارسال از مایه های-کیپس گرفتن و بردند پارکینگ البته نه تو تهران ... بعد از کلی دویدن و آشنا بازی و از این حرفا موتور در اومد ولی دیگه باید با ترس سوار شی ....

باسه سوار شدن اش از ساعت 19.00 به بعد زیاد مشکل نداری ولی خطریه و پلیس بگیره دیگه تمومه . بخصوص که جزو کشفیات نیرو انتظامی هم حساب می شه و خوابوندن این موتور ها امتیاز کشف هم داره ....

Kami
24-09-1390, 08:35 بعد از ظهر
ادم اگه میخواد موتوری رو با ترس و لرز سوار شه
لااقل یه چیز مشتی بگیره بهتره

حسـن
24-09-1390, 08:54 بعد از ظهر
ببینید از این سندی که نام بردید من بی اطلاع هستم ولی یا مدارکتون 100 درصد درست باشه یا قشنگ بدون مدارک بگیرید
حد وسط این دو یعنی استرس یعنی آدم نمی دونه امشب که باهاش میره بیرون میتونه یه جا وایسه بستنی بخوره یا میگیرن میبرندش !!

K.I.A
24-09-1390, 10:18 بعد از ظهر
مارو با همین موتورای شرکتی مگللی و هیو نینجا دایلیم میگیرن اونم گیر الکی که بخوابونن اونوقت برای این موتور بی ارزش در دسر بکشی که چی البته هنوز برای بعضیا ارزش داره که با پول اون میشه یه سنگین معمولی خرید...

BEHDAD
24-09-1390, 11:03 بعد از ظهر
بابک تو ویلا عکس موتور نشون همه دادم اگه یادت باشه! ازون موقه کرمش گرفته تو نخشم این حرفا چند ماهی هست تو دلمه :gigglesmile:
نمیدونم کی با این موتور دور زده اونم سالمش!
 وحشتناک بود! شتابش قابل وصف نیست! شک ندارم نینجا هیو و... راحت میگیره! بندیتم 250 که فقط زوزه میکشه 400 هم که اندازه هیو میره ( با چشم دیدم شاید چون 2ترک بود میزون سالم نبوده) 
های کیپس 180 کیلومتر داره اما سوپر های کیپس 240 که عکس میذارم! طرف دوست صمیمی هست 200 با این موتور رفته قسم میخوره کیپس بازا 220 هم ثبت کردن! باورش سخته اما واسه دفعه اول تو اتوبان دنده دادم گازیدم! جز شتابش که 3سوته 160 راحت رفتم اما ترسیدم موتوره سبکیه اتوبان شلوغ بود با اینکه دنده ای که بودم پر نکردم یه دنده دیگه داشتم! گاز زیر دستت له له میزنه بچرخونیش! اهای کی سوپر های سوار شده بیاد تاید کنه حرفامو چون باورش سخته :gigglesmile:
واسه ایناس که کرمش گرفته ولم نمیکنه
اههههههههه ولم کن :gigglesmile:

K.I.A
24-09-1390, 11:10 بعد از ظهر
توهمه منم اولش توهم داشتم /باور کن احساس کاذبه/ من مدل 2009 و2006 و..... سوار شدم تو هر مدلی و شرایطی اصلا بدرد نمیخورد 2009 که نو بود راه نمیرفت البته برای من جواب نمیداد برای بعضیا سلطان سرعت و شتاب هست/بهداد جان بی خیالش شو .... به قول خودت فقط کرمه

BEHDAD
24-09-1390, 11:21 بعد از ظهر
توهم؟ دمت گرم!
شما با مگلی 170 میری تازه اونم راحت ما میگیم توهم؟! حالا خوبه خودم مگلی دارم مگلی دوستانم هست! خارج از توهم شما
 مگلی کیلومترش هم توهم دار میشه
خودم تنظیم بهم زدم تاپ اسپید 180 ثبت کرده هرکی میگه چینیه تاپ اسپید نشون میدم :4chsmu1:
این موتور نیاز به تعریف من نداره چون تو ریس به موتور مرگ نام داره تو تریلها دی تی یا دبل یو ار میگن موتور مرگ!!!!!!!!!!!
هرچی باشه کاوازاکی پشت این موتوره و نیاز به تعرف نداره! کیلومتر زد ایکس ببین تا چنده (160 فکنم) زی ری ار تا چنده واسه کیپس هم ببین(180) واسه سوپر های کیپس ببین تو عکس! کاوازاکی الکی نمیزنه!
فرق انجیناشونم و موتور هاشونم به ظاهر شبیهن اما مکانیزمشو فرق داره که توضیح 2 ساعت منم خودم در این حد نمیبینم بگم ناشیم! اما.....

K.I.A
24-09-1390, 11:27 بعد از ظهر
به یه شرط برو بگیرش که با همه مخصوصا من یه درگ کوچیک داشته باشیم و سر سوییچ موتور میزنیم اگه شما باختی موتورتو میدی من اگه من باختم از این موتور مرگ(جسدم نیست)موتورمو تقدیم شما میکنم ...قبوله؟

salahshor
24-09-1390, 11:44 بعد از ظهر
اقا بهداد فکر کنم حق با کیا باشه من خودم 3.. 4 بار اکثر مدلهای zx رو با مگلی گرفتم < البته موتورم نیاز به تعریف نداره ... همیشه امادس و خیلی کارا روش انجام دادم >
حیف مگلی نیس < تکلنوژیش جدیده و روز به روز هم داره بهتر میشه > که با zx < موتوره خوبیه ولی با تکلنوژی قدیمی > مقایسه بشه
ولی در کل اگه عشقشو داری بخر انشالا که مبارکت باشه و چرخش بچرخه

BEHDAD
24-09-1390, 11:45 بعد از ظهر
:gigglesmile::gigglesmile::gigglesmile::gigglesmil e::gigglesmile::gigglesmile:
شاید سر اعتماد به نفسته که موتورت میره رو 170 تا به راحتی!
اگه موتور گرفتم قبوله اما شرط سر سویچ باشه باختم موتور میدم اما بردم موتور ماله منه پس خودت ببر بده شهرداری بازیافتش کنه سر راه مگلی منم ببر!
با همه کل کل با سوپر های کیپسم کل کل ؟!؟! یه 10 سال دیگه میشه بهت گفت موتور سوار وقتی که صادق باشی مزایا معایب یه موتور بگی نه غیرتی شی شرط بندی کنی! زشته شرط بندی اونم سر....! مگلی اولین موتورته انقد تعصب داری روش؟! کی باید واقعه بین بشیم صداقت به خرج بدیم؟! همیشه بحث سر چیزای خنده داره احمقانس!
لطفا تاپیک قفل شود! مشاوره گرفتیم!!!!!!!!!!!!! ممنون شبخیر

K.I.A
24-09-1390, 11:53 بعد از ظهر
نه تازه میخوام بهت مشاوره بدم!!! پسر خوب شما موتورای منو دیده بودی ماشینامو دیده بودی!!!! زشته بخوام بگم !برو این موتر 2 تومنیو بگیر باهاش حال کن تا فن موتور سواریو یاد بگیری من اصلا رو این چیزای ...شعر تعصب ندارم حالا شما داری دیگه با خودته که میخوای موتورتو بدی به ما!!! حالا برای شما کمی زوده مسابقه بدی اول مانع هارو رد کن!!!!

Alireza
24-09-1390, 11:57 بعد از ظهر
رشته بابا با هم دعوا میکنید

nOviA
25-09-1390, 01:54 قبل از ظهر
تو مسابقه ی درگ همین سوپر کیپس کیلومتر 240 تایی رو لوله کردیم گذاشتیمش کنار دیگه.مدلش هم از 1997 خیلی بالاتر بود. فیلماشم هست.از نظر فنی و ظاهری و ... مالی نیست ولی اگه رفته تو مخت کاریش نمیشه کرد.

Babak
25-09-1390, 02:10 قبل از ظهر
بهداد بگیر حالشو ببر سند زئوس همون طورکهخودت گفتی خوده کلانتری تحویل داده پس موردی نداره.راحت باش.سوپرهای خیلی سالاره من با همین حال می کنم که یه موتور 150 سی سی این قدر قدرت داره 250 سوار باهاش کل کل میکنه:icon_pf _97_:بخرو از سواریش لذت ببر

BEHDAD
25-09-1390, 05:05 قبل از ظهر
بابک ما اسم هر موتوری بردیم این جا کل کل شد
مگلی خودم هیوسانگ حسین حالام سوپر های
تاپیک مشاوره زدیم واسه تردد اومدن شرط بندی کل کل و تخریب موتور اونم چی سوپر های! بالاخای کی؟ مگلی پگلی!
بنده توجیح شدم به جواب سوالتم رسیدم ! پس لطفا تاپیک ببندید ممنون

تاپیک قفل شد (می شود) :3ztzsjm:

Babak
25-09-1390, 08:54 قبل از ظهر
آخه بهداد تودیگه چرا خودت کهمگلی داری.مکلی تو 160 تاهنوز 2 تا دیگه دنده داره بخوره:riz481:

Alireza
25-09-1390, 11:18 قبل از ظهر
جناب بهداد قرار نیست یوزر هر تاپیکی میزنه در صورت درخواست قفل بشه
تاپیک خوبیه و برای سایرین هم ممکنه خوب باشه شما میتونین تو این تاپیک شرکت نکنید

BEHDAD
25-09-1390, 02:01 بعد از ظهر
نه بابک 160 نه 170 میره اونم راحت
مگلی من راحت تر میره:25r30wi:

علیرضا می خای اسم تاپیک عوض کن بزن مگلی شاخترین موتور یا مقایسه مگلی سوپر های یا بزنیم غلبه مگلی به همه موتور ها حتی سوپر های! بعد از تاپیک مقایسه هیو با مگلی حالا این! کم کم میزنمی مگلی موتور 1000 میگیره تو دنده 1 و 2 چون راحت 170 میره
اخه هر حرفی زدن تو این تاپیک جز در مورد تردد و این حرفا که سوال داشتم :25r30wi:

K.I.A
25-09-1390, 03:57 بعد از ظهر
مگللی اصلا موتور اشغالیه من نمیگم خوبه روبه صحبت من این سوپر های هست که مفدش گرونه هیچ تعصبی در کار نیست نه من مگللیو ساختم نه شما سوپرو شما سوپرتو بیار با بچه های دیگه بنداز با موتورای دیگه/گفتیم سر سوییچ تسلیم شدی میخوای تاپیکو ببندن برات!!!!گفتم من خودمو میکشم کنار با همین محمد نویا با هیوش بندازین یا....باور کن توهمه دورهش تمومه گیریم باهاش بتونی تردد کنی به چه قیمتی........................................ .................................................. .......همه چیزم که شتاب و سرعت نیست خیلی چیزای دیگه تو موتور سواری هست که لازمه یه موتور نیاز راکبو براورده کنه...

BEHDAD
26-09-1390, 10:03 بعد از ظهر
اول که تسلیم نشدم گفتم تاپیک ببندن بلکه نتونی پست بی ربط بزنی و درست صحبت کن! من نخام با تو هم پیاله شم باید کیو ببنیم؟! هرچی تو میگی درسته! بیا سویچ ماشیت موتور بدم راحت شم!
یه هیو هست همرو جر داده تا امروز و نصف کارکرد اون هیو من روندم پس نیاز به موتور نویا نیست باهاش کل بندازم! خودم پشت هر موتوری نشستم میدونم کودوم بهتره یا چه مزیتی داره و نه حرفی با شما دارم نه بحثی! بورو با رفقات درگ بنداز کل بنداز!
هدف من و تو خیلی فرق دارن!
اقا تو مگلیت شاخ بیخیال! سوپر های میگی اشغال؟! باشه تو راست میگی تو ماشین باز تو وارد تو پرنده تو موتور باز
در مورد نصیحتتم که میگی به چه قیمتی... باید بگم از روزی که موتور داشتم گواهینامه بیمه تو جیبم بوده ادم قانون مندیم و خوب بد خود تشخیص میدم اما مرسی از راهنماییت!
اقایون مدیر چرا رسیدگی نمیکنن؟! این تابیک قسمت مشاوره زدم واسه مشاوره قیمت موتور تردد که تو پست اول مشخص شده! پس یکی به این دوستمون بگه پست خارج از موضوع نزنه و اگه مشتاق هست بره یه تاپیک تو قسمت مقایسه باز کنه! هرچی نگاه میکنم انگار نه انگار
گرچه این جا خود کیا منصب داره و الان منم که مورد اخطار قرار میگیرم! یادمون باشه ظوابط به روابط نه روابط به ضوابط! تا حالا کسی بهش اخطار نداده من انتقاد کردم! ببینم نتیجه چیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Masoud
26-09-1390, 10:33 بعد از ظهر
دوستان عزیز این حرفا باسه سایت و سابقه اش بده...

کار به موتور کیا نداریم که جلوی همه ثابت شدست و تو درگ ها با هر موتوری اول نبوده لا اقل دوم بوده...........

بحث سر سوپر های هست نه کل کل ....
کیا هم بد حرفی نزد بهداد جان شما خیلی زود باهاش تند برخورد کردی.....
راستی یه چیز دیگه عکسی که از انجین موتور انداختی مال Hi-Kips فکر کنم .... نه Super Hi-Kips چون تو سوپر های رو قسمت کیپس نوشته سوپر های که تو این عکس من ندیدم بازم اساتید بهتر می دونند....

بازم می گم : باسه سوار شدن اش از ساعت 19.00 به بعد زیاد مشکل نداری ولی خطریه و پلیس بگیره دیگه تمومه . بخصوص که جزو کشفیات نیرو انتظامی هم حساب می شه و خوابوندن این موتور ها امتیاز کشف هم داره ....

Kami
26-09-1390, 10:36 بعد از ظهر
بهداد جان اگه عشقشو داری بخر حال کن
هرکی عشقه یه برندی هستش

K.I.A
26-09-1390, 11:43 بعد از ظهر
ببین پسرم در شان وشخصیت من و بعضی دیگه از اساتید این سایت پر طرفدار نیست که بخوان با تو یکی بدو کنن/ایناییم که گفتی میزارم رو حساب جونیو.....پس بهتر بری از سایتای پایه و از سطح مبتدی شروع کنی شاید وقتی بزرگ شدی موتور سوار یا حداقل اسپم کن خوبی بشی به امید اون روز/

Masoud
27-09-1390, 12:27 قبل از ظهر
آقا بهداد شما هر چی باشه با بچه ها یه سلام و علیک که داشتی لا اقل احترام اون رو نگه دار ....
مثلا تو اون قسمت فروش هیوسانگ عکس با واتر مارک یه سایت دیگه گذاشتی بعد می گی این تو کجای قوانین سایت بوده ..........

Alireza Eteraz‏
14-03-1391, 02:30 بعد از ظهر
کسایی که میان کیپس وکاوازاکیوباموتور بی دروپیکری به نام مگلی مقایسه میکنن
واقعاکه....................:gigglesmile:

corvette z06
14-03-1391, 02:55 بعد از ظهر
کسایی که میان کیپس وکاوازاکیوباموتور بی دروپیکری به نام مگلی مقایسه میکنن

واقعاکه....................:gigglesmile:

هرکی مگلی بخره واقعا پولش رو دور ریخته.... ((بقیش ویرایش شد))

حاج محسن خط خطی
14-03-1391, 02:58 بعد از ظهر
نه آقا مگلی هم مزیت خودش رو داره
اما بیشتر میشه گفت سلیقه ای هست
به نظر من zxرو نباید با هیوسانگ و مگلی مقایسه کرد چون واقعا فرق داره با هم

shahrammc
18-07-1391, 10:28 قبل از ظهر
مثل این میمونه اپل امگا قدیمی رو که ماشین شاخی بودو و هست با ازرا مقایسه کنید !!! خداییش دایلیم مگلی هیو کجا های کیپس سوپر های کجا !!!
:hippie7:
دوره این موتورا تموم شد رفت الان فعلا که هیو مگلی دایلیم کاواساکی 250 با هوندا 150 250 رو بورسن !!!

Hooman Hi kips
18-07-1391, 10:38 قبل از ظهر
داداش موتوری که مدل 2012ش هنوز داره تولید میشه، نشون میده که دورش تموم نشده...
اگه کشور ما 2 زار به فکر مردمش بود و موتورای درست حسابی وارد میکردن عمرا کسی سمت این جور موتورا نمیرفت:23:

matink
18-07-1391, 11:07 قبل از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
من قصد طرفداری یا رد صحبتهای کسی رو ندارم ولی لازم به ذکر دونستم یه نکته رو یادآوری کنم و اون اینه که واقعا بی انصافیه که موتور بسیار با کیفیتی مثل سوپرهای رو اینجوری تحقیر میکنید. نکته ای که میخواستم عرض کنم اینه که این موتور در حالت سلامت کامل در 7 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر میرسه و در حدود 25 ثانیه به سرعت 200 کیلومتر. حالا خودتون قضاوت کنید این موتور خوبه یا نه؟؟؟:32:

Hooman Hi kips
18-07-1391, 11:27 قبل از ظهر
داداش این موتور احتیاجی به تعریف من وشما نداره...:image111:
این اتفاقات فقط تو ایران می افته.
که یه موتور 150 دوزمانه ژاپنی رو با یه موتور 250 چهارزمانه ی چینی مقایسه میکنن..!!!!!!!!!!!!!!!!
کسایی که موتور باز باشن خوب میفهمن که Kawasaki 2-stroke چه پدیده ایه و باید با چه موتورایی مقایسه بشه..!

هیچ وقت یادم نمیره...
همسایه بغلیه مغازمون یه مگلیه زرد داشت.
یه بار سواره هایه من شد، همون فرداش برد مگلیشو فروخت یه سوپرهایه بنفش برداشت!!!!!!!!!!!![Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Babak
18-07-1391, 12:01 بعد از ظهر
قدیمه تاپیک مشاوره بسته می شود