PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : توجه توجه :کلاه NOLAN و X-lite در ایران

masoud gholami
21-09-1390, 11:49 قبل از ظهر
سلام به همه دوستان عزیز
من غلامی هستم از شرکت سامان موتور
خواستم به اطلاع همگی برسونم که شرکت ما نمایندگی کلاه NOLAN و X-Lite ایتالیا رو به تازگی گرفته و در حال حاضر اکثر مدلها در نمایشگاه شرکت موجود میباشد. از جمله X-802 , N103, N90, N85, N71, N63, X501, N52 و کیت بلوتوث N.COM . برای اطلاع بیشتر میتونید با تلفن 7-55399676 تماس بگیرید یا به آدرس خ مولوی - نرسیده به ولیعصر- نبش کوچه مقنی باشی- پ1259 مراجعه نمائید.

BKING
21-09-1390, 01:54 بعد از ظهر
سلام جناب غلامی

می تونید از مدلهاتون عکس و قیمت قراربدید ؟

masoud gholami
21-09-1390, 02:04 بعد از ظهر
سلام لطفاً برای دیدن مدلها به 2 آدرس زیر مراجعه کنید:
[Only registered and activated users can see links]

برای قیمت هم میتونید با شرکت تماس بگیرید7-55399676 . ولی لازمه در جریان باشید تمامی قیمت های ما حداقل 20-10% پائین تر از قیمت های اروپاست.

reza KTM
21-09-1390, 02:14 بعد از ظهر
شما همونی نیستی که من اومدم چند وقت پیش تو فروشگاتون و فروشگاتون تو یه خونه بود و کلاه مارک ایندکس رو میخواستم که نداشتید و بعد از صحبت هایی هم که با هم کردیم و آدرس این سایت رو بهتون دادم؟

حالا همون هستید یا نیستید بهتر نیست کمی هم پول خرج کنید و با مدیر سایت صحبت کنید و یه تبلیغ درست و درمون رو صفحه و قسمت های سایت بزنید
هم مشتری هاتون بیشتر میشه هم کلاس کاریتون میره بالا هم به نوعی اسپانسر این باشگاه یعنی اولین باشگاه مجازی مختص موتور سواری در ایران میشید

masoud gholami
21-09-1390, 02:22 بعد از ظهر
نه عزیزم احتمالاً شما به فروشگاه آقای محمدی میدان گمرک رفتین. در ضمن ما فروشگاه نیستیم شرکت هستیم اگه فرصت داشتین تشریف بیارید نمایشگاه شرکت به آدرس بالا متوجه میشید.

reza KTM
21-09-1390, 02:27 بعد از ظهر
نه عزیزم احتمالاً شما به فروشگاه آقای محمدی میدان گمرک رفتین. در ضمن ما فروشگاه نیستیم شرکت هستیم اگه فرصت داشتین تشریف بیارید نمایشگاه شرکت به آدرس بالا متوجه میشید.
اکی از اشتباهی که کردم ببخشید ولی به پیشنهادم فکر کنید

masoud gholami
21-09-1390, 02:55 بعد از ظهر
خواهش میکنم اما متاسفانه کلیه تبلیغات باید با اجازه شرکت nolan انجام شود که فعلاً بنا بر سیاست تبلیغاتی خودشان شرکتnolan موافق این مدل تبلیغ نیست.

Masoud
21-09-1390, 10:26 بعد از ظهر
نمایندگی چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
می شه برای من توضیح بدید [Only registered and activated users can see links]

حسـن
21-09-1390, 10:38 بعد از ظهر
اگه واقعا قصد فروش دارید تک تک کلاه ها را با قیمت و عکسشون ذکر کنید

Classified
21-09-1390, 10:51 بعد از ظهر
خواهش میکنم اما متاسفانه کلیه تبلیغات باید با اجازه شرکت nolan انجام شود که فعلاً بنا بر سیاست تبلیغاتی خودشان شرکتnolan موافق این مدل تبلیغ نیست.

خیلی برام عجیبه شرکت مثلNolan و Akrapovic چطور نمایندگیش رو به شرکتی داده که سایتش در دست تعمیره ([Only registered and activated users can see links])! و اسم

شرکتی که بهش نمایندگی داده تو لیستش نیست!

Sination
22-09-1390, 03:10 قبل از ظهر
شرکت راپیدو هم این کلاه ها رو وارد کرده و خیلی وقت هم از زمانش میگذره !

masoud gholami
22-09-1390, 10:59 قبل از ظهر
دوست عزیز اگه زحمت بکشید و به آدرس زیر مراجعه کنید مشخصات شرکت ما رو در لیست نمایندگان شرکت NOLAN میبینید.

---------- Post added at 10:59 AM ---------- Previous post was at 10:56 AM ----------

در ضمن شرکت ما سامان موتور مالک برند راپیدو هست. راپیدو شرکت نیست. شرکت ما لوازم یدکی موتورسیکلت رو با برند rapido عرضه میکنه.

masoud gholami
22-09-1390, 05:12 بعد از ظهر
دوستان قیمت های کلاه ها برای اطلاع کسانی که خواسته بودند:

ردیف
نام و مشخصات کالا
مدل
قیمت(ریال)

1
کلاه NOLAN(100% ساخت ایتالیا)
N63 GENESIS
1,800,000

2
N63 CLASSIC
2,000,000

3
N63 WING
2,300,000

4
N63 LINK
2,400,000

5
N63 PATRIOT
2,500,000

6
کلاه عینکی NOLAN (100% ساخت ایتالیا)
N85 CLASSIC N-COM
2,800,000

7
N85 MONZA N-COM
3,000,000

8
N85 SCRATCH N-COM
3,000,000

9
N85 OPTICAL N-COM
3,200,000

10
N85 VORTEX N-COM
3,500,000

11
N85 RIVAL N-COM
3,500,000

12
N85 STYLISH N-COM
3,500,000

13
کلاه فک متحرک عینکی NOLAN (100% ساخت ایتالیا)
N90 SPECIAL N-COM
3,000,000

14
N90 CLASSIC N-COM
3,300,000

15
N103 SPECIAL N-COM
3,500,000

16
N103 CLASSIC N-COM
3,800,000

17
N103 MOTORRAD N-COM
4,000,000

18
کلاه عینکی با فک جدا شوندهNOLAN (100% ساخت ایتالیا)
N71 S2 N-COM
3,500,000

19
X-802 REPLICA
6,500,000

20
کلاه کراسNOLAN (100% ساخت ایتالیا)
N52 ALADDIN
2,500,000

21
کلاه کراس X-lite (100% ساخت ایتالیا)
X-501 LORENZO
4,500,000

22
کلاه X-lite (100% ساخت ایتالیا)
X-802 REPLICA
6,500,000

23
کیت پایه بلوتوث N-COM(ساخت ایتالیا)
BASIC KIT 2
600,000

24
کیت بلوتوث N-COM(ساخت ایتالیا)
BLUETOOTH KIT 2.1
1,900,000

25
طلق کلاه دودی NOLAN(100% ساخت ایتالیا)
N103
350,000

26
طلق کلاه جیوه ای NOLAN(100% ساخت ایتالیا)
N103
450,000

27
N90
370,000

28
N90
500,000

29
N85
370,000

30
N85
500,000

31
N63
350,000

32
N63
450,000

33
طلق کلاه دودی NOLAN و X-lite(100% ساخت ایتالیا)
X-802 REPLICA
600,000

34
طلق کلاه آبی NOLAN و X-lite(100% ساخت ایتالیا)
X-802 REPLICA
700,000

masoud gholami
23-09-1390, 08:55 قبل از ظهر
در ضمن کیت بلوتوث nolan با برند n.com عرضه میشه پیشنهاد میکنم حتماً امتحان کنید. من با موتور خودم تو سرعت 100km امتحان کردم هیچ noise یا قطعی صدا نداشت.

---------- Post added at 08:55 AM ---------- Previous post was at 08:48 AM ----------

BLUETOOTH INTERCOMS

Text Christian Cavaciuti and Marco Mantovani • Photos Marco DePonti, Marco Martucci

HOW DO I SOUND?
Talk on the phone, listento the radio and talk to other bikes without having to invent a pantomimesketch. With these features, it is obvious that the intercom is literallyexploding, unlike when the systems were limited to communication between riderand passenger. We took some of the most common ones into the tunnel. BMW wins,but there are some surprises

NEWTON WIND TUNNEL 25 09 2011

Once upon a time there was an intercom: the models could becounted on one hand (with two to spare to hold your cigarette) and they werereserved for the wealthy owners of super touring bikes with HAM radio operatorlicenses or with solid connections in the automotive electrical sector, orsimply wealthy individuals who commissioned assembly in the factory. Helmet to helmet transmission took place over a wire, thebatteries lasted from one rest area to the next and the background cracklingnoises were reminiscent of old radio transmissions from London during air raidbombings. That type of intercom is over. Today manufacturers sella new incarnation, completely different. Functionality isobviously the same, but the modern devices are closer relatives to telephonesthan to those primitive wired or radio devices. The technologies they use fortransmission (Bluetooth), the battery capacity (rechargeable nickel metalhydrate or lithium polymer batteries) and the way the signal is handled (noiseelimination algorithms) are basically descendants of advancements in thetelephony sector, not radio. Even the practicality of use is similar to that ofmodern telephones: not too many buttons, just a few adjustments and no technicalconcept. Finally, the costs have followed the descending trend ofconsumer electronics in general, although as always there are offers for anysize wallet. Anyone who has a minimum of experience with intercoms tends toevaluate a few aspects: ease of installation, ease of pairing between devices -a good thing to know is that it is possible to pair, that is talk to oneanother, only devices of the same brand and often even the same model - andobviously audio quality. This last aspect is particularly critical, not onlybecause it depends on the helmet sound proofing quality which can determine verydifferent starting environments between one unit and another (as pointed outduring our test in number 04-2011), but above all because it is fundamentallysubjective: it depends on the voice of the speaker and the ear of the listener.In order to try to reach an objective result, this time we studied a bit ofhuman physiology and we discovered that there are standard speakingcomprehension tests (intelligibility) made up of a series of words to be spokenin sequence, but isolated in order not to allow the listener to reconstructthem from context. After installing andpairing the "proprietary" intercoms of seven modular helmets, andafter evaluating the transmission performance without motion, we then used onceagain the Newton wind tunnel, where we exposed both helmets to a wind flow at50 km/h. A recorder inside the "rider" helmet then repeated thesequence of words in the same way for all of the helmets, sending it to the"passenger" helmet. Here we collected theresults, then reproduced and evaluated in AF-Theater, the listening room wherethe periodical AF Digitale tests audio speakers and systems. The final scorewas therefore made up of an installation score, a pairing score and atransmission score, which in turn was made up 1/3 of an evaluation from astopped position and 2/3 of an evaluation at 50 km/h. The comparison was done amongthe German (BMW, Schuberth), Italian (Nolan, Suomy, Origine) and Belgian (Lazer) methods.

BLUETOOTH INTERCOMS

NOLAN

HELMETN90
SHELL Lexan polycarbonate
CLASPquick release buckle
NATIONALITY Italian
PRODUCTIONItaly
PRICE 234 Euros

MANUFACTURER Nolan
BATTERY TYPE lithium polymer
BATTERY LIFE n/a
EXTRA FEATURES Bluetooth 2.0 pairable with telephone, Mp3 and GPS built-in FMradio.
NATIONALITY Italian
PRODUCTIONItaly
PRICE 257.49 Euros

INSTALLATION 8 The entire helmetinterior must be disassembled: it takes time and patience (but nothing comparedto BMW). However, the instructions are clear and the parts join togetherperfectly.
PAIRING 9 A button is pressed: easyand quick procedure.
AT THE STOP LIGHT 8 The voice isreconstructed with a natural timbre and in a clear, comprehensible way.

IN MOTION (50 km/h) 8.5 The background noise is high,but intelligibility is still guaranteed. With a more efficient shell it couldaim for perfection.
AUDIO QUALITY 8.3 The result falls among the best of the batch

TOTAL AVERAGE 8.4 On the podium with Suomy.The BMW System 6 plays another sport, but the N90 is half the cost and boastsreference audio performance and construction quality.

masoud gholami
23-09-1390, 10:05 قبل از ظهر
49694970497149724973
همونطور که میبینید تو مقایسه ای که شده کیت بلوتوث nolan در رتبه 2 قرار گرفته

masoud gholami
23-09-1390, 10:12 قبل از ظهر
Nolan رتبه اول و دوم ستال 2011 هم در مسابقات moto gp و هم در مسابقات superbike:

Moto gp 2011:

1- casey stoner

2- jorge lorenzo

superbike 2011:
1-carlos checa
2-marco melandri
497549764977

Sination
23-09-1390, 05:54 بعد از ظهر
من چی کار دارم به شرکت شما و شرکت راپیدو ؟
من گفتم که این دو کلاه رو قبلا (چندین ماه پیش ) من در نمایشگاه رپیدو و مغازه ی اقای ارسلان دیدیم و وجود داشته و چند نفر از بچه های فدراسیون هم از اونجا خریدن
منظور اینکه ورداشتین نوشتین توجه توجه ... در ایران ... فلان بیسار .... حالا هر کی ندونه فکر میکنه اولین نفری که اکراپویک و نولان و اکس لیت رو اورده توی ایرن شما بودی ...

masoud gholami
24-09-1390, 08:39 قبل از ظهر
ببینید شما یک مقدار منظور من رو اشتباه برداشت کردین. اولاً که گفتم راپیدو شرکت نیست یک مارک تجاری است. 2 مارک تجاری راپیدو متعلق است به شرکت سامان موتور که من هم سهامدار و مدیر فروش این شرکت هستم. 3 فروشگاه سون آقای ارسلان رحیمی نماینده فروش شرکت ما هست و کلاه rapido و nolan رو از ما تهیه میکنه. 4 من اصلاً ادعا نکردم اولین کسی هستم که nolan و akrapovic رو به ایران آورده فقط گفتم در حال حاضر نماینده فروش این دو شرکت هستم. امیدوارم با توضیحات سوءتفاهم شما برطرف شده باشه و از من ناراحت نباشید. من اینجا نمی آم که کسی رو از خودم برنجونم. هدفم اطلاع رسانی هست. باز هم اگه دوست داشتین هر توضیحی خواستین در خدمتم.

Sination
24-09-1390, 07:17 بعد از ظهر
باتشکر ..

من اصلاً ادعا نکردم اولین کسی هستم که nolan و akrapovic رو به ایران آورده
منم همین رو میخاستم بگم

ایاشالله موفق باشید

Aka
24-09-1390, 11:20 بعد از ظهر
امروز یه نولان سبز دیدم ، طرف میگفت 1 تومن !!

masoud gholami
26-09-1390, 08:36 قبل از ظهر
بالاترین قیمت کلاه نولان 650 هزار تومان هست کسی که این قیمت رو به شما داده اصلاً منصف نیست

farshid37
26-09-1390, 01:38 بعد از ظهر
آقای غلامی عزیز می شه کلاه آفرود یا دو منظوره خوب که ترجیحا از 200-250 بیشتر نشه و خودتون هم داشته باشید به من معرفی کنید؟ ممنون می شم اگه لینک یا عکسی هم بزارید. راستی از رنگ های تیره باشه که به سن و سالم بیاد خیلی بهتره. پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.

masoud gholami
26-09-1390, 03:08 بعد از ظهر
خواهش میکنم
کلاه off road شرکت nolan دو مدل یکی مدل N52 مارک NOLAN که قیمتش 250هزار تومان هست با وزن 1225 گرم و عکس و مشخصاتش رو میتونید در لینک زیر ببیند:
در ضمن طرح موجود ALADIN هست با رنگ مشکی یا سفید که فکر میکنم این مدل مناسب شما باشه

ویک مدل دیگه که کلاه X-501 مارک X-LITE که وزنش 1160 گرم و قیمتش 450هزار تومان و عکس و مشخصاتش رو میتونید در لینک زیر ببیند:
طرح موجود LORENZO هست با رنگ مشکی یا سفید

farshid37
26-09-1390, 03:59 بعد از ظهر
ممنون از راهنماییتون. یک سوال ک هایی که گفتید هند فری دارند؟ در ضمن من منتظرم تولبد جدید روان در دی ماه بیاد و یکی بخرم و بیشتر هدفم آفرود های سبک هست. به نظر دوستان کلاه کراسی لازمه یا می تونم یک کلاه فک ثابت بگیرم که تو شهر هم کمتر غیر عادی باشه؟

Masoud
26-09-1390, 05:07 بعد از ظهر
امروز من و **** به همراه علی رفتیم گمرک و یه سر به نمایندگی آقای غلامی زدیم...
.
در حال حاظر مثل اینکه اگزوز ها نرسیده ولی فروشگاهشون هنوز راه نیافتاده بود برای کلاه و از دیگر فروشگاه هایی که آقای غلامی بینشون جنس توزیع می کنن باید خریداری کنید..

masoud gholami
27-09-1390, 09:32 قبل از ظهر
ممنون از راهنماییتون. یک سوال ک هایی که گفتید هند فری دارند؟ در ضمن من منتظرم تولبد جدید روان در دی ماه بیاد و یکی بخرم و بیشتر هدفم آفرود های سبک هست. به نظر دوستان کلاه کراسی لازمه یا می تونم یک کلاه فک ثابت بگیرم که تو شهر هم کمتر غیر عادی باشه؟
این کلاه ها بلوتوث ندارند یا به اصطلاح شرکت nolan , کیت n.com روشون نصب نمیشه چون کلاً کلاههای پیست هستند و شهری نیستند. اگه داخل شهر استفاده میکنید من کلاه n85 n.com یا n71 n.com رو توصیه میکنم که کیت n.com هم روشون بسته میشه در ضمن n71 فکش رو کلاً میشه ازش جدا کرد خیلی کلاه جالبیه عینک هم داره:

02109002
27-09-1390, 09:36 قبل از ظهر
خیلی عالی
مسعود جان میشه قیمت هر دو مدل رو بگی

masoud gholami
29-09-1390, 09:08 قبل از ظهر
کلاه کراس NOLAN
N52 ALADDIN
2,500,000

کلاه کراس X-lite
X-501 LORENZO
4,500,000

farshid37
29-09-1390, 02:23 بعد از ظهر
این کلاه ها بلوتوث ندارند یا به اصطلاح شرکت nolan , کیت n.com روشون نصب نمیشه چون کلاً کلاههای پیست هستند و شهری نیستند. اگه داخل شهر استفاده میکنید من کلاه n85 n.com یا n71 n.com رو توصیه میکنم که کیت n.com هم روشون بسته میشه در ضمن n71 فکش رو کلاً میشه ازش جدا کرد خیلی کلاه جالبیه عینک هم داره:

به نظر دوستان این کلاه ها برای آفرود سبک هم مناسب هستند؟ برای آفرود این کلاه ها اندازه کلاه های ارزونتر کراسی مثلا مارک index تو حدود 100 هزار تومان ایمن هستند؟ ظاهرا با توجه به لیست قیمت صفحه قبل هر دو مدل 350 هزار تومان هستند.

masoud gholami
30-09-1390, 08:30 قبل از ظهر
البته مدل n85 از قیمت پایش از 280 هزار تومان شروع میشه اما وقتی سرتون بذارید کاملاً تفاوت را کلاههای رده پائین حس میکنید.

.:ALIREZA NADERI:.
25-10-1390, 07:16 بعد از ظهر
در ضمن کیت بلوتوث nolan با برند n.com عرضه میشه پیشنهاد میکنم حتماً امتحان کنید. من با موتور خودم تو سرعت 100km امتحان کردم هیچ noise یا قطعی صدا نداشت.

---------- Post added at 08:55 AM ---------- Previous post was at 08:48 AM ----------

BLUETOOTH INTERCOMS

Text Christian Cavaciuti and Marco Mantovani • Photos Marco DePonti, Marco Martucci

HOW DO I SOUND?
Talk on the phone, listento the radio and talk to other bikes without having to invent a pantomimesketch. With these features, it is obvious that the intercom is literallyexploding, unlike when the systems were limited to communication between riderand passenger. We took some of the most common ones into the tunnel. BMW wins,but there are some surprises

NEWTON WIND TUNNEL 25 09 2011

Once upon a time there was an intercom: the models could becounted on one hand (with two to spare to hold your cigarette) and they werereserved for the wealthy owners of super touring bikes with HAM radio operatorlicenses or with solid connections in the automotive electrical sector, orsimply wealthy individuals who commissioned assembly in the factory.Helmet to helmet transmission took place over a wire, thebatteries lasted from one rest area to the next and the background cracklingnoises were reminiscent of old radio transmissions from London during air raidbombings. That type of intercom is over. Today manufacturers sella new incarnation, completely different.Functionality isobviously the same, but the modern devices are closer relatives to telephonesthan to those primitive wired or radio devices. The technologies they use fortransmission (Bluetooth), the battery capacity (rechargeable nickel metalhydrate or lithium polymer batteries) and the way the signal is handled (noiseelimination algorithms) are basically descendants of advancements in thetelephony sector, not radio. Even the practicality of use is similar to that ofmodern telephones: not too many buttons, just a few adjustments and no technicalconcept. Finally, the costs have followed the descending trend ofconsumer electronics in general, although as always there are offers for anysize wallet. Anyone who has a minimum of experience with intercoms tends toevaluate a few aspects: ease of installation, ease of pairing between devices -a good thing to know is that it is possible to pair, that is talk to oneanother, only devices of the same brand and often even the same model - andobviously audio quality. This last aspect is particularly critical, not onlybecause it depends on the helmet sound proofing quality which can determine verydifferent starting environments between one unit and another (as pointed outduring our test in number 04-2011), but above all because it is fundamentallysubjective: it depends on the voice of the speaker and the ear of the listener.In order to try to reach an objective result, this time we studied a bit ofhuman physiology and we discovered that there are standard speakingcomprehension tests (intelligibility) made up of a series of words to be spokenin sequence, but isolated in order not to allow the listener to reconstructthem from context.After installing andpairing the "proprietary" intercoms of seven modular helmets, andafter evaluating the transmission performance without motion, we then used onceagain the Newton wind tunnel, where we exposed both helmets to a wind flow at50 km/h. A recorder inside the "rider" helmet then repeated thesequence of words in the same way for all of the helmets, sending it to the"passenger" helmet.Here we collected theresults, then reproduced and evaluated in AF-Theater, the listening room wherethe periodical AF Digitale tests audio speakers and systems. The final scorewas therefore made up of an installation score, a pairing score and atransmission score, which in turn was made up 1/3 of an evaluation from astopped position and 2/3 of an evaluation at 50 km/h. The comparison was done amongthe German (BMW, Schuberth), Italian (Nolan, Suomy, Origine) and Belgian (Lazer) methods.

BLUETOOTH INTERCOMS

NOLAN

HELMETN90
SHELL Lexan polycarbonate
CLASPquick release buckle
NATIONALITY Italian
PRODUCTIONItaly
PRICE234 Euros

MANUFACTURERNolan
BATTERY TYPElithium polymer
BATTERY LIFEn/a
EXTRA FEATURESBluetooth 2.0 pairable with telephone, Mp3 and GPS built-in FMradio.
NATIONALITYItalian
PRODUCTIONItaly
PRICE257.49 Euros

INSTALLATION8The entire helmetinterior must be disassembled: it takes time and patience (but nothing comparedto BMW). However, the instructions are clear and the parts join togetherperfectly.
PAIRING9A button is pressed: easyand quick procedure.
AT THE STOP LIGHT8The voice isreconstructed with a natural timbre and in a clear, comprehensible way.

IN MOTION (50 km/h) 8.5 The background noise is high,but intelligibility is still guaranteed. With a more efficient shell it couldaim for perfection.
AUDIO QUALITY 8.3 The result falls among the best of the batch

TOTAL AVERAGE 8.4On the podium with Suomy.The BMW System 6 plays another sport, but the N90 is half the cost and boastsreference audio performance and construction quality.

این قضیه بلوتوث چیه ؟

mohamadi
23-07-1392, 07:12 بعد از ظهر
اقا من فکر کنم این مسعود غلامیه خالی میبنده
دو ماه پیش رفتم از گمرک یه کلاه ایندکس خریذم 80 تومن هفته پیش از رو میز تو شرکت افتاد شکست
رو جعبه کلاه یه ادرس اینترنتی بود به rapido-ir.com ([Only registered and activated users can see links]) رفتم تو سایت یه تلفن بود رنگ زدم یه اقای که خودشو زکریایی معرفی کرد گفت این سایت مال فروشگاه ماست و ما کلاه نداریم
ازشون ادرس گرفتم رفتم طبقه دوم یه پاساژ بود تو گمرک که اصلا نمیخورد سایت داشته باشن چه برسه به اینکه شرکت باشن وقتی کلاه شکسته رو نشونشون دادم گفتن مال شرکت سامان موتوره ربطی هم به ما نداره
اینم ادرسه سایتشه ([Only registered and activated users can see links])سایتش در دست تعمیره
یا به آدرس خ مولوی - نرسیده به ولیعصر- نبش کوچه مقنی باشی- پ1259 مراجعه نمائید
رفتم اونجا گفتن کلاه ضمانت نداره دست بسرمون کردن
تو همون پاساژه که فروشگاه بود دو سه تا کلاه فروش بود برگشتم یه کلاه ls2 دیده بودم برم بخرم دیدم ایندکس منم دارن با یه جعبه دیگه که مقایسشون کردم دیدم انگار داری ایفون چینی رو با ایفون اصلی مقایسه میکنی
نولان هم بود باز به همون شکل کلی اختلاف قیمت و کیفیت داشت با نولان های راپیدو
چرا این شرکت کلاهاشو با ادرس سایت مردم میاره میفروشه حتی شمع سر سیلندر قلوه هر چی من تو گمرک جنس رپیدو دیدم با ادرس راپیدو ای ار بود به نظر شما کلاه برداری نیست؟

- - - Updated - - -

اقا من فکر کنم این مسعود غلامیه خالی میبنده
دو ماه پیش رفتم از گمرک یه کلاه ایندکس خریذم 80 تومن هفته پیش از رو میز تو شرکت افتاد شکست
رو جعبه کلاه یه ادرس اینترنتی بود به rapido-ir.com ([Only registered and activated users can see links]) رفتم تو سایت یه تلفن بود رنگ زدم یه اقای که خودشو زکریایی معرفی کرد گفت این سایت مال فروشگاه ماست و ما کلاه نداریم
ازشون ادرس گرفتم رفتم طبقه دوم یه پاساژ بود تو گمرک که اصلا نمیخورد سایت داشته باشن چه برسه به اینکه شرکت باشن وقتی کلاه شکسته رو نشونشون دادم گفتن مال شرکت سامان موتوره ربطی هم به ما نداره
اینم ادرسه سایتشه ([Only registered and activated users can see links])سایتش در دست تعمیره
یا به آدرس خ مولوی - نرسیده به ولیعصر- نبش کوچه مقنی باشی- پ1259 مراجعه نمائید
رفتم اونجا گفتن کلاه ضمانت نداره دست بسرمون کردن
تو همون پاساژه که فروشگاه بود دو سه تا کلاه فروش بود برگشتم یه کلاه ls2 دیده بودم برم بخرم دیدم ایندکس منم دارن با یه جعبه دیگه که مقایسشون کردم دیدم انگار داری ایفون چینی رو با ایفون اصلی مقایسه میکنی
نولان هم بود باز به همون شکل کلی اختلاف قیمت و کیفیت داشت با نولان های راپیدو
چرا این شرکت کلاهاشو با ادرس سایت مردم میاره میفروشه حتی شمع سر سیلندر قلوه هر چی من تو گمرک جنس رپیدو دیدم با ادرس راپیدو ای ار بود به نظر شما کلاه برداری نیست؟

نیما نادری
25-07-1392, 11:19 قبل از ظهر
آقای غلامی رده بالای مدیریتی شرکت رپیدو ریس هستن فکر نمیکنم مطلب غیر واقعی تو همچین محیطی عنوان کنن

مطالب باید بیشتر بررسی بشه

mohamadi
27-07-1392, 05:14 بعد از ظهر
آقای نادری اصلا شرکتی به نام رپیدو ریس وجود خارجی نداره اینا میگن
سامان موتور شما سرچ کن سامان موتور ببین کجا در میای
اینجا محمود غلامی صاحبشه به ادرسه

دفتر مركزي

خوزستان- آبادان(خوزستان)- خيابان گمرك ساختمان توسعه پلاك 23.
دوباره تو ایران کد یه ادرسه
صاحبش

محمد پزشكي نراقي معرفی شده
مگه میشه دو تا سامان موتور ثبت شده باشه غیر ممکنه

باراشون گمرک به نام خانم خدیجه ... به ادرس اهواز ترخیص میشه
یه ادرس رو جنساشون هست fastos.net

آدرس توی اون چین ودبی خورذه اسمی هم از غلامی ها برده نشده
یه سایته دیگه رو همه جنساش چاپ شده زکریایی صاحبشه

کاری نداره رفتید گمرک ببینید دو مدل کلاه ایندکس و نولان هست یکی با اذرس رپیدو کیفیت پایین قیمت ارزون
یکی دیگه با بسته بندی اصلی قیمت دو برابر کیفیت عالی

اصلا شرکتب به نام رپیدو تو ثبت وجود خارجی هم نداره
بعضیا میگن شرکت کاغذی شرکتی که مدارک داره وجود خارجی نداره اینا برعکسن چند نفر دارن جنس با مارک رپیده میفروشن هر کی هم ادرسه سایته خودشو میزنه هیج جا هم ثبت نشده که کسی خدای نکرده بابت اشغالای که میدن دست مردم ازشون شکایت نکنه

Amir152
29-08-1392, 11:15 بعد از ظهر
باسلام این کیت بلوتوثی که 60تومن قیمت گذاشتین به چه کلاهایی میخوره؟آیا امکان مکالمه بین راننده و سرنشین وجود داره؟یا چند تا موتور سوار لطفا توزیح بدین،بعد به چه صورت میشه خریداری کرد؟من دنبال دو کیت بلوتوث برای ارتباط راننده و سرنشین و بین دو موتور سوار میخوام چه مدلها و قیمتهایی موجود دارین؟