PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مراحا استفاده از روغن و اسپرس تمیز کننده زنجیر

hyo savar
20-09-1390, 03:19 بعد از ظهر
لطفا به صورت کامل روش استفاده از اسپری و روغن تمیز کننده زنجیر را شرح دهید ؟؟؟ و ابتدا کدام را باید اول زد و سپس شرح ادامه کار را بگویید؟؟؟

farzad_sh_2020
20-09-1390, 04:36 بعد از ظهر
سلام
ممنون میشم اساتید بگن استفاده از اسپری در زمستان پیشنهاد میکنید ؟
من جایی که روغن خریدم اسپری داشت ولی گفت بهت پیشنهاد میکنم زمستان استفاده نکنی چون خوب جواب نمیده

eshgh_namordeh
20-09-1390, 06:26 بعد از ظهر
اسپری زنجیر اول کثیفی زنجیر را برطرف میکنه بعدش کم کم روغنش روی زنجیر قرار میگیره برای همین نباید قبل از حرکت مصرف کرد ، شب اسپری به زنجیر بزنید که تا صبح خودش را کامل بگیره ، مثل همه اسپریها قبل مصرف تکونش بدین اگه بیرون گذاشتید خیلی سرده با دست نگهش دارید دماش کمی بیشتر بشه و کامل به همه زنچیر بزنید ،
دقت کنید هنگام اسپری زدن به دیسک ترمز پاشیده نشه که چرب میشه ترمز خوب نمیگیره .
در مورد مصرف در زمستون و .. اطلاعاتی ندارم

شفیع
20-09-1390, 10:16 بعد از ظهر
منظورتون دقیقا چه نوع اسپریی هست ؟
تمیز کننده و یا روغن ؟
چند نوع اسپری داریم.
اطلاعاتی در مورد نام مارک و مدل اسپری بدید.

hyo savar
21-09-1390, 10:24 قبل از ظهر
من 2 نوع اسپری گرفتم یکی اسپری تمیز کننده زنجیر و دیگری اسپری روغن زنجیر حالا موندم چکار کنم ( لطفا به صورت کامل توضیح دهید ) در ضمن یکی از دوستان در موردش کمی راهنمایی کرده ولی منتظر توضیح کامل شما دوستان هستم ؟؟؟

---------- Post added at 10:24 AM ---------- Previous post was at 09:53 AM ----------

مارک اسپریها موتورکس هستش واینکه اسپرس تمییز کننده سریش به شکل پیف پاف هست و اسپرس روغن یک میله دارد که شبیه اسپری های هد پاکن هست که در تلویزیون سازی ها و ... کاربرد داره ( منتظر راهنمایی هستم )

شفیع
21-09-1390, 01:11 بعد از ظهر
من 2 نوع اسپری گرفتم یکی اسپری تمیز کننده زنجیر و دیگری اسپری روغن زنجیر حالا موندم چکار کنم ( لطفا به صورت کامل توضیح دهید ) در ضمن یکی از دوستان در موردش کمی راهنمایی کرده ولی منتظر توضیح کامل شما دوستان هستم ؟؟؟

---------- Post added at 10:24 AM ---------- Previous post was at 09:53 AM ----------

مارک اسپریها موتورکس هستش واینکه اسپرس تمییز کننده سریش به شکل پیف پاف هست و اسپرس روغن یک میله دارد که شبیه اسپری های هد پاکن هست که در تلویزیون سازی ها و ... کاربرد داره ( منتظر راهنمایی هستم )

دوست من،
مسئله پیچیده و سختی نیست که بخواد به صورت کامل توضیح داده شه،
اول از اسپری تمیز کننده استفاده می کنی تا سطح زنجیر و نقاط نفوذ ناپذیرش تمیز شه تا روغن بتونه نفوذ کنه، بعد از اون روغن رو روی زنجیر اسپری می کنی،
توضیحات از کامل تر فکر نکنم امکانش باشه!

این اسپری با اسپری هد پاک کن کاملا متفاوته، اون اسپری الکترونیک یک نوع ماده ضد روغن و نابود کننده روغن هست.
و اینکه بهتره همیشه و همه جا از اسپری تمیز کننده استفاده نکنی، به مرور باعث خوردگی و گشاد شدن مهره های زنجیر می شه.

farzad_sh_2020
21-09-1390, 09:55 بعد از ظهر
سلام
دوستان عزیز من هیوسانگم زنجیرش خشک خشک هست . یعنی هیچی روغن نداره و صدا میده . بنظرتون از اسپری استفاده کنم یا یکم روغن موتور 20 50 یا 10 40 لیکومولی از قبل دارم بزن بهش ؟

.:ALIREZA NADERI:.
03-11-1390, 11:49 قبل از ظهر
دوست عزیزی که گفتند اون اسپری موتورکس رو خریدن قیمتش چند بود ؟!
بنظر من از اسپری استفاده کن اقا فرزاد

mra680
03-11-1390, 01:18 بعد از ظهر
سلام
من که فقط گیریس میزنم
کاری هم ندارم میگن بده یا کثیف کاری میکنه یا به درد نمیخوره:hippie7:
واسه من 4 سال هست داره رو موتور جواب میده و هر 3 ماه هم نیاز به گیریس کاری مجدد داره
موفق باشید

ali313
01-03-1394, 06:45 بعد از ظهر
جدیدا کسی از این اسپریا استفاده نکرده؟
من یه زنجیر خریدم..میخام خوب نگهش دارم

hossseyn
19-03-1394, 07:50 بعد از ظهر
سلام دوستان موتور سوار، امروز خواستم زنجیر ان اس را باز کنم تا راحتر تمیزش کنم دیدم قفل زنجیر نداره کسی میدونه جریان چیه وچطور باز میشه...؟