PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای در اوردن کلید

farzad_sh_2020
10-09-1390, 12:43 قبل از ظهر
سلام
دوستان کمممممک

اوومدم صندلی عقب باز کنم کلید گیر کرده نه صندلی باز میشه نه دیگه کلید در میاد . یعنی نه کامل میچرخه که باز کنه و نه کامل برمیگرده که کلید در بیاد .

کسی راه نفوذی بلد هست ؟ از زیر باز کردم شلگیر های زیر صندلی رو ولی دو تیکه ساختن اوون قسمت رو راه نفوذ نداره

K.I.A
10-09-1390, 12:48 قبل از ظهر
با لرزش کیلد و تکونای عرضی طولی در میاد احتمالا با خشونت خاستی وازکنی یا یخ زده !!! وقتی در اومد چند قطره روغن بریز تو جا کیلیدی ....

farzad_sh_2020
10-09-1390, 12:58 قبل از ظهر
با لرزش کیلد و تکونای عرضی طولی در میاد احتمالا با خشونت خاستی وازکنی یا یخ زده !!! وقتی در اومد چند قطره روغن بریز تو جا کیلیدی ....

نه کیا جان .
یه چیزی اوومده گیر کرده به نظرم . تو انجمن های خارجی گشتم کسی که همچین مشکلی داشته نوشته کابل در رفته بوده از جاش . باید یه راهی پیدا کنم که کابل رو بکشم و صندلی باز بشه .

دو ساعت داشتم آروم کلید تکون میدادم ولی در نیومد

K.I.A
10-09-1390, 01:03 قبل از ظهر
اول از همه کیلیدو بدونه اینکه بشکنیش دربیار بعد با یه دمباریک یا 2سو سعی کن یا از بغل فلاپ دم اگه راه بده یا از لای صندلی بکشیش در بیاد... مشکل خفنی نیست راحته.

farzad_sh_2020
10-09-1390, 01:06 قبل از ظهر
کلید هیو کد داره ؟
مشکل اینه که زاپاسش هنوز تهران هست .
میترسم بشکنه زاپاسش هم گم بشه از شانس ما .

تنها راه اینه که یه جوری کابل رو بکشم

K.I.A
10-09-1390, 01:09 قبل از ظهر
اگه کیلیدو به سمت بیرون البته مستقیم با لرزش و محکم بکشی کمی هم روغن توش تزریق کنی در میاد البته باید بیخیل خورد شدن ساچمه های قفل بشی ./کد نداره .

farzad_sh_2020
10-09-1390, 01:34 قبل از ظهر
اگه کیلیدو به سمت بیرون البته مستقیم با لرزش و محکم بکشی کمی هم روغن توش تزریق کنی در میاد البته باید بیخیل خورد شدن ساچمه های قفل بشی ./کد نداره .

خب رفتم یکم با این گیرهای مشکل گشا از پشت با قفل کلنجار رفتم و کلید کشیدم بیرون .

البته یه چیز میگم نخندینا . دوباره کردم تو گیر کرد :wall3:

دوباره کلنجار رفتم کلی تا درومد . دیه من توبه کنم کلید کنم تو این . اول میرم زاپاس از روش میسازم .

میبرمش دیگه در یه کلید سازی میدم کابل رو یه جوری از پشت بکشه . چون کابل از صندلی پیدا هست وقتی یکم میکشی بالا ولی خب من چیزی جز همین گیره های مشکل گشا نداشتم و انداختم دور کابل ولی خب انقدر جون نداشت و باز میشد دهنش

K.I.A
10-09-1390, 05:27 بعد از ظهر
نه نمیخندم ههههههههههههه / احتمالا ضامن پشتش گیره که کیلید توش نمیچرخه شایدم قفلت رفته مرخصی!

farzad_sh_2020
10-09-1390, 05:40 بعد از ظهر
نه نمیخندم ههههههههههههه / احتمالا ضامن پشتش گیره که کیلید توش نمیچرخه شایدم قفلت رفته مرخصی!

کیا جان میگم که قفل از پشت صندلی پیدا هست . کاملاً میچرخه . فقط کابل رو یکم در مرحله آخر میکشه که از جاش در رفته فکر کنم
ممنون میشم دوستان عزیز یه نفر از وضعیت قرار گیری کابل در قسمت پایین عکس بگیره برام از موتورش تا ببینم چه میشه کرد

K.I.A
10-09-1390, 05:47 بعد از ظهر
یه مثال ساده عینه سیم ترمز دوچرخه هست که با سرب سرش میره تو قلاف گیر میکنه

farzad_sh_2020
10-09-1390, 05:52 بعد از ظهر
یه مثال ساده عینه سیم ترمز دوچرخه هست که با سرب سرش میره تو قلاف گیر میکنه

کیا جان این رو میدونم
سرش گیر هست . ولی توی مسیرش درومده از جاش . یعنی بخاطر آزاد شدن از سر جای اصلی که در طول کابل هست خیلی کمتر کشیده میشه کابل و باز نمیکنه

حالا دوستان اگر عکس بذارن شاید بتونم همینجوری با پیچ گوشی چیزی جاش بندازم و بازش کنم

K.I.A
10-09-1390, 05:54 بعد از ظهر
اگه باز نشد دینامیت بزار مطمئن باش باز میشه !!! اگه اینجا بودی خودم برات درست میکردم.

farzad_sh_2020
11-09-1390, 10:47 قبل از ظهر
اگه باز نشد دینامیت بزار مطمئن باش باز میشه !!! اگه اینجا بودی خودم برات درست میکردم.

دینامیت هم میذاریم ما که شانس نداریم . میبینی موتوره تیکه تیکه میشه این تیکه صندوقه سالم میمونه : ) ) ) ) ) )

جالبه اوونروز با ****** حرف میزدم بعد گفت حتماً یه حکمتی توش هست که کلید تتو موتور گیر کنه . بعد دوتایی باهم گفتیم حتماً قسمت آقا دزده هست : ) ) )
این شد که دوباره نصف شب گفتم یا میرم درش میارم یا همونجا تو پارکینگ پیش موتور میخوابم : ) ) )

K.I.A
11-09-1390, 11:04 قبل از ظهر
چه داستانیه این موتورت خیلی باحاله موتورو ببر تو اطاقت تو رخته خواب راحتتری!!!

RIDER
11-09-1390, 06:09 بعد از ظهر
دینامیت هم میذاریم ما که شانس نداریم . میبینی موتوره تیکه تیکه میشه این تیکه صندوقه سالم میمونه : ) ) ) ) ) )
یاد تام جری افتادم:11:
جالبه اوونروز با ****** حرف میزدم بعد گفت حتماً یه حکمتی توش هست که کلید تتو موتور گیر کنه . بعد دوتایی باهم گفتیم حتماً قسمت آقا دزده هست : ) ) )
این شد که دوباره نصف شب گفتم یا میرم درش میارم یا همونجا تو پارکینگ پیش موتور میخوابم : ) ) )
هر مشکلی راه هلی داره بنظرم زیاد باهاش ور نرو یه بلایی سرش میاری ببر تهران خودتو راحت کن

farzad_sh_2020
11-09-1390, 10:26 بعد از ظهر
هر مشکلی راه هلی داره بنظرم زیاد باهاش ور نرو یه بلایی سرش میاری ببر تهران خودتو راحت کن

یعنی من 600.000 تومن کرایه رفت و برگشت شیراز به تهران بدم برای یه قفل ؟ ؟ ؟ ؟ ؟؟

فعلاً که کاریش ندارم . وقت کنم میدم این امداد کلید برام بازش کنه . اوونا همه دستگاهی دارن راحت کابل رو فکر کنم بتونه بکشه

RIDER
11-09-1390, 11:32 بعد از ظهر
برای چی 600 هزارتومن مگه موتور سنگین قاچاق میخوای از بندر بیاری بنداز پشت وانت ببر. کامیون یا تریلی 18 چرخ هم اینقدر نمیشه کرایش برامون بار میاره از تهران تا رشت تازه موتور نمیاره سوله و تیر میاره کلی وزنشه 600 هزارتومن:3:نه با با خیلی بالا فکر کردی

farzad_sh_2020
12-09-1390, 08:28 بعد از ظهر
برای چی 600 هزارتومن مگه موتور سنگین قاچاق میخوای از بندر بیاری بنداز پشت وانت ببر. کامیون یا تریلی 18 چرخ هم اینقدر نمیشه کرایش برامون بار میاره از تهران تا رشت تازه موتور نمیاره سوله و تیر میاره کلی وزنشه 600 هزارتومن:3:نه با با خیلی بالا فکر کردی

با تریلی نمیشه موتور آورد و خورد میشه موتور . نیسان قیمت بگیر شیراز تا تهران 300.000 تومن ن ن ن می باشد .

RIDER
12-09-1390, 11:29 بعد از ظهر
اااااووووووووووووفففففففف چه خبره

eshgh_namordeh
13-09-1390, 09:29 قبل از ظهر
موتور را ببر باربری بگو برام بیار تهران پول بیشتر بهش بده بگو دور و روش هیچی نزاره با بارها هم محکمش میکنه خودت هم اونجا بایست تا بار بزنه ازش هم بپرس کی میرسه تهران زودتر برو تو باربری منتظر باش اومد پیادش کن برات 100 تومن هم نمیافته - یک زمانی همش کار من بود تریل 125 را از اصفهان تا شمال میاوردم این که چیزی نیست نیازی نداره زیاد خرج کنی تازه بیمه هم میکنه

Kami
13-09-1390, 11:33 بعد از ظهر
دوستان پست ها انتقال داده شد .
بحث های این مدلی رو براش تاپیک باز کنید