PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موتورهای 250 ایرانی

alinozad
31-03-1389, 06:08 بعد از ظهر
سلام.خسته نباشین...چرا سایت خوابه؟
عزیزان میخوام یه کاری کنیم،اینجا هر کدوم اطلاعاتی درباره 250 های ایرانی میدونیم بذاریم
من معرفی میکنم شما اگه اطلاعات دارین تکمیل کنین:
فلات 250 بدون رادیات طرح ktm قیمت حدود 1750
101
===
فلات 250 با رادیات آب قیمت دقیق 2450
102
===
رادیسون 250 بدون رادیات که دیگه قدیمی شده حدود 1600
103
===
شوکا 250 بدون رادیات قیمت 1750حدود
104
===
متین 250 اطلاعات نا معلوم
===
تو رده 200 فعلا فلات یکی زده با انجین سوزوکی که میگه حدود 1750 بدون رادیات اما هیچکی اطلاعات نداره
در ضمن من کاربر اینجا نیستم یعنی زیاد نمیام اینجا اما خدائی تمام سایت های موتور خوابیدن و از این به بعد تصمیم گرفتم اگه توی سایت مبدا م تاپیک زدم اینجا هم بذارم.
اگه رادیسون خوب بود حتما اونو میگرفتم خیلی خوشگله خدائیششششش

panik
01-04-1389, 12:19 قبل از ظهر
رادیسون 250
تفاوت با 200 فقط انجین
پمپ ترمز عقب ضعیف (نیاز به هواگیری داره)
لرزش زیاد-(سرعت بالای 100 ترک دوم رو خیلی اذیت میکنه)
قدرت بالا-(توی افرود توی شیب زیاد خوبه)
تاپ اسپید: 126 (کیلومتر 10 تا زیاد میندازه یعنی 136)
کمک جلو ضعیف(کمی فشار باعث روغن زدن میشه)
لاستیک نوع افرود : بعد از 5 ماه استفاده عادی ریسی میشه !
استارت فوق العاده ضعیف و اسیب پذیر
شتاب اولیه خوب (کمی بیشتر از روان البته نوع 200 رادیسون با 200 روان)
ضرفیت باک : من تا 11 هم زدم

alinozad
01-04-1389, 01:08 قبل از ظهر
پانیک جان ممنون خیلی به دردم خورد فقط دقت کرده باشی درباره خود رادیسون 200 هم حرف و حدیث زیاده...به نظر شما که مصرف کننده ای این موتور از این لحاظ ها چطوره؟

1-زود خراب شدن(اصطحلاک)
2-مصرف سوخت
4-بودن قطعات
4-داغ کردن یا نکردن
5-رادیسون رو من هیچ جا پیدا نکردم چند دندس...فقط اشاره شد یکی پائیین چهار تا بالا که میشه 5 دنده یعنی 250 هم همینطوره؟
6-من کبیر 200 رو تست کردم دنده پائینش(یک) فقط قدرته و بدرد شهر نمیخوره اینم همینطوریه؟
7-کلا موتور بد قلقیه یا نه...ادمو خسته میکنه و اذیت میکنه؟
با تشکر.منتظر بقیه نظراتتون هستم
در ضمن یکی از خوبیهای این سایت اینه که وقت بیشتری میده تا پستتو ویرایش کنی و یکی دیگش اینکه قسمت تشکر خیلی جالبه و بدرد بخور.یکی از نکات بدشم اینه که خط پیشفرض اینجا ریزه و رو چشم فشار میاره پیشنهاد میکنم یا خود بچها این خط رو بولد کنن یا مدیر خط رو درشت تر کنه اینجوری بچه ها کور میشنا :12:

panik
01-04-1389, 01:53 قبل از ظهر
با توجه به عددهای خودتون جواب میدم
1=کمه ولی اگه رو یه قطعه کلید کنه صد بار هم که عوض کنی مثل اولش نمیشه
2=هر 100 تا 4-4.7 لیتر
3=تقریبا 90 درصدش هست.(فقط تو گمرک)
4=روغن ایرانی بریزی سریع داغ میکنه
5=5 دنده-200 و 250 از هیچ نظر فرق نمیکنه-فقط قدرت
6=دنده 1 فقط برای شتاب و قدرته.
7=خرجش انداره کراسه.
اگه قصد خرید تریل دارید در خرید روان ار وی شک نکن

alinozad
01-04-1389, 10:31 قبل از ظهر
با سلام.
شوکا 250:
انجینش 6 ماه گارانتی داره
کیلومترش دیجیتال هست
ترمزها دیسکی ان(که لهجه مشهدی ها میگین دیگسی :smile: )
صدای اگزوز زیبا
سرعت و قدرت و شتاب خوب
کمکش گازی نیتروژن با قابلیت تنظیم هست
لاستیک و رینگ جلو کوچیک تر از روان
جوشهای بدنه و شاسی و همینطور اتصالات از قبیل اتصالات خورشیدی عقب ضعیف
احتمال بکسوات و لیز خوردن توی شیب بالای 20 درجه وجود داره و حتی توی شیب های بالای 40 درجه هم با یک سوم گاز توی دنده یک از ابتدا به س*** به راحتی بالا میره
ضریب دنده ها بسیار پایین هستند(سریع باید دنده عوض کنی)
گفتن که 120 تا توی آفرود رفته!!!!
=====
یکی از دوستان گل توی سایتهای دیگه در باره شوکا 250 ای که داره اینو گفته که خودمم تو پرانتز تفسیر میکنم:
هر سری بنزین بزنی 250 تا راه میره(حجم 7.5 باک که خیلی کمه و تو آفرود ضد حال میزنه)
در ابتدا مشکلات زیادی داره و یه سری تغییرات باید توش انجام بدی(حوصله نداشته کامل بگه)
آچارکشی یادتون نره به نظرم این اصفهانی ها یا زور ندارن و یا توی انرژی مصرف کردن هم قناعت می کنن که دلشون نیومده حده اقل پیچها رو درست سفت کنن، یادتون نره که اگر آچار کشی نکنین بعد از یک ماه یک دفعه می بینین انجینش نیست(کسی به منظور نگیره همه جا خوب و بد داره ولی تاکید زیاد روی اچار کشی معلومه پیچها خیلی شل و ولن)
لاستیکش رو قبل از سوار شدن عوض کنین(بازم بی حوصلگی و کامل جواب ندادن)
تمامی اجزاء لاستیکی حالت فاسد داره که باید عوض بشه(مثل چی مثلا؟؟؟نمیدونم)
کمک وسط رو حتی المقدور بیارید بالا(کلا دلیل اینارو نگفته)
سر موتور سنگین هست و اصلا بدرد تک چرخ زدن نمی خوره توی پرش ها با سرعت بالا بد نیست(توی سرعت کم هم موتور کله میکنه و حادثه پیش میاد)
زاپاس بنزین نداره و باید حواست باشه که تموم نشه(فرض کنید توی افرود بنزین تموم شه که با حجم باک این خیلی احتمالش زیاده و باید مسیر کوتاه رفت)
زین راحت و نرمی نداره
جا پای عقب نداره و باید نصب کنیم و حدود 20000 تومن خرج داره
این بنده خدا فقط ایراداتشو گفته و خودش اعتراف کرده که حوصله نداره مزایاشو بگه....
حالا فرض کنین همه بی حوصله باشیم....روزگار قفل میشه اما بازم همینم غنیمته
فعلا یا علی

Red Hat
01-04-1389, 01:41 بعد از ظهر
بنظر کیفیت این موتور ها همه در سطح پایین هست و فقط شوکا حرفی برای گفتن داره.

high-speed
01-04-1389, 08:21 بعد از ظهر
با این اطلاعات من هم با دوست گلم panik موافقم

روان آر وی امتحانش رو پس داده و بنظرم موتور خوب و کارامدیه ، البته اطلاعات دقیق رو از حمید عزیز (red hat) دوست خوبم میتونی بگیری

چون هم فعالیتش تو زمینه آفرود و هم از سواری و خرج و مخارج روان باخبره

alinozad
02-04-1389, 12:11 قبل از ظهر
به به...آقا کسی اینجا حرفی از روان زد؟دوستان گلم ممنون که میگید اون خوبه یا این اما اون رده 200 هست و اینا 250!روان آر وی در بین 200 ها خوبه اگه 250 بیاد بهتره اما ما عادت داریم حرف از تریل میاد میگیم 200 روان...حالا کسی 250 بخواد یا لازم داشته باشه چی؟اگه به اونه هیوسانگ 125 یا کاوازاکی 125 از روان هم بهتره چرا اونو نمیگید؟مقایسه با روان اشتباه محضه...حالا اینم بگم که اون فلات رادیات دار خیلی خوبه و تو این رنج قیمت انصافا علیه اونم با رادیات آب...یعنی برید ببینید 250 با رادیات آب چنده تو ایران بعد با این مقایسه کنید...ولی انصافا نامردیه بیایم اونو با روان مقایسه کنیم...چون روان داره قدیمی میشه و اون موقع رادیات روغن ابهت داشت اما الان چی؟پس هر موتوری تو رده خودش و تو زمان خودش باید مقایسه شه.شما عزیزان که میتونید تحقیق کنید و اینجا اعلام کنید 250 های ایران چطوری ان بعد از مدیر هم خواهش میکنیم تا پستهای دیگرو پاک کنه میمونه اطلاعات مفید درباره 250!بعد ببینید چند نفر به این سایت میان تا این مطلب رو بخونن!!!!!البته من اینو هم اینجا زدم هم تو تی تی.یعنی تو کل ایران همین دو تا منبع هست که این اطلاعات رو داره پس سایت هم رونق پیدا میکنه...
در ضمن منو آقا حمید گل(یا همون red hat)معرفی کرد به این سایت و من اومدم عضو شدم.
بازم تشکر از همه.
یا علی

Red Hat
02-04-1389, 10:58 قبل از ظهر
اگه به اونه هیوسانگ 125 یا کاوازاکی 125 از روان هم بهتره چرا اونو نمیگید

این 2 موتور فقط از شرایط کیفیت از روان سر تر هستند و تو آفرود حرفی برای گفتن ندارند.

Alireza
02-04-1389, 10:05 بعد از ظهر
بحث در مورد امضا و باقی مسائل در پیغام خصوصی

high-speed
02-04-1389, 10:39 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان گل

اول اینکه علیرضا جان شرمنده و ممنون که متذکر شدی ، قصد راهنمایی داشتم

دوم اینکه دوست گلم alinozad عزیز من نخواستم توهینی کنم ، ببخشید که با راهنماییم ناراحتتون کردم

سوم اینکه تو رده 250 من خودم به مارک های خوشنامی مثل کاوازاکی و هوندا و سوزوکی و یاماها تکیه میکنم ، چون امتحانشون رو پس دادن

و حتی قدیمی ترین مدلهاشون هم تو رقابت با اینجور موتورها برتری خاصی دارن (البته بستگی به راکب موتور هم داره)

بازم تاکید میکنم تو رده 250 سی سی

با تشکر.....

high-speed
05-04-1389, 08:40 بعد از ظهر
دوستان گل من امروز این موتورهای هارتفورد رو دیدم که دست پلیس و تو بازار هم موجوده

چجور موتوراییه؟؟؟؟؟؟ ، ظاهرش که جوندار میزنه

اگه کسی اطلاعات داره بزاره لطفا...........ممنون

alinozad
06-04-1389, 01:13 قبل از ظهر
سلام.خوشحال شدم دیدم ایمیلم اومده که به 250 های ایرانی پاسخی اومده...اومدم دیدم سوال درباره یک موتوریه که باز هم طبق معمول 200 سی سی هست...ربطی به تاپیک نداره...آقا من کلا بیخیال تاپیک شدم همه باید همون 200 روان رو بگیریم...نه کسی علاقه داره به جنس جدید نه تحقیق میکنه...واقعا برای خودمون متاسفم توی تی تی که اینقد ادعا داره نتیجه نگرفتم مدیر اونجا هم که اونقد مغروره ازش سوال میپرسی با پیغام شخصی جواب نمیده انگار ریاست جمهوریه...باز لااقل مدیرای اینجا جواب میدن به آدم...بچه هاشم با مرامن...اینم بدونید که ذکات علم یاد دادن اونه!!!
اما حالا که به 250 اهمیت نمیدین اینو بگم درباره دوستمون high speed که پرسیده درباره هاتفورد(high speed جان دوست داریم.امیدوارم بدردت بخوره.اینجا 90%موتور پلیسا همین هاتفورداست تازه کلی هم ژست میگیرن بالای این موتورا...)
روغن خنک و هوا خنک
سیستم موتور ohv
100% کره ای اما منتاژ ایران
سرعت قدرت و هندلینگ عالی
دارای بالانسر انجین که لرزش موتور رو به 0 میرسونه
یه جورائی بین دسته خرگوشی و همین سی جی های خودمونه
اطلاعات دقیق تر رو نمیدن چون یه جورائی مشکل داره مثلا تاپ اسپید و اینجور چیزارو واسه موتور هائی که دست ن.ا هست رو نمیگن اما کلا موتور خوبیه این سربازا هم راضی بودن ازش و با بیت المال ما بدبختا باورتون نمیشه چیکارا میکنن!!!از جدول 40 سانتی رد میشن تو کوچه تک چرخ میزنن...اگه یه مافوق ببنتشون بد بخت میشن.انگار موتور تریل اینکارارو باهاش میکنن.
عمرا بذارن فروش آزاد داشته باشه یا لااقل ضعیفش میکنن قیمت اعلام شده حدود 2.400 هست.
این آخرین مطلبم درباره 250 سی سی هاست مگه اینکه یه حالی به تاپیک بدید تا منم امیدوار شم برم باز تحقیق کنم و عکس پیدا کنم:
متین 200 سی سی دقیقا موتور روان رو داره...متین 250 سی سی هم اومده که اگه یادتون باشه یه زمانی روان میخواست 250 بده که نداد!حالا این متین همون انجین روان 250 رو گذاشته!پس نتیجتا شما ها که اینقد میگید روان خوبه برید به خاطر خودتونم شده ببینید این 250 متین چیه من مشهد ندیدم باز شما پایتختیا میتونید پیدا کنید.
فعلا یا علی

high-speed
06-04-1389, 10:15 قبل از ظهر
علی جان شرمنده ، البته من حرفی از روان نزدم و فکر میکردم اینا 250 هستن

مرسی از اطلاعاتت ، من در مورد 250 کمی اطلاعات دارم اما ایرانیارو زیاد نمیشناسم

سعیمو میکنم تا تو داغ کردن تاپیکت بتونم کمکی کنم و مطلبی بزارم البته اگه اجازه بدی

بنظرت این موتورا بعد از یه مدت تو خرج نمیافتن؟(منظورم 250 ایرانیاست)

آخه تو ایران شرافت کاری تو شرکتهای خودروسازی زیاد مطرح نیست و هر جوری بخوان سمبل میکنن

دوست من موتور ایرانی دارشت هر روز تعمیر گاه بود ، خود تعمیرکارا هم میگن اکثر موتورای ایرانی سرطانن

مخصوصا اینایی که تازه وارد کردن ، البته اطلاعات کتبیشون خوبه اما وقتی میان دست خریدار ، هیچکدوم از خواسته های خریدارو انجام نمیدن

البته خوب خوب و بد داره ....و انصافا بعضی از موتورای داخل ایران هم خوب کار میکنن ، اما بازم ......مطمئنن میدونی منظورم چیه

در ضمن من چند روز پیش یدونه از این فلات 250 رو تو خیابوت دیدم (طرح ktm هست)

بد نبود......صدای خوب نه ولی معمولی داشت و انصافا قیافه ی قشنگی داره.....اما تو سرعتهای بالا گلگیر عقبش میلرزید

جای پلاکش هم خیلی بد جاییه ، پلاک میره زیر گلگیر.......بالاترین سرعتی هم که طرف رفت 120 کیلومتر بود

(تقریبا چون من کنارش میرفتم و با سرعت ماشین خودم مقایسه اش کردم)

اما خوب بنظرم تو این محصولاتی که شما معرفی کردین این از همشون دلچسب تره

راستی یادم رفت علی جان ، مام دوستت داریم

hamidton
06-04-1389, 10:38 قبل از ظهر
سلام
من ديروز تو كوهسار يه فلات 250 رو ديدم كه دو ترك ( يه پدر و پسر) ،*خيلي راحت داشت شيب 70 درجه رو ميرفت بالا ،*بدون هيچ لرزش و يا فشار اضافي به موتور ، بنظرم اگه همينطور بمونه و بعد از مدتي موتور خودشو ول نكنه ،*موتور خيلي خوبي نسبت به قيمتش باشه ،*در ضمن ظاهرشم قشنگ بود !:14:

Red Hat
06-04-1389, 11:08 قبل از ظهر
سلام خدمت همه دوستان

100% کره ای اما منتاژ ایرانهارتفورد برای تایوان هست.

متین 200 سی سی دقیقا موتور روان رو داره...متین 250 سی سی هم اومده که اگه یادتون باشه یه زمانی روان میخواست 250 بده که نداد!حالا این متین همون انجین روان 250 رو گذاشته!پس نتیجتا شما ها که اینقد میگید روان خوبه برید به خاطر خودتونم شده ببینید این 250 متین چیه من مشهد ندیدم باز شما پایتختیا میتونید پیدا کنید.متین 200 و 250 هم فقط ظاهر روان رو یدک میکشند و کیفیت روان ( qingqi) رو ندارند.

خيلي راحت داشت شيب 70 درجه رو ميرفت بالاحداکثر شیب که وسیله میتونه بره 45 درجه هست .( موتور یه زره بیشتر میتونه بره)

وقتی از پایین شیب رو میبینید فکر میکنید که شیب خیلی زیاد است ولی وقتی تو شیب قرار بگیرید ( با موتور ) میبینید که این طور نیست.

روی عکس زیر کلیک کنید

[/URL][URL="[Only registered and activated users can see links]"][Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

hamidton
06-04-1389, 12:00 بعد از ظهر
حداکثر شیب که وسیله میتونه بره 45 درجه هست .( موتور یه زره بیشتر میتونه بره)

وقتی از پایین شیب رو میبینید فکر میکنید که شیب خیلی زیاد است ولی وقتی تو شیب قرار بگیرید ( با موتور ) میبینید که این طور نیست.

ممنونم حميد جان ،*حق با شماست:7:

alinozad
06-04-1389, 02:37 بعد از ظهر
سلام ردهات جان مرسی حواسم نبود کره و تایوان رو قاطی کردم...چون چینی نبود کره پرید بیرون...های اسپید جان این موتورا وقتی دست پلیسه دیگه بدون چیه...این سی جی های خودمون که ایرانی ان خدائی مثه چی کار میکنن...حالا این جدیدا رو که میخوان فقط به ظاهر برسن ضعیف میزنن بعدشم موتور تایوانی و خرابی و لش شدن؟به نظرم امکان نداشته باشه...بابت اون قضیه تاپیک هم بگم این تاپیک مال ماست نه مال من...من پست اول رو زدم یعنی استارت زدم...بعدشم اجازه ما هم دست شماست.
من فعلا تو کف فلات رادیات داره هستم....

hamidton
06-04-1389, 04:10 بعد از ظهر
البته جهت اطلاع دوستان بايد بگم كه من امروز زنگ زدم نماينده فروش اين موتورهاي فلات 250 تو گمرك ( تاپ سيكلت يا همون نمايندگي برادران شهرياري)* ، كه گفت موجودي نداره و تريل 250 فقط sx جهانرو (كه همون CPI بايد باشه)* موجود داره و اونم با قيمت 4.400 !

Red Hat
06-04-1389, 05:17 بعد از ظهر
این موتورا وقتی دست پلیسه دیگه بدون چیهالبته این موتور ها کیفیت خوبی نسبت به موتور ها چینی در بازار داره ولی کیفیت به چینی و تایوانی بودن و.... ربطی نداره مثلآ موتور های جدید rmz سوزوکی( فکر کنم از 2009 به بعد) همگی برای سوزوکی چین هستند ولی همگی میدونیم کیفیت بسیاری بالایی دارند.

hamidton
08-04-1389, 10:43 قبل از ظهر
جهت استحضار دوستان بايد بگم ، اين موتور فلات 250 تو بازار خيلي كم گير مياد ،*همونطور كه گفتم نمايندگي فروشش موجودي نداشت و امروز تماس گرفتم با خود شركتش كه اونم گفت چون سند اين موتورا به مشكل برخورده فعلا موجودي ندارند !
من خودم از اين موتور خوشم اومده بود و از اونجايي كه نميخواستم زياد براي خريد موتور هزينه كنم ،*تصميم گرفته بودم اگه از نزديك اين موتور رو ديدم و پسنديدم بخرم ! ولي با اين اوصاف ديگه نميدونم چه كنم:11:
در ضمن خوشحال ميشم اگه كسي بتونه تو اين زمينه منو راهنمايي كنه (منظورم خريد موتور 200 يا 250 با حداكثر قيمت 3 يا 4 تومنه)

Red Hat
08-04-1389, 05:39 بعد از ظهر
سلام خدمت آقا حمید

من یه پیشنهاد دارم ولی یه خورده گرون هست ( نزدیک 6 میلیون)

اسم موتور ریجو هست و ساخت اسپانیا و انجین برای یاماها البته حجم موتور هم 200 هست و آب خنک و 6 دنده.
از نزدیک دیدم موتور خوبی هست.

[Only registered and activated users can see links]

برای اطلاعات بیشتر

hamidton
09-04-1389, 08:06 قبل از ظهر
سلام حميد جان
از راهنمائيت ممنونم ، راستش اين موتور رو تو نمايشگاه موتورسيكلت و تو غرفه كوير موتور ديدم ،بايد بگم تو نگاه اول زياد چشمم رو نگرفت و در ضمن با توجه به اينكه اين موتور رو آماده فروش ندارند و بايد يه چند ماهي براي تحويل گرفتن صبر كني گزينه خيلي خوبي نبايد باشه ،*البته قيمتش هم بنظرم يه 2 تومني زياده يعني 4 تومن بيشتر نبايد بي ارزه :11:

در ضمن من يكي از دوستام يه xl 250 داره كه 10 سال پيش ! خودم باهاش رفتم مزايده و برنده شديم و از اون وقت تا حالا فكر نكنم 500 كيلومتر بيشتر باهاش رفته باشه و موتور رو خوابونده خونش (چون پلاك بهش ندادند و الان هم رفت دنبالش گفتند بالاي 10 سال پلاك نميدند)* ،* بنظر شما و بقيه دوستان ميشه روش تغييرات داد و به روزش كرد ؟! يعني مثلا ترمزاش رو ديسكي كني و يه سري تغييرات تو ظاهرش مثل گلگير جلو و عقب و زين و .... !
چون من ميخوام براي آفرود از موتور استفاده كنم و اين موتور رو هم ميتونم با قيمت مناسبي ازش بخرم !

اگه شما و مابقي دوستان راهنمايي كنيد ممنون ميشم:29:

high-speed
09-04-1389, 09:08 قبل از ظهر
hamidton عزیز

بنظرم اگه بخوای اینکارو با موتور بکنی خیلی گرون تموم بشه

چون تو بعضی قسمتها باید سیستم کار رو به کل عوض کنی و این خرج زیاده

xl250 موتور خوبیه و تقریبا هنوز هم سیستمش قابل استفاده و در حد خودش خوبه

در ضمن اینو در نظر بگیرین که توی آفرود قطعات موتور زودتر از موعد خراب میشن و باید تعمیر یا تعویض بشن

و خوبیه این موتور اینه که هم قطعاتش زیاده و هم ارزون

موفق باشی

Red Hat
09-04-1389, 09:25 قبل از ظهر
hamidton عزیز

بنظرم اگه بخوای اینکارو با موتور بکنی خیلی گرون تموم بشه

چون تو بعضی قسمتها باید سیستم کار رو به کل عوض کنی و این خرج زیاده

xl250 موتور خوبیه و تقریبا هنوز هم سیستمش قابل استفاده و در حد خودش خوبه

در ضمن اینو در نظر بگیرین که توی آفرود قطعات موتور زودتر از موعد خراب میشن و باید تعمیر یا تعویض بشن

و خوبیه این موتور اینه که هم قطعاتش زیاده و هم ارزون

موفق باشی

نظر من هم همینطور.

saeed_anim
10-04-1389, 02:45 بعد از ظهر
09111342457 موتور توپ میخوای زنگ بزن یه لانزا دارم

Red Hat
10-04-1389, 08:09 بعد از ظهر
09111342457 موتور توپ میخوای زنگ بزن یه لانزا دارم

سلام

دوست عزیز ما برای فروش موتور تاپیک دارم [Only registered and activated users can see links]

ممنون که رعایت میکنید

soshiant
10-04-1389, 09:54 بعد از ظهر
الان هم رفت دنبالش گفتند بالاي 10 سال پلاك نميدند)* ،* بنظر شما و بقيه دوستان ميشه روش تغييرات داد و به روزش كرد ؟! يعني مثلا ترمزاش رو ديسكي كني و يه سري تغييرات تو ظاهرش مثل گلگير جلو و عقب و زين و .... !
چون من ميخوام براي آفرود از موتور استفاده كنم و اين موتور رو هم ميتونم با قيمت مناسبي ازش بخرم !

اگه شما و مابقي دوستان راهنمايي كنيد ممنون ميشم:29:

سلام . کی میگه به موتورهای بالای ده سال پلاک نمیدن ؟ اولا من چند وقت پیش سمت میرداماد یه ایکس ال 250 پلاک ملی دیدم ! دوما خود من یه ایکس ال 125 مدل 1983 (حدود 28 سال !)را پلاک ملی کردم ! بدون هیچ گونه درد سری ...... در ضمن اگر موتور را برای استفاده آفرود میخوای به نظر من ایکس ال خصوصا 250 گزینه مناسبیه ! چون اکثر قطعات اون آهنی است ! باور کنید سگ جون تر از ایکس ال من تا حالا موتوری ندیدم . چند وقت پیش رفته بودم کوهسار ، مطابق معمول از یه شیب که پایین اومدم تعادل موتور به هم خورد وخودم سریع از روی موتور پریدم کنار ! این موتور بیچاره بعد از چند تا پشتک زدن حدود 10متر روی خاک وشن لیز خورد ...... تنها یکی از راهنما ها شکسته شد !!!! بعدش هندل زدم وراه افتادم :25:
در ضمن نگران قطعات اون نباش که به نظر من از بقیه موتورها راحت تر گیر میاد !

اگر خواستی بیا ایکس ال 125 منو با پلاک ملی اش بردار اون 250 را برای من بگیر ! تفاوت قیمت را هم پرداخت میکنم :20:

soroush adventure
11-04-1389, 10:59 بعد از ظهر
سلام . چند روز پیش گمرک بودم چندتا عکس از sx250 جهانرو تهیه کردم .
در کل موتور خوب و با کیفیتی بنظر میرسه.دوشاخ عقبش آلومینیومی و حرفه ایه - موتورشم آب خنکه _ قیمتشم حدود 5/4 .
کمک های جلوش جالب نیست _ صاحبش خیلی راضی بود و از شتاب و قدرتش تعریف میکرد.
ولی بنظر من 5/4 براش زیاده مثلا حدود 3 می ارزه
.
.
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])...[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])...[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])...[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
نظر بدین ...

Red Hat
11-04-1389, 11:04 بعد از ظهر
بنظر من موتور خوبی هست ولی یه خورده گرونه . کمک جلوش هم اگه معکوس بود بهتر بود.

hamidton
12-04-1389, 10:29 قبل از ظهر
سلام . کی میگه به موتورهای بالای ده سال پلاک نمیدن ؟ اولا من چند وقت پیش سمت میرداماد یه ایکس ال 250 پلاک ملی دیدم ! دوما خود من یه ایکس ال 125 مدل 1983 (حدود 28 سال !)را پلاک ملی کردم ! بدون هیچ گونه درد سری ...... در ضمن اگر موتور را برای استفاده آفرود میخوای به نظر من ایکس ال خصوصا 250 گزینه مناسبیه ! چون اکثر قطعات اون آهنی است ! باور کنید سگ جون تر از ایکس ال من تا حالا موتوری ندیدم . چند وقت پیش رفته بودم کوهسار ، مطابق معمول از یه شیب که پایین اومدم تعادل موتور به هم خورد وخودم سریع از روی موتور پریدم کنار ! این موتور بیچاره بعد از چند تا پشتک زدن حدود 10متر روی خاک وشن لیز خورد ...... تنها یکی از راهنما ها شکسته شد !!!! بعدش هندل زدم وراه افتادم :25:
در ضمن نگران قطعات اون نباش که به نظر من از بقیه موتورها راحت تر گیر میاد !

اگر خواستی بیا ایکس ال 125 منو با پلاک ملی اش بردار اون 250 را برای من بگیر ! تفاوت قیمت را هم پرداخت میکنم :20:

سلام
اون موتورهايي كه شما ميگي و يا موتور خودت قبلا پلاك داشتند و الان فقط پلاك رو تعويض كردند:3:
اما در مورد موتورهايي كه تا حالا پلاك نداشتند (مثل اكثر 250 ها)* اگه مداركشون كامل باشه و مدلشون زير 10 سال بهشون پلاك ميدند ولي در غيراينصورت پلاكشون نميكنند:26:
در ضمن اگه بگي موتورت رو چند قيمت گذاشتي ممنون ميشم

soshiant
12-04-1389, 04:06 بعد از ظهر
سلام
اون موتورهايي كه شما ميگي و يا موتور خودت قبلا پلاك داشتند و الان فقط پلاك رو تعويض كردند:3:

حق با شماست . من از این موضوع اطلاعی نداشتم ..... در مورد فروش موتور : راستیتش من قصد فروش اون رو ندارم چون که ازش راضیم ولی اگه یک میلیون بردارن !!! اونو میفروشم و یه مقداری روش میزارم یک سوزوکی DF200 یا جبل میگیرم . هر چند که عاشق ax1 هستم ولی .....

ariya
14-04-1389, 01:21 قبل از ظهر
سلام من یه تریل دیدم فروشنده گفت مال شرکت لیفانه 250 بود ورادیات اب داشت کسی از این موتور اطلاعی داره ممنون میشم

soroush adventure
14-04-1389, 10:30 بعد از ظهر
سلام من یه تریل دیدم فروشنده گفت مال شرکت لیفانه 250 بود ورادیات اب داشت کسی از این موتور اطلاعی داره ممنون میشم

کجا دیدین ؟ قیمتش چند بود ؟ اگه تونستین یه عکس ازش بزارید

ariya
18-04-1389, 02:55 بعد از ظهر
بشه من خودم یه دونه خریدم عکساشو میزارم قیمتشم 2700000 من از مشهد گرفتم

alinozad
03-05-1389, 03:45 بعد از ظهر
این لیفانی که میگین عکسش هست صفحه اول همون فلاتیه که گفتم رادیات آب داره به نظرم اگه مشخصات فنیشو بدن و تاپ اسپید و قدرت و شتابش معلوم شه میشه قضاوت کرد اما اینجوری فقط فرقش فعلا با بقیه یه رادیاته

high-speed
03-05-1389, 11:39 بعد از ظهر
راستش من از این فلات توی گمرک (تهران) زیاد دیدم

فروش نسبتا خوبی داره این طور که من دیدم و چون طرح ktm زده مردم زود جذبش میشن

dadix3x
26-05-1389, 09:59 قبل از ظهر
سلام خدمت دوستان و سروران گرامی
به تازگی یه شوکا 250 خریداری کردم البته هنوز تو اببندیه و به نظر منم الان فقط میشه معایبشو گفت که البته پیشه تمیرکارش که بردم گفت یه سریشو برطرف کردن یه سریشم باید خودم درست کنم

Red Hat
26-05-1389, 11:01 بعد از ظهر
مبارک باشه . اگه میخوای در موردش صحبت کنی یه تاپیک مخصوص شوکا باز کن.

arbi
30-09-1389, 03:48 بعد از ظهر
جهت استحضار دوستان بايد بگم ، اين موتور فلات 250 تو بازار خيلي كم گير مياد ،*همونطور كه گفتم نمايندگي فروشش موجودي نداشت و امروز تماس گرفتم با خود شركتش كه اونم گفت چون سند اين موتورا به مشكل برخورده فعلا موجودي ندارند !
من خودم از اين موتور خوشم اومده بود و از اونجايي كه نميخواستم زياد براي خريد موتور هزينه كنم ،*تصميم گرفته بودم اگه از نزديك اين موتور رو ديدم و پسنديدم بخرم ! ولي با اين اوصاف ديگه نميدونم چه كنم:11:
در ضمن خوشحال ميشم اگه كسي بتونه تو اين زمينه منو راهنمايي كنه (منظورم خريد موتور 200 يا 250 با حداكثر قيمت 3 يا 4 تومنه)
دوست عزيز سلام.
اگه موتور خوب ميخاي با حجم 200 cc بيدرنگ برو دنبال ريجو
يعني حرف نداره. من خودم يكي دارم ولي صفر خريدم 5850000 تومن
از قيمت دست دو بيخبرم
يه سر شركت كوير موتور بزن.پشيمون نميشي

vahidshah
22-12-1389, 11:21 بعد از ظهر
از قیمت متین تریل 250 سی سی طرح روان هس اطلاع دارین؟

BKING
12-09-1390, 10:20 قبل از ظهر
از قیمت متین تریل 250 سی سی طرح روان هس اطلاع دارین؟

از این موتور ناشناخته قیمتی در دسترس نیست

فلات دوست
12-09-1393, 10:20 قبل از ظهر
آقا بهتر نیست عنوان این تاپیک رو بزارین موتورهایی تریل ایرانی؟ تا شامل تریلهای 200 هم بشه یا موتورهای 200 به بالای ایرانی

power
27-10-1393, 08:21 قبل از ظهر
سلام.آقا بنده قصد خرید فلات ۲۵۰طرح ktm رو دارم.
میشه در مورد معایب و مزیت ش برام بگید.
ممنون میشم.

farshad 54
27-10-1393, 08:29 قبل از ظهر
همه چیز در مورد فلات 250سی سی طرح کا تی ام ([Only registered and activated users can see links])
دوست عزیز

به جای اینکه تو همه تاپیک ها این سوال رو مطرح بفرمائید یه جستجو کنید همه چی هست .

موفق باشید