PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید مگلی 250

aligsx
07-09-1390, 04:37 بعد از ظهر
دوستان من میخوام یه مگلی سفید بخرم اگر گیرم بیاد سالمش.
1.چطور میتونم از سلامت انجین اطمینان حاصل کنم؟چیز زیادی از فنی موتور نمیدونم در حد اسم میشناسم.
2.چجوری میتونم توی یه مسافت کوچیک عیب هاشو بفهمم که بعدا کار نزاره رو دستم؟؟؟
3.موتور هم مثل ماشین میمونه که یه روغنی میریزن توش تا روغن سوزی و خرابیه موتورو چند ساعتی نشون نده؟
ممنون از کسایی که راهنمایی میکنن

Kami
07-09-1390, 05:05 بعد از ظهر
دوستان من میخوام یه مگلی سفید بخرم اگر گیرم بیاد سالمش.
1.چطور میتونم از سلامت انجین اطمینان حاصل کنم؟چیز زیادی از فنی موتور نمیدونم در حد اسم میشناسم.
2.چجوری میتونم توی یه مسافت کوچیک عیب هاشو بفهمم که بعدا کار نزاره رو دستم؟؟؟
3.موتور هم مثل ماشین میمونه که یه روغنی میریزن توش تا روغن سوزی و خرابیه موتورو چند ساعتی نشون نده؟
ممنون از کسایی که راهنمایی میکنن
شما خواستی بخری به خودم بگو میام موتورو میبینم
حتی موتور صفر هم باید دقت کرد که ایراد نداشته باشه
میتونی با دقت نگاه کردن به فلاپ ها بفهمی موتور سالمه یا نه
در مورد انجین هم باید باهاش راه بری ببینی درست گاز میخوره یا نه
بعد نگاه کنی ببینی روغن میده یا نه
و...
که البته اگه حرفه ای باشی راحت میفهمی

aligsx
07-09-1390, 10:31 بعد از ظهر
شما خواستی بخری به خودم بگو میام موتورو میبینم
حتی موتور صفر هم باید دقت کرد که ایراد نداشته باشه
میتونی با دقت نگاه کردن به فلاپ ها بفهمی موتور سالمه یا نه
در مورد انجین هم باید باهاش راه بری ببینی درست گاز میخوره یا نه
بعد نگاه کنی ببینی روغن میده یا نه
و...
که البته اگه حرفه ای باشی راحت میفهمی

**** جان ممنون از لطفت اگه مزاحمه وقتت نمیشم و میتونی کمکم کنی خیلی خیلی خوب میشه اگه بیای باهم بریم برای خرید:happy4::999::happy4:.
اخه من از فنی سر در نمیارم که بفهمم گاز خورش چطوریه:297:.قربونت تو که باشی دیگه همه چی حله دیگه خیالم راحته که بهم نمیندازن دمت گرم خیلی خوشحالم کردی باعث دلگرمیم شدی:grouphug::happy4:.

امشب رفته بودم گمرک ساعت 7 بیشتر مغازه ها بسته بودن!!! میگفتم اقا مگلی کارکرده دارین میگفت موتور ملی میخوای؟به مسخره میگفتم اقا اره موتور ملی میخوام دارین:23:؟میگفت نه همین 3 ساعت پیش فروختم!!!
مگه موتور ملی هم تولید میشه؟جدیده؟:297:

matrixaidin
07-09-1390, 10:42 بعد از ظهر
راستي علي
امروز گمرك بودم 2 تا مگلي سفيد ديدم اصلا يه چيز ديكه بود
حدود قيمتم گفت 5200/5500 ولي نپرسيدم مدلش چيه

aligsx
07-09-1390, 10:46 بعد از ظهر
راستي علي
امروز گمرك بودم 2 تا مگلي سفيد ديدم اصلا يه چيز ديكه بود
حدود قيمتم گفت 5200/5500 ولي نپرسيدم مدلش چيه

سفیدش هست گمرک من پرسیدم.
صفر مگلی سفید 5300
در حد 4700
کارکرده از 3200
اماده محضر

matrixaidin
07-09-1390, 10:50 بعد از ظهر
پس اين يارو چي گفته به من؟؟؟:297:
مطمني؟
گرون نشده؟

K.I.A
07-09-1390, 11:53 بعد از ظهر
خواستی مگللی بگیری با یکی برو که این موتورو داشته و همه چیشو میدونه هر موردی پیدا کردی خواستی ببینی من در خدمتم...

Babak
08-09-1390, 12:18 قبل از ظهر
اگر پولت می رسهحتما صفر بخر چون میدونی چیه:7tir:

aligsx
08-09-1390, 01:03 قبل از ظهر
خواستی مگللی بگیری با یکی برو که این موتورو داشته و همه چیشو میدونه هر موردی پیدا کردی خواستی ببینی من در خدمتم...
ممنون کیا جان .
همه بهم همین حرف تورو میزنن که با یکی برو که خودش این موتورو داشته.خیلی اقایی داداشی.
مورداش که توی گمرک اماده ی دیدنه اما بزارم برای بعد عاشورا بهتره الان چون فک میکنن برای محرم فقط میخوام و دخمل بازی یکم چرت و پرت قیمت میدن و حرف میزنن.
من چقدر دوستای خوب و بامعرفت دارمو خودم خبر نداشتم!!!

اگر پولت می رسهحتما صفر بخر چون میدونی چیه:7tir:
بابک جان پولش هست اما صفرش به محض اینکه راه بره و از صفری در بیاد 600 تومان افت قیمت و ضرر روی شاخشه تازه بغیر از بیمه و اچار کشی و ... .
من نهایتا تا 4 یا 4.200 بیشتر نمیخوام هزینه کنم که از اونور موقع فروش کمتر ضرر کنم.
ایشالا با کمک کیا و **** و هر کسه دیگه ای که بیاد یه خوبش رو میخرم.

Ali
08-09-1390, 10:03 قبل از ظهر
علی بنظر من اگه کارکرده میخوای حتما با یکی برو ولی اگه دنبال صفری الان نگیری بهتره چون سری جدید و انژکتوری مگلی قراره بیاد که اگزوزشم عوض شده کویرم عکس تار این مدلو تو سایتش گذاشته یعنی تا 2-3 ماه دیگه میاد

nOviA
08-09-1390, 12:06 بعد از ظهر
علی به نظر من مگلی نخر. تو که این همه جمع کردی.یکم دیگه صبر کن بده یه دایلیم بخر. خیلی بهتره

Ali
08-09-1390, 12:50 بعد از ظهر
علی به نظر من مگلی نخر. تو که این همه جمع کردی.یکم دیگه صبر کن بده یه دایلیم بخر. خیلی بهتره تو این که شکی نیست دایلیم خیلی بهتره مگلی انژکتوریشم بیاد بازم به پای دایلیم نمیرسه

nOviA
08-09-1390, 01:19 بعد از ظهر
لازم به ذکره که با ورود مگلی های جدید میخوره تو سر مگلی های قدیمی.

Kami
08-09-1390, 02:37 بعد از ظهر
پست ها انتقال داده شد

reza KTM
08-09-1390, 03:19 بعد از ظهر
علی به نظر من مگلی نخر. تو که این همه جمع کردی.یکم دیگه صبر کن بده یه دایلیم بخر. خیلی بهتره
علی که نمیخواد کاری باش بکنه به قیافش خیلی کار داره
منم واقعا رخ مگلی رو دوست دارم تو خوشگلی به نظر من اول دربی و مگلی بعد هیو و در آخرم دایلیم
مگلی بخر خوبه فقط در حدش رو بگیر نه ترکیدش رو

aligsx
08-09-1390, 07:21 بعد از ظهر
علی که نمیخواد کاری باش بکنه به قیافش خیلی کار داره
منم واقعا رخ مگلی رو دوست دارم تو خوشگلی به نظر من اول دربی و مگلی بعد هیو و در آخرم دایلیم
مگلی بخر خوبه فقط در حدش رو بگیر نه ترکیدش رو
فرمایشات داش رضا به شدت تایید میشه
ممنون از کسایی که به فکر منم هستن و راهنمایی میکنن.محمد جان پول دایلیم هست ولی سیس جالبی نداره{به دایلیم سوارا بر نخوره}

nOviA
08-09-1390, 07:34 بعد از ظهر
یعنی 5 تومن داری؟ خب عزیز من یکم دیگه صبر کن بده 1 هیو بخر.

با 5.5 میتونی یه هیو تمیز سال 89 بخری. خیییلی از مگلی بهتره.

بعدشم اگه واقعا میخوای مگلی بخری صبر کن مدل جدیدا بیاد. اینی که الان هست از نظر من مفت گرونه. اصلا ارزش نداره. پولتو میریزی دور اصلا هم لذت موتور اسپرت رو نمیفهمی. چون رفیقمی دارم میگم. اگه یکی دیگه بود بعد از پست اولم دیگه پست نمیدادم.

Kami
08-09-1390, 08:21 بعد از ظهر
مگلی من یدونه سفید خریدم همون روز اول ریپ میزد + لرزش داشت + اصلا پایداری نداشت تو سرعت
بعد از 1 هفته الکی فلاپش شکست
افت قیمتش خیلی بود 1 میلیون زیر قیمت دادم
کلا مگلی رو باید کسی بخره که فنی چیزی شد درستش کنه
موتور بی خرج میخوای دایلیم قرمز بخر خیلی خوشگله
وفتی میخوای تو قرار ها شرکت کنی باید یه چیز خوب بخری . یهو دیدی مگلی خراب شد

aligsx
08-09-1390, 08:52 بعد از ظهر
یعنی 5 تومن داری؟ خب عزیز من یکم دیگه صبر کن بده 1 هیو بخر.

با 5.5 میتونی یه هیو تمیز سال 89 بخری. خیییلی از مگلی بهتره.

بعدشم اگه واقعا میخوای مگلی بخری صبر کن مدل جدیدا بیاد. اینی که الان هست از نظر من مفت گرونه. اصلا ارزش نداره. پولتو میریزی دور اصلا هم لذت موتور اسپرت رو نمیفهمی. چون رفیقمی دارم میگم. اگه یکی دیگه بود بعد از پست اولم دیگه پست نمیدادم.
باشه محمد جان ممنون.این سری جدیدا کی میاد؟

**** من نمیخوام زیاد ازش کار بکشم اونم کرم نداره الکی و بدون بهونه خراب بشه که!
بیشتر برای خوشگلیش میخوام بگیرم.سفیدش خیلی زیباست.

من نمیدونم چرا همه توی سایت برای هر موضوعی فقط حرف های منفی به کار میبرن خب یکی میخواد یچی بخره یذره راهنماییش و نصیحت میکنن نه اینکه بزنن توی ذوقش.بجای تشویقتونه؟از 125 میخوام مگلی بگیرم و پیشرفت کنم!!!

لاستیک های مگلی مخصوص چه شرایط و اب و هوایه؟{خشک یا خیس یا معمولی}
وضعیت سر خوردنش چطوره؟من با همین 125 خیلی میخوابونم دیگه فک کنم با اون تا اخرین زاویه بخوابونم.بخاطر همین سر میخوره یا نه؟
هوا بارونی بشه لاستیکاش سر میخوره؟ترمزش چطور میشه؟

Kami
08-09-1390, 09:00 بعد از ظهر
باشه محمد جان ممنون.این سری جدیدا کی میاد؟

**** من نمیخوام زیاد ازش کار بکشم اونم کرم نداره الکی و بدون بهونه خراب بشه که!
بیشتر برای خوشگلیش میخوام بگیرم.سفیدش خیلی زیباست.

من نمیدونم چرا همه توی سایت برای هر موضوعی فقط حرف های منفی به کار میبرن خب یکی میخواد یچی بخره یذره راهنماییش و نصیحت میکنن نه اینکه بزنن توی ذوقش.بجای تشویقتونه؟از 125 میخوام مگلی بگیرم و پیشرفت کنم!!!

لاستیک های مگلی مخصوص چه شرایط و اب و هوایه؟{خشک یا خیس یا معمولی}
وضعیت سر خوردنش چطوره؟من با همین 125 خیلی میخوابونم دیگه فک کنم با اون تا اخرین زاویه بخوابونم.بخاطر همین سر میخوره یا نه؟
هوا بارونی بشه لاستیکاش سر میخوره؟ترمزش چطور میشه؟

مگلی من همون روز اول بنزین میداد !!!
لاستیک های موتور های ریس زود تر از موتور های شهری لیز میخوره
میخوای بخری بخر دنبالتم میام که سرت کلاه نره اما از ما گفتن بود

matrixaidin
08-09-1390, 10:14 بعد از ظهر
علي جان بچه ها كه اين حرف ها رو ميزنن دوست دارناگرم فردا خدايي نكرده چيزي شد نگي رفيق با مرامم نداشتيم كه مارو راهنمايي كنه

BEHDAD
08-09-1390, 10:25 بعد از ظهر
علی جان

رفتی قیمت گرفتی
لطف کن بگو یه مگلی قرمز مدل 89 5000کارکرد چند میدن؟! من کمتر بزارم بفروشم موتورمو
البته واسه من یه دست کامل فلاپ نوع داره که در حد که نه نوع دیگه :23:
بو زودی میزارم واسه فوروش یه هیو بگیرم! مگلی واقا واسه من کوچیکه!

Masoud
09-09-1390, 12:09 قبل از ظهر
به به داش علی گل..........
شرمنده داداش دیگه جواب پیامک ات و پیام خصوصی کردم.....
علی جان مگلی موتور خوبیه بد نیست ولی حرف ما اینه اگر پول ات رسید هیو بخر البته هیکل هیو هم به نظر من به هیکلت نمی خوره و مگلی مناسب تره و کنترل اش هم راحت تره نسبت ب جسه ات ...
حالا من چرا دایلیم و نمی گم چون تو فقط موتور طرح ریس می خوای ولی دایلیم یه ذره تورینگ هم هست.........
یکی از دوستان خودم می خواست مگلی بخره .... به اسم فرزاد که تو سایت هم تایپیک زد من بهش گفتم پول داری هیو بخر اونم پولش و ردیف کرد براش یه هیو با 5000 تا کارکرد خریدیم 6.500 با اگزوز تایگر ....
حالا رو این حساب بود در ضمن برای رفتن و بازدید از موتور حتما رو من حساب کن چیزی سرمون نمی شه ولی می تونیم اگزوز اش رو چک کنیم:happy4: ...

البته اگه تلفنی هماهنگ کنی .....

Aka
09-09-1390, 03:00 قبل از ظهر
آفتابه خرج لحیمه
میدونی آخه مال خانوم بازی هم نیستی که بگم ....
اگه موتور ریس میخوای ، بگرد یه هیوسانگ تمیز بخر ، مگلی سرطانه

aligsx
09-09-1390, 07:08 قبل از ظهر
به به داش علی گل..........
شرمنده داداش دیگه جواب پیامک ات و پیام خصوصی کردم.....
علی جان مگلی موتور خوبیه بد نیست ولی حرف ما اینه اگر پول ات رسید هیو بخر البته هیکل هیو هم به نظر من به هیکلت نمی خوره و مگلی مناسب تره و کنترل اش هم راحت تره نسبت ب جسه ات ...
حالا من چرا دایلیم و نمی گم چون تو فقط موتور طرح ریس می خوای ولی دایلیم یه ذره تورینگ هم هست.........
یکی از دوستان خودم می خواست مگلی بخره .... به اسم فرزاد که تو سایت هم تایپیک زد من بهش گفتم پول داری هیو بخر اونم پولش و ردیف کرد براش یه هیو با 5000 تا کارکرد خریدیم 6.500 با اگزوز تایگر ....
حالا رو این حساب بود در ضمن برای رفتن و بازدید از موتور حتما رو من حساب کن چیزی سرمون نمی شه ولی می تونیم اگزوز اش رو چک کنیم:happy4: ...

البته اگه تلفنی هماهنگ کنی .....
ممنون مسعود جون.اره خداییشم هیو بمن بزرگه.
دمت گرم داش مسعود ممنون.حتما بهت خبرش رو میدم تا الان **** و کیا و تو میخواید باهام بیاید.دمتون گرم خیلی باحالید و با معرفت.دوستان ظرفیت اساتید برای خرید مگلی داره کامل میشه لطفا زودتر اقدام کنید{بیچاره فروشنده میگه اینارو ببین این همه ادم اومدن یه مگلی بخرن!!!}:25r30wi:

Sination
09-09-1390, 01:57 بعد از ظهر
نخرییییییی ها

reza KTM
09-09-1390, 02:21 بعد از ظهر
مرده شور تنوع بازار ایران رو ببرم که یه نفر که بخواد یه موتور خوشگل بگیره حداکثر 2 تا گزینه داره مگلی یا هیو

ولی من میگم اگه واسه خوشگلی بخوای دربی هم بد نیست خوبم میتونی گیر بیاری چون خیلی طرفدار نداره واسه سرعت پایینش و قیمت کارکدش مناسبه چون مغازه دار فقط میخواد رد کنه موتورو بره
خیلی خوشگله من عاشق ترک عقبشم هم کیفیت داره هم هندلینگ فقط سرعت نداره (حداکثر 135 تا 140)
اگر اهل سرعت نیستی اون رو بگیر اگرم سرعت دوست داری که تنها گزینت مگلیه که سفیدش واقعا خوشگله

اینم بگم من از 250 سر در نمیارم وگرنه حتما باهات میومدم انشالله خواستی تریل بگیری باهات میام

aligsx
13-09-1390, 01:16 بعد از ظهر
توی این 1 هفته ترکیدم اینقدر تحقیق کردم و فکر کردم.
یه سری میگن صبر کن تا انژکتوری مگلی بیاد بعد کاربراتش ارزونتر میشه و اون موقع بین انژکتور و کاربرات انتخاب کن.که خودم به شخصه قبول دارم حرفشونو.
چون اگه الان کاربرات بگیرم وقتی انژکتور بیاد زیاد ضرر میکنم.
حالا فعلا شاید یه اپاچی خشک بگیرم و بعدش که انژکتور اومد و یه مقدار که جا افتاد و امتحانشو پس داد مگلی بگیرم.
رفقا نظرتون چیه؟

Kami
13-09-1390, 01:21 بعد از ظهر
توی این 1 هفته ترکیدم اینقدر تحقیق کردم و فکر کردم.
یه سری میگن صبر کن تا انژکتوری مگلی بیاد بعد کاربراتش ارزونتر میشه و اون موقع بین انژکتور و کاربرات انتخاب کن.که خودم به شخصه قبول دارم حرفشونو.
چون اگه الان کاربرات بگیرم وقتی انژکتور بیاد زیاد ضرر میکنم.
حالا فعلا شاید یه اپاچی خشک بگیرم و بعدش که انژکتور اومد و یه مقدار که جا افتاد و امتحانشو پس داد مگلی بگیرم.
رفقا نظرتون چیه؟
اپاچی کجا مگلی کجا
پالس 220 بگیر
اپاچی اگه میخوای بگیری فقط سفیدشو نگیر

حسـن
13-09-1390, 01:34 بعد از ظهر
اگه نخریده فکر ضررش را بکنی هیچی از لذت موتور سواری نمی فهمی
هرکدوم که دلت خواست را قرص و محکم بخر سواریت را بگیر بعدش فکر ضرر دادنش را باش اینطوری فایده نداره

aligsx
13-09-1390, 01:38 بعد از ظهر
اپاچی کجا مگلی کجا
پالس 220 بگیر
اپاچی اگه میخوای بگیری فقط سفیدشو نگیر

پالس 220 نسبت به اپاچی سخت فروش میره.
اپاچی بیشتر جا افتاده و برای 4.5 ماه سواری گرفتن کافیه.
چرا؟سفیدش که خوشگله.
تو چه رنگی پیشنهاد میکنی؟

Kami
13-09-1390, 01:43 بعد از ظهر
پالس 220 نسبت به اپاچی سخت فروش میره.
اپاچی بیشتر جا افتاده و برای 4.5 ماه سواری گرفتن کافیه.
چرا؟سفیدش که خوشگله.
تو چه رنگی پیشنهاد میکنی؟
پالس هم مشتری خودشو داره . 4 5 ماه کم نیست باید لذت ببری ازش
سفیدش زیاد . خره . مال سوسولاس .
یا قرمز یا مشکی

Babak
13-09-1390, 03:06 بعد از ظهر
بی خیال مگلی مگه آچارات قولنج کردن که می خوای مگلی بگیری؟:riz481:

reza KTM
13-09-1390, 04:06 بعد از ظهر
اصلا به دربی علاقه نداری؟

mosim2m
13-09-1390, 06:12 بعد از ظهر

دیگه کسی سراغ دربی نمیره ، کیفیت نداره دیگه . اون دربیای قدیم یادش بخیر خیلی باحال بودن ! من که ترجیح میدم از خونه بازیو تماشا کنم !:4chsmu1:

aligsx
13-09-1390, 06:22 بعد از ظهر

علاقه دارم رضا جون ولی برای 160 سی سی زیادی گرونه.الان 17 شهریور بودم یه دربی کم کارکرد میگفت 6.5

reza KTM
13-09-1390, 06:44 بعد از ظهر
علاقه دارم رضا جون ولی برای 160 سی سی زیادی گرونه.الان 17 شهریور بودم یه دربی کم کارکرد میگفت 6.5
منم میدونم خیلی گرونه گفتم اگر سرعت میخوای که هیچ ولی اگر کیفیت ، نرمی ، هندلینگ خوب و ... و از همه مهم تر قیافه میخوای دربی گزینه مناسبیه

الان آپاچی یا پالس گرفتنت هم خوبه هم بد
بدیش اینه که الکی داری هزینه میکنی وقتی میخوای مگلی بگیری با همین سی جی برو کارات رو بکن دیگه چه کاریه بری آپاچی بخری
خوبیش اینه که از پشت سی جی میای رو یه موتور تقریبا حرفه ای تر و با ترمز دیسکی آشنا تر میشی با سرعت بیشتر آشنا تر میشی و کلا آماده تر میشی برای پشت مگلی نشستن

ولی دربی من چقدر دوسش دارم:icon_pf _99_:

Babak
14-09-1390, 03:22 بعد از ظهر
علی خوتو نچپو تو درده سر مگلی هر روز یه ورش میشله.پولتو هدرنده

K.I.A
14-09-1390, 04:56 بعد از ظهر
چرا ما میخوایم نظرمونو اعمال زوری کنیم از بچه ها راهنمایی و نظر خواست هرکس هم یه چی گفت خودش کاملا میفهمه و و تصمیم ونظر با خودشه هر موتوری بگیره بلاخره باید خرجش بکنه بابک جان خود شما مگه همون روز اول انزکتورات خراب نشد یا ایرادای دیگه کلی خرجش کردی یا هیو مگه خراب نشده این همه مشکل عجیب پیدا میشه مگللی هم همینطور یا نینجا یا دربی خودم دیدم که انجینش نابود شده بود یک میلیون و نیم خرج انجینش شد !!!! حتی موتورای خر خارجی cbr 1000 زردیو تو پیست دیدم که موتورش قفل کرد راکبشو زد زمین!!! اینا که موتوره ///بنز amg s 500 در حد صفر دیدم که موتورش ایراد داشت وهم گیربکس که قطعاتش بصورت سفارشی از دبی اومد و 27 میلیون خرجش شد !! کیفیت بنز حرف اول میزنه .جنسیس کوپه وارداتی که ایرادی پیدا کرد که کارشناس کره ای هم اومد نفهمید که چرا این جوری شده و یه نیم موتور براش اوردن که 15 میلیون خرجش شد !!! عزیزای من اینا ساخت خدا نیست ساخت بشره اگه دقت کرده باشید/ روشون اصلا تعصب نداشته باشید حتی فراری به خدا همشون عینه هندونه میمونن منتها در صد خطاشون فرق داره....به نظر من همه هر طوری تونستن راهنمایی کردن تصمیم اصلی با خودشه بهتره ادامه ندید دیگه و اگه سوالی بود پ خ باشه مرسی از همتون.

جانسون
15-09-1390, 12:33 بعد از ظهر
علی جا ببین دلت چی میگه همون کارو بکن...

اگه میخوای وایسی تا انزکتور مگلی بیاد یه اپاچی 180 بگیر .... تا 5 6 ماه دیگه ک بخوای بفروشی فوقش 400 ت ضرر(خونه اخرش) ولی تو این 5.6 ماه 10 برابر لزتشو میبری....

اگه دستو اپاچی تمز گیرت بیاد 200 نا 300 ت فرقشه که بنظره من صفرشو بگیره میدونی چیه....رنگه زرشکیش و هنوز ک هنوزه بعد 6 ماه خز نشوده یا رزد موز یزش

نظره من بود باز ببین دلت چی میگه از اپاچی 180 هر چی خاسیتی بگو تا جایکه بتونم کمک میکنم.....

aligsx
15-09-1390, 05:47 بعد از ظهر
رفقا زنون نسل دو قیمتش دونه ای چنده؟
نءون قیمتش چنده؟ { دوره 2تا چراغ مگلی }
کجا نصب میکنن و کارشون درسته؟
چقدر پول نصب و اجرتش میشه؟

reza KTM
15-09-1390, 06:08 بعد از ظهر
فکر کنم علیرضا مدیر سایت این کار رو میکنه و تاپیکش رو زده بود اگر اشتباه نکنم بهش پخ کن بهت میگه

K.I.A
15-09-1390, 09:25 بعد از ظهر
رو مگللی بک لایت جواب میده به جای چراغ کوچیک اما قیمتش بالاست زنون هم یه دونه بیشتر جواب نمیده روش...

Alireza
15-09-1390, 10:05 بعد از ظهر
زنون نسل 2 35 تومنه با 6 ماه گارانتی و بهترین کیفیت مدل دیگه هست 30 تومن که تضمینی نمیدم
نسل 1 هم 20 تومن زنون هم رو 2 تاش جواب میده چون مگلی همزمان روشن نیست
نئون گازی دور چراغ ها حدود 50 در میاد که مدل امادش هم هست led اون 30 تومن
باقی بحث تو پی ام

aligsx
19-09-1390, 12:29 قبل از ظهر
1.مگلی یه دست کامل فلاپ نو چنده؟همه فلاپ هاش
2. راهنماش چنده؟
3. زین چنده؟
4. چراغ خطر عقبش شنیدم داغ میکنه میسوزه.چه کاری میشه انجام داد که داغ نکنه و سالم بمونه؟
5. چرخ عقب و جلو قیمتش چنده؟
6.لنت ترمزش چنده؟
7. یه باک نو قیمتش چنده؟

nOviA
19-09-1390, 12:33 قبل از ظهر
علی مگه میخوای بری جنگ با موتورت؟

aligsx
19-09-1390, 12:39 قبل از ظهر
علی مگه میخوای بری جنگ با موتورت؟

محمد هنوز که نخریدمش اما دارم یه براورد قیمت میکنم که یهو جا نخورم بعدش.
چون بلاخره موتور دست 2 خرجم داره

K.I.A
19-09-1390, 01:11 قبل از ظهر
اولا فلاپ تعمییر میشه کرد حتی اگه نابود شده باشه 2-من تا به امروز ندیدم چراغ عقب مگللی خراب یا اب بشه حتی مال من که از اگزوزش اتیش میاد بیرون(بک فایر)هیچیش نشده/3-زینو موتونی باهر جنسی وهر رنگی روکش کنی/4- راهنماش دونه ای 10تومنه که اولا 50 بود/5-لنتشو من 5هزار تومن گرفتم که اولا 70 بود و هی ارزونتر شد و اگه 5تومن نمیخوای بدی میتونی لنت بکوبی /6-باکم با 50 تومن لحم شده باشه درست میشه نوش حدود400 هست که بازم داره ارزونتر میشه 7- لاستیکاشم 2تاش 300خرج داره البته مدلای بهتری هست/8- فلاپاشم همش دونه ای حدودا 50 هست که کلگیش 80 که اونم باز ارزونتر داره میشه ///////اما به نظرم تو با مگللی میخوای به امریکا حمله کنی!!!

Masoud
20-09-1390, 10:10 قبل از ظهر
1.مگلی یه دست کامل فلاپ نو چنده؟همه فلاپ هاش
2. راهنماش چنده؟
3. زین چنده؟
4. چراغ خطر عقبش شنیدم داغ میکنه میسوزه.چه کاری میشه انجام داد که داغ نکنه و سالم بمونه؟
5. چرخ عقب و جلو قیمتش چنده؟
6.لنت ترمزش چنده؟
7. یه باک نو قیمتش چنده؟

راهنماش و گمرک دونه ای 6 می ده البته یه ذره بزرگ تر
فلاپ چند تیکه اس که کیا قیمت اش و گفت و قابل تعمیره. فلاپ موتور میلاد تو اتوبان در رفته بود و بردیم گمرک باسه تعمیر اش 60 دادیم دو طرف فلاپ و .....
زین رو هم می تونی تو گمرک روکش بزنی با سیلیکون روش میشه 25 تومان...
بقی اش رو هم کیا زحمت اش و کشید.........
راستی قبل از عاشورا تاسوعا تو گمرک یه موتور مگلی زرد مدل 89.8 با 3.500 کارکرد بدون خطو خش در حد خریدیم 3.650.000 حالا نمی دونم چقدر بالا پایین خریدیم دیگه ^ چون داره می خوره تو سر مگلی چون داره انژکتور اش میاد ....
منم نتونستم تو سایت مشورت کنیم چون دوستم 1 شب پیش از خرید موتور یه دونه زرد شو تو خیابون دید و عاشقش شد و پالس Ug4 89 شو 1600 فروخت (بدون اطلاع من . فک کنم ارزون فروخت)
بعد از تعطیلی هم برادران موتور شخصی سوار موتور و تو باغ فیض گرفتن و الان لالاست
.....

Masoud
26-09-1390, 03:30 بعد از ظهر
سلام به دوستان امروز رفتیم از شهریاری موتور و خریدیم بنده خدا انقدر باهاش چونه زدم آ:gigglesmile:خرش داشت پشیمون می شد البته سر فروشنده کلاه نمی ره
موتور و 450.000 تومان تخفیف گرفتم:3: دیگه آخر سر اعصاب **** و علی هم خورد شد **** می گفت کاش موقع خرید تو رو می بردم تخفیف می گرفتی ...راجب سلامت اش هم من که تا خونه علی اووردم مشکلی ندیدم فقط باید یه تنظیم بره ...

دست **** هم درد نکنه ما رو همراهی کرد

راستی شیرینی ما رو علی داد شما دیگه خودتون با علی طرفید...
علی دادا مبارک ات باشه..........

reza KTM
26-09-1390, 03:36 بعد از ظهر
مبارک باشه
کاشکی منم میومدم یه شیرینی ازش میگرفتما حیف شد ولی میگیرم ازش
چنر خریدی ؟
چه رنگی؟
چقدر راه رفته؟
مدلش چیه؟

Kami
26-09-1390, 04:30 بعد از ظهر
مبارک باشه
کاشکی منم میومدم یه شیرینی ازش میگرفتما حیف شد ولی میگیرم ازش
چنر خریدی ؟
چه رنگی؟
چقدر راه رفته؟
مدلش چیه؟
4 میلیون و 50 تومن
سفید
هزارو خورده ای
مدل 90 برج 4

Masoud
26-09-1390, 05:03 بعد از ظهر
سلام به دوستان امروز رفتیم از شهریاری موتور و خریدیم بنده خدا انقدر باهاش چونه زدم آ:gigglesmile:خرش داشت پشیمون می شد البته سر فروشنده کلاه نمی ره
موتور و 450.000 تومان تخفیف گرفتم:3: دیگه آخر سر اعصاب **** و علی هم خورد شد **** می گفت کاش موقع خرید تو رو می بردم تخفیف می گرفتی ...راجب سلامت اش هم من که تا خونه علی اووردم مشکلی ندیدم فقط باید یه تنظیم بره ...

دست **** هم درد نکنه ما رو همراهی کرد

راستی شیرینی ما رو علی داد شما دیگه خودتون با علی طرفید...
علی دادا مبارک ات باشه..........

reza KTM
27-09-1390, 12:55 قبل از ظهر
خیلی خوب خریده به نظر من هزارو خورده ای که یعنی صفر دیگه

aligsx
27-09-1390, 09:39 قبل از ظهر
خیلی خوب خریده به نظر من هزارو خورده ای که یعنی صفر دیگه
ممنون رضا جون اشالا تو بهترشو بخری.
واقعا به نظر خودمم زیاد فرقی با صفر نداره چون هم سندش سفید بود هم اینکه اچار کشی نشده هم روغن میخواد.

من تو کفشم که چجوری میشه 2تا چراغ های جلوش با هم روشن باشه.دوستان راهنمایی کنید

BKING
29-09-1390, 08:47 قبل از ظهر
سلام

مبارک باشه:flower4:

به نظرم مسعودو می شه مسئول تخفیف باشگاه کرد:riz481:

ZORRO
29-09-1390, 01:50 بعد از ظهر
علی جون مبارکت باشه خیلی خوشگله سفیدشو ندیده بودم الکی نبود گیرداده بودی که سفید بخری واقعا هم خیلی خوب وقیمت عالی خردی یادم باشه برای خرید با مسعود برم دمش گرم :24:

RIDER
29-09-1390, 01:53 بعد از ظهر
ایندفعه شهریاری فکر کنم مسعودو ببینه با چوب دنبالش میکنه:gigglesmile:اینجور که که تخفیف گرفته

Kami
29-09-1390, 01:55 بعد از ظهر
ایندفعه شهریاری فکر کنم مسعودو ببینه با چوب دنبالش میکنه:gigglesmile:اینجور که که تخفیف گرفته
به من گفت این دوستتو اگه دفعه بعد بیاری بهت موتور نمیفروشم :riz481:

reza KTM
29-09-1390, 03:27 بعد از ظهر
علی جون مبارکت باشه خیلی خوشگله سفیدشو ندیده بودم الکی نبود گیرداده بودی که سفید بخری واقعا هم خیلی خوب وقیمت عالی خردی یادم باشه برای خرید با مسعود برم دمش گرم :24:
کو عکسش؟
آپ کردی علی عکسشو؟

Kami
29-09-1390, 03:32 بعد از ظهر
کو عکسش؟
آپ کردی علی عکسشو؟

اینم مگلی دوست خوبمون علی ( aligsx ) امروز با مسعود و خودش رفتیم و از شهریاری یدونه مگلی سند سفید در حد صفر سفید خریدیم
مبارکت باشه علی جان :999:
[Only registered and activated users can see links]
بیا این از این

Masoud
29-09-1390, 07:58 بعد از ظهر

داداش امروز رفتم پیشش ازش یه مقدار گلایه کنم باسه باک گفت بیا عوض کنم :gigglesmile:

مجی
29-09-1390, 09:13 بعد از ظهر
مبارکت باشه...ان شا الله به سلامتی.....

aligsx
30-09-1390, 08:36 بعد از ظهر
با تشکر از مدیران سایت و دوستان گلم که کمک کردن تا یه مگلی خوب بخرم و بلاخره سفیدشو با کمک مسعود و **** خریدم.
اگه خواستید این صفحه رو قفل کنید چون من مشاورم رو گرفتم و موتور خریداری شد.ممنون از سایت خوب پرشین موتور و اعضای با معرفتش