PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : GL 1800A gold wing

MORI SUZUKI
28-03-1389, 03:01 بعد از ظهر
سلام
این مودل GL 1800A gold wing تولید شرکت هوندا است که در دو رده 1100 و 1800 که ]چهار سیلند و شش سیلندر هستند وجود دار.
جنس بدنه این موتور از فلز ساخته شده وبرای ایمنی بیشتر در این موتور از ایربگ راننده استفاده میشود.
از دیگر امکانات میتوان به بخاری دستگاه GPS کامپیوتر سفری ودستگاه DVD صندق اشاره کرد.
قیمت مودل 2008 23/549 دلار است.

---------- Post added at 04:01 PM ---------- Previous post was at 03:01 PM ----------

سلام اینم عکساش
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
]

MORI SUZUKI
28-03-1389, 03:03 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[ ([Only registered and activated users can see links])

high-speed
28-03-1389, 08:06 بعد از ظهر
سلام

فکر کنم توسط نیروی انتظامی با پلاک آگاهی وارد شده

تو سایت گذر موقت گزارش تصویری ازشون گذاشته بود

Aka
29-03-1389, 01:12 بعد از ظهر
گاراژ مرادی ، 2 تاشو دارن !
البته مدل پایین

m3hiran
29-03-1389, 07:44 بعد از ظهر
ممنون دوست عزیز
من تو شیراز زیاد ازش دیدم مدل 2008
یدونه 2007 هم تو گمرک بود ادم میدید نمیفهمید ماشین یا موتور

Red Hat
01-04-1389, 01:42 بعد از ظهر
داخل نمایشگاه یه دونه هندا 6 سیلند بود ولی کمی قدیمی بود آدم میموند که این ماشین هست یا موتور.

دیونه
10-07-1389, 01:21 بعد از ظهر
من تو دبی یکیشو دیدم پرو بازی در آوردم سوارش شدم تا عکس بگیرم

دیونه
29-08-1389, 09:11 بعد از ظهر
من تو دبی یکیشو دیدم پرو بازی در آوردم سوارش شدم تا عکس بگیرم

431
اینم عکس منو هندا گلدوینگ1800

BKING
21-09-1389, 09:59 بعد از ظهر
در ابتدای سال 1976 شرکت هوندا شروع به تولید محصول جدیدی به نام GoldWing کرد . این محصول عضو کلاس Turing می باشد که در سالهای مختلف آن را با حجم موتور مختلف به بازار عرضه کرد , به این گونه که در سالهای 1984 تا 1988 با حجم 1200 سی سی و بین سالهای 1988 تا 2000 توانست در این کلاس با حجم 1500 سی سی به کار خود رونق بخشد و در آخر , از سال 2001 به بعد هم موتوری با حجم 1800 سی سی بروی این نمونه اتاق سوار کند و به بازار ارائه دهد . محصول 1800 سی سی آن با 4 آپشن مختلف عرضه می شود که به ترتیب نمونه اول تا چهارم آن Audio , Navigation , Navigation with ABS و آخرین نمونه Navigation with ABS & Airbag که می توان به جرائت گفت نمونه چهارم از بهترین آن می باشد , زیرا یکی از کامل ترین آنهاست . در اینجا به سراغ تست فنی یک GoldWing 1800 cc رفتم تا بتوانم نمونه ای از محصول هوندا را برایتان کالبد شکافی کنم و لازم به ذکر است , نمونه تست شده از نوعNavigation with ABS , محصول سال 2008 , سفارش آمریکا و دارای قیمتی برابر 27 هزار دلار می باشد ....

[Only registered and activated users can see links]

در دید اول برداشتی که من از این موتور داشتم یک ظاهر سنگین وزن و باطنی تنبل بود اما وقتی با خصوصیات آن آشنا شدم متوجه شدم که بر خلاف تفکراتم یک هیولای تمام عیار است , زیرا این موتور می تواند دقیقا" در زمان 4.2 ثانیه سرعت خود را از صفر به صد برساند که برای وزن حدود 406 کیلوگرم جای تحسین دارد . در زمان تست آن , راننده به آرامی حرکت را آغاز کرد و موتور صدای اصلی خودش را نشان نمی داد و می توان به زبان ساده تر گفت که موتور نرمی خودش را از همه جهت به رخ می کشید , در این زمان بازده فنرها هنگام عبور از آسفالتهای ناهموار بسیار بالا بود و نرمی بسیار بالایی احساس می شد که در طولانی مدت بسیار قابل اهمیت است . این احساسی که داشتم شباهت بسیار زیادی با نشستن بروی صندلی های خودروهای لوکس بزرگ یا همان E کلاس و سری 5 های موجود در کشورمان را داشت . برای تست شتاب , با راننده هماهنگ شد تا چهره واقعی موتور را نشانم دهد . هنگام شتابگیری از ناحیه سر و گردن و سینه , فشار زیادی را احساس کردم که همه به شتاب بالای آن برمی گشت. زمانی که بدنم داشت عادت می کرد , تست شتاب تمام شد و به مرحله ترمزگیری رسیدیم , فقط می توان هوندا را تحسین کرد زیرا زمان ترمز کردن هیچگونه احساسی از بهم خوردن تعادل و یا خوابیدن سر موتور وجود نداشت و همه مزیت وجود ترمزهای ABS و CBS می باشد . نمونه CBS به گونه ای عمل می کند که هنگام ترمزگیری 3 پیستون از جلو و 1 پیستون از عقب فعال میشود , همین امر پایداری تعادل را بهمراه دارد . امکانات رفاهی که راننده را دعوت به لذت بردن از سواری می کرد , دنده عقب الکترونیکی , وجود گرمکن در دسته ها و صندلی ها , بادگیرجلو تنظیمی , سیستم کروز کنترل , تنظیم کمکها با 2 حافظه ,سیستم Navigation , چراغهای جلو با تنظیم الکترونیکی , ریموت کنترل , دریچه هوای گرم , سیستم صوتی AUX , CD , Radio FM & AM , CD BOX همراه 4 بلندگو و 2 تیوتر با خروجی 80 وات , که همگی قابل تنظیم از روی فرمان می باشند . از مشخصات فنی آن به سادگی نمی توان گذشت زیرا موتور سوار شده بروی این اتاق یک نوع 6 سیلندر SOHC با 12 سوپاپ و حجم 1800 سی سی می باشد , ماکزیمم قدرت 118 اسب بخار و ماکزیمم تورکی برابر با 125 نیوتن متر را از طریق گاردان تعبیه شده به چرخ عقب انتقال می دهد . ماکزیمم سرعت آن برابر با 230 کیلومتر در ساعت می باشد اما حساب کنید در این سرعت , شما از روی یک سنگ کوچک رد شوید , احتمال هرگونه اتفاقی وجود دارد , در نتیجه رساندن سرعت موتورهای ریس به عدد بالاتر از 180 کیلومتر در جاده های کشورمان بسیار ریسک بالایی می باشد .گیربکس هماهنگ شده با این موتور یک نمونه 1+5 می باشد , که دنده 5 آن مجهز به سیستم Over Drive می باشد و میتوان از سرعت 80 کیلومتر به بالا از سیستم کروزکنترل آنهم استفاده کرد , عدد 1 همان دنده عقب می باشد .حجم مخزن سوخت آن 25 لیتر و وزن خالص آن بدون سوخت برابر 406 کیلوگرم می باشد . دیگر نکته ای که باید به آن اشاره کرد آن است که معمولا" در طول یک ساعت سواری با موتورهای ریس و یا . . . , در بدن راننده خستگی پدیدار میشود و باید استراحت کند اما با طراحی های بی نظیر و آزمایشات صورت گرفته , هوندا به این نتیجه رسید که راننده این موتور در مدت زمان 3:30 دقیقه هیچگونه خستگی در بدن خود احساس نمیکند و می تواند به راه خود ادامه دهد , اینهم یکی دیگر از شگفتی های ساخت آن می باشد .سایز لاستیکی که در جلوی آن می باشد 18R /70/130 و در عقب آنهم 16 R/60/180 قرار گرفته تا چسبندگی آن روی جاده از بین نرود . طول , عرض , ارتفاع آن به ترتیب 2.7 متر , 1.1 متر , 1.5 متر , فاصله بین دو محور آن 1.75 متر و ارتفاع نشیمنگاه تا زمین برابر 76 سانتیمتر می باشد . در پایان از آقایان سعید زارعی , رسول حیدری , ابراهیم بذرافشان و مدیریت محترم پیست کارتینگ شهر جناب آقای فهیم رضا کیخسروی که در تهیه این گزارش به ما یاری رساندند, تشکر فراوان می کنیم .

منبع گذر موقت

رسول
10-03-1390, 08:23 بعد از ظهر
سلام ممنون از مطالب ارزنده وخواندي شما لطفا درصورت امكان درخصوص قيمت ، نحوه خريد ومجوزهاي لازم توضيح دهيد . لازم بذكر است بنده تجربه سفر با هندا به شهرستانهاي مختلف رادارم واخيرا نيز با سي بي1300به سفرمشهد رفتم ودربرگشت ازسمت گرگان آمدم تجربه خوبي بود ومهمتراينكه موتور حتي يك ريپ هم نزد . كلا هندا و جاده با هم بسيار مانوس هستند به اميد ديدار دوستان خوبم در سفرهاي بعدي . رسول