PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جایگذین کردن شارژر۵ سیم بجای شارژر۴سیم

Mohammad.j
10-06-1400, 01:24 قبل از ظهر
سلام دوستان من حدودا دوهفته ای میشه که سیمکشی موتورمو عوض کردم سیم کشی قبلی شارژر۵سیم رو ساپورت میکرد وسیم کشی جدیدم‌شارژر۴ سیم رو ساپورت میکنه ومجبورشدم یه دونه شارژر۴ سیم ازیکی از دوستام بگیرم ونصب کنم والان بعداز ۲هفته باطریم کاملا دیس شارژشده که فکرمیکنم علتش خراب بودن شارژرهستش میخواستم بدونم چجوری میتونم همون شارژر۵ سیم خودم رو به این سیمکشی بخورونم که مشکلی برای برق موتورپیش نیاد ؟ضمنا موتورم مدل ۸۱برندشیرو و۱۲۵سیسی هستش ممنون

Alireza Farzin
10-06-1400, 02:20 قبل از ظهر
سلام دوستان من حدودا دوهفته ای میشه که سیمکشی موتورمو عوض کردم سیم کشی قبلی شارژر۵سیم رو ساپورت میکرد وسیم کشی جدیدم‌شارژر۴ سیم رو ساپورت میکنه ومجبورشدم یه دونه شارژر۴ سیم ازیکی از دوستام بگیرم ونصب کنم والان بعداز ۲هفته باطریم کاملا دیس شارژشده که فکرمیکنم علتش خراب بودن شارژرهستش میخواستم بدونم چجوری میتونم همون شارژر۵ سیم خودم رو به این سیمکشی بخورونم که مشکلی برای برق موتورپیش نیاد ؟ضمنا موتورم مدل ۸۱برندشیرو و۱۲۵سیسی هستش ممنون

آقای محمد سلام,

در مورد شارژرها هم تو تاپیک سیمکشی و هم تو تاپیک هندا 125 صحبت شده, لزومی نداشت که تاپیک جداگانه بوجود بیارید, اگر ادامه بدیم تاپیک ممکنه از طرف ناظر قفل بشه,
لطفا پستها رو پیدا بکنید و در تاپیک مربوطه سوالتون رو مطرح بکنید,

**اگر از سیمکشی سر در میارید و مطمئن هستید که همه چیز درسته اونوقت میشه رفت سراغ شارژر وگر نه باید یه سری تست های ساده صورت بگیره تا مشخص بشه که 100% عیب از شارژره,... کسی که سیمکشی رو براتون انجام داده میتونه اینکار رو به راحتی انجام بده,
قبل از همه چیز, اولین کاری که میکنید, باتری رو ببرید, بدید کاملا شارژ کنن,