PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چسباندن پایه دوربین ورزشی به کلاه کاسکت

mohamad.gh
14-01-1400, 02:30 قبل از ظهر
درود ب همگی، این پست برای دوستانی ک میخوان دوربین ورزشی رو ب جلوی کلاه وصل کنن و بتونن بدون مشکل پایه رو جدا کنن
چسب دو طرفه ژله ای لازمه و چسب خمیری
زیره کارو خوب تمیز کنید چسب دو طره رو ب کلاه و پایه بچسبونید
چسب دوقلوی خمیری غفاری مثل خمیر بازیه، شما بیست دقیقه وقت دارید برای شکل دادن و 15 دقیقه وقت دارید برای دقیق در اووردن کار
چسبش خیلی محکمه اصلا ب قیافش نمیخورد

[Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

[Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

چسب دو طرفه ژله ای 75 تومن
چسب دوقلوی غفاری 25 تومن

ali_r
15-01-1400, 02:16 قبل از ظهر
ظاهر جالبی که نداره

Soheil666
06-02-1401, 03:19 بعد از ظهر
دوربین های گوپرو بهتره بالای سر باشند چون در قسمت چانه باعث میشه کلاه به سمت جلو و پایین بیاد و تعادل کلاه به هم خواهد خورد

ARSH
07-02-1401, 09:05 بعد از ظهر
دوربین های گوپرو بهتره بالای سر باشند چون در قسمت چانه باعث میشه کلاه به سمت جلو و پایین بیاد و تعادل کلاه به هم خواهد خورد

اره به درد طولانی مدت نمیخوره من رو کلاه ریس رو چونه دارم اذیت میکنه سر رو به سمت پایین میکشه به درد این میخوره ببندی یه ویدئو بگیری باز کنی
بغل هم پایه اش نصب دارم که اونم زیادی از بغل میزنه بیرون
کلاه کراس ما بین نقاب و پیشونی دارم خیلی خوبه
کلاه کراس رو بالای سر هم دارم خوبه ولی یه مقدار از نقاب تو فیلم میوفته ( قابل حله پایه میخوره میاد بالاتر ولی به درد طولانی مدت نمیخوره همون ویدئو بگیری باز کنی )

- - - Updated - - -

اره به درد طولانی مدت نمیخوره من رو کلاه ریس رو چونه دارم اذیت میکنه سر رو به سمت پایین میکشه به درد این میخوره ببندی یه ویدئو بگیری باز کنی
بغل هم پایه اش نصب دارم که اونم زیادی از بغل میزنه بیرون
کلاه کراس ما بین نقاب و پیشونی دارم خیلی خوبه
کلاه کراس رو بالای سر هم دارم خوبه ولی یه مقدار از نقاب تو فیلم میوفته ( قابل حله پایه میخوره میاد بالاتر ولی به درد طولانی مدت نمیخوره همون ویدئو بگیری باز کنی )