PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش موتور سواری بانوان

blackmetal
23-11-1399, 10:45 قبل از ظهر
سلام دوستان
من برای یکی از بانوان نزدیک ، دنبال شخصی برای آموزش موتور سواری میگردم، حقیقتش خیلی از گوگل و سایر سایت ها استفاده کردم ، اما به نتیجه ای نرسیدم، ایا کلاس یا آموزشگاه یا حتی مربی خصوصی (که البته کار درست باشه9 برای آموزش موتور سواری بانوان میشناسید معرفی کنید ؟
باتشکر

ARSH
23-11-1399, 04:29 بعد از ظهر
کدوم شهر هستید

blackmetal
23-11-1399, 05:40 بعد از ظهر
تهران

ARSH
23-11-1399, 08:00 بعد از ظهر
تهران خانوم زیاد هستن برای اموزش ( تایید نمیشن خیلیاشون )

افسانه جباری تهران خوبه اگه اموزش بده و شرایط اموزش داشته باشن
نورا نراقی خوبه برای اموزش فک کنم شرایطش رو داشته باشه
جفتشونو اینستا سرچ کنید میاد اکانتشون کلا بانوان موتورکراس متاسفانه همشون تو فاز اموزش هستن هنوز خودشون اموزش نیازن ولی دو سه تاشون خوبن برای اموزش دادن نسبتا اونم اموزش پایه
اینا کراس سوارن ولی اموزش پایه هم میدن موتور اموزشی نراقی ها دارن فک کنم داشتن تا جایی که یادمه
اقایون پیست کراس هم اموزش دارن اگر به ازادی نزدیک هستید رضا نادری ازادی فک کنم اموزش بده الان علیرضا پرورش اینا کلا بچه های پیست ازادی خوبا اکثرا اموزش هم میدن
سمت شهران مرات نراقی فک کنم اموزش بده الان . تختی هم خانوما زیاد سوار میشدن الان نمیدونم
با بچه های موتور کراس صحبت کنید اموزش میدن پایه موتورسواری رو حالا چه بخوان و پیست سوار شن همسرتون چه تو شهر فرقی نداره اموزش پایه

معمار
24-11-1399, 11:02 قبل از ظهر
سلام دوستان
من برای یکی از بانوان نزدیک ، دنبال شخصی برای آموزش موتور سواری میگردم، حقیقتش خیلی از گوگل و سایر سایت ها استفاده کردم ، اما به نتیجه ای نرسیدم، ایا کلاس یا آموزشگاه یا حتی مربی خصوصی (که البته کار درست باشه9 برای آموزش موتور سواری بانوان میشناسید معرفی کنید ؟
باتشکر

فدراسیون موتورسواری دوره های اموزش موتور سواری برا خانم ها برگذار میکنه هم ریس هم کراس
ولی فکر میکنم این دوره هایی که میزارن برا کسایی باشه که یه سطح از مبتدی بالاتر باشن یعنی حداقل موتورسواری بلد باشن
و باز هم از طریق فدراسیون موتور سواری پیگیر بشید بابت دوره های اموزشی ببینید چه شرایط هایی دارن

و تو پیج اقای بهرام زارع دیدم که تو پیست ایلند اموزش موتورسواری هم برای خانم ها در سطوح مختلف برگذار میکنن
برا این هم با مجموعه پیست ایلند تماس بگیرید یا برید پیج اقای بهرام زارع با خودشون صحبت کنید ببینید شرایط چه طوریه

ali_r
27-11-1399, 11:27 بعد از ظهر
تهران خانوم زیاد هستن برای اموزش ( تایید نمیشن خیلیاشون )

اموزش موتور سواری فقط امیر مرادی:gigglesmile::121fs725372:

همه چی هم یاد میده کراس اندرو سنکین سی جی:297:

ادعا در حد کن راکزن و جارویس:11:

یبار هم تو اندرو شرکت کرد نفر سیو هفتم شد:25r30wi::retarded::wall3: