PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد SYM NA180

blackmetal
20-11-1399, 09:03 بعد از ظهر
سلام
دوستان من قصد خرید NA180 برند SYM رو دارم اما چند تا سوال دارم :
1. به نظرتون الان موتور رو بگیرم یا ممکن هست بعد از عید یا برای تابستان افزایش قیمت داشته باشه این موتور ؟
2. ایا محصولات SYM مخصوصا مدل NA180 که می خوام بگیرم بازار خرید و فروش خوبی داره ؟ مثلا نباید 2 ماه منتظر مشتری بمونه، بیشتر هدف ام این هست مثل 206 میشه 1-2 هفته ای فروختش.
3. من موتور اولم هست حدود 10 سال پیش با cg125 اینا خیلی کم رانندگی میکردم به نظرتون مناسب هست ؟ البته برای گواهینامه اینا اقدام کردم.
4. چه کلاه ایمنی و چه برندی پیشنهاد میدید که عالی و واقعا ایمن باشه برای تهیه ؟
باتشکر

blackmetal
21-11-1399, 08:27 قبل از ظهر
دوستان کسی نبود راهنمایی کنه ؟:3:

vali854
21-11-1399, 11:58 قبل از ظهر
البته موتور های جدید بازار تا بیان جا بیوفتن که بتونی راحت بفروشیشون طول میبره . من وگو داشتم یکروزه فروختم . ولی sym j200 رو برای فروش طول کشید . در حالیکه j200 ksfj fi نسبت به وگو یک چیز دیگه اس .
بیشتر به دلت نگاه کن که از چی لذت می بری . نه اینکه بعدا کدوم زودتر فروخته میشه

linux_linda
21-11-1399, 01:19 بعد از ظهر
اون شخصی که موتوری خریده بعد از مدتی کوتاه بفروشه این هست که شرکت های وارد کننده تست درایو برای محصولات شون ندارن
میشه آزمون وخطا
و این خیلی بده

blackmetal
22-11-1399, 08:44 قبل از ظهر
البته موتور های جدید بازار تا بیان جا بیوفتن که بتونی راحت بفروشیشون طول میبره . من وگو داشتم یکروزه فروختم . ولی sym j200 رو برای فروش طول کشید . در حالیکه j200 ksfj fi نسبت به وگو یک چیز دیگه اس .
بیشتر به دلت نگاه کن که از چی لذت می بری . نه اینکه بعدا کدوم زودتر فروخته میشه
شما j200 رو فروختی حدودا چند وقت زمان برد؟

- - - Updated - - -

اون شخصی که موتوری خریده بعد از مدتی کوتاه بفروشه این هست که شرکت های وارد کننده تست درایو برای محصولات شون ندارن
میشه آزمون وخطا
و این خیلی بده
حقیقتش من تفننی می خوام سوار شم خیلی دنبال روندن مداوم نیست که هر روز زیر پام باشه، سریع این پرسیدم ببینم چطوری هست . اما ظاهرا از چندتا از دوستان که na180 رو از شهریور/مهر امسال خردند پرس و جو کردم راضی بودند نسبت به همه چیش. انشا... که خوب باشه برای ما هم :D

linux_linda
22-11-1399, 09:41 قبل از ظهر
شما j200 رو فروختی حدودا چند وقت زمان برد؟

- - - Updated - - -

حقیقتش من تفننی می خوام سوار شم خیلی دنبال روندن مداوم نیست که هر روز زیر پام باشه، سریع این پرسیدم ببینم چطوری هست . اما ظاهرا از چندتا از دوستان که na180 رو از شهریور/مهر امسال خردند پرس و جو کردم راضی بودند نسبت به همه چیش. انشا... که خوب باشه برای ما هم :D

هرچی میخوای بخر بخر که زمستون بازار موترو میخوابه هوا که گرم بشه فروشنده های طمع کار هم فتیله قیمت رو بالا میکشن
هرکاری کنی موتور تک محورست
اما هرچی میخری سعی کن لاستیک پهن داشته باشه
مثلا من بعد از 12 سال از طرح ویو با لاستیک باریک اومدم زونتس R خریدم با لاستیک پهنای 150 نسبت طرح ویو به زونتس میشه نسبت قاطر به اسب مسابقه
اصلا روندش یه دنیای دیگست شتاب صفر تاصد رو تو 7 ثانیه پر میکنه
ترمز abs+ لاستیک های پهن
تازه معنی موتور جون دار رو متوجه شدم

blackmetal
22-11-1399, 09:44 قبل از ظهر
بابت راهنمایی همه دوستان ممنونم