PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یکی سوزوکی های آمیکو- مزایده ناجا - تهران - قیمت 1.2

Kenji
06-01-1389, 02:26 بعد از ظهر
سوزوکی 249 سی سی وارداتی شرکت آمیکو سالم مزایده ای ناجا با کلیه مدارک کامل اعم از کارت ، پلاک ، بیمه ، کارت سوخت سالم و سرپا بفروش میرسد.
عکس متعلق به موتور میباشد ظاهر آن کمی خرج رنگ و تزیینات دارد.

[Only registered and activated users can see links]

لینک آگهی: [Only registered and activated users can see links]

Alireza
06-01-1389, 02:28 بعد از ظهر
من یه تمیزشو تو گمرک دیدم 2 میداد تمیز باشه موتور باحالی میشه

Kenji
06-01-1389, 02:28 بعد از ظهر
دوستان فکر کنم همه بدونن که این موتور ها 40 هزار تومان هم نمی ارزه!!
1- زیر دست ناجا زپرتش در امده
2- لوازمش کمیابه
و ...

این موتور هم که از ظاهرش همه چیز مشخصه

Alireza
06-01-1389, 02:32 بعد از ظهر
اره اینم حرفیه مخصوصا لوازمش

BKING
21-01-1389, 09:20 بعد از ظهر
سلام

به نظر همه چیش مثله پالسه بنابراین میشه از قطعات پالس استفاده کرد براش

Red Hat
22-01-1389, 02:46 بعد از ظهر
سلام

به نظر همه چیش مثله پالسه بنابراین میشه از قطعات پالس استفاده کرد براش

شما چه شباهتی با پالس در این میبینید؟
هیچ جاش شبیه پالس نیست به جزء این که 2 تا چرخ داره!

BKING
22-01-1389, 04:48 بعد از ظهر
QUOTE=red hat;453]شما چه شباهتی با پالس در این میبینید؟
هیچ جاش شبیه پالس نیست به جزء این که 2 تا چرخ داره![/QUOTE]

کمک جلو گل گیر چراغ ( البته به سی جی ال بیشتر شبیهه) دسته گاز ترمز و شاسی استارت و بوق و آینه ها و

اوه اینهمه چیز شبیهشه حالا یه کم فرق داشته مشکلی پیش نمیاد چون این موتور کلا دگرگون شده هست و اصلش اینه

Red Hat
22-01-1389, 07:43 بعد از ظهر
QUOTE=red hat;453]شما چه شباهتی با پالس در این میبینید؟
هیچ جاش شبیه پالس نیست به جزء این که 2 تا چرخ داره!

کمک جلو گل گیر چراغ ( البته به سی جی ال بیشتر شبیهه) دسته گاز ترمز و شاسی استارت و بوق و آینه ها و

اوه اینهمه چیز شبیهشه حالا یه کم فرق داشته مشکلی پیش نمیاد چون این موتور کلا دگرگون شده هست و اصلش اینه[/QUOTE]

کمک جلو : اصلآ شبیه به پالس نیست مگه نمیبینی چه لاستیک پهنی داره و فاصله بین دو شاخ چقدر زیاده و از همه مهم تر ترمز جلو این موتور 2 دیسک هست یعنی طرف چپ و راست کمک جلو باید جایه اتصال سیستم ترمز وجود داشته باشه ولی برای پالس فقط یک جا وجود داره.
گل گیر: مثل مورد بالا میمونه.
چراغ: بزرگ تره و جایه اتصال به بدنه فرق میکه بازم میشه گفت شبیه.
دسته گاز و ترمز: اصلآ شبیه نیست به روان qm و سوزوکی چاپار بیشتر میخوره.
شاسی : کجای پالس از چنین شاسی ای استفاده میکنه حداقل یک نگاه به پالس و این موتور بنداز بعد نظر خودتو بگو ( این که میگی شاسیش مثل پالسه آدمو روانی میکنه).
بوق و آینه : رو هر موتوری که دوست داری میتونی مدلی که دوست داری بندازی .

:mad::mad::mad:

BKING
23-01-1389, 09:41 قبل از ظهر
فکر نمی کنم این طوری به نتیجه برسیم شما اندازه لاستیک و دوشاخ این دو موتورو داری ؟

به هر حال میشه از دسته گاز پالس نیز استفاده نمود

من کی گفتم شاس و تنه و .... منظورم کلید استارت بود شاسی موتور که نمیشه عوض کرد

یه چیزی رو در نگرفته بودم فکر کنم قیمت قطعات پالس گرونتر از آمیکو و مال خود این موتور باشه

Red Hat
23-01-1389, 12:16 بعد از ظهر
فکر نمی کنم این طوری به نتیجه برسیم شما اندازه لاستیک و دوشاخ این دو موتورو داری ؟

به هر حال میشه از دسته گاز پالس نیز استفاده نمود

من کی گفتم شاس و تنه و .... منظورم کلید استارت بود شاسی موتور که نمیشه عوض کرد

یه چیزی رو در نگرفته بودم فکر کنم قیمت قطعات پالس گرونتر از آمیکو و مال خود این موتور باشه

با یک نگاه میشه فهمید لاستیک و توپی و.... باهم فرق داره و نکته خیلی مهم همون جای اتصال سیستم ترمز هست که توضیح دادم.

نکنه منظور شما از شاسی همون شستی هست؟!؟!؟

قیمت قطعات این موتور بدلیل کم بودن گرون تره

BKING
23-01-1389, 02:24 بعد از ظهر
با یک نگاه میشه فهمید لاستیک و توپی و.... باهم فرق داره و نکته خیلی مهم همون جای اتصال سیستم ترمز هست که توضیح دادم.

نکنه منظور شما از شاسی همون شستی هست؟!؟!؟

قیمت قطعات این موتور بدلیل کم بودن گرون تره

دوستان می گن شما درست می گی ببخشید بیخود تکنسین فنی باشگاه که نشدید

بله

قطعاتشو آمیکو تولید می کنه یا سوزوکی ؟

Red Hat
23-01-1389, 03:20 بعد از ظهر
دوستان می گن شما درست می گی ببخشید بیخود تکنسین فنی باشگاه که نشدید

بله

قطعاتشو آمیکو تولید می کنه یا سوزوکی ؟

حقیقتش نمیدونم کجا تولید میکنه ولی میدونم ایران تولید نمیکنه .

قطعات انجین موتور باید با ماررک سوزوکی پیدا بشه .

panik
07-05-1389, 02:35 بعد از ظهر
دیروز تو 17 شهریور یه دونه تمیزش رو دیدم
قرمز بود.میگفت 1.6
این موتور طرح 2 سیلندر از سوزوکی بندیت 250 و هوا خنکه.
خود بندیت 4 سیلندر اب خنکه.
یکی از بچه ها گرفته بود میگفت باهاش 150 تا هم رفته
ولی در کل صدای جالبی هم نداره.در ضمن من بیشتر این موتور رو تو تعمیر گاه دیدم تا خیابون

محمد سپاسی
17-05-1389, 09:11 قبل از ظهر
یه مشکی مدل 84 تر و تمیز ( نسبت به بقیه هم قطار هاش ) رفیقم داره میگه 1500 خواستید بگید عکس هم ازش بزارم

JANSON
18-05-1389, 01:41 قبل از ظهر
اگه ميشه عكس شو بزارين ممنون ميشم:7:

محمد سپاسی
18-05-1389, 10:34 قبل از ظهر
باشه حتما تو اولین فرصت ببینمش ازش عکس میگیرم

ali faghfouri
07-08-1389, 03:56 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
من 3-4 روز پیش یه دونه از این آمیکوها رو سوار شدم واقعا افتضاح بود . جون موتوررو تا ته گرفتن. نفس نمیتونه بکشه موتور. توصیه نمیکنم کسی از این موتورا بخره چون این دوستمون میگفت تمیزشو موقع مزایده خریده.

Farzad
17-08-1389, 06:21 قبل از ظهر
از این موتور ها سالمشون هم پیدا میشن . . . . کسی خواست من سراغ دارم 2 تا

پلنگ
06-04-1390, 12:31 قبل از ظهر
صداشو در نیار وارد نیستم

Milad.
06-04-1390, 12:33 قبل از ظهر
دوست عزیز تاریخ اخرین پستو دیدید؟!

Masoud
28-04-1390, 12:06 قبل از ظهر
من هم یه سری تو بازار آهن دیدم می گفت از 400 تومان داره تا 1میلیون تومان که تمیز تمیز بود و در حد ولی بچه ها راست می گن اینا همیشه تو تعمیر گاها زیادن بعدش اصلا شتاب نداره ولی دوام زیادی تو سرعت داره اگه سالم باشه ....

alirezamrl
28-04-1390, 12:44 بعد از ظهر
سلام دوست من حالت خوبه من علیرضا هستم 1 موتور دایچی 250 دارم که تقریبا همین انجین وکاربراتور روش هست! مشکل من اینه که موتورم داغ میشه یعنی نیم ساعت کار میکنه ریپ میزنه و تمام قطعات برقی رو چک کردم همه سالم هستن و شکم سر این کاربرات لعنتیه! در ضمن انجینم به نظرم بی حساب داغ میشه! 2450 تا کار کرده روغن توتال 5000 هم میریزم گیج روغن 1300 تا زده ولی من این سری 1400 ریختم خیلیا میگن 1500 بریز این موتور روغن میخواد! حالا در مورد کاربرات نظرت چیه این ریپ به نظرم واسه کاربراتور باشه! یعنی امکان داره سوپاپ ها به مشکل خورده باشه! حالا نظرت چیه؟

---------- Post added at 01:44 PM ---------- Previous post was at 01:44 PM ----------

بچه ها از ژیگلور کاربرات یا شناور میتونه باشه؟

Masoud
28-04-1390, 01:33 بعد از ظهر
سلام دوست من حالت خوبه من علیرضا هستم 1 موتور دایچی 250 دارم که تقریبا همین انجین وکاربراتور روش هست! مشکل من اینه که موتورم داغ میشه یعنی نیم ساعت کار میکنه ریپ میزنه و تمام قطعات برقی رو چک کردم همه سالم هستن و شکم سر این کاربرات لعنتیه! در ضمن انجینم به نظرم بی حساب داغ میشه! 2450 تا کار کرده روغن توتال 5000 هم میریزم گیج روغن 1300 تا زده ولی من این سری 1400 ریختم خیلیا میگن 1500 بریز این موتور روغن میخواد! حالا در مورد کاربرات نظرت چیه این ریپ به نظرم واسه کاربراتور باشه! یعنی امکان داره سوپاپ ها به مشکل خورده باشه! حالا نظرت چیه؟

---------- Post added at 01:44 PM ---------- Previous post was at 01:44 PM ----------

بچه ها از ژیگلور کاربرات یا شناور میتونه باشه؟
سلام علي جان قم كه پره تعمير كاره ببر درست كنن ديگه ادامه بحثت هم ببر تو تايپيك خودش احتمال زياد 80% ماله كاربراته

ali.hosni
05-09-1390, 11:06 قبل از ظهر
سلام بر دوستان
من هفته پیش یه دونه 85 رو تحویل گرفتم 57 کیلومتر راه رفته بود...هنوزم خط نویی رو لاستیکاش بود
فعلا گذاشتمش واسه رنگ
دوستان این موتورارو چجوری آببندی میکنن؟چون من تاحالا فقط تریل داشتم

---------- Post added at 11:06 AM ---------- Previous post was at 11:05 AM ----------

سلام بر دوستان
من هفته پیش یه دونه 85 رو تحویل گرفتم 57 کیلومتر راه رفته بود...هنوزم خط نویی رو لاستیکاش بود
فعلا گذاشتمش واسه رنگ

BKING
05-09-1390, 11:34 قبل از ظهر
سلام بر دوستان
فعلا گذاشتمش واسه رنگ

---------- Post added at 11:06 AM ---------- Previous post was at 11:05 AM ----------

سلام بر دوستان
فعلا گذاشتمش واسه رنگ

سلام

ضمن خوشامدگویی جهت عضویت در انجمن :khosh:

من تعجب می کنم که موتور صفر به شما دادن چون معمولا موتورهای کارکردشونو به مزایده می زارن

اما در مورد سوال شما شما باید تاپیک زیر را بخوانید

Masoud
06-09-1390, 09:51 بعد از ظهر
من تعجب می کنم که موتور صفر به شما دادن چون معمولا موتورهای کارکردشونو به مزایده می زارن

دوستمون منظورش دایچی 250 بود فک کنم.... اشتباهی یادش رفته مدل و بگه....

ali.hosni
07-09-1390, 12:52 بعد از ظهر
سلام خیلی ممنون بابت خوشامد گویی
نه مسعود جان
یه سوزوکی آمیکوهای پلیسی گرفتم...چشمو گرفت که خریدم نسبت به موتورهای کناریش تک بود...بین 100 تا موتوری که اونجا بود دوتا کارکرد زیر 1000 داشت یکی 790 کیلومتر یکی هم این که 57 تا رفته بود
با همه فلاپ و باکساش دادم بره رنگ که البته خوردیم به این بارون و برف...چون میخوام باکش کوره ای رنگ شه
دادم زرشکیش کنن چون سفیدش یه جوری بود و رو نوشته هاش سنگ زده بودن....

BKING
10-09-1390, 03:30 بعد از ظهر
سلام خیلی ممنون بابت خوشامد گویی
نه مسعود جان
یه سوزوکی آمیکوهای پلیسی گرفتم...چشمو گرفت که خریدم نسبت به موتورهای کناریش تک بود...بین 100 تا موتوری که اونجا بود دوتا کارکرد زیر 1000 داشت یکی 790 کیلومتر یکی هم این که 57 تا رفته بود
با همه فلاپ و باکساش دادم بره رنگ که البته خوردیم به این بارون و برف...چون میخوام باکش کوره ای رنگ شه
دادم زرشکیش کنن چون سفیدش یه جوری بود و رو نوشته هاش سنگ زده بودن....

عکسشو بزار

کاش می گفتی تا راهنماییت می کردیم موتورو یه تیونینگی می کردی می شد این
4736

از مسئول مربوطه خواهشندم از پست اول این دوستمون منتقل کنن به تاپیک مربوطه یعنی این:

fashi0481
26-09-1393, 03:47 بعد از ظهر
سلام موتور عالی اگه ارزان بدی مشتری هستم:1tongue:

abolfazls
27-09-1393, 01:05 بعد از ظهر
سلام موتور عالی اگه ارزان بدی مشتری هستم:1tongue:

دوست من لطفا به تاريخ تاپيك هم توجه كنيد !!!

VAHID
27-09-1393, 07:04 بعد از ظهر
موضوع بسته شد.