PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کم آوردن باطری

02109002
07-09-1390, 05:04 بعد از ظهر
سلام به همگی
حدودا" یک ماه از زمانی که باطری موتور رو عوض کردم و یه باطری 9 آمپر روش انداختم میگذره
دیشب که چراغ رو روشن کردم دیدم خیلی نورش ضعیفه حتی به زور بوق میزد خلاصه بگم باطری خالی شده بود اگه طی روز از باطری استفاده نمیکردی شب حدودا" 5 دقیقه نور چراغ خوب بود ولی بعد...
نظر خودم رو شارژکن موتوره چون اونو عوض نکردم البته شایدم فرقی نداشته باشه همچنین اگه راهی برای تقویت برق وجود داره محبت کنید ذکر کنید
دوستان اگه ممکنه راهنمایی کنین ممنون میشم

Babak
07-09-1390, 06:23 بعد از ظهر
مشکل از شارژره یا بوبین می تونه باشه.
اگر سر باطری رو برداری وقتی که موتور کار می کنه اگر موتور خاموش شد مشکل بوبین هست اگر خاموش نشد شارژر خراربه:mad_majidonline:

K.I.A
10-09-1390, 12:02 قبل از ظهر
یکی از دلایلی که ما در زمستون احساس میکنیم که باطری جون نداره هوای خنکه که فعل و انفعال شیمیایی و اسید و کارکرد باطری تاثیر زیادی داره و باعث میشه باطری خوب شارز نشه/ از طرفی در هوای سرد روغن ویسکوزیتش تغییر میکنه و عین عسل میشه و سرما باعث سفت شدنش میشه و چون فلایویل در روغن هست و استارت به دندانهی فلایویل باعث سفت و سخت چرخیدن فلایویل و کم اوردن استارت و باطری میشه حالا اگه موقعه استارت موتور تو دنده باشه (هوای سرد) و کلاچ بگیریم و استارت بزنیم فشار زیادی اول به باطری و بعد استارت و مجموعه قطعات گیربکس و انجین اوردیم پس بهتر تو این شرایط موتورو خلاص کرده و بعد استارت بزنیم و بهتره که از یک تیکه عایق برای شارجر در زمستون استفاده کنیم...

02109002
18-09-1390, 11:54 بعد از ظهر
ممنون از همگی امروز دست به آچار شدم زین و باک رو آوردم پایین ببینمم مشکل از کجاست دیدم همه سالمه ناگهااااااااان چشمم افتاد به بست باطری ( سر سیم یه فیشی داره که به پایه باطری متصل میشه ) همون فیشه از وسط قطع شده بود خلاصه وصل کردمو یه تست زدم دیدم درست شد