PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب بهترین موتور برای مسیر تهران کرج

mostafa7697
01-09-1399, 03:09 بعد از ظهر
سلام دوستان اگه ممکنه در این مورد من رو راهنمایی کنید
من موتوری میخوام که در هفته حداکثر دو بار مسیر تهران کرج رو باهاش برم بیام روزانه هم معمولا از شرق تا مرکز تهران رفت و آمد دارم
برای پیک موتوری یا کار نمیخوام منظور رفت و آمد هست
خلاصه مثلا توی اتوبان قراره نیم ساعت 45 دقیقه با سرعت ثابت حدود 80 90 حرکت کنم و لرزش و داغ شدن انجین کم باشه
بودجه حداکثر 30 تومن گزینه های خودم اینان (دست دو تمیز وگرنه نو که نمیدن با 30 تومن هیچی :sad: )
باکسر 150
بنلی 150
تی وی اس hlx 150
پالس 135
کی وی 150
اگه مورد دیگه هم هست ممنون میشم اضافه کنید با این قیمت

پیمان اسماعیلی
01-09-1399, 03:43 بعد از ظهر
فکر میکنم با این بودجه میتونید تریل روان سه چهار سالهیا متین MKZ سه چهار ساله هم بخرید...رادیات روغن هم دارند... هم استایل سواریشون
خوبه

ali_r
03-09-1399, 05:04 قبل از ظهر
فکر میکنم با این بودجه میتونید تریل روان سه چهار سالهیا متین MKZ سه چهار ساله هم بخرید...رادیات روغن هم دارند... هم استایل سواریشون
خوبه

روان یه تریل دومنظورست دوستمون هم اشاره ای به جاده خاکی نکردن رو چه حسابی همچین پیشنهادهایی رو میدین؟

پیمان اسماعیلی
03-09-1399, 11:29 بعد از ظهر
روان یه تریل دومنظورست دوستمون هم اشاره ای به جاده خاکی نکردن رو چه حسابی همچین پیشنهادهایی رو میدین؟
بله دو منظوره ست و بسیار هم موتور با دوامیه
خیلی ها از موتور دو منظوره جهت تردد عادی در شهر و خارج شهر استفاده میکنند
وقتی وسیله دو قابلیت داره میشه از یکیش هم استفاده کرد
به طور مثال من پاترول دارم ولی تا حالا افرود نرفتم باهاش

hamed510
05-09-1399, 01:52 بعد از ظهر
دوست عزیز با این بودجه میتونی به پالس 220 هم فکر کنی

اگه بتونی با 30 تمیزش رو پیدا کنی از هر لحاظ موتور خوب و با کیفیتی هس و مناسب استفاده شما خواهد بود

arash.hadizadeh
30-01-1400, 03:24 قبل از ظهر
به هرو هانک ۱۵۰ هم فکر کن. من دو سال داشتم موتور بی‌آزاریه.