PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید کلاه ایمنی

han2010
14-04-1399, 07:17 بعد از ظهر
سلام من یه فلات 250 گرفتم الان میخوام یه کلاه براش انتخاب کنم بین دو مورد موندم و هیچ اطلاعاتی هم ندارم که مزایا و معایب این دو مورد کدوماست.
یکی کلاه های کراسی بدون طلق یا همون نقاب خور ها یکی هم کلاه های کراسی که طلق دارن.
کدوم اینا بهترن؟ فرقاشون چیه؟
لطفا راهنمایی کنید ممنونم.

ehsan.hightech
14-04-1399, 07:44 بعد از ظهر
منطقی خرید کن
موتورت کراس نیست اندرو هست اون کلاه کراسی ها که تلق دارن هم کلا اندرو هستن در حقیقت
اونا مال موتورت هستن

منم کلاه اندرو دارم و راضی ام
تازه بیشتر از هر کسی دیگه با موتورم که کلاهم تجربه آفرود داشتم مشکلی تا امروز نداشته نه تو سرعت و شهر نه تو کوه رودخانه و جنگل

Ramtind
14-04-1399, 09:02 بعد از ظهر
منطقی خرید کن
موتورت کراس نیست اندرو هست اون کلاه کراسی ها که تلق دارن هم کلا اندرو هستن در حقیقت
اونا مال موتورت هستن

منم کلاه اندرو دارم و راضی ام
تازه بیشتر از هر کسی دیگه با موتورم که کلاهم تجربه آفرود داشتم مشکلی تا امروز نداشته نه تو سرعت و شهر نه تو کوه رودخانه و جنگل

احسان جان تو تابستون و گرما ادم بره افرود باید کلاه سرش بزاره ؟
اگه آره ، کلاهی هست که سبک باشه و هوا ازش رد بشه؟ مثل دوچرخه سوارها

2fun
14-04-1399, 11:16 بعد از ظهر
سلام من یه فلات 250 گرفتم الان میخوام یه کلاه براش انتخاب کنم بین دو مورد موندم و هیچ اطلاعاتی هم ندارم که مزایا و معایب این دو مورد کدوماست.
یکی کلاه های کراسی بدون طلق یا همون نقاب خور ها یکی هم کلاه های کراسی که طلق دارن.
کدوم اینا بهترن؟ فرقاشون چیه؟
لطفا راهنمایی کنید ممنونم.
کلا‌ه‌های کراسی که طلق دارن بهشون Dual sport میگن که یه چیزی بین کلاه‌های Dirt Bike و کلاه‌های Street هستن. خوبیشون اینه که داشتن طلق میتونه موقع سواری تو جاده و اتوبان از برخورد حشرات و گرد و خاک با صورت جلوگیری که و موقع سواری در بارون هم بهتر از کلا‌ه‌های کراسی هستن. از طرفی طوری طراحی شدن که معمولاً میشه با عینک کراسی هم ازشون استفاده کرد(مثل عکس زیر)
[Only registered and activated users can see links]

این کلاه ها از نظر تهویه هم بهتر از کلاه‌های معمولی هستن امادر مقایسه با کلاه‌های کراسی، اونا چون برای سرعت‌های پایین طراحی شدن تهویه‌شون بهتره اما تو جاده و سرعت‌های زیاد یکم اذیت میکنن. اگه به یوتیوب دسترسی داری این ویدیو ([Only registered and activated users can see links]) رو ببین یه مقایسه‌ی خوبی انجام داده

han2010
14-04-1399, 11:41 بعد از ظهر
کلا‌ه‌های کراسی که طلق دارن بهشون Dual sport میگن که یه چیزی بین کلاه‌های Dirt Bike و کلاه‌های Street هستن. خوبیشون اینه که داشتن طلق میتونه موقع سواری تو جاده و اتوبان از برخورد حشرات و گرد و خاک با صورت جلوگیری که و موقع سواری در بارون هم بهتر از کلا‌ه‌های کراسی هستن. از طرفی طوری طراحی شدن که معمولاً میشه با عینک کراسی هم ازشون استفاده کرد(مثل عکس زیر)

این کلاه ها از نظر تهویه هم بهتر از کلاه‌های معمولی هستن امادر مقایسه با کلاه‌های کراسی، اونا چون برای سرعت‌های پایین طراحی شدن تهویه‌شون بهتره اما تو جاده و سرعت‌های زیاد یکم اذیت میکنن. اگه به یوتیوب دسترسی داری این ویدیو ([Only registered and activated users can see links]) رو ببین یه مقایسه‌ی خوبی انجام داده

اگر سایتی یا پیجی رو میشناسید که کلاه دوآل داشته باشه لطفا آدرسش رو بدید.به نظر میاد دوآل بهترین انتخابه.
ممنونم بابت اطلاعاتتون

2fun
15-04-1399, 12:00 قبل از ظهر
اگر سایتی یا پیجی رو میشناسید که کلاه دوآل داشته باشه لطفا آدرسش رو بدید.به نظر میاد دوآل بهترین انتخابه.
ممنونم بابت اطلاعاتتون

تو اینترنت بگردی فروشگاه‌های مختلفی هستن. من با یه سرچ مختصر این دو جا رو پیدا کردم.

دیجیکالا این مدل رو داره.
([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links]کلاه_کاسکت_انرژی_مدل_ta77_.png

اینم یه مدل از یه فروشگاه که فروش اینستاگرامی هم داره

[Only registered and activated users can see links] _n.jpg
([Only registered and activated users can see links])
من خودم خیل وقت پیش حضوری از این فروشگاه خرید کردم و راضی بودم. به شما هم پیشنهاد میکنم اگه براتون مقدوره از هرجایی میخرید حتماً حضوری خرید کنید. اگه تهران باشید که یه سر به خیابون گمرک بزنید فروشگاه‌های زیادی هستند که لوازم موتور می‌فروشند. خرید حضوری مزیتش اینه که هم می‌تونید از بین برندها و طرح‌های مختلف کلاه مورد نظرتون رو انتخاب کنید، هم اینکه می‌تونید کلاه رو امتحان کنید و از نظر سایز، راحتی، وزن و میدان دید یک کلاه مناسب انتخاب کنید.

farshad 54
15-04-1399, 08:10 قبل از ظهر
لوازم ایمنی موتور سواری ( کلاه ، لباس ، بوت و ...) ([Only registered and activated users can see links])
سوال تو تاپیک مربوط به خودش مطرح کنید

قفل ....