PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : MV Agusta Tricruiser Concept

Kami
05-09-1390, 11:58 بعد از ظهر
این محصول توسط دانش آموزان دانشگاه di Design of Turin در کشور ایتالیا طراحی شده که مورد توجه مسئولان Mv Agusta قرار گرفته.به زودی باید شاهد تولید محصولات این شرکت در گروه sport-touring/adventure به این سبک باشیم.

K.I.A
06-09-1390, 12:13 قبل از ظهر
ما دانشجوامونم هنوز به این استعداد نرسیدن ایناکه تازه دانش اموزاشونن البته ایران یکی از باهوش ترین ادامارو داره وایرانیا باهوشن اما این استعداد ها داره هدر میره و علم جوونا داره میسوزه تو این کشور که هنوز نظام اموزشیه دقیقی نداره من این عکسارو که دیدم داغ دلم تازه شد من تو چند مسابقه ی طراحی خودرو و حتی ساخت خودرو شرکت کردم با این که نتونستم جزو نفرات اول باشم اما علم خودمو صرف کردم و پرورش دادم اما هیچ کس نتنها من بلکه کسای دیگه هم نگاه نکردن اما تو مسابقه ی طراحی پزو و سیتروئن شرکت کردم اونجام اول نشدم اما شرکتا ایمیل زدن و تشکر و تمجید کردن...ما دانشجوها داریم میسوزیم الکی شهریه میدیم من دلم خیلی پره از موضوعات چطور یه دانش اموز تو یه کشور دیگه به این سطح علمی میرسه چون زمینش و امکانات و توجهات به اونه اما ما تو دانشگامون استاده اندازه گاو هالیش نیست بعد میاد تازه راجعبه کاربراتور پیکان صحبت میکنه تو کفه کاربراتور پیکانه!!!!!! اخه دردمو به کی بگم.

Kami
06-09-1390, 01:00 بعد از ظهر
کیا جان دانش آموزان دانشگاه یعنی دانشجو. البته این ها فارغ التحصیل هستند و پروژه ی دانشگاهیشون این بوده. البته از فارغ التحصیلان ما هم بخاری در نمیاد.تقصیر خودمون هم نیست. سیستم آموزشی متفاوته. هر کسی هم اگه چیزی بخواد یاد بگیره با هزینه های سنگین خودش باید بره دنبالش.
مثلا کلاس های آموزشی برنامه ی Alias Studio tools یکی از حرفه ای ترین برنامه های طراحی اتومبیل و موتورسیکلت که هم اکنون در بیشتر کمپانی ها ازش استفاده میشه هزینش تو ایران ترمی 200 250 تومنه.