PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره درباره خرید cbr 150 ( مدل قدیم )

joOoker_silence
04-09-1390, 06:48 بعد از ظهر
سلام به همه بچه های گل سایت
یه چند وقته دارم به این فکر میکنم که سی بی آر 150 ارزش خرید داره یا نه، البته مدل جدیدش اومده که 9.5 پولشه، منظورم اون نیست، مدل قدیمش که فکر کنم از 89 داره مد نظرم هست، دوستان اگه اطلاعاتی در مورد این موتور دارن ممنون میشم دریغ نکنن، فقط مد نظر داشته باشید که من کثیر طرح هوندا مد نظرم نیست، کسانی که سواری گرفتن یا آشنایی بیشتری دارن نظراتشونو بگن و اگر کسی قیمت صفر و یا کارکرده در حد رو داره بگه که در موردش بیشتر صحبت کنیم، ممنون از همه :afro:

Kami
04-09-1390, 07:22 بعد از ظهر
صفرش نزدیکه 5 میلیونه
جالب نیست . تاپ اسپیدش 140 تاس
هیکلش جوجس
بزار روش یه دایلیم بخر

Alireza
04-09-1390, 08:24 بعد از ظهر
مجید به نظر منم اشتباهه خریدش هیچ چیز جالبی نداره این موتور جز اینکه اسم هوندا رو یدک میکشه
دایلیم بگیری خیلی بهتره

K.I.A
04-09-1390, 08:32 بعد از ظهر
کیفیتش در حد خودش خوبه واسمش هونداست طرف دار داره و گرنه 2میلیونم نمیارزه خیلی افتضاح و ضایع هست و زشت شبیه زدایکس افغانیه و حتی ازش سواری اپاچیم نمیگیری!!

corvette z06
05-09-1390, 01:24 قبل از ظهر
اگه واست اصالت موتور اهمیت نداره برو دایلییم مگلی و ... رو بخر.هوندا ژاپنی اونم CBR 150.....به به !!عجب کیفیتی داره با کثیری که گفتی زمین تا آسمون فرق داره از 1 کیلومتری میشه فهمید این هونداست،منظورم کیفیت چراغها،فلاپها و... هستش.با یدونش تو چمران کورس گذاشتیم خوب راه میرفت شتاب و سرعتش حدودا مثل این 250 سی سی های چینی هستش ولیکن با 150 سی سی!!ولی zx150 از همشون بهتره!قیمت ترو تمیزش 4،500 تا 5،000 تومنه!

nOviA
05-09-1390, 01:25 بعد از ظهر
نظر من رو دایلیمه. ایمنی،شتاب،سرعت،راحتی، کیفیت،...همرو با هم داره.

zx150 و CBR150 به هیچ وجه نه تو ایمنی،نه تو شتاب،نه تو سرعت،نه تو راحتی، به گرد پای مگلی و دایلیم و نینجا و هیو نمیرسن.

BKING
05-09-1390, 02:00 بعد از ظهر
ارزش خرید نداره یه چیز دیگه بگیر

حسـن
05-09-1390, 03:05 بعد از ظهر
با وجود 250 های وارداتی و به روز دیگه عقلانی نیست آدم فقط پول برندی را بده که هیچ مزیتی نبست به سایر موتور ها نداره

Babak
05-09-1390, 03:32 بعد از ظهر
موتوره بسیار خوب و با کیفیتی هست.سواری راحت و استایل نشستن خوب ایمنی بالا مصرف کم.فقط از نظره من 2 تا ایراد داره:
1-قیمته بالاش
2-کمبود یا از لحاظی نبود قطعات یدکی مثلخ فلاپ که از همه چی واجب تره
که این دو دلیل باز هم از ذاته خوده موتور نیست.لاغری واین چیزها که بچه ها گفتند فقط جنبه شخصی داره و ایراد نیست:24:

نیما نادری
05-09-1390, 05:59 بعد از ظهر
موتور بسیار با کیفیته من خیلی سواری گرفتم ازش هم با اگزوز معمولی که خوب بود هم با فول اگزوز که وحشتناک خوب گاز میخورد

11000 دور تو هر دنده ای گاز میخوره و فوق العاده هندلینگ تیزی داره تو ترافیک عمرا 4 تا موتور دیگه به گردش برسن (اگر راننده باشی )

مورد بالا به دلیل سبک بودن وزن موتوره و شاسی فوقالعاده دقیقش هست

انجینش ضد گلوله هست حتی یک مورد خرابی نداشته

لوازمش گران و خیلی سخت گیرت میاد

خودش هم گران هست و تولیدش هم متوقف شده

joOoker_silence
11-09-1390, 09:48 بعد از ظهر
ممنون از همه بچه ها که وقت گذاشتن و جواب دادن، نظرم به نظراتی که دادید خیلی نزدیک بود، یه دور باهاش زدم، آقای نادری راست میگفت موتوره زبلی بود ولی حس میکردم تو دستم نمی آد، حتی اندازه پالس 220 خودمم توی دست نبود، انگار خیلی جم و جور تر بود، خلاصه از خیرش گذشتم، به نظرم خریدش تا 3.5 با شرایطی که داره شاید اشتباه نباشه، ولی با قیمت فعلی به نظرم نمی ارزید ... مرسی از نظراتی که دادید:20: